ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 10/2/2022, 22:11

veber wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:

Prvi dan mali imao temeraturu i bolila ga glava. Drugi dan bolje, treći gotovo.

Tako otprilike i mala.

Ja sam peti dan bio gotov sa šmrcanjem, temerature nisam ni imao ni kašlja.

Šesti dan sam već bio na vinu.

Osmi dan u bazenu.
temeraturu?!  :^0
3x si to napisao, znaci nije tipfeler :facepalm
a kaj ti znaš o sančopansa gramatici.
drži se ti birtije :P
(btw radim u daimleru, a firma mi dala renault scenic za službeni auto-jebote nisam moga vjerovati :D :D :D , a kolega dobio citroen C5 karavan-a većina radnika vozi BMW)

Tebi bi kao hausmajsteru bio dovoljno i skiro. :rasta

Eroo

Posts : 74395
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 10/2/2022, 22:16

mutava baštarda wrote: milijardera i filantropa, piše Forbes.


 Pljucne još koju milijardu u who i oni kažu da je gotovo.
:D
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 22:48

evo novosti. virus iznenađuje i najbolje virologe. svako malo otkriju neku novu pizdariju u spike proteinu.

kako je linoleic acid došla u virus spike protein to znaju samo oni u Wuhanu.

Linoleic acid binds SARS-CoV-2 spike protein

One of the most notable characteristics of the virus is its spike proteins, which allows the virus to bind to the different cells in the body. It connects to the angiotensin-converting enzyme 2 (ACE2), known as the cellular gateway of the virus to invade and infect cells.

Now, a team of researchers at the Max Planck-Bristol Center for Minimal Biology and Bristol's School of Biochemistry has identified a druggable pocket in the virus's spike protein that can be used to prevent the infection of cells. The study findings, published in the journal Science, are a groundbreaking discovery that will help develop new therapies and drugs to stem the growing pandemic.

Upon the analysis of the molecular structure of the spike protein, the team has found something interesting. They revealed the presence of a small molecule, called linoleic acid (LA), which was discovered in a customized pocket within the spike protein.

What is linoleic acid?

Linoleic acid is a small molecule and a free fatty acid essential for many cellular functions. Two fatty acids are essential in the diet – linoleic or omega-6 fatty acid and alpha-linolenic or omega-3 fatty acid. Both are polyunsaturated fatty acids, which means that they contain two or more double bonds.

The human body cannot produce linoleic acid, and it is found mainly in food. Intriguingly, LA plays a significant role in inflammation and immune modulation, which are key elements of the COVID-19 infection. Aside from that, these fatty acids are also essential to maintain cell membranes in the lungs to promote ventilation. LA also helps in the production of prostaglandins that protect against inflammation in the cardiovascular system.

"We were truly puzzled by our discovery and its implications. So here we have LA, a molecule which is at the center of those functions that go haywire in COVID-19 patients, with terrible consequences. And the virus that is causing all this chaos, according to our data, grabs and holds on to exactly this molecule – basically disarming much of the body's defenses," Professor Berger said.

The researchers also explained that in other illnesses, interfering with the metabolic pathways of the linoleic acid can induce systemic inflammation, pneumonia, and acute respiratory distress syndrome (ARDS). All these health problems are seen in patients with COVID-19. The study findings provide the first direct link between LA, the health consequences, and the virus itself.

https://www.news-medical.net/news/20200924/Linoleic-acid-binds-SARS-CoV-2-spike-protein.aspx

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 10/2/2022, 23:19

čuj samo đemal vjeruje da će do svibnja 2020 biti još malih plamićaka, kuvertirao je.
moramo se strpiti još koji mjesec i to je to.

naravno da je virus skočio sa šišmiša na čovjeka i onda na konja i kravu.

pitanje je samo kada ćemo se globalno opet zaratiti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 10/2/2022, 23:35

marcellus wrote:inače je prednost cjepiva da smo svi prošli koronu bez da smo je praktički skužili, ok ova najmanja (tri godine, naravno necijepljena) je dva sata imala temperaturu...

i onda joj propišu "samoizolaciju"

Kako ćeš materati stavit dijete od tri godine u SAMOizolaciju?
poanta ovog tvog upisa bi trebala biti da ste zbog cjepiva prošli kroz koronu bez da ste ju skužili...u čemu je razlika u odnosu na one koji se nisu cijepili, npr kao moja obitelj i koji smo od nas petero, dvoje imali uz relativno blage simptome, a troje ni uz najbolju volju nit prolazili nit osjetili...

mislim navodiš situaciju za koju u stvari uopće ne znamo, kao ni ja što ne znam, što je i vama i nama pomoglo da smo prošli, a što je to što nekima drugima bili cijepljeni ili necijepljeni nije pomoglo da prođu...

uz napomenu da sam ja bio potencijalno u nebrojeno slučajeva izložen virusu (engleskom, mađarskom, danskom, talijanskom, njemačkom, bilo ih je čak i iz meksika, čilea, perua, makedonije, tuzle, zenice, teslića, beograda, ukrajine krca palca evo sjetih se čak i iz dubaija).. također i moja supruga, a također i sva trojica sinova...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


veber likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 10/2/2022, 23:37

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

Rijetko najcesce zalegnu u krevet kad ih klepi kovid. Ali vi pelcovani ste opasni zarazni a  vakcina je od vas napravila supersiritelje kliconose. Jos sa kovidnicom koja vam daje slobodu kretanja bez provjere vi ste putujuce tvornice virusa ubojice sa licencom.
Vidi, vraga, mogli ste se i vi cijepiti pa bi virus bezveze lutao okolo, tražeći pluća necijepljenih. :D

Ovo je priznanje? Naravno da je. Gdje je nas pravnik T da kaze svoje misljenje da li se to priznanje moze upotrijebiti na sudu.
može na prijekom, uvjeren sam da će se T. složiti...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 10/2/2022, 23:49

mutava baštarda wrote:
violator wrote:
mutava baštarda wrote:
2009 godine ukinuta postojeća je definicija pandemije i nametnuta nova po kojoj svaka prehlada može biti pandemija, pa smo dobili i pandemiju svinjske gripe koje ne bi bilo da se nije mijenjala definicija.
Znači ne radi se o virusu, nego o potezu pera ii pečatu...
Do 2009 ovo ne bi bila epidemija, a ti ne bi sad drobila bez veze
.


A o cemu ovisi promjena "definicije"? :) Nekome se sprdne malo zahebavat' narod?



Isti koji su promjenili definiciju epidemije, promjenili su i definiciju cijepiva i definiciju prirodnog imuniteta neposredno prije nego što se genska terapija pojavila na tržištu.
Nekome se sprdnulo malo zajebavati narod.


Dakle, velis da je definicija "pandemije" izmijenjena i ne odnosi se vise na opis "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" jer su u taj opis ukljucili svaku prehladu?

Velis da manipuliraju rijecima, definicijama, iako ti citavo vrijeme koronavirus koji izaziva COVID-19, sa svim njegovim varijantama (!), nazivas prehladom!? Dalje, buduci da inzistiras na "prehladici", ide se korak dalje pa na "mala vrata" velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 10/2/2022, 23:49

michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:inače je prednost cjepiva da smo svi prošli koronu bez da smo je praktički skužili, ok ova najmanja (tri godine, naravno necijepljena) je dva sata imala temperaturu...

i onda joj propišu "samoizolaciju"

Kako ćeš materati stavit dijete od tri godine u SAMOizolaciju?
poanta ovog tvog upisa bi trebala biti da ste zbog cjepiva prošli kroz koronu bez da ste ju skužili...u čemu je razlika u odnosu na one koji se nisu cijepili, npr kao moja obitelj i koji smo od nas petero, dvoje imali uz relativno blage simptome, a troje ni uz najbolju volju nit prolazili nit osjetili...

mislim navodiš situaciju za koju u stvari uopće ne znamo, kao ni ja što ne znam, što je i vama i nama pomoglo da smo prošli, a što je to što nekima drugima bili cijepljeni ili necijepljeni nije pomoglo da prođu...

uz napomenu da sam ja bio potencijalno u nebrojeno slučajeva izložen virusu (engleskom, mađarskom, danskom, talijanskom, njemačkom, bilo ih je čak i iz meksika, čilea, perua, makedonije, tuzle, zenice, teslića, beograda, ukrajine krca palca evo sjetih se čak i iz dubaija).. također i moja supruga, a također i sva trojica sinova...
marc je klasični jehovac.
otkrili su vjeru i sada dijele kulu stražaru iiii onaj drugi pamflet.
vodokradica je pragmatičan, čak niti ne laže.

đemal je pak klasičn primjer presvlaćenja i istinosti u izjavi;
da nema goreg turčina od poturčina.

i onda imamo sivu zonu gdje svi mi normalni pokušavmo dokučiti neki odgovor.

i vraćamo se na gnječa koji je u startu pisao što se sada dešava.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 10/2/2022, 23:49

veber wrote:čuj samo đemal vjeruje da će do svibnja 2020 biti još malih plamićaka, kuvertirao je.
moramo se strpiti još koji mjesec i to je to.

naravno da je virus skočio sa šišmiša na čovjeka i onda na konja i kravu.

pitanje je samo kada ćemo se globalno opet zaratiti.
dobro virus-šišmiš-čovjek.... a koga upasati s konjem i kravom!?







'

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 10/2/2022, 23:51

Evo ih, upravo stigli iz biblioteke... drunken
Eroo
Eroo

Posts : 74395
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 10/2/2022, 23:53

violator wrote:
mutava baštarda wrote:
violator wrote:


A o cemu ovisi promjena "definicije"? :) Nekome se sprdne malo zahebavat' narod?



Isti koji su promjenili definiciju epidemije, promjenili su i definiciju cijepiva i definiciju prirodnog imuniteta neposredno prije nego što se genska terapija pojavila na tržištu.
Nekome se sprdnulo malo zajebavati narod.


Dakle, velis da je definicija "pandemije" izmijenjena i ne odnosi se vise na opis "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" jer su u taj opis ukljucili svaku prehladu?

Velis da manipuliraju rijecima, definicijama, iako ti citavo vrijeme koronavirus koji izaziva COVID-19, sa svim njegovim varijantama (!), nazivas prehladom!? Dalje, buduci da inzistiras na "prehladici", ide se korak dalje pa na "mala vrata" velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
pa nitko to ne negira... naravno da ako je čaša puna do vrha, da će covid preliti prek ruba... ovo gore navedeno strašno oslabi srčani mišić, i uistinu je tako malo potrebno negativnog impulsa da ono i stane...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 10/2/2022, 23:56

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:Nešto za gnječa 



https://renz-law.com/attorney-tom-renz-whistleblowers-dmed-defense-medical-epidemiology-database-reveals-incredibly-disturbing-spikes-in-diseases-infertility-injuries-across-the-board-after-the-military-was-forced-to/

Ovo
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 10/2/2022, 23:57

violator wrote:
mutava baštarda wrote:
violator wrote:


A o cemu ovisi promjena "definicije"? :) Nekome se sprdne malo zahebavat' narod?



Isti koji su promjenili definiciju epidemije, promjenili su i definiciju cijepiva i definiciju prirodnog imuniteta neposredno prije nego što se genska terapija pojavila na tržištu.
Nekome se sprdnulo malo zajebavati narod.


Dakle, velis da je definicija "pandemije" izmijenjena i ne odnosi se vise na opis "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" jer su u taj opis ukljucili svaku prehladu?

Velis da manipuliraju rijecima, definicijama, iako ti citavo vrijeme koronavirus koji izaziva COVID-19, sa svim njegovim varijantama (!), nazivas prehladom!? Dalje, buduci da inzistiras na "prehladici", ide se korak dalje pa na "mala vrata" velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
mislim da sereš kvake.
da iskrećeš upise
gdje nitko ne negira postojanje virusa, ali niti potrebu za zatvaranjem svega.

ponavljanje je majka mudrosti
od gripe mi umrla dva člana unutar obitelji
onda jedan malo dalje pa od starog 2 frenda

godina je 2011a

ne znam, niti sam čuo da je netko iz moje okoline umro od ovog tipa gripoze.
2011e su liječnici govorili o problemu gripe i kako će odnesti pun kiki života ljudi koji su nečim već određeni da najebu.

nitko te 2011e nije dizao paniku, nisu zatvoreni objekti, djeca traumatizirana.

i danas untoč tome što poznajem stvarno puno ljudi, nisam čuo da je itko umro od kovida, ali eto imam "iskustvo" bliže-dalje. od gripe jesu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 10/2/2022, 23:58

Saslušanje u Američkom Senatu

vt8gcv-vaxx-whistleblowers-miscarriages-increase-279-cancer-increases-296.html

[size=17]Rumble — Whistleblowers have been extracting data out of the DOD database, and Attorney Tom Renz reveals what they have found regarding vaccine injuries at Senator Ron Johnson's Covid Panel. Attorney Renz names the names of the Whistleblowers with their permission. Attorney Renz also describes the shocking findings in the declarations of the Whistleblowers. They gave their declarations under the penalty of perjury. Attorney Renz will be filing these findings in court.
Renz Whistleblowers Data Finds:
* Substantial Data Showing Miscarriages increased by over 279% since the Covid-19 vaccine. The data was compared to a 5 year average of miscarriages.
* Substantial Data Showing Cancers increased by over 296% over the 5 year average.
* An Extreme Increase in Neurological Issues since the vaccine (which would impact our pilots.) The Whistleblower DOD data shows a 1048% increase. Neurological Cases went from 82K a year to 863K in just 1 year...the year of the Covid-19 vaccine.
* Whistleblower data shows U.S. Military are being experimented on, injured, and in some cases possibly killed.
*Allegations of doctored Department of Defense data on the number of cases of myocarditis. Last August myocarditis cases were up 20+%. The number in Jan. 2022 now only shows a 2+% increase.
*DOD Project Salus says that the 71% of new cases were in the vaccinated and a 60% of hospitalizations comes from fully vaccinated people. Not the unvaccinated as Fauci stated on Television multiple times. (The DOD removed this data from their once public website when Renz first revealed it last year. We have screenshots at www.Renz-Law.com)[/size]
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:00

Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:
proglasom WHO


Znaci, proglasom WHO-a "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" prestaje vaziti?

Sto to tocno znaci? Nema vise virusa koji uzrokuje sirenje bolesti?


netočno, prestaje važiti kad širenja zaista više neće biti ili kad postane evidentno da je virus oslabio do mjere kad više ne predstavlja ugrozu
evo što Capak kaže:

"Krajem epidemije smatra se kada prođe 14 dana od posljednjeg slučaja oboljenja"

Doduše, predvidio je da će do toga doći još u lipnju 2020., ali pošlo je u krivu stranu

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/do-kada-ce-epidemija-ostati-na-snazi-i-kad-ce-stozer-prestati-postojati-cini-se-da-do-ukidanja-nece-doci-tako-skoro-evo-i-koji-je-glavni-razlog-10370098


no, očito je da kad određen broj (ne znam koji, to treba pitati Tedrosa) država kaže da je kod njih epidemiji došao kraj, tada direktor WHO opet stane pred mikrofon i govori o tome, pa kako je pandemiju proglasio, tako će valjda proglasiti i da joj je došao kraj



Ne razumijem, sto je tu netocno? Ima li virusa koji uzrokuje bolest COVID-19 u citavom svijetu? Ako ima, je li on dovoljno oslabio da ne predstavlja ugrozu?


IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/2/2022, 00:03

michaellcmacha wrote:
veber wrote:čuj samo đemal vjeruje da će do svibnja 2020 biti još malih plamićaka, kuvertirao je.
moramo se strpiti još koji mjesec i to je to.

naravno da je virus skočio sa šišmiša na čovjeka i onda na konja i kravu.

pitanje je samo kada ćemo se globalno opet zaratiti.
dobro virus-šišmiš-čovjek.... a koga upasati s konjem i kravom!?







'
sin mi je magistrirao granu kemije u povojima, nisu imali niti mentora. sada radi doktorat.

zastršujuće što možemo, kao ljudski resurs napravti.
baš zastrašujuće.

priče o čipiranju moj sin je pokazao da nemaju nikakvu mogućnost, ali je magisterijem pokazao gdje možemo otići.

on je još uvijek altruističan, željan pomoći čovječanstvu.

činjenica da će vojska biti prva koja će to početi primjenjivati.

o tome uz jednu-dvije kave.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 11/2/2022, 00:07

violator wrote:
IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
Hvala na pitanju!
Danas sam skoro pa htio napisati da ove zemlje šta  "ukidaju sve mjere" to čine
upravo zbog toga što je cjepivo svima dostupno ito za badave.
Cijepljeni bi rekli da su neke ljude(da ih ne spominjem) pustili niz'vodu.
Eroo
Eroo

Posts : 74395
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:07

Gnječ wrote:
ebenica wrote:
Gnječ wrote:

Aids je pandemija koja traje i danas. Nitko nije proglasio kraj pandemije AIDSa. Nisam strucnjak u lingvistici ali violator vam je pokusala skrenuti paznju na zlouporabu i krivo tumacenje i razumjevanje rijeci. Ako grijesim idpravite me. Ako stozer ukida kovidnice to ne znaci da je virus nestao i da je proglasen kraj pandemije. Omikron izgleda bezazlena varijanta virusa ali nije. Mi o  Omikron  vrsti ne znamo nista. Nije evoluirao od delta ili nekog drugog soja virusa nego se pojavio kao zasebna vrsta odnikuda sa pun kurac mutacija. Jos se spekulira ali postoje naznake da je i ovaj virus uteko iz laboratorija da li namjerno ili u fazi pripreme i testiranja vakcine jos se spekulira. Tako nagli skok sa jednog soja u novi sa toliko puno mutacije ne dogadja se prirodnim putem. Vrirusu spanjolske gripe bila je dovoljna samo jedna mutacija pa da postane ubojita masina.
to je totalno nebitno gnječ. to su samo riječi. ako se prestaneš ponašat kao da traje pandemija pandemije nema i nebitno je jel ju netko proglasio, razglasio, dao joj žig.
to je samo lingvistika. pandemija niti započinje neku bolest, niti ju drži na životu niti ju ukida. to je samo riječ koja opisuje neko stanje na koje se ljudi odluče. ako šveđani ukinu sve mjere cijeli svijet može vrištati o pandeimiji, zamračivati prozore, nosit kakicu na pregled to je u švedskoj nebitno. stvari možeš zvati kako god želiš ako nemaju društveni legitimitet.

Mogu li dekretom ili nekom drugom verbalnom naredbom proglasiti da virusa nema?  Mogu ali virus je i dalje tu ne jebe moja proglasenja ni pol posto. Sta mozes sa rijecima? Mozes jedino utjecati na svoje i ili tudje emocije koje onda stvaraju razna emocionalna raspolozenja. Mozes rijecima nekoga ozdraviti ali bogami i ubiti. Mozes rijecima prenijeti znanje lazno ili istinito. Ali virus ne jebe rijeci nema usi niti ista takvo virus je bioloski software masina koja kad se nadje u pogodnoj okolini hakira postojeci software i instalira svoj.


Naravno. Stvarnost, odnosno svijet izvan nasih glava, utjece na rijeci, a ne rijeci na stvarnost. Mozes ti biti potpuno odlijepljen od stvarnosti, upotrebljavat' ne znam kakve definicije, manipulirati njima, ali izvanjski svijet uvijek ce nas klepit' po toj nasoj umisljenoj ili zamracenoj njusci.


Drugacije receno, "pandemija se ne ukida" zato jer nam to jezik dopusta, vec zato sto bi trebalo postojati nesto izvan jezika sto sluzi kao osnova za takav "proglas"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:13

Eroo wrote:
violator wrote:
IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
Hvala na pitanju!
Danas sam skoro pa htio napisati da ove zemlje šta  "ukidaju sve mjere" to čine
upravo zbog toga što je cjepivo svima dostupno ito za badave.
Cijepljeni bi rekli da su neke ljude(da ih ne spominjem) pustili niz'vodu.


Sto je s onim polarnim medvjedom na Marsu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:15

violator wrote:


IMislim da se tu radi o situaciji u kojoj virus ipak nije dovoljno oslabio, kako mu neki tepaju - prehladica, ali je zbog dostupnosti cjepiva, odluceno da vise ne predstavlja ugrozu?
ne nije, jer bi onda to bilo odlučeno prije godinu dana kad je cijepivo postalo dostupno i da i dalje vlada delta varijanta bez obzira na dostupnost cijepiva nitko o tome ne bi razmišljao.
radi se upravo o tome da je virus oslabio. to je realno stanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/2/2022, 00:15

veber wrote:
violator wrote:
mutava baštarda wrote:
Isti koji su promjenili definiciju epidemije, promjenili su i definiciju cijepiva i definiciju prirodnog imuniteta neposredno prije nego što se genska terapija pojavila na tržištu.
Nekome se sprdnulo malo zajebavati narod.


Dakle, velis da je definicija "pandemije" izmijenjena i ne odnosi se vise na opis "širenje neke bolesti na velika prostranstva, tj. na više država, cijeli kontinent ili cijeli svijet" jer su u taj opis ukljucili svaku prehladu?

Velis da manipuliraju rijecima, definicijama, iako ti citavo vrijeme koronavirus koji izaziva COVID-19, sa svim njegovim varijantama (!), nazivas prehladom!? Dalje, buduci da inzistiras na "prehladici", ide se korak dalje pa na "mala vrata" velite da ljude zapravo citavo vrijeme ubija visok tlak, secer, pretilost i stres, te njihova vremesnost.

Drugacije receno, citavo vrijeme negirate povezanost koronavirusa, odnosno COVID-19 kao uzroka smrti zarazenih!?
mislim da sereš kvake.
da iskrećeš upise
gdje nitko ne negira postojanje virusa, ali niti potrebu za zatvaranjem svega.

ponavljanje je majka mudrosti
od gripe mi umrla dva člana unutar obitelji
onda jedan malo dalje pa od starog 2 frenda

godina je 2011a

ne znam, niti sam čuo da je netko iz moje okoline umro od ovog tipa gripoze.
2011e su liječnici govorili o problemu gripe i kako će odnesti pun kiki života ljudi koji su nečim već određeni da najebu.

nitko te 2011e nije dizao paniku, nisu zatvoreni objekti, djeca traumatizirana.

i danas untoč tome što poznajem stvarno puno ljudi, nisam čuo da je itko umro od kovida, ali eto imam "iskustvo" bliže-dalje. od gripe jesu.


Aha, jos jedan "nisam cuo da je netko umro od covida"... Hajde vozi, sreco. Ne razgovar mi se vise s bedacima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum