ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:07

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
abraham wrote:Moje je misljenje da je ova "akcija" oko Kijeva teska blamaza. Sada se vaditi??? Tamo su bile vezane Lokalne snage a na istoku se nisu desila osvajanja da bi netko ozbiljan bio ponosan. Bilo kako bilo jako losa obavjestajna "procjena" tj ono sta su kepecu gurnuli pod nos. Totalni raspad sustava najjace vojske na svijetu. Logisticka katstrofa. I jedan detalj koji svi namjerno zaboravljaju . Ove avanture radi je jedna cijela zemlja uvucena u rat cije ce posljedice osjecati desetljecima. Kakov lazni manevar , trice i kucine.....Katastrofa. Prije toga katastrofa ukrajinske obavjestajne strukture koja je dan prije invazije tvrdila da iste nece biti, sto opet znaci da se nisu pripremali. USA je imala pouzdane podatke, osobno nisam vjerovao. Rezervirao avio karte za ST Petersburg vece prije invazije....Bilokako bilo isto je kostalo glave i karijere nekoliko ukrajinskih obavjestajaca a i francuskog glavnog spije. Tako da tlapnje o nekoj navlakusi i lukavom potezu su najmanje smijesnje. Cijele saveznicke drzave se ne stavljaju u vatru , zajebacije radi. Normalno da kepecofili a i sam kepec nece reci ali ovo su fakti. tako se dogodilo. Zalosno je da kepec upada u sve dublje zivo blato. To sam napisao u drugom tjednu invazije i to se dogodilo i dogada. Kepec je imao priliku nakon 3-4 dana i to da rokne njuk negdje, no to bi onda bila sasma druga prica. Kila mozga.

Na Kijev su uputili kvalitativno najbolje snage i popusili junacki. Doduse da im je proslo vjerojatno bi sve bilo gotovo jako brzo.

Ovako uz znatne gubitke sto uljudstvu sto tehnici sad im ostaje da se vade negdje drugo. Mariupol ce gledati prikazati kao Berlin maltene. Proglasit pobjefu nakon toga.

Bit ce zabavno doduse promatrati kako neki opet postaju Rusi s nadom da ce s vremenom svi zaboraviti sto su pisali.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Snimka19

Pozdrav neutralni :)
s vama emotivnima je uvijek isto, ista voda isto sranje i nikad dosta. začarani krug.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:10

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
abraham wrote:Moje je misljenje da je ova "akcija" oko Kijeva teska blamaza. Sada se vaditi??? Tamo su bile vezane Lokalne snage a na istoku se nisu desila osvajanja da bi netko ozbiljan bio ponosan. Bilo kako bilo jako losa obavjestajna "procjena" tj ono sta su kepecu gurnuli pod nos. Totalni raspad sustava najjace vojske na svijetu. Logisticka katstrofa. I jedan detalj koji svi namjerno zaboravljaju . Ove avanture radi je jedna cijela zemlja uvucena u rat cije ce posljedice osjecati desetljecima. Kakov lazni manevar , trice i kucine.....Katastrofa. Prije toga katastrofa ukrajinske obavjestajne strukture koja je dan prije invazije tvrdila da iste nece biti, sto opet znaci da se nisu pripremali. USA je imala pouzdane podatke, osobno nisam vjerovao. Rezervirao avio karte za ST Petersburg vece prije invazije....Bilokako bilo isto je kostalo glave i karijere nekoliko ukrajinskih obavjestajaca a i francuskog glavnog spije. Tako da tlapnje o nekoj navlakusi i lukavom potezu su najmanje smijesnje. Cijele saveznicke drzave se ne stavljaju u vatru , zajebacije radi. Normalno da kepecofili a i sam kepec nece reci ali ovo su fakti. tako se dogodilo. Zalosno je da kepec upada u sve dublje zivo blato. To sam napisao u drugom tjednu invazije i to se dogodilo i dogada. Kepec je imao priliku nakon 3-4 dana i to da rokne njuk negdje, no to bi onda bila sasma druga prica. Kila mozga.

Na Kijev su uputili kvalitativno najbolje snage i popusili junacki. Doduse da im je proslo vjerojatno bi sve bilo gotovo jako brzo.

Ovako uz znatne gubitke sto uljudstvu sto tehnici sad im ostaje da se vade negdje drugo. Mariupol ce gledati prikazati kao Berlin maltene. Proglasit pobjefu nakon toga.

Bit ce zabavno doduse promatrati kako neki opet postaju Rusi s nadom da ce s vremenom svi zaboraviti sto su pisali.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Snimka19

Pozdrav neutralni :)
s vama emotivnima je uvijek isto, ista voda isto sranje i nikad dosta. začarani krug.

Najbolje ti je biti neutralan :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 7/4/2022, 21:12

Gnječ wrote:Rusija je uspjela vratiti rubalj na razinu prije invazije na Ukrajinu. Kako?

zapad se zaledio šok i nevjerica užas horror a rekli smo da Rusija nema para ni za šibice. to nije istina šok šok normabeli apaurini brzo cukar.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rusija-je-uspjela-vratiti-rubalj-na-razinu-prije-invazije-kako/2354180.aspx
evo ne mremo spavati, jer je 75 rubalja 1 dolar, a 100 rubalja 1 eur... sad će rusi lakše proizvoditi televizore, hladnjake, aparate za kavu, miksere i led žarulje, al kod brata mjeseca, ovaj kosookog...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:13

michaellcmacha wrote:
violator wrote:
aben wrote:Kako to izgljedo kad greš na policiju tužiti da ti neko piše grube riči na forumu? Jel to isto ko kad rečeš pedagogu da ti se rugaju?


Ne prijavljujes nekoga zbog "grubih rici po forumu". Prijavljuje se zbog drugih stvari.
pa prijavi me, ja sam rekao da ukoliko rat dođe k nama, a državne sigurnosne službe ne budu postupale prema saboterima, diverzantima, prokazivačima, a vi pojedini budete u nekoj od navedenih kategorija, ja ukoliko budem u moći i putevi nam se ukrste ću djelovati na način da vas se onemogući u protudržavnim aktivnostima uključujući lišavanje slobode pa sve do mortalne upotrebe vatrenog oružja, prevedeno i lišavanja života...
ja vrlo dobro znam što govorim, a još bolje znam što smijem a što ne... a pogotovo što mogu, a što ne... 
aj sad trkom, tuko nedojebana...

i koliko ćeš to puta ovdje ponoviti?

a što bi ti violator bila ugroza tebi i državi? po čemu i kako si ti došao do tog zaključka?

kakve crne protudržavne aktivnosti? ako tražiš sabotere diverzante prokazivače koji rade protudržavne aktivnosti evo ti ih sjede u Saboru, Vladi, ministarstvima, pravosuđu, represivnom aparatu i oružanim snagama i drugim džavnim institucijama i tijelima uprave i lokalne samouprave. tamo ćeš naći ono što tražiš a ne ovdje na forumu a pogotovo ne kod violator.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:15

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:Rusija je uspjela vratiti rubalj na razinu prije invazije na Ukrajinu. Kako?

zapad se zaledio šok i nevjerica užas horror a rekli smo da Rusija nema para ni za šibice. to nije istina šok šok normabeli apaurini brzo cukar.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rusija-je-uspjela-vratiti-rubalj-na-razinu-prije-invazije-kako/2354180.aspx
evo ne mremo spavati, jer je 75 rubalja 1 dolar, a 100 rubalja 1 eur... sad će rusi lakše proizvoditi televizore, hladnjake, aparate za kavu, miksere i led žarulje, al kod brata mjeseca, ovaj kosookog...

a ostatak svijeta gdje kupuje sve to što si nabrojao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:17

Gnječ wrote:


Ukraine's president appears in video message at 2022 Grammys


bizarno
u stvari nije, to im je trenutno jedina šansa, uvuć' još nekoga, treći svjetski ako treba.
trenutno su obezglavljeni, vojska koja nema manevarskog prostora, logistike i ništa konkretnije od puške i javelina. prije mjesec dana su imali sve.
velika greška koju su napravili 2015. stvorili su modernog vojnika, profesionalca, nato standard. s druge strane kadar im je amaterski, podoban, tko najglasnije viče slava geroiem. tko nije na toj liniji nema nikakav autoritet. ima neki stariji video iz 2018-19 di se zelensky svađa s nekim pripadnikom azova, tog nema u pizdi materini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:19

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
abraham wrote:Moje je misljenje da je ova "akcija" oko Kijeva teska blamaza. Sada se vaditi??? Tamo su bile vezane Lokalne snage a na istoku se nisu desila osvajanja da bi netko ozbiljan bio ponosan. Bilo kako bilo jako losa obavjestajna "procjena" tj ono sta su kepecu gurnuli pod nos. Totalni raspad sustava najjace vojske na svijetu. Logisticka katstrofa. I jedan detalj koji svi namjerno zaboravljaju . Ove avanture radi je jedna cijela zemlja uvucena u rat cije ce posljedice osjecati desetljecima. Kakov lazni manevar , trice i kucine.....Katastrofa. Prije toga katastrofa ukrajinske obavjestajne strukture koja je dan prije invazije tvrdila da iste nece biti, sto opet znaci da se nisu pripremali. USA je imala pouzdane podatke, osobno nisam vjerovao. Rezervirao avio karte za ST Petersburg vece prije invazije....Bilokako bilo isto je kostalo glave i karijere nekoliko ukrajinskih obavjestajaca a i francuskog glavnog spije. Tako da tlapnje o nekoj navlakusi i lukavom potezu su najmanje smijesnje. Cijele saveznicke drzave se ne stavljaju u vatru , zajebacije radi. Normalno da kepecofili a i sam kepec nece reci ali ovo su fakti. tako se dogodilo. Zalosno je da kepec upada u sve dublje zivo blato. To sam napisao u drugom tjednu invazije i to se dogodilo i dogada. Kepec je imao priliku nakon 3-4 dana i to da rokne njuk negdje, no to bi onda bila sasma druga prica. Kila mozga.

Na Kijev su uputili kvalitativno najbolje snage i popusili junacki. Doduse da im je proslo vjerojatno bi sve bilo gotovo jako brzo.

Ovako uz znatne gubitke sto uljudstvu sto tehnici sad im ostaje da se vade negdje drugo. Mariupol ce gledati prikazati kao Berlin maltene. Proglasit pobjefu nakon toga.

Bit ce zabavno doduse promatrati kako neki opet postaju Rusi s nadom da ce s vremenom svi zaboraviti sto su pisali.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Snimka19

Pozdrav neutralni :)
s vama emotivnima je uvijek isto, ista voda isto sranje i nikad dosta. začarani krug.

Najbolje ti je biti neutralan :)
najbolje je bit k'o curica i plakat se kad nije po tvom. to je razlika odraslih, pristupit problemu, nać grešku i riješit je a ne živjet u oblacima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 7/4/2022, 21:19

Rusofilska definicaja denacifikacije:

Dovući elitne postrojbe i 80 tisuća ljudi u predgrađe glavnog grada a zatim ubijati civile po okolnim selima i u predgrađima glavnog grada, zatim granatirati i raketirati stambene objekte i bolnice.
Zatim izgubiti elitne postrojbe i tone oruđa i vjerojatno desetak tisuća ljudi a zatim kad dođu u opasnost da budu skroz uništeni kažu mi smo se samo zajebavali, uopće nismo namjeravali zauzeti glavni grad jer smo željeli čist prostor da možemo djelovati u Donbasu gdje nismo skoro ništa napravili :)))

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:21

Posto je postao predsjednik sredinom 2019-e bogami je pozurio se krenuti svaditi s vojnim strukturama da bi upao u pravilni vremenski period.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:23

Šandor Winnetou wrote:Rusofilska definicaja denacifikacije:

Dovući elitne postrojbe i 80 tisuća ljudi u predgrađe glavnog grada a zatim ubijati civile po okolnim selima i u predgrađima glavnog grada, zatim granatirati i raketirati stambene objekte i bolnice.
Zatim izgubiti elitne postrojbe i tone oruđa i vjerojatno desetak tisuća ljudi a zatim kad dođu u opasnost da budu skroz uništeni kažu mi smo se samo zajebavali, uopće nismo namjeravali zauzeti glavni grad jer smo željeli čist prostor da možemo djelovati u Donbasu gdje nismo skoro ništa napravili :)))
propagandna definicija rata: došli su osvojit glavni grad od 4 milje stanovnika gdje ih svaki stanovnik mrzi za poludit sa 40 000 ljudi i umalo im je uspjelo imali su 400 specijalaca inače ne bi išli. jer su glupi, to su rusi. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:24

MDMiridije wrote:Posto je postao predsjednik sredinom 2019-e bogami je pozurio se krenuti svaditi s vojnim strukturama da bi upao u pravilni vremenski period.
neda mi se tražit al možeš i sam nać ako te zanima. onda je 2019. ne pratim kad on sere i jede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 7/4/2022, 21:24

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:Rusofilska definicaja denacifikacije:

Dovući elitne postrojbe i 80 tisuća ljudi u predgrađe glavnog grada a zatim ubijati civile po okolnim selima i u predgrađima glavnog grada, zatim granatirati i raketirati stambene objekte i bolnice.
Zatim izgubiti elitne postrojbe i tone oruđa i vjerojatno desetak tisuća ljudi a zatim kad dođu u opasnost da budu skroz uništeni kažu mi smo se samo zajebavali, uopće nismo namjeravali zauzeti glavni grad jer smo željeli čist prostor da možemo djelovati u Donbasu gdje nismo skoro ništa napravili :)))
propagandna definicija rata: došli su osvojit glavni grad od 4 milje stanovnika gdje ih svaki stanovnik mrzi za poludit sa 40 000 ljudi i umalo im je uspjelo imali su 400 specijalaca inače ne bi išli. jer su glupi, to su rusi. :tu

Eto. Vidis da znas kad se potrudis :)

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=51052
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 50 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum