ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 10/1/2022, 18:18

T. wrote:
vili40 wrote:ako i kad ideš u neku zemlju onda moraš znati i poštivati njihove propise ma kakvi oni bili.Ili jednostavno ne ideš.
Ti propisi će doć glave tamošnje političare i stožeraše...
Australci su na rubu pucanja...
Neće tu pomoć nikakva policija...
ok ali to je njihov problem kao i država pa ako misliš tamo sa balvanima i pobunom onda si se malo zajebo.

vili40

Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 10/1/2022, 18:22

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10227904523657892&id=1215421310&m_entstream_source=timeline
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 10/1/2022, 18:23

inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 10/1/2022, 18:23

T. wrote:
vili40 wrote:ako i kad ideš u neku zemlju onda moraš znati i poštivati njihove propise ma kakvi oni bili.Ili jednostavno ne ideš.
Ti propisi će doć glave tamošnje političare i stožeraše...
Australci su na rubu pucanja...
Neće tu pomoć nikakva policija...
to su kolonije. 
bivši robijaši.
navikli su da ih guze.

puknut će u francuskoj a prelit će se na njemačku.
onda će pak cviliti da ih je nacizam posjetio.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by T. 10/1/2022, 18:26

vili40 wrote:inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.
Ništa od toga on nije prouzročio...
I sud mu je dao za pravo...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Noor likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 10/1/2022, 18:27

mene ko jebe što ako hoću raditi u Njemačkoj moram biti cijepljen ili mi čačkaju sinuse svako jutro oko pola 7,hoće li se tko radi mene zamatati zastavom i dežurati,eventualno radi toga proglasiti svecem?
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest 10/1/2022, 18:28

veber wrote:
Princ od Čaira wrote:
veber wrote:
a gdje to?
u srbiji?

moja djeca su nakon 20min dobila rezultate testa i covid pass.
u njemačkoj.
u hotelu u austriji unutar deset minuta.

Da, za PCR test se čeka barem sledeći dan. Ako je na lični zahtev-još duže…
u srbiji?
u njemačkoj ga dobiješ unutar pola sata
u hrvatskoj nakon par sati.

test je test. isti je z sve nas. ne ide ništa brže ili sporije ako si "slavan"

Zajebi poredjenje Srbije i Nemačke. Smešno je…
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 10/1/2022, 18:29

https://www.telegraf.rs/sport/tenis/3442923-sta-ako-novak-servira-za-pobedu-u-finalu-a-vlasti-australije-ulete-na-teren-da-ga-deportuju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto 10/1/2022, 18:39

Đoković je već odradio prvi trening u Australiji i obratio se javnosti, a sad se čeka odluka ministra imigracija Alexa Hawkea. 
No puno važnije i zanimljivije od svega toga je činjenica koja je nakon sinoćnjeg saslušanja postala bjelodana: najbolji tenisač današnjice znao je da je zaražen, a svejedno nije poštovao mjere samoizolacije nego je išao na druženje s djecom dan nakon što je dobio pozitivan test na koronavirus.


Pitali smo srpskog odvjetnika Aleksandra Olenika kako su srpski zakoni uređeni po pitanju kršenja samoizolacije, odnosno na koji način Đoković može odgovarati.
"Postoji Krivični zakon, ali i uredba vlade", govori Olenik.

"Uredba vlade, to su ustvari prekršajni postupci i veliki broj građana je tako novčano kažnjen jer nije poštovao mjere borbe protiv epidemije", rekao je.

"Meni je zanimljivo kako će reagirati u ovom slučaju. Sud Australije je učinio dostupnom potvrdu koja govori o tome da se Đoković 16. prosinca zarazio. Kod nas u Srbiji postoji i procedura da se zaražene obavijesti SMS-om. On je kasnije kršio mjere u borbi protiv pandemije, što podrazumijeva krivična djela. U pitanju je ponašanje s velikom društvenom opasnošću jer je, zbog svoje poznatosti, sudjelovao u velikom broju društvenih događaja, kojima je prisustvovao velik broj građana, pogotovo djece, a Đoković čak ni masku nije nosio. Dakle, na potezu je Tužilaštvo", navodi.
Pitamo ga kakva su njegova predviđanja što će biti.
"Neće biti ništa. Tužiteljstvo Srbije neće ništa napraviti 99.99 posto. Ono je najslabija karika našeg pravosuđa i u najgorem je stanju te je podložno političkim utjecajima. Ono je produžena ruka izvršne vlasti", govori.

"Siguran sam da neće napraviti ništa, baš ništa po ovom pitanju. Postoje neki koji su ravnopravniji od drugih", rekao je Olenik za Index.

jedna mudra glava davno je rekla
locirati, identificirati, uhititi, transferirati
bre
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 10/1/2022, 18:41

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Neće oni ovoga Đokovica nikad osudit. Proć će Australia Open a oni će njega još sudit jel on može igrat na istom ili ne. Samo stanke rade. Zalipi mu kaznu i gotovo. Amo ča kući i držat govore kako je ugroženo srpstvo.
pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Slovoslagar 10/1/2022, 20:31

vili40 wrote:inače protiv Novaka nemam ama baš ništa ali ovaj folklor i tumačenja su mi digli tlak.
A kako ti "tumačiš" činjenicu da je imao odobrenja organizatora turnira da dođe i da je imao odobrenje vladinog dužnosika s ovlašću da mu da izuzeće. Ili ti misliš da je sjeo u avion iz zajebancije, onako na slijepo.

Đoković, ako ima imalo kičme, se više nikada neće pojaviti na tom turniru. Ja znam da se ja sigurno ne bih.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


veber and Noor like this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 10/1/2022, 20:43

Princ od Čaira wrote:
veber wrote:
Princ od Čaira wrote:

Da, za PCR test se čeka barem sledeći dan. Ako je na lični zahtev-još duže…
u srbiji?
u njemačkoj ga dobiješ unutar pola sata
u hrvatskoj nakon par sati.

test je test. isti je z sve nas. ne ide ništa brže ili sporije ako si "slavan"

Zajebi poredjenje Srbije i Nemačke. Smešno je…
bogtejebo pa vaš "ugroženi" je bio u australiji.
dobiješ test u roku od pola vure.
u europi.

o čemu ti bulazniš?

pisah i opet ću. svaki drugi dan u austriji smo se morali testirati. nebitno o stanju. cijepljen/necijepljen/testiran
ko zombiji smo s mobitelima hodali da očitaju QR kod
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet 10/1/2022, 21:04

Sud je donio ocekivanu presudu.Sto je svakako pozitivno jer nam govori da na ovome svijetu punoglavaca i klimavaca ima josh normalnih ljudi.Iznenadjen sam poziitivno argumentiiraniim komentarima forumasha T.i mutavog .Dakle ,ni svi takozvani desnichari niisuu bez grama mozga ii dokazuju da ga imaju plus toga su principijelni kada brane slobodu da svaki chovjek treba da odlucuje sam o sebi ii svome tiijelu.Dakle moj respekt zbog toga.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 10/1/2022, 21:18

mentalitet wrote:Sud je donio ocekivanu presudu.Sto je svakako pozitivno jer nam govori da na ovome svijetu punoglavaca i klimavaca ima josh normalnih ljudi.Iznenadjen sam poziitivno argumentiiraniim komentarima forumasha T.i mutavog .Dakle ,ni svi takozvani desnichari niisuu bez grama mozga ii dokazuju da ga imaju plus toga su principijelni kada brane slobodu da svaki chovjek treba da odlucuje sam o sebi ii svome tiijelu.Dakle moj respekt zbog toga.
pa načelno svi branimo pravo na slobodu izbora.
ali većina poštuje zakone.
i mene su priveli jer sam kršio propis, ne zakon.
i kaj bi tvoj zemo bio iznad zakona neke države?

u americi kada te murja zaustavi staviš ruke na volan i šutiš.
lik zabrijao da je iznad zakona.

nije bitno kaj je srbin.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Slovoslagar 10/1/2022, 21:39

veber wrote:
mentalitet wrote:Sud je donio ocekivanu presudu.Sto je svakako pozitivno jer nam govori da na ovome svijetu punoglavaca i klimavaca ima josh normalnih ljudi.Iznenadjen sam poziitivno argumentiiraniim komentarima forumasha T.i mutavog .Dakle ,ni svi takozvani desnichari niisuu bez grama mozga ii dokazuju da ga imaju plus toga su principijelni kada brane slobodu da svaki chovjek treba da odlucuje sam o sebi ii svome tiijelu.Dakle moj respekt zbog toga.
pa načelno svi branimo pravo na slobodu izbora.
ali većina poštuje zakone.
i mene su priveli jer sam kršio propis, ne zakon.
i kaj bi tvoj zemo bio iznad zakona neke države?

u americi kada te murja zaustavi staviš ruke na volan i šutiš.
lik zabrijao da je iznad zakona.

nije bitno kaj je srbin.
Nije zabrijao da je iznad zakona jer je imao odobrenje za izuzeće potpisano od dužnosnika vlade, za što je dužnosnik, koliko sam uspio shvatiti, imao sve zakonske ovlasti. To što su oni njemu "zaboravili" spomenuti da mu taj dokument ipak neće biti prihvaćen ili štoveć ... e to je drugi par rukava. On u svakom slučaju nije imao razloga vjerovati da postoji nekakva zapreka njegovom ulasku u Australiju.


S druge strane, kada si ti nehotice prekršio zakon, definitivno nisi imao kod sebe potpisano odobrenje njemačkog ministra unutarnjih poslova da ti se odobrava unošenje pištolja u zemlju. Dakle usporedba u svakom slučaju ne stoji.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mentalitet 10/1/2022, 21:39

veber wrote:
pizzon wrote:recimo,
hrvate i bugare ne treba uzimati
za ozbiljno u dogovorima o bilo
kakvoj saradnji.
to se i ovog puta overilo kao realnost.
bez ikakvog poverenja, noz u ledja
vreba svakog trenutka.
najbolje mi je kada rusi vele za vas srbe da ste šupci.
neprocjenjivo.
A sto vele za vas skoro svi eurpski narodi,da ste najvecii zlocinci u ljudkoj poviijesti,da ste gamad gora od pacova,ljudsko smece i smrad koji vonja josh uvijek na cijeloj zemaljskoj kugli.Srbi su vam jebali mater vishe puta ii opet ce a ja da imam atomsku stiisnuuo bih vam taman da se nalazim u centru Berlina. Prljavi ste kao svinje koje su vam uzor plodnosti,mater ti scwapsku rugash se drugima  dok jBerlin jedan od naj prljaviijih gradova na svijetu, svake godiine ochiisti  se sa ulica 10 tona pseceg izmeta.Kulturniija su ona plemna iiz Afriike od vas schwapchadi.Po Berlinu je nemoguce hodati  i gledati negdje na stranu . A pretpostavljam da je tako i u drgiim  germanskim gradovima.Govno do govneta idealan prostor za onu krmachu Kayu i tebe.U USA ako ne pochistish iza svoga psa kazna je $500.00 a '' kulturnii '' scwabo  ostavi govno iza sebe .Expert sam za vash mentalitet ii slobodno mogu reci da ste jedan od naj primitivniih naroda na svijetu . ii nemoj da vishe kajkash pederchino jer se samo sramotish.Pojma nemas o kajkavshtini a to mozesh prodavati samo onima koji su se dotepli u ZG.Pravi zagrepchani su jednii od naj pristupachnijiih  i naj plemenitijih ljudi na tiim prostorima i niisu glupi kao ti ,zato ne poistovjecuj se sa njima i ne lijechi svoje komplekse manje vrijednosti koji se mogu ociitatii u svakoj tvojoj napisanoj rijechi.Savjet,posjetii malo Jankomir jer ti je tamo mjesto.Mrsh smece ljudsko.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 10/1/2022, 21:49

Slovoslagar wrote:
veber wrote:
mentalitet wrote:Sud je donio ocekivanu presudu.Sto je svakako pozitivno jer nam govori da na ovome svijetu punoglavaca i klimavaca ima josh normalnih ljudi.Iznenadjen sam poziitivno argumentiiraniim komentarima forumasha T.i mutavog .Dakle ,ni svi takozvani desnichari niisuu bez grama mozga ii dokazuju da ga imaju plus toga su principijelni kada brane slobodu da svaki chovjek treba da odlucuje sam o sebi ii svome tiijelu.Dakle moj respekt zbog toga.
pa načelno svi branimo pravo na slobodu izbora.
ali većina poštuje zakone.
i mene su priveli jer sam kršio propis, ne zakon.
i kaj bi tvoj zemo bio iznad zakona neke države?

u americi kada te murja zaustavi staviš ruke na volan i šutiš.
lik zabrijao da je iznad zakona.

nije bitno kaj je srbin.
Nije zabrijao da je iznad zakona jer je imao odobrenje za izuzeće potpisano od dužnosnika vlade, za što je dužnosnik, koliko sam uspio shvatiti, imao sve zakonske ovlasti. To što su oni njemu "zaboravili" spomenuti da mu taj dokument ipak neće biti prihvaćen ili štoveć ... e to je drugi par rukava. On u svakom slučaju nije imao razloga vjerovati da postoji nekakva zapreka njegovom ulasku u Australiju.


S druge strane, kada si ti nehotice prekršio zakon, definitivno nisi imao kod sebe potpisano odobrenje njemačkog ministra unutarnjih poslova da ti se odobrava unošenje pištolja u zemlju. Dakle usporedba u svakom slučaju ne stoji.
pa imam jebenu dozvolu, ne za jedan već za više njih.
imam dozvolu izdanu od njemačke države
imam i pride za airbus.
samo ga nisam prijavio na granici.
i policija je odradila svoj posao, sutkinja i ja sam šutio jer sam sjebao stvar.
i sve pet.
međunarodna dozvola je jednaka za teritorij EU.
usporedba stoji jer imam dozvolu.
ali sam prekršio propis i nisam prijavio unos.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 10/1/2022, 21:51

mentalitet wrote:
veber wrote:
pizzon wrote:recimo,
hrvate i bugare ne treba uzimati
za ozbiljno u dogovorima o bilo
kakvoj saradnji.
to se i ovog puta overilo kao realnost.
bez ikakvog poverenja, noz u ledja
vreba svakog trenutka.
najbolje mi je kada rusi vele za vas srbe da ste šupci.
neprocjenjivo.
A sto vele za vas skoro svi eurpski narodi,da ste najvecii zlocinci u ljudkoj poviijesti,da ste gamad gora od pacova,ljudsko smece i smrad koji vonja josh uvijek na cijeloj zemaljskoj kugli.Srbi su vam jebali mater vishe puta ii opet ce a ja da imam atomsku stiisnuuo bih vam taman da se nalazim u centru Berlina. Prljavi ste kao svinje koje su vam uzor plodnosti,mater ti scwapsku rugash se drugima  dok jBerlin jedan od naj prljaviijih gradova na svijetu, svake godiine ochiisti  se sa ulica 10 tona pseceg izmeta.Kulturniija su ona plemna iiz Afriike od vas schwapchadi.Po Berlinu je nemoguce hodati  i gledati negdje na stranu . A pretpostavljam da je tako i u drgiim  germanskim gradovima.Govno do govneta idealan prostor za onu krmachu Kayu i tebe.U USA ako ne pochistish iza svoga psa kazna je $500.00 a '' kulturnii '' scwabo  ostavi govno iza sebe .Expert sam za vash mentalitet ii slobodno mogu reci da ste jedan od naj primitivniih naroda na svijetu . ii nemoj da vishe kajkash pederchino jer se samo sramotish.Pojma nemas o kajkavshtini a to mozesh prodavati samo onima koji su se dotepli u ZG.Pravi zagrepchani su jednii od naj pristupachnijiih  i naj plemenitijih ljudi na tiim prostorima i niisu glupi kao ti ,zato ne poistovjecuj se sa njima i ne lijechi svoje komplekse manje vrijednosti koji se mogu ociitatii u svakoj tvojoj napisanoj rijechi.Savjet,posjetii malo Jankomir jer ti je tamo mjesto.Mrsh smece ljudsko.
vele da su srbi trebali braniti krajinu, a ne bježat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest 10/1/2022, 22:20

T. wrote:
vili40 wrote:
pizzon wrote:[size=55]Treba napomenuti da je obitelj Đoković danas u Beogradu prekinula press-konferenciju nakon novinarskog pitanja o tome je li se Đoković kretao naokolo nakon što je dobio pozitivan test na koronavirus.[/size]
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 A575cf62-41d9-4a3d-8ac6-91f8d004f960
Ok među djecom je nije sad da je u staračkom domu...
Djeca su sigurna od ovog virusa, to priznaju i zagriženi cjepiše i brnjičari...

Je ... pa ga prenesu starcima, bakama i djedima pa ovi gecrknu ... al' OK ... ionak im je vrijeme za skinuti ih s mirovine i zdravstvenog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest 10/1/2022, 22:21

T. wrote:
vili40 wrote:
T. wrote:
Ok među djecom je nije sad da je u staračkom domu...
Djeca su sigurna od ovog virusa, to priznaju i zagriženi cjepiše i brnjičari...
to nije važno,ta djeca mogu donjeti doma koronu roditeljima,bakama ili djedovima.Zar stvarno mislite da su australci toliko ludi.Ako donesu neki zakon ili propis onda ga se i drže.I jednak je za sve.
Pa zapravo većina slobodnomislećih ljudi smatra da nisu baš dobro 'centrirani'...
Koliko je poznato, prije nekoliko su mjeseci uveli potpuni lockdown u jednoj australskoj državi nakon što su registrirali jedan (1) slučaj nazočnosti virusa...
A imaju i konc. logore za necijepljene i zaražene...
Ok, dopuštam da je to nekome normalno...


Njih posebno nabijem na kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by T. 10/1/2022, 22:23

Sovak wrote:
T. wrote:
vili40 wrote:
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 A575cf62-41d9-4a3d-8ac6-91f8d004f960
Ok među djecom je nije sad da je u staračkom domu...
Djeca su sigurna od ovog virusa, to priznaju i zagriženi cjepiše i brnjičari...

Je ... pa ga prenesu starcima, bakama i djedima pa ovi gecrknu ... al' OK ... ionak im je vrijeme za skinuti ih s mirovine i zdravstvenog.
Evo neću zaspat od brige hoće li u čačku odapet čiča od 80+ jer mu se unuk fotografisao s noletom...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 22 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum