ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 1 Mar - 11:01

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
vuksadinare wrote:
...decko..budi pametan..ne bud8 na strani ludjaka i agresora...da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
slika je lažna na kojoj god da si strani. vidi se iz aviona. pun kurac toga je lažno. ja imam oči, vidim.
i ja po 100 puta nisam na ničijoj strani niti ruskoj niti ukrajinskoj. to nije moja stvar.
Ne vidiš ti ništa i to je činjenica a još veća ti je samobmana da nisi na ničijoj strani, postovi te odaju htio ti to ili ne.
vidim ja apsolutno sve i da sam na nečijoj strani ja bih to i napisao jer me boli kurac za vas ovdje i vaše mišljenje ali pošto nisam onda to ne mogu niti napisati.
to što me vi vidite na suprotnoj strani je zato što nisam na vašoj i to je isključivo vaš problem a ne jebote moj.
kad počnete kretat po izdajnike počnite od mojih vrata, jedva čekam :coffee

Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 1 Mar - 11:02

vuksadinare wrote:
ebenica wrote:
vuksadinare wrote:..da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
i kaj misliš s ovim? ti ćeš mi doć na vrata ili kaj? pa dođi jebote. :coffee
mislim koliko moues biti glup..boli mene kurac za tebe..doci ce ti drugi...jer ako putin i rusija popuse..oni koji su drukali za njih jednostavnom jednazbom - popusili su i nasli su se na krivoj strani..ali dok tvoj mali radikalno ljevicarski mozak skuzi..
tko će mi točno doć? moj radikalno ljevičarski mozak je skroz ok dok tvoj nije jer da je vidio bi lišće na drvetu kroz prozor, ovak te može lagat tko poželi.


Last edited by ebenica on Tue 1 Mar - 11:02; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic Tue 1 Mar - 11:02

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by pizzon Tue 1 Mar - 11:03

Noor wrote:
pizzon wrote:bojim se poteza  ocajnika
kad ja propadam
i vi cete sa mnom
na bazi njegove biografije
ovo je ocekuvano
zato treba poduzeti SVE da ga se u tome spriječi
njegovi generali, nadam se, nisu svi prolupali ko ovaj psihopat, bar većina

i ja se nadam
da mu nece dozvoliti
da primeni najgori scenario

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Noor likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Tue 1 Mar - 11:04


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Tue 1 Mar - 11:05

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
slika je lažna na kojoj god da si strani. vidi se iz aviona. pun kurac toga je lažno. ja imam oči, vidim.
i ja po 100 puta nisam na ničijoj strani niti ruskoj niti ukrajinskoj. to nije moja stvar.
Ne vidiš ti ništa i to je činjenica a još veća ti je samobmana da nisi na ničijoj strani, postovi te odaju htio ti to ili ne.
vidim ja apsolutno sve i da sam na nečijoj strani ja bih to i napisao jer me boli kurac za vas ovdje i vaše mišljenje ali pošto nisam onda to ne mogu niti napisati.
to što me vi vidite na suprotnoj strani je zato što nisam na vašoj i to je isključivo vaš problem a ne jebote moj.
kad počnete kretat po izdajnike počnite od mojih vrata, jedva čekam :coffee
Ma jašta, zato se sukobljavaš isključivo sa onima koji su za ukrajinu, zato ni riječi protiv ubijanja u ukrajina, zato ni riječi protiv rusofila...
Kako rekoh samoobmana jaka u  tebi kao sila u obitelji skywalker

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Tue 1 Mar - 11:05

poruka Zagorske bojne Putinu

'Taknes li Lavov najebat ces'

lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader Tue 1 Mar - 11:06

RayMabus wrote:Pa mali Napoleon iz Moskve juriša četama prema Kijevu da ga osvoji. To mu je glavna meta.

Pa jeste li vi ikad čuli za napoleonski kompleks ?

Vama se baš sve mora objasnit.
-
Prema predaji, Napoleon je nizak rast kompenzovao ratujući. Napoleonov kompleks jedan je od najvećih muških problema s kojima se oni moraju boriti cijeli život.

Osoba koja ima prosječan ili manji broj centimetara od većine, osjeća se neadekvatno i manje vrijedno.
Stereotip koji prati muškarce nižeg rasta je da su agresivniji, glasniji i imaju veću želju za privlačenjem pažnje i dokazivanjem, što je Frojd objasnio činjenicom da je to obrambeni stav ega zbog kojeg muškarac ne može podnijeti da je manji od prosjeka.
Agresivniji nastup nižih muškaraca antropolozi pravdaju evolucijskom teorijom prema kojoj su niži i slabiji muškarci svoju nadmoć dokazivali tako što su bili glasni i napadni.
Nedavno objavljena studija koju su proveli naučnici Centra za kontrolu bolesti u Atlanti, pokazala je da bi to mogla biti istina, odnosno da su niski ljudi agresivniji i nasilniji, piše Bright Side.
Studija je obuhvatila 600 muškaraca u dobi između 18 i 50 godina i utvrđeno je da je kod onih koji se osjećaju manje muževno čak tri puta veća vjerovatnost da počine nasilje ili kriminalni čin.
Simptom je prvi put spomenuo austrijski psihoanalitičar Alfred Adler, davne 1926., a evolucijski psiholog Mark Van Vugt s timom istraživača sa Univerziteta Vrije u Amsterdamu lani je došao do nekih novih spoznaja koje su potvrda tog kompleksa kod muškaraca.
Stručnjaci tvrde da se niži ljudi osjećaju ranjivije i skloniji su paranoji. No, treba upozoriti da je testna grupa ipak premala da bismo mogli izvući korektne zaključke o toj vezi, pa treba uzeti u obzir i studije koje su pokazale kontradiktorne rezultate. Tako su, na primjer, naučnici Univerziteta iz Lancashirea (UCLAN) došli do zaključka da je Napoleonov kompleks zapravo - mit.

Naravno, to da je išta vridilo bi naraslo... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Tue 1 Mar - 11:08

Noor wrote:
 Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 1f602
da rusa ima ko ukrajinaca i da su isto opremljeni i da ih kojim slučajem napadnu, ukrajinci bi već bili u moskvi

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 1 Mar - 11:10

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ne vidiš ti ništa i to je činjenica a još veća ti je samobmana da nisi na ničijoj strani, postovi te odaju htio ti to ili ne.
vidim ja apsolutno sve i da sam na nečijoj strani ja bih to i napisao jer me boli kurac za vas ovdje i vaše mišljenje ali pošto nisam onda to ne mogu niti napisati.
to što me vi vidite na suprotnoj strani je zato što nisam na vašoj i to je isključivo vaš problem a ne jebote moj.
kad počnete kretat po izdajnike počnite od mojih vrata, jedva čekam :coffee
Ma jašta, zato se sukobljavaš isključivo sa onima koji su za ukrajinu, zato ni riječi protiv ubijanja u ukrajina, zato ni riječi protiv rusofila...
Kako rekoh samoobmana jaka u  tebi kao sila u obitelji skywalker
ne sukobljavam se ja s nikim. ja komentiram. kad netko od rusofila izađe s nekom "brojkom" s twitera, nekom slikom koja je lažna, nekakvim "rasulom" druge strane pisat ću o tome bez ikakvog pardona.
i ne neće mi doć "iz guzice u glavu" nego ću vidjet nešto kaj nema smisla. to je ono kaj ja radim. na stvari koje su realne ne reagiram, na glupsoti reagiram, preporučio bih vam što manje gluposti pa neću ni pisat, što manje "pisama" vojnika, što manje "duhova" iznad kijeva, što manje putlera i ostalih sranja, meni emocije ne mute razum kao vama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal Tue 1 Mar - 11:11

darth_vader wrote:
Ringo10 wrote:Rusija ce se privremeno ekonomski unazadit ali ce natjerat Zapad da je postuje
Hoce Boga mi

Ti si debil. Nadam se da se nisi umnožio kojim slučajem.
aaahahaha

u povijest će ući svakako
samo slušajući poruke o kraju svijeta ni tu baš nije uspio

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal Tue 1 Mar - 11:13

kolona tenkova od 65 km napreduje prema Ukrajini
ako na oo svijet bude žmirio i pustio da se dogodi, a događa se 
što reći

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 1 Mar - 11:13

Šandor Winnetou wrote:
Venus wrote:Genijalan osvrt genijalnog čovjeka Alana Menige, objavljen na FB (na javno), o tome u kom grmu leži zec, i ko je kome i kada skidao gaće.

ČAČKANJE RUSKE MEČKE
Uopće nije potrebno spominjati da je rat nešto najgore što postoji, no isto tako moramo prihvatiti činjenicu da su ratovi, osvajanja i ubijanja dio stvarnosti ljudskog roda još od pamtivijeka. I dok se svijet na sve moguće načine postavio na stranu Ukrajine, a protiv ruske ofenzive, hajdmo pogledati neke činjenice i moguće rasplete…
1. TROUBLEMAKER PUTIN
Ne postoji niti jedan razlog koji bi bio vrijedan suza i straha ijednog djeteta u ratnim uvjetima. Ne postoji ni jedan konflikt koji se ne bi mogao riješiti komunikacijom medju razumnim ljudima, pa je zato ofenziva Rusije (iako možemo slobodno reči CCCP-a s obzirom da u rat nije uvučena samo Rusija vec se prijavljuju i druge zemlje nekadašnjeg Sovjetskog saveza) pokazatelj nevjerojatne rupe u evoluciji ljudskog roda. Za oružani sukob nema opravdanja. Nikakvog i nikad.
2. PEACEMAKER USA
U posljednjih 200, Amerika nije ratovala samo 6. godina. Na svim kontinentima. Nakon ključne uloge Amerike u Prvom i Drugom svjetskom ratu, postalo je potpuno legitimno da Amerika odnosno NATO interveniraju po cijem svijetu. A situacije ovise o njihovim ineresima. Razmislite malo, teku li zbilja med i mlijeko u zemljama njihove intervncije, pod parolom širenja demokracije svijetom: Libiji, Egiptu, Vijetnamu, Iraku, Kosovu, Siriji… 
3. CHECKPOINT CHARLIe
Otuda je sve počelo. Na Checkpoint Charlie 1989. godine rušenjem Berlinskog zida i ujedinjenjem Njemačke. Naime, ukoliko niste znali cijena povlačenja Rusa, komadanje Varšavskog pakta kao i Njemačka integracija bili su uvjetovani blokadom širenja NATO članica na istok. Taj dogovor je u obliku dokumenta napisan i potpisan od predstavnika NATO snaga s jedne i SSSR-a s druge strane. U tom trenutku je i počela reintegracija SSSR-a. NATO i Amerika su se od sreće udarali nogama u guzicu, razmontiravši strašnog neprijatelja! Napokon će se raspasti najveca zemlja na svijetu koja je u to vrijeme brojila oko 220.000.000 stanovnika. No što se nakon toga počelo događati…
Naravno, NATO se počeo širiti na istok, kršećii dogovor iz potpisanog dokumenta. Desetak je  godina vladao mir što se toga tiče (Amerika i dalje u to vrijeme vodi nekoliko ratova), dok, hop, eto odjednom Poljske, Mađarske i Češke u NATO-u. Naravno, sve se nalaze istočno.  Kad za nepunih pet godina eto još i Baltičkih zemalja (sve tri u kompletu graniče direktno s Rusijom), Bugarske, Rumunjske i Slovačke. Nakon toga i Albanija. Sve zemlje bivšeg Varšavskog pakta.
I dok Baltičke zemlje samo simbolično graniče s Rusijom, bome ukrajinska granica iznosi preko 2.000 km. 
Da NATO graniči s Rusijom jednostavno je nenormalna, neprirodna i neprihvatljiva ideja. I ako Amerika u Kubanskoj krizi nije dozvolila da se na Kubu smjeste ruske rakete koje bi dohvatile Washigton za 7 minuta, pravo je Putina da ne želi NATO rakete u Ukrajini koje mogu dofatit Moskvu za 4 minute.
Još iz Mad Max filma znamo da će se ratovi voditi oko energetika. Dakle, što ima Rusija i o cemu ovisi 80% zaliha Europe?
Plin!
Pa ako Europa nabija sankcije Rusiji (sankcije kakve svijet još vidio nije), zašto bi Rusija isporučivala i dalje plin Europi. 
Imamo li sada “lose-lose-lose“ situaciju? Nemamo. Imamo “lose-lose-winn” situaciju.
“Lose" je Rusija jer neće dobivati potrebne devize za isporuku plina, „lose“ je Europa koja neće dobiti plin, a tko je „win“?
Naravno, opet Amerika. Lijepo će prodavati Europi „LNG“ po 4x skupljoj cijeni od ruskog plina. 
Želite dalje?
Evo… Sve burze bilježe pad osim…koje? Burze u Americi! 
Europski fondovi su drastično pali, pa čak i oni koji spadaju u grupu niskorizičnih. 
A moja omiljena tema…zlato?
Zlato se nalazi na rekordnoj razini. A pogodite tko ima najveće zalihe zlata…Amerika! Oko 8.300 tona. Slijedi je Njemačka s oko 3.500 tona.
EU je u cijeloj ovoj priči mala maca, ma koliko god misle da su jaki. EU koja se već 4 godine na može dogovoriti ni oko toga hoće li ukinuti ili neće ljetno radno vrijeme, kako bi mogla zauzeti neki pametan stav prema sadašnjoj rusko-ukrajinskoj situaciji? Napravit će onako kako kaže Veliki prekomorski brat. 
Najbolji je bio jedan EU visokopozicionirani dužnosnik koji je izjavio da Rusiji treba zabraniti hendlanje dijamantima u Antwerpenu. A taj ima toliko pojma da ne zna da cijelo trgovanje dijamantima u Europi najviš ovisi baš o Rusiji gdje su i najveće rezerve. Jebe se Putinu…trgovat će u Dabaiu, osim toga, tamo može postići i bolju cijenu.
I Hrvatska se uključila u sveopće bojkote…prijedlogom da se skine Čajkovskog s repertoara, a i jedan zastupnik je predložio da se Abramoviču otme nogometni klub Chelsea. Ali zato nisu zatvorili zračni promet za ruske avione. Baš čudno, s obzirom da je bivša predsjednica svojedobno izjavila da će (citiram) “Hrvatska aktivno sudjelovati u kreiranju Američke vanjske politike”! Veću političku glupost nisam čuo!
I zato, drugi puta prije nego stavljate ukrajinske zastave na svoje FB profile, farbate vodotornjeve u plavo-žutu boju i slično, razmislite i informirajte se. Pogotovo kad vam cijene porastu. Cijene plina, benzina, svega i svačega. BTW, što mislite koliko će pasti BDP na razini EU-a zbog ovih sankcija prema Rusiji? Bolje da nit ne znate.
Rat će prestat, željezna se zavjesa do pola spustila a Ukrajina za sad stoji s istočne strane te zavjese.
I za kraj, nisam ni spomenuo novonacističke ukrajinske skupine uz rusku granicu čija je zastava kukasti križ na žuto-plavom polju, a koje stalno provociraju, a nisam ni spomenuo da je sadašnji Ukrajinski predsjednik jednom prilikom na javnoj televiziji izvukao kurac iz gaća pa istim, ali ukućenim, počeo svirati klavir. 
Toliko…


A vi nastavite s geostrateškim taktikama i opisom oružja. Čini se da će se mnogi ubuduće grijat na drva (jopet). Ja ne strahujem jer me grije toplinarstvo, na centralno, uz pomoć lažljivih razdjelnika koji se očitavaju laserom. 

Rugajte se i dalje Mentalitetu, njega grije floridsko sunce.
Ok, ajmo se svi sjuriti i pobiti 40 milijuna ukrajinaca da imamo jeftiniji plin i strepiti tko je sljedeći na redu. Moldavaca je malo ko ih jeba, poljake su već jednom rasparčali i okupirali pa im neće to biti ništa novo. Finsku su napali i oteli im teritorij, ni njima to neće biti ništa novo, mađari su isto navikli na ruske tenkove, litva, latvija, gruzija, afganistan... ma ko ih jebe kad žive u blizini rusije koja ima plin! Bitno je da je nama dobro!

Vidi ti tebe bezobraznog, takav odgovor šalješ baš meni, koja sam pacifist u svakoj svojoj stanici. 

Zbog takvog razmišljanja kao što je tvoje, kratkovidnosti i samozapaljivosti i imamo ratove. Jer ti i tebi slični niste sposobni vidjeti UZROK IGARA, ko kako i zbog kojeg razloga igra, zbog vas takvih imamo sukobe, a ne pregovore. Odjebi samozapaljivi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Tue 1 Mar - 11:15

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
vidim ja apsolutno sve i da sam na nečijoj strani ja bih to i napisao jer me boli kurac za vas ovdje i vaše mišljenje ali pošto nisam onda to ne mogu niti napisati.
to što me vi vidite na suprotnoj strani je zato što nisam na vašoj i to je isključivo vaš problem a ne jebote moj.
kad počnete kretat po izdajnike počnite od mojih vrata, jedva čekam :coffee
Ma jašta, zato se sukobljavaš isključivo sa onima koji su za ukrajinu, zato ni riječi protiv ubijanja u ukrajina, zato ni riječi protiv rusofila...
Kako rekoh samoobmana jaka u  tebi kao sila u obitelji skywalker
ne sukobljavam se ja s nikim. ja komentiram. kad netko od rusofila izađe s nekom "brojkom" s twitera, nekom slikom koja je lažna, nekakvim "rasulom" druge strane pisat ću o tome bez ikakvog pardona.
i ne neće mi doć "iz guzice u glavu" nego ću vidjet nešto kaj nema smisla. to je ono kaj ja radim. na stvari koje su realne ne reagiram, na glupsoti reagiram, preporučio bih vam što manje gluposti pa neću ni pisat, što manje "pisama" vojnika, što manje "duhova" iznad kijeva, što manje putlera i ostalih sranja, meni emocije ne mute razum kao vama.
Što manje snimljenih i objavljenih napada ruske vojske i tako to, jebeš rat ako se snime ruski agresori i prikazuju kao negativci, baš bez veze.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 1 Mar - 11:15

Rusiju triba ekonomski bacit na koljena a onda kad padne NAPUCAT JE SVON SNAGON DIREKT U GLAVU.
-
https://www.vecernji.hr/vijesti/vrijedna-pomoc-ukrajincima-hrvatska-salje-do-20-000-pusaka-i-milijune-metaka-1567259
-
by RayMabus Sun 23 Jan - 11:07

Smislija san i novi bojni poklič za ovu situaciju : Za Ukrajinu spremni.


Enlarge this image Click to see fullsize
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Bitka-za-stalingrad_5a7431ce6db52_970xr

-

Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Lastpo10 by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Tue 1 Mar - 11:18

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ma jašta, zato se sukobljavaš isključivo sa onima koji su za ukrajinu, zato ni riječi protiv ubijanja u ukrajina, zato ni riječi protiv rusofila...
Kako rekoh samoobmana jaka u  tebi kao sila u obitelji skywalker
ne sukobljavam se ja s nikim. ja komentiram. kad netko od rusofila izađe s nekom "brojkom" s twitera, nekom slikom koja je lažna, nekakvim "rasulom" druge strane pisat ću o tome bez ikakvog pardona.
i ne neće mi doć "iz guzice u glavu" nego ću vidjet nešto kaj nema smisla. to je ono kaj ja radim. na stvari koje su realne ne reagiram, na glupsoti reagiram, preporučio bih vam što manje gluposti pa neću ni pisat, što manje "pisama" vojnika, što manje "duhova" iznad kijeva, što manje putlera i ostalih sranja, meni emocije ne mute razum kao vama.
Što manje snimljenih i objavljenih napada ruske vojske i tako to, jebeš rat ako se snime ruski agresori i prikazuju kao negativci, baš bez veze.
pa daj jednu snimku napada, daj nekaj kaj nije lažno i sve ok.
nemoj prenosit "duhove" iznad kijeva i "pisma" ruskih vojnika i kaj je putin rekao "živčan" svom generalu jer ništa od toga nije realno niti nečim potkrijepljeno.
80% toga kaj vi ovdje prenosite je samo jebena mašta al ja nisam dijete ja ne gledam raširenih očiju i zadivljeno trepčem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. Tue 1 Mar - 11:19

ebenica wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
vidim ja apsolutno sve i da sam na nečijoj strani ja bih to i napisao jer me boli kurac za vas ovdje i vaše mišljenje ali pošto nisam onda to ne mogu niti napisati.
to što me vi vidite na suprotnoj strani je zato što nisam na vašoj i to je isključivo vaš problem a ne jebote moj.
kad počnete kretat po izdajnike počnite od mojih vrata, jedva čekam :coffee
Ma jašta, zato se sukobljavaš isključivo sa onima koji su za ukrajinu, zato ni riječi protiv ubijanja u ukrajina, zato ni riječi protiv rusofila...
Kako rekoh samoobmana jaka u  tebi kao sila u obitelji skywalker
ne sukobljavam se ja s nikim. ja komentiram. kad netko od rusofila izađe s nekom "brojkom" s twitera, nekom slikom koja je lažna, nekakvim "rasulom" druge strane pisat ću o tome bez ikakvog pardona.
i ne neće mi doć "iz guzice u glavu" nego ću vidjet nešto kaj nema smisla. to je ono kaj ja radim. na stvari koje su realne ne reagiram, na glupsoti reagiram, preporučio bih vam što manje gluposti pa neću ni pisat, što manje "pisama" vojnika, što manje "duhova" iznad kijeva, što manje putlera i ostalih sranja, meni emocije ne mute razum kao vama.
strašno je u šta su se ljudi pretvorili na forumu u ova 3-4 dana...
koronafašisti su male bebe prema ovima...
evo već najavljuju da će se 'ići po kućama' onih koji su na 'suprotnoj strani'...
radi iznošenja mišljenja o tragičnom sukobu dva bratska, nama prijateljska naroda ?


Last edited by T. on Tue 1 Mar - 11:20; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Tue 1 Mar - 11:19

"Putin se nikad nije suočio s nečim ovakvim"

Brennan kaže da dijeli te zabrinutosti. Sudeći prema objavi obavještajnih informacija koje su predvidjele Putinove poteze prije invazije, Brennan je rekao da vjeruje kako američke i ostale obavještajne službe imaju dobar uvid u način na koji Putin donosi odluke.
"Ovo je tako loše proračunat Putinov potez. Nikad se nije suočio s nečim ovakvim. Siguran sam da bjesni na svoje savjetnike, ministre i ostale. Dobio je teške udarce na bojišnici, ali i na financijskoj fronti i sad više nema dobrih opcija", rekao je Brennan.
Analitičar think-tanka CNA Michael Kofman napisao je kako je ruska vojska "prvenstveno artiljerijska vojska i zasad je iskoristila tek djelić vatrene moći koju posjeduje".
"Nažalost, očekujem da ono najgore tek pred nama. Ovaj rat bi mogao postati puno, puno gori", napisao je Kofman na Twitteru.
-
https://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-je-bijesan-i-frustriran-kaze-sad-vise-nema-dobrih-opcija/2343600.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d
-
KRELEEEE KREELLEEE PUTIN KREEELLLLLLLLEEEEE HA HA HA HA lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Liliputin. :dramaq


Last edited by RayMabus on Tue 1 Mar - 11:21; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic Tue 1 Mar - 11:20


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Tue 1 Mar - 11:21

pizzon wrote:
Noor wrote:
pizzon wrote:bojim se poteza  ocajnika
kad ja propadam
i vi cete sa mnom
na bazi njegove biografije
ovo je ocekuvano
zato treba poduzeti SVE da ga se u tome spriječi
njegovi generali, nadam se, nisu svi prolupali ko ovaj psihopat, bar većina

i ja se nadam
da mu nece dozvoliti
da primeni najgori scenario
bolesnik se nikada nije suočio s nečim ovakvim....plan nije ostvario, ima ogromne gubitke na bojišnici, uz to i financijske i ekonomske
egotriper postaje frustriran i opasniji nego ikada

zato, treba djelovati već sada, bilo kakvo čekanje je srljanje u svjetsku kataklizmu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


RayMabus and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Tue 1 Mar - 11:22

kic wrote:
Venus wrote:Naime, ukoliko niste znali cijena povlačenja Rusa, komadanje Varšavskog pakta kao i Njemačka integracija bili su uvjetovani blokadom širenja NATO članica na istok. Taj dogovor je u obliku dokumenta napisan i potpisan od predstavnika NATO snaga s jedne i SSSR-a s druge strane. U tom trenutku je i počela reintegracija SSSR-a. NATO i Amerika su se od sreće udarali nogama u guzicu, razmontiravši strašnog neprijatelja! Napokon će se raspasti najveca zemlja na svijetu koja je u to vrijeme brojila oko 220.000.000 stanovnika. No što se nakon toga počelo događati…[/i]
[i]Naravno, NATO se počeo širiti na istok, kršećii dogovor iz potpisanog dokumenta.

ne postoji takav dokoment

to je fake news

inače bi pravnik Putin već x puta mahao s njim, jednostavno to je laž..  nešto je šapnuto Gorbačovu u uho, ali to nije potpisani dokument..
još jedna od fantazmagorija koje veze sa ondašnjom stvarnođšću veze nemaju... 1989. godine sam bio u mađarskoj, čehoslovačkoj, poljskoj, istočnom i zapadnom berlinu i na koncu u povratku u austriji... jedino nešto malo je prag kao grad imao za ponuditi ali i to se svelo na botas klizaljke i kožne zimske rukavice i jeftinu cugu i cigarete u pevexu, u poljskoj nula bodova u mesnicama samo slike mesa bile i tuzexi za cugu i cigare ali za dolare ili marke ili franke, u berlinu mi uopće nismo kontali zašto smo uopće tamo išli, a onda prelazak u zapadni, jebote pa kao da se nebo otvorilo ako imaš love ima što poželiš... u to vrijeme u sssr-u nisu imali za jebene cipele čuvarima koji su čuvali silose sa njukovima, i to su se ameri obvezali financirati sa 1 milijardom dolara ali su na kraju potrošili 2 milijarde... NATO SE NIJE ŠIRIO NA ISTOK SILOM, NEGO SU zemlje u okruženju željele otići pod obrambeni plašt NATO-a jer su se i dalje bojali moskovskih raubera... da je postojao takav dokument što KIC veli već kod prijema poljske i baltičkih država bi bilo dreke samo takve... kofer bi se sa kodovima naveliko klatio...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 27 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum