ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 14:45

michaellcmacha wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:
violator wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:pa meni znači, ja tebi nisam kriv što je tebi jugoslavija bila država za koju si se nadao da će trajati makar dok je tebe, ja sam hrvat iz hrvatske obitelji koja je živjela za hrvatsku... i ja sam bez trenutka razmišljanja donio odluku da ću se do smrti boriti za hrvatsku i borio sam se i pucao da ubijemonog tko je bio neprijatelj mojoj državi... ti kažeš da tebe boli kurac da si sam da ti do ničeg nije stalo i da što se tebe tiče može sve propasti i nestati... e vidiš ja sam odgojen drugačije... ja sam se kao i svi moji prije mene pobrinuo da stvorim potomstvo, Bogu hvala imam 3 sina i ne brinem se i ne razmišljam da kad mene ne bude nek sve propadne, a odgojio sam ih tako da će makar 1 od njih trojice biti tamo gdje treba biti ako za njihova mandata bude grmilo...
ti stvari uzimaš zdravo za gotovo jer očito trivijalni problemi su ti ko trokatnica... ja sam zbog četnika poput crvenkastovog starog i njemu sličnih ostao bez svega, a ti si sam rekao da si na mom mjestu bio bi 3 puta veći ustaša... to ti meni objasni zašto bi ti bio tri puta gori ustaša od mene... možda zato što ne možeš ni pojmiti kakva su se meni zla iz događala, pa te i sama pomisao da bi ti se tako što moglo dogoditi čini trostruko gorim, kako bi se unaprijed zaštitio... e moj Gnječ... rekao sam ti da sam uvijek bar 3 koraka ispred tebe, a i mnogih drugih ovdje...

sto ljudi sto ćudi. nitko nije isti. mi smo se ovdje zakačili oko tvog agresivnog nastupa na forumu gdje ti cijelo vrijeme prijetiš i zastrašuješ po tvojoj procjeni i tvom misšljenju potencijalne sabotere itd. ja sam ti pokušao skrenuti pžnju da to što radiš nije ok ali ti mene ne slušaš štoviše kako sada vidim ti mene smatraš za nekog nižeg od tebe. ne nižeg stasom nego intelektom i znanjem a što je razvidno jer stalno pokušavaš poentirati i to naglašavaš evo i u tvom postu iznad. nisi ti meni nikada takvo što rekao na mob jedino ovdje na forumu. ne želim s tobom igrati mind games jer u to se ova prepiska pretvorila. a tko je isped koga tri koraka je sasvim relativno i nebitno.

ja baš i nisam bio neki fanatik SFRJ. i onda sam javno kritizirao ono što ne valja i pohvalio ono što valja i nije mi pala dlaka sa glave.

za razliku od tebe i tvojih pajdaša sa foruma ja nemam loše mišljenje o SFRJ i imam dobre uspomene. ali ti i tvoja ekipa mrzite SFRJ iz dna duše a da nije te SFRJ ne bi ovi rvacki lopine imali što krasti.

i kako kaže Putin ja ću malo prepraviti jer to njegovo je i moje mišljenje:

Whoever does not miss the SFRJ has no heart. Whoever wants it back has no brain.

neznam što više tebi reći osim da si fulao šefa stanicu i 900km pruge. opisuješ me na način koji je totalno tvoja fabrikacija to uopće ne odgovara realnosti.

ne poznaš me uopće. ni moja vlastita majka me ne pozna čak se i ja ponekad ne poznam ali ti mene poznaš? ti si supermen jebote.

je bio bi u datim uvjetima 3x gori ustaša od tebe. ali nakon rata vratio bi se normalnom životu a ne bi drljao o ratu i srbima 30 godina svaki dan 24 sata na dan. ako bi skužio da imam PTSP zatražio bi stručnu pomoć psihoterapiju ili nešto slično jer ima stručnjaka koji mogu pomoći. radio bi kao što i sada radim 12 i više sati dnevno. ne moram toliko ali to je moj izbor nitko me ne tjera.

za ukre i ruse, a to je inicijalni sukob na forumu, me boli kurac. rekao sam svima ovdje da ja samo promatram i komentiram. nitko mi ne može zabraniti komentiranje svih strana u sukobu. ne pada mi na pamet uskočiti u vaš bandwagon mrzitelja rusa i rusije i biti kao vi  fanatici nazi ukrajine. nisam fanatik ničega osim rada i kreativnosti. a ti i tvoji opančari ste potpuno suprotno od mene  destrukcija i mrak. totalno smo nekompaktibilni da nije foruma sigurno je da u reali ne bi razmijenili ni dobar dan.




pa nije točno, moj agresivni pristup je nastupio kad ste počeli vrijeđati, jer ne možete pojmiti da nemate pravo na mišljenje ukoliko budemo u ratu, u kojem bi postojala opcija da budemo izloženi nuklearnom udaru.
hrvatska je na strani ukrajine, ja sam hrvat iz hrvatske, znam što je agresija, znam tko je agresor i nisam neutralan, nisi ni ti a ni violator a ni jebenica, vi ste na strani rusa i zbog gore navedenog u slučaju sukoba bili bi suprostavljeni... konkretno da ste bogati, ostali bi bez svoje imovine, eto ti prava na tvoje mišljenje, da počnete prkositi i kurčiti se dobili bi po pički i to je realnost koje vi ne ćite, ne da niste nego ne želite biti svjesni...
za sfrj me boli kurac, formalno je bila moja država, ali ju ja nikad svojom nosam doživljavao, moja država je uvijek bila hrvatska, moja himna je bila Lijepa naša, mi smo se uvijek deklarirali kao hrvati a ne jugoslaveni...
to su tvoje riječi da bi 3 puta bio veći ustaša i upravo tu nije htio jezik nego pravo, takvi poput tebe su i stvarali famu o ustaštvu jer su bili tri puta veći ustaše od mene, a ja nikad nisam bio ustaša, uvijek mi je bilo dovoljno biti hrvatom...
ja sam sa ratom završio 1996, a onda sam još 4 godine odrađivao zelenu granicu čuvajući srbe oko topuskog i gline od muslimana iz cazinskog kraja
ja radim svih ovih godina, evo u ovom trenutku jedan hrvat koji je zanat 40 godina pekao u Galvestonu, prošle godine mi je na neviđeno dao da vodim brigu o 100 radnika, ove godine me pozvao da ponovo dođem taj posao raditi i evo me opet tu na Braču znači radna terapija ne 12 sati nego minimalno 16 je tu, s tim da sam dostupan 24 sata za riješavanje bulo kojeg problema bilo meksikanci u pitanju, bilo čileanci hrvatskih korijena, bilo srbi iz srbije, bilo srbi iz srpske, bilo crnogorci, ili pak naši ljudi od Batine iz Baranje do Duvna i Livna.

mene ne boli kurac, ja sam na strani ukrajinaca već sam pisao zašto, jer su u najznačajnijoj mjeri pomagali u DR za koji te isto boli kurac, ali prije svega zato jer su napadnuti i jer im ruska stoka ubija civile jer im nije dorasla na bojnom polju... a isto tako ni srpska banda nije bila dorasla nama na bojnom polju pa su nam ubijali civile.
nekompatibilni smo samo po pitanju ideoloških stajališta i što si ti indiferentan mrzilački nastrojen prema hrvatskoj zbog raspada jugoslavije, a to upakiravaš u pod fol mržnju prema hrvatskom političkom vodstvu od tuđmana na ovamo, ali se uvijek uredovno zajebeš pa izneseš stav da bi rado da eto rus baci "bombu" na hrvatsku, koja bi što trebala... pobiti političare... ma ne, trebala bi pobiti tebi mrske hrvate...
a ja tu nastupam strogo i isključivo obrambeno jer mi je to svojevremeno bio poziv i bit će dok sam živ... ako ti  želiš ubijati ili da budu ubijani hrvati, meni je tako svejedno da li u Puli ili Vodnjanu ili u Daruvaru ili u Glini, ja ću SVE poduzeti da ih obranim od tebe i tebi sličnih, zajedno sa meni sličnima, a ima nas poprilično i starijih i mlađih i zaštitnički i obrambeno bi djelovali beskompromisno....
eto na svaku tvoju floskulu ja sam odgovorio konkretno i upravo stoga sam ispred tebe 3 koraka, kao što bih bio i da budemo sukobljeni, tj pogotovo tada jer bi tada 200% bio uključen instinkt za samoodržanje potkovan nikad zaboravljenim vojnim vještinama i izrazitim voljnim momentom za beskompromisno obračunavanje....
 a to što kod vas pojedinih stvara nelagodu spoznaja da oko vas postoje ljudi koji vam neće dozvoliti da rusujete, srbujete, četnikujete na to se naučite to tako i tako će biti... nebitno da li ti ili crvenkasti ili jebenica ili violatorica... pitajte mentaliteta, on će vam iz prve ruke reći, kako mu je malo falilo da mu prisjedne nabrojano... to je gnječ realnost, a poptpuno je nebitno što se ona tebi ne sviđa...

Oh, dr. Jekyll, I assume? Izostalo je ono "kobilo", "tuko", itd. Iako nije izostalo pripisivanje sadrzaja koji ne postoje. Moram ti rec' da si onu pricu s good cop - bad coop podigao na sasvim jednu drugaciju razinu.


Sto se vrijedjanja tice, barem s moje strane, upitala sam sto ti se dogodilo u razdoblju od 20ak dana koliko sam izostala jer sam uocila drasticnu razliku izmedju Rona - Mihe i Invazija - Mihe. Naisla sam u trenutku kad si vrlo lijepo zaprijetio Ebu. To je valjda bilo dovoljno da se citav pakao otvori i da jasno das do znanja kako flipas.

Tvoj zivot ne mislim komentirati, osim da mi je izuzetno zao zbog svega ruznog sto ti se dogodilo, ali ne mislim ti dozvoliti da me izjednacavas s onima koji su ti to ucinili, dakle ne mislim biti nekakva vreca za isfuravanje frustracija, dozvoliti ti da me pretvaras u unutarnjeg neprijatelja, niti zelim biti uvucena u taj antivremenaki tok.

Jekyllu zelim ugodan dan, a Hydeu nek' odhebe.
a da jednostavno odjebeš... ti si ta koja izjednačavaš žrtvu i agresora i na to sam reagirao, samo na to... sve ostalo si dalje isprovocirala ali sam ja voljno pristao da i tebe a i ostale sudionike mogu stjerat u pičku materinu... jer to kao ljudi bez morala i integriteta zaslužujete, aj sad nosi se u piku materinu i odjebi, nemam namjeru s tobom komunicirati...

Oh, mr. Hyde, I assume?

Prestani me utiskivati u sukobe u toj bubanoj glavici i sa zadovoljstvom cu te ignorirati.
ideš na trajni ignor glupačo...

Napadnes, izvrijedjas, prijetis i, onda, sebe pretvoris u povrijedjenu stranku. :tu

Pa - pa, Hydeu. Jos Jekyll i rijesena stvar.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 10/4/2022, 14:48

debotoijusto wrote:POGLAVAR Ruske pravoslavne crkve, patrijarh Kiril, pozvao je građane da podrže ruske vlasti, koje provode vojnu intervenciju u Ukrajini, piše Reuters. Patrijarh Kiril ranije je javno branio ruske operacije u Ukrajini, a rat smatra zaštitnim bedemom od zapadnjačke liberalne kulture koju vidi kao dekadentnu.
"Neka nam Gospodin pomogne da se ujedinimo u ovo teško vrijeme za našu domovinu, uključujući i oko vlasti", rekao je 75-godišnji Kiril tijekom liturgije u Moskvi, prenosi novinska agencija Interfax.




PAPA FRANJO pozvao je na uskrsno primirje u Ukrajini, koje bi otvorilo vrata pregovorima i trajnom miru.
"Položite oružje", rekao je Papa na kraju mise na Cvjetnicu pred desecima tisuća ljudi na Trgu svetog Petra.

"Neka započne uskršnje primirje. Ali ne da bi se ponovno naoružali i nastavili borbe, već primirje za postizanje mira kroz stvarne pregovore. Kakva bi to pobjeda bila u kojoj se zabode zastava na hrpu ruševina?" upitao se Papa.

Ovaj Kiril je psihički bolestan lik, sramota kršćanstva.

Da se i s tobom složim jednom oko muškaraca u haljinama.

Papa Franjo je imao dobru homiliju danas na Cvjetnicu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 10/4/2022, 14:48

MDMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:Gobac je bio većinski vlasnik sisačke banke, aj pogodite tko mu je rođak... i s kim je svojevremeno poslovao još a vrijeme juge...
rođak mu je Mladen Pejnović
a poslovao je sa Stojanovićem Siscia...

Isto tako je govno u koje nitko nikada nie dirao jer je isprepleten s ljudima u svim dijelovima vlasti godinama. Nikad ga nije podnosio nitko ono....pljuvali ga ljudi na ulici, pokusavao dijeliti salove kad je bilo prvenstvo u srbiji....bacali na njega nazad ljudi salove. Stoka i gotovo.

Sad se u hoteljerstvo bacio 😊

Drag i mio čovjek, mora se to priznati... A eto, za koju godinu će klincima u udžbenike kao primjer kako je u životu sve moguće ako si marljiv i štediš...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 14:49

ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.


Pa tesko da ce im puno pomoci. Vozila ukrcana na onaj vlak su za dvije klase kvalitativno ispod vozila koja vec koriste rusi i ukrainci. Jedino ako ide u paketu nekakav dodatni oklop koji ce se montirati u Ukraini....ili ako imaju bekakvu napredniju elektroniku. Sto nekako....meh. Daju im sto imaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 10/4/2022, 14:49

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:POGLAVAR Ruske pravoslavne crkve, patrijarh Kiril, pozvao je građane da podrže ruske vlasti, koje provode vojnu intervenciju u Ukrajini, piše Reuters. Patrijarh Kiril ranije je javno branio ruske operacije u Ukrajini, a rat smatra zaštitnim bedemom od zapadnjačke liberalne kulture koju vidi kao dekadentnu.
"Neka nam Gospodin pomogne da se ujedinimo u ovo teško vrijeme za našu domovinu, uključujući i oko vlasti", rekao je 75-godišnji Kiril tijekom liturgije u Moskvi, prenosi novinska agencija Interfax.




PAPA FRANJO pozvao je na uskrsno primirje u Ukrajini, koje bi otvorilo vrata pregovorima i trajnom miru.
"Položite oružje", rekao je Papa na kraju mise na Cvjetnicu pred desecima tisuća ljudi na Trgu svetog Petra.

"Neka započne uskršnje primirje. Ali ne da bi se ponovno naoružali i nastavili borbe, već primirje za postizanje mira kroz stvarne pregovore. Kakva bi to pobjeda bila u kojoj se zabode zastava na hrpu ruševina?" upitao se Papa.

Ovaj Kiril je psihički bolestan lik, sramota kršćanstva.

Da se i s tobom složim jednom oko muškaraca u haljinama.

Papa Franjo je imao dobru homiliju danas na Cvjetnicu.

Debo napusta ltgb i uclanjuje se kod papa vranje:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 14:57

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.


Pa tesko da ce im puno pomoci. Vozila ukrcana na onaj vlak su za dvije klase kvalitativno ispod vozila koja vec koriste rusi i ukrainci. Jedino ako ide u paketu nekakav dodatni oklop koji ce se montirati u Ukraini....ili ako imaju bekakvu napredniju elektroniku. Sto nekako....meh. Daju im sto imaju.
ili protubrodske rakete. k'o da se trude da ukrajinci izgube. ako se priprema neka majka svih bitaka, kopnena, grupiraju se snage, kaj će im protubrodske rakete?
ili sustavi koje ne mogu ni održavat i pitanje jel uopće imaju municije za to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 15:03

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:[size=33]POGLAVAR Ruske pravoslavne crkve, patrijarh Kiril, pozvao je građane da podrže ruske vlasti, koje provode vojnu intervenciju u Ukrajini, piše Reuters. Patrijarh Kiril ranije je javno branio ruske operacije u Ukrajini, a rat smatra zaštitnim bedemom od zapadnjačke liberalne kulture koju vidi kao dekadentnu.[/size]
[size=33]"Neka nam Gospodin pomogne da se ujedinimo u ovo teško vrijeme za našu domovinu, uključujući i oko vlasti", rekao je 75-godišnji Kiril tijekom liturgije u Moskvi, prenosi novinska agencija Interfax.[/size]




[size=33]PAPA FRANJO pozvao je na uskrsno primirje u Ukrajini, koje bi otvorilo vrata pregovorima i trajnom miru.[/size]
[size=33]"Položite oružje", rekao je Papa na kraju mise na Cvjetnicu pred desecima tisuća ljudi na Trgu svetog Petra.[/size]

[size=33]"Neka započne uskršnje primirje. Ali ne da bi se ponovno naoružali i nastavili borbe, već primirje za postizanje mira kroz stvarne pregovore. Kakva bi to pobjeda bila u kojoj se zabode zastava na hrpu ruševina?" upitao se Papa.[/size]

Ovaj Kiril je psihički bolestan lik, sramota kršćanstva.

Da se i s tobom složim jednom oko muškaraca u haljinama.

Papa Franjo je imao dobru homiliju danas na Cvjetnicu.

Aleluja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 10/4/2022, 15:04

michaellcmacha wrote:
ideš na trajni ignor glupačo...

A ja?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2022, 15:11

ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.

184 ruska vizualno potvrđeno, 1000 komada ostale teške tehnike(artiljerija, oklopna vozila, vojni kamioni)

što se tiče starih čeških tenkova -
zagrijavanje . ukrainci su od rusa zarobili koliko je ono ispalo 184 tenka, vizualno potvrđeno. čak ispalo da neki ukrainci govore da nemaju još istreniranih ljudi koliko ima ruskih tenkova.

međutim češka je poslala još toga, recimo OSA sustave i druge stvari. Češka je prva "probila led" sa slanjem teškog oružja. Slovačka je poslala S-300 bateriju sa 40raketa, i uskoro će poslati 16 komada mobilne artiljerije Zuzana(takve im stvari trebaju). jedni i drugi su poslali GRAD raketne sustave što ukraincima treba. Ti češki tenkovi su više "marketing i probijanje leda" nego što će biti od koristi, međutim prvi su probili led sa slanjem teškog oružja i sada je napravljen "pritisak" na ostale zapadne političare da šalju i svoje teško oružje. čak izgleda da će i švabe popustiti i pripremaju slanje oružja, kao "privatni investitori i ukr država" će kupiti oružje i švabe će poslati.

e da i ti protubrodski projektili su dobra stvar. navodno se ne mogu ispaljivati na kopno, međutim stavit će ih na Odesu i time ruske bajke o "desantu" na odesu padaju u vodu. ukrainci onda mogu prebacivati rezerve iz odese na druge frontove.
i opet zaboravljamo priču - marketing. britanci su prvi poslali krstareće rakete, ok ovo su isključivo/navodno projektili koji gađaju more, međutim to znači da će proći vrlo malo vremena prije nego budu dolazili projektili koji mogu udarati po kopnu.

jbt kada je Trump prije par godina poslao par desetaka javelina, bilo je kmečanje svugdje, sada se u Ukraini nalaze na tisuće komada javelina,stingera, nlaw, perun, igla, starstreak i već su počeli tenkovi.. ide par desetaka starijih, a ići će i noviji.. dolaze krstareće rakete, i mobilni artiljerijski sustavi novije generacije. uskoro će doći još više i više i modernijeg oružja.

zato i govorim Rusi su izgubili rat (pod uvjetom da ukrainci ostanu nabrijani kao do sada), najbolje im je da ispregovaraju što mogu još dobiti u pregovorima dok drže neke djelove ukraine.. jednom kada ukrainci nagomilaju tonu mobilnih artiljerijskih sustava, SAM sustava srednjeg dometa, modernijih tenkova, projektila većeg dometa, onda kreće druga priča

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 10/4/2022, 15:18

MDMiridije wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:[size=33]POGLAVAR Ruske pravoslavne crkve, patrijarh Kiril, pozvao je građane da podrže ruske vlasti, koje provode vojnu intervenciju u Ukrajini, piše Reuters. Patrijarh Kiril ranije je javno branio ruske operacije u Ukrajini, a rat smatra zaštitnim bedemom od zapadnjačke liberalne kulture koju vidi kao dekadentnu.[/size]
[size=33]"Neka nam Gospodin pomogne da se ujedinimo u ovo teško vrijeme za našu domovinu, uključujući i oko vlasti", rekao je 75-godišnji Kiril tijekom liturgije u Moskvi, prenosi novinska agencija Interfax.[/size]




[size=33]PAPA FRANJO pozvao je na uskrsno primirje u Ukrajini, koje bi otvorilo vrata pregovorima i trajnom miru.[/size]
[size=33]"Položite oružje", rekao je Papa na kraju mise na Cvjetnicu pred desecima tisuća ljudi na Trgu svetog Petra.[/size]

[size=33]"Neka započne uskršnje primirje. Ali ne da bi se ponovno naoružali i nastavili borbe, već primirje za postizanje mira kroz stvarne pregovore. Kakva bi to pobjeda bila u kojoj se zabode zastava na hrpu ruševina?" upitao se Papa.[/size]

Ovaj Kiril je psihički bolestan lik, sramota kršćanstva.

Da se i s tobom složim jednom oko muškaraca u haljinama.

Papa Franjo je imao dobru homiliju danas na Cvjetnicu.

Aleluja.

Sljedeći mjesec sam u tvom kraju, ako mi imaš što ispoviditi, eto :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 15:19

AssadNaPodmornici wrote:
ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.

184 ruska vizualno potvrđeno, 1000 komada ostale teške tehnike(artiljerija, oklopna vozila, vojni kamioni)

što se tiče starih čeških tenkova -
zagrijavanje . ukrainci su od rusa zarobili koliko je ono ispalo 184 tenka, vizualno potvrđeno. čak ispalo da neki ukrainci govore da nemaju još istreniranih ljudi koliko ima ruskih tenkova.

međutim češka je poslala još toga, recimo OSA sustave i druge stvari. Češka je prva "probila led" sa slanjem teškog oružja. Slovačka je poslala S-300 bateriju sa 40raketa, i uskoro će poslati 16 komada mobilne artiljerije Zuzana(takve im stvari trebaju). jedni i drugi su poslali GRAD raketne sustave što ukraincima treba. Ti češki tenkovi su više "marketing i probijanje leda" nego što će biti od koristi, međutim prvi su probili led sa slanjem teškog oružja i sada je napravljen "pritisak" na ostale zapadne političare da šalju i svoje teško oružje. čak izgleda da će i švabe popustiti i pripremaju slanje oružja, kao "privatni investitori i ukr država" će kupiti oružje i švabe će poslati.

e da i ti protubrodski projektili su dobra stvar. navodno se ne mogu ispaljivati na kopno, međutim stavit će ih na Odesu i time ruske bajke o "desantu" na odesu padaju u vodu. ukrainci onda mogu prebacivati rezerve iz odese na druge frontove.
i opet zaboravljamo priču - marketing. britanci su prvi poslali krstareće rakete, ok ovo su isključivo/navodno projektili koji gađaju more, međutim to znači da će proći vrlo malo vremena prije nego budu dolazili projektili koji mogu udarati po kopnu.

jbt kada je Trump prije par godina poslao par desetaka javelina, bilo je kmečanje svugdje, sada se u Ukraini nalaze na tisuće komada javelina,stingera, nlaw, perun, igla, starstreak i već su počeli tenkovi.. ide par desetaka starijih, a ići će i noviji.. dolaze krstareće rakete, i mobilni artiljerijski sustavi novije generacije. uskoro će doći još više i više i modernijeg oružja.

zato i govorim Rusi su izgubili rat (pod uvjetom da ukrainci ostanu nabrijani kao do sada), najbolje im je da ispregovaraju što mogu još dobiti u pregovorima dok drže neke djelove ukraine.. jednom kada ukrainci nagomilaju tonu mobilnih artiljerijskih sustava, SAM sustava srednjeg dometa, modernijih tenkova, projektila većeg dometa, onda kreće druga priča
tko će im poslat benzin za sva ta vozila koja dolaze uskoro? ovo će se dogodit u iduća 3-4 tjedna plus minus, rusi će okružit ozbiljan dio ukrajinske vojske, dobar dio uništit i dobar dio zarobit, ništa od toga kaj dolazi neće vidjet ratišta. sve je to počelo sa "napadom" na kijev. ti i dalje ništa nećeš razumijet nego ćeš pisat; nema veze razbili su ih kod kijeva. ovaj post si slobodno screenshotaš da te podsjeti... aj zzop.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 10/4/2022, 15:22

odose rujkani u tri lepe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2022, 15:30

ebenica wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.

184 ruska vizualno potvrđeno, 1000 komada ostale teške tehnike(artiljerija, oklopna vozila, vojni kamioni)

što se tiče starih čeških tenkova -
zagrijavanje . ukrainci su od rusa zarobili koliko je ono ispalo 184 tenka, vizualno potvrđeno. čak ispalo da neki ukrainci govore da nemaju još istreniranih ljudi koliko ima ruskih tenkova.

međutim češka je poslala još toga, recimo OSA sustave i druge stvari. Češka je prva "probila led" sa slanjem teškog oružja. Slovačka je poslala S-300 bateriju sa 40raketa, i uskoro će poslati 16 komada mobilne artiljerije Zuzana(takve im stvari trebaju). jedni i drugi su poslali GRAD raketne sustave što ukraincima treba. Ti češki tenkovi su više "marketing i probijanje leda" nego što će biti od koristi, međutim prvi su probili led sa slanjem teškog oružja i sada je napravljen "pritisak" na ostale zapadne političare da šalju i svoje teško oružje. čak izgleda da će i švabe popustiti i pripremaju slanje oružja, kao "privatni investitori i ukr država" će kupiti oružje i švabe će poslati.

e da i ti protubrodski projektili su dobra stvar. navodno se ne mogu ispaljivati na kopno, međutim stavit će ih na Odesu i time ruske bajke o "desantu" na odesu padaju u vodu. ukrainci onda mogu prebacivati rezerve iz odese na druge frontove.
i opet zaboravljamo priču - marketing. britanci su prvi poslali krstareće rakete, ok ovo su isključivo/navodno projektili koji gađaju more, međutim to znači da će proći vrlo malo vremena prije nego budu dolazili projektili koji mogu udarati po kopnu.

jbt kada je Trump prije par godina poslao par desetaka javelina, bilo je kmečanje svugdje, sada se u Ukraini nalaze na tisuće komada javelina,stingera, nlaw, perun, igla, starstreak i već su počeli tenkovi.. ide par desetaka starijih, a ići će i noviji.. dolaze krstareće rakete, i mobilni artiljerijski sustavi novije generacije. uskoro će doći još više i više i modernijeg oružja.

zato i govorim Rusi su izgubili rat (pod uvjetom da ukrainci ostanu nabrijani kao do sada), najbolje im je da ispregovaraju što mogu još dobiti u pregovorima dok drže neke djelove ukraine.. jednom kada ukrainci nagomilaju tonu mobilnih artiljerijskih sustava, SAM sustava srednjeg dometa, modernijih tenkova, projektila većeg dometa, onda kreće druga priča
tko će im poslat benzin za sva ta vozila koja dolaze uskoro? ovo će se dogodit u iduća 3-4 tjedna plus minus, rusi će okružit ozbiljan dio ukrajinske vojske, dobar dio uništit i dobar dio zarobit, ništa od toga kaj dolazi neće vidjet ratišta. sve je to počelo sa "napadom" na kijev. ti i dalje ništa nećeš razumijet nego ćeš pisat; nema veze razbili su ih kod kijeva. ovaj post si slobodno screenshotaš da te podsjeti... aj zzop.

neće rusi ništa okružiti , tu najavu slušam još prije nego je rat počeo, očito da je da ništa od toga. čak i da to naprave(a neće) , sve jedno ukrainci imaju u rezervi 200 000 ljudi koji su na obuci. rusi nemaju toliko. u sovjetski savez je protiv nacista izgubio par brutalnih bitaka u početku gdje im je bilo okruženo i zarobljeno/uništeno 3-4milijuna vojnika, pa sve jedno nisu izgubili rat.
švabe kada su izgubili 3-4milijuna vojnika na istočnoj fronti to je bio kraj.

sa naglaskom da se neće to dogoditi što si rekao. vidi se u mariopolu kako muku muče sa par tisuća okruženih Azovaca, a u Donbasu na tom potezu koji se ratuje imaš 3-4 mariopola .. rusi u svega 45 dana , na toj liniji fronte nisu napredovali max 10ak km.... nakon takvih gadnih gubitaka , i ukrainci znaju da stižu, nema šanse.. ovo kako je hektorović rekao, podsjeća na bitku kod kurska. isti je oblik terena, strana koja se brani zna da će protivnik pokušati opkoljavanje, i ukopava se. protivnik gotovo i nema izbora. mislim da ova ruska kolona koja dolazi, čitam analize da su uglavnom to "izbubani" rusi koji su dobili batine kod kijeva i čekarhiva i sumija, malo su popunjeni i sada u takvom lošem stanju idu na novu frontu.. gdje su ukopani ukrainci.. navodno su ukrainci već poklopili jednu rusku kolonu artiljeriom, naravno nema još vizualne potvrde, ali ne bi me čudilo.. jer kada su se rusi povukli, gubici kod kijeva su im bili pun kurac veći nego što smo vizualno znali..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 15:32

Jug je drugi par rukava. Je tu su kod Ukraine puno bolje jedinice...

Medjutim. Ruske linije opskrbe su dramaticno krace, imaju sigurnu pozadinu, linija se nalazi jebeno daleko od aerodroma u funkciji s kojih bi mogli Ukrainci barjaktare lansirati....dalekonetna artiljerija djeluje bez ugroze, linije za popunu su u dometu i relativno ih je lako presjecati i tuci cutavo vrijeme...nema vecih urbanih sredina. S te strane....borba ovdje bi mogla biti jako puno teza za Ukraince.

Medjutim. Nikada ne treba potcjeniti nesposobnost Ruske vojske i njenog vojnog vodstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 15:36

AssadNaPodmornici wrote:
ebenica wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.

184 ruska vizualno potvrđeno, 1000 komada ostale teške tehnike(artiljerija, oklopna vozila, vojni kamioni)

što se tiče starih čeških tenkova -
zagrijavanje . ukrainci su od rusa zarobili koliko je ono ispalo 184 tenka, vizualno potvrđeno. čak ispalo da neki ukrainci govore da nemaju još istreniranih ljudi koliko ima ruskih tenkova.

međutim češka je poslala još toga, recimo OSA sustave i druge stvari. Češka je prva "probila led" sa slanjem teškog oružja. Slovačka je poslala S-300 bateriju sa 40raketa, i uskoro će poslati 16 komada mobilne artiljerije Zuzana(takve im stvari trebaju). jedni i drugi su poslali GRAD raketne sustave što ukraincima treba. Ti češki tenkovi su više "marketing i probijanje leda" nego što će biti od koristi, međutim prvi su probili led sa slanjem teškog oružja i sada je napravljen "pritisak" na ostale zapadne političare da šalju i svoje teško oružje. čak izgleda da će i švabe popustiti i pripremaju slanje oružja, kao "privatni investitori i ukr država" će kupiti oružje i švabe će poslati.

e da i ti protubrodski projektili su dobra stvar. navodno se ne mogu ispaljivati na kopno, međutim stavit će ih na Odesu i time ruske bajke o "desantu" na odesu padaju u vodu. ukrainci onda mogu prebacivati rezerve iz odese na druge frontove.
i opet zaboravljamo priču - marketing. britanci su prvi poslali krstareće rakete, ok ovo su isključivo/navodno projektili koji gađaju more, međutim to znači da će proći vrlo malo vremena prije nego budu dolazili projektili koji mogu udarati po kopnu.

jbt kada je Trump prije par godina poslao par desetaka javelina, bilo je kmečanje svugdje, sada se u Ukraini nalaze na tisuće komada javelina,stingera, nlaw, perun, igla, starstreak i već su počeli tenkovi.. ide par desetaka starijih, a ići će i noviji.. dolaze krstareće rakete, i mobilni artiljerijski sustavi novije generacije. uskoro će doći još više i više i modernijeg oružja.

zato i govorim Rusi su izgubili rat (pod uvjetom da ukrainci ostanu nabrijani kao do sada), najbolje im je da ispregovaraju što mogu još dobiti u pregovorima dok drže neke djelove ukraine.. jednom kada ukrainci nagomilaju tonu mobilnih artiljerijskih sustava, SAM sustava srednjeg dometa, modernijih tenkova, projektila većeg dometa, onda kreće druga priča
tko će im poslat benzin za sva ta vozila koja dolaze uskoro? ovo će se dogodit u iduća 3-4 tjedna plus minus, rusi će okružit ozbiljan dio ukrajinske vojske, dobar dio uništit i dobar dio zarobit, ništa od toga kaj dolazi neće vidjet ratišta. sve je to počelo sa "napadom" na kijev. ti i dalje ništa nećeš razumijet nego ćeš pisat; nema veze razbili su ih kod kijeva. ovaj post si slobodno screenshotaš da te podsjeti... aj zzop.

neće rusi ništa okružiti , tu najavu slušam još prije nego je rat počeo, očito da je da ništa od toga.  čak i da to naprave(a neće) , sve jedno ukrainci imaju u rezervi 200 000 ljudi koji su na obuci. rusi nemaju toliko. u sovjetski savez je protiv nacista izgubio par brutalnih bitaka u početku gdje im je bilo okruženo i zarobljeno/uništeno 3-4milijuna vojnika, pa sve jedno nisu izgubili rat.
švabe kada su izgubili 3-4milijuna vojnika na istočnoj fronti to je bio kraj.

sa naglaskom da se neće to dogoditi što si rekao. vidi se u mariopolu kako muku muče sa par tisuća okruženih Azovaca, a u Donbasu na tom potezu koji se ratuje imaš 3-4 mariopola .. rusi u svega 45 dana , na toj liniji fronte nisu napredovali max 10ak km.... nakon takvih gadnih gubitaka , i ukrainci znaju da stižu, nema šanse.. ovo kako je hektorović rekao, podsjeća na bitku kod kurska. isti je oblik terena, strana koja se brani zna da će protivnik pokušati opkoljavanje, i ukopava se. protivnik gotovo i nema izbora.  mislim da ova ruska kolona koja dolazi, čitam analize da su uglavnom to "izbubani" rusi koji su dobili batine kod kijeva i čekarhiva i sumija, malo su popunjeni i sada u takvom lošem stanju idu na novu frontu.. gdje su ukopani ukrainci.. navodno su ukrainci već poklopili jednu rusku kolonu artiljeriom, naravno nema još vizualne potvrde, ali ne bi me čudilo.. jer kada su se rusi povukli, gubici kod kijeva su im bili pun kurac veći nego što smo vizualno znali..
screenshotaj, za koji mjesec ili godinu ti možda sine kaj se u stvari događalo i na kraju dogodilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2022, 15:37

da u pravu si za benzin..

tko će poslati? pa zapad. i amerika je slala i benzin i hranu sovjetima u WW2. rusi su malo pametnije krenuli, počeli su udarati po distribucijskim centrima za gorivo.
naravno to će otežati ukraincima posao, ali to ne znači da nije nemoguće opskrbiti mehanizaciju . naravno kako je ovaj rat i dokazao, nije bitna samo količina teškog oružja, bitno je kako onaj ograničen broj resursa što efikasnije upotrebiš.

gledam samo jedan ukrainski STUGNA-P team je snimio kompilaciju videa gdje uništavaju rusku tehniku.. dakle samo jedan tim, koji ima nekoliko ljudi, je uništio pitaj boga koliko ruskih tenkova, artiljerijskih sustava, oklopnih vozila, itd.. nekoliko ljudi.

informacija je sve.. ako ti znaš gdje neprijatelj dolazi i točno u koju uru i sve ostalo, snaga tvoje vojske se multiplicira sa faktorom X koji može biti i dvoznamekasti broj

inače još jedna digresija na WW2.. istočno front.. iako je Crvena Armija većinu rata imala omjer vojnika od 2:1 do 4:1(pri kraj rata) u odnosu na švabe, (većinu vremena oko 2.5:1), švabe su cijelo vrijeme imali problem da ih napada po 5-6:1 sovjetskih vojnika.

čisto radi moćne logistike(koju im je amerika poslala), crvena armija je bila puno mobilnija i mogla je birati pravce udara i sa druge strane švabe nisu imali logističke mogućnosti da prebacuju rezerve sa jedne fronte na drugu.. pa iako je realni omjer bio 2.5:1, na terenu je često bilo 5:1

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 10/4/2022, 15:37

[size=36]"UKRAJINA kaže da su ruske snage koje su okupirale bivšu nuklearnu elektranu u Černobilu ukrale radioaktivne tvari iz istraživačkih laboratorija koje bi ih mogle ubiti"[/size]


[size=36]Ovo isto za poklon ženi plus mikrovalna?![/size]
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 10/4/2022, 15:38

kaya wrote:[size=39]"UKRAJINA kaže da su ruske snage koje su okupirale bivšu nuklearnu elektranu u Černobilu ukrale radioaktivne tvari iz istraživačkih laboratorija koje bi ih mogle ubiti"[/size]


[size=39]Ovo isto za poklon ženi plus mikrovalna?![/size]

Rodit ce majka drugo jos ste mladi....tako ce im reci. Uz bombonjeru, orden i poklon bon na 1000 rublji u poljoprivrednoj apoteci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 10/4/2022, 15:40

ebenica wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ebenica wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
ebenica wrote:znači ukrajincima dolaze tenkovi. kaj će im? zarobili su 300 ruskih, imamo vizualne dokaze, i imaju 2000 vlastitih.

184 ruska vizualno potvrđeno, 1000 komada ostale teške tehnike(artiljerija, oklopna vozila, vojni kamioni)

što se tiče starih čeških tenkova -
zagrijavanje . ukrainci su od rusa zarobili koliko je ono ispalo 184 tenka, vizualno potvrđeno. čak ispalo da neki ukrainci govore da nemaju još istreniranih ljudi koliko ima ruskih tenkova.

međutim češka je poslala još toga, recimo OSA sustave i druge stvari. Češka je prva "probila led" sa slanjem teškog oružja. Slovačka je poslala S-300 bateriju sa 40raketa, i uskoro će poslati 16 komada mobilne artiljerije Zuzana(takve im stvari trebaju). jedni i drugi su poslali GRAD raketne sustave što ukraincima treba. Ti češki tenkovi su više "marketing i probijanje leda" nego što će biti od koristi, međutim prvi su probili led sa slanjem teškog oružja i sada je napravljen "pritisak" na ostale zapadne političare da šalju i svoje teško oružje. čak izgleda da će i švabe popustiti i pripremaju slanje oružja, kao "privatni investitori i ukr država" će kupiti oružje i švabe će poslati.

e da i ti protubrodski projektili su dobra stvar. navodno se ne mogu ispaljivati na kopno, međutim stavit će ih na Odesu i time ruske bajke o "desantu" na odesu padaju u vodu. ukrainci onda mogu prebacivati rezerve iz odese na druge frontove.
i opet zaboravljamo priču - marketing. britanci su prvi poslali krstareće rakete, ok ovo su isključivo/navodno projektili koji gađaju more, međutim to znači da će proći vrlo malo vremena prije nego budu dolazili projektili koji mogu udarati po kopnu.

jbt kada je Trump prije par godina poslao par desetaka javelina, bilo je kmečanje svugdje, sada se u Ukraini nalaze na tisuće komada javelina,stingera, nlaw, perun, igla, starstreak i već su počeli tenkovi.. ide par desetaka starijih, a ići će i noviji.. dolaze krstareće rakete, i mobilni artiljerijski sustavi novije generacije. uskoro će doći još više i više i modernijeg oružja.

zato i govorim Rusi su izgubili rat (pod uvjetom da ukrainci ostanu nabrijani kao do sada), najbolje im je da ispregovaraju što mogu još dobiti u pregovorima dok drže neke djelove ukraine.. jednom kada ukrainci nagomilaju tonu mobilnih artiljerijskih sustava, SAM sustava srednjeg dometa, modernijih tenkova, projektila većeg dometa, onda kreće druga priča
tko će im poslat benzin za sva ta vozila koja dolaze uskoro? ovo će se dogodit u iduća 3-4 tjedna plus minus, rusi će okružit ozbiljan dio ukrajinske vojske, dobar dio uništit i dobar dio zarobit, ništa od toga kaj dolazi neće vidjet ratišta. sve je to počelo sa "napadom" na kijev. ti i dalje ništa nećeš razumijet nego ćeš pisat; nema veze razbili su ih kod kijeva. ovaj post si slobodno screenshotaš da te podsjeti... aj zzop.

neće rusi ništa okružiti , tu najavu slušam još prije nego je rat počeo, očito da je da ništa od toga.  čak i da to naprave(a neće) , sve jedno ukrainci imaju u rezervi 200 000 ljudi koji su na obuci. rusi nemaju toliko. u sovjetski savez je protiv nacista izgubio par brutalnih bitaka u početku gdje im je bilo okruženo i zarobljeno/uništeno 3-4milijuna vojnika, pa sve jedno nisu izgubili rat.
švabe kada su izgubili 3-4milijuna vojnika na istočnoj fronti to je bio kraj.

sa naglaskom da se neće to dogoditi što si rekao. vidi se u mariopolu kako muku muče sa par tisuća okruženih Azovaca, a u Donbasu na tom potezu koji se ratuje imaš 3-4 mariopola .. rusi u svega 45 dana , na toj liniji fronte nisu napredovali max 10ak km.... nakon takvih gadnih gubitaka , i ukrainci znaju da stižu, nema šanse.. ovo kako je hektorović rekao, podsjeća na bitku kod kurska. isti je oblik terena, strana koja se brani zna da će protivnik pokušati opkoljavanje, i ukopava se. protivnik gotovo i nema izbora.  mislim da ova ruska kolona koja dolazi, čitam analize da su uglavnom to "izbubani" rusi koji su dobili batine kod kijeva i čekarhiva i sumija, malo su popunjeni i sada u takvom lošem stanju idu na novu frontu.. gdje su ukopani ukrainci.. navodno su ukrainci već poklopili jednu rusku kolonu artiljeriom, naravno nema još vizualne potvrde, ali ne bi me čudilo.. jer kada su se rusi povukli, gubici kod kijeva su im bili pun kurac veći nego što smo vizualno znali..
screenshotaj, za koji mjesec ili godinu ti možda sine kaj se u stvari događalo i na kraju dogodilo.

pa ne treba screenshotati, nije mi problem priznati ako nešto falijem :) fala bogu ovo je forum, nije da će me netko streljati ako sam rekao da nećemo vidjeti opkoljavanje UKR snaga u Donbasu. da će biti gadno i jednim i drugima hoće.

u početnoj fazi rata ruski gubici su bili nekoliko puta veći tamo kod kijeva, krahiva, sumija, čerkahiva itd.. nekoliko puta pa i više..

naravno zbog same situacije, gdje su rusi malo pametniji, kraće linije opskrbe, ukrainske su duže, vjeroajtno će se gubici izjednačiti.... međutim ono klasično vojno opkoljavanje, gdje bi Rusi zarobili 30 000 vojnika, uz svega par tisuća svojih mrtvih, dakle omjer bi bio 5:1 ili veći, nećemo gledati.. gledati ćemo omjere 1:1, a tada napadač gubi bitku u ovoj situaciji.. ukrainci samo moraju malo i rotirati svoje vojnike da se totalno ne iscrpe itd..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 10/4/2022, 15:51

Čim smo krenuli o RK Metković, znam da nema pravih vijesti iz Ukrajine :)
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 10/4/2022, 15:54

niels wrote:Čim smo krenuli o RK Metković, znam da nema pravih vijesti iz Ukrajine :)
A nema ništa. Umisto da se pobiju ko ljudi, oni stali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum