ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 28/12/2022, 17:00

veber wrote:
zoro avenger wrote:A najsretniji bi bio da nisu ni zaratili.
daj se odluči.
Pa odlučio sam. Najbolje bi bilo da ne ratuju.
A pošto su već zaratili treba misliti na posljedice za Hrvatsku.

Puno gore bi nam bilo da pobijede Ukrajinci, jer će nam onda tvz. zapadne vrijednosti dodatno okupirati domovinu. Ionako mi je već pun kurac tih zapadnih vrijednosti.
Dakle, pobjeda Rusa je manje zlo. Naposlijetku, Rusi propagiraju suverenost, što nam ide u korist. A Pobjeda Ukrajine znači samo dodatnu okupaciju i stavljanje u još veći vazalski odnos prema EU i SAD-u.

Naposlijetku, vidiš i sam što je SAD napravila od EU i Njemačke pogotovo - svoju prčiju. Treba to odjebat. I SAD i EU.

Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 28/12/2022, 20:03

zoro avenger wrote:A najsretniji bi bio da nisu ni zaratili.

A jebi ga normalno razmishljanje ti je ovdje zabranjeno,ako nisi njihov,onda si protiv njih.Ako ne razmishljash kao shto chopor radi onda si odmah srbin i chetnik .Mentalni sklop chopora priznaje samo vodju bez obzira shto je corav ili gluh.Evo ti primjer Bajdena ,chovjek pricha pred kamerama sa duhovima a "vodi" ovoliku silu.To ti je svugdje tako,u choporu se lizu shupci jedan drugome jer jadnici kada ostanu sami boje se svoje sjene a u choporu imaju priliku uglavnom kukavice da budu hrabri.Kuzish?

Evo jedan koji nije chopor a veci je Hrvat od ovih bijednika koji imaju pilece mozgove.Ne slazem se sa svim shto je rekao ali mu skidam kapu na iskrenosti i hrabrosti da nije chlan rvatskog chopora divljih zvijeri.


PODCAST VELEBIT Q&A – Sunić: O nepoćudnim Hrvatima, Trumpu, Putinu, Papi i Katoličkoj crkvi
https://www.youtube.com/watch?v=av8yQItPraw

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 28/12/2022, 20:21

mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:A najsretniji bi bio da nisu ni zaratili.
...u choporu se lizu shupci jedan drugome jer jadnici kada ostanu sami boje se svoje sjene a u choporu imaju priliku uglavnom kukavice da budu hrabri.Kuzish?

Evo jedan koji nije chopor a veci je Hrvat od ovih bijednika koji imaju pilece mozgove.Ne slazem se sa svim shto je rekao ali mu skidam kapu na iskrenosti i hrabrosti da nije chlan rvatskog chopora divljih zvijeri.


PODCAST VELEBIT Q&A – Sunić: O nepoćudnim Hrvatima, Trumpu, Putinu, Papi i Katoličkoj crkvi
https://www.youtube.com/watch?v=av8yQItPraw
Kužim. Zato i razumijem Hitlera. On, kad je ostao sam, nije se bojao svoje sjene, nego je bio hrabar i napisao knjigu kao temelj njegove borbe protiv bijesnog i glupog čopora.
Doduše, umislio je da je neki mesija pa je napao Rusiju, što mu je bila kobna greška. Trebao se zadovoljiti time da misli samo na prosperitet svoga naroda, ali nije. Osvajanjem Rusije htio je postati božanstvo. Glupo.

Inaće, taj video sa Sunićem sam i ja stavio ranije na ovom forumu. Drago mi je da ti se nešto od toga svidjelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 28/12/2022, 20:38

zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:A najsretniji bi bio da nisu ni zaratili.
...u choporu se lizu shupci jedan drugome jer jadnici kada ostanu sami boje se svoje sjene a u choporu imaju priliku uglavnom kukavice da budu hrabri.Kuzish?

Evo jedan koji nije chopor a veci je Hrvat od ovih bijednika koji imaju pilece mozgove.Ne slazem se sa svim shto je rekao ali mu skidam kapu na iskrenosti i hrabrosti da nije chlan rvatskog chopora divljih zvijeri.


PODCAST VELEBIT Q&A – Sunić: O nepoćudnim Hrvatima, Trumpu, Putinu, Papi i Katoličkoj crkvi
https://www.youtube.com/watch?v=av8yQItPraw
Kužim. Zato i razumijem Hitlera. On, kad je ostao sam, nije se bojao svoje sjene, nego je bio hrabar i napisao knjigu kao temelj njegove borbe protiv bijesnog i glupog čopora.
Doduše, umislio je da je neki mesija pa je napao Rusiju, što mu je bila kobna greška. Trebao se zadovoljiti time da misli samo na prosperitet svoga naroda, ali nije. Osvajanjem Rusije htio je postati božanstvo. Glupo.

Inaće, taj video sa Sunićem sam i ja stavio ranije na ovom forumu. Drago mi je da ti se nešto od toga svidjelo.

Ma meni su bliski svi poshteni i iskreni ljudi bez obzira na vjeru,naciju,ili boju koze,a ne podnosim licemjere,podlace,guzico-uvlakache i kurcheve lizache za malo mrvica koje mu gazda baci ispod stola i sukladno gore navedenom logichno je da mi idu na kurac globalisti koji kao fol zele bolje ljudskom rodu.Zele oni veci chopor da bi lakshe vladali njime i jebali ga u ono malo mozga shto imaju.Davno sam josh na onom Indexovom forumu napisao da nema vishe lijevih i desnih i da su to sve ista govna a T.je fino to dopunio i napisao da danas imaju samo globalisti i oni koji su protiv.Protiv sam boleshtina a posebno kada to i meni netko zeli da utuvi kako je normalno biti peder i lezbejka,kako je normalno opciti sa djecom i zivotinjama ,kako me dijete treba zvati roditelj broj jedan ili dva.Neka oni o meni misle shto god zele ali neka to provode na sebi a nikako u javnom prostoru.
Najednostavnije recheno ,radite u svoja chetiri zida shto god zelite ali nemate pravo to drugima nametati ratovima,ekonomijama,naukom i svim onim od zajednichkog znachaja za suzivot jedne zajednice.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Serbinho-3 28/12/2022, 20:45


Termin Rusofil, koji vidim I ovde koriste filorusso, jeste isto

propagandni spin medijske masinerije.

Realniji termin je Protestant.

Daleko od toga da neko samo brani Ruse u celoj prici,

vec ima pravo na svoje misljenje a ne da ide kao i stado

ovaca.

Kada ostane bez argumenata, potegne za Rusofilom,

to je Kvisko kod Olivera Mlakara.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26943
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 28/12/2022, 20:46

mentalitet wrote:

Protiv sam boleshtina a posebno kada to i meni netko zeli da utuvi kako je normalno biti peder i lezbejka,kako je normalno opciti sa djecom i zivotinjama ,kako me dijete treba zvati roditelj broj jedan ili dva.Neka oni o meni misle shto god zele ali neka to provode na sebi a nikako u javnom prostoru.
Najednostavnije recheno ,radite u svoja chetiri zida shto god zelite ali nemate pravo to drugima nametati ratovima,ekonomijama,naukom i svim onim od zajednichkog znachaja za suzivot jedne zajednice.
Taj seksualni poremećaj je isti kao i neki drugi zdravstveni poremećaj.
Samo, ostali priznaju da imaju poremećaj i čine sve da ga se riješe.
A ovi što ih spominješ, to ne žele priznati, pa imaju dva poremećaja. Seksualni poremećaj i poremećaj priznavanja realnosti. I samim tim im ne možeš pomoći. Ne dopuštaju normalnim ljudima da im pomognu, nego se prave pametni. A u stvari su bolesni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 28/12/2022, 20:59

zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:

Protiv sam boleshtina a posebno kada to i meni netko zeli da utuvi kako je normalno biti peder i lezbejka,kako je normalno opciti sa djecom i zivotinjama ,kako me dijete treba zvati roditelj broj jedan ili dva.Neka oni o meni misle shto god zele ali neka to provode na sebi a nikako u javnom prostoru.
Najednostavnije recheno ,radite u svoja chetiri zida shto god zelite ali nemate pravo to drugima nametati ratovima,ekonomijama,naukom i svim onim od zajednichkog znachaja za suzivot jedne zajednice.
Taj seksualni poremećaj je isti kao i neki drugi zdravstveni poremećaj.
Samo, ostali priznaju da imaju poremećaj i čine sve da ga se riješe.
A ovi što ih spominješ, to ne žele priznati, pa imaju dva poremećaja. Seksualni poremećaj i poremećaj priznavanja realnosti. I samim tim im ne možeš pomoći. Ne dopuštaju normalnim ljudima da im pomognu, nego se prave pametni. A u stvari su bolesni.

Mogu ti reci da je najteze pobijediti sebe i svoje frustracije.Treba odoljeti napadima idiota sa ovog foruma jer su toliko bolesni da im fakat nitko ne moze pomoci.Ispochetka sam na ovome forumu bio fin i kulturan izbjegavajuci sukobe,ali ti idioti nedaju mira nego jure za nekim na koga se namerache pa fakat postanu zamorni i dosadni.Shvatio sam da morash biti ludji i radikalniji od njih samo zato shto chopor prizna jacheg i ludjeg od sebe pa ga onda ostave na miru.Puno puta sam ovdje namjerno napisao i ono shto ne mislim jer samo takav odgovor odbija te ludjake i sada im dodjem ovdje kao jedna vrsta virtualnog tamjana.Naravno ,nemoguce je misliti da svi isto mislimo shto i jeste ljepota Prirode ili Boga koji nas je stvorio pa zato i jeste civilizirani svijet izmislio pismo i ostala sredstva komunikacije da mozemo razmjenjivati misli i uchiti jedni od drugih.Meni stvarno ne smeta nitko tko zeli da bude shto hoce ali mi smeta kada te netko uvjerava u neshto shto je van svake pameti i logike.Ma mogao bi o tome pisati do jutra ali mi je za danas i previshe foruma.Budi pozdravljen i ostani uvijek svoj jer je to najljepsha ljudska osobina.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 28/12/2022, 21:04

mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:

Protiv sam boleshtina a posebno kada to i meni netko zeli da utuvi kako je normalno biti peder i lezbejka,kako je normalno opciti sa djecom i zivotinjama ,kako me dijete treba zvati roditelj broj jedan ili dva.Neka oni o meni misle shto god zele ali neka to provode na sebi a nikako u javnom prostoru.
Najednostavnije recheno ,radite u svoja chetiri zida shto god zelite ali nemate pravo to drugima nametati ratovima,ekonomijama,naukom i svim onim od zajednichkog znachaja za suzivot jedne zajednice.
Taj seksualni poremećaj je isti kao i neki drugi zdravstveni poremećaj.
Samo, ostali priznaju da imaju poremećaj i čine sve da ga se riješe.
A ovi što ih spominješ, to ne žele priznati, pa imaju dva poremećaja. Seksualni poremećaj i poremećaj priznavanja realnosti. I samim tim im ne možeš pomoći. Ne dopuštaju normalnim ljudima da im pomognu, nego se prave pametni. A u stvari su bolesni.

Mogu ti reci da je najteze pobijediti sebe i svoje frustracije.Treba odoljeti napadima idiota sa ovog foruma jer su toliko bolesni da im fakat nitko ne moze pomoci.Ispochetka sam na ovome forumu bio fin i kulturan izbjegavajuci sukobe,ali ti idioti nedaju mira nego jure za nekim na koga se namerache pa fakat postanu zamorni i dosadni.Shvatio sam da morash biti ludji i radikalniji od njih  samo zato shto chopor prizna jacheg i ludjeg od sebe pa ga onda ostave na miru.Puno puta sam ovdje namjerno napisao i ono shto ne mislim jer samo takav odgovor odbija te ludjake i sada im dodjem ovdje kao jedna vrsta virtualnog tamjana.Naravno ,nemoguce je misliti da svi isto mislimo shto i jeste ljepota Prirode ili Boga koji nas je stvorio pa zato i jeste civilizirani svijet izmislio pismo i ostala sredstva komunikacije da mozemo razmjenjivati misli i uchiti jedni od drugih.Meni stvarno ne smeta nitko tko zeli da bude shto hoce ali mi smeta kada te netko uvjerava u neshto shto je van svake pameti i logike.Ma mogao bi o tome pisati do jutra ali mi je za danas i previshe foruma.Budi pozdravljen i ostani uvijek svoj jer je to najljepsha ljudska osobina.
Pa ja kad skužim da je netko ovdje isfrustriran, onda ga nastojim izbjeći.I slažem se da i mene drugi izbjegavaju ukoliko me procjene frustriranim.
Pozdrav i tebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Gast 29/12/2022, 09:06

zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:
zoro avenger wrote:
mentalitet wrote:

Protiv sam boleshtina a posebno kada to i meni netko zeli da utuvi kako je normalno biti peder i lezbejka,kako je normalno opciti sa djecom i zivotinjama ,kako me dijete treba zvati roditelj broj jedan ili dva.Neka oni o meni misle shto god zele ali neka to provode na sebi a nikako u javnom prostoru.
Najednostavnije recheno ,radite u svoja chetiri zida shto god zelite ali nemate pravo to drugima nametati ratovima,ekonomijama,naukom i svim onim od zajednichkog znachaja za suzivot jedne zajednice.
Taj seksualni poremećaj je isti kao i neki drugi zdravstveni poremećaj.
Samo, ostali priznaju da imaju poremećaj i čine sve da ga se riješe.
A ovi što ih spominješ, to ne žele priznati, pa imaju dva poremećaja. Seksualni poremećaj i poremećaj priznavanja realnosti. I samim tim im ne možeš pomoći. Ne dopuštaju normalnim ljudima da im pomognu, nego se prave pametni. A u stvari su bolesni.

Mogu ti reci da je najteze pobijediti sebe i svoje frustracije.Treba odoljeti napadima idiota sa ovog foruma jer su toliko bolesni da im fakat nitko ne moze pomoci.Ispochetka sam na ovome forumu bio fin i kulturan izbjegavajuci sukobe,ali ti idioti nedaju mira nego jure za nekim na koga se namerache pa fakat postanu zamorni i dosadni.Shvatio sam da morash biti ludji i radikalniji od njih  samo zato shto chopor prizna jacheg i ludjeg od sebe pa ga onda ostave na miru.Puno puta sam ovdje namjerno napisao i ono shto ne mislim jer samo takav odgovor odbija te ludjake i sada im dodjem ovdje kao jedna vrsta virtualnog tamjana.Naravno ,nemoguce je misliti da svi isto mislimo shto i jeste ljepota Prirode ili Boga koji nas je stvorio pa zato i jeste civilizirani svijet izmislio pismo i ostala sredstva komunikacije da mozemo razmjenjivati misli i uchiti jedni od drugih.Meni stvarno ne smeta nitko tko zeli da bude shto hoce ali mi smeta kada te netko uvjerava u neshto shto je van svake pameti i logike.Ma mogao bi o tome pisati do jutra ali mi je za danas i previshe foruma.Budi pozdravljen i ostani uvijek svoj jer je to najljepsha ljudska osobina.
Pa ja kad skužim da je netko ovdje isfrustriran, onda ga nastojim izbjeći.I slažem se da i mene drugi izbjegavaju ukoliko me procjene frustriranim.
Pozdrav i tebi.


logika po kojoj donosiš stav nema ponovno uključivanje rusije u paket vladara planete 

 to će se desiti par godina nakon rata , bez obzira kako rat završi


hrvatska je država koja ne postoji ,  hrvatoslavijom  vlada rasa ljudi koji su generacijama na državnom kontu i spremni su poginut za otadžbinu ,,,spemniji su nego mi hrvati 

ista takva stvar je ukraina 

ukrainci su potpuno isti narod kao mi hrvati 

ukrainci su imali gladomor koji je zasigurno imao više žrtava od holokausa 




tvoj stav da su rusi nacija je neistina 

tričetvrt onih koje zovemo rusi to nisu , i ne žele to biti ,,,niakada to nisu željeli 


nešto kao jugosloveni u svoje vrime 


rusija je najumjetnija tvorevina na planeti koja nije uspijela  , i nemoj to da stavljaš u kolosjek nacionalne suverenosti koja nedostaje hrvatskoj

to je  recimo neusporedivo sa SAD koji ima svoj narod osobito porad interesa ,,,monetarnog 

a dali će SAD opstati ,,, ne želim gatat
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Joža 29/12/2022, 15:00

vili40 wrote:
zoro avenger wrote:Inače, moj osobni stav je da treba nabit na kurac sve Ukrajince i sve koji im pomažu, a nisam rusofil.

Možeš li @vili40 ti to zamislit?
Ja mislim da ne možeš zato što si glup.
to što ti misliš je tvoj problem jer si predoziran prozirnom ruskom propagandom i vlastitom nemogućnošću sagledavanja pravog stanja.Ja ti ne mogu pomoći,jedino otriježnjenje koje će biti teško i bolno.Ubijali ruse pa rusi išli prekinuti to jel?A da su došli do granice Moldavije tamo bi upali jer tamo ubijaju moldavce,da ne spominjem baltičke zemlje jer ih i tamo svrbi ubijanje rusa,finsku da ne spominjem.Jel si ti stvarno toliko glup ili se samo tako češljaš?

Ha, ha, ha .... predoziranje je svakako. Ali tvoje.

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2700
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Joža 29/12/2022, 15:03

zoro avenger wrote:
Vladimir wrote:Samo da se zna. 

Ovi dolje u potpisu su ''prava strana povijesti''.

Biram ''pogrešnu stranu povijesti'', pa kud puklo da puklo.
E, to u potpisu si pogodio. Samo fali još zastava duginih boja, pa da bude skroz kompletan potpis.

Nije mi se dalo piturati, a nije niti da znam to nešto mrljati u paintu ili photoshopu.
Poanta je ipak pogođena.
Ako ti znaš, namrljaj nekako pa postam.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2700
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 29/12/2022, 15:36

Vladimir wrote:
zoro avenger wrote:
Vladimir wrote:Samo da se zna. 

Ovi dolje u potpisu su ''prava strana povijesti''.

Biram ''pogrešnu stranu povijesti'', pa kud puklo da puklo.
E, to u potpisu si pogodio. Samo fali još zastava duginih boja, pa da bude skroz kompletan potpis.

Nije mi se dalo piturati, a nije niti da znam to nešto mrljati u paintu ili photoshopu.
Poanta je ipak pogođena.
Ako ti znaš, namrljaj nekako pa postam.
Evo...Bilo je teško jer ne mogu dugo buljit u tu zastavu.
Eto, sad slika nije original, ali je realnija...
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Ukr10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Joža 29/12/2022, 15:40

zoro avenger wrote:
Vladimir wrote:
zoro avenger wrote:
Vladimir wrote:Samo da se zna. 

Ovi dolje u potpisu su ''prava strana povijesti''.

Biram ''pogrešnu stranu povijesti'', pa kud puklo da puklo.
E, to u potpisu si pogodio. Samo fali još zastava duginih boja, pa da bude skroz kompletan potpis.

Nije mi se dalo piturati, a nije niti da znam to nešto mrljati u paintu ili photoshopu.
Poanta je ipak pogođena.
Ako ti znaš, namrljaj nekako pa postam.
Evo...Bilo je teško jer ne mogu dugo buljit u tu zastavu.
Eto, sad slika nije original, ali je realnija...
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Ukr10

Ažurirano.

:rasta

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2700
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 21/1/2023, 05:58


Mislav Kolakušić: Svjetski ekonomski forum je opasna sekta i opasnost za demokraciju

https://www.youtube.com/watch?v=L5v-r6KWFGs

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 21/1/2023, 22:20


Kolakušić otkrio planove za budućnost Hrvatske i EU: Krećemo u okupljanje i izlazimo na izbore

https://www.youtube.com/watch?v=7k3e3js3-SQ

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 31/1/2023, 23:54

Zashto mi je ovaj chovjek simpatichan?Pa zato shto razmishljamo i promishljamo skoro isto i imamo skoro iste stavpve o EU!!



VELIKI INTERVJU Mislav Kolakušić: Euro, poskupljenja, Zambija, WEF, korupcija, cenzura, recikliranje

https://www.youtube.com/watch?v=3R_HW6dy7KI

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 25/2/2023, 19:45

Ne vidim bash u takozvanim hrvatskim medijima da se chuje ili prochita neka rijech od ovoga chovjeka koji je na takozvanom Zapadu ostao dosljedan sebi i svojim uvjerenjima kada se govori o istini .



Seymour Hersh on why the US blew up the Nordstreams, compares his source to Edward Snowden!

https://www.rt.com/shows/going-underground/572019-seymour-hersh-nordstream-pipelines/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 10/3/2023, 22:12

Chesto puta sam na ovom forumu naglashavao koliko mi se schwabe gade ali ovom skidam kapu jer tko ce bolje znati prichati o fashizmu od njega.Moje poshtovanje Schwabo.



"Ukraine is clearly being 'turned fascist"

https://www.youtube.com/watch?v=bBW-EuLYm28

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 11/3/2023, 03:58

mentalitet wrote:Chesto puta sam na ovom forumu naglashavao  koliko mi se schwabe gade ali ovom skidam kapu jer tko ce bolje znati prichati o fashizmu od njega.Moje poshtovanje Schwabo.



"Ukraine is clearly being 'turned fascist"

https://www.youtube.com/watch?v=bBW-EuLYm28
Ukrajinski nacizam je desetljecima brizljivo uzgajan sa Zapada
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 11/3/2023, 06:27

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:Chesto puta sam na ovom forumu naglashavao  koliko mi se schwabe gade ali ovom skidam kapu jer tko ce bolje znati prichati o fashizmu od njega.Moje poshtovanje Schwabo.



"Ukraine is clearly being 'turned fascist"

https://www.youtube.com/watch?v=bBW-EuLYm28
Ukrajinski nacizam je desetljecima brizljivo uzgajan sa Zapada

Vjerujem da su to zadnje korisne budale sa kojima zapad opet manipulira kao i pred WWIIL

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by debotoijusto 11/3/2023, 11:36

kolege @rinot i @mentalni o korisnim budalama , neprocjenjivo u 11:36
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30956
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 15 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum