ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:15

veber wrote:
violator wrote:
mutava baštarda wrote:
Isti koji su promjenili definiciju epidemije, promjenili su i definiciju cijepiva i definiciju prirodnog imuniteta neposredno prije nego što se genska terapija pojavila na tržištu.
Nekome se sprdnulo malo zajebavati narod.


Dakle, velis da je definicija "pandemije" izmijenjena i ne odnosi se vise na opis "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" jer su u taj opis ukljucili svaku prehladu?

Velis da manipuliraju rijecima, definicijama, iako ti citavo vrijeme koronavirus koji izaziva COVID-19, sa svim njegovim varijantama (!), nazivas prehladom!? Dalje, buduci da inzistiras na "prehladici", ide se korak dalje pa na "mala vrata" velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
mislim da sereš kvake.
da iskrećeš upise
gdje nitko ne negira postojanje virusa, ali niti potrebu za zatvaranjem svega.

ponavljanje je majka mudrosti
od gripe mi umrla dva člana unutar obitelji
onda jedan malo dalje pa od starog 2 frenda

godina je 2011a

ne znam, niti sam čuo da je netko iz moje okoline umro od ovog tipa gripoze.
2011e su liječnici govorili o problemu gripe i kako će odnesti pun kiki života ljudi koji su nečim već određeni da najebu.

nitko te 2011e nije dizao paniku, nisu zatvoreni objekti, djeca traumatizirana.

i danas untoč tome što poznajem stvarno puno ljudi, nisam čuo da je itko umro od kovida, ali eto imam "iskustvo" bliže-dalje. od gripe jesu.


Aha, jos jedan "nisam cuo da je netko umro od covida"... Hajde vozi, sreco. Ne razgovar mi se vise s bedacima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/2/2022, 00:22

violator wrote:
veber wrote:
violator wrote:


Dakle, velis da je definicija "pandemije" izmijenjena i ne odnosi se vise na opis "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" jer su u taj opis ukljucili svaku prehladu?

Velis da manipuliraju rijecima, definicijama, iako ti citavo vrijeme koronavirus koji izaziva COVID-19, sa svim njegovim varijantama (!), nazivas prehladom!? Dalje, buduci da inzistiras na "prehladici", ide se korak dalje pa na "mala vrata" velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
mislim da sereš kvake.
da iskrećeš upise
gdje nitko ne negira postojanje virusa, ali niti potrebu za zatvaranjem svega.

ponavljanje je majka mudrosti
od gripe mi umrla dva člana unutar obitelji
onda jedan malo dalje pa od starog 2 frenda

godina je 2011a

ne znam, niti sam čuo da je netko iz moje okoline umro od ovog tipa gripoze.
2011e su liječnici govorili o problemu gripe i kako će odnesti pun kiki života ljudi koji su nečim već određeni da najebu.

nitko te 2011e nije dizao paniku, nisu zatvoreni objekti, djeca traumatizirana.

i danas untoč tome što poznajem stvarno puno ljudi, nisam čuo da je itko umro od kovida, ali eto imam "iskustvo" bliže-dalje. od gripe jesu.


Aha, jos jedan "nisam cuo da je netko umro od covida"... Hajde vozi, sreco. Ne razgovar mi se vise s bedacima.
nisam ti ja "srećo"
da definiramo u startu.

preskočila si da sam napisao da mi je iz bliže i malo dalje okoline umrlo pet ljudi 2011e.
sve sam ih znao. neke bliže neke dalje.

danas ne znam da je itko umro od covida.
užeg ili šireg kruga.
"srećo"
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:22

violator wrote:
Gnječ wrote:
ebenica wrote:
to je totalno nebitno gnječ. to su samo riječi. ako se prestaneš ponašat kao da traje pandemija pandemije nema i nebitno je jel ju netko proglasio, razglasio, dao joj žig.
to je samo lingvistika. pandemija niti započinje neku bolest, niti ju drži na životu niti ju ukida. to je samo riječ koja opisuje neko stanje na koje se ljudi odluče. ako šveđani ukinu sve mjere cijeli svijet može vrištati o pandeimiji, zamračivati prozore, nosit kakicu na pregled to je u švedskoj nebitno. stvari možeš zvati kako god želiš ako nemaju društveni legitimitet.

Mogu li dekretom ili nekom drugom verbalnom naredbom proglasiti da virusa nema?  Mogu ali virus je i dalje tu ne jebe moja proglasenja ni pol posto. Sta mozes sa rijecima? Mozes jedino utjecati na svoje i ili tudje emocije koje onda stvaraju razna emocionalna raspolozenja. Mozes rijecima nekoga ozdraviti ali bogami i ubiti. Mozes rijecima prenijeti znanje lazno ili istinito. Ali virus ne jebe rijeci nema usi niti ista takvo virus je bioloski software masina koja kad se nadje u pogodnoj okolini hakira postojeci software i instalira svoj.


Naravno. Stvarnost, odnosno svijet izvan nasih glava, utjece na rijeci, a ne rijeci na stvarnost. Mozes ti biti potpuno odlijepljen od stvarnosti, upotrebljavat' ne znam kakve definicije, manipulirati njima, ali izvanjski svijet uvijek ce nas klepit' po toj nasoj umisljenoj ili zamracenoj njusci.


Drugacije receno, "pandemija se ne ukida" zato jer nam to jezik dopusta, vec zato sto bi trebalo postojati nesto izvan jezika sto sluzi kao osnova za takav "proglas"...

većina ljudi ne voli gledati, vidjeti stvarnost više vole da im netko drugi kaže kako stvarnost izgleda pa će ju oni onda takvu prihvatiti kao realnu. tog drugog koji im govori moraju prihvatiti kao autoriteta znači moraju imati povjerenja i kod ljudi izazvati emociju strahopoštovanja i taj drugi mora znati ili nanjušiti koju stvarnost ljudi priželjkuju jer ako im kaže stvarnost koju oni ne vole onda će ga kamenovati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/2/2022, 00:27

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

Mogu li dekretom ili nekom drugom verbalnom naredbom proglasiti da virusa nema?  Mogu ali virus je i dalje tu ne jebe moja proglasenja ni pol posto. Sta mozes sa rijecima? Mozes jedino utjecati na svoje i ili tudje emocije koje onda stvaraju razna emocionalna raspolozenja. Mozes rijecima nekoga ozdraviti ali bogami i ubiti. Mozes rijecima prenijeti znanje lazno ili istinito. Ali virus ne jebe rijeci nema usi niti ista takvo virus je bioloski software masina koja kad se nadje u pogodnoj okolini hakira postojeci software i instalira svoj.


Naravno. Stvarnost, odnosno svijet izvan nasih glava, utjece na rijeci, a ne rijeci na stvarnost. Mozes ti biti potpuno odlijepljen od stvarnosti, upotrebljavat' ne znam kakve definicije, manipulirati njima, ali izvanjski svijet uvijek ce nas klepit' po toj nasoj umisljenoj ili zamracenoj njusci.


Drugacije receno, "pandemija se ne ukida" zato jer nam to jezik dopusta, vec zato sto bi trebalo postojati nesto izvan jezika sto sluzi kao osnova za takav "proglas"...

većina ljudi ne voli gledati, vidjeti stvarnost više vole da im netko drugi kaže kako stvarnost izgleda pa će ju oni onda takvu prihvatiti kao realnu. tog drugog koji im govori moraju prihvatiti kao autoriteta znači moraju imati povjerenja i kod ljudi izazvati emociju strahopoštovanja i taj drugi mora znati ili nanjušiti koju stvarnost ljudi priželjkuju jer ako im kaže stvarnost koju oni ne vole onda će ga kamenovati.
"srećica" negira činjenicu da je 2011e u mojem okruženju umrlo 5ero ljudi, ali a priori tvrdi da lažem jer ne znam nikog da je umro od covida.

znači kada su liječnici davali obavjesti, apelirali, kumili i molili da rizične skupine se ne zajebavaju. onda to nije bilo bitno.
vjerovatno većine niti ne zna da je 2011e harala ubojita gripa.

sada "srećica" malo bulazni. ne čitajuč što napišemo.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/2/2022, 00:31

violator wrote:
Gnječ wrote:
ebenica wrote:
to je totalno nebitno gnječ. to su samo riječi. ako se prestaneš ponašat kao da traje pandemija pandemije nema i nebitno je jel ju netko proglasio, razglasio, dao joj žig.
to je samo lingvistika. pandemija niti započinje neku bolest, niti ju drži na životu niti ju ukida. to je samo riječ koja opisuje neko stanje na koje se ljudi odluče. ako šveđani ukinu sve mjere cijeli svijet može vrištati o pandeimiji, zamračivati prozore, nosit kakicu na pregled to je u švedskoj nebitno. stvari možeš zvati kako god želiš ako nemaju društveni legitimitet.

Mogu li dekretom ili nekom drugom verbalnom naredbom proglasiti da virusa nema?  Mogu ali virus je i dalje tu ne jebe moja proglasenja ni pol posto. Sta mozes sa rijecima? Mozes jedino utjecati na svoje i ili tudje emocije koje onda stvaraju razna emocionalna raspolozenja. Mozes rijecima nekoga ozdraviti ali bogami i ubiti. Mozes rijecima prenijeti znanje lazno ili istinito. Ali virus ne jebe rijeci nema usi niti ista takvo virus je bioloski software masina koja kad se nadje u pogodnoj okolini hakira postojeci software i instalira svoj.


Naravno. Stvarnost, odnosno svijet izvan nasih glava, utjece na rijeci, a ne rijeci na stvarnost. Mozes ti biti potpuno odlijepljen od stvarnosti, upotrebljavat' ne znam kakve definicije, manipulirati njima, ali izvanjski svijet uvijek ce nas klepit' po toj nasoj umisljenoj ili zamracenoj njusci.


Drugacije receno, "pandemija se ne ukida" zato jer nam to jezik dopusta, vec zato sto bi trebalo postojati nesto izvan jezika sto sluzi kao osnova za takav "proglas"...
da, upravo to sam ti gore u postu i napisala

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/2/2022, 00:44

ebenica wrote:
violator wrote:


IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno
naravno

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/2/2022, 00:46

violator wrote:
Eroo wrote:
violator wrote:
IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
Hvala na pitanju!
Danas sam skoro pa htio napisati da ove zemlje šta  "ukidaju sve mjere" to čine
upravo zbog toga što je cjepivo svima dostupno ito za badave.
Cijepljeni bi rekli da su neke ljude(da ih ne spominjem) pustili niz'vodu.


Sto je s onim polarnim medvjedom na Marsu?
Kao pristojan čovjek ne mogu reći šta radi radoznalima.
Ako budeš ustrajala na pitanju reći ću ti, jer neću imati drugog izbora.
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:47

violator wrote:velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
ne, to samo ako su cijepljeni, onda umiru od posljedica svog zdravstvenog stanja :)
drugačije rečeno, ako si cijepljen kovid te ne može ubiti ako nisi onda ubija sve redom od pičkoizlaznog trenutka do 99. godine, bez izuzetaka, i nebitno mu je kakvog si zdravstvenog stanja, tome svjedočimo zadnje dvije godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/2/2022, 00:50

ebenica wrote:
violator wrote:


IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno i da i dalje vlada delta varijanta bez obzira na dostupnost cijepiva nitko o tome ne bi razmišljao.
radi se upravo o tome da je virus oslabio. to je realno stanje.
Nije bilo dostupno svima, vjerojatno  je i danas tako.
Pandemija se je započela s jednim virusom...
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 01:00

Eroo wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:


IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno i da i dalje vlada delta varijanta bez obzira na dostupnost cijepiva nitko o tome ne bi razmišljao.
radi se upravo o tome da je virus oslabio. to je realno stanje.
Nije bilo dostupno svima, vjerojatno  je i danas tako.
.
04.12.2020.

Capak: Naručeno 5,6 milijuna doza cjepiva, prvo će stići Pfizerovo.

bilo ga je i previše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 01:10

veber wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:


Naravno. Stvarnost, odnosno svijet izvan nasih glava, utjece na rijeci, a ne rijeci na stvarnost. Mozes ti biti potpuno odlijepljen od stvarnosti, upotrebljavat' ne znam kakve definicije, manipulirati njima, ali izvanjski svijet uvijek ce nas klepit' po toj nasoj umisljenoj ili zamracenoj njusci.


Drugacije receno, "pandemija se ne ukida" zato jer nam to jezik dopusta, vec zato sto bi trebalo postojati nesto izvan jezika sto sluzi kao osnova za takav "proglas"...

većina ljudi ne voli gledati, vidjeti stvarnost više vole da im netko drugi kaže kako stvarnost izgleda pa će ju oni onda takvu prihvatiti kao realnu. tog drugog koji im govori moraju prihvatiti kao autoriteta znači moraju imati povjerenja i kod ljudi izazvati emociju strahopoštovanja i taj drugi mora znati ili nanjušiti koju stvarnost ljudi priželjkuju jer ako im kaže stvarnost koju oni ne vole onda će ga kamenovati.
"srećica" negira činjenicu da je 2011e u mojem okruženju umrlo 5ero ljudi, ali a priori tvrdi da lažem jer ne znam nikog da je umro od covida.

znači kada su liječnici davali obavjesti, apelirali, kumili i molili da rizične skupine se ne zajebavaju. onda to nije bilo bitno.
vjerovatno većine niti ne zna da je 2011e harala ubojita gripa.

sada "srećica" malo bulazni. ne čitajuč što napišemo.

počela je 2009. ta ubojita gripa - swine flu je ustvari bila nova hiper-super vakcina za gripu kojom su garantirali totalni imunitet protiv svih vrsta gripe. ali nešto im je otišlo po zlu pa su cijepili ljude sa živim virusom a ne sa oslabljenim dok nisu skužili kad su ljudi počeli padati ko muhe. tko je preživio priča a to sam ja. sad bi trebao imati super imunitet protiv svih vrsta gripe kao i Supermen ali za to sam platio visoku cijenu koju i danas plaćam. a nisam ja primio cjepivo nego me zarazio netko tko je primio to cjepivo i znam točno tko je to bio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 01:10

Noor wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:


IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno
naravno


Kolika je bila procijepljenost svjetskog stanovnistva prije godinu dana?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 01:14

Noor wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

Mogu li dekretom ili nekom drugom verbalnom naredbom proglasiti da virusa nema?  Mogu ali virus je i dalje tu ne jebe moja proglasenja ni pol posto. Sta mozes sa rijecima? Mozes jedino utjecati na svoje i ili tudje emocije koje onda stvaraju razna emocionalna raspolozenja. Mozes rijecima nekoga ozdraviti ali bogami i ubiti. Mozes rijecima prenijeti znanje lazno ili istinito. Ali virus ne jebe rijeci nema usi niti ista takvo virus je bioloski software masina koja kad se nadje u pogodnoj okolini hakira postojeci software i instalira svoj.


Naravno. Stvarnost, odnosno svijet izvan nasih glava, utjece na rijeci, a ne rijeci na stvarnost. Mozes ti biti potpuno odlijepljen od stvarnosti, upotrebljavat' ne znam kakve definicije, manipulirati njima, ali izvanjski svijet uvijek ce nas klepit' po toj nasoj umisljenoj ili zamracenoj njusci.


Drugacije receno, "pandemija se ne ukida" zato jer nam to jezik dopusta, vec zato sto bi trebalo postojati nesto izvan jezika sto sluzi kao osnova za takav "proglas"...
da, upravo to sam ti gore u postu i napisala


Da, naknadno si pojasnila svoj prijasnji
odgovor: pandemija se ukida "proglasom WHO"-a, dok je Muti pisao o manipulaciji definicijama .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/2/2022, 02:00

ebenica wrote:
Eroo wrote:
ebenica wrote:
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno i da i dalje vlada delta varijanta bez obzira na dostupnost cijepiva nitko o tome ne bi razmišljao.
radi se upravo o tome da je virus oslabio. to je realno stanje.
Nije bilo dostupno svima, vjerojatno  je i danas tako.
.
   04.12.2020.

Capak: Naručeno 5,6 milijuna doza cjepiva, prvo će stići Pfizerovo.

bilo ga je i previše.

Prednarudžba je bila i ne narudžba. Znači, pokazao se interes.
Ostalo je povijest. Poznato je kako je sve išlo i završilo.
Danas imate cjepiva po izboru. Valjda je opet  Capak kriv što se
niste cijepili kao UK i Israel, na primjer, pa da sad ukidaju mjere...
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 02:25

Eroo wrote:
ebenica wrote:
Eroo wrote:
Nije bilo dostupno svima, vjerojatno  je i danas tako.
.
   04.12.2020.

Capak: Naručeno 5,6 milijuna doza cjepiva, prvo će stići Pfizerovo.

bilo ga je i previše.

Prednarudžba je bila i ne narudžba. Znači, pokazao se interes.
Ostalo je povijest. Poznato je kako je sve išlo i završilo.
Danas imate cjepiva po izboru. Valjda je opet  Capak kriv što se
niste cijepili kao UK i Israel, na primjer, pa da sad ukidaju mjere...
jesi ti jebem ti mater usranu retardiran? mjere se ukidaju radi omicrona i to govore na sva jebena zvona i na sva jebena zvona govore da CJEPIVO ne djeluje protiv omicrona. eventualno boosteri i kvadrupseri, hipiji, koprive i krave. sve to isto djeluje protiv omicrona. srfećom pa je omicron blag jer da nije vidjela bi se stvarna uspješnost tog cjepiva, ovako srećom ljudi prolaze sa blažim posljedicama umjesto kaj umiru. ne samo da isto ne djeluje nego rade i na novom koje će navodno djelovat to po tebi rade bez veze.
i jebem ti mater usranu po tisuću i prvi put, tebi, tvom usranom cjepivu, cijelom usranom stožeru i kompletnom cijepljenju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/2/2022, 03:32

violator wrote:
Noor wrote:
ebenica wrote:
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno
naravno


Kolika je bila procijepljenost svjetskog stanovnistva prije godinu dana?
Mislis u %? Mozes na netu potraziti, sigurno ima.
Mislim da je kod nas postalo dostupno koncem 12/2020

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 04:05

Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:
naravno


Kolika je bila procijepljenost svjetskog stanovnistva prije godinu dana?
Mislis u %? Mozes na netu potraziti, sigurno ima.
Mislim da je kod nas postalo dostupno koncem 12/2020

na današnji dan 11.02.2021. u svijetu je ukupno bilo cijepljeno 94.45 milijuna ljudi od toga 26.28 milijuna dvodozno i 67.63 milijuna jedna doza.

za danas nema podatak ali 9.02.2022. u svijetu je ukupno cijepljeno 4.85 milijardi ljudi od toga 4.23 milijarde dvije doze i 626.11 milijuna jedna doza.

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

COVID-19 vaccine doses administered
Total number of doses administered. All doses, including boosters, are counted individually.

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Interval=Cumulative&Relative+to+Population=false&country=~OWID_WRL&Metric=Vaccine+doses&Color+by+test+positivity=false
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/2/2022, 04:11

ebenica wrote:i jebem ti mater usranu po tisuću i prvi put, tebi, tvom usranom cjepivu, cijelom usranom stožeru i kompletnom cijepljenju.
Odi leć,  danas moraš rano u'školu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/2/2022, 04:25

Iz ovoga bi mogli zaključiti da se zaraza "oštro" smanjuje. 
Istina je da tu nemamo HAT testiranja, ali ipak.
Više dam na iskazano malo, ali ipak, smanjivanje smrtnosti.
Dakle, optimizam je tu, veselite se narode... :)

Korona novosti i spoznaje - Page 26 131

Korona novosti i spoznaje - Page 26 131
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Šandor Winnetou 11/2/2022, 04:51

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:

Ma nema ništa od te izolacije doma.


Mali je donio iz škole, znao sam da ću pokupiti ali sam potpuno cijepljen i prošlo sa šmrcanjem. Čim sam izašao iz izlolacije isplivao 2 kilometra.

Žena nikakvih simptoma, isto potpuno cijepljena.

Mala jedan dan temeraturica.

I to je to.




Izolacija od susjeda i šire zajednice.
Zanimljivo bi mi bilo tko je donio virus u obitelj? On je barem 3-5 dana prije bio zaražen.
Kakav je njegov(tvoj?) tijek bio nakon 5 dana?
Ti završio sa šmrcanjem a ostali nastavili i dalje? Zanimljiv bi mi bio ovaj podatak.

Prvi dan mali imao temeraturu i bolila ga glava. Drugi dan bolje, treći gotovo.

Tako otprilike i mala.

Ja sam peti dan bio gotov sa šmrcanjem, temerature nisam ni imao ni kašlja.

Šesti dan sam već bio na vinu.

Osmi dan u bazenu.
tek??? Ovo je totalno poražavajuće No

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 26 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 04:52

Eroo wrote:Iz ovoga bi mogli zaključiti da se zaraza "oštro" smanjuje. 
Istina je da tu nemamo HAT testiranja, ali ipak.
Više dam na iskazano malo, ali ipak, smanjivanje smrtnosti.
Dakle, optimizam je tu, veselite se narode... :)

Korona novosti i spoznaje - Page 26 131

Korona novosti i spoznaje - Page 26 131

Kako to da se zaraza ostro smanjuje a postotak cijepljenih je 56% a to je tek 3% vise nego prije dva mjeseca kad ih je bilo 53%. Znaci zaraza se ne smanjuje zbog cjepljenja ako gledamo %u zadnja 2 mjeseca. Sta bi to moglo biti nobody knows.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 26 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum