ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 16/11/2022, 22:23

red wolf wrote:https://twitter.com/Tendar/status/1592966240275861504?s=20&t=N7yghRSP0gA20goKMDqDCA

Russia experienced another larger defeat at the Svatove front. Three T-72B3, relatively modern Russian tank types, have been captured by Ukrainian forces. Even for Russians this is a rather uncommon failure.
Super. :tu

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 16/11/2022, 22:38

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/11/2022, 02:02

Događaji na Krimu
01:16
Izvještava se o eksplozijama u okupiranom Džankoju (UNN)
00:18
U Dzhankoyeu lokalni stanovnici na društvenim mrežama javljaju o zvukovima eksplozija (Krym.Realii) + 1 slično
00:16
Čule su se eksplozije u blizini aerodroma u Dzhankoyi: što je poznato (ICTV činjenice)
00:14
Nakon eksplozija u Dzhankoyi su se ugasila svjetla (LB.ua)
00:06
Na vojnom aerodromu u Džankoji odjeknule su eksplozije (Stvaran)
00:04
"Hoćemo li se probuditi sutra ili ne": u Dzhankoyi, ljudi su zabrinuti zbog eksplozija i nestanka struje (kanal 24)
16. studenoga
Eksplozije se čuju u okupiranom "pamuku" Džankoja. Video (Posmatrač)
16. studenoga
U okupiranom Dzhankoyeu "pop", čujne eksplozije. Video (Posmatrač)
16. studenoga



https://www.ukr.net/ua/news/crimea.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/11/2022, 02:14

Prema nepotvrđenim informacijama, eksplozije su odjeknule u blizini aerodroma u privremeno okupiranom Džankoju.

Poznato je da je na aerodromu bilo oko 80 jedinica okupatorske tehnike, uključujući taktičke i strateške zrakoplove.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Photo2022-11-1623-18-57
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/11/2022, 02:21

Đžankoi aerodrom :

https://www.google.com/maps/@45.6971675,34.4199855,6126m/data=!3m1!1e3

Ima dosta helikoptera i sletnih mjesta za helikoptere. Ovo je helikopterska baza prvenstveno.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 634461e335040

Dzhankoy je vojna zračna baza (ICAO: UKFY) u blizini Dzhankoya na Krimu. Trenutno njime upravlja ruska mornarica kao dio Crnomorske flote. Prije ruske okupacije Krima 2014., Džankoj je bio ukrajinski vojni aerodrom, a zatim civilna zračna luka. Godine 1995. Dhankoy je upisan u Državni registar civilnih aerodroma Ukrajine, a 1999. je certificiran kao međunarodna zračna luka, s mogućnošću prihvata i ispuštanja zrakoplova svih klasa danju i noću u složenim meteorološkim uvjetima.

Ruski 39. helikopterski puk koji leti na Kamov Ka-52 "Aligator", Mil Mi-8AMTSh , Mil Mi-28N  i Mil Mi-35M  koristi bazu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 17/11/2022, 03:16

Rusiju čeka brutalni vojni poraz i u drugom poluvremenu ove utakmice. Bela kuća šalje još 40 miljardi dolara vojne i druge pomoći. Ovi im gađaju aerodrome i po Krimu. Znači nema ni sigurnosti helikopterske transportne opskrbe nit potpore jurišnih helikoptera. Dižu dob za vojačenje na 65 godina. Hvata ih panika. Nema topovskog mesa jer imaju puno interent ratnika a kad triba ić tamo onda malo tko oće a pogotovo kad vide da se oni koji odu vraćaju u crnim vrećama il su ostavljeni na ledini bez odgovarajuće opreme i naoružanja i samo su tu dovedeni da glume čunjeve za kremaljsku elitu koja doma u toplome jebe kurabe.

U kurcu su totalno.

Napadi na energetsku infrastrukturu imaju svoju vojnu logiku al samo po sebi ne omogućava i uspjeh na bojnom polju.

Pušionaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 17/11/2022, 06:51

FRANK wrote:
mentalitet wrote:
FRANK wrote:Koje prenemaganje zbog usljivih ukrajinca to je ne povirovati.
Prije 81 godinu jedan je veliki covjek prvi shvatio tko su rusi.
Pokrenio je opci napad na tu zlocinacku tvorevinu od ljudi.
Tj stoke jer ruse nemozes nazivati ljudima.
Cijeli zapad je slao pomos rusima tada.
Nije bilo problema 
Savez je stvoren.
U to vrijeme armije jednog velikana su se borile protiv tog ruskog zla.
Nazalost bitka je izgubljena.
Moj djed heroj sa Dona je tada izjavio 
Ova sotona ruska ce jednom ujediniti svijet protiv sebe.
A ludi zapad sada nevidi nista pred svojim ocima.
Ali upravo ce ludi zapad snositi odgovornost na ovu azdaju.
Rijeci moga djeda petra bojnika 369.vrazije divizije.
I poruka za mog brata Sandora tj Trea.
Putin nije nikakav nacist vec smrdljivo komunisticko smece.

Nema shto,dosljednost do kraja i to treba poshtovati.Ali ima jedan zajeb,rodjen si na vrazijem tlu ,tamo se samo sotone radjaju pa i ti si malo schwapche zato te i ne treba dozivljavati ozbiljno,barem ne ja.Nego,nisi pitao svoga dida Petra kako to da i on nije tamo zagnojio,a ochito nije,onda si ga trebao pitati kako to da su nakon zarobljavanja te tvoje ustashe borili se na strani partizana.Samo su presvukli uniforme koje su dobili i ajde na stranu komunista,pa je mozda a ja sam kao dijete poznavao takve koji su prichali strahote sa toga fronta mada im nisam vjerovao do kraja jer su bili vec debelo senilni i stari kao ovaj tvoj zemljak Ero.Bash ste pravi kamenjarski tipovi i ako nishta slichni ste u mnogo chemu.On je glup ko kurac a ti si zadojen sa nechim shto nije tvoje i nije iz tvoga kraja.Dodushe ti si inteligentan ali badava ti kad ti je dusha pokvarena.Evo,takav se kurchi da je neki Hrvat!!!??Shto bolan ne ostade u onom svom kamenjaru ,shto ode iz te svoje vukojebine.Ja sam recimo morao otici jer mi moral i etika nisu dozvoljavali da zivim u lopovskoj drzavi pa zanesen zapadom nadjoh se u USA.Velim ti nisi glup,prorachunat si do kostiju jer da nisi ne bi se nashao u C.R. koja chak nema ni vojsku .Mislim ono,sramota je ostaviti domaju komunjarama i pobjeci u CR a borio si se krv lio,Ti ko i tvoj dida izgleda volish daleke krajeve::::)))???
Slusaj cedo.
Ja sam.potomak ustase i wermachtova vojnika
Mater jebem tebi rusima i ukrim.
Niti malo se ne sramin ustaskog porijekla.
Ponosam sam i na didu ss=ovca.
Ja sam imocanin. Mi smo porijeklom zaklete ustase.
Ja svoju polu hrvatsku polutalijansku djecu ucin temeljima Pavelicanstva.
Ko ti jebe mater cigane

Je li ti to meni tepas?:::))))Nego da ti odmah kazem ,imam o ljudima koji su zaludjeni nogometom jako nizak nivo poshtovanjaChast izuzetcima koji nogomet gledaju pravim ochima i koji znaju shto je sport. ) jer takvi kao ti i nemaju pojma shto je to sport i kakve su njegove vrline.Tebi je vazno da odesh na tekmu kao i vecini vas navijachkih kretena (bili Dinamo,Crve3ena Zvijezda ,Hajduk iliPartizan isti kurac) i da se ispushete i svoje frustracije izbacite iz sebe pljujuci drge.Yo je jedno a drugo je,samo jednocelijski organizmi mogu uchiti svoju djecu takvim ideologijama kao shto je tvoja Ustashka.Mislim ono,Jarane da je tebi stalo do tvoga naroda ako nishta ne bi javno to iznosio mada cijenim iskrenost ali svome narodu nanosish teshki blam jer u tome narodu bilo je puno onih koji su se borili protiv fashizma na chijim se temeljima (barem deklarativni)zasniva drzava Hrvatska.Osim toga ustashe su bile vecinom muslimania bilo je i zidova i srba tako da ako mrzish i jedne i duge onda pljujesh po toj svojoj ustashiji.Shto se tiche mene,za mene si jednocelijski organizam a ako zelish mozesh biti shto te volja ,samo pokushavam da se smjestim u tvoj mozak i razumijem te.Jebiga ne polazi mi za rukom uz naj bolju volju i svu moju imaginarnu mashtu.Pa da skratim,pushi kurac ERI ionako ste ista sorta,kamenjarska mada ima i ljudi iz Tvoga Imotskoga koje cijenim jer nisu tako glupi kao ti pa su se izjashnjavali sasvim suprotno od onoga kakvim se ti izjashnjavash.No nije ni chudo zadojio te tvoj dida Petar ,a njega njegov ,i ti cesh svoju djecu koja ce prichati shpanskim jezikom pa ce moci ako nishta odlaziti na Pavelicev grob a i tvoj .Valjda cesh se i ti tamo ukopati uz svoga idola ,necesh valjda u svoju vukojebinu.?Uvijek je tako bilo,ljudi iz vukojebine ne mogu drugachije poimati svijet od svojih sunarodnjaka,ali zivjeti u C.R. i biti zadojen takvom ideologijom je fakat neizljechiva bolest..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:00

RayMabus wrote:Đžankoi aerodrom :

https://www.google.com/maps/@45.6971675,34.4199855,6126m/data=!3m1!1e3

Ima dosta helikoptera i sletnih mjesta za helikoptere. Ovo je helikopterska baza prvenstveno.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 634461e335040

Dzhankoy je vojna zračna baza (ICAO: UKFY) u blizini Dzhankoya na Krimu. Trenutno njime upravlja ruska mornarica kao dio Crnomorske flote. Prije ruske okupacije Krima 2014., Džankoj je bio ukrajinski vojni aerodrom, a zatim civilna zračna luka. Godine 1995. Dhankoy je upisan u Državni registar civilnih aerodroma Ukrajine, a 1999. je certificiran kao međunarodna zračna luka, s mogućnošću prihvata i ispuštanja zrakoplova svih klasa danju i noću u složenim meteorološkim uvjetima.

Ruski 39. helikopterski puk koji leti na Kamov Ka-52 "Aligator", Mil Mi-8AMTSh , Mil Mi-28N  i Mil Mi-35M  koristi bazu.

Rusofile bi tribalo upitat, na koji način bi to danas mogla biti ruska zračna luka?
Je li i to ostavština carice Katarine Velike? Ne bi me začudilo da nešto tako tvrde.
Mi, normalni ljudi ovoga svijeta, znamo da je to obična pljačka. Doduše u pokušaju.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:05

RayMabus wrote:Rusiju čeka brutalni vojni poraz i u drugom poluvremenu ove utakmice.

Postaje to jasno i ruskim TV  "analitičarima" .


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:10

Javljaju prije 11 minuta: Povećaje se fond za razmjenu zarobljenika.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:16

Objavljeno prije 45 minuta. Lokacija nepoznata...
M777, kao i druga zapadna artiljerije, su izvan dometa ruske artljerije. 
Na stranu preciznost. Tu se ne ispaljuje niti jedna granata uzalud, sve pogađaju cilj.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:22

STUGNA-P bi Ukri morali zabranit uporabljat.
Ne ostavi ništa za lend-leasing. :D

 

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:25

Džankoi, Krim....udaljen 150 km od prve linije bojišnice.
Snimatelj se pita: - Što je ovo bilo?  I ja se pitam.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:30

Aleikum selam. :^0
Ne mogu vjerovati da su si ovakvu sramotu Rusi dozvolili.
Pitam se što je uopće ruska vojska?
Kadirovci, wagnerovci i neosposobljeni mobiliziranci?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:33

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 1f446
Zar treba išta prevodit, sve se fidi iz fotografije...radi se o pravoslavnom svetištu. 

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Screenshot-7324

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:38

PS:  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 1f446 
Sistematsko rušenje pravoslavne svetinje.
AV je upravo iz njihovih ruku dobio na dar čečensku narodnu nošnju. 
Mislim da je AV dužan objašnjenje patrijarhu Porfiriju. 
Srbadija s ovog foruma bi morala reagoVAti... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 17/11/2022, 08:50

mentalitet wrote:
FRANK wrote:
mentalitet wrote:
FRANK wrote:Koje prenemaganje zbog usljivih ukrajinca to je ne povirovati.
Prije 81 godinu jedan je veliki covjek prvi shvatio tko su rusi.
Pokrenio je opci napad na tu zlocinacku tvorevinu od ljudi.
Tj stoke jer ruse nemozes nazivati ljudima.
Cijeli zapad je slao pomos rusima tada.
Nije bilo problema 
Savez je stvoren.
U to vrijeme armije jednog velikana su se borile protiv tog ruskog zla.
Nazalost bitka je izgubljena.
Moj djed heroj sa Dona je tada izjavio 
Ova sotona ruska ce jednom ujediniti svijet protiv sebe.
A ludi zapad sada nevidi nista pred svojim ocima.
Ali upravo ce ludi zapad snositi odgovornost na ovu azdaju.
Rijeci moga djeda petra bojnika 369.vrazije divizije.
I poruka za mog brata Sandora tj Trea.
Putin nije nikakav nacist vec smrdljivo komunisticko smece.

Nema shto,dosljednost do kraja i to treba poshtovati.Ali ima jedan zajeb,rodjen si na vrazijem tlu ,tamo se samo sotone radjaju pa i ti si malo schwapche zato te i ne treba dozivljavati ozbiljno,barem ne ja.Nego,nisi pitao svoga dida Petra kako to da i on nije tamo zagnojio,a ochito nije,onda si ga trebao pitati kako to da su nakon zarobljavanja te tvoje ustashe borili se na strani partizana.Samo su presvukli uniforme koje su dobili i ajde na stranu komunista,pa je mozda a ja sam kao dijete poznavao takve koji su prichali strahote sa toga fronta mada im nisam vjerovao do kraja jer su bili vec debelo senilni i stari kao ovaj tvoj zemljak Ero.Bash ste pravi kamenjarski tipovi i ako nishta slichni ste u mnogo chemu.On je glup ko kurac a ti si zadojen sa nechim shto nije tvoje i nije iz tvoga kraja.Dodushe ti si inteligentan ali badava ti kad ti je dusha pokvarena.Evo,takav se kurchi da je neki Hrvat!!!??Shto bolan ne ostade u onom svom kamenjaru ,shto ode iz te svoje vukojebine.Ja sam recimo morao otici jer mi moral i etika nisu dozvoljavali da zivim u lopovskoj drzavi pa zanesen zapadom nadjoh se u USA.Velim ti nisi glup,prorachunat si do kostiju jer da nisi ne bi se nashao u C.R. koja chak nema ni vojsku .Mislim ono,sramota je ostaviti domaju komunjarama i pobjeci u CR a borio si se krv lio,Ti ko i tvoj dida izgleda volish daleke krajeve::::)))???
Slusaj cedo.
Ja sam.potomak ustase i wermachtova vojnika
Mater jebem tebi rusima i ukrim.
Niti malo se ne sramin ustaskog porijekla.
Ponosam sam i na didu ss=ovca.
Ja sam imocanin. Mi smo porijeklom zaklete ustase.
Ja svoju polu hrvatsku polutalijansku djecu ucin temeljima Pavelicanstva.
Ko ti jebe mater cigane

Je li ti to meni tepas?:::))))Nego da ti odmah kazem ,imam o ljudima  koji su zaludjeni nogometom jako nizak nivo poshtovanjaChast izuzetcima koji nogomet gledaju pravim ochima i koji znaju shto je sport. ) jer takvi kao ti i nemaju pojma shto je to sport i kakve su njegove vrline.Tebi je vazno da odesh na tekmu kao i vecini vas navijachkih kretena (bili Dinamo,Crve3ena Zvijezda ,Hajduk iliPartizan isti kurac) i da se ispushete i svoje frustracije izbacite iz sebe pljujuci drge.Yo je jedno a drugo je,samo jednocelijski organizmi mogu uchiti svoju djecu takvim ideologijama kao shto je tvoja Ustashka.Mislim ono,Jarane da je tebi stalo do tvoga naroda ako nishta ne bi javno to iznosio mada cijenim iskrenost ali svome narodu nanosish teshki blam jer u tome narodu bilo je puno onih koji su se borili protiv fashizma na chijim se temeljima (barem deklarativni)zasniva drzava Hrvatska.Osim toga ustashe su bile vecinom muslimania bilo je i zidova i srba tako da ako mrzish i jedne i duge onda pljujesh po toj svojoj ustashiji.Shto se tiche mene,za mene si jednocelijski organizam a ako zelish mozesh biti shto te volja ,samo pokushavam da se smjestim u tvoj mozak i razumijem te.Jebiga ne polazi mi za rukom uz naj bolju volju i svu moju imaginarnu mashtu.Pa da skratim,pushi kurac ERI ionako ste ista sorta,kamenjarska mada ima i ljudi iz Tvoga Imotskoga koje cijenim jer nisu tako glupi kao ti pa su se izjashnjavali sasvim suprotno od onoga kakvim se ti izjashnjavash.No nije ni chudo zadojio te tvoj dida Petar ,a njega njegov ,i ti cesh svoju djecu koja ce prichati shpanskim jezikom pa ce moci ako nishta odlaziti na Pavelicev grob a i tvoj .Valjda cesh se i ti tamo ukopati uz svoga idola ,necesh valjda u svoju vukojebinu.?Uvijek je tako bilo,ljudi iz vukojebine ne mogu drugachije poimati svijet od  svojih sunarodnjaka,ali zivjeti u C.R. i biti zadojen takvom ideologijom je fakat neizljechiva bolest..
Did moj Petar je umro 1952 godine cak 22 godine prije nego sto sam se rodio.
Hercegovac iz Posusja nije mogao podnijeti cinjenicu da zivi u sugoslaviji od tuge je umro.
Mojoj materi je bilo 3 godine.
A svaka moja usporedba sa ovin kretenom Erom pokaziva koliko si glup a dosada sam te smatrao pametnim cetnikom.
Ali pobjegulja i srpska picka nemoze sebe sakriti.
A C.R je zemlja koja mi je dala sve.
Nema vojsku nema silu.
Ali zato smo svicarska centralne amerike i jos nesto
Otac domovine im je Hrvat sa Cresa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 08:56

Ukrajinski SBU je opasan...sovjetska škola.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Screenshot-7327

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 09:03

Bahmut...slika i prilika ruske vojske.
Od početka rata  ga Rusi pokušavaju zauzeti...


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 09:35

Ovo mi djeluje kao simbolika za Ukrajinu: prije i poslije.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Screenshot-7328

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 17/11/2022, 09:44


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74937
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum