ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 14:30

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:A u šta gledaš kad ne vidiš na onim slikama da je ono nekakvi sajam oldtimeera u Laovu il tako šta ?

Imaš problem u mozgu očito.

Doći će ti doktor sa velikom sjekirom pa će ti ga riješiti.

Demoni: Baš kao i Ludic Energije, demoni su negativni entiteti koji djeluju u najgušćim razinama (-2, -1, 1, 2 i 3), imaju funkciju obeshrabrivanja duhova i izazivaju duhove šaljući negativne koncepte njihovo tijelo želja. Na početku ovog stvaranja, Bog je bio zadužen za slanje glavnog lika u ovu školu unutarnjeg prevladavanja. Ime mu je bilo Lucifer, anđeo koji je ozračio toliko dobrote da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo zanos prema njegovoj braći. Bog ga je poslao da kuša ljude i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela kojima je izbrisano sjećanje kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Tako su postali Demoni, koji nastanjuju cikluse Tame (to su ciklusi koji se miješaju u sve vibracijske razine). Ovi demoni, koristeći se iskušenjima, kontroliraju tijelo želja inkarniranih bića i također djeluju pojačano u duhovima Pogreške u svom EGO-u.


Jel mogu ja tako nesto ovdje u puli organizirati? Fascio bike festival Mussolini  zastave fasisticke italije visoke 50 metara ili DUCE BIKE FESTIVAL itd.
A vidi. Pokušaj. Šta mene to pitaš možeš li. Naravno da možeš.

Mogu ja sad izać na sred ulice , skinit gaće i fino se posrat. Jel mogu ? Mogu. Pa šta me onda pitaš jel MOŽEŠ ?


Prema Crowleyjevim riječima svaka individua ima istinsku volju koju treba razlučiti od uobičajenih htijenja i želja ega. Istinska volja u suštini je "poziv" ili "svrha" u životu pojedinca. Neki su kasniji magičari zaključili da to podrazumijeva i cilj postizanja samoaktualizacije vlastitim trudom bez pomoći Boga ili drugog božanskog autoriteta. To te pojedince približava položaju u kojem se nalazio Crowley prije 1904.Ostali slijede kasnije radove poput Libera II i smatraju da je volja pojedinca u čistom obliku upravo božanska volja.Rečenicom Čini što ti volja i to neka ti bude sav Zakon Crowley se ne odnosi na hedonizam, odnosno na ispunjavanje svakidašnjih želja, nego na djelovanje prema pozivu. Telemit je mistik. Prema Lonu Milou DuQuetteu telemit je svatko tko svoja djela temelji na žudnji za otkrivanjem i ostvarivanjem istinske volje; kad osoba ispunjava svoju istinsku volju, ponaša se poput orbite – u svojoj je niši u svemirskom poretku, a svemir joj pomaže.

Kako bi osoba mogla slijediti svoju istinsku volju, treba nadvladati društveno uvjetovane inhibicije svakidašnje osobnosti. Crowley je vjerovao da se osoba koja želi otkriti svoju istinsku volju treba lišiti kontrole svjesnog uma nad željama podsvijesti, pogotovo ograničenja u pogledu ispoljavanja seksualnosti, koju je povezao s moći božanskog stvaranja. Istinsku volju svake individue povezao je s svetim anđelom čuvarom, daimonom koji je jedinstven za svaku osobu. Duhovna potraga za onim što je osobi predodređeno da čini i da to na kraju i učini u Thelemi je poznata pod imenom Veliko djelo.


RayMabus

Posts : 176069
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 14:32

Vidis, vidis, nije to ni tako losa ideja, @Gnječ. Mogli bismo i mi nabacit' kakav poveci LARP povodom 103 godine D'Annunzijevog pohoda na Ri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 14:37

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:A u šta gledaš kad ne vidiš na onim slikama da je ono nekakvi sajam oldtimeera u Laovu il tako šta ?

Imaš problem u mozgu očito.

Doći će ti doktor sa velikom sjekirom pa će ti ga riješiti.

Demoni: Baš kao i Ludic Energije, demoni su negativni entiteti koji djeluju u najgušćim razinama (-2, -1, 1, 2 i 3), imaju funkciju obeshrabrivanja duhova i izazivaju duhove šaljući negativne koncepte njihovo tijelo želja. Na početku ovog stvaranja, Bog je bio zadužen za slanje glavnog lika u ovu školu unutarnjeg prevladavanja. Ime mu je bilo Lucifer, anđeo koji je ozračio toliko dobrote da je Svjetlo njegove ljubavi ispunilo zanos prema njegovoj braći. Bog ga je poslao da kuša ljude i nije mogao odbiti božansku zapovijed. Doveo je legiju od 72 anđela kojima je izbrisano sjećanje kako bi mogli bez oklijevanja izvršiti svoju misiju. Tako su postali Demoni, koji nastanjuju cikluse Tame (to su ciklusi koji se miješaju u sve vibracijske razine). Ovi demoni, koristeći se iskušenjima, kontroliraju tijelo želja inkarniranih bića i također djeluju pojačano u duhovima Pogreške u svom EGO-u.


Jel mogu ja tako nesto ovdje u puli organizirati? Fascio bike festival Mussolini  zastave fasisticke italije visoke 50 metara ili DUCE BIKE FESTIVAL itd.
A vidi. Pokušaj. Šta mene to pitaš možeš li. Naravno da možeš.

Mogu ja sad izać na sred ulice , skinit gaće i fino se posrat. Jel mogu ? Mogu. Pa šta me onda pitaš jel MOŽEŠ ?


Prema Crowleyjevim riječima svaka individua ima istinsku volju koju treba razlučiti od uobičajenih htijenja i želja ega. Istinska volja u suštini je "poziv" ili "svrha" u životu pojedinca. Neki su kasniji magičari zaključili da to podrazumijeva i cilj postizanja samoaktualizacije vlastitim trudom bez pomoći Boga ili drugog božanskog autoriteta. To te pojedince približava položaju u kojem se nalazio Crowley prije 1904.Ostali slijede kasnije radove poput Libera II i smatraju da je volja pojedinca u čistom obliku upravo božanska volja.Rečenicom Čini što ti volja i to neka ti bude sav Zakon Crowley se ne odnosi na hedonizam, odnosno na ispunjavanje svakidašnjih želja, nego na djelovanje prema pozivu. Telemit je mistik. Prema Lonu Milou DuQuetteu telemit je svatko tko svoja djela temelji na žudnji za otkrivanjem i ostvarivanjem istinske volje; kad osoba ispunjava svoju istinsku volju, ponaša se poput orbite – u svojoj je niši u svemirskom poretku, a svemir joj pomaže.

Kako bi osoba mogla slijediti svoju istinsku volju, treba nadvladati društveno uvjetovane inhibicije svakidašnje osobnosti. Crowley je vjerovao da se osoba koja želi otkriti svoju istinsku volju treba lišiti kontrole svjesnog uma nad željama podsvijesti, pogotovo ograničenja u pogledu ispoljavanja seksualnosti, koju je povezao s moći božanskog stvaranja. Istinsku volju svake individue povezao je s svetim anđelom čuvarom, daimonom koji je jedinstven za svaku osobu. Duhovna potraga za onim što je osobi predodređeno da čini i da to na kraju i učini u Thelemi je poznata pod imenom Veliko djelo.


Ne razumiju ti ovi ovdje Crowleya, besmisleno im je na to ukazivati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 14:38

violator wrote:Vidis, vidis, nije to ni tako losa ideja, @Gnječ. Mogli bismo i mi nabacit' kakav poveci LARP povodom 103 godine D'Annunzijevog pohoda na Ri.

D'Annunzio je bio utopisticki romanticar prema ovim danasnjim neo nazi i ustasama izgleda kao Gandi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 14:40

A evo vijesti iz down under da vidimo kako tamo napreduje fasizam

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 14:47

Gnječ wrote:
violator wrote:Vidis, vidis, nije to ni tako losa ideja, @Gnječ. Mogli bismo i mi nabacit' kakav poveci LARP povodom 103 godine D'Annunzijevog pohoda na Ri.

D'Annunzio je bio utopisticki romanticar prema ovim danasnjim neo nazi i ustasama izgleda kao Gandi.


Pa D'Annunzio je i proglasio slobodnu drzavu Rijeku (privremena autonomna zona) nakon sto je Italija nije zeljela anektirati. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 14:56

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

Promatram i komentiram isto kao sto ti radis. Samo ti komentiras iskljucivo ruse a ja komentiram sve ruse ukro naciste usa neoconse eu sroljatore i naravno domacu autohtonu ustasiju.

:D

BedaQ.

Sto mu gromova! Nesmijem zanematiti domacu ustasiju znas da bi se odmah nasli uvrijeđeni i zapostavljeni. Jucer sam ih nahranio ukro nazi revival fotkama i danas su sretni i siti ko pajceki u cekeru.
Samo one koji te još nisu barem privremeno, stavili na ignore.

Meni si od prekjučer.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176069
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 8/4/2022, 14:58

Gnječ wrote:
niels wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:

‘Prestanite hraniti ruski vojni stroj!‘: Predsjednik Zelenski objavio spot koji izaziva jezu

To se rijesi vrlo lako. Neka kurbin nazi sin psihopata komedijas Zelenski sjedne za stol i pocne pregovarati umjesto sto rezira propagandne spotove.

Teško će u ovoj međufazi biti pregovora Gnječ.

Zasto? U cemu je problem?  

A kao i inače - u raskoraku između planiranog i ostvarenog, na obje strane.

Ovdje bi mogao ukazivati kako u međuvremenu toliki milijuni pate, a posljedice se osjećaju u dobrom dijelu svijeta, a još bi mogle i eskalirati, ali znamo kako bi to bila vježba iz uzaludnosti.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 8/4/2022, 15:01

Imam neki dojam da su raketiranje Kramatorska izveli tzv separatisti.

Moguce se izmedju redaka najavljuje prestanak sukoba i otud ovakva reakcija razocaranih.



dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:02

Šef Delegacije EU u Bosni i Hercegovini Johann Sattler tokom gostovanja u emisiji "U fokusu" na OBN-u rekao je da više nema prostora za dogovor o Izbornom zakonu i da će se Opći izbori u oktobru održati.

U vezi najava pojedinih političara iz HDZ-a i Hrvatske da bi se pregovori mogli nastaviti u Briselu Sattler je kazao da se taj prostor i šansa zatvara.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sattler-ne-vidim-logiku-da-se-otvara-jos-jedna-runda-pregovora-o-izbornoj-reformi/220408137
RayMabus
RayMabus

Posts : 176069
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by pokerjocker 8/4/2022, 15:03

dijagram wrote:Imam neki dojam da su raketiranje Kramatorska izveli tzv separatisti.

Moguce se izmedju redaka najavljuje prestanak sukoba i otud ovakva reakcija razocaranih.



na doborm si tragu...čuj ovo još im i propagandnu poruku stisnu na projektil  :facepalm
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:04

RayMabus wrote:Šef Delegacije EU u Bosni i Hercegovini Johann Sattler tokom gostovanja u emisiji "U fokusu" na OBN-u rekao je da više nema prostora za dogovor o Izbornom zakonu i da će se Opći izbori u oktobru održati.

U vezi najava pojedinih političara iz HDZ-a i Hrvatske da bi se pregovori mogli nastaviti u Briselu Sattler je kazao da se taj prostor i šansa zatvara.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sattler-ne-vidim-logiku-da-se-otvara-jos-jedna-runda-pregovora-o-izbornoj-reformi/220408137
Udri Putko, poravnaj cijelu Ukrajinu da ne ostane kamen na kamenu.

Nemate prostora ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176069
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:07

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Vidis, vidis, nije to ni tako losa ideja, @Gnječ. Mogli bismo i mi nabacit' kakav poveci LARP povodom 103 godine D'Annunzijevog pohoda na Ri.

D'Annunzio je bio utopisticki romanticar prema ovim danasnjim neo nazi i ustasama izgleda kao Gandi.


Pa D'Annunzio je i proglasio slobodnu drzavu Rijeku (privremena autonomna zona) nakon sto je Italija nije zeljela anektirati. :)

A Fiume si diceva che anche il più stupido degli uomini parlasse quattro lingue.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:14

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:

koji mrtvi usrani jazavci :facepalm ...baba ima muda i karakter više nego svi oni skupa. :hail

Meni je ova snimka samo tuzna.

Hajdemo stvari sagledati i iz drugog kutka. Star si, nemocan i gladan. Sto ako je bakica uhvatila tu zastavu i pozdravlja Ruse ne bi li dobila koji komadicak kruha?
kakve veze ima zakaj je. baba veli da su njeni starci umrli za tu zastavu, pustiš je na miru, ima 100 jebenih godina. babi ideš objašnjavat rat i snimat. ubij se jebote.
i onda ih baba još posere, kolko god da nema i gladna je vrati im usranu vrećicu- he, hvala.

Kliknula sam poveznicu ovdje, vidjela samo dio naslova i povezala pricu s onim kako ruski vojnici dijele kruh. Nisam ni odgledala do kraja jer sam u ovome vidjela obicno ponizavanje starcica gladnih kruha.


moj komentar nije upućen tebi pinkyu, nego se odnosi na lika iz videa. negdje krajem 1994-95 sam išao u rijeku na utakmicu, presjedalo se u srpskim moravicama (tadašnjim) i neki deda nas je pitao na tom kolodvoru: jel igra zvezda? kaj smo trebali ubit tog dedu u batinama i objasnit mu da je rat i da su srbi napali rh? okreneš se i odeš. mi čak nismo niti to nego smo sjeli s njim na tu njegovu klupicu, tko zna koliko češto vidi ljude u toj zabiti, tada u to doba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:15

prije 2h

Češka isporučila Ukrajini velike vojne pošiljke

Češka je isporučila Ukrajini tenkove, višecijevne raketne bacače, haubice i pješadijska borbena vozila u okviru vojnih pošiljaka koje su dostigle stotine miliona dolara i nastavit će se, saopštila su dva izvora iz češke odbrane.

Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je u četvrtak da članice NATO-a osiguravaju Ukrajini širok spektar sistema naoružanja, prenio je Reuters.

Češka ima u skladištima rezervnu opremu sa kojom su ukrajinske snage upoznate, kao i odbrambenu industriju fokusiranu na nadogradnju i trgovinu takvim oružjem, navela je agencija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176069
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:17

pokerjocker wrote:
dijagram wrote:Imam neki dojam da su raketiranje Kramatorska izveli tzv separatisti.

Moguce se izmedju redaka najavljuje prestanak sukoba i otud ovakva reakcija razocaranih.



na doborm si tragu...čuj ovo još im i propagandnu poruku stisnu na projektil  :facepalm
taj projketil k'o i zagrebački dron, pao u mekano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 8/4/2022, 15:21

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Šef Delegacije EU u Bosni i Hercegovini Johann Sattler tokom gostovanja u emisiji "U fokusu" na OBN-u rekao je da više nema prostora za dogovor o Izbornom zakonu i da će se Opći izbori u oktobru održati.

U vezi najava pojedinih političara iz HDZ-a i Hrvatske da bi se pregovori mogli nastaviti u Briselu Sattler je kazao da se taj prostor i šansa zatvara.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sattler-ne-vidim-logiku-da-se-otvara-jos-jedna-runda-pregovora-o-izbornoj-reformi/220408137
Udri Putko, poravnaj cijelu Ukrajinu da ne ostane kamen na kamenu.

Nemate prostora ?

Ako nemate protora onda ćete se morat odreći ruske nafte i plina da bi Putina pobjedili.

Al onda će past Njemačka jel tako ?

DAT ĆU VAM JA PROSTOR.

ZAKLAT ĆU VAS.



08 Apr 2022

Ruski prihodi od nafte i gasa su “apsolutno monstruozni”, navodi Financial Times, pozivajući se na procjenu Instituta za međunarodne finansije (IIF) da je Rusija u martu zarađivala više od milijardu dolara dnevno, što će joj, ako ne bude promjene u prodaji tih energenata, pomoći da nadoknadi dio deviznih rezervi centralne banke, zamrznutih od Zapada.

Sljedeći veliki korak, međutim, bio bi embargo na izvoz nafte i gasa, koji stručnjaci IIF-a procjenjuju kao moguć, dodaje list.

Analitičari Financial Timesa vjeruju da su vjerovatni sljedeći koraci dalje pooštravanje sankcija ruskom finansijskom sektoru, uz potencijalno isključenje dodatnih ruskih institucija iz sistema SWIFT.

Oni navode i da je sve manje vjerovatno da će protivljenje embargu na uvoz ruskih energenata, koje je i dalje prilično veliko u mnogim evropskim zemljama, moći da se održi duži vremenski period ako se pojave novi dokazi o ruskim ratnim zločinima u Ukrajini.

Rusija je u martu zarađivala više od milijardu dolara dnevno, što će joj, ako ne bude promjene u prodaji tih energenata, pomoći da nadoknadi dio deviznih rezervi centralne banke, zamrznutih od Zapada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176069
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:22

RayMabus wrote: ako se pojave novi dokazi o ruskim ratnim zločinima u Ukrajini.

vjerujem da će se pojavit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 8/4/2022, 15:40

Gnječ wrote:
Ne podrzavam nikoga. Samo promatram i komentiram. To sto vama nazi ustasama moje komentiranje iritira vase nazi emocije to me stvarno zaboli kurac.

Tuzite me za nanosenje psihickih dusevnih boli pa trazite odstetu.

ukrajinske soroseve gay naci židoustaše genocidišu rusku nejač i branitelje kršćanske civilizacije generala kadirova, inače islamističke glavosječe

kak se to ono zove... kognitivna disonanca?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 8/4/2022, 15:49

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
Ne podrzavam nikoga. Samo promatram i komentiram. To sto vama nazi ustasama moje komentiranje iritira vase nazi emocije to me stvarno zaboli kurac.

Tuzite me za nanosenje psihickih dusevnih boli pa trazite odstetu.

ukrajinske soroseve gay naci židoustaše genocidišu rusku nejač i branitelje kršćanske civilizacije generala kadirova, inače islamističke glavosječe

kak se to ono zove... kognitivna disonanca?

Ti se bas trudis ispast sto veci glupan a vec jesi glupan. Pobijediti samoga sebe ultimativni cilj svakog glupana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 8/4/2022, 15:50

pusti mene, kak su sad gay židovi iz soroseve ekipe ispali ustaše?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum