ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 18/3/2022, 17:16

Mentalni u pravu si
A Rusi i normalni Ukri danas jebu mater Staljinu sto je to nacisticko leglo prikacio Ukrajinskoj SSR

Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 17:41

veber wrote:
mentalitet wrote:Za ono glupo schwaptsche.Pitanje tko je americhka kujica?


Warum es so viele US-Soldaten in Deutschland gibt


https://www.youtube.com/watch?v=x89EvbjWftE
jedina kujica u europi je srbija.

kujica je grizla po tuđim dvorištima pa je dobila po repu. od drugih pasa iz susjedstva.
onda je kujica, glupa kakva je nastavila s ugrizima u svojem dvorištu.
i nije glupa kujica htjla slušati orla s druge strane bazena već je zabrijala da će ju čuvati medo s ove strane bazena.

ali medo je kilavio, a orlu je dopizidilo pa je kujicu malo, onako očinski i dobrohotno nalupao po repu.
a, kako je kujica bila zločesta onda joj je orao skratio lanac i drugom orliću dao dio dvorišta koji je pripadao kujici.
kujica se odonda grize za rep konstantno i toliko je glupa da koliko god dobila po repu nikada nije naučila se pameti.

i tako glupa kujica bi mogla u kontekstima koji se sada odvijaju europom biti još skraćenijeg lanca i još manjeg dvorišta.

braco od kujice u drugom dvorištu radi pizdarije i lako bi se moglo desiti da dobije po repu kao i seka kujica.

inače kretenčino iskompleksirana, početniče koji hrabro se boriš iz mrske amerike tako da meksikancima oduzimaš svojom niskom cijenom rada kruh iz usta, kada već sereš po njemačkoj.
par činjenica;
-nuklearna sila
-kompletna eskadrila sa zapada njemačke prebačena u istočnu poljsku
 a sastoji se od lovaca i taktičkih bombardera s nuklearnim naoružanjem-tako da se putleru nuklearno bribližilo na 15min leta do moskve.
-prekjučer su rusi testirali upad u švedski zračni prostor gdje su ih odmah njemački lovci presreli, markirali i kao čestitku poslali dvije rakete zrak-zrak koje su detonirali kilommetar iznad rusa koji su hrabro zbrisali.
-zato je putler pod hitno zvao sholza.

u ratovima ne postoje želje, čestitke i pozdravi. to je kujica s početka teksta iskusila ali nije se dozvala pameti.
ratove vode tehnika i ljudi, a vidimo da vašem putleru baš ne ide.
a, kako će se sve više uključivati zapadno oružje u sustav obrane od nazirusa tako će gubici biti sve veći.

a kujice svijeta će se gristi za rep od jada i nemoći.
Da lii ti razumiijesh njemachki jeziik i jesi presluushao pravog schwabu shto pricha ?Koga u njemacjkoj interesira mishljenje folkdeutscera kao shto si ti avliijaneru.O mokrim snovima necu komentirati ali schwabe ochito uzivaju da iij jebuu ameri kao majmune.Zivio sam tamo 10 godinaa i vidio strah u ochima nijemaca,Jebo te irud em se boje rusa em amerikanaca ali ne smiju pisnuti.Viidio sam u njemachkoj kasarni gdje amer naredjuje schwabi da neshto uradi i neka je tako jer vas pustiti da budete slobodni je veci zajeb od svih zajeba.Sada su vas odsjekli od ruskih sirovina pa cete morati ameriima josh jache pushiti kurac i to crnachki.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se.A gledam ih u NY na aerodromu kako chekaju u redu za kontrolu dokumrnata zajedno sa afrikanerima ,shipcima i ostalima koji nisu gradjani Amerike a oni imaju posebnu liniju kojom prolaze expresno uz dobro doshli kuci.E znam da je taj osjecaj ega bolestan i nije civiilizacijski ali ne mogu si pomoci da u tim momentima ne uzivam i vidim americhku kujicu kako revnosno ispunjava sve americhke naredbe . A ameri su ponekada zajebani posebno kada viide da mogu sa kujicom shto zele pa je onda maltretiraju do besvijestii iziivljavajuci se nad njom.Eto ja o chinjenicama a ti o mokriim snoviima a najbolje je to shto nemash ni jedan adut sa kojim bi dokazao suprotno.Dakle kujice schwapska sjedi dole i kad kazem aport donesi stap a do tada mashi repom i umiljato me gledaj jer cesh dobiti shto bi reka Smoje nogon uu ribra.Mrsh u kucicu schwapska kujice.ha ,ha ,ha ,ha,ha,ha bash me inspiriirash .Ubegeshu nema americhkih vojnika a nadam se da ih nikada nece ni biti dok u toj uusranoj Njemachkoj stoje 80 godina i ako bog da josh ce toliko.Pazi da ti kcerku ne okine neki crnac pa cesh unuka morati zvati Bleki kao ja svoga psa, Jer dok sam ja tamo bio bilo je moderno da njemice shetaju male crnce.E tako i treba, smisliio je amer scenario za vas a Tramp kada dodje ponovo na vlast,a hoce,josh ce vishe maltretirati scwapsku kujicu .


Last edited by mentalitet on 18/3/2022, 17:49; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 18/3/2022, 17:47

mentalitet wrote:.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se. .
Hehe kad vidim kakvi balkanski dzikani, dziberi, propalice i gnjide pisu ovdje i drukaju za ruse sve iz tople sobe na zapadu...nizak si brale, nula, nistica ;) Is pocetka si se malo krio pa mislim evo ga neki malo obrazovaniji, onda sve nize nize i sad paf pravo na beton :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

darth_vader likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 17:54

omni wrote:
mentalitet wrote:.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se. .
Hehe kad vidim kakvi balkanski dzikani, dziberi, propalice i gnjide pisu ovdje i drukaju za ruse sve iz tople sobe na zapadu...nizak si brale, nula, nistica ;) Is pocetka si se malo krio pa mislim evo ga neki malo obrazovaniji, onda sve nize nize i sad paf pravo na beton :D


Ne guraj se i ti cesh doci na red pa cu i tebi ochitati bukvicu o umishljenoj velichini.Odi kod psihjatra pitaj ga koja je to bolest kada si umislish da si neshto i posebno i iznad drugih,a ochito je ta schwapska bolest preshla na vecinu 'rvata.Zapjevaj ,bit ce tii lakshe samo majketi nemoj opet Danke Deutscland.Mrsh smece i ti u kucicu jer tamo ti je mjesto zajedno sa schwapskom kujiicom pa kevcite zajedno i lizite jedno drugom shupak.Ja sa obrazovanima i uljudnima razgovaram na isti nachin a sa avlijanerima onako kako zasluzuju tak da mojne mi se gurat mrdju one koji su za tebe po svemu Alpe.ko mi ne vjeruujesh onda me razuvjeri i nadji post gdje se razgovaram krkanski sa uljudnim i normalnim forumashem i ja cu se istog trenutka iskljuchiti sa ovog usranog foruma .Doduushe ideja nije losha pustiti ljude shto zele govoriti i ja to pozdravljam samo shto je svaka budala sebi umislila da je nadchovjek i da on sve najbolje zna. Uprevodu ako zelish samnom polemizirati onda biraj rijechi pa ceshto dobiiti nazad inache mogu ja josh vishe krkanskije ako me motivirash.


Last edited by mentalitet on 18/3/2022, 18:02; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 18/3/2022, 17:55

Ringo10 wrote:Mentalni u pravu si
A Rusi i normalni Ukri danas jebu mater Staljinu sto je  to nacisticko leglo prikacio Ukrajinskoj SSR
budaletino, jel ti znaš kaj pišeš?

vas srbe fakat treba dobro kazniti da naučite lekciju.
maknimo staljina koji je zatukao ukrajince.

jel vi majmuni nepodojeni znate kaj su nacisti radili u ukrajini?

i srblje i bosilje se prvo pohvalilo hitleru da je srbija judenfrei država.

kao i ovaj nacist u moskvi ne učite iz povjesti.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 18/3/2022, 17:56

mentalitet wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se. .
Hehe kad vidim kakvi balkanski dzikani, dziberi, propalice i gnjide pisu ovdje i drukaju za ruse sve iz tople sobe na zapadu...nizak si brale, nula, nistica ;) Is pocetka si se malo krio pa mislim evo ga neki malo obrazovaniji, onda sve nize nize i sad paf pravo na beton :D


Ne guraj se i ti cesh doci na red pa cu i tebi ochitati bukvicu o umishljenoj velichini.Odi kod psihjatra  pitaj ga koja je to bolest kada si umislish da si neshto i posebno i iznad drugih,a ochito je ta schwapska bolest preshla na vecinu 'rvata.Zapjevaj ,bit ce tii lakshe samo majketi nemoj opet Danke Deutscland.Mrsh smece i ti u kucicu jer  tamo ti je mjesto zajedno sa schwapskom kujiicom pa kevcite zajedno i lizite jedno drugom shupak.
Nista ti ne mozes ocitati kad sam te ja vec procitao, ipak si ti puzu premalo govance bez ikakvoga karaktera da ovdje nesto ocitavas nekomu. Ljiga sitnog zuba koja misli da je popila pamet svijeta. Mizerni oloscic ;) Pljuc :D Ima americki pasos hahaha ljigo,
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 18/3/2022, 18:07

mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:Za ono glupo schwaptsche.Pitanje tko je americhka kujica?


Warum es so viele US-Soldaten in Deutschland gibt


https://www.youtube.com/watch?v=x89EvbjWftE
jedina kujica u europi je srbija.

kujica je grizla po tuđim dvorištima pa je dobila po repu. od drugih pasa iz susjedstva.
onda je kujica, glupa kakva je nastavila s ugrizima u svojem dvorištu.
i nije glupa kujica htjla slušati orla s druge strane bazena već je zabrijala da će ju čuvati medo s ove strane bazena.

ali medo je kilavio, a orlu je dopizidilo pa je kujicu malo, onako očinski i dobrohotno nalupao po repu.
a, kako je kujica bila zločesta onda joj je orao skratio lanac i drugom orliću dao dio dvorišta koji je pripadao kujici.
kujica se odonda grize za rep konstantno i toliko je glupa da koliko god dobila po repu nikada nije naučila se pameti.

i tako glupa kujica bi mogla u kontekstima koji se sada odvijaju europom biti još skraćenijeg lanca i još manjeg dvorišta.

braco od kujice u drugom dvorištu radi pizdarije i lako bi se moglo desiti da dobije po repu kao i seka kujica.

inače kretenčino iskompleksirana, početniče koji hrabro se boriš iz mrske amerike tako da meksikancima oduzimaš svojom niskom cijenom rada kruh iz usta, kada već sereš po njemačkoj.
par činjenica;
-nuklearna sila
-kompletna eskadrila sa zapada njemačke prebačena u istočnu poljsku
 a sastoji se od lovaca i taktičkih bombardera s nuklearnim naoružanjem-tako da se putleru nuklearno bribližilo na 15min leta do moskve.
-prekjučer su rusi testirali upad u švedski zračni prostor gdje su ih odmah njemački lovci presreli, markirali i kao čestitku poslali dvije rakete zrak-zrak koje su detonirali kilommetar iznad rusa koji su hrabro zbrisali.
-zato je putler pod hitno zvao sholza.

u ratovima ne postoje želje, čestitke i pozdravi. to je kujica s početka teksta iskusila ali nije se dozvala pameti.
ratove vode tehnika i ljudi, a vidimo da vašem putleru baš ne ide.
a, kako će se sve više uključivati zapadno oružje u sustav obrane od nazirusa tako će gubici biti sve veći.

a kujice svijeta će se gristi za rep od jada i nemoći.
Da lii ti razumiijesh njemachki jeziik i jesi presluushao pravog schwabu shto pricha ?Koga u njemacjkoj interesira mishljenje folkdeutscera kao shto si ti avliijaneru.O mokrim snovima necu komentirati ali schwabe ochito uzivaju da iij jebuu ameri kao majmune.Zivio sam tamo 10 godinaa i vidio strah u ochima nijemaca,Jebo te irud em se boje rusa em amerikanaca ali ne smiju pisnuti.Viidio sam u njemachkoj kasarni gdje amer naredjuje schwabi da neshto uradi i neka je tako jer vas pustiti da budete slobodni je veci zajeb od svih zajeba.Sada su vas odsjekli od ruskih sirovina pa cete morati ameriima josh jache pushiti kurac i to crnachki.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se.A gledam ih u NY na aerodromu kako chekaju u redu za kontrolu dokumrnata zajedno sa afrikanerima ,shipcima i ostalima koji nisu gradjani Amerike a  oni imaju posebnu liniju kojom prolaze expresno uz dobro doshli kuci.E znam da je taj osjecaj ega bolestan i nije civiilizacijski ali ne mogu si pomoci da u tim momentima ne uzivam i vidim americhku kujicu kako revnosno ispunjava sve americhke naredbe . A ameri su ponekada zajebani posebno kada viide da mogu sa kujicom shto zele pa je onda maltretiraju do besvijestii iziivljavajuci se nad njom.Eto ja o chinjenicama a ti o mokriim snoviima a najbolje je to shto nemash ni jedan adut sa kojim bi dokazao suprotno.Dakle kujice schwapska sjedi dole i kad kazem aport donesi stap a do tada mashi repom i umiljato me gledaj jer cesh dobiti shto bi reka Smoje nogon uu ribra.Mrsh u kucicu schwapska kujice.ha ,ha ,ha ,ha,ha,ha bash me inspiriirash .Ubegeshu nema americhkih vojnika a nadam se da ih nikada nece ni biti dok u toj uusranoj Njemachkoj stoje 80 godina i ako bog da josh ce toliko.Pazi da ti kcerku ne okine neki crnac pa cesh unuka morati zvati Bleki kao ja svoga psa, Jer dok sam ja tamo bio bilo je moderno da njemice shetaju male crnce.E tako i treba, smisliio je amer scenario za vas a Tramp kada dodje ponovo na vlast,a hoce,josh ce vishe maltretirati scwapsku kujicu .
seri, seri golube. nećeš dugo.
te priče pričaj tamo svojim đemalijama, fahrudama i sličnim zagreBčankama.
činjenica je da bilo gdje sletiš i vide ti pasoš, očitaju telemetrijske vrijednosti-pitaju te da li imaš lov za boravak.
tebi kao i svetoju se njemačka nije svidjela jer ste morali naučiti jezik u smjeni nekaj odraditi, ukinulo vam je socijalu i te spike.

ali srpska mitomanija je nevjerovatna.


svodi se na napise koje ostavljate na opskurnim forumima.
a, koliko se kužiš u politiku i politiku trumpa znao bi da je on bio za totalni odlazak iz njemačke.

isto tako bi znao da su američke jedinice stacionirane u italij, španjolskoj, britaniji, norveškoj pa čak i u francuskoj.

samo oznojeni šupku, niti si ti odabrao ameriku za život-tamo si otišao u sklopu izbjegličkog plana niti imaš američki pasoš koji imaju amerikanci, ako ga uopće imaš, a ne bosanski.

ja sa svojim njemačkim idem bilo gdje u ameriku bez ikakve provjere, amerikanci mi priznaju vozačku, dozvolu za držanje oružja, školu.


mokre snove ostavi za rad na liniji. uskoro moraš na posao, kreće druga smjena.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 18:07

omni wrote:
mentalitet wrote:
omni wrote:
Hehe kad vidim kakvi balkanski dzikani, dziberi, propalice i gnjide pisu ovdje i drukaju za ruse sve iz tople sobe na zapadu...nizak si brale, nula, nistica ;) Is pocetka si se malo krio pa mislim evo ga neki malo obrazovaniji, onda sve nize nize i sad paf pravo na beton :D


Ne guraj se i ti cesh doci na red pa cu i tebi ochitati bukvicu o umishljenoj velichini.Odi kod psihjatra  pitaj ga koja je to bolest kada si umislish da si neshto i posebno i iznad drugih,a ochito je ta schwapska bolest preshla na vecinu 'rvata.Zapjevaj ,bit ce tii lakshe samo majketi nemoj opet Danke Deutscland.Mrsh smece i ti u kucicu jer  tamo ti je mjesto zajedno sa schwapskom kujiicom pa kevcite zajedno i lizite jedno drugom shupak.
Nista ti ne mozes ocitati kad sam te ja vec procitao, ipak si ti puzu premalo govance bez ikakvoga karaktera da ovdje nesto citas nekomu. Ljiga sitnog zuba koja misli da je popila pamet svijeta. Mizerni oloscic ;) Pljuc :D Ima americki pasos hahaha ljigo,


Pa iimam i mogu vam jebati mater hrvatsku ,nishta mi ne mozete jer moja drzava ne prizna ni jedan drugii sud osim svoga dok je vas natjerala da priznajete one suudove koje ona ne prizna i fino pishe da ce svakog svoga gradjanina osloboditi i tu zemlju napasti,pazi zbog jednog chovjeka .Da li ti uopce shvacash o chemu ja tipkam ili kujice nemaju ni jednu vishe viijugu osim one da donose gazdi bacheni shtap.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 18/3/2022, 18:08

mentalitet wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se. .
Hehe kad vidim kakvi balkanski dzikani, dziberi, propalice i gnjide pisu ovdje i drukaju za ruse sve iz tople sobe na zapadu...nizak si brale, nula, nistica ;) Is pocetka si se malo krio pa mislim evo ga neki malo obrazovaniji, onda sve nize nize i sad paf pravo na beton :D


Ne guraj se i ti cesh doci na red pa cu i tebi ochitati bukvicu o umishljenoj velichini.Odi kod psihjatra  pitaj ga koja je to bolest kada si umislish da si neshto i posebno i iznad drugih,a ochito je ta schwapska bolest preshla na vecinu 'rvata.Zapjevaj ,bit ce tii lakshe samo majketi nemoj opet Danke Deutscland.Mrsh smece i ti u kucicu jer  tamo ti je mjesto zajedno sa schwapskom kujiicom pa kevcite zajedno i lizite jedno drugom shupak.Ja sa obrazovanima i uljudnima razgovaram na isti nachin a sa avlijanerima onako kako zasluzuju tak da mojne mi se gurat mrdju one koji su za tebe po svemu Alpe.ko mi ne vjeruujesh onda me razuvjeri i nadji post gdje se razgovaram krkanski sa uljudnim i normalnim forumashem i ja cu se istog trenutka iskljuchiti sa ovog usranog foruma .Doduushe ideja nije losha pustiti ljude shto zele govoriti i ja to pozdravljam samo shto je svaka budala sebi umislila da je nadchovjek i da on sve najbolje zna. Uprevodu ako zelish samnom polemizirati onda biraj rijechi pa ceshto dobiiti nazad inache mogu ja josh vishe krkanskije ako me motivirash.
Imas americki pasos, zivis u usa, je li ima smisla s tobom imati kakvu raspravu? Kredibilitet -1,
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 18/3/2022, 18:09

mentalitet wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:


Ne guraj se i ti cesh doci na red pa cu i tebi ochitati bukvicu o umishljenoj velichini.Odi kod psihjatra  pitaj ga koja je to bolest kada si umislish da si neshto i posebno i iznad drugih,a ochito je ta schwapska bolest preshla na vecinu 'rvata.Zapjevaj ,bit ce tii lakshe samo majketi nemoj opet Danke Deutscland.Mrsh smece i ti u kucicu jer  tamo ti je mjesto zajedno sa schwapskom kujiicom pa kevcite zajedno i lizite jedno drugom shupak.
Nista ti ne mozes ocitati kad sam te ja vec procitao, ipak si ti puzu premalo govance bez ikakvoga karaktera da ovdje nesto citas nekomu. Ljiga sitnog zuba koja misli da je popila pamet svijeta. Mizerni oloscic ;) Pljuc :D Ima americki pasos hahaha ljigo,


Pa iimam i mogu vam jebati mater hrvatsku ,nishta mi ne mozete jer moja drzava ne prizna ni jedan drugii sud osim svoga dok je vas natjerala da priznajete one suudove koje ona ne prizna i fino pishe da ce svakog svoga gradjanina osloboditi i tu zemlju napasti,pazi zbog jednog chovjeka .Da li ti uopce shvacash o chemu ja  tipkam ili kujice nemaju ni jednu vishe viijugu osim one da donose gazdi bacheni shtap.
Samim tim sto si uzeo drzavljanstvo mrske ti usa sve govori o gazdama i kujicama, kako ti se uopce da? Je li ti kuzis sto si ti u stvari, bez veze se prosipas. Prijetis sudovima drzave koju bi najradije unistio. Blago onomu tko takve primi na svoj teritorij, ti ameri jesu prave budale. Drukas za Ruse trosis dolare i kurcis se americkim pasosem i jos meni govoris da ja idem psihijatru, dajmenajme, :D :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 18:13

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
jedina kujica u europi je srbija.

kujica je grizla po tuđim dvorištima pa je dobila po repu. od drugih pasa iz susjedstva.
onda je kujica, glupa kakva je nastavila s ugrizima u svojem dvorištu.
i nije glupa kujica htjla slušati orla s druge strane bazena već je zabrijala da će ju čuvati medo s ove strane bazena.

ali medo je kilavio, a orlu je dopizidilo pa je kujicu malo, onako očinski i dobrohotno nalupao po repu.
a, kako je kujica bila zločesta onda joj je orao skratio lanac i drugom orliću dao dio dvorišta koji je pripadao kujici.
kujica se odonda grize za rep konstantno i toliko je glupa da koliko god dobila po repu nikada nije naučila se pameti.

i tako glupa kujica bi mogla u kontekstima koji se sada odvijaju europom biti još skraćenijeg lanca i još manjeg dvorišta.

braco od kujice u drugom dvorištu radi pizdarije i lako bi se moglo desiti da dobije po repu kao i seka kujica.

inače kretenčino iskompleksirana, početniče koji hrabro se boriš iz mrske amerike tako da meksikancima oduzimaš svojom niskom cijenom rada kruh iz usta, kada već sereš po njemačkoj.
par činjenica;
-nuklearna sila
-kompletna eskadrila sa zapada njemačke prebačena u istočnu poljsku
 a sastoji se od lovaca i taktičkih bombardera s nuklearnim naoružanjem-tako da se putleru nuklearno bribližilo na 15min leta do moskve.
-prekjučer su rusi testirali upad u švedski zračni prostor gdje su ih odmah njemački lovci presreli, markirali i kao čestitku poslali dvije rakete zrak-zrak koje su detonirali kilommetar iznad rusa koji su hrabro zbrisali.
-zato je putler pod hitno zvao sholza.

u ratovima ne postoje želje, čestitke i pozdravi. to je kujica s početka teksta iskusila ali nije se dozvala pameti.
ratove vode tehnika i ljudi, a vidimo da vašem putleru baš ne ide.
a, kako će se sve više uključivati zapadno oružje u sustav obrane od nazirusa tako će gubici biti sve veći.

a kujice svijeta će se gristi za rep od jada i nemoći.
Da lii ti razumiijesh njemachki jeziik i jesi presluushao pravog schwabu shto pricha ?Koga u njemacjkoj interesira mishljenje folkdeutscera kao shto si ti avliijaneru.O mokrim snovima necu komentirati ali schwabe ochito uzivaju da iij jebuu ameri kao majmune.Zivio sam tamo 10 godinaa i vidio strah u ochima nijemaca,Jebo te irud em se boje rusa em amerikanaca ali ne smiju pisnuti.Viidio sam u njemachkoj kasarni gdje amer naredjuje schwabi da neshto uradi i neka je tako jer vas pustiti da budete slobodni je veci zajeb od svih zajeba.Sada su vas odsjekli od ruskih sirovina pa cete morati ameriima josh jache pushiti kurac i to crnachki.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se.A gledam ih u NY na aerodromu kako chekaju u redu za kontrolu dokumrnata zajedno sa afrikanerima ,shipcima i ostalima koji nisu gradjani Amerike a  oni imaju posebnu liniju kojom prolaze expresno uz dobro doshli kuci.E znam da je taj osjecaj ega bolestan i nije civiilizacijski ali ne mogu si pomoci da u tim momentima ne uzivam i vidim americhku kujicu kako revnosno ispunjava sve americhke naredbe . A ameri su ponekada zajebani posebno kada viide da mogu sa kujicom shto zele pa je onda maltretiraju do besvijestii iziivljavajuci se nad njom.Eto ja o chinjenicama a ti o mokriim snoviima a najbolje je to shto nemash ni jedan adut sa kojim bi dokazao suprotno.Dakle kujice schwapska sjedi dole i kad kazem aport donesi stap a do tada mashi repom i umiljato me gledaj jer cesh dobiti shto bi reka Smoje nogon uu ribra.Mrsh u kucicu schwapska kujice.ha ,ha ,ha ,ha,ha,ha bash me inspiriirash .Ubegeshu nema americhkih vojnika a nadam se da ih nikada nece ni biti dok u toj uusranoj Njemachkoj stoje 80 godina i ako bog da josh ce toliko.Pazi da ti kcerku ne okine neki crnac pa cesh unuka morati zvati Bleki kao ja svoga psa, Jer dok sam ja tamo bio bilo je moderno da njemice shetaju male crnce.E tako i treba, smisliio je amer scenario za vas a Tramp kada dodje ponovo na vlast,a hoce,josh ce vishe maltretirati scwapsku kujicu .
seri, seri golube. nećeš dugo.
te priče pričaj tamo svojim đemalijama, fahrudama i sličnim zagreBčankama.
činjenica je da bilo gdje sletiš i vide ti pasoš, očitaju telemetrijske vrijednosti-pitaju te da li imaš lov za boravak.
tebi kao i svetoju se njemačka nije svidjela jer ste morali naučiti jezik u smjeni nekaj odraditi, ukinulo vam je socijalu i te spike.

ali srpska mitomanija je nevjerovatna.


svodi se na napise koje ostavljate na opskurnim forumima.
a, koliko se kužiš u politiku i politiku trumpa znao bi da je on bio za totalni odlazak iz njemačke.

isto tako bi znao da su američke jedinice stacionirane u italij, španjolskoj, britaniji, norveškoj pa čak i u francuskoj.

samo oznojeni šupku, niti si ti odabrao ameriku za život-tamo si otišao u sklopu izbjegličkog plana niti imaš američki pasoš koji imaju amerikanci, ako ga uopće imaš, a ne bosanski.

ja sa svojim njemačkim idem bilo gdje u ameriku bez ikakve provjere, amerikanci mi priznaju vozačku, dozvolu za držanje oružja, školu.


mokre snove ostavi za rad na liniji. uskoro moraš na posao, kreće druga smjena.


Ma marsh uu kucicu folksdeutscheru.,kada kazem aport mozesh mi donijeti shtap .Nemam ja zivaca za takve idiote.CIBE ....

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 18:24

omni wrote:
mentalitet wrote:
omni wrote:
Nista ti ne mozes ocitati kad sam te ja vec procitao, ipak si ti puzu premalo govance bez ikakvoga karaktera da ovdje nesto citas nekomu. Ljiga sitnog zuba koja misli da je popila pamet svijeta. Mizerni oloscic ;) Pljuc :D Ima americki pasos hahaha ljigo,


Pa iimam i mogu vam jebati mater hrvatsku ,nishta mi ne mozete jer moja drzava ne prizna ni jedan drugii sud osim svoga dok je vas natjerala da priznajete one suudove koje ona ne prizna i fino pishe da ce svakog svoga gradjanina osloboditi i tu zemlju napasti,pazi zbog jednog chovjeka .Da li ti uopce shvacash o chemu ja  tipkam ili kujice nemaju ni jednu vishe viijugu osim one da donose gazdi bacheni shtap.
Samim tim sto si uzeo drzavljanstvo mrske ti usa sve govori o gazdama i kujicama, kako ti se uopce da? Je li ti kuzis sto si ti u stvari, bez veze se prosipas. Prijetis sudovima drzave koju bi najradije unistio. Blago onomu tko takve primi na svoj teritorij, ti ameri jesu prave budale. Drukas za Ruse trosis dolare i kurcis se americkim pasosem i jos meni govoris da ja idem psihijatru, dajmenajme, :D :D


Prochiitaj knjigu od drevnog kineskog vojskovodje o ratu i ratovanju pa cesh shvatiti ako iimash chime zashto sam doshao u osinje gnijezdo ,a vec sam otvorio ochi najmanjee10 ameriikanaca poshtenih ljudi a oni ce otvorit ochi josh stotinama a totine ce otvoritii ochi tisucama tako da ce na kraju miliioni misliti drugachije ii normalnije a ne kao ove vashe gazde koje vas jebuu kako stignu.Raduj se novi Isus je stiigao na zemlju samo se zove Putiin..ha ha ha ha ha upiishat cu se .Da mi je vidjeti vasha lica nakon shto prochitate moje upise platio bi skupo.Znam da sam vam ushao u mozdane jer trazite josh.Cibe i ti u kucicu.Nj se srditii jebiga metafora.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 18/3/2022, 18:25

mentalitet wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
Da lii ti razumiijesh njemachki jeziik i jesi presluushao pravog schwabu shto pricha ?Koga u njemacjkoj interesira mishljenje folkdeutscera kao shto si ti avliijaneru.O mokrim snovima necu komentirati ali schwabe ochito uzivaju da iij jebuu ameri kao majmune.Zivio sam tamo 10 godinaa i vidio strah u ochima nijemaca,Jebo te irud em se boje rusa em amerikanaca ali ne smiju pisnuti.Viidio sam u njemachkoj kasarni gdje amer naredjuje schwabi da neshto uradi i neka je tako jer vas pustiti da budete slobodni je veci zajeb od svih zajeba.Sada su vas odsjekli od ruskih sirovina pa cete morati ameriima josh jache pushiti kurac i to crnachki.Dakle NJemachka je linjava kujica ,to su chinjenice jer da nije tako ne bi amer scwapskom vojniiku naredjivao da ide pochistiti WC iza  njega a ja sam samo zbog toga izabrao Ameriku da zivim u njoj pa kada sletim u Njemachku ponasham se ko pravi amer, gdje god stignem ponizavam vas jer mi se moze poshto kada vide americhku putovnicu ukenjaju se.A gledam ih u NY na aerodromu kako chekaju u redu za kontrolu dokumrnata zajedno sa afrikanerima ,shipcima i ostalima koji nisu gradjani Amerike a  oni imaju posebnu liniju kojom prolaze expresno uz dobro doshli kuci.E znam da je taj osjecaj ega bolestan i nije civiilizacijski ali ne mogu si pomoci da u tim momentima ne uzivam i vidim americhku kujicu kako revnosno ispunjava sve americhke naredbe . A ameri su ponekada zajebani posebno kada viide da mogu sa kujicom shto zele pa je onda maltretiraju do besvijestii iziivljavajuci se nad njom.Eto ja o chinjenicama a ti o mokriim snoviima a najbolje je to shto nemash ni jedan adut sa kojim bi dokazao suprotno.Dakle kujice schwapska sjedi dole i kad kazem aport donesi stap a do tada mashi repom i umiljato me gledaj jer cesh dobiti shto bi reka Smoje nogon uu ribra.Mrsh u kucicu schwapska kujice.ha ,ha ,ha ,ha,ha,ha bash me inspiriirash .Ubegeshu nema americhkih vojnika a nadam se da ih nikada nece ni biti dok u toj uusranoj Njemachkoj stoje 80 godina i ako bog da josh ce toliko.Pazi da ti kcerku ne okine neki crnac pa cesh unuka morati zvati Bleki kao ja svoga psa, Jer dok sam ja tamo bio bilo je moderno da njemice shetaju male crnce.E tako i treba, smisliio je amer scenario za vas a Tramp kada dodje ponovo na vlast,a hoce,josh ce vishe maltretirati scwapsku kujicu .
seri, seri golube. nećeš dugo.
te priče pričaj tamo svojim đemalijama, fahrudama i sličnim zagreBčankama.
činjenica je da bilo gdje sletiš i vide ti pasoš, očitaju telemetrijske vrijednosti-pitaju te da li imaš lov za boravak.
tebi kao i svetoju se njemačka nije svidjela jer ste morali naučiti jezik u smjeni nekaj odraditi, ukinulo vam je socijalu i te spike.

ali srpska mitomanija je nevjerovatna.


svodi se na napise koje ostavljate na opskurnim forumima.
a, koliko se kužiš u politiku i politiku trumpa znao bi da je on bio za totalni odlazak iz njemačke.

isto tako bi znao da su američke jedinice stacionirane u italij, španjolskoj, britaniji, norveškoj pa čak i u francuskoj.

samo oznojeni šupku, niti si ti odabrao ameriku za život-tamo si otišao u sklopu izbjegličkog plana niti imaš američki pasoš koji imaju amerikanci, ako ga uopće imaš, a ne bosanski.

ja sa svojim njemačkim idem bilo gdje u ameriku bez ikakve provjere, amerikanci mi priznaju vozačku, dozvolu za držanje oružja, školu.


mokre snove ostavi za rad na liniji. uskoro moraš na posao, kreće druga smjena.


Ma marsh uu kucicu folksdeutscheru.,kada kazem aport mozesh mi donijeti shtap .Nemam ja zivaca za takve idiote.CIBE ....
kada ti ameri vele da ideš u lajnu za auslandere, ti uredno poslušaš.
ajmo vau-vau lovi štap.

isto tako u pasošu ti piše-srbin

ali srpska mitomanija je super.
di ti radiš?
čistiš račiće na floridi?

i jebhesh zagreBchanke u troje. fahrudin (echte serbian aus kroatien) sa đemalom (echte kroatienin aus kozari putevi) i sa ćamilom(echte kroatienin nachbar đemale)

žuri na posao, smjena ti počinje za pol vure.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 18:36

To vama americhkim kuujicama kazu tamo je trecii sviijet a ja prolazim kao amer ,ako ne vjerujesh pitaj prvog schwabu koji je sletio na americhko tlo.Dakle majmune u ni jednoj putovnici ne pishe tvoja nacionalnost nego chiji si drzavljanin.Toliko o tome i schvapska kujice nauuchi hrvatski jezik jer se na hrvatskom kaze putovnica a ne pasosh shto dovoljno govori o tvome hrvatstvuu.Pa ja sam vas studirao 10 godiina a posebno kada ste pijani jer onda ste iiskreni tako da znam dada napishesh neku rijech u kakvom si psihichkom stanju.Osat cu ti tajnu,ovo kujica te pogodilo maksimalno shto opet govori o tebi da nisi skroz izgubljen za ljuudskii rod koji se radja sa ponosom kao shto je to ugradjeno srbima u genetski kod a vama lazna velichina .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 18/3/2022, 18:46

šupku ja sam sletio u NY pa me nitko nije nikaj pitao.
mogu raditi u americi
imam zdravstveno koje ti nemaš

i sav si pun kompleksa.

imaš mali kod u desnom kutu dokumenta koji se očita i veli sve o tebi.
imaš telemetrijski pasoš s čipom na kojem sve piše.

a kaj se tiče kujice, samo su srblje kujice europe. i svi vas čvrgaju.

ja sam jedino i isključivo hrvat.
i tako mi piše na svim njemačkim dokumentima gdje se to traži.

kao i kada ispunjavam neki formular navedem da sam hrvat, a državljanstvo kao i u tvom slučaju može imati svaki cigan.

odi, kreće ti smjena.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 20:07

Gle chak i ljudi koji te znaju iz realnog svijeta ovdje tii se podsmijevaju jer si se pogubio u svome hvaljenju tko si shto si .Pa ja mogu da hocu biiti car Hajle Selasije u viirtualnom svijetu zato je majmune glupo govoriti o sebi i stvarnom zivotuu ali kako rekoh pogubio si se i ne znash kontroliirati svoje emocije posebno kad napishem da ti je sadashnja domaja americhka kujica.Kazesh da si Hrvat ,poshtujem to ali koliko sam ja amerikanac toliko sii ti Hrvat samo kada ja pishem da sam amerikanac govoriim u drugom licu da bi ti tako glup shvatio shto je to putovnica a shto je to pripadnost odredjenoj kulturi i mentalitetuu a ti si po mentalnom sklopu chisti schwabo i neshto malo Hrvat mada izmedju ta dva mentaliteta i nema neke razlike dok kod hrvata koje ja poznajem nema niikakvog germanskog utjecaja.Zashto uvijek neku temu sjebesh sa svojim hvaljenjem kakvo zanimanje imas i koliko zaradjuesh kada je to seljachiino jedna na zapadu u najmanju ruku nepristojno i tko to radi ?Pa kompleksashi majmune i to oni koji osjecaju da su manje vrijedni od drugih.Prichash mi o tvome zdrastvenom osiguranju i usporedjujesh sa mojim iako ne znash nishta o meni .Evo da zadovoljim tu tvoju bolesnu potrebu da buudesh bolji i uspjeshniji od svih javno priiznajem da imash bolje osiguranje od mene jer meni ne treba fala bogu a ti se nechega bojish pa uplacujesh takvo kako ti kazesh osiguranje.Shta imash ,karciinom,sidu iili neku drugu bolest pa mislish da ce te spasitiii dobro osiguranje?Kad ti je sudjeno onda te ni bog nece spasiti pa ti preporuchujem da zdravi jedesh i zivish.Smanji alkohol i ne dolazii na forum kada se napijesh a ja chak odavde vidim da si alkic kakvog nema jer si nesretan u zivotu i ne mozesh ga drugachije nosiiti osim drogiran.Zato te fino prosim a i druge slichne vama ne izvlachite iz mene ono najprimitivnije jer ja se ne libim i ne sramim i tu svoju osobiinu sasuti u lice potencijalnim gnjavatorima . Eno ti vuk i Ero pa se svadjajte do mile volje, ja to sigurno necu chitati.Dakle naj jednostavnije recheno goni se u sto piichki materinih ne interesirash me tko si i shto si ali znam chija ti je kujica zemlja u kojoj ziviish ,a da menii da netko svu lovu ovog svijeta ja ne bi mogao zivjeti nii u Njemachkoj a bogami ni u Cro iako sam miislio nekada da je to najljepshe mjesto na svijetu alii sam se zajebao pa mi pomalo kriivo shto se nisam maknuo prije iz te vukojebine iako sam imao priiliku zbog odredjenog znanja kojim se ne hvaliim ali dobro zivim od njega.Da se razuumijemo a ti me razuvjeri dok god je americhka chizma u njemachkoj biti ce njiihova kujica prihvatao ti to ili ne takvo mishljenje to su fakti ako imash druge argumente podastri iih na foruumu ili odjebi u tri piichke materine .Nadam se da sam bio jasan pa ubuduce ako zelish sudjelovati u raspravi o nekoj temi samnom mozesh alii bez mokrih zelja jer sa bolesnicima mi je nekako neugodno raspravljati poshto imam u sebi tu jebenu empatiju i postane mi zao da ih taracam.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 18/3/2022, 20:17

mentalitet wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:


Pa iimam i mogu vam jebati mater hrvatsku ,nishta mi ne mozete jer moja drzava ne prizna ni jedan drugii sud osim svoga dok je vas natjerala da priznajete one suudove koje ona ne prizna i fino pishe da ce svakog svoga gradjanina osloboditi i tu zemlju napasti,pazi zbog jednog chovjeka .Da li ti uopce shvacash o chemu ja  tipkam ili kujice nemaju ni jednu vishe viijugu osim one da donose gazdi bacheni shtap.
Samim tim sto si uzeo drzavljanstvo mrske ti usa sve govori o gazdama i kujicama, kako ti se uopce da? Je li ti kuzis sto si ti u stvari, bez veze se prosipas. Prijetis sudovima drzave koju bi najradije unistio. Blago onomu tko takve primi na svoj teritorij, ti ameri jesu prave budale. Drukas za Ruse trosis dolare i kurcis se americkim pasosem i jos meni govoris da ja idem psihijatru, dajmenajme, :D :D


Prochiitaj knjigu od drevnog kineskog vojskovodje o ratu i ratovanju pa cesh shvatiti ako iimash chime zashto sam doshao u osinje gnijezdo ,a vec sam otvorio ochi najmanjee10 ameriikanaca poshtenih ljudi a oni ce otvorit ochi josh stotinama a totine ce otvoritii ochi tisucama tako da ce na kraju miliioni misliti drugachije ii normalnije a ne kao ove vashe gazde koje vas jebuu kako stignu.Raduj se novi Isus je stiigao na zemlju samo se zove Putiin..ha ha ha ha ha upiishat cu se .Da mi je vidjeti vasha lica nakon shto prochitate moje upise platio bi skupo.Znam da sam vam ushao u mozdane jer trazite josh.Cibe i ti u kucicu.Nj se srditii jebiga metafora.
Ne "mesijo" dosao si da budes peta kolona no ne brini se ti tvoji "naivni" ameri su uvijek znali iskopati takve i postaviti gdje im je mjesto. Samo poznato ti je ksto se desi kad tu zaglavis za takve stvari, pa se onda kurci sudovima. Ti usranac pred amerima drugu pricu predes jer znas kako je kad naletis na pogresnoga, ovdje si neki veliki rusofil. Pljuc.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 18/3/2022, 20:27

mentalitet wrote:Gle chak i ljudi koji te znaju iz realnog svijeta ovdje tii se podsmijevaju  jer si se pogubio u svome hvaljenju tko si shto si .Pa ja mogu da hocu biiti car Hajle Selasije u viirtualnom svijetu zato je majmune glupo govoriti o sebi i stvarnom zivotuu ali kako rekoh pogubio si se i ne znash kontroliirati svoje emocije posebno kad napishem da ti je sadashnja domaja americhka kujica.Kazesh da si Hrvat ,poshtujem to ali koliko sam ja amerikanac toliko sii ti Hrvat  samo kada ja pishem da sam amerikanac govoriim u drugom licu da bi ti tako glup shvatio shto je to putovnica   a shto je to pripadnost odredjenoj kulturi i mentalitetuu a ti si po mentalnom sklopu chisti schwabo i neshto malo Hrvat mada izmedju ta dva mentaliteta i nema neke razlike dok kod hrvata koje ja poznajem nema niikakvog germanskog utjecaja.Zashto uvijek neku temu sjebesh sa svojim hvaljenjem kakvo zanimanje imas i koliko zaradjuesh kada je to seljachiino jedna na zapadu u najmanju ruku nepristojno i tko to radi ?Pa kompleksashi majmune i to oni koji osjecaju da su manje vrijedni od drugih.Prichash mi o tvome zdrastvenom osiguranju i usporedjujesh sa mojim iako ne znash nishta o meni .Evo da zadovoljim tu tvoju bolesnu potrebu da buudesh bolji i uspjeshniji od svih javno priiznajem da imash bolje osiguranje od mene jer meni ne treba fala bogu a ti se nechega bojish pa uplacujesh takvo kako ti kazesh osiguranje.Shta imash ,karciinom,sidu iili neku drugu bolest pa mislish da ce te spasitiii dobro osiguranje?Kad ti je sudjeno onda te ni bog nece spasiti pa ti preporuchujem da zdravi jedesh i zivish.Smanji alkohol i ne dolazii na forum kada se napijesh a ja chak odavde vidim da si alkic kakvog nema jer si nesretan u zivotu i ne mozesh ga drugachije nosiiti osim drogiran.Zato te fino prosim a i druge slichne vama ne izvlachite iz mene ono najprimitivnije jer ja se ne libim i ne sramim i tu svoju osobiinu sasuti u lice potencijalnim gnjavatorima . Eno ti vuk i Ero pa se svadjajte do mile volje, ja to sigurno necu chitati.Dakle naj jednostavnije recheno goni se u sto piichki materinih ne interesirash me tko si i shto si ali znam chija ti je kujica zemlja u kojoj ziviish ,a da menii da netko svu lovu ovog svijeta ja ne bi mogao zivjeti nii u Njemachkoj a bogami ni u Cro iako sam miislio nekada da je to najljepshe mjesto na svijetu alii sam se zajebao pa mi pomalo kriivo shto se nisam maknuo prije iz te vukojebine iako sam imao priiliku zbog odredjenog znanja kojim se ne hvaliim ali dobro zivim od njega.Da se razuumijemo a ti me razuvjeri dok god je americhka chizma u njemachkoj biti ce njiihova kujica prihvatao ti to ili ne takvo mishljenje to su fakti ako imash druge argumente podastri iih na foruumu ili odjebi u tri piichke materine .Nadam se da sam bio jasan pa ubuduce ako zelish sudjelovati u raspravi o nekoj temi samnom mozesh alii bez mokrih zelja jer sa bolesnicima mi je nekako neugodno raspravljati poshto imam u sebi tu jebenu empatiju i postane mi zao da ih taracam.
trc mrc ja amer ja faca trt mrt., ja ovo ono Putin trt kao Maxim po diviziji.. jbt hahaha ovo je dijagnoza, hvala.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 18/3/2022, 20:58

mentalitet wrote:Gle chak i ljudi koji te znaju iz realnog svijeta ovdje tii se podsmijevaju  jer si se pogubio u svome hvaljenju tko si shto si .Pa ja mogu da hocu biiti car Hajle Selasije u viirtualnom svijetu zato je majmune glupo govoriti o sebi i stvarnom zivotuu ali kako rekoh pogubio si se i ne znash kontroliirati svoje emocije posebno kad napishem da ti je sadashnja domaja americhka kujica.Kazesh da si Hrvat ,poshtujem to ali koliko sam ja amerikanac toliko sii ti Hrvat  samo kada ja pishem da sam amerikanac govoriim u drugom licu da bi ti tako glup shvatio shto je to putovnica   a shto je to pripadnost odredjenoj kulturi i mentalitetuu a ti si po mentalnom sklopu chisti schwabo i neshto malo Hrvat mada izmedju ta dva mentaliteta i nema neke razlike dok kod hrvata koje ja poznajem nema niikakvog germanskog utjecaja.Zashto uvijek neku temu sjebesh sa svojim hvaljenjem kakvo zanimanje imas i koliko zaradjuesh kada je to seljachiino jedna na zapadu u najmanju ruku nepristojno i tko to radi ?Pa kompleksashi majmune i to oni koji osjecaju da su manje vrijedni od drugih.Prichash mi o tvome zdrastvenom osiguranju i usporedjujesh sa mojim iako ne znash nishta o meni .Evo da zadovoljim tu tvoju bolesnu potrebu da buudesh bolji i uspjeshniji od svih javno priiznajem da imash bolje osiguranje od mene jer meni ne treba fala bogu a ti se nechega bojish pa uplacujesh takvo kako ti kazesh osiguranje.Shta imash ,karciinom,sidu iili neku drugu bolest pa mislish da ce te spasitiii dobro osiguranje?Kad ti je sudjeno onda te ni bog nece spasiti pa ti preporuchujem da zdravi jedesh i zivish.Smanji alkohol i ne dolazii na forum kada se napijesh a ja chak odavde vidim da si alkic kakvog nema jer si nesretan u zivotu i ne mozesh ga drugachije nosiiti osim drogiran.Zato te fino prosim a i druge slichne vama ne izvlachite iz mene ono najprimitivnije jer ja se ne libim i ne sramim i tu svoju osobiinu sasuti u lice potencijalnim gnjavatorima . Eno ti vuk i Ero pa se svadjajte do mile volje, ja to sigurno necu chitati.Dakle naj jednostavnije recheno goni se u sto piichki materinih ne interesirash me tko si i shto si ali znam chija ti je kujica zemlja u kojoj ziviish ,a da menii da netko svu lovu ovog svijeta ja ne bi mogao zivjeti nii u Njemachkoj a bogami ni u Cro iako sam miislio nekada da je to najljepshe mjesto na svijetu alii sam se zajebao pa mi pomalo kriivo shto se nisam maknuo prije iz te vukojebine iako sam imao priiliku zbog odredjenog znanja kojim se ne hvaliim ali dobro zivim od njega.Da se razuumijemo a ti me razuvjeri dok god je americhka chizma u njemachkoj biti ce njiihova kujica prihvatao ti to ili ne takvo mishljenje to su fakti ako imash druge argumente podastri iih na foruumu ili odjebi u tri piichke materine .Nadam se da sam bio jasan pa ubuduce ako zelish sudjelovati u raspravi o nekoj temi samnom mozesh alii bez mokrih zelja jer sa bolesnicima mi je nekako neugodno raspravljati poshto imam u sebi tu jebenu empatiju i postane mi zao da ih taracam.
čobane nepismeni. jesi li se uznojio.

uzjebali ste se ko kada puranima zafućkaš.

manje više o svojoj stručnoj spremi, školovanju ili slično ne tipkam-osim kada se vi sveznajući pojavite pa vam postavim par pitanjca, onda se opet oznojite i uzjebete.

dalje osim jednom nisam više objavljivao svoju plaću. ali to je tvoj brat židov, snajperista, lik koji s glockom na 50m upuca me u oko-nije se kurčio svojom "velikom" plaćom pa sam mu pokazao izvod.

priče o tome da se ne govori o plaćama su samo u sirotinskim firmama koje ne plaćaju radnike po radu već po "zasluzi"
ovdje u daimleru svakog koga zanima tuđa plaća lako uđe u sustav i vidi tko koliko zarađujue.
isto se potiče razmišljanje i nagrađuju inovacije, uštede, napretci.

neki mlađi dečki imaju skoro 2×veću netto plaću od mene.
jer rade drugu smjenu, rade subotom. odriču se prava na službeno vozilo. odriču se prava na spavanje u hotelu pa si sami nađu smještaj.

itd.

ja sebi ne uplaćujem nikakvo osiguranje niti nikakvo dodatno mirovinsko.
na razini firme svi imaju dodatne benefite.

i opet ekipa kada nema argument posiže za alkoholom i drogama.
ali to je vaše demokratsko pravo, ti si velika frajerčina, jebač. prošao cijelu ameriku, a visiš na mizernom forumu i svadiš se s pijanicama, alkićima, narkosima i drkađijama.

kao i tvoj zemo đemal koji se pojavi u noći s petka na subotu ili sa subote na nedjelju i u tri ujutro pita se di su svi.

a, onda ti svi ili su bili vani ili su uredno spavali.

činjenica da svi vi "jebači" iz mrskih vam okupatorskih zemalja imate problem socijalizacije i prilagodbe društvu u kojem živite godinama.
onda vlastite komplekse projicirate na druge u vidu virtualnih agresija.

u americi si pomoćni radnik bez škole, zvanja i znanja i onda frustracije rješavaš na nekom mizernom forumu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 18/3/2022, 21:21

Jarane ne interesujesh me po bilo kom pitanju i zaboli me kurac tko si ti i shto radish ,koje si nacionalnosti,da li si ili nisi peder.da dalje ne nabrajam ti si za mene samo jedan virtualni tip koga ne zelim blizu sebe ni tekstualno jer nemam shta od tebe nauchiti a oduvijek sam se volio druziti sa pametnijim ljudima od sebe jer su me takvi nauchili mnogo chemu.Sam tvoj vokabular je dosadan za popizditi.Dakle da imash barem talenta sloziiti jednu prosto proshirenu rechenicu josh bi te nekako i trpio ,ovako koga boli kurac taman da seresh shipke zlata. Prazan si i dosadan ko proljev a to si pokazao i prema drugima ne samo prema meni.Chim se netko ne slaze sa vashim mishljenjem ili instiktivo osjecate da piishe istinu a ne pushi vashu propagandu odmah se pojavite u choporu i kao bijesni psi napadate sve oko sebe ,ajde josh niisam vidio da priijetiish ubojstvima i nazivanjem telefona drugih ali to ludiilo ce stiicii uuskoro ii tebe.Ako ne mozesh provaritii istiinu onda se povuuci sa foruuma jer cesh uushtedjetii sebii dragocjeno vrijeme a drugi se nece trebati aviti sa tobom.Ako ne mozesh kontrolirati svoj pogani karakter ii mentalitet onda jebiga pishi kurac ameriichka kujice,Ispriichavam se ,niishta osobno samo reagiiram jer tvoje vrijednostii nisu kompatiibilne sa mojima,zar je to teshko razumjeti?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by zganci_i_jetrica 18/3/2022, 21:24

Guest wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Vladimir Vladimirovich vlada Rusima na jedini način na kojima se njima još uvijek može vladati: čvrstom rukom, a ako treba i olovom ili čajem od polonija. To što ga se nacrtava s Hitlerovim brčićima je pak agresivna zapadna propaganda. Ukrajinci su daleko od nedužnih cvjetića i stidljivih ljubičica flower 

Međutim, trenutno izgleda da se Putko s ovim ratom malo zajebutko. Navukli su ga na tanak led i pokazalo se da slavna ruska armija sad baš i nije toliko slavna. Čitava 'specijalna vojna akcija' je sklepana zbrda-zdola po principu lakoćemo, ali ako im se da previše vremena, mogli bi se oni, bez obzira na sankcije, konsolidirati  :roll
Nemogu komentirati zasto i da li je vojna akcija sklepana zbrda zdola ili je neki druga vojna strategija u pitanju a da mi neznamo jer na netu i u medijima imamo samo jednostrane novosti i propagandu a to je americkih scumbag neoconsa u nazi ukro rezima i glasno pljeskanje rucicama banana kolonija ucmarenih u americki supak.
Putko good, ook! ook! Amerika bad! ook! ook! 🐒
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 5 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum