ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 30/1/2022, 21:15

Vojska Sjedinjenih Američkih Država u Europi i Africi (USAREUR-AF) je zapovjedništvo komponente vojne službe (ASCC) / Kazališna vojska odgovorna za usmjeravanje operacija vojske Sjedinjenih Država diljem SAD-a. Europsko zapovjedništvo (EUCOM) i SAD Područje odgovornosti (AOR) Zapovjedništva Afrike (AFRICOM). Tijekom Hladnog rata nadzirao je kopnene formacije usredotočene na davanje prioriteta Varšavskom paktu na istoku kao dio Središnje grupe armija (CENTAG) Organizacije Sjevernoatlantskog saveza (NATO). Od 1989. uvelike je smanjio svoju veličinu, poslao u U.S. snage u jugozapadnu Aziju, Kosovo, rat protiv terorizma i povećanu sigurnosnu suradnju s drugim kopnenim snagama NATO-a.

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Army_Europe_and_Africa

Ovima ne treseš kavez ( Komšić treći put pa drmaš region itd ) a onda kad oni dođu i organiziraju ti sastanak kolutaš očima i čekaš da pregovori prodanu.

Sad ćeš vidit koliko košta to kad ove digneš iz kreveta pa njih ideš radit idiotima.

RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by newuser 30/1/2022, 21:47

melkior wrote:Meni se čini da ni Čoviću ni Izetbegoviću ne odgovaraju stvarne promjene u BiH, i jedan i drugi su već 25 godina na vlasti i pričaju istu priču. Općenito kad vidim na televiziji vijesti iz BiH, prebacim na drugi program. Kao i koronu.
Slazem se s tobom za zadnjih 25 godina. Ne branim Čovića niti HDZ jer je to isto kao i u Hrvatskoj HDZ... nista za pohvaliti.
Ali, ovaj put je važno ne zbog HDZ već zbog opstanka konstitutivnosti. Iduća vlast i FBiH ide bez Hrvata dakle pušing samo takav, postaje se manjina. Nije ovo zbog HDZ  što se njih tiče bolje da nisu u vlasti.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 30/1/2022, 22:29

Predsjednik Centralne izborne komisije (CIK) Željko Bakalar poručio je da nema ustavnih i zakonskih smetnji za organizaciju općih izbora i provedbu izbornih rezultata nakon oktobra 2022. godine.

Ova precizna konstatacija stiže nakon intervjua lidera HDZ-a Dragana Čovića za HRT gdje je, između ostalog, izjavio da ne postoje formalno-pravni uslovi za organiziranje izbora.
"Zakonski se trenutačno stanje ne može komparirati sa nemogućnošću provedbe izbora u Mostaru. Ostaje ustavna i zakonska diskriminacija i to je smetnja evropskom putu BiH", rekao je Bakalar.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/bakalar-nema-ustavnih-i-zakonskih-smetnji-za-organizaciju-i-provedbu-izbora/220130085

Doviđenja Dragane Čoviću i HDZ BiH.

Pozdravlja te :

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTdpPbX9BipDZlXuKGnIsaU-cKG4LTxKve_2g&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by epikur37 30/1/2022, 22:42

ništa to je to

hb se odvaja i rs

zajedničkom izjavom o secesiji od bih

mi pripajamo hg srbija rs

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 30/1/2022, 22:55

Ja ne pripajam ništa.

Meni u Dalmaciji kreteni i ološ ne trebaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by epikur37 30/1/2022, 22:57

RayMabus wrote:Ja ne pripajam ništa.

Meni u Dalmaciji kreteni i ološ ne trebaju.

Onda sve ide srbiji
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 30/1/2022, 22:59

Nek on ide di god oće. Ja takve ne primam.

Razdrmaju cili kavez radi Komšića jer ih treći put preglasa i onda kad se ovi Amerikanci dignu iz kreveta i organiziraju im sastanak, oni kolutaju očima i čekaju da pregovori propadnu.

Sad ćeš vidit koga ćeš ti dizat iz kreveta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 30/1/2022, 23:21

Sve su mu namistili, samo je triba reč dosta Komšića i da nitko ne može bit više od dva puta predsjednik ko u Americi i na taj način pokazat da je problem tri put Komšić a ne da je problem šta Dragan Čović ne može vječno u fotelju.

Uzdrma si kavez, region, taka se u vojsku da bi na kraju oni otkrili da nije stvar u Komšiću nego šta ti ne možeš do fotelje vječne.

Jadna ti majka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by prckov 31/1/2022, 00:12

RayMabus wrote:To je nevjerovatno koliko je to niska inteligencija : dignu cilu regiju na noge radi tog Komšića do te mjere da moraju Amerikanci reagirat i ovi in organiziraju sastanak svih stranka u BiH na njihovom terenu i šute i gledaju oće li HDZ BiH na čelu s Draganom Čovićem predložiti da predsjednik može biti samo dva puta ili pak neće šta znači da ga zanima samo da on više puta uhvati tu fotelju tj kalkulira.

On koluta očima.

Sad ćeš vidit koliko to košta kad od njih radiš budale.

generale, sta si rjesio time sto se predsjednik moze birat samo dva puta
poslije komsica muslimani ce opet izabrat nekog drugog "komsica" hrvatima i opet ih majorizirat

oduzimam ti jednu zvjezdicu i idi se stidi 2 dana sto si glup  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by prckov 31/1/2022, 00:14

sutra im i himzo sto se izjasnjava kao hrvat moze bit sledeci "komsic"
pa onda sacir, pa muhamed i tako dalje
dakle nije problem komsic nego princip majorizacije koji ce se dalje nastavit bez obzira na komsica
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 01:35

prckov wrote:
RayMabus wrote:To je nevjerovatno koliko je to niska inteligencija : dignu cilu regiju na noge radi tog Komšića do te mjere da moraju Amerikanci reagirat i ovi in organiziraju sastanak svih stranka u BiH na njihovom terenu i šute i gledaju oće li HDZ BiH na čelu s Draganom Čovićem predložiti da predsjednik može biti samo dva puta ili pak neće šta znači da ga zanima samo da on više puta uhvati tu fotelju tj kalkulira.

On koluta očima.

Sad ćeš vidit koliko to košta kad od njih radiš budale.

generale, sta si rjesio time sto se predsjednik moze birat samo dva puta
poslije komsica muslimani ce opet izabrat nekog drugog "komsica" hrvatima i opet ih majorizirat

oduzimam ti jednu zvjezdicu i idi se stidi 2 dana sto si glup  :D
Dokazao bi Amerikancima i EU da ne mičem Komšića jer baš JA i moje dupe želimo da vječno budemo u fotelji hrvatskog člana predsjedništva i dobio bi pluseve kod Amerikanaca i izbacio Komšića i SDP BiH iz sedla.

A ovako Dragan Čović i HDZ BiH će biti ti koji će biti izbačeni a Komšić, Bakir, SDA i SDP BiH ide dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 01:43

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:To je nevjerovatno koliko je to niska inteligencija : dignu cilu regiju na noge radi tog Komšića do te mjere da moraju Amerikanci reagirat i ovi in organiziraju sastanak svih stranka u BiH na njihovom terenu i šute i gledaju oće li HDZ BiH na čelu s Draganom Čovićem predložiti da predsjednik može biti samo dva puta ili pak neće šta znači da ga zanima samo da on više puta uhvati tu fotelju tj kalkulira.

On koluta očima.

Sad ćeš vidit koliko to košta kad od njih radiš budale.

generale, sta si rjesio time sto se predsjednik moze birat samo dva puta
poslije komsica muslimani ce opet izabrat nekog drugog "komsica" hrvatima i opet ih majorizirat

oduzimam ti jednu zvjezdicu i idi se stidi 2 dana sto si glup  :D
Dokazao bi Amerikancima i EU da ne mičem Komšića jer baš JA i moje dupe želimo da vječno budemo u fotelji hrvatskog člana predsjedništva i dobio bi pluseve kod Amerikanaca i izbacio Komšića i SDP BiH iz sedla.

A ovako Dragan Čović i HDZ BiH će biti ti koji će biti izbačeni a Komšić, Bakir, SDA i SDP BiH ide dalje
.
Prcko dragi daleko si ti od mojih vojnih kompetencija.

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Alan-ford-zz-1200x900
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 02:00

Moje čestitke Komšiću, Nerminu Nikšiću, SDP BiH, Bakiru i drugim probosanskim i građanskim strankama na pobjedi.

Inteligentniji su sto puta i zaslužena pobjeda.

A ovi šta im je samo bitna fotelja i da baš njihova guzica bude tamo i nemaju pregled bojišta nit šta se dešava i kako će završiti ako ne skuže bojnu situaciju, e ti su izgubili i uskoro će bit još više majorizirani jer se greške skupo plaćaju.

Hrvatima u BiH se ne može pomoć dok god ih vodi mala interesna skupina koja gleda isključivo sebe i svoje interese. To je jednostavno tako da im nema pomoći dok ih takvi kao navodno vode i predstavljaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 02:09

Ne može vam se pomoć. Ne pomažu tu ni Hrvati iz Hrvatske kad vi imate čistu situaciju i nudi vam se da maknete Komšića jednim potezom i onda vi to ne napravite i ne udovoljite apetitima Hrvata iz Hrvatske jer su bitni osobni interesi Dragana Čovića i HDZ BiH.

DOVIĐENJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by prckov 31/1/2022, 08:38

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:To je nevjerovatno koliko je to niska inteligencija : dignu cilu regiju na noge radi tog Komšića do te mjere da moraju Amerikanci reagirat i ovi in organiziraju sastanak svih stranka u BiH na njihovom terenu i šute i gledaju oće li HDZ BiH na čelu s Draganom Čovićem predložiti da predsjednik može biti samo dva puta ili pak neće šta znači da ga zanima samo da on više puta uhvati tu fotelju tj kalkulira.

On koluta očima.

Sad ćeš vidit koliko to košta kad od njih radiš budale.

generale, sta si rjesio time sto se predsjednik moze birat samo dva puta
poslije komsica muslimani ce opet izabrat nekog drugog "komsica" hrvatima i opet ih majorizirat

oduzimam ti jednu zvjezdicu i idi se stidi 2 dana sto si glup  :D
Dokazao bi Amerikancima i EU da ne mičem Komšića jer baš JA i moje dupe želimo da vječno budemo u fotelji hrvatskog člana predsjedništva i dobio bi pluseve kod Amerikanaca i izbacio Komšića i SDP BiH iz sedla.

A ovako Dragan Čović i HDZ BiH će biti ti koji će biti izbačeni a Komšić, Bakir, SDA i SDP BiH ide dalje.
ajd da rapetljamo ovu tvoju glipariju  
dakle, da bi dokazo eu i americkim predstavnicima da nije covic bas taj koji mice komsica (dakle ne bosnjacki model majorizacije, nego komsica) dat ces bosnjacima napismeno da od sada zauvjek mogu majorizirat hrvatsku politicku volju u predsjednistvu zemlje. To jest legalizirat ces taj model i zacimentirat zauvjek hrvatskim politickim pristankom na tako nesto. To je ta veleumna strategija. To u vezi cega je sastanak uopce odrzava ces im dat na pladnju da bi dokazo eu i americkim diplomatima da covic nije sebican, a koje iskreno zaboli kurac i za covica i za hrvate a i za bosnjake. Da sad ne ulazimo u to sto poistovjecujes predsjednika stranke i predsjednika (trocalane) drzave. Komsic je samo kurton bosnjacke politike i kao takav nije bitan jer ce oni nac drugi kurton, treci itd koji ce koristit za istu svrhu. Ti u biti pristajes na kontinuirano bosnjacko politicko jebavanje bih hrvata ali samo ako promjenu kurton. Na primjer sad umjesto kurona - zeljko komsic uzmite npr. kurton - ivo komsic i onda ce bit sve taman. Poslije 4 godine i njega promjenite i tako redom
jel to ti pijes na duznosti generale  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 11:37

prckov wrote:
ajd da rapetljamo ovu tvoju glipariju  
dakle, da bi dokazo eu i americkim predstavnicima da nije covic bas taj koji mice komsica (dakle ne bosnjacki model majorizacije, nego komsica) dat ces bosnjacima napismeno da od sada zauvjek mogu majorizirat hrvatsku politicku volju u predsjednistvu zemlje. To jest legalizirat ces taj model i zacimentirat zauvjek hrvatskim politickim pristankom na tako nesto. To je ta veleumna strategija. 
Točno.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 11:54

Moje su metode vojno genijalne.

Zoveš me da ti kažem kako ćeš ovog drugog likvidirati. Dam ti pušku, metak, stvorim čistu situaciju di ne možeš falit metu i pogodak je 100% a tvoje je samo da povućeš obarać.

To ne napraviš. Dobro. Sad ćeš ti biti taj koji će biti likvidiran tako da više nikome ne padne na pamet da me zove.

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Red-dead-redemption-2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 12:06

1. Izbori će se održat

2. Ako HDZ BiH pokuša blokirat proces dobit će i američke i evropske sankcije kao i njihov lider

3. HDZ BiH će biti preglasan i neće biti politički faktor u FBiH ni BiH

4. Na idućim izborima stavljamo nekog Komšića 2 tako da Dragan Čović opet ne može obit izbore i taj Komšić 2 i ovaj Komšić sad će se vječno izmjenjivati kako Dragan Čović nikad ne bi mogao u tu fotelju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 12:37

Komšić će biti i četvrti put predsjednik i hrvatski član predsjedništva BiH.

Čović Dragan i HDZ Bih će biti dodatno majorizirani i neće biti nikakvi politčki faktor na višim razinama vlasti.

--

Da je ovo rat i ti moj vojnik i odbiješ naredbu da pucaš , streljao bi te.

To će sad upravo njima ( HDZ BiH ) desiti.

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Streljanje-1-324x160
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by vuksadinare 31/1/2022, 12:46

ray ti bi trebao se preselit u mostar kao neciji dopisnik i analiticar :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by RayMabus 31/1/2022, 12:48

Vojni planovi idu dalje. Dragan Čović i njegov HDZ BiH su iz istih trajno otpisani.

Komšić je bolji vojnik. Inteligentniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda - Page 2 Empty Re: Komšić: Nikšić, Izetbegović i ja smo dogovorili stav o potrebi reduciranja Doma naroda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum