ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti Mon 5 Sep - 13:24

U Parizu jučer veliki prosvjedi protiv NATO:

crvenkasti

2014-04-17

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 Mon 5 Sep - 13:28

crvenkasti wrote:U Parizu jučer veliki prosvjedi protiv NATO:

Sveti  NATO u problemima
Ringo10
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by crvenkasti Mon 5 Sep - 13:39

Jučer u Kelnu veliki prosvjedi protiv NATO:

Ćudim se za Nijemce...
Ako oni nisu nacisti, tko onda jest?
crvenkasti
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Ringo10 Mon 5 Sep - 14:13

Sad će reći da Putin stoji iza svega toga
Ringo10
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by mentalitet Tue 6 Sep - 19:38

Legendarni vođa grupe "Pink Floyd" Roger Waters objavio je na *Facebooku otvoreno pismo supruzi ukrajinskog predsjednika Volodimira Zelenskog. Pismo prenosimo u cijelosti “Poštovana gospođo Zelenska! Moje srce krvari za vas i za sve ukrajinske i ruske obitelji koje je razorio užasan rat u Ukrajini. Nalazim se u Kansas Cityju, SAD. Upravo sam pročitao članak na BBC-ju, očito temeljen na vašem intervjuu. BBC vas citira: "Ako je podrška Ukrajini jaka, kriza će biti kraća" Hmmm? Mislim da ovisi o tome što mislite pod "podržavanjem Ukrajine". Ako pod "podržavanjem Ukrajine" mislite na kontinuiranu opskrbu oružjem vojske vlade u Kijevu, onda se bojim da ste tragično u krivu. Bacanje goriva u obliku oružja nikada prije nije pomoglo u okončanju rata, a neće ni sada, tim više što se u ovom slučaju većina ulja u vatru baca iz Washingtona, relativno sigurne udaljenosti od vatre, i jer "bacači nafte" već su se izjasnili da im je u interesu da rat traje što duže. Bojim se da mi, a mislim na ljude poput tebe i mene, koji stvarno žele mir u Ukrajini, koji ne žele da se morate boriti do posljednjeg ukrajinskog života, pa možda čak i ako dođe do najgoreg, do posljednjeg ljudskog života - ako, umjesto toga, želimo postići drugačiji ishod, možda ćemo morati pronaći drugi način, a taj način može ležati u prethodno izraženim dobrim namjerama vašeg supruga. Da, mislim na platformu na kojoj se tako pohvalno kandidirao za predsjednika Ukrajine, platformu na kojoj je izvojevao svoju povijesnu pobjedu na demokratskim izborima 2019. Stajao je na izbornoj platformi sljedećih obećanja. 1. Završiti građanski rat na istoku i donijeti mir Donbasu i djelomičnu autonomiju Donjecka i Luganska. 2. Ratificirati i provesti ostatak paketa sporazuma iz Minska. Može se samo pretpostaviti da politika kampanje vašeg supruga nije dobro sjela određenim političkim frakcijama u Kijevu i da su te frakcije uvjerile vašeg supruga da radikalno promijeni kurs, ignorirajući mandat naroda. Nažalost, Vaš suprug je pristao na totalitarne, antidemokratske metode suprotne volji ukrajinskog naroda, i od tada Ukrajinom vladaju snage ekstremnog nacionalizma koje su prethodno zlonamjerno vrebale iz sjene. Od tada su prešli sve crvene linije koje su jasno definirali vaši susjedi - Ruska Federacija - i stoga su oni, ekstremni nacionalisti, postavili vašu zemlju na put ovog katastrofalnog rata. Neću nastaviti. Ako sam u krivu, pomozite mi da shvatim kako? Ako se ne varam, molim vas pomozite mi u mojim poštenim naporima da uvjerim naše vođe da zaustave masakr, masakr koji je samo u interesu vladajućih klasa i ekstremnih nacionalista - kako ovdje na Zapadu tako iu vašoj lijepoj zemlji, na na račun nas običnih ljudi, i ovdje na zapadu, i u Ukrajini, i zapravo običnih ljudi svugdje u svijetu. Ne bi li bilo bolje zahtijevati ispunjenje predizbornih obećanja vašeg supruga i stati na kraj ovom smrtonosnom ratu? S ljubavlju, Roger Waters", stoji u pismu.

Ivo Andrić: „Takav je ‘naš čovek’, onaj pravi. Ne misli mnogo ni istrajno. Ali čim uspe da skrpi, nekako, jednu misao u glavi, prva mu je briga ne da tu misao razrađuje, proverava i upoređuje kritički s onim što drugi ljudi o istoj stvari misle, nego da svoju misao proglasi za jedinu tačnu i jedinu pravu, a odmah zatim da između nje i svake tuđe misli iskopa što dublji rov prezira, mržnje i borbe do istrage. U toj borbi, oni ponekad pokazuju ljudoždersku revnost na reči i delu.“Koji savrsheni opis forumasha sa ovog foruma!!!
mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by mentalitet Thu 8 Sep - 0:59

Kako je ugodno slushati i chitat pametne ljude,melem za dushu:::)))

Citati Ive Andrića koji govore puno o nama .
https://www.youtube.com/watch?v=o2ZjJ-5U1DI

Ivo Andrić: „Takav je ‘naš čovek’, onaj pravi. Ne misli mnogo ni istrajno. Ali čim uspe da skrpi, nekako, jednu misao u glavi, prva mu je briga ne da tu misao razrađuje, proverava i upoređuje kritički s onim što drugi ljudi o istoj stvari misle, nego da svoju misao proglasi za jedinu tačnu i jedinu pravu, a odmah zatim da između nje i svake tuđe misli iskopa što dublji rov prezira, mržnje i borbe do istrage. U toj borbi, oni ponekad pokazuju ljudoždersku revnost na reči i delu.“Koji savrsheni opis forumasha sa ovog foruma!!!
mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by mentalitet Thu 8 Sep - 5:55

mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by mentalitet Sun 25 Sep - 4:09

mentalitet
mentalitet

2020-07-05

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics