ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 14:50

crvenkasti wrote:ja sam glup
A ja san Boli me kurac i čekam da Mariupolj pad da se mogu smijat ovon idiotu :

"Sve me zabrinjava. Vi vidite jednu rekao bih, navijačku opredijeljenost, i bezbroj tumačenja. Ono što je za nas važno jeste da mi čuvamo sebe", rekao je.

Dodao je da ga zabrinjava izjava američkog predsjednika Joea Bidena "da se pripremimio na dugotrajnu borbu u Ukrajini".

"Bidena poznajem kao vrlo opreznog čovjeka koji sve priprema. U našem prvom razgovoru sam shvatio da ima tim koji ga izuzetno priprema, ako je nešto rekao, nije to rekao slučajno", kazao je, prenosi B92.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-optuzio-britanski-guardian-da-laze-mir-u-regionu-nije-ugrozen/220327020

RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 14:53

RayMabus wrote:

"Sve me zabrinjava

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-optuzio-britanski-guardian-da-laze-mir-u-regionu-nije-ugrozen/220327020

Sve ga živo boli od jebačine ha ha ha ha

Boli guza. Ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 14:58

Rusija pokušava podijeliti Ukrajinu na dva dijela kako bi stvorila regiju koju kontrolira Moskva, nakon što nije uspjela zauzeti cijelu zemlju, rekao je šef ukrajinske vojne obavještajne službe, prenosi Hina.

“Zapravo, to je pokušaj stvaranja Sjeverne i Južne Koreje u Ukrajini”, rekao je Kirilo Budanov u saopćenju, dodajući da će Ukrajina uskoro pokrenuti gerilski rat na teritoriju pod okupacijom Rusije.

Ruska vojska u petak je saopćila kako će se sada usredotočiti na “oslobođenje” istočne Ukrajine, poručivši da je ispunila početne ciljeve invazije na Ukrajinu koja je započela 24. februara.

“Borbene sposobnosti ukrajinskih snaga značajno su smanjene, što omogućava (…) da se ponajviše usredotočimo na glavni cilj: oslobođenje Donbasa”, rekao je zamjenik načelnika glavnog stožera ruske vojske Sergej Rudskoj.

Rudskoj je rekao da je pod ruskom kontrolom 93 posto teritorija Luhanske oblasti te 54 posto teritorija Donecke oblasti.

Samoproglašena Narodna Republika Lugansk u istočnoj Ukrajini koju podupire Rusija mogla bi uskoro održati referendum o pridruživanju Rusiji, rekao je u nedjelju lokalni čelnik Leonid Pasečnik, prema proruskim lokalnim medijima.

“Mislim da će se u bliskoj budućnosti održati referendum na teritoriju republike”, rekao je Pasečnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 15:06

Nek se rokaju.

Ja san već 23.01 dakle mjesec dana prije ove invazije sve reka šta će bit i šta je meni bitno.

Ako nisi stavio ulog brige te na koju stranu će pasti novčić.

Ako se žele budale rokat pa ok, bit će manje kretena na planeti.

Reka san da mi je bitna zapadna Ukrajina jer je to koljevka Hrvata itd i da to ne planiran dat a isto tako san reka da ako Putin napadne Ukrajinu da koga on to napada jer tu nema Rusa ili barem nisu većina nego napada Ukrajince i da je to čista agresija i da ponese crne vriće jer će mu tribat.

Jesan li ja šta krivo reka ?

Nisan.

Pa onda šta ćemo sad ?

Sad ćemo jedan muzički broj.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 27/3/2022, 15:52

Mariupollj je pao a Azovci su se zabili u AZOVSTALJ.
Tako nema civila i Rusi nece imati milosti
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 16:59

Luhanska oblast je najistočnija oblast (pokrajina) Ukrajine. Njegovo administrativno središte je Lugansk.

Područje
• Ukupno 26.684 km2

Njegova populacija se procjenjuje na 2.121.322 (procjena 2021.)

Rat u Donbasu i naknadna ruska invazija na Ukrajinu 2022. godine doveli su do toga da je veći dio Luganska došao pod kontrolu Ruske Federacije i njezinih separatista koje podržava Rusija, što je potaknulo premještanje administrativnog središta regije u Sievierodonetsk.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 1280px-Luhansk_in_Ukraine_%28claims_hatched%29.svg

Stanovništvo većinom govori ruski, iako etnički Ukrajinci čine većinu (58,0%). Među manjinama su domaći Rusi (39,1%), Bjelorusi (0,8%) i ostali (1,4%).

Prema ukrajinskom popisu iz 2001., više od 68,8% stanovništva sebe smatra ruskim govornikom, dok se 30,0% smatra ukrajinskim govornikom. Rusofono stanovništvo prevladava u južnom dijelu regije i oko grada Luganska, dok je sjeverna regija manje naseljena, uglavnom poljoprivredna i ukrajinskofona.

Njegova populacija (od 2004.) od 2.461.506 čini 5,13% ukupnog stanovništva Ukrajine. Luganska oblast zauzima peto mjesto u Ukrajini po broju stanovnika, s prosječnom gustoćom naseljenosti od 90,28/km2. Oko 87% stanovništva živi u urbanim područjima, dok preostalih 13% živi u poljoprivrednim područjima. Prema nacionalnom popisu stanovništva, 54% stanovništva su Ukrajinci, a 42% Rusi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 17:03

prije 1h

Ukrajina: Ruski referendum na okupiranom teritoriju nema nikakve pravne temelje

Ukrajina je u nedjelju objavila da rusko održavanje referenduma na okupiranom ukrajinskom teritoriju neće imati nikakve pravne temelje te da će se Rusija zbog tog poteza suočiti sa snažnim odgovorom međunarodne zajednice i dodatno produbiti svoju globalnu izolaciju.

Samoproglašena ‘Narodna Republika Lugansk’ u istočnoj Ukrajini koju podupire Rusija uskoro bi mogla održati referendum o pridruživanju Rusiji, rekao je u nedjelju lokalni čelnik Leonid Pasečnik, prema proruskim lokalnim medijima.

“Svi lažni referendumi održani na privremeno okupiranim teritorijima ništavni su i neće imati nikakve pravne valjanosti”, rekao je Reutersu glasnogovornik ukrajinskog ministarstva vanjskih poslova Oleg Nikolenko.

“Naprotiv, Rusija će se suočiti s još snažnijim odgovorom međunarodne zajednice, dodatno produbljujući svoju globalnu izolaciju”, kazao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 27/3/2022, 17:22

Zamjenik ruskog ministra obrane Yunus-Bek Evkurov jednom je vojniku koji je izgubio nogu za vrijeme invazije dao medalju i rekao mu: "Nadam se da ćeš stati na noge."



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 F67cfe56-4c34-48a8-a6c1-567dcfe97166
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 17:22

Nema neko mišljenje o ovome a možda ga i iman al jednostavno me to tamo uopće ne zanima.

Ja san protiv ovoga rata otpočetka. Ja san protiv svih ratove da ne bude zabune al ovo je planet majmuna pa šta ćemo sad glumit da nije kad je.

Neće to tamo nitko priznat ( Kina uopće nije priznala Krim) tako da to opet neka samoicijativno od Rusije i...šta ja znam. Stvarno me to ne zanima.

Jednostavno to planet majmuna. Takvi je proces jebi ga. Kad se svi namlate dobro na ovoj planeti onda će se opametit. Kad svi dobiju po pički, onda će bit mir.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 27/3/2022, 17:31

debotoijusto wrote:Zamjenik ruskog ministra obrane Yunus-Bek Evkurov jednom je vojniku koji je izgubio nogu za vrijeme invazije dao medalju i rekao mu: "Nadam se da ćeš stati na noge."



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 F67cfe56-4c34-48a8-a6c1-567dcfe97166
Zajebavaš?

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 27/3/2022, 17:32

Majku jebalo ova nadrogirana izdrkotina Gay Cmarguz je idiot kakvog ni kucla nebi okotila.
Ovako govno bezvridno triba ubit ko kera pored tarabe.
Virujem da bi mu mater i caca bili najsritniji

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 27/3/2022, 17:34

Šandor Winnetou wrote:
debotoijusto wrote:Zamjenik ruskog ministra obrane Yunus-Bek Evkurov jednom je vojniku koji je izgubio nogu za vrijeme invazije dao medalju i rekao mu: "Nadam se da ćeš stati na noge."



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 F67cfe56-4c34-48a8-a6c1-567dcfe97166
Zajebavaš?
Zasto bi zajebavao jeli ??
Pa ti ruski ludjaci nikad nisu ni sljivili svoje ljude 2%

Onaj ludi gruzijac je u staljingradu imao nkvd ubojice koje bi ubijali vojnike kad bi se povlacili pred VOJSKOM Reicha

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 27/3/2022, 17:36

Šandor Winnetou wrote:
debotoijusto wrote:Zamjenik ruskog ministra obrane Yunus-Bek Evkurov jednom je vojniku koji je izgubio nogu za vrijeme invazije dao medalju i rekao mu: "Nadam se da ćeš stati na noge."



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 F67cfe56-4c34-48a8-a6c1-567dcfe97166
Zajebavaš?
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ruski-duznosnik-vojniku-koji-je-izgubio-nogu-nadam-se-da-ces-uskoro-stati-na-noge/2350990.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 17:38

FRANK wrote:Majku jebalo ova nadrogirana izdrkotina Gay Cmarguz je idiot kakvog ni kucla nebi okotila.
Ovako govno bezvridno triba ubit ko kera pored tarabe.
Virujem da bi mu mater i caca bili najsritniji
Ja ne znam zašto vi svi mislite da se ja drogiran ?

Ti i weber stalno o toj drogi a ja protiv toga a nikad u životu prova ništa jače od trave a nit me zanima i protiv toga san a zadnji joint popušija tamo kad san ima 21 godina.

A ne da mi se više objašnajvat jedno te isto tebi i weberu po miljon puta da ja ne koristin nikakve droge i da san oštro protiv toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK 27/3/2022, 17:41

Daj se baci pod vlak

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 17:42

Glasnogovornik ukrajinskih zračnih snaga Yuri Ignat otišao je pak korak dalje te rekao da su ukrajinski piloti kroz različite vojne vježbe sa zapadnjacima prošlih godina stekli znanja i za pilotiranje suvremenijim zrakoplovima. On amatra kako bi Ukrajini trebali borbeni avioni zapadne proizvodnje poput američkih F-15 i F-16.

- Borimo se oružjem iz 70-ih, a njihova (ruska, op. prev) je iz 2010-ih (što nije točno, op.a.). Ne tražimo baš najsuvremenije modele poput F-35, ali bili bismo zadovoljni sa F-15 ili F-16, samo da moderniziramo svoju obranu - kazao je za Reuters.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/kijev-tvrdi-da-se-sad-vise-ne-protivi-isporuci-poljskih-mig-ova-ukrajinskoj-vojsci-rastu-apetiti-dajte-nam-i-f-15-15175905
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 27/3/2022, 17:42

mater im jebem prokletu svima koji su tu djecu u smrt i takva stradanja utjerali zbog svojih umobolnih ideja
drkadžiji psihopatskom želim dugo i bolno umiranje u najvećim mukama!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 17:43

FRANK wrote:Daj se baci pod vlak
Dosadan si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175482
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 27/3/2022, 17:48

FRANK wrote:
Šandor Winnetou wrote:
debotoijusto wrote:Zamjenik ruskog ministra obrane Yunus-Bek Evkurov jednom je vojniku koji je izgubio nogu za vrijeme invazije dao medalju i rekao mu: "Nadam se da ćeš stati na noge."



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 F67cfe56-4c34-48a8-a6c1-567dcfe97166
Zajebavaš?
Zasto bi zajebavao jeli ??
Pa ti ruski ludjaci nikad nisu ni sljivili svoje ljude 2%

Onaj ludi gruzijac je u staljingradu imao nkvd ubojice koje bi ubijali vojnike kad bi se povlacili pred VOJSKOM Reicha
To mi je jasno, ruski vojnik nikada nije vrijedio ni jedne kopejke u ruskim očima no ovo je teška boleština ako je istina.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 27/3/2022, 17:49

Noor wrote:mater im jebem prokletu svima koji su tu djecu u smrt i takva stradanja utjerali zbog svojih umobolnih ideja
drkadžiji psihopatskom želim dugo i bolno umiranje u najvećim mukama!
:tu :tu :tu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 27/3/2022, 17:52

RayMabus wrote:
FRANK wrote:Majku jebalo ova nadrogirana izdrkotina Gay Cmarguz je idiot kakvog ni kucla nebi okotila.
Ovako govno bezvridno triba ubit ko kera pored tarabe.
Virujem da bi mu mater i caca bili najsritniji
Ja ne znam zašto vi svi mislite da se ja drogiran ?

Ti i weber stalno o toj drogi a ja protiv toga a nikad u životu prova ništa jače od trave a nit me zanima i protiv toga san a zadnji joint popušija tamo kad san ima 21 godina.

A ne da mi se više objašnajvat jedno te isto tebi i weberu po miljon puta da ja ne koristin nikakve droge i da san oštro protiv toga.
 ne drzis se one stare
drogom protiv sporta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 32 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum