ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti 5/9/2022, 13:24

U Parizu jučer veliki prosvjedi protiv NATO:


crvenkasti

Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 5/9/2022, 13:28

crvenkasti wrote:U Parizu jučer veliki prosvjedi protiv NATO:

Sveti  NATO u problemima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti 5/9/2022, 13:39

Jučer u Kelnu veliki prosvjedi protiv NATO:



Ćudim se za Nijemce...
Ako oni nisu nacisti, tko onda jest?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 5/9/2022, 14:13

Sad će reći da Putin stoji iza svega toga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 6/9/2022, 19:38

Legendarni vođa grupe "Pink Floyd" Roger Waters objavio je na *Facebooku otvoreno pismo supruzi ukrajinskog predsjednika Volodimira Zelenskog. Pismo prenosimo u cijelosti “Poštovana gospođo Zelenska! Moje srce krvari za vas i za sve ukrajinske i ruske obitelji koje je razorio užasan rat u Ukrajini. Nalazim se u Kansas Cityju, SAD. Upravo sam pročitao članak na BBC-ju, očito temeljen na vašem intervjuu. BBC vas citira: "Ako je podrška Ukrajini jaka, kriza će biti kraća" Hmmm? Mislim da ovisi o tome što mislite pod "podržavanjem Ukrajine". Ako pod "podržavanjem Ukrajine" mislite na kontinuiranu opskrbu oružjem vojske vlade u Kijevu, onda se bojim da ste tragično u krivu. Bacanje goriva u obliku oružja nikada prije nije pomoglo u okončanju rata, a neće ni sada, tim više što se u ovom slučaju većina ulja u vatru baca iz Washingtona, relativno sigurne udaljenosti od vatre, i jer "bacači nafte" već su se izjasnili da im je u interesu da rat traje što duže. Bojim se da mi, a mislim na ljude poput tebe i mene, koji stvarno žele mir u Ukrajini, koji ne žele da se morate boriti do posljednjeg ukrajinskog života, pa možda čak i ako dođe do najgoreg, do posljednjeg ljudskog života - ako, umjesto toga, želimo postići drugačiji ishod, možda ćemo morati pronaći drugi način, a taj način može ležati u prethodno izraženim dobrim namjerama vašeg supruga. Da, mislim na platformu na kojoj se tako pohvalno kandidirao za predsjednika Ukrajine, platformu na kojoj je izvojevao svoju povijesnu pobjedu na demokratskim izborima 2019. Stajao je na izbornoj platformi sljedećih obećanja. 1. Završiti građanski rat na istoku i donijeti mir Donbasu i djelomičnu autonomiju Donjecka i Luganska. 2. Ratificirati i provesti ostatak paketa sporazuma iz Minska. Može se samo pretpostaviti da politika kampanje vašeg supruga nije dobro sjela određenim političkim frakcijama u Kijevu i da su te frakcije uvjerile vašeg supruga da radikalno promijeni kurs, ignorirajući mandat naroda. Nažalost, Vaš suprug je pristao na totalitarne, antidemokratske metode suprotne volji ukrajinskog naroda, i od tada Ukrajinom vladaju snage ekstremnog nacionalizma koje su prethodno zlonamjerno vrebale iz sjene. Od tada su prešli sve crvene linije koje su jasno definirali vaši susjedi - Ruska Federacija - i stoga su oni, ekstremni nacionalisti, postavili vašu zemlju na put ovog katastrofalnog rata. Neću nastaviti. Ako sam u krivu, pomozite mi da shvatim kako? Ako se ne varam, molim vas pomozite mi u mojim poštenim naporima da uvjerim naše vođe da zaustave masakr, masakr koji je samo u interesu vladajućih klasa i ekstremnih nacionalista - kako ovdje na Zapadu tako iu vašoj lijepoj zemlji, na na račun nas običnih ljudi, i ovdje na zapadu, i u Ukrajini, i zapravo običnih ljudi svugdje u svijetu. Ne bi li bilo bolje zahtijevati ispunjenje predizbornih obećanja vašeg supruga i stati na kraj ovom smrtonosnom ratu? S ljubavlju, Roger Waters", stoji u pismu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 8/9/2022, 00:59

Kako je ugodno slushati i chitat pametne ljude,melem za dushu:::)))

Citati Ive Andrića koji govore puno o nama .
https://www.youtube.com/watch?v=o2ZjJ-5U1DI

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 8/9/2022, 05:55

COVID-19 vaccine
https://www.youtube.com/watch?v=jvwA4UM8Pxc&t=247s

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 25/9/2022, 04:09



Trump upozorava na Treći svjetski rat

https://epoha.com.hr/2022/09/23/trump-upozorava-na-treci-svjetski-rat/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 10/10/2022, 04:37

Ruska smrdljiva vukojebina



What US сities сan learn from Moscow. My Impressions After 2 months in the US.

https://www.youtube.com/watch?v=E34zM_K_hlQ

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 10/10/2022, 06:48

Poslushajte idioti shto chovjek govori hladne glave.

PODCAST VELEBIT – Kekić: Ovo je moja brutalno i bezobrazno čista analiza rata u Ukrajini

https://www.youtube.com/watch?v=9A_mVtnHbro

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 11/10/2022, 06:29

mentalitet wrote:Poslushajte idioti shto chovjek govori hladne glave.

PODCAST VELEBIT – Kekić: Ovo je moja brutalno i bezobrazno čista analiza rata u Ukrajini

https://www.youtube.com/watch?v=9A_mVtnHbro

Ishto Keko veli za Srbiju?Jedina neovisna zemlja u Europi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 24/10/2022, 21:04

Najbolja analiza danashnjih deshavanja u svijetu oko Ukrajine.

Komunistička laž o “trulom Zapadu” postaje istina

https://www.geopolitika.news/analize/z-meter-zasto-americki-nyt-senzacionalno-pise-da-iza-ubojstva-darie-dugine-stoji-ukrajinska-sluzba-sigurnosti/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 25/10/2022, 15:16

mentalitet wrote:Najbolja analiza danashnjih deshavanja u svijetu oko Ukrajine.

Komunistička laž o “trulom Zapadu” postaje istina

https://www.geopolitika.news/analize/z-meter-zasto-americki-nyt-senzacionalno-pise-da-iza-ubojstva-darie-dugine-stoji-ukrajinska-sluzba-sigurnosti/
Zapad je uvijek i bio sranje. Prije 2. Sv. Rata to je bio užas, vječno na ivici komunističke revolucije 

Nego nas je zavaralo takozvano Zlatno Doba Zapada nakon 2. sv. rata

To je ostvareno američkom ekonomskom moći i blagostanjem koje je ostvareno u 2. sv ratu u kojem se Amerika enormno obogatila
Onda pljačka i neokolonijalizacija trećeg svijeta
Pa pad komunizma i neokolonijalizacija bivšeg komunističkog bloka i nevjerojatna pljačka Rusije 

Sve je to Zapadu išlo na ruku ali evo svemu tome dolazi kraj
SVe su mogućnosti iscpljene i nema se koga više pljačkati

Jedan engleski marksist zaboravio sam koji .... naći ću ime, napisao je u odličnoj knjizi da je takozvano Zlatno Doba (Golden Age) Zapada u stvari povijesna anomalija a ne pravilo

Nisam se slagao s njime ali sad se slažem. Čovjek je sve ovo predvidio. Napisao da je Zapad u suštini totalitarno društvo koje će pokazati svoje pravo lice u krizi koja dolazi i koja će dovesti u pitanje vlast buržoazije i tada će se vidjeti koliko su isprazne i lažne sve te tlapnje o demokraciji, slobodi riječi, ljudskim pravima i sličnim šupljim pričama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 25/10/2022, 15:21

Putin je obećao da neće dirati Ukrajinu i prekršio obećano.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 25/10/2022, 15:37

mortal wrote:Putin je obećao da neće dirati Ukrajinu i prekršio obećano.
I Ukrajina je po sporazumu trebala biti neutralna pa je dogovor prekršen
A koliko su dogovora Ameri i Englezi prekršili bolje da ne pričamo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Šandor Winnetou 25/10/2022, 15:49

Ringo10 wrote:
mortal wrote:Putin je obećao da neće dirati Ukrajinu i prekršio obećano.
I Ukrajina je po sporazumu trebala biti neutralna pa je dogovor prekršen
A koliko su dogovora Ameri i Englezi prekršili bolje da ne pričamo
magarčino Ukrajina je i sada neutralna no nakon što se najebe majke rašistima to sigurno više neće biti.

_________________
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 30/10/2022, 00:19

Neki dan pricham sa frendom iz Zagreba i dotaknemo ovakvu temu o bijedi i siromashtvu.Veli mi,neki dan gledam mladji brachni par kopa po smecu koje je van kanti za smece i kada su to zavrshili otac djeteta ubaci klinca u onu veliku kantu da tamo kopa,veli kad mi srce nije puknulo,otishao sam u ducan kupio litru votke i napio sam se ko budala i isplakao dushu.Dok mi je to prichao i meni je suza kapnula iz oka.Nije zgorega podsjetiti takozvane hrvatske branitelje:Za shto ste se borili?Za mirovine ili da tako mladi ljudi kopaju po smecu?Ajde kuzim starije,u neku ruku si su i sami krivi jer su to birali ali djeca??Gdje ste stigli ,sunce vam jebem zareno pokvareno?

Sociolog Petrić iz instituta Ivo Pilar: Kriza će teško pogoditi oko 60 posto Hrvata

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/sociolog-petric-kriza-ce-tesko-pogoditi-oko-60-posto-hrvata-20221020

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 7/11/2022, 19:32

Ovo je video za one pokvarene idiote koji za sve optuzuju Rusiju.Pametni i obrazovani forumashi ovo znaju odavno.


Jeffrey Sachs Interview: "NATO Promised We Will Not Move Inch To The East, Every Thing Was Planned

https://www.youtube.com/watch?v=CkzIeJuKqj0

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Hartmann 8/11/2022, 10:04

sitting_bull wrote:samo izdresirani i mozak pod drilom njegovog režima će progutati sve ove moždane prdeže, zamjene teza i zaključke donesene na temelju krivih premisa.

u ukrajini nitko nije bio ugrožen dok patuljasti psihopata nije pokušao ukrajincima instalirati svoje sluge da im budu gospodari.

do tada je u ukrajini bio mir i nije bilo tenzija.
otprilike kao što je slobo pokušao krajinske srbe kao zaštititi i prekrojiti hrvatsku linijom virovitica-karlovac-karlobag.

popušio si karu ukrajinskom mornaru, vladimire vladimiroviču pa sad gutaj ustajalu spermu.

Bogami jeste,no tebi nije u interesu da znas,pa...od 2014.kad je Timosenko odgovorila na pitanje US drzavne tajnioce.."sto da Radimo sa 8 milijuna Rusa u Ukrajini..?2

Timosenko je odgovorila.."ne znam..!! bacite ih u zicu,ogradite,NUKAJTE IH.."

ovo je lako potvrditi..

Yoda je slavodobitno proisle godine negdje procitao da je i zadnji ruski celni disident ubijen,koji je potakao pobunu Rusa u Ukrajini..

Nego,famozno mi je kako se juznoeuropski balkanski prdeci,koji cak nisu niti nacija,izrazavaju o kulturama,kojima nisu dostojni da polizu asfalt ispod nogu... No

_________________
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Hartmann 8/11/2022, 10:12

Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:
mortal wrote:Putin je obećao da neće dirati Ukrajinu i prekršio obećano.
I Ukrajina je po sporazumu trebala biti neutralna pa je dogovor prekršen
A koliko su dogovora Ameri i Englezi prekršili bolje da ne pričamo
magarčino Ukrajina je i sada neutralna no nakon što se najebe majke rašistima to sigurno više neće biti.
Daleko od toga da je neutralna..Pocevsi od zapadnih investicija u biolaboratorije,do pranja love zapadnih politicara koji su dosegli zenit politisckog statusa..Ukrajina je ionako bila ekonomski slaba,a zapad ju je iskoristavao,kao dan danas..
Namjerno si presutio cinjenicu da je UKRAJINA IZRAZILA ZELJU da udje u NATO,i time je sve krenulo..Dobro,Zapad,Biden,osobno je rekao da ce se unistiti nord stream,ako Rusija udje u Ukrajinu..Dakle,Zapad isprovocirao Rusiju da udje u Ukrajinu,potom unistio Nord stream..
Prije svega toga Europa je trebala postati odlicno snabdjevena energentima iz Rusije..jeftinima..To USA nije odgovaralo namjerno je nametala Erin LNG plin,koji sada prodaje 4x skuplje Europi..sah-mat..ono,Europi,ne Rusiji..
Rusija je u BRICSU,a pogledaj koje zemlje i ekonomije(stvarna nacionalna bogatstva,ne zapadna virtualna magla,koja se urusi na Wall streetu  u jedan dan) su tamo...i uskoro pristupa Iran,Brazil,argentina,sve zemlje bogate resursima,a trziste ide preko 4 milijarde ljudi...

_________________
TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Ringo10 8/11/2022, 10:13

Hartmann wrote:
sitting_bull wrote:samo izdresirani i mozak pod drilom njegovog režima će progutati sve ove moždane prdeže, zamjene teza i zaključke donesene na temelju krivih premisa.

u ukrajini nitko nije bio ugrožen dok patuljasti psihopata nije pokušao ukrajincima instalirati svoje sluge da im budu gospodari.

do tada je u ukrajini bio mir i nije bilo tenzija.
otprilike kao što je slobo pokušao krajinske srbe kao zaštititi i prekrojiti hrvatsku linijom virovitica-karlovac-karlobag.

popušio si karu ukrajinskom mornaru, vladimire vladimiroviču pa sad gutaj ustajalu spermu.

Bogami jeste,no tebi nije u interesu da znas,pa...od 2014.kad je Timosenko odgovorila na pitanje US drzavne tajnioce.."sto da Radimo sa 8 milijuna Rusa u Ukrajini..?2

Timosenko je odgovorila.."ne znam..!! bacite ih u zicu,ogradite,NUKAJTE IH.."

ovo je lako potvrditi..

Yoda je slavodobitno proisle godine negdje procitao da je i zadnji ruski celni disident ubijen,koji je potakao pobunu Rusa u Ukrajini..

Nego,famozno mi je kako se juznoeuropski balkanski prdeci,koji cak nisu niti nacija,izrazavaju o kulturama,kojima nisu dostojni da polizu asfalt ispod nogu... No
Niko nije bio ugrožen  a poubijali ih granatama i snajperima 14 000 za 8 godina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 13 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum