ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by debotoijusto Sat 11 Mar - 11:36

kolege @rinot i @mentalni o korisnim budalama , neprocjenjivo u 11:36

debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by marcellus Sat 11 Mar - 11:39

debotoijusto wrote:kolege @rinot i @mentalni o korisnim budalama , neprocjenjivo u 11:36

četničija o fašistima

_________________
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti Sat 11 Mar - 13:19

Vidi Poljake:



nego čiji je?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti Sat 11 Mar - 15:40

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Fq7_rmxXgAQzfz3?format=jpg&name=small
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sat 11 Mar - 20:04

debotoijusto wrote:kolege @rinot i @mentalni o korisnim budalama , neprocjenjivo u 11:36

Vazno je da tebe Shandor podrzava...HAHAHAHAHAHA neprocjenjivo kad bi pametni pridavali vaznost shto pederi misle.Shto je najgore,ti vishe ne znash ni da li si bivsha komunjara ili novopecheni ustasha 'rvat:::))

Lijepo vrijeme vani sunce sija a sjeme mi u vrtu klija:::))Jebo te bog ,nekad si mogao naletiti na ovome glupom forumu na ljude sa osjecajem za humor i ako nishta dobro se zajebavat a sad se zakachi svaka budala za ono shto napishem.Ajde da ima stila i pameti pa nije vazno koju ideoloshku sisu sisa nego svi bi da mi sisaju kurac pa ne znaju kako da mi pridju nego furaju onu staru zensku 'rvatsku floskulu ,onaj tko se svadja taj se voli,a iskreno ja bi vas sve na tucanje kamena na Golom.Kada budemo radili denacifikaciju i dekomunizaciju Hrvatske valja opet otvoriti Goli da vidimo tko bolje tuca kamen ,ustashe ili komunisti,a za shefa Golog cemo proglaciti shkutora.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Sun 4 Jun - 23:36

Pa jebemu mater kako da se ne slozim sa ovim chovjekom?Najgore mi je da ne ispadnem prepotentan jer cijele ove godine govorim isto a da ga nisam chuo prije toga.Nema druge,moram sam sebe pohvaliti da mi je analitichka logika savrshena:::)))


1,000,000 Russian soldiers marching to the Polish border

https://www.youtube.com/watch?v=osIctttStQU

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet Tue 26 Mar - 5:25

Jebote,ovaj covjek kao da me cita i ponavlja moje zakljuchke i analize ,doduse malo arhaichno,seljachki ina dalmoshki nachin.Ali ko ga jebe, vazno je da sam nashao satisfakciju svojih razmishljanja i to kod "velikog Hrvata"90% rechenog je u pravu.osim onog o najstarijem narodu na tlu bivshe YU.Ali ti cu mu progledati kroz prste,vazno je sta misli o medjunarodnim dogadjajima.A posebno mi je drago sto je primijetio da razni takozvani 'rvatski analitichari po kurca ne kuze ili su kupljeni isto kao i ovi forumashki likovi koji nastupaju kao navijachi Dinamo _Hajduk ili Partizan _Crvena -Zvezda.Treba imati strpljenja i vremena ovo preslushati ali se isplati.


PODCAST MREŽNICA - Domazet: Milanovićev stil je hajdučki, hajduci su nas održali

https://www.youtube.com/watch?v=i2b2ULEyClg&t=3652s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 16 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum