ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 5/3/2022, 15:26

RayMabus wrote:Zelenski je legitimno izabrani predsjednik. Putin nije smija i nema nikakvo pravo napadat druge države i narode.

O čemu vas dvojica ( Kic i ebenica ) serete ?

nisam nikad dovodio legitimnost Zelenskog u pitanje..

samo je zanimljivo da američki pukovnik ima ovakvo izdvojeno mišljenje i izlaže ga javno na televiziji..

i naše vođe su demokratski legitimno izabrani, pa samo slušaju Brissel.. kek

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 5/3/2022, 15:26

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
maidan je bio prosvjed protiv legitimno izabranog ukrajinskog predsjednika, dolaze dva američka diplomata, mccain i nuland, jedan drži govore a druga dijeli kruh.
mrš u 3 pizde materine nepodojene sa svojom tablicom legitimnih izbora. :coffee
legitimno izabrane predsjednike brane elektori, kojih ima na milijune... ovaj je ko pizda pobjegao i sad sve ovo vrijeme gle čuda živi pod zaštitom rusije koja vrši agresiju na ukrajinu čiji je on kakti bio legitimno izabran... je al u kurcu... legitimnog predsjednika ukrajine trenutno brani vojska ukrajine, ukrajinski nacisti, iako im je predsjednik židov, i onaj jadni nenaoružani narod koji prkosi naoružanim ruskim agresorima... od kojih su mnogi rusi...
nije on pobego k'o pizda nego su ga k'o pizdu poterali jer bi ga inače objesili kak su i sadama.
nepojmljivo je bilo gdje u svijetu da na prosvjede protiv izabranog predsjsdnika dolaze diplomati neke druge usrane države! to je nepojmljivo!
ja sam ukrajuince podržavao na maidanu sve dok sam mislio da je to njihova interna stvar, nakon odese i nakon kaj su isplivale sve te stvari sam ih prestao podržavat i zato u ovom njihovom današnjem ratu ne podržavam nikoga, jebe mi se! žao mi je samo ljudi koji će izginut bezveze, za nekog drugog, za neku usranu nulandicu koja će im dat šnitu kruha dok će svoju usranu guzičetinu šopat kavijarom u nekoj washingtonskoj vili sa crnom poslugom.
i dobro, ostani po strani, ako te netko pita reci upravo to što si napisao, ako te ne pita jebe te se... ja sam bio onda za ukrajinu i sad sam za ukrajinu i ne zamaram se tom tvojom konsternacijom zbog nedostatka univerzalne pravde... trenutno suosjećam sa patnjom bratskog mi naroda i želim braniteljima istog dug život i mirnu ruku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 5/3/2022, 15:27

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:Naciazovi izgleda sabotirali već  dogovorenu evakuaciju civila iz Mariupolja. Došlo do rokačine tijekom izvlačenja. 
Nekima paše da bude što krvavije.
..ak si ti bio jrvatski branitelj ja si jaja odrezem..
naravno da nije
pa nije..ne poznam nijednog iskonskog branitelja narocito dragovoljca koji je za ruje....veli kao za tudjmana je a cini sve sto mesic..osim sto nije za mujage...bezveznjak..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 5/3/2022, 15:28

kic wrote:
RayMabus wrote:Zelenski je legitimno izabrani predsjednik. Putin nije smija i nema nikakvo pravo napadat druge države i narode.

O čemu vas dvojica ( Kic i ebenica ) serete ?

nisam nikad dovodio legitimnost Zelenskog u pitanje..

samo je zanimljivo da američki pukovnik ima ovakvo izdvojeno mišljenje i izlaže ga javno na televiziji..

i naše vođe su demokratski legitimno izabrani, pa samo slušaju Brissel.. kek

Nisu Ameri natjerali Putina da baš ovako uđe u Ukrajinu, sam je ušao, sam je pao.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by prckov 5/3/2022, 15:29

ukrajina je suverena zemlja, i tu sva prica zavrsava
to sto ja mislim da su u svemu tome amerikanci prljaviji od rusa ne mijenja na stvari da rusi vrse agresiju na suverenu zemlju

sve u svemu jos jedna tragedija velikih razmjera, nazalost

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


kic likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 5/3/2022, 15:29

cak mislim da je ringo a ne svetoje...pa koristi dvostruki nick
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 5/3/2022, 15:29

Oboren i Su-30SM, isto u niskom letu

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/3/2022, 15:30

kic wrote:
RayMabus wrote:Zelenski je legitimno izabrani predsjednik. Putin nije smija i nema nikakvo pravo napadat druge države i narode.

O čemu vas dvojica ( Kic i ebenica ) serete ?

nisam nikad dovodio legitimnost Zelenskog u pitanje..

samo je zanimljivo da američki pukovnik ima ovakvo izdvojeno mišljenje i izlaže ga javno na televiziji..

i naše vođe su demokratski legitimno izabrani, pa samo slušaju Brissel.. kek
Šta je Biden prvo predložija Zelenskome ?

Avion za bijeg.

To znači da je američki interes bio isprovocirati Rusiju a onda da Ukrajina padne.

Desilo se nešto skroz deseto.

E sad Pentagonu ne odgovara da se Rusija skroz porazi jer bi izgubili glavnu baba rogu pa ajmo malo ocrnjavat Zelenskog i rušit mu legitimitet.

Stavio sam ti mapu i s koliko je on dobija Porošenka na izborima 2019.

I usput Zelenski nikakve veze nema s Majdanom tj izborima od prije i tom pričom iz 2014.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hektorović 5/3/2022, 15:35

RayMabus wrote:
kic wrote:
RayMabus wrote:Zelenski je legitimno izabrani predsjednik. Putin nije smija i nema nikakvo pravo napadat druge države i narode.

O čemu vas dvojica ( Kic i ebenica ) serete ?

nisam nikad dovodio legitimnost Zelenskog u pitanje..

samo je zanimljivo da američki pukovnik ima ovakvo izdvojeno mišljenje i izlaže ga javno na televiziji..

i naše vođe su demokratski legitimno izabrani, pa samo slušaju Brissel.. kek
Šta je Biden prvo predložija Zelenskome ?

Avion za bijeg.

To znači da je američki interes bio isprovocirati Rusiju a onda da Ukrajina padne.

Desilo se nešto skroz deseto.

E sad Pentagonu ne odgovara da se Rusija skroz porazi jer bi izgubili glavnu baba rogu pa ajmo malo ocrnjavat Zelenskog i rušit mu legitimitet.

Stavio sam ti mapu i s koliko je on dobija Porošenka na izborima 2019.

I usput Zelenski nikakve veze nema s Majdanom tj izborima od prije i tom pričom iz 2014.

Ameri su u biti u šoku sad kad su vidjeli koliko su Rusi ispali nesposobni.


Doktrinarno ostali u 60tima, vojska kronično drljava i neprofesionalna, zrakoplovstvo koristi taktike iz WW2,...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 5/3/2022, 15:36


ukrajinske bespilotne letjelice uredno funkcioniraju i u skladu s potrebama djeluju

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 5/3/2022, 15:38

Hektorović wrote:
kic wrote:
RayMabus wrote:Zelenski je legitimno izabrani predsjednik. Putin nije smija i nema nikakvo pravo napadat druge države i narode.

O čemu vas dvojica ( Kic i ebenica ) serete ?

nisam nikad dovodio legitimnost Zelenskog u pitanje..

samo je zanimljivo da američki pukovnik ima ovakvo izdvojeno mišljenje i izlaže ga javno na televiziji..

i naše vođe su demokratski legitimno izabrani, pa samo slušaju Brissel.. kek

Nisu Ameri natjerali Putina da baš ovako uđe u Ukrajinu, sam je ušao, sam je pao.

thank you, captain obvious :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 5/3/2022, 15:39


_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 5/3/2022, 15:41

RayMabus wrote:
kic wrote:
RayMabus wrote:Zelenski je legitimno izabrani predsjednik. Putin nije smija i nema nikakvo pravo napadat druge države i narode.

O čemu vas dvojica ( Kic i ebenica ) serete ?

nisam nikad dovodio legitimnost Zelenskog u pitanje..

samo je zanimljivo da američki pukovnik ima ovakvo izdvojeno mišljenje i izlaže ga javno na televiziji..

i naše vođe su demokratski legitimno izabrani, pa samo slušaju Brissel.. kek
Šta je Biden prvo predložija Zelenskome ?

Avion za bijeg.

To znači da je američki interes bio isprovocirati Rusiju a onda da Ukrajina padne.

Desilo se nešto skroz deseto.

E sad Pentagonu ne odgovara da se Rusija skroz porazi jer bi izgubili glavnu baba rogu pa ajmo malo ocrnjavat Zelenskog i rušit mu legitimitet.

Stavio sam ti mapu i s koliko je on dobija Porošenka na izborima 2019.

I usput Zelenski nikakve veze nema s Majdanom tj izborima od prije i tom pričom iz 2014.

jest, ajmo o istome pričati što smo već prošli tjedan prošli...

intervju je o američkom pukovniku koji vidi stvari malo drugacije od 99% medija
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 5/3/2022, 15:41



evo još pilota ruskih, nisu svi debeli ima ih i u kondiciji

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 5/3/2022, 15:45

ruski piloti s obzirom na njihov učinak u smislu ubijanja civila, teško da će i jedan preživjeti zarobljavanje... ovo je kundak upoznavanje... nek se zahvale svom vrhovnom komandantu na jadnom svršetku svojih života

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/3/2022, 15:53

Kina će u ovoj godini izdvojiti 7,1 posto više novca za nacionalnu odbranu, predviđeno je budžetom koji je danas predstavljen Svenarodnom kineskom kongresu, javlja Reuters.
Kina će time nadmašiti prošlogodišnje povećanje vojnog budžeta, uprkos skromnim prognozama ekonomskog rasta, prenosi Tanjug.
Dok premijer Kine Li Keqiang nastoji da zaštiti suverenitet, sigurnost i razvojne interese zemlje, Kina će u ovoj godini izdvojiti 7,1 posto više novca na nacionalnu odbranu i tako nadmašiti prošlogodišnje povećanje vojnog budžeta uprkos skromnim prognozama ekonomskog rasta.

Osnaživanje kineske vojske

Keqiang je obećao da će poboljšati vojnu obuku i borbenu spremnost Narodnooslobodilačke armije koja razvija niz novih tipova naoružanja – od stealth lovaca do nosača aviona, navodi britanska agencija.
Povećanje izdvajanja za kineske oružane snage u okviru budžeta pomno prate susjedi Kine i Washington kao barometar koliko agresivno će Peking osnaživati kinesku vojsku.
Ovogodišnje povećanje od 7,1 posto je sedmo uzastopno jednocifreno budžetsko povećanje za sistem nacionalne odbrane uprkos padu stope ekonomskog rasta i unutrašnjim preprekama u Kini, drugoj po veličini svjetskoj ekonomiji, uključujući i pad prometa u ogromnom sektoru nekretnina i smanjenoj općoj potrošnji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 5/3/2022, 15:54

Budem probao staviti stvari ovdje u perspektivu.

Invazija traje 10 dana. Rusi nisu zdrobili Ukrajince, nitko ne može sakriti lošu izvedbu Rusa i herojski otpor Ukrajinaca (doduše, za razliku od nas, oni imaju dobar dio svijeta iza svojih leđa, mi smo za ikoga spremnog makar nas saslušati išli svijećom po Europi i svijetu).

Međutim, Rusi niti su odbačeni niti zaustavljeni. Njihovo napredovanje je usporeno, ali se odvija, po svim pravcima, nažalost.

Na jugu su odmah, u prvim satima, izbili na Dnjepar. Prekjučer su ušli u Zaporožje, to je središnja Ukrajina.

Mariupolj, ukrajinski Vukovar, se herojski drži, ali Rusi su blizu da se povežu s Donbasom i od ukrajinske obale ostaje Odesa, kojoj se rat približava.

Rusi su napravili nekoliko rezova, i između tih rezova su se našle značajne ukrajinske snage.

Harkov se granatira nemilice, to što od tamo nema previše vijesti vjerojatno ohrabruje Ruse da budu grublji. 

Kijev je u poluokruženju/okruženju, ali Rusi oklijevaju ući u grad, očito je da im se ne gine.

Borbe su zahvatile i Žitomir, to je strateški i prometno bitno.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/3/2022, 15:56

Ruski rat protiv Ukrajine razvija se u pravcu koji mnogi posmatrači i analitičari nisu očekivali, a situacija je postala toliko opasna da je teško predvidjeti njen ishod.
-
https://balkans.aljazeera.net/teme/2022/3/5/britanski-strucnjak-za-al-jazeeru-ovo-su-greske-ruske-vojske-u-ukrajini-a-dug-rat-nije-u-putinovom-interesu

-


Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Lastpo10 by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.





B-)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by niels 5/3/2022, 15:59

Uglavnom, Rusija se odlučila slijediti svoju doktrinu - nadirati kao vodena mrlja po zidu, gdje nema otpora. Džepove otpora okružuju.

Nema tu blistavih pobjeda ni ritma od kojeg zastaje dah. Polagani su, tupi i metodični.

Ali napreduju, nema dvojbe.
niels
niels

Male
Posts : 4795
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/3/2022, 15:59

niels wrote:Budem probao staviti stvari ovdje u perspektivu.

Invazija traje 10 dana. Rusi nisu zdrobili Ukrajince, nitko ne može sakriti lošu izvedbu Rusa i herojski otpor Ukrajinaca (doduše, za razliku od nas, oni imaju dobar dio svijeta iza svojih leđa, mi smo za ikoga spremnog makar nas saslušati išli svijećom po Europi i svijetu).

Međutim, Rusi niti su odbačeni niti zaustavljeni. Njihovo napredovanje je usporeno, ali se odvija, po svim pravcima, nažalost.

Na jugu su odmah, u prvim satima, izbili na Dnjepar. Prekjučer su ušli u Zaporožje, to je središnja Ukrajina.

Mariupolj, ukrajinski Vukovar, se herojski drži, ali Rusi su blizu da se povežu s Donbasom i od ukrajinske obale ostaje Odesa, kojoj se rat približava.

Rusi su napravili nekoliko rezova, i između tih rezova su se našle značajne ukrajinske snage.

Harkov se granatira nemilice, to što od tamo nema previše vijesti vjerojatno ohrabruje Ruse da budu grublji. 

Kijev je u poluokruženju/okruženju, ali Rusi oklijevaju ući u grad, očito je da im se ne gine.

Borbe su zahvatile i Žitomir, to je strateški i prometno bitno.
by RayMabus Mon 28 Feb - 2:15

Baš me brige za Mariupolj. Jasno je da je ruska mornarica to odlučila zauzet kako im se ne bi sutra neki Briti tu stacionirali s raketama za gađanje druge obale Azovskog mora tj Rusije.

Šta će oni tamo u tom Mariupoliju ili ne boli me kurac. Kad se to osvoji onda ono mornarice iz Azovskog mora izlazi u Crno more i skupa s tom oklopnom vojskom ide na Odesu i središnju Ukrajinu u prostor između Kijeva i Odese.

Odesa se mora osvojiti jer :

1. Da NATO nema još jednu državu na Crnom moru a koja je izrazito antiruska i želi vratiti Krim

2. Da se prekine veza Kijeva ( čak i ako isti ne padne ) s morem ali i s Turskom koja koliko vidim s onim dronovima šta je dala Ukri dobro rokaju Ruse na tlu.

3. Da se spoje s Moldavijom i povrate Transisitriju i osiguraju da Moldavija neće u EU i NATO.

4. Da izađu na rumunsjku granicu a šta je delta Dunava i imaju kontrolu na ušću Dunava ( nije u Ukrajini al je granica i imaju uvid odma )

5. Da se zacementira more oko Zmijskog ostrva ( Ukrajina ne bi imala onda više nikakvi izlaz na more ) i zablokiraju plinska polja koja se nalaze dijelom u rumunjskim vodama kako Rumunji ( čitaj američke, britanske i druge firme ) ne bi mogle tu vadit plin jer plina Rumunjska ima za još samo deset godina ( nalazi se unutra u Transilvaniji ta nalazišta koja imaju plina za Rumunjsku tek za još deset godina ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176973
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 5/3/2022, 16:00

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
eto pričekajmo 12 dana pa ćemo onda razgovarati kad se uspostavi izravna dostava vojne pomoći... do tada je za nadati se da će ukrajinci nanijeti maksimalno moguće gubitke rusima u skladu sa sredstvima s kojima raspolažu... ja rezoniram kao bivši vojnik... cilj je poubijati što je moguće više neprijateljskih vojnika, uništiti što je moguće više neprijateljske tehnike... s obzirom da sam se ja od prvog trenutka postavio na stranu ukrajine onda je jasno kome želim puno sreće i mirnu ruku, tko je bio u ratu zna koliko je važno biti miran dok ciljaš, jer je iznimno važno kad pucaš pogoditi...

A dobro, sretno. Sa ovakvom vojnom strategijom mozes samo dobit atomsku  u Sisak. Odlicna vojna strategija nebi to bolje ni Rommel i Patton smislili ustvari takvu bi doktrinu oni odmah odbacili u kos za smece.
pa dobit će ju i on, dobit će ju i kinezi i indijci, svi koji su bili suzdržani ili za rusiju dobit će porciju... jesi to ukalkulirao... ono što mora biti mora biti... ja osobno se toga ne bojim, jer me ta bomba ne mre dva puta ubiti, a i kad me bude ubijala neću ni osjetiti... ti se moraš brinuti jer bi ti mogao oslijepiti, moglo bi ti otpadati meso s kostiju i mogao bi umirati u agoniji jer nećeš biti blizu primarne aktivnosti nuklearnog udara...

Pa onda cu tebe i takve poput tebe smatrati krivima za apokalipsu jer vi bas cackate mecku. Imas totalno iracionalan pristup situaciji koja se desava. To je kao da cackas bordosku dogu i onda ti pas u trenu zdrobi pola ruke pa se ti onda pitas kme kme pa evo reko sam vam da je pas opasan. A ja tebe pitam zasto cackas i nadolijevas ulje na vatru? Zar se tako gasi ratni pozar da ga jos vise rasplamsas a znas da te proti vnik moze pregaziti ko plitki potok bez da trepne.

Totalno iracionalno je tvoje razmisljanje izdominirale su te emocije i u takvim okolnostima je uzaludno uopce diskutirati i debatirati jer imam ispred sebe fanatika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 36 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum