ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 22:23

Noor wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Poljaci su objavili mapu podjele Ukrajine.
Izmedju Poljske, Rusije I manjim dijelom Madjarske I Rumunjske
Bajden I Amerikanci izgleda nemaju nista protiv
Sta se tu dogadja, znam da Poljaci vec dugo ciljaju na Zapadnu UKR.
Pitanje je sta Rusi namjeravaju po tom pitanju
Ringo, ovu što je objavila srpska kafa? ili b92?

http://srpskacafe.com/2022/03/poljska-televizija-objavila-mapu-podjele-ukrajine-zapad-spreman-na-ovo/

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=03&dd=25&nav_category=78&nav_id=2128212
svejedno tko prenese vijest, ako se dogodilo, dogodilo se.


Former deputy of the Verkhovna Rada Ilya Kiva posted on social networks a map of the division of Ukraine, which was shown on the air by the Polish TV channel TVP1. The former parliamentarian noted that in such actions the West shows that it is ready to accept changes in the borders of the former Soviet republic.

“The map shown on the Polish TV channel. Everything we have already discussed and what is ready in the West,” commented Kiva.

The photo shows that the Lviv, Ivano-Frankivsk, Volyn, Rivne and Ternopil regions of Ukraine are included in Poland. The Chernivtsi region went to Romania, and mapmakers added Transcarpathia to Hungary.

The regions of Odessa, Nikolaev, Kherson, Zaporozhye, Dnepropetrovsk and Kharkiv, as well as the LPR and DPR, emerged as part of Russia.

As part of independent Ukraine, according to the authors of the map, only the central and northern regions of the country will remain.

Recall that the previous Russian Foreign Minister Sergei Lavrov did not exclude that Poland, whose authorities have expressed the need to send NATO peacekeepers to Ukraine, is not opposed to settling in the west of this country.

glasnik je skroz nebitan ako je događaj stvaran.
po meni teška katastrofa i ne bi se smjelo dogodit, jedno je odjebavanje nato-a s granica a nekaj sasvim drugo ovo. rusi ako imaju malo mozga neće to radit.
ima li koji pouzdaniji izvor? nek se zapad oglasi o tome, ako je suglasan, kako piše...
ima puno kurac linkova ali je nebitno, vijest je da je bilo na poljskoj tv. dogodilo se, nije izmišljotina. teško da će netko javno reć' da, da, mi smo za. al izgleda da nije ispalo od nikud.
teška katastrofa.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:24

Noor wrote:jel se pojavio Šojgu? nešto ga i dalje nema...
Prikazalo ga nekih 30 sekundi na nekom brifingu i to na monitoru. Neuvjerljivo. ;))))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/3/2022, 22:26

RayMabus wrote:Ovo je moj idol :

Pjongjang je za najnovije lansiranje projektila osmislio spot koji je snimljen u pravom holivudskom stilu - u njemu Kim nosi kožnatu jaknu i avijatičarske sunčane naočale, baš poput junaka iz filma "Top Gun". Sjevernokorejski vođa u videu korača kraj uniformiranih vojnih časnika, dok se vrata hangara polako otvaraju i otkrivaju masivni projektil.



Državna televizija emitirala je spot s blještavim efektima i montažama, a međunarodni komentatori video su usporedili s već spomenutim "Top Gunom" i južnokorejskim K-pop hitom "Gangnam Style" popularnog Psyja iz 2013. godine.

TV snimka lansiranja pokrenula je lavinu memeova na internetu u kojima se Kim naziva "Top Kim Jong-un", a video je dobio i novi naslov - "Pjongjang Style".

Uz intenzivnu zvučnu podlogu, kamera prati Kim Jong-una i časnike koji gledaju na satove prije nego što sjevernokorejski vođa skine sunčane naočale i kimne glavom kako bi odobrio početak lansiranja projektila. Počinje odbrojavanje. Jedan od Kimovih pomoćnika vikne "vatra!", drugi vojnik energično maše zastavom, a preostali okupljeni oduševljeno klikću dok jedan časnik napokon ne pritisne gumb za pokretanje rakete. Nakon što projektil nestane na nebu, Kim slavi vičući "hura" i visoko podiže ruke u zrak.

https://www.jutarnji.hr/video/news/pogledajte-kako-se-kim-hvali-novim-oruzjem-odjeven-poput-junaka-top-guna-snimio-bizaran-spot-15175263

Nažalost, svijet neće moći krenuti naprijed dok opet njime ne odjekne eksplozija i ne obasja ga svjetlost nuklearnog oružja. Tek tada postoji šansa da se svijet izvuče iz iracionalnosti svojih elita i njihovih imperijalnih deluzija. Tek kada netko aktivira nuklearno oružje možda se vrati racionalno promišljanje i zaustavi srljanje u opći nuklearni sukob.

Rizik nastavka ovakvog tijeka događaja je zapravo mnogo veći od rizika da SAD ili Rusija upotrijebe nuklearno oružje u ograničenom opsegu. Tko će to od njih biti, nije važno. Nastavak sadašnjeg tijeka događaja jednako bi, naime, doveo do nuklearnog obračuna. Žalosno, ali u ovim trenucima se čini da je jedini način zaustavljanja iracionalnog ponašanja političkih i gospodarskih vladara najvećih svjetskih sila upravo uporaba nuklearnog oružja do koje će njihovo ponašanje, ako se ne otrijezne, zacijelo dovesti.

Uostalom, sve sučeljene strane razvile su doktrine vođenja ograničenog nuklearnog rata. Lako je moguće da će ih primijeniti u praksi. Svijet bi se u tom trenutku mogao otrijezniti, a žrtve i muke stanovništva bit će mnogo manje nego ako nastave putem kojim su krenuli.


https://www.geopolitika.news/analize/m-stefanov-svijet-koji-poznajemo-poceo-je-i-zavrsit-ce-atomskom-bombom/

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 MicrosoftTeams-image-2-1

Moj idol. :tu :tu :tu :tu :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:27

ebenica wrote:
Noor wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:
Ringo10 wrote:Poljaci su objavili mapu podjele Ukrajine.
Izmedju Poljske, Rusije I manjim dijelom Madjarske I Rumunjske
Bajden I Amerikanci izgleda nemaju nista protiv
Sta se tu dogadja, znam da Poljaci vec dugo ciljaju na Zapadnu UKR.
Pitanje je sta Rusi namjeravaju po tom pitanju
Ringo, ovu što je objavila srpska kafa? ili b92?

http://srpskacafe.com/2022/03/poljska-televizija-objavila-mapu-podjele-ukrajine-zapad-spreman-na-ovo/

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=03&dd=25&nav_category=78&nav_id=2128212
svejedno tko prenese vijest, ako se dogodilo, dogodilo se.


Former deputy of the Verkhovna Rada Ilya Kiva posted on social networks a map of the division of Ukraine, which was shown on the air by the Polish TV channel TVP1. The former parliamentarian noted that in such actions the West shows that it is ready to accept changes in the borders of the former Soviet republic.

“The map shown on the Polish TV channel. Everything we have already discussed and what is ready in the West,” commented Kiva.

The photo shows that the Lviv, Ivano-Frankivsk, Volyn, Rivne and Ternopil regions of Ukraine are included in Poland. The Chernivtsi region went to Romania, and mapmakers added Transcarpathia to Hungary.

The regions of Odessa, Nikolaev, Kherson, Zaporozhye, Dnepropetrovsk and Kharkiv, as well as the LPR and DPR, emerged as part of Russia.

As part of independent Ukraine, according to the authors of the map, only the central and northern regions of the country will remain.

Recall that the previous Russian Foreign Minister Sergei Lavrov did not exclude that Poland, whose authorities have expressed the need to send NATO peacekeepers to Ukraine, is not opposed to settling in the west of this country.

glasnik je skroz nebitan ako je događaj stvaran.
po meni teška katastrofa i ne bi se smjelo dogodit, jedno je odjebavanje nato-a s granica a nekaj sasvim drugo ovo. rusi ako imaju malo mozga neće to radit.
ima li koji pouzdaniji izvor? nek se zapad oglasi o tome, ako je suglasan, kako piše...
ima puno kurac linkova ali je nebitno, vijest je da je bilo na poljskoj tv. dogodilo se, nije izmišljotina. teško da će netko javno reć' da, da, mi smo za. al izgleda da nije ispalo od nikud.
teška katastrofa.
Sinko moj, pusti sada onu od Balaševića, Regruteska, i zamišljaj kako se ukrajinska zastava vijori Luganskom i Donjeckom.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 22:28

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Img_2510
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:29

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ovo je moj idol :

Pjongjang je za najnovije lansiranje projektila osmislio spot koji je snimljen u pravom holivudskom stilu - u njemu Kim nosi kožnatu jaknu i avijatičarske sunčane naočale, baš poput junaka iz filma "Top Gun". Sjevernokorejski vođa u videu korača kraj uniformiranih vojnih časnika, dok se vrata hangara polako otvaraju i otkrivaju masivni projektil.



Državna televizija emitirala je spot s blještavim efektima i montažama, a međunarodni komentatori video su usporedili s već spomenutim "Top Gunom" i južnokorejskim K-pop hitom "Gangnam Style" popularnog Psyja iz 2013. godine.

TV snimka lansiranja pokrenula je lavinu memeova na internetu u kojima se Kim naziva "Top Kim Jong-un", a video je dobio i novi naslov - "Pjongjang Style".

Uz intenzivnu zvučnu podlogu, kamera prati Kim Jong-una i časnike koji gledaju na satove prije nego što sjevernokorejski vođa skine sunčane naočale i kimne glavom kako bi odobrio početak lansiranja projektila. Počinje odbrojavanje. Jedan od Kimovih pomoćnika vikne "vatra!", drugi vojnik energično maše zastavom, a preostali okupljeni oduševljeno klikću dok jedan časnik napokon ne pritisne gumb za pokretanje rakete. Nakon što projektil nestane na nebu, Kim slavi vičući "hura" i visoko podiže ruke u zrak.

https://www.jutarnji.hr/video/news/pogledajte-kako-se-kim-hvali-novim-oruzjem-odjeven-poput-junaka-top-guna-snimio-bizaran-spot-15175263

Nažalost, svijet neće moći krenuti naprijed dok opet njime ne odjekne eksplozija i ne obasja ga svjetlost nuklearnog oružja. Tek tada postoji šansa da se svijet izvuče iz iracionalnosti svojih elita i njihovih imperijalnih deluzija. Tek kada netko aktivira nuklearno oružje možda se vrati racionalno promišljanje i zaustavi srljanje u opći nuklearni sukob.

Rizik nastavka ovakvog tijeka događaja je zapravo mnogo veći od rizika da SAD ili Rusija upotrijebe nuklearno oružje u ograničenom opsegu. Tko će to od njih biti, nije važno. Nastavak sadašnjeg tijeka događaja jednako bi, naime, doveo do nuklearnog obračuna. Žalosno, ali u ovim trenucima se čini da je jedini način zaustavljanja iracionalnog ponašanja političkih i gospodarskih vladara najvećih svjetskih sila upravo uporaba nuklearnog oružja do koje će njihovo ponašanje, ako se ne otrijezne, zacijelo dovesti.

Uostalom, sve sučeljene strane razvile su doktrine vođenja ograničenog nuklearnog rata. Lako je moguće da će ih primijeniti u praksi. Svijet bi se u tom trenutku mogao otrijezniti, a žrtve i muke stanovništva bit će mnogo manje nego ako nastave putem kojim su krenuli.


https://www.geopolitika.news/analize/m-stefanov-svijet-koji-poznajemo-poceo-je-i-zavrsit-ce-atomskom-bombom/

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 MicrosoftTeams-image-2-1

Moj idol. :tu :tu :tu :tu :tu
A ne. Bilo vam je dozvoljeno dok nije utjecalo na prostor van Zemlje. Više ne.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/3/2022, 22:29

Pitanje je sta Rusi uopce hoce jer to sto smo u pocetku mislili izgleda da nije tako
Zbunjuje taj ograniceni broj vojske u ogromnoj UKR.
Dakle. ne ide se na osvajanje ili pripajanje cijele UKR
Sta hoce sa tih 150 000 vojnika, za Ukrajinu treba bar milijun najmanje...
Nije to samo Donbas iako je najveci naglasak na Donbasu...
Vojno, Ukrajina Rusiji vise nije prijetnja ni za 100 godina. NATO je aut iz UKR.
I sta ostaje.
Ako gines za zauzimanje cijele UKR, to je besmisleno jer ne mogu oni osvojiti i zadrzati UKR. To je ipak druga drzava
Mislim da ce sada ici pregovori za transformaciju UKR u labavu federaciju. I uvjet eliminacije neonacistickih i banderovskih snaga a to je najteze jer su u UKR uhvatile vrlo jak korijen.
I tu je federalizacija najbolji mehanizam da se zastiti ruskojezicno stanovnistvo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 25/3/2022, 22:30

navodno Ukrainci napadaju Herson. ako je to istina, to je bolesno. ovi luđaci im rade kontra napade na cijeloj fronti. Znao sam da na potezu Nikolajev i Herson Ukrainci su oslobodili neka sela, ali ovi luđaci im nadiru u taj grad.

red wolf šta je od toga istina? jel istina da ukrainci nadiru u Herson=?

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 22:30

red wolf wrote:
Sinko moj, pusti sada onu od Balaševića, Regruteska, i zamišljaj kako se ukrajinska zastava vijori Luganskom i Donjeckom.
ja ti nisam sin niti sam rus ili ukrajinac i njihove zastave mi ne znače baš ništa. niti znam jednu jedinu pjesmu od balaševića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 22:30

Noor wrote:jel se pojavio Šojgu? nešto ga i dalje nema...
taj se hvalil kak srbiji daje oruzje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:31

ebenica wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Img_2510
Upravo Herson čeka svoje osloboditelje, pa usporedi to s ovom kartom. Govore o povlačenju snaga prema istoku Ukrajine. Po rasputici. Idealno za ukrajinske vojnike. ;))))


Last edited by red wolf on 25/3/2022, 22:32; edited 1 time in total
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 25/3/2022, 22:31

..da srbija vrati kosovo..o kako su se prevarili on i putin..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:31

AssadNaPodmornici wrote:navodno Ukrainci napadaju Herson. ako je to istina, to je bolesno. ovi luđaci im rade kontra napade na cijeloj fronti. Znao sam da na potezu Nikolajev i Herson Ukrainci su oslobodili neka sela, ali ovi luđaci im nadiru u taj grad.

red wolf šta je od toga istina? jel istina da ukrainci nadiru u Herson=?
Da
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/3/2022, 22:32

UKR zastava nad Donjeckom I Luganskom moze se zavijoriti ali samo nakon opceg sporazuma o preuredjenju UKRAJINE.
Vojnim putem nece
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:33

Ringo10 wrote:UKR zastava nad Donjeckom I Luganskom moze se zavijoriti ali samo nakon opceg sporazuma o preuredjenju UKRAJINE.
Vojnim putem nece  
O vijorit će se, vijorit. Ne vidite šumu od stabala. Ukrajina i Rusija su kolateralne žrtve za biudućnost koja nam slijedi.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 22:34

red wolf wrote:
ebenica wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Img_2510
Upravo Herson čeka svoje osloboditelje, pa usporedi to s ovom kartom. Govore o povlačenju snaga prema istoku Ukrajine. Po rasputici. Idealno za ukrajinske vojnike. ;))))
opet se drogiraš :/ ja nemam veze s ovom kartom. to ti nije moj logo gore u kutu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/3/2022, 22:36

Kod Hersona izgleda da su Ukri poceli neku ofanzivu
a sad koliko je to uspjesno pitanje je
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/3/2022, 22:37

Covjek postavi mapu sa Poljske TV a ove ovdje budale optuzju neke forumase
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 25/3/2022, 22:38

ebenica wrote:
red wolf wrote:
ebenica wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Img_2510
Upravo Herson čeka svoje osloboditelje, pa usporedi to s ovom kartom. Govore o povlačenju snaga prema istoku Ukrajine. Po rasputici. Idealno za ukrajinske vojnike. ;))))
opet se drogiraš :/ ja nemam veze s ovom kartom. to ti nije moj logo gore u kutu.
Pusti se dezinformacija. Gledaj realno stvari. Slomljen si. razumijem te. Nestala je pred tvojim očima slika Majčice Rusije i njene silne armije. Možda si i drkao to malo što imaš dolje gledajući parade u Moskvi.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 25/3/2022, 22:40

Ringo10 wrote:Pitanje je sta Rusi uopce hoce jer to sto smo u pocetku mislili izgleda da nije tako

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 25/3/2022, 22:42

red wolf wrote:
AssadNaPodmornici wrote:navodno Ukrainci napadaju Herson. ako je to istina, to je bolesno. ovi luđaci im rade kontra napade na cijeloj fronti. Znao sam da na potezu Nikolajev i Herson Ukrainci su oslobodili neka sela, ali ovi luđaci im nadiru u taj grad.

red wolf šta je od toga istina? jel istina da ukrainci nadiru u Herson=?
Da
pa ako im Ukrainci maznu grad od skoro pola milijuna ljudi, onda Rusi nisu svjesni u kojim su govnima. Nakon Hersona doslovno je čist put do Krima.  mislim zvuči mi nevjerojatno da Ukrainci već rade ofenzivu na Herson, vidio sam sinoć gdje ih rokaju artiljeriom, Rusku bazu kraj Hersona

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 15 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum