ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/3/2022, 10:47

michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Venus wrote:
Plin!
Pa ako Europa nabija sankcije Rusiji (sankcije kakve svijet još vidio nije), zašto bi Rusija isporučivala i dalje plin Europi. 



A vi nastavite s geostrateškim taktikama i opisom oružja. Čini se da će se mnogi ubuduće grijat na drva (jopet). Ja ne strahujem jer me grije toplinarstvo, na centralno, uz pomoć lažljivih razdjelnika koji se očitavaju laserom. 

Rugajte se i dalje Mentalitetu, njega grije floridsko sunce.
Ok, ajmo se svi sjuriti i pobiti 40 milijuna ukrajinaca da imamo jeftiniji plin i strepiti tko je sljedeći na redu. Moldavaca je malo ko ih jeba, poljake su već jednom rasparčali i okupirali pa im neće to biti ništa novo. Finsku su napali i oteli im teritorij, ni njima to neće biti ništa novo, mađari su isto navikli na ruske tenkove, litva, latvija, gruzija, afganistan... ma ko ih jebe kad žive u blizini rusije koja ima plin! Bitno je da je nama dobro!
interesantno kako rusofili, po uzoru na serbofile, a često se radi o istima, krenu iz sredine ili s kraja priče::: PA NIJE EUROPA krenula sa sankcijama iz čistog hira, nego iz razloga što je psihopata iz kremlja razlog za pokretanje agresije na Ukrajinu naveo samoobranu misleći pri tom da je toliko mudo da se može sprdati sa cijelim svijetom...
komoditet sam već apostrofirao da je jedan od glavnih pokretača  ovih "ni luk jeli ni luk mirisali licemjera" ne treba zaboraviti da je iste te živo bolio kurac dok su naši ljudi krvarili i bili ubijani od strane malih ruskih bratića
i konačno pozivati se na kondicioniranje lika koji je početkom devedesetih četnikovao u sred zagreba i temeljem svog umišljaja da ga njegovo srpstvo štiti dok maltretira svoje hrvatske kolege i prokazuje ih i prijeti im kratkom devetkom koju mu je tajo dao da nosa pod pazuhom i kojem je netko od naših pametnjakovića dojavio da mu je vrijeme isteklo za četnikovanje (to je bilo još dok je rašeta odlučivao o životu pokojnog lederera, a kasnije je pizdio zašto on ne može dobijati mirovinu na način da mu se agresorski čin prevede u hrvatski i da istu prima kao hrvatski branitelj) i onda je mrcina uspjela zdimiti... eto kao lako mi zabrazdimo zbog jednog drugog slogana a on glasi tko nas bre zavadi... e Venus Venus... vidim ja da ovdje malo češće treba ponoviti jednu vrlo bitnu stvar pa evo i za tebe
draga forumska kolegice Venus umire se samo jednom, bez obzira koliko umiranje dugo trajalo...
tre sory ali stavio sam pod tvoj odgovor jer nije loše da se činjenice o ruskom pacifizmu i odsustvu imperijalnih posezanja kod svih država koje su živjele ili žive u krugu ruskog utjecaja...
Sve 5 prika, barem se na forumu nas nekoliko dragovoljaca DR razumjemo i znamo kome možemo a kome ne možemo okrenuti leđa i biti sigurni da si siguran pri tome  :cro

Šandor Winnetou

Posts : 19655
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 1/3/2022, 10:47

https://www.dnevno.hr/domovina/hrvatska-obiljezja-vise-nisu-prihvatljiva-kako-su-srbi-postrojili-nase-policajce-pakrac-je-sad-nas-oni-koje-prozovem-neka-predaju-oruzje-i-odu-kucama-1917540/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/3/2022, 10:47

vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rusi-usli-kao-osvajaci-a-pobjegli-kao-razbijena-vojska-ovo-su-price-heroja-koji-su-ponizili-putinovu-soldatesku-15164131
super. al ono nije uništena škola u harkivu. lišće je na drvetu koje se vidi kroz prozor, na niti jednoj drugoj slici nema jednog lista nigdje na drveću, zima je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 1/3/2022, 10:48

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/3/2022, 10:49

Noor wrote:Putin nema nikakvu namjeru postići mirovni sporazum, a pregovore koristi kao stratešku varku
Ocvali psihopatski kompleksaš, džepni diktator, ubojica svjetskih razmjera i lažov.
Točno, nas nekoliko o tome trubimo godinama i na našu žalost vrijeme je pokazalo da smo u pravu

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Noor likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 1/3/2022, 10:50


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 20220311

falit će mi RT opet.. ali očekivano
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 1/3/2022, 10:51

ebenica wrote:
vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rusi-usli-kao-osvajaci-a-pobjegli-kao-razbijena-vojska-ovo-su-price-heroja-koji-su-ponizili-putinovu-soldatesku-15164131
super. al ono nije uništena škola u harkivu. lišće je na drvetu koje se vidi kroz prozor, na niti jednoj drugoj slici nema jednog lista nigdje na drveću, zima je.
...decko..budi pametan..ne bud8 na strani ludjaka i agresora...da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 1/3/2022, 10:53


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 20220312
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/3/2022, 10:54

vuksadinare wrote:
ebenica wrote:
vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/rusi-usli-kao-osvajaci-a-pobjegli-kao-razbijena-vojska-ovo-su-price-heroja-koji-su-ponizili-putinovu-soldatesku-15164131
super. al ono nije uništena škola u harkivu. lišće je na drvetu koje se vidi kroz prozor, na niti jednoj drugoj slici nema jednog lista nigdje na drveću, zima je.
...decko..budi pametan..ne bud8 na strani ludjaka i agresora...da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
slika je lažna na kojoj god da si strani. vidi se iz aviona. pun kurac toga je lažno. ja imam oči, vidim.
i ja po 100 puta nisam na ničijoj strani niti ruskoj niti ukrajinskoj. to nije moja stvar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/3/2022, 10:55

vuksadinare wrote:..da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
i kaj misliš s ovim? ti ćeš mi doć na vrata ili kaj? pa dođi jebote. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 10:56

Venus wrote:Genijalan osvrt genijalnog čovjeka Alana Menige, objavljen na FB (na javno), o tome u kom grmu leži zec, i ko je kome i kada skidao gaće.

I zato, drugi puta prije nego stavljate ukrajinske zastave na svoje FB profile, farbate vodotornjeve u plavo-žutu boju i slično, razmislite i informirajte se. Pogotovo kad vam cijene porastu. Cijene plina, benzina, svega i svačega. BTW, što mislite koliko će pasti BDP na razini EU-a zbog ovih sankcija prema Rusiji? Bolje da nit ne znate.


A vi nastavite s geostrateškim taktikama i opisom oružja. Čini se da će se mnogi ubuduće grijat na drva (jopet). Ja ne strahujem jer me grije toplinarstvo, na centralno, uz pomoć lažljivih razdjelnika koji se očitavaju laserom. 

Rugajte se i dalje Mentalitetu, njega grije floridsko sunce.
U situaciji kad se očekuje da cijena električne energije može rasti zbog geopolitičkih događanja u svijetu, Sjeverna Makedonija potiče domaćinstva, javne ustanove i općine da postave solarne ploče.
-
U situaciji kad se očekuje da cijena električne energije može samo rasti zbog geopolitičkih događanja u svijetu, Sjeverna Makedonija potiče domaćinstva, javne ustanove i općine da postave solarne ploče na svoje krovove. Višak struje će moći prodavati elektro-energetskom sistemu.
-
https://balkans.aljazeera.net/videos/2022/2/28/s-makedonija-potice-domacinstva-na-proizvodnju-struje
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 3500
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 1/3/2022, 10:57

ebenica wrote:
vuksadinare wrote:
ebenica wrote:
super. al ono nije uništena škola u harkivu. lišće je na drvetu koje se vidi kroz prozor, na niti jednoj drugoj slici nema jednog lista nigdje na drveću, zima je.
...decko..budi pametan..ne bud8 na strani ludjaka i agresora...da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
slika je lažna na kojoj god da si strani. vidi se iz aviona. pun kurac toga je lažno. ja imam oči, vidim.
i ja po 100 puta nisam na ničijoj strani niti ruskoj niti ukrajinskoj. to nije moja stvar.
Ne vidiš ti ništa i to je činjenica a još veća ti je samobmana da nisi na ničijoj strani, postovi te odaju htio ti to ili ne.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 1/3/2022, 10:57


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by pizzon 1/3/2022, 10:58

bojim se poteza  ocajnika
kad ja propadam
i vi cete sa mnom
na bazi njegove biografije
ovo je ocekivano


Last edited by pizzon on 1/3/2022, 10:59; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Noor likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/3/2022, 10:58

Rusiju triba ekonomski bacit na koljena a onda kad padne NAPUCAT JE SVON SNAGON DIREKT U GLAVU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 1/3/2022, 10:59

vuksadinare wrote:
T. wrote:
Gnječ wrote:jebiga američki neoconsi huškaju Great Reset.  You Will Own Nothing & Be Happy.
:tu ...
s virusom nije uspjelo, ali sa ovim hoće...
ne samo američki, globalisti svoh boja i dezena...
kako god završi, ode ekonomija u 3pm...
ma nece turizam propast..imat ces turista u apartmanu..doce poljaci,slovaci,ukrajinci,bosanci :)
sjebat će nas vuče sve zajedno...
sve ovo navijanje za jedne ili druge je bespredmetno...
ljudi nikako da shvate da nema tu dobrih i loših, svi su loši...
misleći pri tome na vodstva, tzv. elite, svi su u istom kolu...
najebat će i rusi i ukrajinci, a i svi ostali...
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 1/3/2022, 10:59

ebenica wrote:
vuksadinare wrote:..da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
i kaj misliš s ovim? ti ćeš mi doć na vrata ili kaj? pa dođi jebote. :coffee
mislim koliko moues biti glup..boli mene kurac za tebe..doci ce ti drugi...jer ako putin i rusija popuse..oni koji su drukali za njih jednostavnom jednazbom - popusili su i nasli su se na krivoj strani..ali dok tvoj mali radikalno ljevicarski mozak skuzi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 1/3/2022, 11:00


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 1/3/2022, 11:00

pizzon wrote:bojim se poteza  ocajnika
kad ja propadam
i vi cete sa mnom
na bazi njegove biografije
ovo je ocekuvano
zato treba poduzeti SVE da ga se u tome spriječi
njegovi generali, nadam se, nisu svi prolupali ko ovaj psihopat, bar većina

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader 1/3/2022, 11:00

Ringo10 wrote:Rusija ce se privremeno ekonomski unazadit ali ce natjerat Zapad da je postuje
Hoce Boga mi

Ti si debil. Nadam se da se nisi umnožio kojim slučajem.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 1/3/2022, 11:01

Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
vuksadinare wrote:
...decko..budi pametan..ne bud8 na strani ludjaka i agresora...da poslije ne bi bilo 'nisam znao prevarili me'
slika je lažna na kojoj god da si strani. vidi se iz aviona. pun kurac toga je lažno. ja imam oči, vidim.
i ja po 100 puta nisam na ničijoj strani niti ruskoj niti ukrajinskoj. to nije moja stvar.
Ne vidiš ti ništa i to je činjenica a još veća ti je samobmana da nisi na ničijoj strani, postovi te odaju htio ti to ili ne.
vidim ja apsolutno sve i da sam na nečijoj strani ja bih to i napisao jer me boli kurac za vas ovdje i vaše mišljenje ali pošto nisam onda to ne mogu niti napisati.
to što me vi vidite na suprotnoj strani je zato što nisam na vašoj i to je isključivo vaš problem a ne jebote moj.
kad počnete kretat po izdajnike počnite od mojih vrata, jedva čekam :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 26 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum