ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 27/3/2022, 00:48

ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 27/3/2022, 00:52

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.
sama logika onoga što je na snimci. dvoje ljudi čuči na jednom mjestu i snima, smiju se, znači da nema apsolutno nikakave opasnosti, metar ispred njih dotrčava jedan i puca. po kome? ako ova dvojica nisu u opasnosti znači da ih nitko ne može vidjeti samim time niti oni ne mogu nekoga vidjeti, samim time niti ovaj metar ispred njih ne može nikoga vidjeti niti je u opasnosti. ona druga dvojica preko ceste ne pucaju a imaju puno bolju preglednost jer nisu iza tenka koji je ipaslio granatu i od dima se ionak kurac vidi. ljudi tak ne funkcioniraju u stvarno opasnim situacijama, ne postaju publika.
ja to zovem logika i poznavanje situacije a ti to možeš zvat rusofilija ako hoćeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by veber 27/3/2022, 00:56

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.
čuj sve je kako si žele zamisliti.
moj auto konstantno snima i dok nema nekog udesa, provale ili slično imam snimke unutar 72h.
jednostavno nasnimava.

a, da ne tipkam o raznim kuckuc, tikto, kokodak i sličnim pizdarijama.

frend na bajku stalno snima. da vidi di je bio.
dostupnost tehnike je enormna, tko ju još zna koristiti....
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 27/3/2022, 01:01

Pregovori su zapeli oko demilitarizacije Ukrajine. Ukri kukaju da Rusi traže previše, i brane se argumentom - zašto toliko reducirati snage ak ćemo već biti neutralni? 
- Možda da je bilo popusta na ostalim točkama, ne bi ni ovaj bija rigidan.

Kak god, sve su prilike da će Putin ratom doći do svojih ciljeva (Donbass, denacifikacija, demilitarizacija, neutralnost), a ne za stolom. 

Samo, ono što mi bode u oko je mogućnost tog kopnenog koridora. Iako Rusija zvanično ni rekla da je to njihov zahtjev, moguće je da će uskoro i to postaviti ka ulog u pregovorima. Jerbo Rusi praktično kontroliraju cilu tu lijevu obalu Dnjepara od ušća u Crno More pa sve do prilaza na 15 km južno od Zaporožja. 

Osim značajne obradive površine, tu je i najveća ukrajinska nuklearka, koju Ukri sigurno ne žele ostaviti Rusima u rukama.

Btw. longi, ev molbica za tebe. De mi analiziraj gdi je točno najobradivije ukrajinsko poljoprivredno zemljište.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 27/3/2022, 01:02

veber wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.
čuj sve je kako si žele zamisliti.
moj auto konstantno snima i dok nema nekog udesa, provale ili slično imam snimke unutar 72h.
jednostavno nasnimava.

a, da ne tipkam o raznim kuckuc, tikto, kokodak i sličnim pizdarijama.

frend na bajku stalno snima. da vidi di je bio.
dostupnost tehnike je enormna, tko ju još zna koristiti....
je, jedna ozbiljna bitka, osvajanje a dvoje ljudi je namjerno izašlo iz stroja i oslabilo svoje suborce kao bi snimili događaj, kao i tvoj auto koji stalno snima. poveznica samo takva.
srećom pa ima ovaj jedan koji trči i puca kao da je stvarno rat a ne piknik. taj vrijedi za njih trojicu pa se ova dvojica mogu opustit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 05:26

crvenkasti wrote:
michaellcmacha wrote:eno su i ukrajinci ulovili 30 orki... sad ako ih iz više kuteva brojiš isto ih ima jako puno... ali i 30 je sasvim solidan broj...

Jel znaš ti što je to "kurjak"?
To ti je jedna zajebana životinja. Kad čopor kurjaka napadne ovce, logički bi bili da ubiju jednu-dvije oce i pojedu ih. To im je i više nego dovoljno.
Ali ne.
Kad prvi kurjak zakolje prvu ovcu, pa kurjaci osjete miris krvi, svi popizde i počne klati okolo ko ludi. I divljački kolju sve dok ne pokolju čitavo stado. Probudi se u njima neki ubilački nagon i ne mogu se zaustaviti.
Valjda ih uzbuđuje to što su ovce tako mirne i bespomoćne.

Takvog kurjaka ne možeš poslije nikako pripitomiti. Ostalo mu je to u mozgu.
Može biti miran i dobar, ali ako samo jednom osjeti krv, on će opet popizditi i dobiti nezadrživi nagon da ubije i kolje.

Možda čak i nije potrebno da osjeti miris. Možda bi dovoljno bilo da mu pokažeš neku sliku, ili video.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 05:35

kaya wrote:Ili ako ti je lakše, predatori uvijek idu na lakši pljen, staru, sporu, ranjenu, samu životinju. Ako ih baš nema idu na brzu u grupi pa ju izdvoje. tako vuk, ubije jednu ovcu i vidi još 5 šokiranih koje ne bježe. One su sve u tom momentu lak pljen i nagonski ih ubije. 
Jadne 
Mada ni ljudi nisu bolji, i oni ih ubiju.
tako je njegov ćaća ubijao starice po hrvatskim selima... kurjaci tj četnici su na taj način poubijali preko 2000 hrvatskih i ostalih nesrpskih civila na prostorima koje su držali pod okupacijom... za razliku od njegovog oca koljača i njegovih sukoljača srpske civile čuvao, tamo onaj prostor od topuskog pa sve do hrvatske bojne

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kaya likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 05:48

MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.
pa šta on zna o bilo čemu, a kamoli o ratu, mi smo skoro u svim akcijama imali ipdovca koji je sa sobom nosio kameru i fotoaparat... konkretno stjepan pepo hrvojić je poginuo u koloniji upravo dok je snimao tijek borbe... u isto vrijeme ima i snimka koju su snimili čejeni samo 150 metara dalje na prijelazu iz kolonije u češko selo...
evo kombinirane snimke iz 1991. gdje ima više snimki od sunje preko siska do pokuplja

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 05:57

michaellcmacha wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.
pa šta on zna o bilo čemu, a kamoli o ratu, mi smo skoro u svim akcijama imali ipdovca koji je sa sobom nosio kameru i fotoaparat... konkretno stjepan pepo hrvojić je poginuo u koloniji upravo dok je snimao tijek borbe... u isto vrijeme ima i snimka koju su snimili čejeni samo 150 metara dalje na prijelazu iz kolonije u češko selo...
evo kombinirane snimke iz 1991. gdje ima više snimki od sunje preko siska do pokuplja

evo ovo je snimka koju su snimali srbi u trenutku dk smo bili u fajtu... pogledaj na 1:26 lijevo od tog tenka smo mi raspoređeni na drenačkoj cesti. to je odmah preko puta limenke... taj tenk i svi ostali na tom snimku su naši tenkovi... e da i tada su se oklopi označavali, eto davno je bilo naši su imali oznaku delta

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 06:10

michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
MDMiridije wrote:
ebenica wrote:
MDMiridije wrote:
red wolf wrote:https://twitter.com/ELINTNews/status/1507833606533783556?cxt=HHwWiIC9naSr8-wpAAAA

razvaljuju ih....

Interesantno tip kraj tenka nosi donji dio unifrme od švedske vojske. Ono njihov kamuflazni uzorak.
interesantno da je pucnjava iscenirana. nemoguća situacija da dvoje ljudi snima, jedan na mobitelu kome se vidi ruka a drugi čija je snimka.
čisti adrenalin situacije i situacija sama po sebi bi im nametnula da pomažu svojim suborcima, oružjem. zarobili neke separatiste i malo pucali za kamere. razvaljuju.

Danas svako ima mobitel s kamerom, ja ne znam sto je toliko nevjerojatno u tome da postoje snime i fotke svakog sranja koje se dogadja. U Bundesarchivu ima blizu 60 miliona fotografija iz drugog svjetskog rata samo sto se zna da je dostupno. Masa istih je snimana u ratnim uvjetima. Nije bas ratna fotografija novitet...niti je ovo iscenirano. Ali okej svako gura svoje.
pa šta on zna o bilo čemu, a kamoli o ratu, mi smo skoro u svim akcijama imali ipdovca koji je sa sobom nosio kameru i fotoaparat... konkretno stjepan pepo hrvojić je poginuo u koloniji upravo dok je snimao tijek borbe... u isto vrijeme ima i snimka koju su snimili čejeni samo 150 metara dalje na prijelazu iz kolonije u češko selo...
evo kombinirane snimke iz 1991. gdje ima više snimki od sunje preko siska do pokuplja

evo ovo je snimka koju su snimali srbi u trenutku dk smo bili u fajtu... pogledaj na 1:26 lijevo od tog tenka smo mi raspoređeni na drenačkoj cesti. to je odmah preko puta limenke... taj tenk i svi ostali na tom snimku su naši tenkovi... e da i tada su se oklopi označavali, eto davno je bilo naši su imali oznaku delta
evo ti na 0:49 ovi četnici su na Slatini to ti je nekih 200 metara od onog tenka sa ranijeg videa samo desno gore u brdo a mi smo bili lijevo dolje prema kupi..
u tom fajtu moja postrojba je imala 26 poginulih i preko 100 ranjenih, a ukupno, davno sam o tom pisao oko 100 poginulih i možda 300 ranjenih (teže ranjenih) ja sam bio lakše ranjen i malo tko je bio da ga nije ni okrznulo...
eto zbog jedne idiotske želje za karijernim probitkom (basarac) kako smo jebeno nastradali, a mogli smo proći sa možda 10tak ranjenih i možda 1-2 mrtvih na cijelom tom sektoru...
uglavnom snimalo se i tada aa snima se i sada, naravno sada puno više jer je puno lakše...
i naravno da huligan o tom ne zna ništa, niti će ikad znati jer takvi su se i onda kao i uvijek skrivali u podrumima kad je grmilo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 06:23

AlfaOmega wrote:Pregovori su zapeli oko demilitarizacije Ukrajine. Ukri kukaju da Rusi traže previše, i brane se argumentom - zašto toliko reducirati snage ak ćemo već biti neutralni? 
- Možda da je bilo popusta na ostalim točkama, ne bi ni ovaj bija rigidan.

Kak god, sve su prilike da će Putin ratom doći do svojih ciljeva (Donbass, denacifikacija, demilitarizacija, neutralnost), a ne za stolom. 

Samo, ono što mi bode u oko je mogućnost tog kopnenog koridora. Iako Rusija zvanično ni rekla da je to njihov zahtjev, moguće je da će uskoro i to postaviti ka ulog u pregovorima. Jerbo Rusi praktično kontroliraju cilu tu lijevu obalu Dnjepara od ušća u Crno More pa sve do prilaza na 15 km južno od Zaporožja. 

Osim značajne obradive površine, tu je i najveća ukrajinska nuklearka, koju Ukri sigurno ne žele ostaviti Rusima u rukama.

Btw. longi, ev molbica za tebe. De mi analiziraj gdi je točno najobradivije ukrajinsko poljoprivredno zemljište.
cijela ukrajina ti je obradiva, a 1. klase obradive zemlje ti je u ukrajini 37-38% a ostatak je u svijetu... ta zemlja je crna ko noć i zovu je černozem i nigdje prinosi nisu kao na toj zemlji.
41.5 milijuna poljoprivredne zemlje se nalazi u ukrajini što ti je 70% od ukupne površine države, a černozema imaju oko 12 milijuna hektara
koliko je to velika poljoprivredna zemlja u prilog tome da u ukrajini imaš 4 milijuna kućanstava koji u prosjeku obrađuju oko 1,5 hektara zemlje i oko 45 000 poljoprivrednih poduzeća i zadruga koji obrađuju 35 milijuna hektara

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 A>

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 06:30

koliko je to velika poljoprivredna zemlja govori činjenica da Ukrajina čini 12 posto svjetskog izvoza pšenice, 16 posto kukuruza, 18 posto ječma i 19 posto uljane repice. jel sad jasnije kad sam ranije govorio da su priče o hrvatskoj kao žitnici i kao poljoprivrednoj veličini priča za malu djecu.
mi imamo 40 puta manje obradivih površina i 3 puta manje prinose nego što su u ukrajini...
1/4 ukrajinskih kućanstava obrađuje više zemlje i ima 3 puta više prinosa nego cijela hrvatska poljoprivreda

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 27/3/2022, 06:52

"černozem" sam ja kupovao u mađarskoj prije 10 godina za one svoje rajčice i paprike... 3 kubika te zemlje sam ja tada platio 2000 eura... jedini je zajeb bio što sam ju korristio za sadnju, a trebao sam ju preprodati evo npr ovdje gdje sad radim...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 27/3/2022, 07:00

Bilo kako bilo svi su "svojim" ratovima. Nadam se da ce tako i ostati i da ce nova zavjesa ici Dunavom i Savom. Da, srbadija se upalila ko kutnjak. Zasto?????? Ok stara pravoslavna prica ali ima jedan drugi detalj i mislim da je kapec racunao na to. Naime Srbija, pravoslavna, regionalna "sila" je jedina zemlja u povijesti koja je kapitulirala bez da je i jedan pjesak usao na njen teritorij. Sta bi se reklo , dopisnim putem. Mislim da je kepec , uz pogresna obavjestajne podatke , racunao na to.  Zulja to Srbe... Muhahahahahaa Kila mozga,,

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 27/3/2022, 07:04

kaya wrote:
RayMabus wrote:Borbe su u tijeku u Sumyju, dok ukrajinske trupe napreduju, Rusi su zarobljeni.
Vidi, rusi su zarobljeni možda sada. Međutim rade na novom oružju. Veli neki rus na drugoj temi da će posljednja bitka na zemlji biti kada sa srbima oslobode kosovo. Onda idu na nove planete. Tako da rade na svjetlonosnom maču koji će se proizvoditi u srbiji. Njime će protivnika pretvoriti u prašinu.
 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 1f602

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 27/3/2022, 07:07

kaya wrote:
MDMiridije wrote:Ovako na prvu ovi Rusi imaju svega od uniformi.po sebi. Jedan ima Sovjetsku kacigu, jedan je sijed. Ovo bi mogli biti separatisti unovaceni prije nego regularci.
Nisu im još gotova odijela iz rata zvijezda u kojima mogu postati nevidljivi . Šivaju ih ali ne mogu platiti materijal jer dostavljač ne prima rublje. Zato su ovako raspareni.
 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 1f602

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 27/3/2022, 07:20

https://direktno.hr/eu-i-svijet/karabahu-proglaseno-ratno-stanje-azerbajdzanske-snage-upale-rusku-zonu-265612/

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 27/3/2022, 07:25

Mozda sam pogresno protumacio ali meni ovo izgleda da lojavi brko pisa u kepecov borsc.....Muhahahahahaha Postaje zanimljivo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 27/3/2022, 07:31

abraham wrote:Bilo kako bilo svi su "svojim" ratovima. Nadam se da ce tako i ostati i da ce nova zavjesa ici Dunavom i Savom. Da, srbadija se upalila ko kutnjak. Zasto?????? Ok stara pravoslavna prica ali ima jedan drugi detalj i mislim da je kapec racunao na to. Naime Srbija, pravoslavna, regionalna "sila" je jedina zemlja u povijesti koja je kapitulirala bez da je i jedan pjesak usao na njen teritorij. Sta bi se reklo , dopisnim putem. Mislim da je kepec , uz pogresna obavjestajne podatke , racunao na to.  Zulja to Srbe... Muhahahahahaa Kila mozga,,
kepec je racunao na srblje da bu se ovi hitili na glavu za njega .pa da ce odmah krenuti na kosovo i bih kad i on na ukrajinu...ali zaboravio je kepec na jednu stvar..ko vise puta batina dobije i na led puse...pa sad kepec ne smije sam sebi priznati da se prevario u srbljima ili su oni njega prevarili..to ti je tak kad padnes na srpsku mitomaniju umjesto da te price prije dobro provjeris ako sta imas od toga u arhivima..a nemas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham 27/3/2022, 07:41

vuksadinare wrote:
abraham wrote:Bilo kako bilo svi su "svojim" ratovima. Nadam se da ce tako i ostati i da ce nova zavjesa ici Dunavom i Savom. Da, srbadija se upalila ko kutnjak. Zasto?????? Ok stara pravoslavna prica ali ima jedan drugi detalj i mislim da je kapec racunao na to. Naime Srbija, pravoslavna, regionalna "sila" je jedina zemlja u povijesti koja je kapitulirala bez da je i jedan pjesak usao na njen teritorij. Sta bi se reklo , dopisnim putem. Mislim da je kepec , uz pogresna obavjestajne podatke , racunao na to.  Zulja to Srbe... Muhahahahahaa Kila mozga,,
kepec je racunao na srblje da bu se ovi hitili na glavu za njega .pa da ce odmah krenuti na kosovo i bih kad i on na ukrajinu...ali zaboravio je kepec na jednu stvar..ko vise puta batina dobije i na led puse...pa sad kepec ne smije sam sebi priznati da se prevario u srbljima ili su oni njega prevarili..to ti je tak kad padnes na srpsku mitomaniju umjesto da te price prije dobro provjeris ako sta imas od toga u arhivima..a nemas..
Radi se o tome da je kepec mislio da ce ga docekati sa cvijecem. Sada????Ovo kao zaokruzivanje Dombasa je izlazna politika i u biti priznanje slabosti. Vjerojatno mu se obavjestajna a i vojna struktura raspala. Lojavi mu pusta balone na drugoj strani???? Crno More bara.... Lojavi ima kljuceve..... Mislim, drago mi je da je ustuknuo i da nece doci do prosirenja. Kepec treba godine (ako pozivi) da raspetlja vojnu i obavjestajnu pizdariju. Nesta sta je gruzijski brko uradio 39 i poslije skoro popusio. bilo kako bilo nova zavjesa je povucena. Globalizam je na umoru... I iz zla nesta dobro...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


veber likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/3/2022, 08:36

AlfaOmega wrote:

Btw. longi, ev molbica za tebe. De mi analiziraj gdi je točno najobradivije ukrajinsko poljoprivredno zemljište.
Ne triba mi analiza za to. Odma ću ti odgovorit. U Odesi. To je močvara koja je pretvorena u žitnicu. Isto ko i Vojvodina. Potpuno ista stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175473
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum