ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 7/4/2022, 19:56

DMITRIJA MURATOVA, dobitnika Nobelove nagrade za mir i glavnog urednika Novaje Gazete, ujedno i jednog od rijetkih preostalih neovisnih novinara u Rusiji, nepoznat napadač u vlaku zalio je crvenom bojom. Muratov se, inače, protivi ruskoj invaziji na Ukrajinu.

Informaciju o napadu i fotografije svog glavnog urednika i kupea u vlaku punog crvene boje objavila je Novaja Gazeta.

"Zalili su mene i cijeli kupe uljnom bojom s acetonom. Oči me strašno peku. Napadač je povikao: 'Muratove, ovo ti je za naše dečke'", rekao je ruski nobelovac.




Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 FPwg_aHXsAE-XnR?format=jpg&name=large

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 FPwg-MmXIAAKti9?format=jpg&name=large

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2022, 20:00

dobro novinara mi nije žao, uglavno msu sluge režima i fanovi nasilja i svega ostaloga

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


kic likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 20:01

Jel vi mislite stvarno da ljudima koji su uvjereni u bezgresnost ruske strane predocite bilo kakav dokaz....da ce promijeniti misljenje? Nula bodova.

Uostalom zasto i bi. Gro ljudi ionako ovo gleda kao na navijanje. Mene cak ne smeta da netko ima sjeban i iskrivljen pogled na ovo ma kakve dokaze imao. Bar znas da se covjek definirao i to je to...ne moras nista ocekivati revolucionarno tu. Vise mi idu na zivce izuzetno aktivni pojedinci koji su godinama puhali u jedra manijacima pa sad twist za 180. Sutra ce im opet ovaj biti Bog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 7/4/2022, 20:03

Russian military deception, sometimes known as maskirovka (Russian: маскировка, lit. 'disguise'[1]), is a military doctrine developed from the start of the 20th century.


toliko o baldrick cunning plan
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/4/2022, 20:03

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
AssadNaPodmornici wrote:


jedino jebenica, ringo i sovak/safet su vjerovali da rusi ne ginu, da ono kod kijeva je bila "fake bitka" i da je svih onih +tisuću komada ruske uništene tehnike neka vrsta prevare..
jesi ti stvarno retardiran? kaj je tak teško stavit stvari na papir? dok su ukri digli svu rezervu i sve kaj su imali na zapadu ukrajine da brane kijev od 40 000 rusa kaj je suludo jer ta brojka ne može osvojit milujunski grad da se na trepavice postavi u isto vrijeme dok su "gazili" ruse kod kijeva nestala su im vozila pa su iste u panici skirvali po shoping centrima, nestalo im je tko zna koliko skladišta municije, oružja, oni deponiji nafte koji su gorili svaku drugu noć i sad kad su se rusi povukli od kijeva, nisu pobjegli kak ti briješ nego jednostavno sjeli u vozila i otišli ovi jadnici ne mogu doć do surane buče 3 dana, to se dogodilo kod kijeva. pa ti onda procijeni tko je koga "pregazio" kod kijeva. ti si štetan jebote, svatko tko je slijep je štetan, dok si ti gledao tenkiće k'o ludi gruber iz alo alo nestalo je sve ostalo, čak i da ukrima netko pošalje vozila više ih nemaju na kaj ni vozit, čak i da im pošalju topove više tim topovima nitko ne može vozit novu municiju, za opskrbu svakog topa treba par kamiona i nafta. nema više jel razumiješ? pa ti seri i pizdi koliko hoćeš, zbrajaj pijune. čobani poput tebe koštaju ukrajinu poraza. da sam ih ja ovak retardiran vodio danas bi stajali puno bolje.
Ako je tako kako ti kažeš, što su postigli s tim svojim "meanevrom"? Ti samo lupetaš ono što ti je srcu drago i tražiš opravdanje za ruska sranja da bi ih dalje mogao u svojoj glavi prikazivati kao super silu i što ti ja znam što sve sebi ne umišljaš.
kaj su postigli? napali su milijunsku zemlju sa 150 000 vojnika, razdvojili vojsku koja se brani, onemogučili joj kretanje, uništili joj logistiku i u isto vrijeme osvajali dio teritorija. sa 150 000 protiv koliko 300 000-400 000 sa svom rezervom? pa kaj bi ti točno? prvi svjetski rat i juriš rova na rov?
i opet te pitam što su postigli?? Apsolutno ništa a izgubili more tehnike i ljudstva. Ovo što ti nabrajaš su uništili svakako krstarećim raketama a ne svojom živom silom. 

Nadalje ti stalno "zaboravljaš"  na bahatost rusa i pogreške u obavještajnim podatcima o tome da će tolika količina vojne sile biti dovoljna za ruske operacije, stoga se nisu ni zaustavljali do Kijeva a da ne kažem da su izgubili najbolje što su imali na Hostomelu. Takve postrojbe se ne žrtvuju za odvraćanje pozornosti.

Ne da mi se više secirati te gluposti u koje vjeruješ, vjeruj što želiš a stanje na terenu je to koje pobija vaše teorije.
ok, pričat ćemo za mjesec dana.
ok, trebali smo pričati  prije mjesec i po dana kada su xvi rusofili svršavali na tri do pet dana prije zauzimanja Kijeva a putler prijetio sbima i svakome u specijalnoj vojnoj operaciji.

De svega ti kakva je to specijalna vojna operacija koja traje već 45 dana? Što je putler rekao o denacifikaciji i smjeni naci kijevskog režima? Kako je to mislio postići ako ne zauzme Kijev? Kad je odustao od toga ali ne i od naziva specijalne vojne operacije a zbog samog spomena rata ljudi u rusiji završe u buksi?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 20:05

Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:
Galina wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:


EVO GA! RUSOFIL! TREBA GA TARGETIRATI I LIKVIDIRATI

kako se usuđuje filozofirati o tome? lik kao ne vidi tko je agresor.
Buča je vrlo amaterski urađen FALSE FLAG

Ali to Zapad nije briga oni furaju svoju idiotsku priču

pogledaj i poslušaj svih 50 minuta ne priča samo o buchi. nisi poslušao sve jer emisija traje 50 minuta. kad poslušaš sve onda komentiraj.
nemam toliko vremena, na putu sam...daj ukratko šta kaže

a nemogu puno je toga morati ćeš sama pogledati i poslušati. isto preporučam i mihi, šandoru, dijagramu yodi, ljubici šmajserici i ostalim pimpekima.

evo govorio je i o stvarima koje je ebenica u detalje opisao kako su rusi zajebali ukre kod Kijeva. to je bila ruska navlakuša stručno se to u ruskoj vojnoj doktrini zove maskirovka

Russian military deception, sometimes known as maskirovka (Russian: маскировка, lit. 'disguise'[1]), is a military doctrine developed from the start of the 20th century. The doctrine covers a broad range of measures for military deception, from camouflage to denial and deception.

Deceptive measures include concealment, imitation with decoys and dummies, manoeuvres intended to deceive, denial, and disinformation. The 1944 Soviet Military Encyclopedia refers to "means of securing combat operations and the daily activities of forces; a complexity of measures, directed to mislead the enemy regarding the presence and disposition of forces..."[2] Later versions of the doctrine also include strategic, political, and diplomatic means including manipulation of "the facts", situation, and perceptions to affect the media and opinion around the world, so as to achieve or facilitate tactical, strategic, national and international goals.[3]

https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_military_deception

evo pročitaj post od ebenice:


https://www.ex-iskon-pleme.com/t51022p860-ruska-invazija-na-ukrajinu
Sasvim pogrešna analiza, rusi su kod kijeva zajebali samo sebe i netko pametan u vrhu ruske vojske je predvidio što bi se dogodilo da su rusi ostali tamo pa su kao iz dobre volje povukli snage. Čista logika ti kaže da ne žrtvuješ elitne postrojbe ako ne želiš nešto zauzeti/osloboditi, zatim na stotine komada oklopnih vozila, kamiona, na tisuće vojnika... a da s druge strane bojišta imaš zauzet samo jedan veći grad i ništa drugo od početnih pozicija.

nisam od tebe ni očekivao drukčiji odgovor. nitko nezna osim vas. vi ste vojni stratezi nije mi jasno kako vas je Pentagon promašio i nije vas uzeo u West Point vojnu akademiju da držite predavanja vojnim kadetima?

uvijek negiranje uvijek u kontru i na vlastitu štetu  u kontru pod svaku cijenu stalno u kontru do kraja do Blajburga. nakon toga smrt. nema nema tu pomooći osim zvati sanitet i brigadu psihijatara.
što se odma ljutiš i vrijeđaš? nije ti pravo da se logika ubaci u vaša sranja pa odma treba zatrolati temu?

u svakom slučaju očikivano od tebe

zašto mi namećeš nešto što nije uopće realnost? hoćeš me uvjeriti da sam ljut i da vrijeđam? ali niti vrijeđam niti sam ljut.

a ti i logika te posvađani.nema kod tebe logike otišla je odustala digla ruke i sterala te u kurac i otišla.

moja sranja? stavio sam video infowars kume. ipak tamo pričaju ljudi koji nisu posvađani sa logikom. ali eto vaš tvoj NARATIV gubi statiku tresu mu se temelji. za mjesec dana bit će nismo znali bili smo zavedeni. ili će te se kao i uvijek šutke povući kao jebene pizde i onda vas na forumu neće biti dva tri mjeseca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/4/2022, 20:05

red wolf wrote:Ruska vojska je u okruženju u oblasti kraj Hersona. Moguća je i predaja velikog broja ruskih vojnika.
to bi bila stvarno izvrsna vijest :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/4/2022, 20:07

MDMiridije wrote:Jel vi mislite stvarno da ljudima koji su uvjereni u bezgresnost ruske strane predocite bilo kakav dokaz....da ce promijeniti misljenje? Nula bodova.

Uostalom zasto i bi. Gro ljudi ionako ovo gleda kao na navijanje. Mene cak ne smeta da netko ima sjeban i iskrivljen pogled na ovo ma kakve dokaze imao. Bar znas da se covjek definirao i to je to...ne moras nista ocekivati revolucionarno tu. Vise mi idu na zivce izuzetno aktivni pojedinci koji su godinama puhali u jedra manijacima pa sad twist za 180. Sutra ce im opet ovaj biti Bog.

On je i danas Bog.

I batina. lol!
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 20171028_FBP001_0

RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 7/4/2022, 20:08

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:
Niti Rusi gube rat, niti ekonomija trpi onoliko koliko to neki pokušavaju predočiti. Zapravo, Rusi se prilično dobro nose sa ovim. Glavnina ukrajinske tehnike je uništena, par desetaka starih T-72A tenkova koje su Česi izvadili iz naftalina i poslali neće ništa promijeniti.
Oni sad da se povuku iz UKR mogu reći da su postigli glavni cilj. Uništili vojne potencijale Ukrajine istjerali NATO i prisilili UKR da bude izvan NATOa.

Denacifikacija je ionako nemoguća.

Ali ići će na potpuno oslobađanje regije Donbasa. A za dalje pa vidjet ćemo
Pobjeda Rusije su sljedeće ispunjene točke: 

- Neutralnost Ukrajine (Ukri su ti koji će se na to morati obavezati kroz zakonodavno tijelo)
- uništenje Azov bataljuna (bit će postignuto na bojnom polju)
- demilitarizacija Ukrajine (ugl. postignuto)
- Donbass odvojen od Ukrajine (bit će postignuto na bojnom polju).

Pored navedenog, Rusi još imaju ostvaren i kopneni koridor Krima sa maticom (što nije zvanični zahtjev Rusije, ali dobro će doći u budućim pregovorima). Vjerujem da Rusi neće vraćati taj teritorij dokle god se ne postigne okvirni sporazum i ukrajinska Verkhovna Rada zvanično ne izglasa neutralnost. U najboljem slučaju po Ukre, možda netom pri sporazuma napuste Kherson, s obzirom da je grad ionak na desnoj obali Dnjepra.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 20:08

debotoijusto wrote:Russian military deception, sometimes known as maskirovka (Russian: маскировка, lit. 'disguise'[1]), is a military doctrine developed from the start of the 20th century.


toliko o baldrick cunning plan


uvijek maskirovka upali bez greške. dokazano. a ti liberalna woke pederska LGBTDFTXYŽNJ krmačice moš samo roktat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/4/2022, 20:10

Gnječ wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Gnječ wrote:
Galina wrote:
Gnječ wrote:
Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:


EVO GA! RUSOFIL! TREBA GA TARGETIRATI I LIKVIDIRATI

kako se usuđuje filozofirati o tome? lik kao ne vidi tko je agresor.
Buča je vrlo amaterski urađen FALSE FLAG

Ali to Zapad nije briga oni furaju svoju idiotsku priču

pogledaj i poslušaj svih 50 minuta ne priča samo o buchi. nisi poslušao sve jer emisija traje 50 minuta. kad poslušaš sve onda komentiraj.
nemam toliko vremena, na putu sam...daj ukratko šta kaže

a nemogu puno je toga morati ćeš sama pogledati i poslušati. isto preporučam i mihi, šandoru, dijagramu yodi, ljubici šmajserici i ostalim pimpekima.

evo govorio je i o stvarima koje je ebenica u detalje opisao kako su rusi zajebali ukre kod Kijeva. to je bila ruska navlakuša stručno se to u ruskoj vojnoj doktrini zove maskirovka

Russian military deception, sometimes known as maskirovka (Russian: маскировка, lit. 'disguise'[1]), is a military doctrine developed from the start of the 20th century. The doctrine covers a broad range of measures for military deception, from camouflage to denial and deception.

Deceptive measures include concealment, imitation with decoys and dummies, manoeuvres intended to deceive, denial, and disinformation. The 1944 Soviet Military Encyclopedia refers to "means of securing combat operations and the daily activities of forces; a complexity of measures, directed to mislead the enemy regarding the presence and disposition of forces..."[2] Later versions of the doctrine also include strategic, political, and diplomatic means including manipulation of "the facts", situation, and perceptions to affect the media and opinion around the world, so as to achieve or facilitate tactical, strategic, national and international goals.[3]

https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_military_deception

evo pročitaj post od ebenice:


https://www.ex-iskon-pleme.com/t51022p860-ruska-invazija-na-ukrajinu
Sasvim pogrešna analiza, rusi su kod kijeva zajebali samo sebe i netko pametan u vrhu ruske vojske je predvidio što bi se dogodilo da su rusi ostali tamo pa su kao iz dobre volje povukli snage. Čista logika ti kaže da ne žrtvuješ elitne postrojbe ako ne želiš nešto zauzeti/osloboditi, zatim na stotine komada oklopnih vozila, kamiona, na tisuće vojnika... a da s druge strane bojišta imaš zauzet samo jedan veći grad i ništa drugo od početnih pozicija.

nisam od tebe ni očekivao drukčiji odgovor. nitko nezna osim vas. vi ste vojni stratezi nije mi jasno kako vas je Pentagon promašio i nije vas uzeo u West Point vojnu akademiju da držite predavanja vojnim kadetima?

uvijek negiranje uvijek u kontru i na vlastitu štetu  u kontru pod svaku cijenu stalno u kontru do kraja do Blajburga. nakon toga smrt. nema nema tu pomooći osim zvati sanitet i brigadu psihijatara.
što se odma ljutiš i vrijeđaš? nije ti pravo da se logika ubaci u vaša sranja pa odma treba zatrolati temu?

u svakom slučaju očikivano od tebe

zašto mi namećeš nešto što nije uopće realnost? hoćeš me uvjeriti da sam ljut i da vrijeđam?  ali niti vrijeđam niti sam ljut.

a ti i logika te posvađani.nema kod tebe logike otišla je odustala digla ruke i sterala te u kurac i otišla.

moja sranja? stavio sam video infowars kume. ipak tamo pričaju ljudi koji nisu posvađani sa logikom. ali eto vaš tvoj NARATIV gubi statiku tresu mu se temelji. za mjesec dana bit će nismo znali bili smo zavedeni. ili će te se kao i uvijek šutke povući kao jebene pizde i onda vas na forumu neće biti dva tri mjeseca.
stavio si hrpu gluposti nekih navijača a čiji narativ tebi paše.  Lijepo sam ti objasnio zašto su to gluposti a ti i dalje trolaš o meni.
Ajde uživaj u svojim deluzijama :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/4/2022, 20:11

Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 7/4/2022, 20:12

AlfaOmega wrote:
Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:
Niti Rusi gube rat, niti ekonomija trpi onoliko koliko to neki pokušavaju predočiti. Zapravo, Rusi se prilično dobro nose sa ovim. Glavnina ukrajinske tehnike je uništena, par desetaka starih T-72A tenkova koje su Česi izvadili iz naftalina i poslali neće ništa promijeniti.
Oni sad da se povuku iz UKR mogu reći da su postigli glavni cilj. Uništili vojne potencijale Ukrajine istjerali NATO i prisilili UKR da bude izvan NATOa.

Denacifikacija je ionako nemoguća.

Ali ići će na potpuno oslobađanje regije Donbasa. A za dalje pa vidjet ćemo
Pobjeda Rusije su sljedeće ispunjene točke: 

- Neutralnost Ukrajine (Ukri su ti koji će se na to morati obavezati kroz zakonodavno tijelo)
- uništenje Azov bataljuna (bit će postignuto na bojnom polju)
- demilitarizacija Ukrajine (ugl. postignuto)
- Donbass odvojen od Ukrajine (bit će postignuto na bojnom polju).

Pored navedenog, Rusi još imaju ostvaren i kopneni koridor Krima sa maticom (što nije zvanični zahtjev Rusije, ali dobro će doći u budućim pregovorima). Vjerujem da Rusi neće vraćati taj teritorij dokle god se ne postigne okvirni sporazum i ukrajinska Verkhovna Rada zvanično ne izglasa neutralnost. U najboljem slučaju po Ukre, možda netom pri sporazuma napuste Kherson, s obzirom da je grad ionak na desnoj obali Dnjepra.
Alternativa je dakako frozen conflict (ne i war of attrition, jerbo Ukri nemaju kapacitet za to) gdi bi Rusi zadržali kopneni koridor sa Krimom, a vamo Ameri i Britsi nastavili tetošiti Ukre sa naoružavanjem lakim naoružanjem. Sve da Ukri ni ne izglasaju zvanično neutralnost, u NATO ne bi mogli, jerbo bi imali veliki teritorijalni spor sa Rusima.
Tak da, suma sumaram, Rusi skoro sve mogu postići ili su postigli na vojnom polju, Ukri pak nemaju druge nego pregovarati. Jer vojno neće moći vratiti lijevu obalu Dnjepra.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/4/2022, 20:13

RayMabus wrote:Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.

točno, izbori u rusiji su čista farsa i prodavanje magle zapadu o tobože nekoj demokraciji

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 20:14

RayMabus wrote:Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.


Je i Kim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/4/2022, 20:15

MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.


Je i Kim.
To je moj idol.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 10c8e30b1a1416bfd77ea29241764e1a?impolicy=wcms_crop_resize&cropH=1192&cropW=1788&xPos=0&yPos=0&width=862&height=575

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 7/4/2022, 20:17

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:Russian military deception, sometimes known as maskirovka (Russian: маскировка, lit. 'disguise'[1]), is a military doctrine developed from the start of the 20th century.


toliko o baldrick cunning plan


uvijek maskirovka upali bez greške. dokazano. a ti liberalna woke pederska LGBTDFTXYŽNJ krmačice moš samo roktat.

mda... a ukrajinci su inace iz papua nova gvineja i bijelca nikada nisu vidjeli , tulavo za popizdit
prvo , doktrina iz doba rovovskog ratovanja sama po sebi smijesna u 21st
drugo , ukri su isti kurac ka rusi tj. ne mozes prevarit prevaranta
trece , rusi su izgubili kad presli granicu onog dana....
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 20:18

RayMabus wrote:
MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.


Je i Kim.
To je moj idol.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 10c8e30b1a1416bfd77ea29241764e1a?impolicy=wcms_crop_resize&cropH=1192&cropW=1788&xPos=0&yPos=0&width=862&height=575

:tu

Ne sumnjam. Tebe je generalno gledajuci nemoguce podcijeniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 7/4/2022, 20:19

Šandor Winnetou wrote:
RayMabus wrote:Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.

točno, izbori u rusiji su čista farsa i prodavanje magle zapadu o tobože nekoj demokraciji
Kad se to Putin nekome pravdao da je demokrat? To je ugl. teza njegovih kritičara da Putin tobože želi stvoriti narativ da je demokrat, a ono autokrat. Putina u biti boli k. za demokracijom, bitno mu je da je zemlja funkcionalna u smislu donošenja odluka. Da, kad nešto kaže, da Parlament to i izglasa, a ne da ga jebu kojekakvi prašinari i idealisti sa tisuću i jednom amandmanom, pa se sjednica otegne u nedogled... Ka što su Kongres ili Senat, gdi jedni uvik imaju tijesnu većinu spram drugih, pa vječito naprđivanje oko usvajanja proračuna, pa shutdown, jerbo se nisu mogli dogovoriti u prvom krugu, pa ni u drugom, pa privremeno finansiranje na misec, pa opet shutdown, itd, itd... :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 20:20

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:Russian military deception, sometimes known as maskirovka (Russian: маскировка, lit. 'disguise'[1]), is a military doctrine developed from the start of the 20th century.


toliko o baldrick cunning plan


uvijek maskirovka upali bez greške. dokazano. a ti liberalna woke pederska LGBTDFTXYŽNJ krmačice moš samo roktat.

mda... a ukrajinci su inace iz papua nova gvineja i bijelca nikada nisu vidjeli , tulavo za popizdit
prvo , doktrina iz doba rovovskog ratovanja sama po sebi smijesna u 21st
drugo , ukri su isti kurac ka rusi tj. ne mozes prevarit prevaranta
trece , rusi su izgubili kad presli granicu onog dana....

bolje ti ide mazanje hemoroida kremom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 7/4/2022, 20:23

MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:
MDMiridije wrote:
RayMabus wrote:Putin je car sviđalo se to nekome ili ne.

Apsolutni vladar.

To je činjenica.


Je i Kim.
To je moj idol.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 10c8e30b1a1416bfd77ea29241764e1a?impolicy=wcms_crop_resize&cropH=1192&cropW=1788&xPos=0&yPos=0&width=862&height=575

:tu

Ne sumnjam. Tebe je generalno gledajuci nemoguce podcijeniti.
On i Torrente su meni najdraži.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 30e314d9-bd4f-4d79-82af-dfb985654c13

I Kerum. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum