ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 15/2/2022, 00:39

michaellcmacha wrote:veli mi sin da ona djeca koja se ne budu testirala, idu u "dugotrajnu" izolaciju... što god to značilo...

E, inače...dao si svoj obol..čuvaj ih koliko možeš. Neka idu za svojom srećom, ali nisu dužni ikakvoj državi išta...

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 15/2/2022, 02:16

Glupkakurac wrote:
michaellcmacha wrote:veli mi sin da ona djeca koja se ne budu testirala, idu u "dugotrajnu" izolaciju... što god to značilo...

E, inače...dao si svoj obol..čuvaj ih koliko možeš. Neka idu za svojom srećom, ali nisu dužni ikakvoj državi išta...
moj brende nema stare slave, vidiš li kako ove što su prije 7-8 godina otišli trbuhom za kruhom lovaju lasom i nabijaju im porezne dugove po par stotina tisuća kuna... ne sumnjam da ima onih koji navijaju da se tim  ljudima odere koža sa leđa, ja nisam među tima... spadam među one koji smatraju da ti ljudi ovoj državi nisu dužni ništa. jebiga kako vrijeme prolazi sve sam više uvjerenja da je mladima najbolje da kad idu van da se trajno odjave i u mup-u i u poreznoj... ima danas whapp i viber da se povremeno jave da su dobro i Bog te veselio... ne vidim smisao da oni tu ili od bilo kud imaju u hrvatskoj imaju životni interes dok viceguverneri mogu kupovati na aukcijama kuće, guverneri uzimati 500 000 nagrade od konkurentske narodne banke, vlastodržačka klika ostavljati po aerodromima automobile da im ih policija čuva na službenim parkinzima, stožeraška ekipa nabijati djeci komplekse niže vrijednosti preko jebenih testova koji ničemu ne služe... koliko god da me još bude, jebiga tu sam gdje jesam, tako sam odabrao i tu ću biti do kraja i konca, ali ako ćemo realno ovo jednostavno ne valja... i nema naznaka da bi se moglo popraviti
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


darth_vader and newuser like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 15/2/2022, 07:51

Glupkakurac wrote:Aj pročitaj moj nick... Nisam lumen. Neću se petljati više... Sorry.

Aj ne sviraj k.

Stavio si taj nick baš zato da se možeš povuć iz rasprave, kao eto glup si.

Brend se nije povlačio ovako, šta se desilo pobogu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 15/2/2022, 07:55

michaellcmacha wrote:
Glupkakurac wrote:
michaellcmacha wrote:veli mi sin da ona djeca koja se ne budu testirala, idu u "dugotrajnu" izolaciju... što god to značilo...

E, inače...dao si svoj obol..čuvaj ih koliko možeš. Neka idu za svojom srećom, ali nisu dužni ikakvoj državi išta...
moj brende nema stare slave, vidiš li kako ove što su prije 7-8 godina otišli trbuhom za kruhom lovaju lasom i nabijaju im porezne dugove po par stotina tisuća kuna... ne sumnjam da ima onih koji navijaju da se tim  ljudima odere koža sa leđa, ja nisam među tima... spadam među one koji smatraju da ti ljudi ovoj državi nisu dužni ništa. jebiga kako vrijeme prolazi sve sam više uvjerenja da je mladima najbolje da kad idu van da se trajno odjave i u mup-u i u poreznoj... ima danas whapp i viber da se povremeno jave da su dobro i Bog te veselio... ne vidim smisao da oni tu ili od bilo kud imaju u hrvatskoj imaju životni interes dok viceguverneri mogu kupovati na aukcijama kuće, guverneri uzimati 500 000 nagrade od konkurentske narodne banke, vlastodržačka klika ostavljati po aerodromima automobile da im ih policija čuva na službenim parkinzima, stožeraška ekipa nabijati djeci komplekse niže vrijednosti preko jebenih testova koji ničemu ne služe... koliko god da me još bude, jebiga tu sam gdje jesam, tako sam odabrao i tu ću biti do kraja i konca, ali ako ćemo realno ovo jednostavno ne valja... i nema naznaka da bi se moglo popraviti

Zabezeknuta sam odlukom države da oporezuje one koji su išli vani zarađivati i vani plaćaju porez, i baš me zanima zakonska podloga za to. Potrudit ću se i uronit u to.

Negdje sam pročitala da je HR efikasnija u naplati poreza od Njemačke, haha.. Ja jednom dobila dvije plaće u istom mjesecu jer sam mijenjala poslodavca. Rebnuli mi porez samo zato jer su dvije plaće za 2 različita mjeseca sjela u istom mjesecu. Džaba mi se bilo žalit. Nek nas gule dok se damo gulit. Kakav narod, takva vlast.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 15/2/2022, 08:47

Venus wrote:
Glupkakurac wrote:Aj pročitaj moj nick... Nisam lumen. Neću se petljati više... Sorry.

Aj ne sviraj k.

Stavio si taj nick baš zato da se možeš povuć iz rasprave, kao eto glup si.

Brend se nije povlačio ovako, šta se desilo pobogu..
Long Kovid :)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 15/2/2022, 09:10

Cila priča sa spasonosnim cikepivom se raspada... Kod nas još traje jer Kenwood Kenon nije ostvario ciljeve koji su mu postavljeni. 
raspada se, ali "ništa nas ne smije iznenaditi" ostaje. U manevrima su pobjedili, Austrija,Novi Zeland, Australija, Kanada, Francuska, Arapske Države, Kina... 
Kod iduće lažne pandemije ne krećemo iz početka nego se nastavlja gdje se stalo, a sada će se analizirati gdje se griješilo, zapinjalo, malo će se popraviti zakonski okviri.
Da se prisjetimo...
Lažna pandemija ptičije gripe 
2009 izmjenjena definicija pandemije
Nakon toga lažna pandemija svinjske gripe
Lažna pandemija prehlade, ukinito zdravstvo ( ja sam, jebem im mater prestao plaćati dopunsko ) sada nakon dvi godine struka je otkrila da između infekcije i respiratora ima i drugih načina borbe protiv prehlade osim čajeva. 
Ljudima su ukrali slobodu, a sada će ih nagraditi slobodom jer se cijepilo 70%, ali cenzura ostaje, ukidanje znanstvene rasprave ostaje, ...
Ako se ne polovaju počinitelji, a svi ovi iz, na početku navedenih zemalja pobjednica dolaze iz Svjetskog Ekonomskog Foruma iz kojeg dolazi i dojučerašnje teorija urote veliki reset...


E da, u hrvatskoj u prosjeku umre 150tak ljudi dnevno, u ovo doba godine malo više, lijeti malo manje. Ako će u mjesec ipol dana 50% stanivnika uloviti omikron koliko će biti mrtvih od korone?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


michaellcmacha and newuser like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 15/2/2022, 09:23

mutava baštarda wrote: Ako će u mjesec ipol dana 50% stanivnika uloviti omikron koliko će biti mrtvih od korone?

Aj pogodi.
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 15/2/2022, 09:27

Venus wrote:
Glupkakurac wrote:Aj pročitaj moj nick... Nisam lumen. Neću se petljati više... Sorry.

Aj ne sviraj k.

Stavio si taj nick baš zato da se možeš povuć iz rasprave, kao eto glup si.

Brend se nije povlačio ovako, šta se desilo pobogu..

Osobno iskustvo.
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 15/2/2022, 09:37

[size=42]Do februara 2021., Pfizer je već primio više od 1.200 prijava smrti navodno uzrokovanih vakcinom i desetine hiljada prijavljenih nuspojava, uključujući 23 slučaja spontanih pobačaja kod 270 trudnoća i više od 2.000 izvještaja o srčanim poremećajima.[/size]
[size=42]Imajte na umu, ovo su Pfizerovi vlastiti podaci.” – Election Wizard. [/size]
[size=42]Pozivamo „Provjere činjenica(Fact Checker) o Covid-19“ da prouče ovaj povjerljivi Pfizer izvještaj.[/size]
[size=42](Ups. Desilo se da je predsjedavajući Reutersovog “Fact Checker” i bivši glavni izvršni direktor (CEO) James C. Smith “takođe glavni investitor i član odbora Pfizera”. “Bez sukoba interesa”).[/size]

[size=42]Kriminalna organizacija je pokušala dobiti odobrenje da objave dokumente o "cjepivu" do 2076... To je na sudu palo... [/size]
[size=42]Kod iduće pandemije morati će postaviti svoje sudce i lovat po kućama gnječeve i generale s 5 zvjezdica...[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 15/2/2022, 09:43

Trobonjača: Dosadili smo s koronom,
no imamo autobus mrtvih svaki dan



Omikron jenjava, ali ne pada broj umrlih u Hrvatskoj. Jučer su umrle 64 osobe
koje su bile zaražene COVID-om. Sredinom idućeg mjeseca desecima tisuća Hrvata
istječe valjanost COVID potvrda, a broj onih koji primaju booster dozu značajnije
ne raste. Punktovi za cijepljenje zjape prazni, a kao rješenje spominje se
tzv. mobilno cijepljenje po kućama.


Enlarge this image Click to see fullsize
Korona novosti i spoznaje - Page 50 Screenshot-1641

Dalje:

https://vijesti.hrt.hr/hrvatska/trobonjaca-u-studiju-4-slaba-procijepljenost-dovodi-do-visoke-smrtnosti-5458301
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 15/2/2022, 10:34

mutava baštarda wrote:
Kriminalna organizacija je pokušala dobiti odobrenje da objave dokumente o "cjepivu" do 2076... To je na sudu palo... 

šta je sud rekao, doklen će žgadija moć skrivat svoj zločin?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 15/2/2022, 12:37

Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum