ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by T. Mon 10 Jan - 22:23

Sovak wrote:
T. wrote:
vili40 wrote:
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 A575cf62-41d9-4a3d-8ac6-91f8d004f960
Ok među djecom je nije sad da je u staračkom domu...
Djeca su sigurna od ovog virusa, to priznaju i zagriženi cjepiše i brnjičari...

Je ... pa ga prenesu starcima, bakama i djedima pa ovi gecrknu ... al' OK ... ionak im je vrijeme za skinuti ih s mirovine i zdravstvenog.
Evo neću zaspat od brige hoće li u čačku odapet čiča od 80+ jer mu se unuk fotografisao s noletom...

T.

Posts : 17078
2014-04-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Mon 10 Jan - 22:25

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
najbolje mi je kada rusi vele za vas srbe da ste šupci.
neprocjenjivo.
A sto vele za vas skoro svi eurpski narodi,da ste najvecii zlocinci u ljudkoj poviijesti,da ste gamad gora od pacova,ljudsko smece i smrad koji vonja josh uvijek na cijeloj zemaljskoj kugli.Srbi su vam jebali mater vishe puta ii opet ce a ja da imam atomsku stiisnuuo bih vam taman da se nalazim u centru Berlina. Prljavi ste kao svinje koje su vam uzor plodnosti,mater ti scwapsku rugash se drugima  dok jBerlin jedan od naj prljaviijih gradova na svijetu, svake godiine ochiisti  se sa ulica 10 tona pseceg izmeta.Kulturniija su ona plemna iiz Afriike od vas schwapchadi.Po Berlinu je nemoguce hodati  i gledati negdje na stranu . A pretpostavljam da je tako i u drgiim  germanskim gradovima.Govno do govneta idealan prostor za onu krmachu Kayu i tebe.U USA ako ne pochistish iza svoga psa kazna je $500.00 a '' kulturnii '' scwabo  ostavi govno iza sebe .Expert sam za vash mentalitet ii slobodno mogu reci da ste jedan od naj primitivniih naroda na svijetu . ii nemoj da vishe kajkash pederchino jer se samo sramotish.Pojma nemas o kajkavshtini a to mozesh prodavati samo onima koji su se dotepli u ZG.Pravi zagrepchani su jednii od naj pristupachnijiih  i naj plemenitijih ljudi na tiim prostorima i niisu glupi kao ti ,zato ne poistovjecuj se sa njima i ne lijechi svoje komplekse manje vrijednosti koji se mogu ociitatii u svakoj tvojoj napisanoj rijechi.Savjet,posjetii malo Jankomir jer ti je tamo mjesto.Mrsh smece ljudsko.
vele da su srbi trebali braniti krajinu, a ne bježat.


Bome ... ovaj se je natrsil čitavo evanđelje o tvojih Nemcih natipkati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Mon 10 Jan - 22:29

vili40 wrote:inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.


Zakaj?

Tak je furt bilo ... jedno vredi za Jupitera, a drugo za vole.

Istina i Bog ... da mi je netko pred dvadeset let rekel da bu se Australija ''balkanizirala'' malo bih ga skosa i s jednom podignutom obrvom pogledal.

Samo kaj se svet menja ... .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 Mon 10 Jan - 22:29

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:
najbolje mi je kada rusi vele za vas srbe da ste šupci.
neprocjenjivo.
A sto vele za vas skoro svi eurpski narodi,da ste najvecii zlocinci u ljudkoj poviijesti,da ste gamad gora od pacova,ljudsko smece i smrad koji vonja josh uvijek na cijeloj zemaljskoj kugli.Srbi su vam jebali mater vishe puta ii opet ce a ja da imam atomsku stiisnuuo bih vam taman da se nalazim u centru Berlina. Prljavi ste kao svinje koje su vam uzor plodnosti,mater ti scwapsku rugash se drugima  dok jBerlin jedan od naj prljaviijih gradova na svijetu, svake godiine ochiisti  se sa ulica 10 tona pseceg izmeta.Kulturniija su ona plemna iiz Afriike od vas schwapchadi.Po Berlinu je nemoguce hodati  i gledati negdje na stranu . A pretpostavljam da je tako i u drgiim  germanskim gradovima.Govno do govneta idealan prostor za onu krmachu Kayu i tebe.U USA ako ne pochistish iza svoga psa kazna je $500.00 a '' kulturnii '' scwabo  ostavi govno iza sebe .Expert sam za vash mentalitet ii slobodno mogu reci da ste jedan od naj primitivniih naroda na svijetu . ii nemoj da vishe kajkash pederchino jer se samo sramotish.Pojma nemas o kajkavshtini a to mozesh prodavati samo onima koji su se dotepli u ZG.Pravi zagrepchani su jednii od naj pristupachnijiih  i naj plemenitijih ljudi na tiim prostorima i niisu glupi kao ti ,zato ne poistovjecuj se sa njima i ne lijechi svoje komplekse manje vrijednosti koji se mogu ociitatii u svakoj tvojoj napisanoj rijechi.Savjet,posjetii malo Jankomir jer ti je tamo mjesto.Mrsh smece ljudsko.
vele da su srbi trebali braniti krajinu, a ne bježat.


Veberu, postao si Bitchazz od Mentaliteta, malo po malo padne doggy.
Nadam se barem periku da si navukao i crveni karmin.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26371
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet Tue 11 Jan - 6:55

Serbinho-3 wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:
A sto vele za vas skoro svi eurpski narodi,da ste najvecii zlocinci u ljudkoj poviijesti,da ste gamad gora od pacova,ljudsko smece i smrad koji vonja josh uvijek na cijeloj zemaljskoj kugli.Srbi su vam jebali mater vishe puta ii opet ce a ja da imam atomsku stiisnuuo bih vam taman da se nalazim u centru Berlina. Prljavi ste kao svinje koje su vam uzor plodnosti,mater ti scwapsku rugash se drugima  dok jBerlin jedan od naj prljaviijih gradova na svijetu, svake godiine ochiisti  se sa ulica 10 tona pseceg izmeta.Kulturniija su ona plemna iiz Afriike od vas schwapchadi.Po Berlinu je nemoguce hodati  i gledati negdje na stranu . A pretpostavljam da je tako i u drgiim  germanskim gradovima.Govno do govneta idealan prostor za onu krmachu Kayu i tebe.U USA ako ne pochistish iza svoga psa kazna je $500.00 a '' kulturnii '' scwabo  ostavi govno iza sebe .Expert sam za vash mentalitet ii slobodno mogu reci da ste jedan od naj primitivniih naroda na svijetu . ii nemoj da vishe kajkash pederchino jer se samo sramotish.Pojma nemas o kajkavshtini a to mozesh prodavati samo onima koji su se dotepli u ZG.Pravi zagrepchani su jednii od naj pristupachnijiih  i naj plemenitijih ljudi na tiim prostorima i niisu glupi kao ti ,zato ne poistovjecuj se sa njima i ne lijechi svoje komplekse manje vrijednosti koji se mogu ociitatii u svakoj tvojoj napisanoj rijechi.Savjet,posjetii malo Jankomir jer ti je tamo mjesto.Mrsh smece ljudsko.
vele da su srbi trebali braniti krajinu, a ne bježat.


Veberu, postao si Bitchazz od Mentaliteta, malo po malo padne doggy.
Nadam se barem periku da si navukao i crveni karmin.

A ii ti ga seresh ko grlica. Pa bog te jebo lik je bolestam, nitko ga ne pita za njegove dozivljaje a on ,evo na jedrenju sam evo me virim iz pizde svoje materine,moje su kcerke ovo ono..mojr zene su ono.pa nije ni chudo da su pobjegle od takve budaletime.Ogovara ljude sa kojim se druzio niichim izazvan,odaje privatne podatke,bolesno je ljubomoran na sve zivo , pa da li je to normalno?Nema druge nego da mu je zenuu jebo neki Srbin pa je to preshlo u mrznju prema svemu shto je srpsko.Ajde mogu razumjeti sve ali ne mogu razumjeti da kelji svoj kurchic ovdje kao da ima pitona..Valjda kreten misli da ce se neka sazaliti i pogledati ga milo.Josh u svome zivotu nisam sreo tako iskompleksiranog jadnika. Ne bi se chudio da sutra napiishe ,moje kcerke su najvece urve na svijetuu,Jer kod takvog bolesnika je sve moguce. 

A sada evo neshto iz usta chovjeka koji je stvorio Novaka.Zasigurno jedan od najvecih teniskiih  trenera svih vremena od kojega sam i ja uchio.



https://www.youtube.com/watch?v=kOJDAhM4-vY


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Tue 11 Jan - 7:00

1. lis 2018.

Danas u emisiji "Ćirilica" istražujemo: Novak Đoković se na velika vrata vratio u sam vrh teniske scene! Novakov otac Srđan Đoković i legendarni teniski trener Nikola Pilić otkrivaju detalje iz Novakove mladosti i njegovih prvih koraka u tenisu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 Tue 11 Jan - 7:03

Dakle, izgleda ipak nista od deportacije. Nole ce igrati AO.
Ovo jeste njegova pobjeda ...bez obzira na ishod natjecanja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet Tue 11 Jan - 7:05

RayMabus wrote:1. lis 2018.

Danas u emisiji "Ćirilica" istražujemo: Novak Đoković se na velika vrata vratio u sam vrh teniske scene! Novakov otac Srđan Đoković  i legendarni teniski trener Nikola Pilić otkrivaju detalje iz Novakove mladosti i njegovih prvih koraka u tenisu.

To je snimljeno priije par godina ali za one koji su teniiski polupiismeni idioti svakako je pouchna. To sam vec ovdje kachio na forumu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Tue 11 Jan - 7:08

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:1. lis 2018.

Danas u emisiji "Ćirilica" istražujemo: Novak Đoković se na velika vrata vratio u sam vrh teniske scene! Novakov otac Srđan Đoković  i legendarni teniski trener Nikola Pilić otkrivaju detalje iz Novakove mladosti i njegovih prvih koraka u tenisu.

To je snimljeno priije par godina ali za one koji su teniiski polupiismeni idioti svakako je pouchna. To sam vec ovdje kachio na forumu.
Evo pustija san pa slušan.

Pola planete sad priča o tom tenisu a inače ga ni ne prate a eto ne pratin ni ja jer tko će to gledat svaki meč, to može trajat i po pet sati al eto ove jače turnire ipak nešto pratin.

On je devet puta osvojija taj turnir u Australiji i najtrofejniji je tamo a oni se ponašaju prema njemu kao da je govno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Tue 11 Jan - 7:39

Vidin da se Pilić isto naljutija na Federara a ovo je emisija iz 2018 godine a ja gleda cili meč na Wimbeldonu 2019 i pet sati to trajalo i navija za Đokovica samo radi te publike tamo.

Srpski tenisač Novak Đoković peti je put u karijeri osvojio Wimbledon nakon što je u epskom finalu nakon gotovo pet sati igre svladao Švicarca Rogera Federera sa 7:6 (5), 1:6, 7:6 (4), 4:6, 13:12 (3).

Bio je ovo treći dvoboj Đokovića i Federera u finalu Wimbledona i treći je put kao pobjednik izašao srpski igrač, to mu je uspjelo još 2014. i 2015. godine.

Prvi put dosad finale je odlučeno tie-breakom, a bilo je to i najduže finale u povijesti Wimbledona.

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/tenis/finale-wimbledona-2019-djokovic-protiv-federera-u-teniskom-klasiku---568200.html

Dobro je to Pilić njih opisa da zapadna štampa ne može podnit da takvi tenisač dolazi iz tamo neke male zemlje i tu je broj 1. I tog Federara je dobro opisa i da mu se nije svidija njegov postupak. Pilić je u pravu. Šta je je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Tue 11 Jan - 8:18

Grand Slam Singles results
Australian Open W (2008, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016, 2019, 2020, 2021)
French Open W (2016, 2021)
Wimbledon W (2011, 2014, 2015, 2018, 2019, 2021)
US Open W (2011, 2015, 2018)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Tue 11 Jan - 8:22

Sovak wrote:
vili40 wrote:inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.


Zakaj?

Tak je furt bilo ... jedno vredi za Jupitera, a drugo za vole.

Istina i Bog ... da mi je netko pred dvadeset let rekel da bu se Australija ''balkanizirala'' malo bih ga skosa i s jednom podignutom obrvom pogledal.

Samo kaj se svet menja ... .

Zakaj? Pa još 90-ih im je fudbalska postava izgledala kao interfon zgrade u Mostaru ili Ljubuškom... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Tue 11 Jan - 8:26

veber wrote:
Slovoslagar wrote:
veber wrote:
pa načelno svi branimo pravo na slobodu izbora.
ali većina poštuje zakone.
i mene su priveli jer sam kršio propis, ne zakon.
i kaj bi tvoj zemo bio iznad zakona neke države?

u americi kada te murja zaustavi staviš ruke na volan i šutiš.
lik zabrijao da je iznad zakona.

nije bitno kaj je srbin.
Nije zabrijao da je iznad zakona jer je imao odobrenje za izuzeće potpisano od dužnosnika vlade, za što je dužnosnik, koliko sam uspio shvatiti, imao sve zakonske ovlasti. To što su oni njemu "zaboravili" spomenuti da mu taj dokument ipak neće biti prihvaćen ili štoveć ... e to je drugi par rukava. On u svakom slučaju nije imao razloga vjerovati da postoji nekakva zapreka njegovom ulasku u Australiju.


S druge strane, kada si ti nehotice prekršio zakon, definitivno nisi imao kod sebe potpisano odobrenje njemačkog ministra unutarnjih poslova da ti se odobrava unošenje pištolja u zemlju. Dakle usporedba u svakom slučaju ne stoji.
pa imam jebenu dozvolu, ne za jedan već za više njih.
imam dozvolu izdanu od njemačke države
imam i pride za airbus.
samo ga nisam prijavio na granici.
i policija je odradila svoj posao, sutkinja i ja sam šutio jer sam sjebao stvar.
i sve pet.
međunarodna dozvola je jednaka za teritorij EU.
usporedba stoji jer imam dozvolu.
ali sam prekršio propis i nisam prijavio unos.


Šta bulazniš bre ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Tue 11 Jan - 8:28

Princ od Čaira wrote:
veber wrote:
Slovoslagar wrote:
Nije zabrijao da je iznad zakona jer je imao odobrenje za izuzeće potpisano od dužnosnika vlade, za što je dužnosnik, koliko sam uspio shvatiti, imao sve zakonske ovlasti. To što su oni njemu "zaboravili" spomenuti da mu taj dokument ipak neće biti prihvaćen ili štoveć ... e to je drugi par rukava. On u svakom slučaju nije imao razloga vjerovati da postoji nekakva zapreka njegovom ulasku u Australiju.


S druge strane, kada si ti nehotice prekršio zakon, definitivno nisi imao kod sebe potpisano odobrenje njemačkog ministra unutarnjih poslova da ti se odobrava unošenje pištolja u zemlju. Dakle usporedba u svakom slučaju ne stoji.
pa imam jebenu dozvolu, ne za jedan već za više njih.
imam dozvolu izdanu od njemačke države
imam i pride za airbus.
samo ga nisam prijavio na granici.
i policija je odradila svoj posao, sutkinja i ja sam šutio jer sam sjebao stvar.
i sve pet.
međunarodna dozvola je jednaka za teritorij EU.
usporedba stoji jer imam dozvolu.
ali sam prekršio propis i nisam prijavio unos.


Šta bulazniš bre ti?
O pištolju. Nosi pištolj registiran a prelazi granice svako malo pa mu to evidentiraju na granici pa ima dozvole za isti il iste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by marcellus Tue 11 Jan - 8:30

mentalitet wrote:
A sada evo neshto iz usta chovjeka koji je stvorio Novaka.Zasigurno jedan od najvecih teniskiih  trenera svih vremena od kojega sam i ja uchio.


To što si ti od njega učio igrat tenis mu je svakako nešto što mora obavezno stavit u CV, inače ga niko neće zaposlit...

_________________
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by marcellus Tue 11 Jan - 8:30

Princ od Čaira wrote:
Sovak wrote:
vili40 wrote:inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.


Zakaj?

Tak je furt bilo ... jedno vredi za Jupitera, a drugo za vole.

Istina i Bog ... da mi je netko pred dvadeset let rekel da bu se Australija ''balkanizirala'' malo bih ga skosa i s jednom podignutom obrvom pogledal.

Samo kaj se svet menja ... .

Zakaj? Pa još 90-ih im je fudbalska postava izgledala kao interfon zgrade u Mostaru ili Ljubuškom... Basketball

Nešto ko danas Švicarska?

_________________
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber Tue 11 Jan - 8:36

Princ od Čaira wrote:
veber wrote:
Slovoslagar wrote:
Nije zabrijao da je iznad zakona jer je imao odobrenje za izuzeće potpisano od dužnosnika vlade, za što je dužnosnik, koliko sam uspio shvatiti, imao sve zakonske ovlasti. To što su oni njemu "zaboravili" spomenuti da mu taj dokument ipak neće biti prihvaćen ili štoveć ... e to je drugi par rukava. On u svakom slučaju nije imao razloga vjerovati da postoji nekakva zapreka njegovom ulasku u Australiju.


S druge strane, kada si ti nehotice prekršio zakon, definitivno nisi imao kod sebe potpisano odobrenje njemačkog ministra unutarnjih poslova da ti se odobrava unošenje pištolja u zemlju. Dakle usporedba u svakom slučaju ne stoji.
pa imam jebenu dozvolu, ne za jedan već za više njih.
imam dozvolu izdanu od njemačke države
imam i pride za airbus.
samo ga nisam prijavio na granici.
i policija je odradila svoj posao, sutkinja i ja sam šutio jer sam sjebao stvar.
i sve pet.
međunarodna dozvola je jednaka za teritorij EU.
usporedba stoji jer imam dozvolu.
ali sam prekršio propis i nisam prijavio unos.


Šta bulazniš bre ti?
bre bulazni o vlastitom iskustvu
koje se može usporediti s vašim cvijetićem.
nisam na prelasku granice prijavio da imam pištolj u autu
i njemačka policija koja je vršila rutinsku kontrolu na cesti ga je vidjela u sefu u gepeku.
uz dozvolu izdanu u njemačkoj priveli su me u policijsku stanicu jer nisam prijavio na granici.
a prijavio sam u sloveniji i austriji, zaboravio u njemačkoj.
što traje 30 sec da ti policajac skenira dozvolu.
završio sam u pritvoru na par sati
a pritvor je bio tako užasan da sam otišao u trgovinu po sendvič i vratio se natrag u PP
sutkinja me bez kazne pustila, vratili mi oružje.

stvar procedure koju je novak prekršio.
jebe mi se za AO i tenis, a australija je na njemu pokazivala da su svi "jednaki"
vjerovatno će sada iz inata rasturit turnir i jebat im mater. ali to je druga priča.
sportska.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Tue 11 Jan - 8:39

Princ od Čaira wrote:
Sovak wrote:
vili40 wrote:inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.


Zakaj?

Tak je furt bilo ... jedno vredi za Jupitera, a drugo za vole.

Istina i Bog ... da mi je netko pred dvadeset let rekel da bu se Australija ''balkanizirala'' malo bih ga skosa i s jednom podignutom obrvom pogledal.

Samo kaj se svet menja ... .

Zakaj? Pa još 90-ih im je fudbalska postava izgledala kao interfon zgrade u Mostaru ili Ljubuškom... Basketball


Njima je nogomet nekaj stranoga.

Oni šajbaju australski nogomet, kriket i tak to.

A australski nogomet ... zamisli američki nogomet, ali bez zaštitne opreme i još grublje ... tak nekak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber Tue 11 Jan - 8:40

marcellus wrote:
Princ od Čaira wrote:
Sovak wrote:


Zakaj?

Tak je furt bilo ... jedno vredi za Jupitera, a drugo za vole.

Istina i Bog ... da mi je netko pred dvadeset let rekel da bu se Australija ''balkanizirala'' malo bih ga skosa i s jednom podignutom obrvom pogledal.

Samo kaj se svet menja ... .

Zakaj? Pa još 90-ih im je fudbalska postava izgledala kao interfon zgrade u Mostaru ili Ljubuškom... Basketball

Nešto ko danas Švicarska?
pa švicarci se bave drugim stvarima.
tko gleda nogomet?
oni s niskim iq
26 likova trčkara po terenu i naganja loptu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest Tue 11 Jan - 8:43

marcellus wrote:
mentalitet wrote:
A sada evo neshto iz usta chovjeka koji je stvorio Novaka.Zasigurno jedan od najvecih teniskiih  trenera svih vremena od kojega sam i ja uchio.


To što si ti od njega učio igrat tenis mu je svakako nešto što mora obavezno stavit u CV, inače ga niko neće zaposlit...


Rekel je da je učil ... a sad kaj ... gledajući tog Srđana svakaj bi se dalo zaključiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus Tue 11 Jan - 8:48

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Neće oni ovoga Đokovica nikad osudit. Proć će Australia Open a oni će njega još sudit jel on može igrat na istom ili ne. Samo stanke rade. Zalipi mu kaznu i gotovo. Amo ča kući i držat govore kako je ugroženo srpstvo.
pirat

Đoković ili netko drugi je na obrascu označio da u periodu od 14 dana prije dolaska u Australiju nije putovao u druge zemlje, a australske vlasti žele dokazati da je taj netko lagao.

https://www.index.hr/sport/clanak/australska-vlada-pokrenula-je-istragu-koja-bi-djokovica-mogla-kostati-vize/2331502.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 23 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum