ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 9/4/2022, 11:51

Bilo kako bilo mrka kapa. Cipar poklanja sve svoje rusko naoruzanje Ukrajini. Nist cudno, svi ce to uraditi jer u vrlo dogledno vrijeme njima ce biti neupotrebljivo. Naime ne moze se vise odrzavati a i ne isplati se. Vojna tehnologija i pripadajuce stvari se ne mogu niti uvoziti niti izvoziti u Rusiju. Ici obilaznim putevima je skupo a i neucinkovito.  Bolje je rijesiti se stare tehnike a ujedno hvatai startnu poziciju za reizgradnuj Ukrajine kada ovo sranje zavrsi. Dakle pravoslavni cipar protiv pravoslavne Rusije. Ups , sada ce i njih napsati kao i ostel neprijatelje. Jos jedan od aspekata rata. dakle Rusi, Bjelorusi, Srbi i kmice iz Eritreje od pravoslavnih i Checheni i ISIL-ovci iz Sirije. Koja jebena ekipa.....

abraham

Posts : 14030
2014-04-14


darth_vader, michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 9/4/2022, 12:01

Tovariš Koba wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:... nije trebalo provocirat rat, ali sad kad je već isprovociran dužni su se uključit vojno, po meni...

X


di si prilivodo?
š'a mai?
novi izborni zakon ide?

:p

Nema tu prilivodo, ovo što je marc napisao tvrdim odpočetka, pa sam stisnuo x.

Na žalost ne ide izborni zakon i bit jebena jesen u beha.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 9/4/2022, 12:02

marcellus wrote:a to je ono land and lease...

doduše ja bi radije da se usrani nato izravno uključi, kad su već zasrali s narančastom revolucijom i tim stvarima... nije trebalo provocirat rat, ali sad kad je već isprovociran dužni su se uključit vojno, po meni...

ali ajde i ovo je nešto, bar
Kako je to tocno NATO isprovocirao rat???? Ukrajina nije niti pristupni clan NATO pakta i nije ni aplicirala za ulazak u isti. Osim toga sada se stvarna granica primakla do Moskve. Sada je Rusija dobila 40 milja ljudi koji ih mrze kao pse. Sada je Rusija dobila to da ce i Finska i Svedska pristupiti NATO savezu. To nije bilo apsolutno aktualno prije 45 dana. Nitko nije niti razmisljao o tome. Prijetnje i cimanje od strane kepeca su urodili kontrafektom. Sada ce na Baltiku osim Kalinjgrada i ST PSetersburga sve biti NATO a to znaci ?????????? Doktrina 19 stoljeca , jelte...
Da Ukrajina je medjunarodno priznata zemlja, clanica UN i svih svjetskih i europskih organizacija. Priznata i od strane Rusije. Price o necijem pravu da okupira teritorij zemlje koju je priznao je takodjer misao i doktrina 19 stoljeca. Neki usmeni dogovori koji kruze po internetu su sviranje kurcu i muljanje. Vise niti medju dzambasima ne vrijedi usmeni dogovor. To kao sta je Alkesa rekao cuvajte mi Yu ili Alija musavom brki da ostavlja BiH Turskoj ili kako vec.... Hipersonicno oruzje dronovi pizde materina i doktrina 19 stoljeca i borba za resurse. Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 9/4/2022, 12:15

Galina wrote:
Ringo10 wrote:Ne znam I nije me briga
Jedno je kad neka budala nosi oznake a drugo kad nacisti upravljaju zemljom
Kako te sad nije briga? A o Azovcima i nacizmu brines svaki dan...kako to?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Scree152

Zato jer je... Debil?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 9/4/2022, 12:19

marcellus wrote:a to je ono land and lease...

doduše ja bi radije da se usrani nato izravno uključi, kad su već zasrali s narančastom revolucijom i tim stvarima... nije trebalo provocirat rat, ali sad kad je već isprovociran dužni su se uključit vojno, po meni...

ali ajde i ovo je nešto, bar

Zapad je pouzdan ka ruska logistika... Čačkaju pa kasnije gledaju sa strane, ali toliko pičkast stav nisam očekivao.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 9/4/2022, 12:20

Cijeli rat je dio bolesnog kepecovog plana za , kakovo-takovo, obnavljanje CCCP. Sta jedan analiticar prije deset godina napisao da kepec ima fantomsku bol za CCCP. Na to dodati koketiranje sa pravoslavnom crkvom i koktel komplekas koje imaju niski i stari ljudi. Dosta je pogledati radni stol gdje sa Lavrovom prica na nekih 12 metara odstojanja. Dvorac izgleda kao iz bajke . Vrata 8 metara visoka, garda obuceni kao ekipa iz Orasar-a , gol peca ribu i masu toga drugog sta ukazuje na neke poremecaje. Kila jebenog mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 9/4/2022, 12:21

darth_vader wrote:
Galina wrote:
Ringo10 wrote:Ne znam I nije me briga
Jedno je kad neka budala nosi oznake a drugo kad nacisti upravljaju zemljom
Kako te sad nije briga? A o Azovcima i nacizmu brines svaki dan...kako to?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Scree152

Zato jer je... Debil?
Jako lijep logo nekada slavne njemacke divizije.
Ovi glupi rusi nemogu ni prismrditi najelitnijim vojnim postrojbama ikada.
Vec 45 dana se mrcvare po selendrama.
A 3 totenkopf je ukrajinu razbucala za 3 tjedna.
Zasto???
Zato sto je njemacka imala Vodju a rusi ne.
Ali uzalud je sad pricati oo najvecem ikada

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 9/4/2022, 12:24

darth_vader wrote:
marcellus wrote:a to je ono land and lease...

doduše ja bi radije da se usrani nato izravno uključi, kad su već zasrali s narančastom revolucijom i tim stvarima... nije trebalo provocirat rat, ali sad kad je već isprovociran dužni su se uključit vojno, po meni...

ali ajde i ovo je nešto, bar

Zapad je pouzdan ka ruska logistika... Čačkaju pa kasnije gledaju sa strane, ali toliko pičkast stav nisam očekivao.
Za sada iznenadjujuce cvrst i jedinstven stav. Osim Madara, nitko bas ne iskace. Kepec ce pokusavati zabijati klinove i siguran sam da ce uspjeti izazvati neslogu i smutnju. Ukrajina nije clan NATO pakta i ne treba i ne moze da se izravno ukljuci u sukob u Ukrajini. Sto je NAto trebao uraditi je da smijeni i razvali vojno i obavjestajno vodstvo Rumunjske, Madjarske i DNRH. Nepouzdana ekipa. Ukoliko vam se ne svidja -istupite ali slamperaj treba snositi posljedice... Nato nije lokalno vatrogasno drustvo da cu ici intervenirati kada mi se da ali cu doci na sve zabave...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 9/4/2022, 12:25

debotoijusto wrote:ukrajina kao stvorena za eksperimentalna oruzja zapada
steta sto nije jos proizvedeno oruzje da izbije misli 19st u radijusu od 7km pri padu

Zaboravi na gay parade, jebate ratuje se, a tebi samo muške guzice na pameti... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/4/2022, 12:27

ovi rusofili opet nesto seruckaju...ponavljaju se ko papige
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/4/2022, 12:28

darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:ukrajina kao stvorena za eksperimentalna oruzja zapada
steta sto nije jos proizvedeno oruzje da izbije misli 19st u radijusu od 7km pri padu

Zaboravi na gay parade, jebate ratuje se, a tebi samo muške guzice na pameti... :rasta
:D ...jbg i on mora imati neke radosti njemu je to guzica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 9/4/2022, 12:38

abraham wrote:
darth_vader wrote:
marcellus wrote:a to je ono land and lease...

doduše ja bi radije da se usrani nato izravno uključi, kad su već zasrali s narančastom revolucijom i tim stvarima... nije trebalo provocirat rat, ali sad kad je već isprovociran dužni su se uključit vojno, po meni...

ali ajde i ovo je nešto, bar

Zapad je pouzdan ka ruska logistika... Čačkaju pa kasnije gledaju sa strane, ali toliko pičkast stav nisam očekivao.
Za sada iznenadjujuce cvrst i jedinstven stav. Osim Madara, nitko bas ne iskace. Kepec ce pokusavati zabijati klinove i siguran sam da ce uspjeti izazvati neslogu i smutnju. Ukrajina nije clan NATO pakta i ne treba i ne moze da se izravno ukljuci u sukob u Ukrajini. Sto je NAto trebao uraditi je da smijeni i razvali vojno i obavjestajno vodstvo Rumunjske, Madjarske i DNRH. Nepouzdana ekipa. Ukoliko vam se ne svidja -istupite ali slamperaj treba snositi posljedice... Nato nije lokalno vatrogasno drustvo da cu ici intervenirati kada mi se da ali cu doci na sve zabave...

Nato/Usa voli te svoje proxy ratove kad po mogućnosti drugi ispaštaju za njihove ciljeve... Kakvo jedinstvo, kakve priče za malu djecu...pa i pod cijenu ww3 sam očekivao žešći ulet, a ne pristup s pincetom i povećalom i u rukavicama...svi su tako jako šokiran i zabrinuti, a posebno ovi u Pentagonu. Poslalo im ponešto oružja čisto da se opere savjest, a radna snaga u vidu izbjeglica će svakako svima dobro doći... Rekao bih win-win... Osim za Ukrajince, za Ruse me sad sasvim boli kurac pa taman da nestanu.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 9/4/2022, 12:39

Ja navijam protiv Rusa, jer mi Hrvati pripadamo u Zapad, a Rusija je u ratu sa Zapadom.

Ali navijam za Ruse, jer na svijetu nema druge sile koja bi mogla od ovog sranja što se zove Zapad ponovo napraviti nešto normalno.

Tako da ne znam što bih sa sobom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 9/4/2022, 12:42

vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:
debotoijusto wrote:ukrajina kao stvorena za eksperimentalna oruzja zapada
steta sto nije jos proizvedeno oruzje da izbije misli 19st u radijusu od 7km pri padu

Zaboravi na gay parade, jebate ratuje se, a tebi samo muške guzice na pameti... :rasta
:D ...jbg i on mora imati neke radosti njemu je to guzica

Idu dvije guzice putem, kad jedna prde! Kaze druga:
- Ote mi rijec iz usta!
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/4/2022, 12:44

amer bi uletio u rat da se rat vodi samo u zraku ili na moru gdje su nadmocni..njihova rak rana je kopno gdje su u svakom ratu imali velike gubitke u ljudstvu...a tu nisu nadmocni...nego jedni od mnogih...drugo amer za razliku od rusa nije voljan bas zrtvovat vojnike jer ih jebu zbog toga doma i uvijek se to obije o glavu aktualnim predsjednicima koji su u ratu..na sljedecim izborima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/4/2022, 12:44

marcellus wrote:inače za dvije godine do najviše tri ide i zabrana uvoza plina iz rusije, onda će nastat jebada
Neće. Rade plinovod za Kinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 9/4/2022, 12:45

darth_vader wrote:
abraham wrote:
darth_vader wrote:
marcellus wrote:a to je ono land and lease...

doduše ja bi radije da se usrani nato izravno uključi, kad su već zasrali s narančastom revolucijom i tim stvarima... nije trebalo provocirat rat, ali sad kad je već isprovociran dužni su se uključit vojno, po meni...

ali ajde i ovo je nešto, bar

Zapad je pouzdan ka ruska logistika... Čačkaju pa kasnije gledaju sa strane, ali toliko pičkast stav nisam očekivao.
Za sada iznenadjujuce cvrst i jedinstven stav. Osim Madara, nitko bas ne iskace. Kepec ce pokusavati zabijati klinove i siguran sam da ce uspjeti izazvati neslogu i smutnju. Ukrajina nije clan NATO pakta i ne treba i ne moze da se izravno ukljuci u sukob u Ukrajini. Sto je NAto trebao uraditi je da smijeni i razvali vojno i obavjestajno vodstvo Rumunjske, Madjarske i DNRH. Nepouzdana ekipa. Ukoliko vam se ne svidja -istupite ali slamperaj treba snositi posljedice... Nato nije lokalno vatrogasno drustvo da cu ici intervenirati kada mi se da ali cu doci na sve zabave...

Nato/Usa voli te svoje proxy ratove kad po mogućnosti drugi ispaštaju za njihove ciljeve... Kakvo jedinstvo, kakve priče za malu djecu...pa i pod cijenu ww3 sam očekivao žešći ulet, a ne pristup s pincetom i povećalom i u rukavicama...svi su tako jako šokiran i zabrinuti, a posebno ovi u Pentagonu. Poslalo im ponešto oružja čisto da se opere savjest, a radna snaga u vidu izbjeglica će svakako svima dobro doći... Rekao bih win-win... Osim za Ukrajince, za Ruse me sad sasvim boli kurac pa taman da nestanu.
Kolega u svakom ratu nakon WWlll je netko bio neciji proxy. Vijetnam, Korea, Afganistan prvi put, Afganitan drugi put, Iran- Irak........ Jednostavno NATO nema zakonsku podlogu za ovo. Ne jos uvijek a osobno mislim da i ne treba da se uplice sa vlastitim snagama tj snagama clanica. Osobno mi je dokurcilo pozivanje USA i NATO u pomoc i kada vise ne trebaju go home, jebeni kapitalisti, izrabljivaci, pederi ili sto vec. Posteno Ukrajincima ni ne treba pomoc u ljudstvu vec u oruzju, i humanitarnu. Ljudi imaju. Ljudi su nabrijani i jebeno motivirani. Spasiba malji clovek sta zacementira Ukrajince kao naciju. Bilo kako bilo Ukrajina ima fundamenta za dobru buducnost.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 9/4/2022, 12:49

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Ora%C5%A1arMuhahahahahahaaa Kila jebenog mozga i misao 18-19 stoljeca.  Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 A9 Debotejusto..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/4/2022, 12:58

epikur37 wrote:

Na žalost ne ide izborni zakon i bit jebena jesen u beha.

Onda ide rat protiv islama u Europi al za stvarno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 9/4/2022, 13:03

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:

Na žalost ne ide izborni zakon i bit jebena jesen u beha.

Onda ide rat protiv islama u Europi al za stvarno.

Ništa od izbornog zakona, Bošnjaci su bacili karte va banque.

Naši imaju opciju pristati na političku kapitulaciju ili krenuti u samoorganizaciju.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/4/2022, 13:05

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:

Na žalost ne ide izborni zakon i bit jebena jesen u beha.

Onda ide rat protiv islama u Europi al za stvarno.

Ništa od izbornog zakona, Bošnjaci su bacili karte va banque.

Naši imaju opciju pristati na političku kapitulaciju ili krenuti u samoorganizaciju.

Ok. Al onda ide rat u Europi protiv islama al za stvarno.

Sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum