ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus Mon 31 Jan - 12:48

Vojni planovi idu dalje. Dragan Čović i njegov HDZ BiH su iz istih trajno otpisani.

Komšić je bolji vojnik. Inteligentniji.

RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus Mon 31 Jan - 12:56

A sve je tako jednostavno i sažeto u ovome : Ubij ili ćeš biti ubijen.

Dao sam ti pušku, metak, namjestio čisti pucanj...samo si trebao povući okidač.

Nisi.

Sad ćeš ti biti ubijen.

Moć jednostavnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by Guest Mon 31 Jan - 13:06

Grlić-Maternica niti glasa ne pušta ... nema ga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus Mon 31 Jan - 13:10

Plenkovic je otkanatao Čovica.

Čović je mali lord koji je previše moćan i ugrožava status drugih lordova HDZa al u Hrvatskoj jer duže vlada od njih i močniji je a oni to ne vole.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus Mon 31 Jan - 13:25

Njemu će sad i HDZ u Hrvatskoj okrenit leđa. Namjestili su mu idealnu situaciju u Neumu, samo je morao povuć okidać al njemu ne odgovara da se predsjednik može biti samo dva puta jer on računa da će on tu biti vječno.

Pa pa Dragane Čoviću.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus Mon 31 Jan - 13:29

Plenkovicu i HDZu u Hrvatskoj treba pobjeda u BiH kako bi on dobio izbore opet u Hrvatskoj.

Ta pobjeda uključuje to da Komšić nikad više ne može biti predsjednik.

Dali su ti pušku, metak, namjestili pucanj...nisi povukao okidač jer kalkuliraš kako to tebi neodgovara jer si ti sebe tu zamislio više od dva puta u toj fotelji.

Sad ćete ubiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175494
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 3 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum