ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 11/4/2022, 14:47

melkior wrote:
vuksadinare wrote:
melkior wrote:Moram priznati da mi to s poštovanjem međunarodnih konvencija o pravima zarobljenika nikako nije sjelo, naime, nije rat sport pa sad imaš igralište, suce, gledatelje, zviždaljku i fair play. Jer ako je tako, hoćemo turnir, ionako nema ništa zanimljivog na TV-u!  :yaay
..pa naveo sam primjer japanaca..koji to nisu gledali kao sport..ako si se vec latio oruzja onda si spreman za borbu..na zivot i smrt...ako se ne zelis boriti ne primaj pusku u ruke..izlaz mozes uvijek pronaci
Možda se ljudi vole predavati jer nemaju više municije, ostali bez zaliha, a mnogi od njih su ionako ročnici kojima se lagalo da ih se šalje na vojnu vježbu, a ne u rat. U stvari, tamo vlada jebeni kaos.
pa ja sam svjedok kad smo zarobili dva pripadnika srpske paravojne dragovoljacke postrojbe 'dusan silni'..oba dva su se kunuli po starom srpskom obicaju da su - kuhari i prisilno mobilizirani..mobilizirani u cetnicku dragovoljacku alo dragovoljacku postrojbu 'dusan silni'...a kod njih jos pronadjene stranacke iskaznice srpske narodne obnove mirka jovica...

vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 11/4/2022, 14:48

RayMabus wrote:
melkior wrote:
vuksadinare wrote:
melkior wrote:Moram priznati da mi to s poštovanjem međunarodnih konvencija o pravima zarobljenika nikako nije sjelo, naime, nije rat sport pa sad imaš igralište, suce, gledatelje, zviždaljku i fair play. Jer ako je tako, hoćemo turnir, ionako nema ništa zanimljivog na TV-u!  :yaay
..pa naveo sam primjer japanaca..koji to nisu gledali kao sport..ako si se vec latio oruzja onda si spreman za borbu..na zivot i smrt...ako se ne zelis boriti ne primaj pusku u ruke..izlaz mozes uvijek pronaci
Možda se ljudi vole predavati jer nemaju više municije, ostali bez zaliha, a mnogi od njih su ionako ročnici kojima se lagalo da ih se šalje na vojnu vježbu, a ne u rat. U stvari, tamo vlada jebeni kaos.
Ta priča kako nisu znali nego da su mislili da je vježba mogla je držat vodu prvih 15 dana.

Znaš kako se to radi ? Ima puno opcija a sad je samo pitanje moje bujne mašte i situacije šta ću s takvima.

Recimo da ti dam uvid u svoju svirepost prema takvima i ako se odlučim razmjeniti ih a onda žigosanje slova Z na licu tako da imaju trajni ožiljak ili kidanja ova dva prsta s kojima se povlaći obarač na obje ruke itd.

U suštini takva sakaćenja da budu u osnovi hodajući živi primjer drugima koji krenu dole s pričom : nismo znali, nismo htjeli, nas su natjerali drugi itd. bla bla bla
Što vas više čitam, to sam veći pobornik lezbijskih prava i ženskog golog hrvanja u blatu... ljulja
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 11/4/2022, 14:49

vuksadinare wrote:
melkior wrote:
vuksadinare wrote:
melkior wrote:Moram priznati da mi to s poštovanjem međunarodnih konvencija o pravima zarobljenika nikako nije sjelo, naime, nije rat sport pa sad imaš igralište, suce, gledatelje, zviždaljku i fair play. Jer ako je tako, hoćemo turnir, ionako nema ništa zanimljivog na TV-u!  :yaay
..pa naveo sam primjer japanaca..koji to nisu gledali kao sport..ako si se vec latio oruzja onda si spreman za borbu..na zivot i smrt...ako se ne zelis boriti ne primaj pusku u ruke..izlaz mozes uvijek pronaci
Možda se ljudi vole predavati jer nemaju više municije, ostali bez zaliha, a mnogi od njih su ionako ročnici kojima se lagalo da ih se šalje na vojnu vježbu, a ne u rat. U stvari, tamo vlada jebeni kaos.
pa ja sam svjedok kad smo zarobili dva pripadnika srpske paravojne dragovoljacke postrojbe 'dusan silni'..oba dva su se kunuli po starom srpskom obicaju da su - kuhari i prisilno mobilizirani..mobilizirani u cetnicku dragovoljacku alo dragovoljacku postrojbu 'dusan silni'...a kod njih jos pronadjene stranacke iskaznice srpske narodne obnove mirka jovica...
A nisi se zapitao da se i tamo moraš učlaniti u partiju ako želiš mjesto kuhara... lol!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 11/4/2022, 14:51

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
vuksadinare wrote:
melkior wrote:Moram priznati da mi to s poštovanjem međunarodnih konvencija o pravima zarobljenika nikako nije sjelo, naime, nije rat sport pa sad imaš igralište, suce, gledatelje, zviždaljku i fair play. Jer ako je tako, hoćemo turnir, ionako nema ništa zanimljivog na TV-u!  :yaay
..pa naveo sam primjer japanaca..koji to nisu gledali kao sport..ako si se vec latio oruzja onda si spreman za borbu..na zivot i smrt...ako se ne zelis boriti ne primaj pusku u ruke..izlaz mozes uvijek pronaci
Možda se ljudi vole predavati jer nemaju više municije, ostali bez zaliha, a mnogi od njih su ionako ročnici kojima se lagalo da ih se šalje na vojnu vježbu, a ne u rat. U stvari, tamo vlada jebeni kaos.
Ta priča kako nisu znali nego da su mislili da je vježba mogla je držat vodu prvih 15 dana.

Znaš kako se to radi ? Ima puno opcija a sad je samo pitanje moje bujne mašte i situacije šta ću s takvima.

Recimo da ti dam uvid u svoju svirepost prema takvima i ako se odlučim razmjeniti ih a onda žigosanje slova Z na licu tako da imaju trajni ožiljak ili kidanja ova dva prsta s kojima se povlaći obarač na obje ruke itd.

U suštini takva sakaćenja da budu u osnovi hodajući živi primjer drugima koji krenu dole s pričom : nismo znali, nismo htjeli, nas su natjerali drugi itd. bla bla bla
Što vas više čitam, to sam veći pobornik lezbijskih prava i ženskog golog hrvanja u blatu... ljulja
Ja sam za mir.

Ako će unakaženi agresorski vojnici, ostavljeni na životu samo da do kraja istog budu hodajući osakaćeni leševi i primjer drugima šta ih čeka ako dođu ovamo s namjerom da osvajauu i rade sranja i ostale odmaknuti od takvih ideja....

JA ĆU TO NAPRAVITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175366
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 11/4/2022, 14:52

vuksadinare wrote:japanci su imali moto...ako si se vec latio oruzja a oruzje sluzi za ubijanje onda ili ubij ili budi ubijen..sve drugo je necastan cin

Japanci su u WW2 i prije njega bili teški degenerici, čast možda Yamamotou ili Hommi koji je preoštro osuđen na smrt, doduše po zapovjednoj odgovornosti je bio kriv za Bataanski marš, ali je pitanje koliko je tad znao o tome i imao utjecaja na isti, ali lik barem nije na Filipinima radio sranja poput degenerika po Mandžuriji, recimo.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 11/4/2022, 14:52

melkior wrote:
vuksadinare wrote:
melkior wrote:
vuksadinare wrote:
melkior wrote:Moram priznati da mi to s poštovanjem međunarodnih konvencija o pravima zarobljenika nikako nije sjelo, naime, nije rat sport pa sad imaš igralište, suce, gledatelje, zviždaljku i fair play. Jer ako je tako, hoćemo turnir, ionako nema ništa zanimljivog na TV-u!  :yaay
..pa naveo sam primjer japanaca..koji to nisu gledali kao sport..ako si se vec latio oruzja onda si spreman za borbu..na zivot i smrt...ako se ne zelis boriti ne primaj pusku u ruke..izlaz mozes uvijek pronaci
Možda se ljudi vole predavati jer nemaju više municije, ostali bez zaliha, a mnogi od njih su ionako ročnici kojima se lagalo da ih se šalje na vojnu vježbu, a ne u rat. U stvari, tamo vlada jebeni kaos.
pa ja sam svjedok kad smo zarobili dva pripadnika srpske paravojne dragovoljacke postrojbe 'dusan silni'..oba dva su se kunuli po starom srpskom obicaju da su - kuhari i prisilno mobilizirani..mobilizirani u cetnicku dragovoljacku alo dragovoljacku postrojbu 'dusan silni'...a kod njih jos pronadjene stranacke iskaznice srpske narodne obnove mirka jovica...
A nisi se zapitao da se i tamo moraš učlaniti u partiju ako želiš mjesto kuhara... lol!
...ne..oni su bili zaduzeni za frizidere,ves masine,televizore..i zlatninu...usput da nekog prikolju,siluju,popale nesto..i danas su pocasni clanovi srpske napredne stranke i daju savjete rusima kako postupati sa zarobljenim ukrima i kako operusat kucu da ostanu samo goli zidovi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 11/4/2022, 14:53

vuksadinare wrote:
pa ja sam svjedok kad smo zarobili dva pripadnika srpske paravojne dragovoljacke postrojbe 'dusan silni'..oba dva su se kunuli po starom srpskom obicaju da su - kuhari i prisilno mobilizirani..mobilizirani u cetnicku dragovoljacku alo dragovoljacku postrojbu 'dusan silni'...a kod njih jos pronadjene stranacke iskaznice srpske narodne obnove mirka jovica...

moj pokojni dobri frend berger je svojevremeno s postrojbom ulovio peru četnika, negdje tamo krajem rata (pero je imao kuću na banovini), lokalac kojeg su znali. I ono išli su ga zajebavat. Kao "šta ćemo s njim", "ma streljaj ga upucaj ga". I tako kad su ga temeljito isprepadali da se ovaj doslovno usrao u gaće, udarili mu dva šamara i napucali su mu nogu u guzicu, usput su umirali od smijeha, i poslali peru doma "i nemoj da te ikad više vidimo".

Prošle godine iza rata, pero tužio bergera da je ratni zločinac... i da su ga htjeli ubit kao zarobljenika...

pa ti pusti četnika doma...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 11/4/2022, 14:55

darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:japanci su imali moto...ako si se vec latio oruzja a oruzje sluzi za ubijanje onda ili ubij ili budi ubijen..sve drugo je necastan cin

Japanci su u WW2 i prije njega bili teški degenerici, čast možda Yamamotou ili Hommi koji je preoštro osuđen na smrt, doduše po zapovjednoj odgovornosti je bio kriv za Bataanski marš, ali je pitanje koliko je tad znao o tome i imao utjecaja na isti, ali lik barem nije na Filipinima radio sranja poput degenerika po Mandžuriji, recimo.
pa ionak su tretirali kineze kao cucke...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 11/4/2022, 14:56

vuksadinare wrote:
Tovariš Koba wrote:
vuksadinare wrote:
Tovariš Koba wrote:
crvenkasti wrote:Poklon čitateljima: link sa puno mrtvih Rusa!
Za gledanje i uživanje:

https://sputniknews.com/20220411/genocide-of-donbass-civilians-women-elderly-and-children-1094619604.html

to su rusi u donbasu od 2014. trpjeli svako malo.
zapadu bolio kurac za te zločine.
i sad da ih netko vrati pod ukrajinu?
ajd i da to vidim.
...tak su srbi jadni trpjeli u srao krajini...oluja je bila jeben genocid...prava nejac oni i rusi

jebem ja svakog tko ovo uspoređuje s domovinskim ratom.
od premijera, ministra do forumske stoke sitnog zuba.
tko ne vidi razliku taj je maliciozan ili glup.
ajd reci razliku..osim sto je ukrajina neovisna pa napadnuta

to sam već više puta ovdje ponavljao pa mi rekoše da dociram s visoka i da sam srbenda.
otkad sam incestuozni čopor urlikavaca stavio na ignore nemam potrebe to više objašnjavati.
pošto si ti ipak bloom (od maje šuput) tebi ću zadnji put to ponoviti, ali ukratko.

:)

ukrajina se mirno rastala s bjelorusijom i rusijom.
da je ukrajina ostala neutralna i bez guranja u nato, da je ostavila stanje kakvo je bilo od 1991. do 2008., da se nije okrenula nacibanderizmu tržila bi s rusijom bescarinski, a najvjerojatnije poslije i s europom, rastao bi joj bdp i po 7%, zarađivali bi od tranzita i plina i nafte i poljoprivrede, investiralo bi se u nju s obje strane kako i jest bilo do 2014.
rusija zadovoljna, rusi u ukrajini zadovoljni, ukrajinci zadovoljni.
a što bi i europi u tom slučaju nedostajalo?
ništa.
biznis radi, mir je, svima dobro.

ali eto, došao amer i unio pomutnju i državni udar, oni se poželjeli kruha preko pogače i sad će imati kurac u guzici.

mi smo se u startu morali izboriti za državnost i dokazivati ju, a današnji strateški partneri nas sabotirali i gledali pola godine kako nam srbende jebu mater i još tri i pol se izdrkavali zbog ovog i onog po nama da ne kažem koja smo sranja imali zbog svake akcije od medačkog džepa, maslenice itd.
ti koji su te tada jebali i kojima smo poslije morali i svoje generale izručiti na suđenje, ti su ti sada strateški partneri i saveznici.
zapravo smo mi njihova kolonija.
hrvatska puška na američkom ramenu.
hrvatska lisnica u bruxellesu.
hrvatska diplomacija puši kurac od amera, nijemaca i briselskih birokrata.
hrvati u bih puše kurac upravo zbog ovih gore koje nabrojah.
ali mi imamo RVATSKU!

s rusijom kad radiš oni imaju samo tri uvjeta:
- da im uredno plaćaš što od njih kupiš kao što oni tebi plaćaju što od tebe kupe,
- da im ne pametuješ i ne rovariš protiv njih 
- da trećoj strani ne daš da kod tebe rovare protiv njih.

što ćeš ostalo raditi u svojoj državi boli ih kurac.
ali što reći - ima tu kretena kojima je wokizam bolja opcija od ove tri stavke gore.

a s amerikancima i ostalima tako nećeš proći.
to što će ti prodavati, prodavat će ti po skupljoj cijeni i uvjetovat će ti ideološke pizdarije od wokizma i dalje.
već sada ti razne kao civilne udruge dirigiraju što smiješ, što ne smiješ s nekakvim fobijama i kurca ovog ili onog.
a to je samo početak.
tek ti slijedi zavrtanje ušiju na najjače u ime demokracije i zapadnih vrijednosti.
i dok će ti zapad tako zavrtati uši ti ćeš i dalje k'o budala biti kontra rusije koja je realno s hrvatskom tržila
fer do 2014. kad smo mi počeli srati, opet za račun drugih.
uvijek zapad, nikad bizant kako kažeš.
e pa tako će ti i biti.
jest ćeš govna i biti sretan.

;)


Last edited by Tovariš Koba on 11/4/2022, 14:59; edited 2 times in total

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2392
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 11/4/2022, 14:57

vuksadinare wrote:
darth_vader wrote:
vuksadinare wrote:japanci su imali moto...ako si se vec latio oruzja a oruzje sluzi za ubijanje onda ili ubij ili budi ubijen..sve drugo je necastan cin

Japanci su u WW2 i prije njega bili teški degenerici, čast možda Yamamotou ili Hommi koji je preoštro osuđen na smrt, doduše po zapovjednoj odgovornosti je bio kriv za Bataanski marš, ali je pitanje koliko je tad znao o tome i imao utjecaja na isti, ali lik barem nije na Filipinima radio sranja poput degenerika po Mandžuriji, recimo.
pa ionak su tretirali kineze kao cucke...
Ja sam uvjeren da će u idućem ratu Kinezi njih tretirati ko cucke...
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 11/4/2022, 14:58

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:Nazi Ukraina ima i Gestapo zove se SBU. Metode su im copycat gestapovske samo jos i gore od gestapovskih.



Wow evo nesto za nase bojovnike forumske



Ukrainian SBU (police) arresting civilians in Dnipropetrovs using brute force.
tako moj gnječ završavaju oni koji glume majmune i ufuravaju se u furku proruski nastrojenih sabotera, diverzira i prokazivača... konkretno na videu koji si stavio, kod jednog je pronađeno oružje, ista stvar i sa drugim, plus oprema u vozilu... to su moj gnječ ubojice i prema njima se brutalno postupa... evo ti govoriš kako priželjkuješ pokolje nad hrvatima, hrvatskom vojskom, želiš da nama neprijateljska rusija baci nuklearnu bombu na nas.... slobodno možeš očekivati u daljnim fazama širenja sukoba jedan ovakav brutalan pristup ophođenja spram tebe... i svakog tko poput tebe iznosi stajališta koja si ti iznosio... ako nisi primjetio Levi se ne pojavljuje na temi, jer mu je netko dao do znanja da bi doslovno mogao bez glave ostati... ;)

a moj miha... zbog pisanja na forumu i stajališta ne bi trebalo nikome željeti takvo zlo..
a moj Kic, kad ti netko takav prouzroči nenadoknadive gubitke, onda ću te ja pitati da li bi trebalo ili ne bi ili ti hoćeš meni reći da ak se to dogodi nekom drugom a ne tebi da je to onda ok... nemoj me jebat sa tim forama, rekao sam ti, ako misliš da me trebaš bani rati ili trajno udaljiti to napravi, ali mi te fore kako mir mir mir nitko nije kriv nemoj prodavati.. čitaj sa razumijevanjem, Bog s tobom, ne nasjedaj na te sheme svi imaju pravo na mišljenje... ja mu jebem sve živo i mrtvo tko ima pravo misliti pa i na ovom forumu pisati da na hrvatsku treba baciti nuklearnu bombu i kako hrvatsku ustašiju treba tamaniti... koji je vama, što vam nije u redu po pitanju kognicije da elementarne stvari niste sposobni razlučiti.... za koju je pičku materinu proliveno 100 000 litara krvi, hrvatske krvi, da bi tu pojedini sroljci bez ikakvih posljedica zazivali masovna ubojstva i totalno uništenje hrvatskog naroda...

gnječ piše takve stvari od praskozorja foruma, nevezano za ovaj rat, ja prvi se gnušam na takve komentare, ali ne mislim ih zabranjivati.. nadobio se i on banova, i opet ga radije vidim ovdje - jer je netko tko doprinosi raspravi svojim iskopanim informacijama, i mislim i vjerujem da je to izraz slobode za koju se i hrvatska krv proljevala, ne mislim da se ginulo za novo jednoumlje...

ne mislim ni tebe trajno udaljavati, ali ću morati te hladiti ako budeš prijetio ljudima ovdje..
samo ti sinko radi svoj posao... ;), jesam li ti ikada prigovorio... što se tiče gnječa ja i on smo si dobri, mir je nije rat, dobar sam i sa jebenicom, također mir je nije rat, a ako do rata dođe, ja bih radije da oni obojica budu na hrvatskoj strani, to bi bilo logično i normalno, ako misle biti u podrumu, i to je ok, nije svatko za rat... nulta je stopa tolerancije ukoliko se navabe na saboterstvo, diverziranje ili prokazivanje... i to može biti samo tako i nikako drugačije, i ne odnosi se na njih dvojicu osobno nego na profil osoba koje bi potencijalno mogle biti te fele... ponovit ću oni su meni obojica dragi i sa gnječom mi je uvijek ok razgovarati, a on nek kaže jesmo li ikad jedan drugom uputili bilo kakvu prijetnju ili se uopće posvadili tijekom telefonskih razgovora, a malo malo podivanimo o aktualnim temama...
ono gore boldano ti je žešća glupost u kontekstu događanja i ja ti mogu iz prve ruke reći da krivo vjeruješ, izraz slobode nije, javno i ostrašćeno pozivanje, priželjkivanje da hrvatska bude izložena nuklearnom napadu kojeg bi ishod bio totalno uništenje hrvatske i hrv naroda i to kad je opasnost od takvog scenarija u određenoj mjeri čak i moguća.... i mene da ti budem iskren boli kurac što se ti gnušaš na njegove komentare tog tipa, ja nikad nisam imao taj tvoj luksuz, jer da smo se svi mi gnušali, malo bi nas danas bilo

svi su ti prijatelji, ajde dobro, onda više nećemo čitati o skidanju glava zbog drugog mišljenja?

netko želi totalno uništenje hrvatske nuklearnom, da ono inače nismo imali prilike nikad pročitati takvo nešto ovdje, i jako utječe na ostvarenje te mogućnosti?

ne znam o kom luksuzu pričaš, ali stvaraš otrovnu atmosferu-
iz nekog razloga ili ignoriraš napisano ili ne razumiješ napisano... nisam nigdje napisao da smo prijatelji nego da smo si dobri, a to nije isto i da s gnječom i telefonom razgovaram a ne samo tu na forumu... prijatelj mi je npr Tre, Dijagram, Noor, Veber...
ovo zadnje nema koegzistencije... ne znaš na šta ciljam, ali vidiš baba rogu... 
ajmo onda ovako, kad već Gnječ ne stvara nikakvu lošu atmosferu svojim priželjkivanjima da rus baci nuklearnu bombu na hrvatsku s ciljem da se poubija ustašija, evo ja mu se pridružujem u tim željama i nadam se da će mene i moje ugasiti u prvom trenu, a recimo vas što se gnušate nek zaobiđe prvi udar, tak da uživate koji dan, mjesec pa i godinu... jel to ok...dao vam Bog duranja...

pa, kako zoveš nekog s kim si dobar - a niste prijatelji?

stvara i gnječ lošu atmosferu ponekad, a možda i ja kad nekog pošaljem u krasni kao Soru onokad..

nažalost više Hrvata je rastjerala represivna porezna politika, i političko miješanje u sve pore gospodarstva, nego bilo koji okupator..

mi službeno u ratu nismo, tako da molim te da prestaneš nabrajati na forumu kako treba s kim se odnositi, pišu i četnici po forumu godinama svašta, pa nikom ništa..
ma o čemu ti pričaš kakva represivna porezna politika, hrvati su migracjski narod od pamtivjeka dajte zajebite sa tim forama da je eto baš danas odnosno ovih 30 godina najgorih u povijesti... 
hoćemo o poreznoj poolitici... koliko imaš godina, koliko imaš djece i koliko imaš staža... imaš puno godina, jedno ili nijedno dijete i malo staža jer sve vam je ispod časti raditi... a dobro onda nek ti je kriva porezna politika... 
ja za razliku od mnogih vas ako pizdim, a pizdim, onda je to na situacije na koje nisam imao utjecaja, a učinile su mi ogromnu nepopravljivu štetu... a vi mnogi pizdite jer vam se teško dić za malo novaca, jer bi rado sve u kratkom roku, a već ste debelo preskočili Isusove godine... moj sin ima 22 godine i 5 godina staža u jednoj te istoj firmi, drugi sin ima 19 godina i 2 godine staža, a treći ide u školu, ali i na praksu za koju mjesečno dobija 1300 kuna... 
ovaj najstariji je prosječno godišnje zarađivao 100 000 kuna, znači 500 000 u 5 godina, nema žene nema djece, pa koliko bi vi zarađivali... 

ovo zadnje uzeo sam na znanje, ali eto vidiš neće ti jezik nego pravo... pišu četnici godinama svašta pa nikom ništa, tako da ću ja ipak sebi ostaviti za pravo da bandi koja podržava ničim izazvano klanje i ubijanje ukrajinaca u njihovoj zemlji, jebem sve po spisku i da im povremeno dan učinim nelagodnim.... 
i sad da ti kažem tu javno, nastaviš li mi srati i docirati zbog ovih par klošara i ološara kojima ja želim da im se dogodi sve što se jučer i danas događa nedužnim ukrajincima, sa Ti ćemo prijeći na Vi...
tak da te molim da prestaneš sa tim dociranjima, odnosno idi nekim jebenim redom, ili nemoj, al onda odjebi sa tim forama...

sviđa mi se tvoj zatipak: poolitika

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 0_Know-someone-whos-had-a-crappy-day-Cheer-them-up-with-a-limited-edition-Poop-emoji-cake-available-for-World-Emoji-Day

šalu na stranu, dužan sam ti odgovor, ne mislim iznositi svoj resume, i ne mislim se uopće uvlačiti u te priče dokazivanja - nažalost iseljen narod sam za sebe govori, slažem se da treba žaliti samo situacije kad osoba nema više izbora - jer za ostalo smo si sami krivi, tebi i tvojim sinovima svaka čast - iskreno te cijenim jer mislim da često pišeš iz srca i unosiš se u to, i svašta si prošao očito, ali mislim da ti baš to srce tamni u ovoj velikoj situaciji, mislim da je najgore kad čovjek uništava svoju dušu, Gavrila smatra herojem većina iz njegova naroda, a po meni je uništio svoju dušu, otvorio pakao i sveo sebe na prikazu, te povukao mnoge za sobom tim putem.. kad smo kod sinova naroda, dovoljno je sjetiti se Hanibala i Scipia, obojica su najviše učinili za svoju naciju, pa bili odbačeni ko zadnja smetala na kraju, ne znam jesu li nacije zaista toliko bitna kategorija više? pitam se isto što bi imali kad bi stvarna desnica zavladala a ne mlaki HDZ, mislim da bi samo imali slabiju verziju ove današnje Mila Maca Srbije, a ona je daleko od poželjnog modela..? - no nebitno, svako nek se brine za svoju dušu u ovom životu, neću ti docirati, ionako ne čitam baš (jedino Assada kad stignem) već ljudi sami na tebe ukazuju da prijetiš glavom, ako misliš da drugi prelaze neke granice: ukaži, ne vidim sve, jer mislim da je promašeno u životu se baviti nekome na opskurnom forumu učiniti dan nelagodnim, očito si bolji od toga..  želim ti sve najbolje i tvojima, prekid komunikacije što se mene tiče, lp!
ma sve ok, i ja tebi, odnosno svima želim dobro, ali uz uvjet da ne beru ljetinu u hrvatskoj, a mole se kiši drugdje... Onom tko želi u bilo kojem smislu loše hrvatskoj, hrvatima ja instinktivno reagiram i spreman sam na svašta, a ti ili bilo tko tko ti se kavlja u vezi toga mislite što hoćete, ako postoji nekakva osnovana ugroza onaj tko se psjeća ugroženim neka me prijavi, ja mu neću zamjeriti... Ali po pitanju ovog u vezi ukrajine 1000% sam siguran da ta koja se .tebi žalila nema teorije da me prijavi jer su i ona a i ovi moji "prijatelji" svjesni da pod uvjetima koje sam naveo će prvo od državnog sigurnosnog sustava biti ugroženi... Ovo u vezi duše, tmine, mraka, svašta nešto što si spomenuo, bolje da i nisi jer onda ne bi par redaka niže pobijati smisao spominjanja... Mene u bilo kojem kontekstu stavljati u ravan sa terorističkim smećem, koje je iako instrumentalizirano, potpuno svjesno izvršilo teroristički čin bez presedana, zbog kojeg su u konačnici stradali milijuni ljudi, je vrijeđanje i moje malenkosti ali i zdravog razuma, jer moja duša, savjest kako hoćeš je potpuno čista, ja nisam ubijao državnike, nisam ubijao niti zarobljene četnike, a pogotovo ne civile... Tak da...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 11/4/2022, 15:11


_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2392
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum