ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 14 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 8/11/2022, 10:13

Hartmann wrote:
sitting_bull wrote:samo izdresirani i mozak pod drilom njegovog režima će progutati sve ove moždane prdeže, zamjene teza i zaključke donesene na temelju krivih premisa.

u ukrajini nitko nije bio ugrožen dok patuljasti psihopata nije pokušao ukrajincima instalirati svoje sluge da im budu gospodari.

do tada je u ukrajini bio mir i nije bilo tenzija.
otprilike kao što je slobo pokušao krajinske srbe kao zaštititi i prekrojiti hrvatsku linijom virovitica-karlovac-karlobag.

popušio si karu ukrajinskom mornaru, vladimire vladimiroviču pa sad gutaj ustajalu spermu.

Bogami jeste,no tebi nije u interesu da znas,pa...od 2014.kad je Timosenko odgovorila na pitanje US drzavne tajnioce.."sto da Radimo sa 8 milijuna Rusa u Ukrajini..?2

Timosenko je odgovorila.."ne znam..!! bacite ih u zicu,ogradite,NUKAJTE IH.."

ovo je lako potvrditi..

Yoda je slavodobitno proisle godine negdje procitao da je i zadnji ruski celni disident ubijen,koji je potakao pobunu Rusa u Ukrajini..

Nego,famozno mi je kako se juznoeuropski balkanski prdeci,koji cak nisu niti nacija,izrazavaju o kulturama,kojima nisu dostojni da polizu asfalt ispod nogu... No
Niko nije bio ugrožen  a poubijali ih granatama i snajperima 14 000 za 8 godina

Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 14 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 8/11/2022, 10:15

Hartmann wrote:
Rusija je u BRICSU,a pogledaj koje zemlje i ekonomije(stvarna nacionalna bogatstva,ne zapadna virtualna magla,koja se urusi na Wall streetu  u jedan dan) su tamo...i uskoro pristupa Iran,Brazil,argentina,sve zemlje bogate resursima,a trziste ide preko 4 milijarde ljudi...
Brazil je već u BRIKSu
Idu Iran, Argentina, Egipat, čak i Saudijska Arabija bi htjela
Sad se javio i MAroko
Ringo10
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by Hartmann 8/11/2022, 10:16

Ringo10 wrote:
Hartmann wrote:
Rusija je u BRICSU,a pogledaj koje zemlje i ekonomije(stvarna nacionalna bogatstva,ne zapadna virtualna magla,koja se urusi na Wall streetu  u jedan dan) su tamo...i uskoro pristupa Iran,Brazil,argentina,sve zemlje bogate resursima,a trziste ide preko 4 milijarde ljudi...
Brazil je već u BRIKSu
Idu Iran, Argentina, Egipat, čak i Saudijska Arabija bi htjela
Sad se javio i MAroko
Tocno..malo sam okasnio.,.. :tu

2021-01-04

Back to top Go down

Post by Hartmann 8/11/2022, 10:18

Ringo10 wrote:
Hartmann wrote:
sitting_bull wrote:samo izdresirani i mozak pod drilom njegovog režima će progutati sve ove moždane prdeže, zamjene teza i zaključke donesene na temelju krivih premisa.

u ukrajini nitko nije bio ugrožen dok patuljasti psihopata nije pokušao ukrajincima instalirati svoje sluge da im budu gospodari.

do tada je u ukrajini bio mir i nije bilo tenzija.
otprilike kao što je slobo pokušao krajinske srbe kao zaštititi i prekrojiti hrvatsku linijom virovitica-karlovac-karlobag.

popušio si karu ukrajinskom mornaru, vladimire vladimiroviču pa sad gutaj ustajalu spermu.

Bogami jeste,no tebi nije u interesu da znas,pa...od 2014.kad je Timosenko odgovorila na pitanje US drzavne tajnioce.."sto da Radimo sa 8 milijuna Rusa u Ukrajini..?2

Timosenko je odgovorila.."ne znam..!! bacite ih u zicu,ogradite,NUKAJTE IH.."

ovo je lako potvrditi..

Yoda je slavodobitno proisle godine negdje procitao da je i zadnji ruski celni disident ubijen,koji je potakao pobunu Rusa u Ukrajini..

Nego,famozno mi je kako se juznoeuropski balkanski prdeci,koji cak nisu niti nacija,izrazavaju o kulturama,kojima nisu dostojni da polizu asfalt ispod nogu... No
Niko nije bio ugrožen  a poubijali ih granatama i snajperima 14 000 za 8 godina
uz to sveli su Ruse na gradjane drugog reda,skoro bez ikakvih prava..Dokaz je sto ovo danas rade..baniraju sve rusko...pa jel tu ima pameti..??

2021-01-04

Back to top Go down

Post by mentalitet 8/11/2022, 18:13

Inache ovoga Zorana Kesica ne podnosim organski zato shto ga forsira B92 omiljen medij vecine htvata a posebno sa ovoga foruma.Ali Tomic je u pravu.

Ante Tomić: Mene bi veselilo da Hrvatska izgubi sav suverenitet
https://www.youtube.com/watch?v=I9c17OqM9rg

FJODOR MIHAJLOVICH DOSTOJEVSKI
mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by mentalitet 15/11/2022, 19:13

PODCAST VELEBIT – Kulić: Danas samo nerazuman čovjek može poželjeti da dođe na vlast u Hrvatskoj

https://www.youtube.com/watch?v=aV5HXqyoI_c

FJODOR MIHAJLOVICH DOSTOJEVSKI
mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics