ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 8/4/2022, 15:05

niels wrote:
niels wrote:Jučer sam se sjetio jedne epizode iz “Rata i mira”.

Ruske jedinice su bile u Poljskoj (tada dijelu Rusije) na putu da pomognu austrijskom savezniku (što je na kraju završilo bitkom kod Austerlitza).

Uglavnom, usput, protagonist se usput sjeća kako je prošle noći neka jedinica se domogla alkohola pa grupno silovala poljsku služavku.

Rusi siluju since 1805.

Tu sam se referirao na epijev upis, nisam ga citirao.

Ratovi su po prirodi nasilje i prevlast ID-a, govoreći psihoanalitički.

A tanatos hvata timun.

Postoje situacije u kojima umjesto intelektualne refleksije prvo dobijem fizički nagon za povraćanje.


epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:05

AssadNaPodmornici wrote:

inače ako pauzirate snimku, vidi se hrpa poginulih ruskih vojnika
Čevapi i pljeskavice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 8/4/2022, 15:08

Uh, bit ce zaejebane igrice kada izidju. Sada moras jos na dronove misliti.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 8/4/2022, 15:08

AssadNaPodmornici wrote:

Ukrainci negdje (čekam geolokaciju i datum, pretpostavljam da je friško sa istoka Ukraine) zasuli ruse artiljeriom..

inače ako pauzirate snimku, vidi se hrpa poginulih ruskih vojnika
Pomalo, tako se ubija protivnikov , ionako slab , borbeni duh.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:10

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:

koji mrtvi usrani jazavci :facepalm ...baba ima muda i karakter više nego svi oni skupa. :hail

Meni je ova snimka samo tuzna.

Hajdemo stvari sagledati i iz drugog kutka. Star si, nemocan i gladan. Sto ako je bakica uhvatila tu zastavu i pozdravlja Ruse ne bi li dobila koji komadicak kruha?
kakve veze ima zakaj je. baba veli da su njeni starci umrli za tu zastavu, pustiš je na miru, ima 100 jebenih godina. babi ideš objašnjavat rat i snimat. ubij se jebote.
i onda ih baba još posere, kolko god da nema i gladna je vrati im usranu vrećicu- he, hvala.

Kliknula sam poveznicu ovdje, vidjela samo dio naslova i povezala pricu s onim kako ruski vojnici dijele kruh. Nisam ni odgledala do kraja jer sam u ovome vidjela obicno ponizavanje starcica gladnih kruha.


Evo opis ispod videa:

WTF? Old lady with Soviet flag mistakes Ukrainian soldiers for Russians, soldier makes fun of her?
_____
I get it that Ukrainians are unhappy or angry with the Russian invasion and with Russian soldiers, but what’s the point of annoying an old couple, who didn’t even have a Russian flag, but a Soviet Union flag? (The Soviet Union included the Ukraine.). I’m no fan of Soviet Communism, but still, it’s weird. I felt bad for the old lady returning the food… It's too sad that things reached this point, where Russians and Ukrainians can't be friends anymore?  

NOTE: I usually don't like to post these types of unverified videos, as they could be FAKE, but: a) this one appears to have been uploaded by the soldier himself (according to Gonzalo Lira); b) it's not really graphic or very serious, I guess he just thought he was being funny or making a point about "this is my country, Russkies". No info on where or when it was filmed, nor if the translation is accurate, sorry.


Last edited by violator on 8/4/2022, 15:12; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:11

Gradonačelnik Kramatorska Oleksandr Hončarenko, rekao je da je oko 4.000 civila bilo na željezničkoj stanici u tom gradu u vrijeme raketiranja.

Većinom se radi, dodao je, o starijim osobama, ženama i djeci.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Zeljeznicka-stanica-kramatorsk-AFP
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 8/4/2022, 15:13

Novinar The Economista Oliver Carrol na Twitteru je napisao da na projektilu kojim je gađana stanica u Kramatorsku piše "за детей" što bi u prijevodu značilo "za djecu".

"Poremećeno i vjerojatno ukazuje na paralelnu stvarnost koju stvara ruska propaganda", napisao je Carrol na Twitteru.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 8/4/2022, 15:18

debotoijusto wrote:Novinar The Economista Oliver Carrol na Twitteru je napisao da na projektilu kojim je gađana stanica u Kramatorsku piše "за детей" što bi u prijevodu značilo "za djecu".

"Poremećeno i vjerojatno ukazuje na paralelnu stvarnost koju stvara ruska propaganda", napisao je Carrol na Twitteru.

Nevazno je sto pise, ili ne pise.

Vazno je da mlate po gradovima ko jna.

Isti princip, ista doktrina.

Sljam.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


darth_vader, Šandor Winnetou and niels like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:20



‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:36

RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 8/4/2022, 15:42

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.

Teško će u ovoj međufazi biti pregovora Gnječ.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:44

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.
Valjda si svjestan toga da kad se EU riješi ovisnosti o ruskim energentima da Rusi i ti tj takvi slični tebi koji žive u EU a podržavaju ova govna idu u pećicu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:46

niels wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.

Teško će u ovoj međufazi biti pregovora Gnječ.

Zasto? U cemu je problem?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:50

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.
Valjda si svjestan toga da kad se EU riješi ovisnosti o ruskim energentima da Rusi i ti tj takvi slični tebi koji žive u EU a podržavaju ova govna idu u pećicu.


Ne podrzavam nikoga. Samo promatram i komentiram. To sto vama nazi ustasama moje komentiranje iritira vase nazi emocije to me stvarno zaboli kurac.

Tuzite me za nanosenje psihickih dusevnih boli pa trazite odstetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:58

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.
Valjda si svjestan toga da kad se EU riješi ovisnosti o ruskim energentima da Rusi i ti tj takvi slični tebi koji žive u EU a podržavaju ova govna idu u pećicu.


Ne podrzavam nikoga. Samo promatram i komentiram. To sto vama nazi ustasama moje komentiranje iritira vase nazi emocije to me stvarno zaboli kurac.

Tuzite me za nanosenje psihickih dusevnih boli pa trazite odstetu.
Ne ?

Pa nisam ja cijelu noć lijepio slike za koje se vidi iz aviona da su nekakvi sajam a ne okupljanje nacista i to pokušao prikazat kao nacizam u Ukrajini.

Ne, ti ne podržavaš al isto ću te ubiti jer si glup.

Ja sam anđeo znanja a moja misija je podizanje znanja a to se može napraviti i tako da likviiraš broj kretena pa opći prosjek znanja raste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 16:10

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.
Valjda si svjestan toga da kad se EU riješi ovisnosti o ruskim energentima da Rusi i ti tj takvi slični tebi koji žive u EU a podržavaju ova govna idu u pećicu.


Ne podrzavam nikoga. Samo promatram i komentiram. To sto vama nazi ustasama moje komentiranje iritira vase nazi emocije to me stvarno zaboli kurac.

Tuzite me za nanosenje psihickih dusevnih boli pa trazite odstetu.
Ne ?

Pa nisam ja cijelu noć lijepio slike za koje se vidi iz aviona da su nekakvi sajam a ne okupljanje nacista i to pokušao prikazat kao nacizam u Ukrajini.

Ne, ti ne podržavaš al isto ću te ubiti jer si glup.

Ja sam anđeo znanja a moja misija je podizanje znanja a to se može napraviti i tako da likviiraš broj kretena pa opći prosjek znanja raste.

Promatram i komentiram isto kao sto ti radis. Samo ti komentiras iskljucivo ruse a ja komentiram sve ruse ukro naciste usa neoconse eu sroljatore i naravno domacu autohtonu ustasiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 16:19

A u šta gledaš kad ne vidiš na onim slikama da je ono nekakvi sajam oldtimeera u Laovu il tako šta ?

Imaš problem u mozgu očito.

Doći će ti doktor sa velikom sjekirom pa će ti ga riješiti.

Demoni: Baš kao i Ludic Energije, demoni su negativni entiteti koji djeluju u najgušćim razinama (-2, -1, 1, 2 i 3), imaju funkciju obeshrabrivanja duhova i izazivaju duhove šaljući negativne koncepte njihovo tijelo želja. Na početku ovog stvaranja, Bog je bio zadužen za slanje glavnog lika u ovu školu unutarnjeg prevladavanja. Ime mu je bilo Lucifer, anđeo koji je ozračio toliko dobrote da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo zanos prema njegovoj braći. Bog ga je poslao da kuša ljude i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela kojima je izbrisano sjećanje kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Tako su postali Demoni, koji nastanjuju cikluse Tame (to su ciklusi koji se miješaju u sve vibracijske razine). Ovi demoni, koristeći se iskušenjima, kontroliraju tijelo želja inkarniranih bića i također djeluju pojačano u duhovima Pogreške u svom EGO-u.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 16:22

Gnječ wrote:

Promatram i komentiram isto kao sto ti radis. Samo ti komentiras iskljucivo ruse a ja komentiram sve ruse ukro naciste usa neoconse eu sroljatore i naravno domacu autohtonu ustasiju.

:D

BedaQ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 16:25

RayMabus wrote:A u šta gledaš kad ne vidiš na onim slikama da je ono nekakvi sajam oldtimeera u Laovu il tako šta ?

Imaš problem u mozgu očito.

Doći će ti doktor sa velikom sjekirom pa će ti ga riješiti.

Demoni: Baš kao i Ludic Energije, demoni su negativni entiteti koji djeluju u najgušćim razinama (-2, -1, 1, 2 i 3), imaju funkciju obeshrabrivanja duhova i izazivaju duhove šaljući negativne koncepte njihovo tijelo želja. Na početku ovog stvaranja, Bog je bio zadužen za slanje glavnog lika u ovu školu unutarnjeg prevladavanja. Ime mu je bilo Lucifer, anđeo koji je ozračio toliko dobrote da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo zanos prema njegovoj braći. Bog ga je poslao da kuša ljude i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela kojima je izbrisano sjećanje kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Tako su postali Demoni, koji nastanjuju cikluse Tame (to su ciklusi koji se miješaju u sve vibracijske razine). Ovi demoni, koristeći se iskušenjima, kontroliraju tijelo želja inkarniranih bića i također djeluju pojačano u duhovima Pogreške u svom EGO-u.


Jel mogu ja tako nesto ovdje u puli organizirati? Fascio bike festival Mussolini  zastave fasisticke italije visoke 50 metara ili DUCE BIKE FESTIVAL itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 16:30

violator wrote:
Gnječ wrote:

Promatram i komentiram isto kao sto ti radis. Samo ti komentiras iskljucivo ruse a ja komentiram sve ruse ukro naciste usa neoconse eu sroljatore i naravno domacu autohtonu ustasiju.

:D

BedaQ.

Sto mu gromova! Nesmijem zanematiti domacu ustasiju znas da bi se odmah nasli uvrijeđeni i zapostavljeni. Jucer sam ih nahranio ukro nazi revival fotkama i danas su sretni i siti ko pajceki u cekeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 16:30

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:A u šta gledaš kad ne vidiš na onim slikama da je ono nekakvi sajam oldtimeera u Laovu il tako šta ?

Imaš problem u mozgu očito.

Doći će ti doktor sa velikom sjekirom pa će ti ga riješiti.

Demoni: Baš kao i Ludic Energije, demoni su negativni entiteti koji djeluju u najgušćim razinama (-2, -1, 1, 2 i 3), imaju funkciju obeshrabrivanja duhova i izazivaju duhove šaljući negativne koncepte njihovo tijelo želja. Na početku ovog stvaranja, Bog je bio zadužen za slanje glavnog lika u ovu školu unutarnjeg prevladavanja. Ime mu je bilo Lucifer, anđeo koji je ozračio toliko dobrote da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo zanos prema njegovoj braći. Bog ga je poslao da kuša ljude i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela kojima je izbrisano sjećanje kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Tako su postali Demoni, koji nastanjuju cikluse Tame (to su ciklusi koji se miješaju u sve vibracijske razine). Ovi demoni, koristeći se iskušenjima, kontroliraju tijelo želja inkarniranih bića i također djeluju pojačano u duhovima Pogreške u svom EGO-u.


Jel mogu ja tako nesto ovdje u puli organizirati? Fascio bike festival Mussolini  zastave fasisticke italije visoke 50 metara ili DUCE BIKE FESTIVAL itd.
A vidi. Pokušaj. Šta mene to pitaš možeš li. Naravno da možeš.

Mogu ja sad izać na sred ulice , skinit gaće i fino se posrat. Jel mogu ? Mogu. Pa šta me onda pitaš jel MOŽEŠ ?


Prema Crowleyjevim riječima svaka individua ima istinsku volju koju treba razlučiti od uobičajenih htijenja i želja ega. Istinska volja u suštini je "poziv" ili "svrha" u životu pojedinca. Neki su kasniji magičari zaključili da to podrazumijeva i cilj postizanja samoaktualizacije vlastitim trudom bez pomoći Boga ili drugog božanskog autoriteta. To te pojedince približava položaju u kojem se nalazio Crowley prije 1904.Ostali slijede kasnije radove poput Libera II i smatraju da je volja pojedinca u čistom obliku upravo božanska volja.Rečenicom Čini što ti volja i to neka ti bude sav Zakon Crowley se ne odnosi na hedonizam, odnosno na ispunjavanje svakidašnjih želja, nego na djelovanje prema pozivu. Telemit je mistik. Prema Lonu Milou DuQuetteu telemit je svatko tko svoja djela temelji na žudnji za otkrivanjem i ostvarivanjem istinske volje; kad osoba ispunjava svoju istinsku volju, ponaša se poput orbite – u svojoj je niši u svemirskom poretku, a svemir joj pomaže.

Kako bi osoba mogla slijediti svoju istinsku volju, treba nadvladati društveno uvjetovane inhibicije svakidašnje osobnosti. Crowley je vjerovao da se osoba koja želi otkriti svoju istinsku volju treba lišiti kontrole svjesnog uma nad željama podsvijesti, pogotovo ograničenja u pogledu ispoljavanja seksualnosti, koju je povezao s moći božanskog stvaranja. Istinsku volju svake individue povezao je s svetim anđelom čuvarom, daimonom koji je jedinstven za svaku osobu. Duhovna potraga za onim što je osobi predodređeno da čini i da to na kraju i učini u Thelemi je poznata pod imenom Veliko djelo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 14 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum