ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sat 5 Mar - 19:33

https://www.dnevno.hr/domovina/ruski-placenici-podsjecaju-me-na-cetnike-pukovnik-hv-a-u-ovome-ratu-ni-nato-nije-neduzan-1920532/

vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Sat 5 Mar - 19:33

ovako idu za sada informacije.. kolega alphaomega je sinoć pitao zna li ko kakve informacije o navodnom ukrainskom kontra-napadu kod harkiva, pročitao sam pitanje ali nisam odgovorio jer nisam znao informacije. 
izgleda da su ovi luđaci ukrainci isprašili cijelu rusku pukovniju.. navodno su bili loši vremenski uvjeti, ruska avijacija nije djelovala, ovi luđaci se zaletili na ruse, počeli tući po njima, rusi su nakon nekih gubitaka uglavnom utekli iz tenkova i vozila i ostavili ih ukraincima. navodno je cijela pukovnija izbrisana na takav način, što sumnjam(ali tko zna) ali evo čitajte sami -moguće da su ukrainci malo preuveličali brojke, ali ono..pratimi dalje, idemo ono što znamo

analiza Tom Copera na facebooku lik zna točno gdje je koja jedinica, dobro filtrira podatke itd.. link dolje

https://www.facebook.com/keksifarm.hayday


zatim dva videa(za sada) zarobljene ruske tehnike.. 
https://twitter.com/Blue_Sauron/status/1500126872084045829?fbclid=IwAR1iOY6-bJ20PenlI4z51Wpk6W8E5iALMi3y6MpAFC0Yngpj44aXtJVk53U

https://twitter.com/666_mancer/status/1500091586394341382?fbclid=IwAR2fJ_FNUVRpUoYBm-7F2XURhDZPrexw9w521nkbQC6EZlIyoa_ttd3oH1I

meni se nije dalo brojati, ima vjerojatno nekoliko desetaka ruskih tenkova, vozila, kamiona.. ukrainci se hvale da su tenkovi t-80 i t-90 sa noćnom vizijom, kamioni puni oružja i goriva

-----------------------------------------------
inače ima i dosta manjih videa gdje vidiš po par poginulih ruskih vojnika i uništenih vozila oko krahova, ali na ova dva videa(sigurno ima još toga što će doći) ima hrpa neoštećene tehnike. što znači da su rusi pobjeli od ukrainaca masovno. 
zašto rusi tako masovno bježe?

- unovačena vojska , vidi se kako je vojni rok zakurac nažalost, ukrainska vojska je manja ali ima dosta profesionalaca i dobra je motivacija. dakle u vojnom roku ti mobiliziraš sve muškarce, hrpa njih nema motivaciju za išta, i hrpa njih ne želi ratovati. i ti od takvog vojnika moraš stvoriti profića... 
profesionalna vojska , pristup je dobrovoljan, živiš od toga da si u vojsci, to ti je karijera, motiviran si, cijeli život se školuješ ,a ne ono imaš kratki vojni rok, gdje naučiš kako rastaviti stari AK-47 i ispališ 7metaka i ostatak vremena pušiš travu i piješ alkohol(što je bio naš vojni rok u RH). profesionalac uči cijeli život, trenira, kreće se šumom, dobija najmodernije oružje, sustave komuniciranja, vježba ratovanje itd.. 
-moral je nizak jer neznaju protiv koga se ratuju
prvo su išli na vježbe , navodno su se izmorili tjedan dana na vježbama, i onda ih poslalo u ukrainu, i onda im rekli aj tu ste, čuvati ćete red u kijevu i krahivu, ništa posebno, a ono napadnu ih profići

-moral je nizak jer je logistika očajna
a onda stoje tjedan dana u snijegu, hrana je očajna, nema tuševa, nema tople vode, nema jebenog wc-a gdje ćeš israti wc školjku jer jedu hranu kojoj je istekao rok trajanja pa dobiješ proljev, umorni su, gladni su, smrznuti su, smrde jer se nisu oprali preko tjedan dana, sve skupa zbroji - katastrofa .. ukrainski vojnci spavaju u gradu, na toplom , imaju krevete, tuševe, kuhanu hranu, eno miha je napisao koliko znači dobra hrana na ratištu.. obave svoju smjenu ili izvrše napad, povuku se u grad, i lagano tuširanje, topli kuhani obrok, i idu spavati u krevet. ..  ogromna razlika za moral


Imagine being stuck in deadlocked traffic in a small box of a tank for 5 DAYS, 120 awful hours, little food, no fuel, fear, cold. And then the weather turns freezing. And that’s before you’ve even met the enemy that’s apparently resisting well. I wonder if some soldiers will desert, these guys will be broken before they even make first contact


Last edited by AssadNaPodmornici on Sat 5 Mar - 19:34; edited 1 time in total

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21134
2018-06-14


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 19:33

AssadNaPodmornici wrote:To što su streljali izdajnika to mi se jebeno sviđa. Odmah po kratkom postupku nema cile-mile.
Hahahaha
Ovi Ukrainci su luđaci na kvadrat niti Rusi ne bi svoga streljali nego bi mu organizirali javno suđenje i 20 godina sibira. Kod Ukrainaca odmah NKDV šema i adio
a Miha ne zna što i kako... vidim ekipa se snebiva kako kličko sudjeluje u ubijanju snajperista i ostalih sabotera... jebiga ništa bez iskustva...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sat 5 Mar - 19:35

....nasi se bore ka lavi u ukrajini..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 5 Mar - 19:40

Treba slati još Javelina i Stingera.

Volim gledati uništenu sovjetsku opremu. Ide mi na kurac ovi otmu ovima pa ovi onima i tako non stop. Daj mu Javelin da to spali i pretvori u staro željezo da ne slušam više te priče kako su ovi oima zarobili par tenkova pa sutra ovi njima i tako unedogled.

Šalji još Javelina i Stingera. Posebno Đavelina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176935
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 19:41

AlfaOmega wrote:Najnovija mapa. Još malo i kotao 2 spreman. Mislim da će Ukri uskoro početi masovnu bižaniju iz Donbassa, stvarno bi tragedija bila da se ovo zatvori a da Zelenski, filovan sa zapada, ne popusti.

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 FNEgqxDXoAIAsYR?format=jpg&name=large
pitanje je da li mogu izvršiti protu udar i ući u prostor, ako bi im to uspjelo, cijela priča o kotlovinju bi se rasplinula ko mjehurić sapunice...  a dnr i lnr su mobilnije i fletnije snage prebacile prema mariupolju... u ovom trenutku rusi nemaju snage koje bi došle odostrag iz rusije u lnr... ako je točno da je tamo 10-12 brigada to je oko 40 000 ljudi od kojih je značajan broj sposoban vršiti forsiranje pravca pod neprijateljskom vatrom...  nije baš obećavajuće za njihov egzist ali bi sjebalo ruske pozicije ko kulu od karata...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Sat 5 Mar - 19:43

...kaze srbadija da su rusi pteblagi prema ukrima oni bi to ap cap na kamaru...to znamo.. :) ..zato protiv srba se bori do kraja ili oni ili mi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 19:43

AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:
Ruje će biti genocidaši a Srbija dobit sankcije.

Opet ja pobjedio.

Um čini ratnika a ne oružje.
Ruje neće biti genocidaši jerbo ne čine genocid tam. Ev gledam, stanovnici Khersona i Melitopola danas normalno protestiraju protiv okupacije, ruski vojnici se sam sklonili. Ono, who cares...
nisi vidi snimku gdje ukrajinac udara vojnika šakom u glavu a onda vojnik trese rafal civilu pod noge, a slijedeći... pogodi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 19:45

pizzon wrote:najmanje 7 miliona ukrajinaca
stradalo je u staljenovoj
osveti, zbog otpora nasilnoj otimacini useva, izgladnjivanjem i sl.
podrska ukrajincima,
ukrajinci imaju pravo na svoj 
put.
jes ti izvadio hr dokumente, ako nisi odi u veleposlanstvo i riješavaj to... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 5 Mar - 19:51

Više velikih eksplozija zabilježeno je u ruskom skladištu oružja pored Kurska u petak, u blizini ukrajinske granice. Na društvenim mrežama pojavile su se snimke na kojima se vide divovske vatrene gljive iznad sela Tetkino u okolici Kurska, objavio je njemački RTL. Navode da su provjerili snimke i utvrdili da su autentične.

Do eksplozije je navodno došlo tijekom servisiranja vojnih vozila u ruskoj vojarni. Ozlijeđenih nema.
[size=39]Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 K_23916415_640[/size]

Vojni konvoj kod Kurska, satekitska snimka od 15. veljače

Guverner kurske oblasti Roman Starovojt objavio je da je došlo do kratkog spoja na jednom od borbenih vozila, izbila je vatra a potom eksplozija. Nije bilo ranjenih ni poginulih, ustvrdio je Starovojt. Prema njegovim riječima, sve se dogodilo u petak navečer u tvornici šećera u selu Tetkino. Mjesto se nalazi stotinjak kilometara od ukrajinske granice.

"U naselju su razneseni prozori na stambenim zgradama i društvenim objektima. Morali smo evakuirati oko 300 stanovnika. Na licu mjesta trenutno su demineri, nakon toga će krenuti radovi na obnovi", kaže guverner kurske oblasti.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/velika-eksplozija-u-ruskom-skladistu-oruzja-kod-kurska-rusi-tvrde-da-znaju-uzrok-15166415


Last edited by RayMabus on Sat 5 Mar - 19:52; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176935
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 19:52

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:

vidjeti ćemo šta bude. do sada se nisam niti jednom prevario u procijeni ako budem ovo će mi biti prvi puta u životu da sam fulao šefa i stanicu.

a gdje sam bo dok ste se vas dvoje driblali ručnom bombom? ja ne znam kad je to vaše driblanje bilo a možda je to bilo u vrijeme kad sam zamalo zginul ispred restorana kad je onaj luđak Rambo ustaša ili kako se već preziva neću tu napisati ispalio tromblonsku minu u ulaz restorana. pio sam pivo i odjednom me oparila nek jebena jebena nelagoda i neki čudan osjećaj i nagon da moram odmah otići sa tog mjesta jebeš pivo. pustio sam pivo i otišao. nakon otprilike dvije tri minute čula se detonacija  eksplozija. da nisam slušao sebe bio bih razbacan po cijelom kvartu. nisam ja bio target nego neka mafijaška ekipa koja je u to vrijeme sjedila u restoranu.

tako, imao sam i ja svojih bliskih susreta sa smrću.
bio sam vojnik ali nisam podnosio sprovođenje samovolje i maltretiranje civila od strane kretena koji popiju, a nemaju za platiti pa prijete bombom...

toga je bilo i u Puli dođe ekipa sa kalašima i tko zna kakvim sve vrstama automatskog oružja i okićena grozdovima bombi ko božićne jelke i isprazne cijeli šank popiju sve osim vode i ne plate. dobro dok je jedan solo a kako bi sredio njih osam ili desetak? u takvim slučajevima je najbolje poslušati onu mudru izreku: šuti, kenjaj i brzine mijenjaj.
znaš kako se zovem, preko imena i prezimena saznaš mi nadimak i za sat vremena cuganja i druženja po sisačkim bircevima bi svašta čuo o meni iz tih vremena... onda bi vjerujem i lakše kužio moj rezon... nema tu zločeste namjere, ali ima istančanog instinkta i nagona za samoodržanje... jbga opet iskustvo... i teški izbori...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 19:58

AssadNaPodmornici wrote:ovako idu za sada informacije.. kolega alphaomega je sinoć pitao zna li ko kakve informacije o navodnom ukrainskom kontra-napadu kod harkiva, pročitao sam pitanje ali nisam odgovorio jer nisam znao informacije. 
izgleda da su ovi luđaci ukrainci isprašili cijelu rusku pukovniju.. navodno su bili loši vremenski uvjeti, ruska avijacija nije djelovala, ovi luđaci se zaletili na ruse, počeli tući po njima, rusi su nakon nekih gubitaka uglavnom utekli iz tenkova i vozila i ostavili ih ukraincima. navodno je cijela pukovnija izbrisana na takav način, što sumnjam(ali tko zna) ali evo čitajte sami -moguće da su ukrainci malo preuveličali brojke, ali ono..pratimi dalje, idemo ono što znamo

analiza Tom Copera na facebooku lik zna točno gdje je koja jedinica, dobro filtrira podatke itd.. link dolje

https://www.facebook.com/keksifarm.hayday


zatim dva videa(za sada) zarobljene ruske tehnike.. 
https://twitter.com/Blue_Sauron/status/1500126872084045829?fbclid=IwAR1iOY6-bJ20PenlI4z51Wpk6W8E5iALMi3y6MpAFC0Yngpj44aXtJVk53U

https://twitter.com/666_mancer/status/1500091586394341382?fbclid=IwAR2fJ_FNUVRpUoYBm-7F2XURhDZPrexw9w521nkbQC6EZlIyoa_ttd3oH1I

meni se nije dalo brojati, ima vjerojatno nekoliko desetaka ruskih tenkova, vozila, kamiona.. ukrainci se hvale da su tenkovi t-80 i t-90 sa noćnom vizijom, kamioni puni oružja i goriva

-----------------------------------------------
inače ima i dosta manjih videa gdje vidiš po par poginulih ruskih vojnika i uništenih vozila oko krahova, ali na ova dva videa(sigurno ima još toga što će doći) ima hrpa neoštećene tehnike. što znači da su rusi pobjeli od ukrainaca masovno. 
zašto rusi tako masovno bježe?

- unovačena vojska , vidi se kako je vojni rok zakurac nažalost, ukrainska vojska je manja ali ima dosta profesionalaca i dobra je motivacija. dakle u vojnom roku ti mobiliziraš sve muškarce, hrpa njih nema motivaciju za išta, i hrpa njih ne želi ratovati. i ti od takvog vojnika moraš stvoriti profića... 
profesionalna vojska , pristup je dobrovoljan, živiš od toga da si u vojsci, to ti je karijera, motiviran si, cijeli život se školuješ ,a ne ono imaš kratki vojni rok, gdje naučiš kako rastaviti stari AK-47 i ispališ 7metaka i ostatak vremena pušiš travu i piješ alkohol(što je bio naš vojni rok u RH). profesionalac uči cijeli život, trenira, kreće se šumom, dobija najmodernije oružje, sustave komuniciranja, vježba ratovanje itd.. 
-moral je nizak jer neznaju protiv koga se ratuju
prvo su išli na vježbe , navodno su se izmorili tjedan dana na vježbama, i onda ih poslalo u ukrainu, i onda im rekli aj tu ste, čuvati ćete red u kijevu i krahivu, ništa posebno, a ono napadnu ih profići

-moral je nizak jer je logistika očajna
a onda stoje tjedan dana u snijegu, hrana je očajna, nema tuševa, nema tople vode, nema jebenog wc-a gdje ćeš israti wc školjku jer jedu hranu kojoj je istekao rok trajanja pa dobiješ proljev, umorni su, gladni su, smrznuti su, smrde jer se nisu oprali preko tjedan dana, sve skupa zbroji - katastrofa .. ukrainski vojnci spavaju u gradu, na toplom , imaju krevete, tuševe, kuhanu hranu, eno miha je napisao koliko znači dobra hrana na ratištu.. obave svoju smjenu ili izvrše napad, povuku se u grad, i lagano tuširanje, topli kuhani obrok, i idu spavati u krevet. ..  ogromna razlika za moral


Imagine being stuck in deadlocked traffic in a small box of a tank for 5 DAYS, 120 awful hours, little food, no fuel, fear, cold. And then the weather turns freezing. And that’s before you’ve even met the enemy that’s apparently resisting well. I wonder if some soldiers will desert, these guys will be broken before they even make first contact
necro manser twita dosta stvari vrlo blizu realnog vremena... tu sam vidio neke twitove gdje pojedini ukrajinci konkuriraju za ratnike svih vremena po onom što su izvodili na bojnom polju u ovom vremenu i kod ovakvog odnosa snaga... budem skinuo i stavio tamo... mada sam već stavio nešto...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 5 Mar - 20:05

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 330px-2022_Russian_Invasion_of_Ukraine_animated

Animated map of the invasion
RayMabus
RayMabus

Posts : 176935
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sat 5 Mar - 20:06

VEĆINA hrvatskih građana, njih 58,1 posto, smatra da su Rusija i ruski predsjednik Vladimir Putin glavni krivci za sadašnje stanje i rat u Ukrajini. Oko toga se većinski slažu i birači vodećih desnih i lijevih hrvatskih stranaka.

Prema rezultatima istraživanja koje je za RTL provela agencija Promocija Plus, 26,3 posto ili svaki četvrti ispitanik kaže da su krive dvije velike sile SAD i Rusija, dok vrlo malo ljudi, misli da krivce treba tražiti izvan Rusije, odnosno u Sjedinjenim državama, NATO-u, Europskoj Uniji ili Ukrajini.





S obzirom na sve ove stavove, ne čudi podatak da hrvatski građani Vladimira Putina doživljavaju pretežno negativno. 36,2 posto njih misli da je Putin Hitler 21. stoljeća. 28,6 posto ga naziva autoritarnim vođom i diktatorom čvrste ruke. 13,9 posto kaže da je Putin Milošević s atomskom bombom.

Vrlo je malo onih koji ga doživljavaju pozitivno, 4,8 posto misle da je to novovjeki ruski car, borac protiv američke dominacije u svijetu, a tek 1,4 posto ističe da je on pravi vođa i heroj ruskog naroda.





Istraživanje je za RTL provela agencija Promocija Plus od 1. do 3. ožujka 2022. na uzorku od 1300 ispitanika. Standardna greška uzorka je +/- 2,7 posto uz razinu pouzdanosti od 95 posto.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sat 5 Mar - 20:08

debotoijusto wrote:VEĆINA hrvatskih građana, njih 58,1 posto, smatra da su Rusija i ruski predsjednik Vladimir Putin glavni krivci za sadašnje stanje i rat u Ukrajini. Oko toga se većinski slažu i birači vodećih desnih i lijevih hrvatskih stranaka.

Prema rezultatima istraživanja koje je za RTL provela agencija Promocija Plus,  26,3 posto ili svaki četvrti ispitanik kaže da su krive dvije velike sile SAD i Rusija, dok vrlo malo ljudi, misli da krivce treba tražiti izvan Rusije, odnosno u Sjedinjenim državama, NATO-u, Europskoj Uniji ili Ukrajini.





S obzirom na sve ove stavove, ne čudi podatak da hrvatski građani Vladimira Putina doživljavaju pretežno negativno. 36,2 posto njih misli da je Putin Hitler 21. stoljeća. 28,6 posto ga naziva autoritarnim vođom i diktatorom čvrste ruke. 13,9 posto kaže da je Putin Milošević s atomskom bombom.

Vrlo je malo onih koji ga doživljavaju pozitivno, 4,8 posto misle da je to novovjeki ruski car, borac protiv američke dominacije u svijetu, a tek 1,4 posto ističe da je on pravi vođa i heroj ruskog naroda.





Istraživanje je za RTL provela agencija Promocija Plus od 1. do 3. ožujka 2022. na uzorku od 1300 ispitanika. Standardna greška uzorka je +/- 2,7 posto uz razinu pouzdanosti od 95 posto.

misli stoljeća sedmog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 20:12

dobro yoda nismo na terenu dobivali oblizeke... ali prije svakog opasnog terena je klopa bila top.. 3 ili 4 menija i mogo si jest koliko te volja... inače nije bilo tako... isto se vikendom u bazi jeo jso ili vakumirana čajna i mladi luk od petka...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sat 5 Mar - 20:14

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:VEĆINA hrvatskih građana, njih 58,1 posto, smatra da su Rusija i ruski predsjednik Vladimir Putin glavni krivci za sadašnje stanje i rat u Ukrajini. Oko toga se većinski slažu i birači vodećih desnih i lijevih hrvatskih stranaka.

Prema rezultatima istraživanja koje je za RTL provela agencija Promocija Plus,  26,3 posto ili svaki četvrti ispitanik kaže da su krive dvije velike sile SAD i Rusija, dok vrlo malo ljudi, misli da krivce treba tražiti izvan Rusije, odnosno u Sjedinjenim državama, NATO-u, Europskoj Uniji ili Ukrajini.





S obzirom na sve ove stavove, ne čudi podatak da hrvatski građani Vladimira Putina doživljavaju pretežno negativno. 36,2 posto njih misli da je Putin Hitler 21. stoljeća. 28,6 posto ga naziva autoritarnim vođom i diktatorom čvrste ruke. 13,9 posto kaže da je Putin Milošević s atomskom bombom.

Vrlo je malo onih koji ga doživljavaju pozitivno, 4,8 posto misle da je to novovjeki ruski car, borac protiv američke dominacije u svijetu, a tek 1,4 posto ističe da je on pravi vođa i heroj ruskog naroda.





Istraživanje je za RTL provela agencija Promocija Plus od 1. do 3. ožujka 2022. na uzorku od 1300 ispitanika. Standardna greška uzorka je +/- 2,7 posto uz razinu pouzdanosti od 95 posto.

misli stoljeća sedmog.
e jebiga sad 60% misli da je psihopata iz kremlja u pravu... a miting podrške istom nije se održao u begešu neg u zegeju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sat 5 Mar - 20:15

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:VEĆINA hrvatskih građana, njih 58,1 posto, smatra da su Rusija i ruski predsjednik Vladimir Putin glavni krivci za sadašnje stanje i rat u Ukrajini. Oko toga se većinski slažu i birači vodećih desnih i lijevih hrvatskih stranaka.

Prema rezultatima istraživanja koje je za RTL provela agencija Promocija Plus,  26,3 posto ili svaki četvrti ispitanik kaže da su krive dvije velike sile SAD i Rusija, dok vrlo malo ljudi, misli da krivce treba tražiti izvan Rusije, odnosno u Sjedinjenim državama, NATO-u, Europskoj Uniji ili Ukrajini.





S obzirom na sve ove stavove, ne čudi podatak da hrvatski građani Vladimira Putina doživljavaju pretežno negativno. 36,2 posto njih misli da je Putin Hitler 21. stoljeća. 28,6 posto ga naziva autoritarnim vođom i diktatorom čvrste ruke. 13,9 posto kaže da je Putin Milošević s atomskom bombom.

Vrlo je malo onih koji ga doživljavaju pozitivno, 4,8 posto misle da je to novovjeki ruski car, borac protiv američke dominacije u svijetu, a tek 1,4 posto ističe da je on pravi vođa i heroj ruskog naroda.





Istraživanje je za RTL provela agencija Promocija Plus od 1. do 3. ožujka 2022. na uzorku od 1300 ispitanika. Standardna greška uzorka je +/- 2,7 posto uz razinu pouzdanosti od 95 posto.

misli stoljeća sedmog.

ti volis biti - ostali , postujem
no to ne znaci da si popio svu pamet svijeta ponizi se i priznaj da si na krivoj strani povijesti study
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 5 Mar - 20:17

Kiša pada, Rusija propada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176935
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic Sat 5 Mar - 20:27

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
Ringo10 wrote:Ovdje ljudi podcjenjuju ukrajinsku vojsku jer se kao cude drljavim Rusima koji su kao trebali pregaziti Ukre za dva dana

Ukri su osam godina trenirali, spremali i svojski naoruzavali vojsku i na mnogim pozicijama se zestoko utvrdili.
To je iza ruske druga najjaca vojska u Europi.
Oni i Rusi, to je isti genetski materijal

ne, Ukrajinci se pokazuju izrazito hrabrima, od  najobičnijeg svijeta do vrha..  tako da, samo zbog toga će dobiti na kraju.
pa hvala krcu više... nisam sumnjao, al sam znao da si ko kremenjača... :)... šalu na stranu... ne mogu ukrajinci sami dobiti ovaj rat ali mogu izdržati u ovom odnosu snaga kako nitko drugi ne bi izdržao... i svatko tko ima bar malo kičme mora im barem odati priznanje, a oni koji imaju malo više od malo kičme, im i pomoći na adekvatan način pa kad bude biti ili ne biti i izravno pomoći što košta da košta...
gledam kako ti dečki prkose strahu za život i izlaze pred ruski oklop koji je solidno zaštićen i rokaju ih bez jebemti, vrati se nazad uzme novi šlus i opet van i udri... pa to bar onaj tko je ratovao mora poštivati... sory jebiga ja to poštujem... toliki oklop uništiti, ali i značajan broj zarobiti... pa to je jednostavno za ne vjerovati...

kremenjača?

ukrajincima je moral na zavidnom nivou, goloruki izlaze pred oklop, ne znam koji narod europe bi se tako srčano borio, tako da.. nema se sta rec osim, svaka cast..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sat 5 Mar - 20:28

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 0ffa26d5-fc71-479f-8912-4463e151b77e

:D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176935
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 43 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum