ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by zganci_i_jetrica Fri 18 Mar - 22:24

Guest wrote:
zganci_i_jetrica wrote:Vladimir Vladimirovich vlada Rusima na jedini način na kojima se njima još uvijek može vladati: čvrstom rukom, a ako treba i olovom ili čajem od polonija. To što ga se nacrtava s Hitlerovim brčićima je pak agresivna zapadna propaganda. Ukrajinci su daleko od nedužnih cvjetića i stidljivih ljubičica flower 

Međutim, trenutno izgleda da se Putko s ovim ratom malo zajebutko. Navukli su ga na tanak led i pokazalo se da slavna ruska armija sad baš i nije toliko slavna. Čitava 'specijalna vojna akcija' je sklepana zbrda-zdola po principu lakoćemo, ali ako im se da previše vremena, mogli bi se oni, bez obzira na sankcije, konsolidirati  :roll
Nemogu komentirati zasto i da li je vojna akcija sklepana zbrda zdola ili je neki druga vojna strategija u pitanju a da mi neznamo jer na netu i u medijima imamo samo jednostrane novosti i propagandu a to je americkih scumbag neoconsa u nazi ukro rezima i glasno pljeskanje rucicama banana kolonija ucmarenih u americki supak.
Putko good, ook! ook! Amerika bad! ook! ook! 🐒

zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Fri 18 Mar - 22:34

Da neki ovdje ne misle da sam rusofiil neka se chuju i drugi ameri koji su struchniiji od mene u procjenii situacije u Ukrajini i razloziima rata.Valjda i oni jedu iiz svoje ruke chim ovako govore a ne chitaju propagandni unaprijed srocheni tekst.Ali ne sumnjam da ce i njima vjerovati.Trolovi su ko moji pilici koje hranim smjesom za brzi rast pa se chudim ko pura govnetu kako brzo rastu tako i ljudskoj gluposti dok ne shvatish da na njihovo mishljenje nikakvi argumenti ne utichu osim mozda kakve toljage.

Former top Pentagon advisor Col. Doug Macgregor on Russia-Ukraine war


https://www.youtube.com/watch?v=NFngc_8RiVc


American military expert explains ‘slow’ Russian advance in Ukraine
Propaganda in the West has created false expectations of Ukrainian success, retired US officer says
American military expert explains ‘slow’ Russian advance in Ukraine
Western military equipment captured by Russian troops during the military operation in Ukraine, near the village of Huta-Mezhyhirska, north of Kiev. © Sputnik / Russian Defence Ministry
Russia has largely achieved its objective of neutralizing the Ukrainian military, but Western governments mistakenly believe the deliberate progress designed to avoid civilian casualties reflects weakness and are funneling weapons to prolong the fighting, a former top Pentagon adviser has said.

Russian President Vladimir Putin has given strict orders from the outset to avoid civilian casualties and extensive property damage, retired US Army Colonel Douglas Macgregor told the Grayzone in an extensive interview on Tuesday.

This has slowed the Russians’ advance “to the point where it has given false hope both to the Ukrainians … but seized on by people in the West, to try and convince the world that a defeat is in progress, when in fact the opposite is the case,” Macgregor said.


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Fri 18 Mar - 22:38

Koji je kurac ovim ameriima da nisu ti ruski shpiuni?


Ingraham: They are masters at propaganda
https://www.youtube.com/watch?v=MPnF0qz4fSc

ili ovo


lara logan on real America's voice
https://www.youtube.com/watch?v=XoFDJoop8-Q

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber Fri 18 Mar - 23:41

mentalitet wrote:Jarane ne interesujesh me po bilo kom pitanju i zaboli me kurac tko si ti i shto radish ,koje si nacionalnosti,da li si ili nisi peder.da dalje ne nabrajam ti si za mene samo jedan virtualni tip koga ne zelim blizu sebe ni tekstualno jer nemam shta od tebe nauchiti a oduvijek sam se volio druziti sa pametnijim ljudima  od sebe jer su me takvi nauchili mnogo chemu.Sam tvoj vokabular je dosadan za popizditi.Dakle da imash barem talenta sloziiti jednu prosto proshirenu rechenicu josh bi te nekako i trpio ,ovako koga boli kurac taman da seresh shipke zlata. Prazan si i dosadan ko proljev a to si pokazao i prema drugima ne samo prema meni.Chim se netko ne slaze sa vashim mishljenjem ili instiktivo osjecate da piishe istinu a ne pushi vashu propagandu odmah se pojavite u choporu i kao bijesni psi napadate sve oko sebe ,ajde  josh niisam vidio da priijetiish ubojstvima i nazivanjem telefona  drugih ali to ludiilo ce stiicii uuskoro ii tebe.Ako ne mozesh provaritii istiinu onda se povuuci sa foruuma jer cesh uushtedjetii sebii dragocjeno vrijeme a drugi se nece trebati aviti sa tobom.Ako ne mozesh kontrolirati svoj pogani karakter ii mentalitet onda jebiga pishi kurac ameriichka kujice,Ispriichavam se ,niishta osobno samo reagiiram jer tvoje vrijednostii nisu kompatiibilne sa mojima,zar je to teshko razumjeti?
nisam ti ja jaran.
jer ti si čoban, ali ne onaj vrijedni čovjek koji brine o životinji, več urbani "čoban"

jarane, jaro. kada vas se dohvati onda počnete migoljiti, klizati i inputirati.

svima vama "jaranima", srbima, "židovima", žutima, plavima...

...svojstvena je laž. i od te premise krećete.
svi imate zajednički mentalni sklop-kada već druge analiziraš/analizirate-LAŽ

zanimljivo kako ste svi veliki "jebači". zatim "menadžeri" koji idete podzemnom na posao, zatim svi imate "pičke" na kojima bi vam cijeli svijet pozavidio. isto imamo krajnosti jednog snajperista koji s Glockom17 kratke cijevi pogodi čovjeka u oko i s druge strane lika koji nema ni 50, a već je prapraprapradjed, a njegov praprapraprapradjed je proslavio rođendan.

gubite se u običnim svakodnevnim upisima.
ako već lažete, pa daj budite dosljedni.

činjenica je mračnija.
živite mizernim životima, internet vam jedini prozor u svijet i prostor za ispucavanje.

nemate nikakav društveno-socijalan život. i sve svoje mane pokušavate reflektirati na druge sudionike upirući se rukama i nogama da nas pokušate uvjeriti kako vam je "super"

te vaše inputacije oko novaca, žena, alkohola samo su odraz vašeg mizernog stanja i nemoći. pogubljeni ste u stranom svijetu koji vas ne prihvaća jer vi njega ne želite prihvatiti.

sve ostalo su priče za malu djecu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Joža Sat 19 Mar - 8:18

Guest wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Gnječ wrote:

Nemogu komentirati zasto i da li je vojna akcija sklepana zbrda zdola ili je neki druga vojna strategija u pitanju a da mi neznamo jer na netu i u medijima imamo samo jednostrane novosti i propagandu a to je americkih scumbag neoconsa u nazi ukro rezima i glasno pljeskanje rucicama banana kolonija ucmarenih u americki supak.
Blitzkrieg koji je trebao trajati 3-4 dana se otegao na 3 tjedna, a ti ne vidiš. Pa jebi ga onda, očito ti je vrijeme da si promijeniš
 dioptriju.

Tko je rekao da ce  to biti blitzkrieg od 3 ili 4 dana? Tko? Index.hr?  Pentagon? Putin?

Daj link tko je to rekao.

fantazije zapada u koji i mi spadamo kao briselska kolonija.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Joža Sat 19 Mar - 8:20

veber wrote:
mentalitet wrote:Jarane ne interesujesh me po bilo kom pitanju i zaboli me kurac tko si ti i shto radish ,koje si nacionalnosti,da li si ili nisi peder.da dalje ne nabrajam ti si za mene samo jedan virtualni tip koga ne zelim blizu sebe ni tekstualno jer nemam shta od tebe nauchiti a oduvijek sam se volio druziti sa pametnijim ljudima  od sebe jer su me takvi nauchili mnogo chemu.Sam tvoj vokabular je dosadan za popizditi.Dakle da imash barem talenta sloziiti jednu prosto proshirenu rechenicu josh bi te nekako i trpio ,ovako koga boli kurac taman da seresh shipke zlata. Prazan si i dosadan ko proljev a to si pokazao i prema drugima ne samo prema meni.Chim se netko ne slaze sa vashim mishljenjem ili instiktivo osjecate da piishe istinu a ne pushi vashu propagandu odmah se pojavite u choporu i kao bijesni psi napadate sve oko sebe ,ajde  josh niisam vidio da priijetiish ubojstvima i nazivanjem telefona  drugih ali to ludiilo ce stiicii uuskoro ii tebe.Ako ne mozesh provaritii istiinu onda se povuuci sa foruuma jer cesh uushtedjetii sebii dragocjeno vrijeme a drugi se nece trebati aviti sa tobom.Ako ne mozesh kontrolirati svoj pogani karakter ii mentalitet onda jebiga pishi kurac ameriichka kujice,Ispriichavam se ,niishta osobno samo reagiiram jer tvoje vrijednostii nisu kompatiibilne sa mojima,zar je to teshko razumjeti?
nisam ti ja jaran.
jer ti si čoban, ali ne onaj vrijedni čovjek koji brine o životinji, več urbani "čoban"

jarane, jaro. kada vas se dohvati onda počnete migoljiti, klizati i inputirati.

svima vama "jaranima", srbima, "židovima", žutima, plavima...

...svojstvena je laž. i od te premise krećete.
svi imate zajednički mentalni sklop-kada već druge analiziraš/analizirate-LAŽ

zanimljivo kako ste svi veliki "jebači". zatim "menadžeri" koji idete podzemnom na posao, zatim svi imate "pičke" na kojima bi vam cijeli svijet pozavidio. isto imamo krajnosti jednog snajperista koji s Glockom17 kratke cijevi pogodi čovjeka u oko i s druge strane lika koji nema ni 50, a već je prapraprapradjed, a njegov praprapraprapradjed je proslavio rođendan.

gubite se u običnim svakodnevnim upisima.
ako već lažete, pa daj budite dosljedni.

činjenica je mračnija.
živite mizernim životima, internet vam jedini prozor u svijet i prostor za ispucavanje.

nemate nikakav društveno-socijalan život. i sve svoje mane pokušavate reflektirati na druge sudionike upirući se rukama i nogama da nas pokušate uvjeriti kako vam je "super"

te vaše inputacije oko novaca, žena, alkohola samo su odraz vašeg mizernog stanja i nemoći. pogubljeni ste u stranom svijetu koji vas ne prihvaća jer vi njega ne želite prihvatiti.

sve ostalo su priče za malu djecu.

švabo, ka'ćeš do urala?
evo me tamo kopam rovove.
moskva pregažena.

jebi ga.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 Sat 19 Mar - 8:27

Kaze Stoltenberg ne mozemo pomoc Ukrajini jer se sukob ne smije rasiriti izvan Ukrajine
Da, podvija se rep polako...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Joža Sat 19 Mar - 8:33

mentalitet wrote:Koji je kurac ovim ameriima da nisu ti ruski shpiuni?


Ingraham: They are masters at propaganda
https://www.youtube.com/watch?v=MPnF0qz4fSc

ili ovo


lara logan on real America's voice
https://www.youtube.com/watch?v=XoFDJoop8-Q

to su putinovi špijuni i peta kolona.

sad će ti oni to fino objasniti.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal Sat 19 Mar - 9:56

debotoijusto wrote:nisam imao volje sve citat , putko se pretvorio u @mortal s A bombom
steta sto nakon pada na koljena putka zapad ne moze sebi dozvoliti samaranje mrtva konja tj. ponizavanje midgeta a zasluzio

ti to nešto loše o meni
ideš mene uspoređivati s tim govnom
koliko imaš godina debino i jesi li sudjelovao u ratu 91

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sat 19 Mar - 18:51


Najrazornije i najmodernije Ruske balisticke rakete

https://www.youtube.com/watch?v=XjC_NOiAMJo




Kalabuhov šokantno: Ne prijetimo BiH, upozoravamo! Imamo planove protiv Hrvatske,Bugarske i Poljske!

Pazi Senada,postoji vecina u BiH koja zeli u NATO

https://www.youtube.com/watch?v=fV8szLAUkrY

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sat 19 Mar - 19:34

Dragovit wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:Jarane ne interesujesh me po bilo kom pitanju i zaboli me kurac tko si ti i shto radish ,koje si nacionalnosti,da li si ili nisi peder.da dalje ne nabrajam ti si za mene samo jedan virtualni tip koga ne zelim blizu sebe ni tekstualno jer nemam shta od tebe nauchiti a oduvijek sam se volio druziti sa pametnijim ljudima  od sebe jer su me takvi nauchili mnogo chemu.Sam tvoj vokabular je dosadan za popizditi.Dakle da imash barem talenta sloziiti jednu prosto proshirenu rechenicu josh bi te nekako i trpio ,ovako koga boli kurac taman da seresh shipke zlata. Prazan si i dosadan ko proljev a to si pokazao i prema drugima ne samo prema meni.Chim se netko ne slaze sa vashim mishljenjem ili instiktivo osjecate da piishe istinu a ne pushi vashu propagandu odmah se pojavite u choporu i kao bijesni psi napadate sve oko sebe ,ajde  josh niisam vidio da priijetiish ubojstvima i nazivanjem telefona  drugih ali to ludiilo ce stiicii uuskoro ii tebe.Ako ne mozesh provaritii istiinu onda se povuuci sa foruuma jer cesh uushtedjetii sebii dragocjeno vrijeme a drugi se nece trebati aviti sa tobom.Ako ne mozesh kontrolirati svoj pogani karakter ii mentalitet onda jebiga pishi kurac ameriichka kujice,Ispriichavam se ,niishta osobno samo reagiiram jer tvoje vrijednostii nisu kompatiibilne sa mojima,zar je to teshko razumjeti?
nisam ti ja jaran.
jer ti si čoban, ali ne onaj vrijedni čovjek koji brine o životinji, več urbani "čoban"

jarane, jaro. kada vas se dohvati onda počnete migoljiti, klizati i inputirati.

svima vama "jaranima", srbima, "židovima", žutima, plavima...

...svojstvena je laž. i od te premise krećete.
svi imate zajednički mentalni sklop-kada već druge analiziraš/analizirate-LAŽ

zanimljivo kako ste svi veliki "jebači". zatim "menadžeri" koji idete podzemnom na posao, zatim svi imate "pičke" na kojima bi vam cijeli svijet pozavidio. isto imamo krajnosti jednog snajperista koji s Glockom17 kratke cijevi pogodi čovjeka u oko i s druge strane lika koji nema ni 50, a već je prapraprapradjed, a njegov praprapraprapradjed je proslavio rođendan.

gubite se u običnim svakodnevnim upisima.
ako već lažete, pa daj budite dosljedni.

činjenica je mračnija.
živite mizernim životima, internet vam jedini prozor u svijet i prostor za ispucavanje.

nemate nikakav društveno-socijalan život. i sve svoje mane pokušavate reflektirati na druge sudionike upirući se rukama i nogama da nas pokušate uvjeriti kako vam je "super"

te vaše inputacije oko novaca, žena, alkohola samo su odraz vašeg mizernog stanja i nemoći. pogubljeni ste u stranom svijetu koji vas ne prihvaća jer vi njega ne želite prihvatiti.

sve ostalo su priče za malu djecu.

švabo, ka'ćeš do urala?
evo me tamo kopam rovove.
moskva pregažena.

jebi ga.

Ma on je jadnik koji se sam najbolje opisao .Zeli da bude netko i neshto ako nishta u virtualnom svijetu ,A folksdeutsceri su takvi pola su odakle dolaze a pola im je ostalo u genima neshto germansko.One njemice samo turci ii afrikaneri jebu jer schwabi se ne moze dici od pivskog stomakane ,a i one njemice su gadne za popizdit.Jedna me naganjala sa BMW 6 ,pimp auto u Njemachkoj bio u to vrijeme .Ode kurava i iznajmi auto i hakla me za vecheru kao ona ce platiti jer ja sam eto sirotinja a dovoljno je samo da se podam.Pazi tu schwapsku logiku ,misli da se sve moze kupiti novcem i ne razumije da postoje ljudi koga to ne jebe.Stanovao sam kod sestre i to je bila neka njena frendica pa su pochele zajedno raditi na tome da me ulove da se ozenim njome i hranim joj dva mala turchina a napije se ko idiot,ne moze da hoda ali zna da mi tepa shaci.shaci volim te,ma marsh u pichku materinu kurvanjsku.Tako da su mi se i njemice zgadile a otkanto sam i tu sestru koja se germanizirala da je nisam moga nikako shvatiti i od onda sam bio miran.Kazem ti znam ih dok zinu shto hoce a napiju se brzo ko svinje i oda postanu iskreni.Nekom scwabi sam lagao kako mi je dida biio ustasha a on sretan ko djetetu kad dash igrachku.Radio u jednom Amerikan baru kao bartender u koji je dolazio ostavljao mi uvijek dobar tips a kada sam poshao za USA rekao sam mu pijanom da sam ga lagao cijelo vrijeme.
i da mi je dida bio partizan koji je shwabe ubijao ko zohare .Bok te jebo da vidish kad je skochio i rikno a ochi mu skoro ispale iz duplji a ja uzeo onaj noz sa kojima sam rezao voce za koktele i kazem mu sjedi dole inache cu ti zachas pustiti krv na vratu.Ma u sekundi se smirio i onih par zadnjih dana koliko mi je ostalo u toj mentalnoj vukojebini vishe nije dolazio ali sam siguran kada mu je neki ujo rekao da mu je caca ili dida bio ustasha nije vjerovao.Mamu im jebem glumio sam im (inache sam rodjeni glumac) znam ih kad dignu ruku shto hoce unatoch takozvanom
hoch deutsc-u.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sat 19 Mar - 20:02

Dragovit wrote:
Guest wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
Blitzkrieg koji je trebao trajati 3-4 dana se otegao na 3 tjedna, a ti ne vidiš. Pa jebi ga onda, očito ti je vrijeme da si promijeniš
 dioptriju.

Tko je rekao da ce  to biti blitzkrieg od 3 ili 4 dana? Tko? Index.hr?  Pentagon? Putin?

Daj link tko je to rekao.

fantazije zapada u koji i mi spadamo kao briselska kolonija.


Ma gledam neki dan na internetu nekog tipa iz Srbije i mislim se jebo sebi mater srpsku kako moze tako valjati i govoriti kao da je u nekom selu gdje ljudi nemaju informacija i on je neki kurac za ljudska prava .Otvoreno navija za NATO i EU.T a sluganska bolest se preselila i tamo.Budi svoj pizda ti materina pa taman da jedesh svaki dan kuruzu,ali ne on misli da ce mu neko dati neshto dzabe, dodushe njemu i hoce ali od onoga shto otmu od srba,tako da eto ima te gamadi svugdje.Ja sam za drge radio samo kada sam morao a uvijek sam bio svoj chim sam se uspraviotako je bilo i u Njemachkoj a tako je i ovdje gdje sam sada dok imash ljudi koji su zadovoljni da rade za nekoga i prepushtaju sve drugima u njihove ruke.Gledao sam ovdje ljude koji nakon 30 godina rada u nekoj firmi dobiju otkaze i ne mogu vjerovati , ja im velim pa nijee poslodavac kriv nego vi zato shto ste im svoju sudbinu dali u ruke i zato shto ste im vjerovali da su poshteni.Jebiga naivci ,tako i odredjeni narodi daju svoju sudbinu u rukr drugih i jachih misleci da ce im biti bolje i da ce biti zashticeni.Moj kurac,chim dodje do nekog jacheg sranja prvo najebe mali chovjek a tako isto i mali narodi.Pgledaj samo povijesno americhke takozvane prijatelje.Chim dodje do opasnosti po njih odlaze i ostavljaju ih na milost i nemilost njihovim neprijateljima,

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni Sat 19 Mar - 21:22

Sabrana djela barona Munchausen-a.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest Sat 19 Mar - 21:37

mentalitet wrote:Da neki  ovdje ne misle da sam rusofiil

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sun 20 Mar - 5:30

MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:Da neki  ovdje ne misle da sam rusofiil

:tu

MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:Da neki  ovdje ne misle da sam rusofiil

:tu

Nemoj mi te primitivne seljachke fore provaljivati ,ali ako ce te uchiniti sretnim jesam rusofil sam i shto mii mozesh ?Eto ii ovi ameri su rusofili ,da nece mozda zavrshiti u bajbokani.Poslushaj pederchino drogirana pa onda se pravi pametan.Ai ovoga iznad tebe ubiishe suncheve erupcije pa se pravii kao i pametan a gluplji ste od mog kurca.Znam tee godiinama pichkice kada si bio admin i kada si pokazao svoje pravo liice ii shto si pisao i govorio protiv ovog foruma a sada piishesh na njemu jer nemash srama.aToliiko o tebi ii tvome karakteru.Asada slobodno mozesh uzet par kila ljepila i jeftino se drogirati jer ionako ti je droga pojela mozak .Vadish iz konteksta napisano i miislish da cesh ispasti pametan , pa hocesh bez sumnje ali kod takvih slichnima tebi.Nego evo ti zabava pa vadi iz konteksta .Pushii kurac.Ajde da viidim shto cesh izvaditi mi kurac iili pushenje?

Former top Pentagon advisor Col. Doug Macgregor on Russia-Ukraine war


https://www.youtube.com/watch?v=NFngc_8RiVc




Ingraham: They are masters at propaganda
https://www.youtube.com/watch?v=MPnF0qz4fSc

ili ovo


lara logan on real America's voice
https://www.youtube.com/watch?v=XoFDJoop8-Q

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni Sun 20 Mar - 6:05

Baron i price za malu rusofilsku decu, mada poprilicno slab na zivcima pa ce i deca da slabo poveruju, tatatatiraaa drugari. Pljuc.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sun 20 Mar - 6:46

omni wrote:Baron i price za malu rusofilsku decu, mada poprilicno slab na zivcima pa ce i deca da slabo poveruju, tatatatiraaa drugari. Pljuc.

Sta je pichko jesii pogledao video chovjeka koji je struchan kada su vojne stvarii u pitanju. Ako ne znas engleski reci pomocemo nije frka..Da li je i taj amer rusofiil i Baron koji pricha bajke za rusofilsku djecu? Jedan inteligentn forumash je napisao da mu je to najkorisnije vrijeme koje je proveo uz taj video a i meni takodje jer sam neshto nauchio a ne kao ti kojii si ispao iz pchke svoje matere vec sa malom maturom ,samo je zajeb shto si pao glavom na beton i po kurca ne shvacash i zbog nedostatka mozga necesh nikada niishtaa u zivotu nauchit,pa cesh ostatii tuka ciijeli zivot samo sa razlikom na nju imash jednu vishe vijugu da ne seresh po dvorishtu nego si doshao srati svoje primitivne kvake na forum. ili te mortii boli istina koju ovi ameri prichaju.Chiini mi se da je ipak ovo zadnje.





_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni Sun 20 Mar - 6:59

mentalitet wrote:
omni wrote:Baron i price za malu rusofilsku decu, mada poprilicno slab na zivcima pa ce i deca da slabo poveruju, tatatatiraaa drugari. Pljuc.

Sta  je pichko jesii pogledao video chovjeka koji je struchan kada su vojne stvarii u pitanju. Ako ne znas engleski reci pomocemo nije frka..Da li je i taj amer rusofiil i  Baron koji pricha bajke za rusofilsku djecu? Jedan inteligentn forumash je napisao da mu je to najkorisnije vrijeme koje je proveo uz taj video a i meni takodje jer sam neshto nauchio a ne kao ti kojii si ispao iz pchke svoje matere vec sa malom maturom ,samo je zajeb shto si pao glavom na beton i po kurca ne shvacash i zbog nedostatka mozga necesh nikada niishtaa u zivotu nauchit,pa cesh ostatii tuka ciijeli zivot samo sa razlikom na nju imash jednu vishe vijugu da  ne seresh po dvorishtu nego si doshao srati svoje primitivne kvake na forum. ili te mortii boli istina koju ovi ameri prichaju.Chiini mi se da je ipak ovo zadnje.




Nis se ti ne nerviraj 8:1 amera je za Putina, zasto uopce u tom slucaju slati dokaze da je i taj? Ja vidis nist ne vjerujem amerima pa ni tebi koji imas americki pasos, lazete ko kerovi. Malo manje od Rusa, ali samo malo. Smiri strasti samo ces bezveze zavrsiti na hitnoj sa infarktom. Znas ono..amerika i engleska bit ce zemlja proleterska...
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by abraham Sun 20 Mar - 8:09

Da ne citam ali druga strana bi trebali biti Rusi, Srbi, Assadovi koljaci,Eritrejski intelektualci i Sjevernokorejski borci za slobodu. Muhahahahaaaa Kila jebenog mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni Sun 20 Mar - 8:23

abraham wrote:Da ne citam ali druga strana bi trebali biti Rusi, Srbi, Assadovi koljaci,Eritrejski intelektualci i Sjevernokorejski borci za slobodu. Muhahahahaaaa Kila jebenog mozga....
I 80% amerikanaca po baron munchausen-ovoj slobodnoj procjeni, dobro ne bas slobodnoj nego dosta sigurnoj jer ih je naime on sam "prosvijetlio". Stoga je otisao u "osinje gnijezdo", da a ne zbog tamo nekih dolara i lagodnijeg zivota. Pljuc.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Šandor Winnetou Sun 20 Mar - 9:06

omni wrote:
abraham wrote:Da ne citam ali druga strana bi trebali biti Rusi, Srbi, Assadovi koljaci,Eritrejski intelektualci i Sjevernokorejski borci za slobodu. Muhahahahaaaa Kila jebenog mozga....
I 80% amerikanaca po baron munchausen-ovoj slobodnoj procjeni, dobro ne bas slobodnoj nego dosta sigurnoj jer ih je naime on sam "prosvijetlio". Stoga je otisao u "osinje gnijezdo", da a ne zbog tamo nekih dolara i lagodnijeg zivota. Pljuc.
mentalni je idiot, taj redovno sere u tanjur iz kojeg jede.

_________________
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 6 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum