ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 12:50

Đokovic ove godine može meditirat, ništa od Grand Slamova.

Australija: Odbi, dalje neces moci! 045138bec2b59d9dabca4bc90736c56b_view_article_new
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vuksadinare 17/1/2022, 12:50

..nole i zec zajedno IQ 70
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:06


PRIJE 25 MINUTA
ODMAH IDE U ŠPANJOLSKU?
Novinarske kamere još uvijek nisu uhvatile Đokovića koji bi se mogao, saznaju srpski mediji, odmah ukrcati na prvi let prema Španjolskoj gdje bi se pridružio obitelji koja je u Marbelli.

Australija: Odbi, dalje neces moci! Djokovic_meditacija

Odmori malo.

Anđeli čuvari prelamaju ishod finala Rolan Garosa?
Na ovogodišnjem Rolan Garosu Đoković je svojim simpatizerima opet priredio „epske“ mečeve, posebno protiv svog najvećeg rivala Rafaela Nadala, i u finalnom meču, protiv Grka Stefanosa Cicipasa. Đoković je posle 0:2 u setovima preokrenuo na 3:2 u svoju korist. Cicipas je bio vidno razočaran, a njegova izjava za medije otkriva zbunjenost i nevjericu u ono što se dogodilo:

„Počeo sam da igram veoma kratko. Osjećao sam da je moj ritam nestao. Ne znam stvarno zbog čega. Bilo je čudno imajući u vidu da sam do tada nalazio ritam, udarce i kretanje po terenu koje je bilo savršeno. Odjednom sam se osjetio hladnim i bio van svega… Bilo je teško da se vratim. Stvarno bih volio da mogu da razumijem zašto se ovakve stvari dešavaju. Trudio sam se da to shvatim i tokom meča. Bilo je teško da se izborim sa tim… Ne mislim da sam se opustio, niti da sam nešto promijenio. Nastavio sam isto da igram i radim stvari koje su bile dobre za mene. On [Đoković] je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač… Osjetio se fizički jačim, imao je bolju anticipaciju, kretnju po terenu. Sve je izgledalo mnogo svježije i bolje nego prije. Ne znam, osjetio sam da je bolje čitao moju igru.“

Novak je, međutim, djelimično otkrio šta je tajna njegovog uspjeha: „Moji anđeli čuvari su tu. Imam svoj posebni ugao, to je tajna i to ne smijem da otkrijem, ali za sada je odrađivalo veliki posao.“

Da je Đoković „u toku“ sa mnogim stvarima iz okultnog svijeta, svjedoči i ova njegova izjava data preko Instagrama uživo čovjeku po imenu Červino Džafarieh koji je proizvođač veganske hrane u SAD-u: „Unutrašnja veza je kada si zaista prisutan i svjestan u trenutku dok piješ vodu. Vidio sam ljude i poznajem ljude koji su energetskom transformacijom, pomoću moći molitve i moći zahvalnosti, uspijevali i najotrovniju hranu i najzagađeniju vodu pretvoriti u ljekovitu vodu. Voda reaguje i naučnici su dokazali da molekuli vode reaguju na naše emocije, na ono što se govori“, rekao je Đoković.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:08

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Anđeli čuvari prelamaju ishod finala Rolan Garosa?
Na ovogodišnjem Rolan Garosu Đoković je svojim simpatizerima opet priredio „epske“ mečeve, posebno protiv svog najvećeg rivala Rafaela Nadala, i u finalnom meču, protiv Grka Stefanosa Cicipasa. Đoković je posle 0:2 u setovima preokrenuo na 3:2 u svoju korist. Cicipas je bio vidno razočaran, a njegova izjava za medije otkriva zbunjenost i nevjericu u ono što se dogodilo:

„Počeo sam da igram veoma kratko. Osjećao sam da je moj ritam nestao. Ne znam stvarno zbog čega. Bilo je čudno imajući u vidu da sam do tada nalazio ritam, udarce i kretanje po terenu koje je bilo savršeno. Odjednom sam se osjetio hladnim i bio van svega… Bilo je teško da se vratim. Stvarno bih volio da mogu da razumijem zašto se ovakve stvari dešavaju. Trudio sam se da to shvatim i tokom meča. Bilo je teško da se izborim sa tim… Ne mislim da sam se opustio, niti da sam nešto promijenio. Nastavio sam isto da igram i radim stvari koje su bile dobre za mene. On [Đoković] je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač… Osjetio se fizički jačim, imao je bolju anticipaciju, kretnju po terenu. Sve je izgledalo mnogo svježije i bolje nego prije. Ne znam, osjetio sam da je bolje čitao moju igru.“

Novak je, međutim, djelimično otkrio šta je tajna njegovog uspjeha: „Moji anđeli čuvari su tu. Imam svoj posebni ugao, to je tajna i to ne smijem da otkrijem, ali za sada je odrađivalo veliki posao.“


Da je Đoković „u toku“ sa mnogim stvarima iz okultnog svijeta, svjedoči i ova njegova izjava data preko Instagrama uživo čovjeku po imenu Červino Džafarieh koji je proizvođač veganske hrane u SAD-u: „Unutrašnja veza je kada si zaista prisutan i svjestan u trenutku dok piješ vodu. Vidio sam ljude i poznajem ljude koji su energetskom transformacijom, pomoću moći molitve i moći zahvalnosti, uspijevali i najotrovniju hranu i najzagađeniju vodu pretvoriti u ljekovitu vodu. Voda reaguje i naučnici su dokazali da molekuli vode reaguju na naše emocije, na ono što se govori“, rekao je Đoković.[7]

Uglavnom da ponovimo : anđeli ne ispunjavaju ego želje konkretno da netko bude broj 1.

Negativni entiteti se mogu ubacit tj oće sigurno i onda oni preuzimaju ove konce i ti postaneš njihov korisni idiot.

Nemaš svoje ja. Ne razmišljaš svojom glavom.

Australija: Odbi, dalje neces moci! N_13867
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:10

RayMabus wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:Njegova žena, njegov problem.

Ne da mi se ulazit u njegov privatni život. Već mi puna kapa i ovo šta san pročita i istražija.

Meni je on tenisač i to je to. Gledan tenis, ne pratin njega van tenisa.
Uništila ga žena i srbi u 5 dana. Ona sa antvax glupostima a oni sa žikinim kolom , balvanima i ugrženim srpstvom u australiji. 
Aj bok karijera
Žena ga pravi budalom. Postao njena lutka na koncu. Basketball lol!

Ne da mi se ulazit više ( dublje ) u to. Dovoljno sam vidija kad san pročita ovo :

Novak je, međutim, djelimično otkrio šta je tajna njegovog uspjeha: „Moji anđeli čuvari su tu. Imam svoj posebni ugao, to je tajna i to ne smijem da otkrijem, ali za sada je odrađivalo veliki posao.“

---

Dalje od ovoga mi ne tiba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:11

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:

Novak je, međutim, djelimično otkrio šta je tajna njegovog uspjeha: „Moji anđeli čuvari su tu. Imam svoj posebni ugao, to je tajna i to ne smijem da otkrijem, ali za sada je odrađivalo veliki posao.“[6]

100% sam siguran da nije riječ o anđelima čuvarima. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:13

RayMabus wrote:Morat ćemo nešto podvuć da ne bude zabune : Đokovic je vrhunski tenisač, da to nije ne bi ni bio među prvih dvadesetak.

Anđeli ne ispunjavaju nečije ego želje ( biti broj 1 nego samo pomažu na duhovnom putu ).

Prizivanje duhova.

Zamislite da smo u 19 stoljeću i tamo je živilo 10 ljudi koje je umrlo. Ne znači da su ti ljudi bili nužno nekakvi kriminalci il tako nešto al imali su ego. Onda su odličli da se neće inkarnirat nego će ostat u zraku a da će formirat saveze koji se zovu ...legije.

To je kao roj pčela. Kad se udruže pojačavaju moći.

Kad neka inkarnirana osoba svjesno il nesvjesno sklopi savez s takvima a kako bi postigla ego želju onda se formira simbioza između njih i tog inkarniranog.

Slučaj : Novak Đokovic.
Odmori ti malo ove godine, skupa sa tin tvojim "anđelima čuvarima".
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by T. 17/1/2022, 13:21

RayMabus wrote:NOVAK ĐOKOVIĆ, kao i drugi necijepljeni igrači, neće imati pravo nastupa na Roland Garrosu. Uvjet za nastup na pariškom Grand Slamu bit će valjana potvrda o cijepljenju, potvrdila je francuska ministrica sporta Roxana Maracineanu. Đoković je prije odlaska u Australiju, gdje se želio natjecati na Australian Openu, potvrdio da nije cijepljen. Drama koja je uslijedila nakon toga bila je duga 11 dana i završila je njegovom deportacijom.

Necijepljeni Đoković je zbog zdravlja i javnog interesa bio primoran napustiti Australiju, u kojoj je želio doći do 10. naslova na Australian Openu i 21. na Grand Slam turnirima. Ondje je ostao bez prilike, a ne promijeni li svoj status cijepljenosti ili ako se ne promijene aktualna pravila, neće biti u šansi za osvajanje ni Roland Garrosa.

I publika i sportaši, i domaći i stranci
U Francuskoj je donesena odluka o obaveznom cijepljenju za društvene aktivnosti, a to uključuje i sportske događaje, kao i publiku i natjecatelje na njima, kako domaće tako i one koji stižu iz drugih zemalja.
deportiran je temeljem diskrecijske odluke ministra za useljeništvo da bi sama njegova nazočnost mogla potaknuti neposluh građana prema vlastima glede cijepljenja...
s vizom je dakle sve bilo ok, izuzeće od cijepljenja je također bilo ok...
to se rješavalo u prvom postupku koji je njegov tim dobio...
ovo je bio drugi postupak koji nije bio nastavak tog prvog...

T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 13:24

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Sve šta sam rekao vezano uz ovu australsku vladu i CIA stoji i dalje.

Ako mogu to radit njemu a šta će radit običnim građanima ? Nije uopće stvar više oćel igrat ili ne nego u tom ponašanju te vlade i to se ne smije dopustiti. Moraju mu se izviniti kao čovjeku jer su promjenili pravila u letu a onda mu nisu javili i onda se iživljavali nad njime pred cijelim svijetom. To dakle takvo ponašanje vlada se ne smije tolerirat. Dužni su mu ispriku.

S druge strane ne postoje anđeli čuvari koje ti zoveš a onda će ti oni pomoć da ti budeš broj 1. To rade neki drugi i nisu pozitivni i onda takva osoba ako to ne zna ili zna al ju nije brige al uglavnom opet ipak ne zna postaje njihov koristan idiot.

E sad zašto je ovo diglo toliko frke ?

Pa sudarile se dvije negativne frakcije.

Leti perje.
:popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto 17/1/2022, 16:18

RayMabus wrote:NOVAK ĐOKOVIĆ, kao i drugi necijepljeni igrači, neće imati pravo nastupa na Roland Garrosu. Uvjet za nastup na pariškom Grand Slamu bit će valjana potvrda o cijepljenju, potvrdila je francuska ministrica sporta Roxana Maracineanu. Đoković je prije odlaska u Australiju, gdje se želio natjecati na Australian Openu, potvrdio da nije cijepljen. Drama koja je uslijedila nakon toga bila je duga 11 dana i završila je njegovom deportacijom.

Necijepljeni Đoković je zbog zdravlja i javnog interesa bio primoran napustiti Australiju, u kojoj je želio doći do 10. naslova na Australian Openu i 21. na Grand Slam turnirima. Ondje je ostao bez prilike, a ne promijeni li svoj status cijepljenosti ili ako se ne promijene aktualna pravila, neće biti u šansi za osvajanje ni Roland Garrosa.

I publika i sportaši, i domaći i stranci
U Francuskoj je donesena odluka o obaveznom cijepljenju za društvene aktivnosti, a to uključuje i sportske događaje, kao i publiku i natjecatelje na njima, kako domaće tako i one koji stižu iz drugih zemalja.

visoko open , banjaluka open & istarska rivijera open like this post
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto 17/1/2022, 16:49

Đoković bi mogao propustiti i Roland Garros ako se ne cijepi, a u međuvremenu bi mogao zapasti i u probleme financijske prirode. Naime, Đoković bi mogao ostati bez Lacostea, glavnog sponzora za opremu. Prošle je godine od sponzora zaradio 30 milijuna dolara, prema Forbesu.
U kolovozu prošle godine je produljio ugovor s Lacosteom, s kojim surađuje od 2017. godine. "Što je prije moguće, stupit ćemo u kontakt s Novakom da razmotrimo događaje koji su pratili njegovo prisustvo u Australiji", priopćili su iz Lacostea.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 17/1/2022, 17:05

Za antivaksere najbolje organizirati atlantida open. To je mitska država ali ja vjerujem da oni imaju saznanja gdje je točno ta civilizacija pa im neće biti problem.
Rezervna varijanta bosanske piramide open.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 17:07

kaya wrote:Za antivaksere najbolje organizirati atlantida open. To je mitska država ali ja vjerujem da oni imaju saznanja gdje je točno ta civilizacija pa im neće biti problem.
Rezervna varijanta bosanske piramide open.
Sumnjam da imaju taj podatak. pirat

Anđeo znanja bi to mogao znati. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 17:11

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:

Novak je, međutim, djelimično otkrio šta je tajna njegovog uspjeha: „Moji anđeli čuvari su tu. Imam svoj posebni ugao, to je tajna i to ne smijem da otkrijem, ali za sada je odrađivalo veliki posao.“[6]

100% sam siguran da nije riječ o anđelima čuvarima. lol!

Ne znaju oni ništa jer da oni išta znaju znali bi da anđeli ne pomažu ljudima u željama ega npr da postane svetski igrač broj 1 itd itd itd.

Kako će oni znat di je Atlantida kad ni ovo ne znaju ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 17:18

Atlantida nije kontinent a nije ni država osim ako to ne gledate iz točke gledanja antičke Grčke pa su polisi bili države tj manje sredine s gradom u tom centru je to šta su oni u antičkoj Grčkoj podrazumjevali također pod pojmom država.

To je otok veličine otoka Brača a nalazio se ispred Giblatara u Atlanskom oceanu ( vjerovatno po tom i dolazi ime oceana ) i došlo je do erupcije istog prije nekih šta ja znam tamo 20 stoljeća prije naše ere.

Uglavnom na morskom dnu ispred Giblatara a u Atlanskom oceanu.

Kakve veze ima antička Grčka s ovim s obzirom da između ovoga postoji nekih deset stolječa vremenske rupe tj nemaju nikakvih dodirnih točaka ?

Nikakve.

Čovjek je besmrtno biće i memorija je neizbrisiva i ista duša se inkarnira na novo i dio te memorije ostaje i onda po toj memoriji neki likovi su o tome pisali u antičkoj Grčkoj.

Otprilike to je to. Da vas ne zamaram dublje detaljima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 17:54

Nemate vi veze s njima. Evropom su šetali Neandretalci, ledeno doba, homo sapiens sapiens još po sjevernoj Africi, Bliski istok itd, još ste Kromanjonci i ta šema. To je prije više od 25 stoljeća tj tu su negdi odletili u zrak jer su previše prčkali po jednog tehnologiji.

Nisu svi poginili u toj eksploziji. Neki su se uspili i evakuirat. Postoji ta rasa i danas. Navrate ovamo jer je ova planeta dio njihove povijesti.

Jednog dana ćete i njih upoznati ali to neće biti danas. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 18:14

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Opalija san sam sebi plesku.

Možda to ta metoda da ostanem budan i napišen nešto o božanskim energijama.
To je ta metoda.

Neki od vas mogu misliti da je preambula obojena humorom, u djelu takve veličine kao što je ovo, nepoštovanje, ali oni koji tako razmišljaju, zaboravljaju da je Stvoritelj vrhovni komičar, budući da je moj mali humor ništa više od skromnog danak. A ako netko sumnja u veliki humor Stvoritelja, samo pomisli da je samo veliki komičar mogao stvoriti ljudski rod... ili se varam?

:D
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 18:14

RayMabus wrote:Nemate vi veze s njima. Evropom su šetali Neandretalci, ledeno doba, homo sapiens sapiens još po sjevernoj Africi, Bliski istok itd, još ste Kromanjonci i ta šema. To je prije više od 25 stoljeća tj tu su negdi odletili u zrak jer su previše prčkali po jednog tehnologiji.

Nisu svi poginili u toj eksploziji. Neki su se uspili i evakuirat. Postoji ta rasa i danas. Navrate ovamo jer je ova planeta dio njihove povijesti.

Jednog dana ćete i njih upoznati ali to neće biti danas. lol!
Neki od vas mogu misliti da je preambula obojena humorom, u djelu takve veličine kao što je ovo, nepoštovanje, ali oni koji tako razmišljaju, zaboravljaju da je Stvoritelj vrhovni komičar, budući da je moj mali humor ništa više od skromnog danak. A ako netko sumnja u veliki humor Stvoritelja, samo pomisli da je samo veliki komičar mogao stvoriti ljudski rod... ili se varam?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 18:17

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:

Novak je, međutim, djelimično otkrio šta je tajna njegovog uspjeha: „Moji anđeli čuvari su tu. Imam svoj posebni ugao, to je tajna i to ne smijem da otkrijem, ali za sada je odrađivalo veliki posao.“[6]

100% sam siguran da nije riječ o anđelima čuvarima. lol!

Bilo bi poželjno da ne moram ja svaki put vam crtat neke stvari.


Neki od vas mogu misliti da je preambula obojena humorom, u djelu takve veličine kao što je ovo, nepoštovanje, ali oni koji tako razmišljaju, zaboravljaju da je Stvoritelj vrhovni komičar, budući da je moj mali humor ništa više od skromnog danak. A ako netko sumnja u veliki humor Stvoritelja, samo pomisli da je samo veliki komičar mogao stvoriti ljudski rod... ili se varam?

---

Viš svemir ima jako istančan smisao za humor zato jer je Bog kreator veliki šaljivđija.

On se molio anđelima čuvarima i ja kad sam vidio ovaj podatak znam da je to glupost i da jedino negativne entitete može prizvati da mu ispune želje ega.

Eto sad neće igrat na Grand Slamovima.

Pa in se moli ti i dalje i pričaj okolo kako anđeli ispunjavaju želje ega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 18:35

RayMabus wrote:Nemate vi veze s njima. Evropom su šetali Neandretalci, ledeno doba, homo sapiens sapiens još po sjevernoj Africi, Bliski istok itd, još ste Kromanjonci i ta šema. To je prije više od 25 stoljeća tj tu su negdi odletili u zrak jer su previše prčkali po jednog tehnologiji.

Nisu svi poginili u toj eksploziji. Neki su se uspili i evakuirat. Postoji ta rasa i danas. Navrate ovamo jer je ova planeta dio njihove povijesti.

Jednog dana ćete i njih upoznati ali to neće biti danas. lol!
2070 godina po vašem računanju vremena.

Tad ćete ih upoznati. Vjerovatno. Pretpostavljam da će doći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum