ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 27/3/2022, 00:49

kaya wrote:Ovaj prati i podcast velebit 25 godina u americi. Uopće nije opterećen s nama.
Daj odi vidi što piše u hrvatskom slovu u novom broju
svi su oni objektivni
boli ih kuratz za ustašiju
većina su menadžeri koji lade joojca.
ovaj jebe isključivo zagreBčanke dok se svetoje bavim ru(k)jkom

i svi žive u elitnim kvartovima
i pride mogu zakvačiti priksu i zaraditi 30 000 usd mjesečno

ali, eto ne da im se.

draži im je sendvič, domaći srpski.

veber

Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 27/3/2022, 19:40

kaya wrote:Ovaj prati i podcast velebit 25 godina u americi. Uopće nije opterećen s nama.
Daj odi vidi što piše u hrvatskom slovu u novom broju


Gedaj ljudska gnjido,normalan chovjek se ne boji tudjeg mishljenja posebno ako dolazi od obrazovanih ljudi koji imaju etiku,moral pa i ostale ciivilizaciijske vrijednosti koje su univerzalne .Ja cu i u buduce citati i slushati takve ljude od kojih imam neshto nauchiti ne od vas polupismenih kretena sa ovog foruma jer chovjek se uchii dok god je ziv pa ipak umre na kraju kao budala jer ne moze sve znati,a oni koji se boje da od svoga rzmishljanja i uchenja dobiju rak na mozgu umiru kao ljudsko smece koje se i nije trebalo roditi .Od ovoga chovjeka sam neshto i nauchio i hvala mu na tome mada sam i prije neshto zno ovo o chemu pricha,Ja sam davno govorio i govorim i danas posebno ovdje nadajuci se da imate makar malo mozga u toj svojoj glupoj tintari.Za ovo o chemu pricha ovaj chovjek treba imati i malo mozga i treba biti upucen u svjetska kretanja a ja vam to pokushavam objasniti samo jednim rigidniim rijechniikom jer vash vokabular je presiromashan pa ovakve ljude i ne mozete razumjeti ali ima ljudi koji mogu.Dakle glupacho sa ovim svojim upisom si ogolila i sebe i svoj bijedni zivot jer nije sramota uchiti nego je sramota biti glup kao shto si ti.A sad malo rijechnikom koji razumijete.Pa mamu vam idiotsku jebem zar je vazno gdje je istina.Meni je vazno da je chujem pa makar ona dolazila iz najgorih izvora.Ja sam ovoga chovjekaa presluhao tri puta ne vjerujuci svemu shto pricha ali me je razuvjerio svojnim znanjem i argumentima.Posllushaj ga glupacho mozda ti pomogne da donesesh neke vazne odluke u svom zivotu i na osnovu toga prezivish.

PODCAST VELEBIT – Kulić: Zapad izaziva Rusiju da reagira i napadne Ukrajinu

https://www.youtube.com/watch?v=BaXd40ERKmA

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 27/3/2022, 19:52

veber wrote:
kaya wrote:Ovaj prati i podcast velebit 25 godina u americi. Uopće nije opterećen s nama.
Daj odi vidi što piše u hrvatskom slovu u novom broju
svi su oni objektivni
boli ih kuratz za ustašiju
većina su menadžeri koji lade joojca.
ovaj jebe isključivo zagreBčanke dok se svetoje bavim ru(k)jkom

i svi žive u elitnim kvartovima
i pride mogu zakvačiti priksu i zaraditi 30 000 usd mjesečno

ali, eto ne da im se.

draži im je sendvič, domaći srpski.

Pa jebem ti mater folksdojcherku glupu ,ponavljash se kao pokvarena plocha,zar nisi razumio da si dosadan ko proljev i da skoro nikoga ne interesirash.Imash li ti imalo ponosa smece ljudsko da komunicirash sa ovakvim ljudima koji te omalovazavaju gdje god stignu nadajucii se da cesh odustati od svojih bolesnih zamishljanja tko je i shto je netko sa foruma u javnom ziiivotu .Dakle marsh u sto pichki materinih ako nemas bilo shto reci ali argumentirano i mani se bolesniche jedan svojih bolesnih pretpostavki.Pa jebem ti mater bolesnu kad bi ti rekao shto iimam i kako ziviim krepo bii od muke bolesno ljubomorna spodobo.Mrsh i ne samo ti vec i odtali iidioti sa ove teme.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 27/3/2022, 19:59

Iako znam da vam je istina najveca bol poslushajte chovjeka pravog Hrvata koji vas ne laze imati cete koristi od toga ,jer doaze chupava i smutna vremena.Ovo je mala maca od onoga shto vas cheka.Ugledajte se na Epija i dok je vrijeme na njivu posadite graha ,kuruze za svinje ii kokoshi jer dolazi nevidjena glad a u gradovima ce te se najesti samo kurca ako vam dadu na pushenje za koricu kruha.

PODCAST VELEBIT – Kulić: Zapad izaziva Rusiju da reagira i napadne Ukrajinu

https://www.youtube.com/watch?v=BaXd40ERKmA

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 27/3/2022, 21:43

mentalitet wrote:
veber wrote:
kaya wrote:Ovaj prati i podcast velebit 25 godina u americi. Uopće nije opterećen s nama.
Daj odi vidi što piše u hrvatskom slovu u novom broju
svi su oni objektivni
boli ih kuratz za ustašiju
većina su menadžeri koji lade joojca.
ovaj jebe isključivo zagreBčanke dok se svetoje bavim ru(k)jkom

i svi žive u elitnim kvartovima
i pride mogu zakvačiti priksu i zaraditi 30 000 usd mjesečno

ali, eto ne da im se.

draži im je sendvič, domaći srpski.

Pa jebem ti mater folksdojcherku glupu ,ponavljash se kao pokvarena plocha,zar nisi razumio da si dosadan ko proljev i da skoro nikoga ne interesirash.Imash li ti imalo ponosa smece ljudsko  da komunicirash sa ovakvim ljudima  koji te omalovazavaju gdje god stignu nadajucii se da cesh odustati od svojih bolesnih zamishljanja tko je i shto je netko sa foruma u javnom ziiivotu .Dakle marsh u sto pichki materinih ako nemas bilo shto reci ali argumentirano  i mani se bolesniche jedan svojih bolesnih pretpostavki.Pa jebem ti mater bolesnu kad bi ti rekao shto iimam i kako ziviim krepo bii od muke bolesno ljubomorna spodobo.Mrsh i ne samo ti vec i odtali iidioti sa ove teme.
eto krepao sam od muke i uskrsno.

znači ponavljanje je majka mudrosti.

jedan zakvači priksu i ko iz pičke zaradi 30 000 usd mjesečno.
drugi je menadžer u audiju koji je na posao išao u 5 podzemnom i svojim širokim ramenima rashitavao turke po vagonima.
poznato je da menadžeri idu na posao u 5 ujutro jer im smjena počinje u 6

ti si pak veliki jebač zagreBčanki, bartender koji prijeti pomahnitalom ustaši s nožem, za rezanje citrusa.

za razliku od tebe ja živim skromno, radim u maloj firmi daimler koja mi je dala auto na korištenje, plaća mi stan 280€ tjedno, za gablec imam 28€ dnevno.

tako da ta mala firmica koja me u biti ne treb, ali se smilovala nadamnom plaća za mene stan i hranu koliko ti zaradiš na mjesečnoj bazi.
i zaboravio sam, benzin mi je pokriven i svaki 6i tjedan imam pravo na dva dana za odlazak u hrvatsku i još mi pederi plate 0,3€ po kilometru ako koristim vlastito vozilo, a ako koristim službeno onda mi plate 120+120€.

pa vi ste hrpa uznojenih jebača, šupaka, menadžera i uspješnih ljudi.
iza ekrana. radite kao pomoćna radna snaga, bez obrazovanja i bilo kojih vještina.

sada nastavi se znojiti.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 29/3/2022, 18:02

Duboka drzava ne mruje.Amerma vishe ne trebaju ratovi da bi umirali


1100% increase in U.S. military deaths (HIV protein added to shot)


https://rumble.com/vykx32-1100-increase-in-u.s.-military-deaths-hiv-protein-added-to-shot.html

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 31/3/2022, 21:50


Ukraine-Krieg: Hellmeyer sieht Schuld auch im Westen

https://www.youtube.com/watch?v=UbBpg6e9vUs

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 3/4/2022, 19:59

Ima josh pametnih ljudi u Hrvatskoj.

PODCAST VELEBIT – Karačić: Kad gospodar svijeta gubi kontrolu u svijetu nastaju neredi
https://www.youtube.com/watch?v=wh5gOdo5PFE

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 9/4/2022, 06:41


Kada jedna kineska ulica prosheta Europom shto mislite shto ce ostati od nje?

China 'preparing for war' with US, Asia by partnering with Russia: Expert


https://www.youtube.com/watch?v=C7-1Xcmwlrg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 17/4/2022, 04:39

INTERVJU: Zmago Jelinčić - U toku je podela sveta, duboka država se seli u Kinu! (23.11.2021)

https://www.youtube.com/watch?v=jMR6pxI6s9o


DUBOKA DRŽAVA: Ko su vladari iz senke i koliki je njihov uticaj?

https://www.youtube.com/watch?v=v-b1mQ-CX4g


Rudy Giuliani lays out the Biden's corruption in Ukraine
https://www.youtube.com/watch?v=vxvoFfjn2do

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 24/4/2022, 00:56

The Former Chancellor Who Became Putin’s Man in Germany

You can’t isolate a country like Russia in the long run, neither politically nor economically

https://www.nytimes.com/2022/04/23/world/europe/schroder-germany-russia-gas-ukraine-war-energy.html

Ovaj je opasan i zna shta radi a toga se amer najvishe boje tako da je ovo dokaz da u Ukrajini ameri se ne bore za nju nego protiiv Njemachke.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 24/4/2022, 00:58

Imam novu za tebe.

Nisi ti glup, ti samo nemaš sreće s razmišljanjem.

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 24/4/2022, 01:03

mentalitet wrote:The Former Chancellor Who Became Putin’s Man in Germany

You can’t isolate a country like Russia in the long run, neither politically nor economically

https://www.nytimes.com/2022/04/23/world/europe/schroder-germany-russia-gas-ukraine-war-energy.html

Ovaj je opasan i zna shta radi a toga se amer najvishe  boje tako da je ovo dokaz da u Ukrajini ameri se ne bore za nju nego protiiv Njemachke.
ejj, četnik, početnik. koljaču citrusa. skoncentriraj se.

do neki dan si pisao da je njemačka američka kujica, sada tipkaš da se ameri boje kujice.

skoncentriraj se.

prestani jebat zagreBčanke s kozari putova.
(đemala, fahreta, jusufa ti nisu purgerska imena.)
((i to kaj su zagorile na proljetnom suncu, a izgledaju ko ćevap kod safeta, već ti je znak da se kvarcaju previše oko kontejnera))
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 24/4/2022, 01:17

veber wrote:
mentalitet wrote:The Former Chancellor Who Became Putin’s Man in Germany

You can’t isolate a country like Russia in the long run, neither politically nor economically

https://www.nytimes.com/2022/04/23/world/europe/schroder-germany-russia-gas-ukraine-war-energy.html

Ovaj je opasan i zna shta radi a toga se amer najvishe  boje tako da je ovo dokaz da u Ukrajini ameri se ne bore za nju nego protiiv Njemachke.
ejj, četnik, početnik. koljaču citrusa. skoncentriraj se.

do neki dan si pisao da je njemačka američka kujica, sada tipkaš da se ameri boje kujice.

skoncentriraj se.

prestani jebat zagreBčanke s kozari putova.
(đemala, fahreta, jusufa ti nisu purgerska imena.)
((i to kaj su zagorile na proljetnom suncu, a izgledaju ko ćevap kod safeta, već ti je znak da se kvarcaju previše oko kontejnera))

Kretenchino ,da imalo znash americhku geopolitiku znao bi shto je to Brezinjski doktrina u kojoj on upravo opiisuje to da su amerima prijetnja njemachka tehnologija i ruske siirovine shto iiskreno ja ne podrzavam ali sam sretan ko dijete kada Njemacka ispashta.Vii jednodimenzalni nikad da shvatte zbog chega se neke stvari deshavaju ,a to nije zbog onoga shto svaki polupismeni kreten kao ti vidi nrgo je kao i uvijek zamotano u fini celofan.I da ti kazem opet mada necesh shvatiti ja nisam nigdje rekao da sam jebavao zagrePchanke nego sam vodio ljubav sa njima shto ti necesh nikada znati shto je to pa su te te tvoje ostavljale nakon prvoga sexa,Budi i dalje na sve ljubomoran to ti je najbrzi put da do kraja poludish.Dodushe schvabama je to u geniima tako da se ne trebash ni truditi uzimati ljekice.Majmune glupi.Kada ameri toliko vjeruju schwabama zashto se nisu odmah pokupili iz Njemachke nakon pada berliinskog zida nego i dalje u njoj imaju 60.000 tisuca vojnika sa atomskim naoruzanjem.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 24/4/2022, 01:39

četnik, udahni.
drži se đemale i citrus noža kojim ćeš prijetiti "ustaši"

daj se odluči jel ti amerika prijatelj ili neprijatelj?

njemačka ima nuklearno naoružanje.
zapadna eskadrila je na istoku poljske.
do sada su više puta potjerali tvoju žgadiju iz zračnog prostora švedske, finske baltičkih, kao i iznad poljske.

(navodno se jedan žgad zaigrao i navodno je srušen nad poljskom-to je za sada navodno)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 24/4/2022, 01:54

veber wrote:četnik, udahni.
drži se đemale i citrus noža kojim ćeš prijetiti "ustaši"

daj se odluči jel ti amerika prijatelj ili neprijatelj?

njemačka ima nuklearno naoružanje.
zapadna eskadrila je na istoku poljske.
do sada su više puta potjerali tvoju žgadiju iz zračnog prostora švedske, finske baltičkih, kao i iznad poljske.

(navodno se jedan žgad zaigrao i navodno je srušen nad poljskom-to je za sada navodno)

Bog tii jebo mater idiotsku,sreo sanm svakakvih folksdojchera i ameriichkiih kujica ali ovakvog bolesnika josh ne vidjeh .Ok,hajde ti objasni drugima ali nekako suvislo i logichno kako to josh 60.000 tisuca americhkih vojnika boravi u toj tvojoj vukojebiini .Osono sam svjedochio kada jedan amer naredjuje njemackom vojniku da ode do kapije na ulazu u kasarnu i dovede nekoga koji nije imao pravo da bude prisutan .Kujice, i zato cijenim amere kada je u pitanju Njemachka.Da znash koje pizdarije radim njemachkim carinicima kada sletim u Frankfurt i to na njemachkom sa berliinskim akcentom,vide putovnicu i ne smiju da kazu nishta,pichkice kao i ti.Jedini vam je spas Rusija ali ako aneri lansiraju sa teritorija Njemacke taktichno nuklearnu raketu onda od vas nece ostati kamen na kamenu.za shta ja navijam svim svojim bicem jer jedinio kada se vas rijeshi Europa ce moci slobodno disati,dodushe uranijum ali je bolje i to nego vas imati tamo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 24/4/2022, 02:11

jesi li se uznojio?
da li si udahnuo?

nisi ti nikaj vidio, sereš bezveze, kao i obično.
vaše srbaljske mokre želje nemaju veze sa stvarnošću.

realno, ti ne znaš njemački.
hvalio si se s mrskom ti US putovnicom, nitko ne gleda-osim ako si sumnjiv.

te priče možeš prodavati u vukojebini iz koje dolaziš.

ja ću ti natipkati stvarnu situaciju.
prijavim oružje u zaključanoj kutiji s bravom na otisak prsta.
preuzme službenik aviokompanije.
sletim.
preuzmem oružje.

ti šupku, kao i ostali "jebači", "amerikanci" i slično te spike prodajte babama u srbiji.

koji ste vi jebenoiskompleksirani likovi, to je za ne bilivit.

ti sletiš u vrankvurt i za tebe nema kontrole.
of kors. sereš ko grlica, jer svi prolaze kontrolu.

tebe veseli lagati, nas veseli čitati nebuloze.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 24/4/2022, 04:13

veber wrote:jesi li se uznojio?
da li si udahnuo?

nisi ti nikaj vidio, sereš bezveze, kao i obično.
vaše srbaljske mokre želje nemaju veze sa stvarnošću.

realno, ti ne znaš njemački.
hvalio si se s mrskom ti US putovnicom, nitko ne gleda-osim ako si sumnjiv.

te priče možeš prodavati u vukojebini iz koje dolaziš.

ja ću ti natipkati stvarnu situaciju.
prijavim oružje u zaključanoj kutiji s bravom na otisak prsta.
preuzme službenik aviokompanije.
sletim.
preuzmem oružje.

ti šupku, kao i ostali "jebači", "amerikanci" i slično te spike prodajte babama u srbiji.

koji ste vi jebenoiskompleksirani likovi, to je za ne bilivit.

ti sletiš u vrankvurt i za tebe nema kontrole.
of kors. sereš ko grlica, jer svi prolaze kontrolu.

tebe veseli lagati, nas veseli čitati nebuloze.

Pa kako sam vec rekao nevidjeni si kreten posebno shto mislish da cesh nekoga poniziiti sa uznojeni,Safet,chetnik.i ne znam s kim svim budaleshtinama jednog 12-shnjaka koji ima bogatiji vokabular od tebe te zna izraziiti svoje miisli ne ponavljajuci dvije iste rijechii u jednoj rechenici.A posebno ne sluzeci se takvom konstrukcijom misli9 evo sada sam napravio namjernu gramatichku greshkukoju ti necesh prepoznati jer si nepismeni kreten.). Moje rechenice su slozene i dugachke tako da morash iimatii malo viishe mozga da bi pratio moju misao koja ne mora uvijek korespondirat sa nechijim drugim mislima i shvatanjima ali chovjek sa argumetiima me moze veoma lako razuvjeriitii u bilo chemu i ja cu mu napisati hvala uz primjedbu hvala jer sam neshto nauchio.Vi kompleksashi koje malo inteligentniji forumash moze prochitati i shvatiti sa kiime ima posla ste providni kao meduze.Postao sam par logichnih pitanja na koje nemash odgovor pa se onda ulovish Safeta,Fate ii ne znam sve kakvih glupostii da bi ispao kao superiorniji u svojim mislima a do sada si uvijek ispadao nevidjeno glup,i onda jedan zakljuchak ."Kako jedan takav chovjek moze biti akademskii obrazovan"?Pa svatko tko te chita rece,bog te jebo budale.Viidish,to nikada ne bi napiisao za Epikura ili Generala jer se po upisima vidi da su ljudii akademski obrazovani a tebi bash to smeta jer ne mozesh podnijeti da netko bude od tebe pametniji.Jebi ga netko ti je morao reci posebno stoga shto se na ovakvom tipu foruma hvaliti obrazovanjem mogu samo retardi kao ti.Prosim te fiino ni ubuduce nemoj zaboraviti napomenuti da je netko Safet,chetnik,oznojeni a posebno nemoj napomenuti da sam jebach zagreBchanki jer eto to jedno slovo govori o tebi da si pismeniji od mene iako sam mogao sluchajno pogrijeshiti ali nisam vec sam javno priznao svoju greshku koju ti i dalje koristish da bi sakrio svoju ljubomoru i zavist .Pa ti kiptish konju jedan od zaviisti i ljubomore a ja takve smatram ljudima nize ljudske vrijednosti jer ako se raspiitash kod struchnih ljudi to je bolest koja zasluzuje odredjeni tretman.

A sada da vidim odgovor koji cesh imati na ovo pitanje .Da li se prislushkuju ljudi prijatelji ili sefovi odredjenih drzava ako im se vjeruje?.Dat cu ti odmah odgovor ,naravno da ne


E sad prochitaj ovo kopirano sa Wikipedije koju inache u masu stvari ne smatram relevantnom aliiu ovom sluchaju moram priznatii da su istinito preniijeli vijest od prije par godina koja kaze:

"U 2014. godini došlo je do određenog zahlađenja u odnosima nakon što su javnosti postale poznate informacije o špijuniranju kancelarke Angele Merkel od strane američke Nacionalne sigurnosne agencije i hapšenja službenika u njemačkim sigurnosnim službama pod sumnjom da su vršili špijunažu za američku Centralnu obavještajnu agenciju. "


Dakle zashto su ameri to radili posebno za vrijeme Trampa.Pa odgovor je jasan.Americhkim kujicama se ne vjeruje jer ameri znaju da ste samo na lancu korisni.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Ringo10 likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 24/4/2022, 04:33

Mene samo zanima to kako Ameri drze te svoje kujice u pokornosti.
Kako to postizu...
Sovjeti su svoje satellite drzali silom a kako to Ameri rade jer neke velike sile ne vidim.
I svi im trce i svi su spremni da im sluze I da im puse kitona
Svi su spremni da salju vojsku za Americke interese gdje god treba
Svijetu nisu nikoga tjerali u Afganistan
Odricu se suverenosti samo da bi sluzili americkim gazdama.
Kako to Ameri postizu nije mi jasno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 24/4/2022, 04:58

Ringo10 wrote:Mene samo zanima to kako Ameri drze te svoje kujice u pokornosti.
Kako to postizu...
Sovjeti su svoje satellite drzali silom a kako to Ameri rade jer neke velike sile ne vidim.
I svi im trce i svi su spremni da im sluze I da im puse kitona
Svi su spremni da salju vojsku za Americke interese gdje god treba
Svijetu nisu nikoga tjerali u Afganistan
Odricu se suverenosti samo da bi sluzili americkim gazdama.
Kako to Ameri postizu nije mi jasno

Pa zato shto te kujice misle da ce ih amer zashtititi od njihoviih takozvanih neprijatelja a i sam si vidio kako to izgleda kao nedavno u Afganistanu kad su se ljudi kvachili na krila zrakoplova da bi pobjegli jer su im sluzili,pa nakon par stotina metara padali dole kao zrele krushke.Hocu reci da je bolje biti americhki neprijatelj nego prijatelj kao shto je to lijepo i iskreno rekao Kisindzer.A kada su schwabe u pitanju,oni su veoma raciionalni i shlepaju se uz amere nadajuci se kada oni odu da ce to sve biti njihovo.Samo shto ih je Tramp prozreo i fino im je rekao da moraju izdvajati 2% godishnje Bruto nacionalnog dohotka ako zele zashtitu.P a ima video gore na ovoj temi kad Tramp piita Stotenberga kako to da njemachka placa rusima za energente milijarde jurica a od USA trazi da je zashtiti od Rusije..Nisu sve ove godine placali taj postotak a USA se zaduzivala da bi NATO postojao,to su im takozvani demokrati gledali kroz prste da se ne bi talasalo.Tako su se mnoge europske zemlje shlepale da imaju zashtitu na guzove dok Tramp nije zaprijetio izlaskom iz NATA-e.
Stara njemachka garda je veoma lukava i igra tri trostruke igre pa mi je palo napamet da u dogovoru sa rusima ne dozvole ulazak Srbije u EU.Prime Rumuniju i Bugarsku prije Srbije a u to vrijeme su bile kudi kamo nerazvijenije i nisu otvarali nikakva poglavlja.Zar to nije malo chudno?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 24/4/2022, 05:05

Da ih zastite...od koga?
Od Rusije?
Boli Ruse kurac za njih osim ako se moze trgovati
Ukrajina je ipak poseban, drukciji slucaj.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 9 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum