ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 27/3/2022, 23:58

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:znači sad smo došli i do teze da je SPO pokrenuta zbog rušenja legalnog ali ne i legitimnog bivšeg predsjednika ukrajine... problem su 2 političara koja su se mijšala u izborni proces u drugoj državi, a nije problem što je susjedna država iscenirala i kanalizirala kontra prosvjede, potom pobunjenike naoružavala, potom sa pobunjenicima ubijala po ukrajini, i potom evo započela SPO... kao rekoh bandi jebat mater na svakom koraku, a kad budemo i mi izloženi agresiji bandu živu hvatati i "procesuirati"
Samo polako i vidiš kako izađu na čistinu. Kad nema argumenata onda te optuže da ti nisi sudjelovao u nuklearnom ratu (kao da netko je jel) a da pri tome nisu vjerojatno završili ni osnovni tečaj u rukovanju sa osobnim naoružanjem ali da pri tome znaju sve o nuklearnim projektilima a čije znajne tebi ospoaravaju kao aktivnom časniku gardijske brigade :DDD Da nije smješno bilo bi žalosno.
ja te nisam optužio za ništa nego sam jasno rekao da si stručan o atomskom ratovanju kao i ja ali ti je to očito teško za skužit jer misliš da zato što si imao vojnu karijeru da po nekoj logici nisi jer eto atomsko ratovanje je bio tvoj smjer?
Ne ti si mi osporio znaje što automatski implicira da si ti stručnjak jer mi drugačije to ne bi mogao osporiti. Čisti logički niz.
ne ne znači bistri. znači upravo to da kao i ja nemaš pojma o istome kao što logističar nema pojma o specijalnim operacijama ili tenkovima, zato postoje rodovi.
a sumnju u moje služenje vojnog roka je spomenuo pandurski šit jer eto ja nemam pojma o atomskom oružju znači nisam služio vojsku. jel pratiš?
Gle, za razliku od tebe ja poznajm solidno tu materiju, ti o njoj nemaš pojma i samo lupetaš nečije gluposti u želji da opravdaš ruska sranja pa tako lupetaš i o vremenu reakcije i tko zna što sve ne.
znači ti si završio vojni fakultet? ispričavam se onda.
Možda jesam možda nisam no ti svakako ne bi smio ni spomenuti nuklearni arsenal ako iole držiš do svog integriteta, jednostavno se prospeš svaki put ka o tome počneš pisati.

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 27/3/2022, 23:59

mentalitet wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:ma šta debilu pojašnjavati kad autentične ratne snimke za koje mu je Maxo pojasnio da imaju svoj smisao još od pojave fotoaparata... a sustavno od ww2 na ovamo, iako se i u ww1 značajno slikalo i snimalo, dovodi u pitanje i to pazi lik koji apsolutne veze sa ratom nema, ali ono ni u primislima... a u pičku materinu i debili kojima ne vrijedi ni crtati...
nemam veze ni s pendrečenjem djece po školskim dvoranama pa i o tome imam svoje mišljenje smeće drotovsko.
jebalo ti to dijete mater a i ti njemu, usput se i međusobno izjebite dječice... mišljenja su ti nakaradna
uzmi značku, znam da je nisi vratio, odi privedi neko dijete na benzinsku veži i pendreči. kao u dobra stara vremena. stoko pandurska.

Stari nemoj se chuditi tome mentalitetu jer sam ga imao u zivo upoznati kada mi se jedan krimos obratio sa rijechima misleci da sam i ja iz njihove branshe .Dok je Vekuc bio ministaar unutrashnjiih poslova svi kriminalcii i ubojice su pushteni iz zatvora,dobili su MUP-ovu znachku i jedina im je obveza bila da odu na ratishte gdje su palili ,pljachkali i ubijali civile a tako i po Zagrebu a i drugim gradovima.Igrao sam tenis u hali 38 kada su doshli u kafic i kada su sve rastjerali i u toj hali napravili logor za srbe i hrvate  koji se nisu slagali sa njima.Dakle to ti je murjak koji nije vidio i ne zna gdje Shimunska shkola ali vecina kriminalaca koji su postali murjaci se kunu da su je zavrshili u chetvorogodishnjem roku.Kriminalcii i olosh vladaju Hrvatskom uz odobrenje takozvanog Zapada.Starii to je americhko shvapskii potpis  kojii se nedavno pojaviio ii u Ukrajini gdje su pustili sve kriminalce da bi obavljali prljave poslove za Zapad jer obichan ii normalan chovjek to ne moze da radii zbog etike i morala koji je to dobio kucnim odgojem a i u ondashnjoj shkoli.To ne smije nitko istrazivati ili nedaj boze objaviti jer bi onda njiihov takozvani domovinski rat postao onako kako ga ja zovem pljachkashki rat i to ti je jedina istina a tako je i zapocheo rat u Hrvatskoj.Sjeti se samo onog Kiriina poshtenog policajca koga su takvii ubili i preuzeli vodjenje rata.
uz to kaj si živio na placu, kvatriću, jebavo, klao povampirene ustaše kao konobar-uz sve to si igrao tenis.
i nije shimunska shkola već je svetošimunska ulica i policijska akademija.

kaj si još kao jebač s mercedesom radio?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 27/3/2022, 23:59

Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/3/2022, 00:00

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:io.
A rusi imaju pravo financirati njegovu kampanju da on pleše kako rusi svioraju?? De stvarno si neozbiljan lik.
da. kao što i ameri imaju pravo financirat koga hoće.
Pa što se onda buniš kad je narod izašao na ulice i smjenio ruskog bandita? Ili misliš da kujica može takvo nešto blokirati iako je narod jasno rekao što misli o tome?
narod svake godine izlazi na američke ulice i policija briše pod s tim narodom svaki put kad se taj narod pobuni protiv neke "kujice".
hoćeš reći da je to ispravno?  Hoćeš reći da rusi imaju pravo instalirati kujicu ali narod nema pravo izaći na prosvjede ako zaključi da kujica ide protiv njihovih interesa?
hoću reć' da u demokraciji postoji samo jedan legitimni način promjene vlasti a to su izbori. tebi koji braniš demokraciju od ruskog bolješvizma i komunizma bi to trebalo bit jasnije nego meni, kaj ne?
Prosvjedi nisu legitimni oblik u demokratskim društvima? Ajde da i to čujem
nasilni prosvjedi nisu. ti ne gledaš televiziju? pa to te hrvatski političari uče zadnjih 30 godina.
Pa i nisu bili nasilni dok kujica nije naredila nasilje.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:03

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:io.
A rusi imaju pravo financirati njegovu kampanju da on pleše kako rusi svioraju?? De stvarno si neozbiljan lik.
da. kao što i ameri imaju pravo financirat koga hoće.
Pa što se onda buniš kad je narod izašao na ulice i smjenio ruskog bandita? Ili misliš da kujica može takvo nešto blokirati iako je narod jasno rekao što misli o tome?
narod svake godine izlazi na američke ulice i policija briše pod s tim narodom svaki put kad se taj narod pobuni protiv neke "kujice".
hoćeš reći da je to ispravno?  Hoćeš reći da rusi imaju pravo instalirati kujicu ali narod nema pravo izaći na prosvjede ako zaključi da kujica ide protiv njihovih interesa?
hoću reć' da u demokraciji postoji samo jedan legitimni način promjene vlasti a to su izbori. tebi koji braniš demokraciju od ruskog bolješvizma i komunizma bi to trebalo bit jasnije nego meni, kaj ne?
Prosvjedi nisu legitimni oblik u demokratskim društvima? Ajde da i to čujem
nasilni prosvjedi nisu. ti ne gledaš televiziju? pa to te hrvatski političari uče zadnjih 30 godina.
Pa i nisu bili nasilni dok kujica nije naredila nasilje.
je, kujica je naredila, zato su obustavili istragu od kud su meci došli, da ga ne prikažu loše, jeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:05

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:znači sad smo došli i do teze da je SPO pokrenuta zbog rušenja legalnog ali ne i legitimnog bivšeg predsjednika ukrajine... problem su 2 političara koja su se mijšala u izborni proces u drugoj državi, a nije problem što je susjedna država iscenirala i kanalizirala kontra prosvjede, potom pobunjenike naoružavala, potom sa pobunjenicima ubijala po ukrajini, i potom evo započela SPO... kao rekoh bandi jebat mater na svakom koraku, a kad budemo i mi izloženi agresiji bandu živu hvatati i "procesuirati"
Samo polako i vidiš kako izađu na čistinu. Kad nema argumenata onda te optuže da ti nisi sudjelovao u nuklearnom ratu (kao da netko je jel) a da pri tome nisu vjerojatno završili ni osnovni tečaj u rukovanju sa osobnim naoružanjem ali da pri tome znaju sve o nuklearnim projektilima a čije znajne tebi ospoaravaju kao aktivnom časniku gardijske brigade :DDD Da nije smješno bilo bi žalosno.
ja te nisam optužio za ništa nego sam jasno rekao da si stručan o atomskom ratovanju kao i ja ali ti je to očito teško za skužit jer misliš da zato što si imao vojnu karijeru da po nekoj logici nisi jer eto atomsko ratovanje je bio tvoj smjer?
Ne ti si mi osporio znaje što automatski implicira da si ti stručnjak jer mi drugačije to ne bi mogao osporiti. Čisti logički niz.
ne ne znači bistri. znači upravo to da kao i ja nemaš pojma o istome kao što logističar nema pojma o specijalnim operacijama ili tenkovima, zato postoje rodovi.
a sumnju u moje služenje vojnog roka je spomenuo pandurski šit jer eto ja nemam pojma o atomskom oružju znači nisam služio vojsku. jel pratiš?
Gle, za razliku od tebe ja poznajm solidno tu materiju, ti o njoj nemaš pojma i samo lupetaš nečije gluposti u želji da opravdaš ruska sranja pa tako lupetaš i o vremenu reakcije i tko zna što sve ne.
znači ti si završio vojni fakultet? ispričavam se onda.
Možda jesam možda nisam no ti svakako ne bi smio ni spomenuti nuklearni arsenal ako iole držiš do svog integriteta, jednostavno se prospeš svaki put ka o tome počneš pisati.
znači ne znaš ništa o tome kao ni ja i u čemu je to problem napisat? jel to neka sramota ne znat ako si bio u vojsci ili kaj? svaki vojnik i časnik zna sve o nuklearnom naoružanju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:07



kaj kaže? raketa putuje? nemojjjj srat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 28/3/2022, 00:09

Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:znači sad smo došli i do teze da je SPO pokrenuta zbog rušenja legalnog ali ne i legitimnog bivšeg predsjednika ukrajine... problem su 2 političara koja su se mijšala u izborni proces u drugoj državi, a nije problem što je susjedna država iscenirala i kanalizirala kontra prosvjede, potom pobunjenike naoružavala, potom sa pobunjenicima ubijala po ukrajini, i potom evo započela SPO... kao rekoh bandi jebat mater na svakom koraku, a kad budemo i mi izloženi agresiji bandu živu hvatati i "procesuirati"
Samo polako i vidiš kako izađu na čistinu. Kad nema argumenata onda te optuže da ti nisi sudjelovao u nuklearnom ratu (kao da netko je jel) a da pri tome nisu vjerojatno završili ni osnovni tečaj u rukovanju sa osobnim naoružanjem ali da pri tome znaju sve o nuklearnim projektilima a čije znajne tebi ospoaravaju kao aktivnom časniku gardijske brigade :DDD Da nije smješno bilo bi žalosno.
ma sprdačina, bogu hvala što nam država ipak neć ovisiti o tim međuratnim što degeneriranim što retardiranim generacijama... jer da mora ovisiti o "djetetu od 34 godine" jebo tu državu... kako bilo ipak ćemo obavezu predati poratnim generacijama one će ako ništa instinktivno stati u blok, kad bude trebalo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:11

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:znači sad smo došli i do teze da je SPO pokrenuta zbog rušenja legalnog ali ne i legitimnog bivšeg predsjednika ukrajine... problem su 2 političara koja su se mijšala u izborni proces u drugoj državi, a nije problem što je susjedna država iscenirala i kanalizirala kontra prosvjede, potom pobunjenike naoružavala, potom sa pobunjenicima ubijala po ukrajini, i potom evo započela SPO... kao rekoh bandi jebat mater na svakom koraku, a kad budemo i mi izloženi agresiji bandu živu hvatati i "procesuirati"
Samo polako i vidiš kako izađu na čistinu. Kad nema argumenata onda te optuže da ti nisi sudjelovao u nuklearnom ratu (kao da netko je jel) a da pri tome nisu vjerojatno završili ni osnovni tečaj u rukovanju sa osobnim naoružanjem ali da pri tome znaju sve o nuklearnim projektilima a čije znajne tebi ospoaravaju kao aktivnom časniku gardijske brigade :DDD Da nije smješno bilo bi žalosno.
ma sprdačina, bogu hvala što nam država ipak neć ovisiti o tim međuratnim što degeneriranim što retardiranim generacijama... jer da mora ovisiti o "djetetu od 34 godine" jebo tu državu... kako bilo ipak ćemo obavezu predati poratnim generacijama one će ako ništa instinktivno stati u blok, kad bude trebalo...
vidimo di ste vi talibani koji volite mlatiti vezane ljude radi čudnog imena doveli ovu državu. talibanija na entu niti pravim talibanima ne pada na pamet zaustavit se ovdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:13

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.

Zapravo je potpuno svejedno odakle je lansirana.


Hipotetski. Da ju lansira amerikanac na Moskvu ili iz Amerike ili iz Ukraine svejedno ce dobiti volej nazad. Silosi,pokretni lanseri,podmornice....jednostavno tko prvi opali jedinu prednost koju ima je sto ce zivjeti par minuta duze.

Jednostavno jedna i druga strana imaju toliko mogucnosti i rjesenja za povratni udar da je sasvim svejedno kakve prednosti jedna strana ima...dio raketa ce se oboriti,dio nece detonirati ali svejedno su brojke takve da na svaki cilj moze 10 glava ici...vecina ce proci.


Zato su sve te price o opasnosti postavljanja oruzja po EU,Ukraini,...nebitno gdje komedija dok god je zajamceno medjusobno unistenja razmjenom. A zajamceno je. Jedna podmornica samo da prezivi s jedne i druge strane...svaka ima 15-20 raketa x 8 glava svaka. Sasvim dovoljno za unistiti kompletnu infrastrukturu i gradove protivnika. A imaju ih ameri 14....rusi tu negdje isto, englezi i francuzi po 4....uz silose bombardere itd....

Onikakvoj se tu ugrozenosti nije radilo. Iskljucivo osobne ambicije jednoga ludjaka i gomile poslusnika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 28/3/2022, 00:14

michaellcmacha wrote: kako bilo ipak ćemo obavezu predati poratnim generacijama one će ako ništa instinktivno stati u blok, kad bude trebalo...

Obavezno instinktivno. Ništa ne smiju mislit.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:16

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.

Zapravo je potpuno svejedno odakle je lansirana.


ne nije isto, jel raketa putuje? jel putuje isto vrijeme bila ispaljena iz minesote ili ukrajine?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 28/3/2022, 00:23

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote: kako bilo ipak ćemo obavezu predati poratnim generacijama one će ako ništa instinktivno stati u blok, kad bude trebalo...

Obavezno instinktivno. Ništa ne smiju mislit.
šta imaju mislit kad si ti u pitanju... ako te vide budu te ubili, ako te čuju budu te htjeli zarobit... a ti se domisli zašto... SRK

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:24

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.

Zapravo je potpuno svejedno odakle je lansirana.


ne nije isto, jel raketa putuje? jel putuje isto vrijeme bila ispaljena iz minesote ili ukrajine?

Ima podmornica koja se nalazi negdje iznad Norveske koju ne moze nitko pronaci. Sve ostalo su gluposti. 

Amerikanci od Griphona ni nemaju mobilne lansere ako cemo cjepidlaciti. Imaju rakete i bombe s glavama koje su vec u Incirliku. Sta ce im Ukraina Isusati za to? Da obezglave vodstvo iznenadnim udarom? Ima jedna i druga strana valjda 10 linija vodstva na 10 mjesta od trenutka kad su razvili nuklearno oruzje.


Nedavno Putin prica kaze...."ako amerikanci postave hipersonicno oruzje u Ukrainu u Moskvi je za 6 minuta"....5 dana prije na istoj televiziji se hvali kako ameri nemaju hipersonicno oruzje a rusija da. Mora se on prvo sam sa sobom dogovoriti so i kako je prijetnja i zbog cega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:26

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.

Zapravo je potpuno svejedno odakle je lansirana.


ne nije isto, jel raketa putuje? jel putuje isto vrijeme bila ispaljena iz minesote ili ukrajine?

Ima podmornica koja se nalazi negdje iznad Norveske koju ne moze nitko pronaci. Sve ostalo su gluposti. 

Amerikanci od Griphona ni nemaju mobilne lansere ako cemo cjepidlaciti. Imaju rakete i bombe s glavama koje su vec u Incirliku. Sta ce im Ukraina Isusati za to? Da obezglave vodstvo iznenadnim udarom? Ima jedna i druga strana valjda 10 linija vodstva na 10 mjesta od trenutka kad su razvili nuklearno oruzje.


Nedavno Putin prica kaze...."ako amerikanci postave hipersonicno oruzje u Ukrainu u Moskvi je za 6 minuta"....5 dana prije na istoj televiziji se hvali kako ameri nemaju hipersonicno oruzje a rusija da. Mora se on prvo sam sa sobom dogovoriti so i kako je prijetnja i zbog cega.
ja to nisam pitao. jel isto jel raketa ispaljena u minesoti i ukrajini? da ili ne? vrijeme reakcije nije samo odgovor slanjem tvoje nego je i obavještavanje stanovništva, mogućnost sklanjanja u skloništa, pomoglo to ili ne. nebitno je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 28/3/2022, 00:28

Interkontinentalne rakete više nisu nikakva opasnost, jer se svaka može presresti.

Rakete iz podmornica su nešto opasnije, ali lete dugo iznad mora, pa su uočljivije od npr. krstarećih raketa koje prate konfiguraciju reljefa na kopnu.

Zato su Ameri naumili okružiti Rusiju s raketama srednjeg i kratkog dometa koje je teže presresti jer lete kraće. Osim toga, one su i jeftinije mogu ih postaviti puno, pa računaju će neke od njih proći štit.

Time su htjeli ostvariti vojnu nadmoć i držati rusiju u šahu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:31

crvenkasti wrote: jer lete kraće.

ti si srbin i nemaš pojma o čemu pričaš. nema veze od kud je raketa ispaljena, nikakve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:33

crvenkasti wrote:Interkontinentalne rakete više nisu nikakva opasnost, jer se svaka može presresti.

Rakete iz podmornica su nešto opasnije, ali lete dugo iznad mora, pa su uočljivije od npr. krstarećih raketa koje prate konfiguraciju reljefa na kopnu.

Zato su Ameri naumili okružiti Rusiju s raketama srednjeg i kratkog dometa koje je teže presresti jer lete kraće. Osim toga, one su i jeftinije  mogu ih postaviti puno, pa računaju će neke od njih proći štit.

Time su htjeli ostvariti vojnu nadmoć i držati rusiju u šahu.

Jeli? Ajde smisli ti onda rjesenje za presresti bulavu ili trident. Ponudi jednima i drugima zatrpat ce te parama...pola Balkana ces kupiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 28/3/2022, 00:33

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.

Zapravo je potpuno svejedno odakle je lansirana.


ne nije isto, jel raketa putuje? jel putuje isto vrijeme bila ispaljena iz minesote ili ukrajine?
glup si, glup da boli... glavna strateška snaga po nuklearnoj doktrini i rusije i USA je arsenal instaliran u podmornice, nakon toga strateške rakete zemlja zemlja i konačno avio bombe... neki dan sam pisao o tim sustavima plus TNbNd... u svim kategorijama a posebno u ovoj zadnjoj su rusi nadmoćniji u smislu brže reakcije, jer svi hvale aerodinamiku i balistiku ruskih raketnih sustava, nadalje svi hvale i ruske zrakoplove u pogledu brzine transporta i ispaljivanja ili otpuštanja bombi, i nakraju krajeva rusi imaju cca 2000 TNbNd u odnosu na cijeli zaa koji ih ima samo 200....... naporan si, nacionalna garda u minesoti nema silose sa KR sa Nbg

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 28/3/2022, 00:35

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
pa danima pišeš o vremenu reakcije na ispaljene projektile a da pri tome čak ni  kartu svijeta nisi pogledao i vidio da su litva, estonija i latvija puno bliži ili približno iste udaljenosti od moskve kao i kijev a ako bi NATO htio sjebati dragu ti rusiju nuklearnim projektilima. Da to NATO želi onda bi te iste projektile instalirao u ove tri zemlje a svjedoci smo tome da to nema veze s vezom.
danima pišem o vremenu reakcije? jesi drogiran? to sam spomenuo jednom i to danas. svaka raketa putuje i ne trebam bit stručnjak da bih znao da nije isto jel ispaljena u minesoti ili ukrajini.
to je zdrav razum. to nije znanje o nukelarnom naoružanju nego korištenje mozga.

Zapravo je potpuno svejedno odakle je lansirana.


ne nije isto, jel raketa putuje? jel putuje isto vrijeme bila ispaljena iz minesote ili ukrajine?
glup si, glup da boli... glavna strateška snaga po nuklearnoj doktrini i rusije i USA je arsenal instaliran u podmornice, nakon toga strateške rakete zemlja zemlja i konačno avio bombe... neki dan sam pisao o tim sustavima plus TNbNd... u svim kategorijama a posebno u ovoj zadnjoj su rusi nadmoćniji u smislu brže reakcije, jer svi hvale aerodinamiku i balistiku ruskih raketnih sustava, nadalje svi hvale i ruske zrakoplove u pogledu brzine transporta i ispaljivanja ili otpuštanja bombi, i nakraju krajeva rusi imaju cca 2000 TNbNd u odnosu na cijeli zaa koji ih ima samo 200....... naporan si, nacionalna garda u minesoti nema silose sa KR sa Nbg
jel raketa putuje? da ili ne? jel brže dođe do cilja ako je s veće blizine ispaljena, da ili ne? ne može bit jednostavnije. da ili ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 28/3/2022, 00:35

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:io.
A rusi imaju pravo financirati njegovu kampanju da on pleše kako rusi svioraju?? De stvarno si neozbiljan lik.
da. kao što i ameri imaju pravo financirat koga hoće.
Pa što se onda buniš kad je narod izašao na ulice i smjenio ruskog bandita? Ili misliš da kujica može takvo nešto blokirati iako je narod jasno rekao što misli o tome?
narod svake godine izlazi na američke ulice i policija briše pod s tim narodom svaki put kad se taj narod pobuni protiv neke "kujice".
hoćeš reći da je to ispravno?  Hoćeš reći da rusi imaju pravo instalirati kujicu ali narod nema pravo izaći na prosvjede ako zaključi da kujica ide protiv njihovih interesa?
hoću reć' da u demokraciji postoji samo jedan legitimni način promjene vlasti a to su izbori. tebi koji braniš demokraciju od ruskog bolješvizma i komunizma bi to trebalo bit jasnije nego meni, kaj ne?
Prosvjedi nisu legitimni oblik u demokratskim društvima? Ajde da i to čujem
nasilni prosvjedi nisu. ti ne gledaš televiziju? pa to te hrvatski političari uče zadnjih 30 godina.
Pa i nisu bili nasilni dok kujica nije naredila nasilje.
je, kujica je naredila, zato su obustavili istragu od kud su meci došli, da ga ne prikažu loše, jeli.
I tako diljem ukrajine a u donbasu još više. Daj nešto bolje smisli svega ti.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 41 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 50 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum