ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by pizzon 17/3/2022, 20:54

rusi zele raspad eu
nemoj da se lazemo

pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


immortal likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 17/3/2022, 20:57

mentalitet wrote:
omni wrote:Ja cekam da Putler pocne cistiti svoje redove, dobit ce masu novih pristalica kad im clanove obitelji pozatvara i protjera u Sibir. Ceceni s onim kriminalcem na celu ce mu biti tjelesni zastitari.

Nko te ne nagovara niti tjera da drugachije razmishljash od onoga shto prezentirash ali pametan chovjek zeli da chuje i drugu stranu da bi mogao donijeti koliko toliko neki normalni zakljuchak ali svojom glavom naravno ako u njoj ima neshto mozga, ako nema onda cesh  kao i ostali ovdje mantrati svoju mantru koja ce samo tebe zajebati.Jer da bi rijeshio neki problem morash da znash uzrok, a ako zanemarujesh uzrok onda zanemarujesh rijeshenje problema.To je isto kada zanemarujesh neku bolest i ne odlazish kod lijechnika jer se bojish istiine koju bi ti doktor rekao ,ali neke bolesti su izlijechive ako ih prije otkrijesh a neke su smrtonosne ako se  ne otkriju na vrijeme .Kuzish metaforu?
A čuj svi su pri agresijama imali svoje uzroke, i bilo ih je koji nisu žwljeli i koji su željeli da ih razumiju. Mantrali mi ili ne stvar če iči svojim tokom u nadam se smijeru koji vodi protjerivanju agresora ikepecovom kraju vlasti.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 17/3/2022, 21:02

mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:Nema se sta tu gledati. Domaci izdajnici i njihove umotvorine nisu stivo za normalan svijet.
O bog te jebo odakle ti iskochi  Priznajesh da nisii prochitao a znash o chemu se radi  i plus sebe smatrash za normalni svijet.Jarane , ja bi rekao da si isto glup ko ovaj Pizon.Bare m si mogao napisati da si prochitao i onda donijetii svoj zakljuchak,barem bi zvuchalo inteligentnije ovako sam si sebe ukopao,odnosno kad lazesh lazi inteligentno i ne vrijedjaj tudji um jer to nije kulturno.

Stoj niz vjetar kad mi se obracas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 17/3/2022, 21:05

pizzon wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:mora da kenja i pokusa da se vadi
ucinak  u ukrajini obican je fijasko
od neuspelog  blic kriga do mrcvarenja po periferijama
i naseljima vecih gradova.
nista od startnih ciljeva
nista od veselja gradjana na istoku
ukrajine sto vide ruske tenkove
tenk je doziveo brodolom
kao borbeno oruzje.
tenek i kolona, nije pametno.


Sa vama ne vrijedii diiskutirati jer ste uvjereni da sve znate a to je osobina mentalno slabih. Tko je ono rekao? Znam samo jedno da ne znam nishta.Svatko tko misli da je posisao pamet cijelog svijeta je bolestan ,zato jarane morash da chujesh i ostala ali objektivna mishljenja pametnih ljudi a ne onih koji ponavljaju tudje misli kao papagaji.

kako bi bilo bolje i vama
i nama da ste prihvatili
raniju politiku srbije,
koja je uz grcku bila
jedini saveznik saveznicima
sa ovih prostora.
vi ste to razorili nakon
44. i danas prodajete maglu
po srbiji i to uspesno.
cupate srbiju iz eu i gurate
u pravcu azije.
verujem, da ce nam Bog pomoci
da vratimo srbiju u pravom
smeru, a to nije azija.
mogu da zamslim, da
smo na kavkazu, geografski,
pa trazimo nato pakt.
zgazili bi nas ko skakavce.



Ma gledaj majmune,koga zaboli kurac za tvoju Srbiju? Srbi su pokazali kroz povijest kakav su narod i ja ih zbog toga cijenim a ti si jedan obichan otpad koga ima u svakom narodu .Tako da, ja ne brinem za Srbiju niti Hrvatsku ,ja brinem za neshto drugo shto ti necesh vidjeti josh tisucu godina da zivish kao ni ovi tvoji hrvatski pandami.Samo mi nije jasno za koji ste se kurac tukli ako imate isto mishljenje?Ida srbi ce opet iizabrati Tita i to u prvom krugu.Shto cesh onda jadan?Vec sam ti dao ideju ,preseli se u Hrvatsku i ozeni onu Mortalku pa bi po zakonu genetike sigurno imali pametnu djecu.I da nisam Srbin pa te molim da mi se ne obracash kao srbinu ali ni kao hrvatu.Pa majku vam jebem balkansku zar svi moraju katolici biti hrvati i svi pravoslavni srbi.Evo samo ovo zadnje pitanje na koje znam odgovor chini od vas polupismene majmune.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 17/3/2022, 21:08

MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:Nema se sta tu gledati. Domaci izdajnici i njihove umotvorine nisu stivo za normalan svijet.
O bog te jebo odakle ti iskochi  Priznajesh da nisii prochitao a znash o chemu se radi  i plus sebe smatrash za normalni svijet.Jarane , ja bi rekao da si isto glup ko ovaj Pizon.Bare m si mogao napisati da si prochitao i onda donijetii svoj zakljuchak,barem bi zvuchalo inteligentnije ovako sam si sebe ukopao,odnosno kad lazesh lazi inteligentno i ne vrijedjaj tudji um jer to nije kulturno.

Stoj niz vjetar kad mi se obracas.
Sluchajno sam ti odgovorio a slijedecii svaki moj odgovor biti ce Jarane goni se u pichku materinu,tako ako drzish di sebe ne obracaj mi se.Idi bacaj kamenchice u Neretvu i broj slonove koji prolaze putem .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Guest 17/3/2022, 21:10

mentalitet wrote:
MDMiridije wrote:
mentalitet wrote:
O bog te jebo odakle ti iskochi  Priznajesh da nisii prochitao a znash o chemu se radi  i plus sebe smatrash za normalni svijet.Jarane , ja bi rekao da si isto glup ko ovaj Pizon.Bare m si mogao napisati da si prochitao i onda donijetii svoj zakljuchak,barem bi zvuchalo inteligentnije ovako sam si sebe ukopao,odnosno kad lazesh lazi inteligentno i ne vrijedjaj tudji um jer to nije kulturno.

Stoj niz vjetar kad mi se obracas.
Sluchajno sam ti odgovorio a slijedecii svaki moj odgovor biti ce Jarane goni se u pichku materinu,tako ako drzish di sebe ne obracaj mi se.Idi bacaj kamenchice u Neretvu i broj slonove koji prolaze putem .
 
Av av auuuuu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 17/3/2022, 21:12

omni wrote:
mentalitet wrote:
omni wrote:Ja cekam da Putler pocne cistiti svoje redove, dobit ce masu novih pristalica kad im clanove obitelji pozatvara i protjera u Sibir. Ceceni s onim kriminalcem na celu ce mu biti tjelesni zastitari.

Nko te ne nagovara niti tjera da drugachije razmishljash od onoga shto prezentirash ali pametan chovjek zeli da chuje i drugu stranu da bi mogao donijeti koliko toliko neki normalni zakljuchak ali svojom glavom naravno ako u njoj ima neshto mozga, ako nema onda cesh  kao i ostali ovdje mantrati svoju mantru koja ce samo tebe zajebati.Jer da bi rijeshio neki problem morash da znash uzrok, a ako zanemarujesh uzrok onda zanemarujesh rijeshenje problema.To je isto kada zanemarujesh neku bolest i ne odlazish kod lijechnika jer se bojish istiine koju bi ti doktor rekao ,ali neke bolesti su izlijechive ako ih prije otkrijesh a neke su smrtonosne ako se  ne otkriju na vrijeme .Kuzish metaforu?
A čuj svi su pri agresijama imali svoje uzroke, i bilo ih je koji nisu žwljeli i koji su željeli da ih razumiju. Mantrali mi ili ne stvar če iči svojim tokom u nadam se smijeru koji vodi protjerivanju agresora ikepecovom kraju vlasti.

Ti se nadash ?Nadam se i ja sutrashnjoj sedmici na lotu koji nisam uplatio.Pa shto cemo?Hocemo se ubiti zbog toga .Ja sigurno necu jer znam da se dzabe nadam ,ali ti bi mogao puci od velike nade.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 17/3/2022, 21:12

kaj je čejenu?
još si u mrskoj americi?

jebhes zagrbchanke safetu, mursaliju i smiru sve u 16. malo su na suncu floride dobile brončani ten?

uskoro će vam putler pušiti srpsku kitu pa bute u ekstazi.

nekaj "moćna" armija kilavi. 

ukrajini imaju nekaj malo zapadnog oružja, ali rokaju "moćni" srpski ratni stroj.

odi kreketat u ukrajinu pa nam s prve linije zakrekeći o tome kako "hrabra i moćna" ruska armija tuče po civilnim ciljevima-jer po drugome ne može.

pravoslavna doktrina. gola zemlja i srpske kosti.

platit ćete skupo ovu zajebanciju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by omni 17/3/2022, 21:16

mentalitet wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:

Nko te ne nagovara niti tjera da drugachije razmishljash od onoga shto prezentirash ali pametan chovjek zeli da chuje i drugu stranu da bi mogao donijeti koliko toliko neki normalni zakljuchak ali svojom glavom naravno ako u njoj ima neshto mozga, ako nema onda cesh  kao i ostali ovdje mantrati svoju mantru koja ce samo tebe zajebati.Jer da bi rijeshio neki problem morash da znash uzrok, a ako zanemarujesh uzrok onda zanemarujesh rijeshenje problema.To je isto kada zanemarujesh neku bolest i ne odlazish kod lijechnika jer se bojish istiine koju bi ti doktor rekao ,ali neke bolesti su izlijechive ako ih prije otkrijesh a neke su smrtonosne ako se  ne otkriju na vrijeme .Kuzish metaforu?
A čuj svi su pri agresijama imali svoje uzroke, i bilo ih je koji nisu žwljeli i koji su željeli da ih razumiju. Mantrali mi ili ne stvar če iči svojim tokom u nadam se smijeru koji vodi protjerivanju agresora ikepecovom kraju vlasti.

Ti se nadash ?Nadam se i ja sutrashnjoj sedmici na lotu koji nisam uplatio.Pa shto cemo?Hocemo se ubiti zbog toga .Ja sigurno necu jer znam da se dzabe nadam ,ali ti bi mogao puci od velike nade.
Vidiš ja sam uplatio.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 17/3/2022, 21:18

veber wrote:kaj je čejenu?
još si u mrskoj americi?

jebhes zagrbchanke safetu, mursaliju i smiru sve u 16. malo su na suncu floride dobile brončani ten?

uskoro će vam putler pušiti srpsku kitu pa bute u ekstazi.

nekaj "moćna" armija kilavi. 

ukrajini imaju nekaj malo zapadnog oružja, ali rokaju "moćni" srpski ratni stroj.

odi kreketat u ukrajinu pa nam s prve linije zakrekeći o tome kako "hrabra i moćna" ruska armija tuče po civilnim ciljevima-jer po drugome ne može.

pravoslavna doktrina. gola zemlja i srpske kosti.

platit ćete skupo ovu zajebanciju.


Jebem i tebi mater ali schwapsku.Majmune Njemachka ce ti uskoro biti pusta ne , zbog vrganja nego zbog necheg drugog.Pa shta ti mislish da ce americhki zidovi dopustiti toj tvojoj usranoj Njeemachkoj da vlada Europom ,zato se i ide shto bi zagorci rekli okolo pa do male kere. A sad mozesh skakutati do mile volje dalje .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by mentalitet 17/3/2022, 21:20

omni wrote:
mentalitet wrote:
omni wrote:
A čuj svi su pri agresijama imali svoje uzroke, i bilo ih je koji nisu žwljeli i koji su željeli da ih razumiju. Mantrali mi ili ne stvar če iči svojim tokom u nadam se smijeru koji vodi protjerivanju agresora ikepecovom kraju vlasti.

Ti se nadash ?Nadam se i ja sutrashnjoj sedmici na lotu koji nisam uplatio.Pa shto cemo?Hocemo se ubiti zbog toga .Ja sigurno necu jer znam da se dzabe nadam ,ali ti bi mogao puci od velike nade.
Vidiš ja sam uplatio.
Neka si , ja ne vjerujem u kocku bilo koje vrste, kako ono kazu nadanje je ludom radovanje.Ai meni danas trebaju pare ne sutra.:))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti 17/3/2022, 21:38

pizzon wrote:rusi zele raspad eu
nemoj da se lazemo

Stvari stoje upravo obrnuto.
Ameri žele raspad EU i vrlo efikasno provode mjere koji vode u tom smeru.
Rat koji je Rusija pokrenula protiv Ukrajine je iznuđena reakcija Rusa koji su Ameri predvidjeli.
Ove idiotske sankcije protiv Rusije desetorostruko više štete Europi nego Rusiji.
Sve to neminovno vodi propasti Europe.
Kad Euro propadne, jedina svjetska valuta će biti dolar.
Prijelaz na dolar će kratkotrajno strahovito ojačati Američku ekonomiju, iako će i to imati ograničen efekt, jer i dolar je u kurcu.
Svjedočimo povijesnom procesu preslagivanja svjetske moći i promijeni ćitavog svjetskog sistema.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29097
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by veber 17/3/2022, 21:39

mentalitet wrote:
veber wrote:kaj je čejenu?
još si u mrskoj americi?

jebhes zagrbchanke safetu, mursaliju i smiru sve u 16. malo su na suncu floride dobile brončani ten?

uskoro će vam putler pušiti srpsku kitu pa bute u ekstazi.

nekaj "moćna" armija kilavi. 

ukrajini imaju nekaj malo zapadnog oružja, ali rokaju "moćni" srpski ratni stroj.

odi kreketat u ukrajinu pa nam s prve linije zakrekeći o tome kako "hrabra i moćna" ruska armija tuče po civilnim ciljevima-jer po drugome ne može.

pravoslavna doktrina. gola zemlja i srpske kosti.

platit ćete skupo ovu zajebanciju.


Jebem i tebi mater ali schwapsku.Majmune Njemachka ce ti uskoro biti pusta ne , zbog vrganja nego zbog necheg drugog.Pa shta ti mislish da ce americhki zidovi dopustiti toj tvojoj usranoj Njeemachkoj da vlada Europom ,zato se i ide shto bi zagorci rekli okolo pa do male kere. A sad mozesh skakutati do mile volje dalje .
jesi li se navlažio?
da ti ne ide na suho.

židovi su sretni kaj je njemačka takva kakva je, pogotovo jer podržava državu izrael, a još više ju vole jer blisko surađuju protiv arapskih terorista.
izrael se neće miješati u sukob europe i rusije jer se dobro sijeća ruskih pogroma židova i svjesni su da ruski imperijalizam ne poštuje judaizam i da ga želi zatrti, kao i vi čejeni.

zato su recimo hrvatska, austrija, njemačka prijateljske zmlje izraela, saveznici dok recimo srbija, rusija nisu.

kužiš čejenu.

a sholz i macron su potiho upozorili vašeg poremećenog vožda da su obje zemlje nuklearne sile s taktičkim naoružanjem novog tipa.

ali, znoj se u "smrdljivoj" americi i pozdravi zagorenu safetu, zagreBčanku s kozari puteva.

drago mi je kaj si iskompleksiran, jadan i kaj radiš za "mrski" dolar.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by vuksadinare 17/3/2022, 21:43

... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by crvenkasti 17/3/2022, 21:56

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:kaj je čejenu?
još si u mrskoj americi?

jebhes zagrbchanke safetu, mursaliju i smiru sve u 16. malo su na suncu floride dobile brončani ten?

uskoro će vam putler pušiti srpsku kitu pa bute u ekstazi.

nekaj "moćna" armija kilavi. 

ukrajini imaju nekaj malo zapadnog oružja, ali rokaju "moćni" srpski ratni stroj.

odi kreketat u ukrajinu pa nam s prve linije zakrekeći o tome kako "hrabra i moćna" ruska armija tuče po civilnim ciljevima-jer po drugome ne može.

pravoslavna doktrina. gola zemlja i srpske kosti.

platit ćete skupo ovu zajebanciju.


Jebem i tebi mater ali schwapsku.Majmune Njemachka ce ti uskoro biti pusta ne , zbog vrganja nego zbog necheg drugog.Pa shta ti mislish da ce americhki zidovi dopustiti toj tvojoj usranoj Njeemachkoj da vlada Europom ,zato se i ide shto bi zagorci rekli okolo pa do male kere. A sad mozesh skakutati do mile volje dalje .
jesi li se navlažio?
da ti ne ide na suho.

židovi su sretni kaj je njemačka takva kakva je, pogotovo jer podržava državu izrael, a još više ju vole jer blisko surađuju protiv arapskih terorista.
izrael se neće miješati u sukob europe i rusije jer se dobro sijeća ruskih pogroma židova i svjesni su da ruski imperijalizam ne poštuje judaizam i da ga želi zatrti, kao i vi čejeni.

zato su recimo hrvatska, austrija, njemačka prijateljske zmlje izraela, saveznici dok recimo srbija, rusija nisu.

kužiš čejenu.

a sholz i macron su potiho upozorili vašeg poremećenog vožda da su obje zemlje nuklearne sile s taktičkim naoružanjem novog tipa.

ali, znoj se u "smrdljivoj" americi i pozdravi zagorenu safetu, zagreBčanku s kozari puteva.

drago mi je kaj si iskompleksiran, jadan i kaj radiš za "mrski" dolar.

Od svih država na svijetu, najviše štete od sankcija Rusiji ima Njemačka.
No Ameri će uništivši Njemačku uništiti i čitavu Europu, što im i jest cilj.

A što što tiče nuklarnog naoružanja, Rusija i Kina za sad jedini imaju hipersonično oružle i u velikoj su vojnoj prednosti pred ostalim silama. Mogu zbrisati NATO sa 20 takvih raketa prije nego ovi stignu klinuti Enter.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29097
2014-04-17


Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 17/3/2022, 22:00

pizzon wrote:mora da kenja i pokusa da se vadi
ucinak  u ukrajini obican je fijasko  :tu

od neuspelog  blic kriga do mrcvarenja po periferijama
i naseljima vecih gradova.
nista od startnih ciljeva
nista od veselja gradjana na istoku
ukrajine sto vide ruske tenkove  :tu

tenk je doziveo brodolom
kao borbeno oruzje.
tenek i kolona, nije pametno.

ima da dobiješ sladoled sa kuglu ili dvije 
možda bi te i sam Putin tako počastio  :rasta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Serbinho-3 17/3/2022, 22:03

pizzon wrote:rusi zele raspad eu
nemoj da se lazemo


EU nije zelela raspad Jugoslavije i kontrolu nad mnogim

Zemljama sirom Istocne Evrope, pa su ubacivali kojekakve

Tarzane, koji su organizovali Revolicije.

Do juce su Belorusiju pokusali kao Ukrajinu da smotaju.

Klasicni Kolonizatori, olos i sljam.

Cesto se zna reci kako Migranti dolaze u EU, ruse kulturu

i donose svoje.

Isto to radi i EU, ide po Istoku, bez postovanja na kulturu, obicare, guraju LGBT Pride, menjaju Zakone, rade sta hoce.

Stavljaju jedne protiv drugih, tako vladaju.

Kupe kojekakve politicare, vec izlizana prica.

Sada smeta Rusija, svi se digli na noge, opet Hag,

Genocid, zlocini, drz'te lopova, medijska histerija.

Vec vidjeno.

Nema pas za sta da ih igrize, trguju svojim petrodolarom

nastampanim.

Sutra da traze drugi nacin plaxanja za energente, ima da

okace gace na stap.

Ukrajina, kada su jahali Srbiju, Demone iz Pakla sa uranijumskim bombama, nismo im zvali i slali lazne

pretnje o bombama na letovima za Ameriku.

Nije ih bilo nigde, sada terorizam i ne kriju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Serbinho-3 17/3/2022, 22:11

pizzon wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:mora da kenja i pokusa da se vadi
ucinak  u ukrajini obican je fijasko
od neuspelog  blic kriga do mrcvarenja po periferijama
i naseljima vecih gradova.
nista od startnih ciljeva
nista od veselja gradjana na istoku
ukrajine sto vide ruske tenkove
tenk je doziveo brodolom
kao borbeno oruzje.
tenek i kolona, nije pametno.


Sa vama ne vrijedii diiskutirati jer ste uvjereni da sve znate a to je osobina mentalno slabih. Tko je ono rekao? Znam samo jedno da ne znam nishta.Svatko tko misli da je posisao pamet cijelog svijeta je bolestan ,zato jarane morash da chujesh i ostala ali objektivna mishljenja pametnih ljudi a ne onih koji ponavljaju tudje misli kao papagaji.

kako bi bilo bolje i vama
i nama da ste prihvatili
raniju politiku srbije,
koja je uz grcku bila
jedini saveznik saveznicima
sa ovih prostora.
vi ste to razorili nakon
44. i danas prodajete maglu
po srbiji i to uspesno.
cupate srbiju iz eu i gurate
u pravcu azije.
verujem, da ce nam Bog pomoci
da vratimo srbiju u pravom
smeru, a to nije azija.
mogu da zamslim, da
smo na kavkazu, geografski,
pa trazimo nato pakt.
zgazili bi nas ko skakavce.


Koja to politika?

Jahali i izivljavali se oko Haga, oteli Kosovo kroz jednostrano

priznanje, izivljavanje bez pardona, privatizacija pokrali sve,

sto su generacije stvarale, silom te siluje.

Oni Zuti lopovi krali, sreca da nisu u Saudijskoj, odsekli bi im

prste lopovske.

Ta politika ka EU jw pokazala, vidi se i u Bosni, Kosovu,

Ukrajini, jad i beda.

Azija, nisi ti ni za Aziju, Srbija je goli kurac na biciklu.

Ljudi su goli kurac, nemaju kapacitet za nesto vise.

Sitni kriminal, ko koga zajebe za sitne pare, navuce

na tanak led, 15 napadne palicama jednog nesretnika,

tako, generalno nula.

Ovaj se trudi, mada trebas imati fajtere a ne Pirate,

vracare, gatare i nakupce svinja.

Red, rad, disciplina.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 17/3/2022, 22:12

strašno mi je gadljiv Putin u zadnjim obraćanjima
potpuno je smiren, galantan, obraćanje s visoka, lagano i tiho
kao da je utažio glad za pažnjom i moći sijući smrt susjedima i vlastitoj mladeži
 kao da ne živi u svijetu gdje žive i drugi Rusi i kao da nije poslao do sada već tisuće mladih Rusa u smrt
kao da je sve što se dešava u Ukrajini fini desert
kao da ga se to ni malo ne tiče i kao da ne pripada ovome svijetu 
ali nema muda suočiti se sa majkama poginulih
ne izlazi iz svoje bude

zaslužuje strmoglav i nepovratan pad

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Noor likes this post

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 17/3/2022, 22:16

crvenkasti wrote:


A što što tiče nuklarnog naoružanja, Rusija i Kina za sad jedini imaju hipersonično oružle i u velikoj su vojnoj prednosti pred ostalim silama. Mogu zbrisati NATO sa 20 takvih raketa prije nego ovi stignu klinuti Enter.


masa Rusa se stidi Putina
mase ga proklinju
majori i pukovnici odustaju od borbe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by immortal 17/3/2022, 22:30

https://www.facebook.com/N1Hrvatska/videos/481333013631969/?comment_id=479066077036312&notif_id=1646941815579755&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA - Page 2 Empty Re: TREBA DA SE CHUJE I DRUGA STRANA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum