ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by dzango 17/1/2022, 21:43

debotoijusto wrote:
dzango wrote:Ne znam šta se više zajebava. Potvrda o vakcinaciji košta 300 evra. Vakcinu ne mora ni da vidi a skinuo ih je sa kurca.
balkanstina je procitana knjiga sto se tice sporta u bijelim hlacicama
Aha. A nemačka medicina je najbolja na svetu.

dzango

Posts : 28141
2014-04-19


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by dzango 17/1/2022, 21:48

T. wrote:Niste nikad čuli za karakter, stav, uvjerenje, nešto slično?
Ja jesam. Ali pogledaj sa kime ima posla. Od jajara Australijanaca do slina poput Nadala i Federera. A tek ga čakaju musavi Francuzi, pičketine Englezi i Ješe u Njujorku.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Ringo10 17/1/2022, 22:04

Pa bolje da zavrsi karijeru nego da i dalje dozivljava onakve pizdarije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by dzango 17/1/2022, 22:22

Ili da plati jebenu potvrdu, ili da završi karijeru. Podržavam i jedno i drugo.

_________________
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by AssadNaPodmornici 17/1/2022, 22:32

T. wrote:
Ringo10 wrote:E pa eto, sa karakterom, uvjerenjem  i stavom moze Grand Slamove gledati na TV
Pa ima ih 20, koji će mu ku*ac?
Sa 34 godine, pred kraj karijere da se pokenja sam sebi usta radi grand slama?
Da se naguzi fašistima?
Ringo opet nije normalan. Đoletu kao ratnom drugu u ovom globalnom ratu protiv covid kabale naklon do poda. Ljudi koji imaju stav uspijevaju u životu a ne oni šibicari i pičkice.

Što se tiče australije imam dosta rodbine dole koja me je zvala da dođem i mislio sam otic.
Sada znam da tu vukojebinu neću nikada vidjeti u životu i nadam se da će Australiju Kinezi ispeglati nuklearnim oružjem u bliskoj budućnosti
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by AssadNaPodmornici 17/1/2022, 22:33

Australija mora biti uništena

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 17/1/2022, 22:55

AssadNaPodmornici wrote:Australija mora biti uništena
Evo sad će ju uništiti. Svemirci
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by AssadNaPodmornici 17/1/2022, 23:00

Kinezi ako Bog da

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Slovoslagar 17/1/2022, 23:05

Puna podrška Đokoviću.
Nikada mi kao "personality" nije legao, ali pokazao je da ima kičmu.
Definitivno je zaslužio poštovanje zbog nepokolebljivosti i jer ove pokvarenjake gleda ravno u oči i nije pognuo glavu.

U nekom boljem svijetu i u nekim boljim vremenima, ekipa koja je sada na vlasti u Australiji ne bi smjela izaći izvan granica svoje zemlje da ih se ne uhiti kao kriminalce.


Last edited by Slovoslagar on 17/1/2022, 23:07; edited 1 time in total
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Slovoslagar 17/1/2022, 23:06

AssadNaPodmornici wrote:Australija mora biti uništena
Ceterum censeo . . .
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 23:10

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Australija mora biti uništena
Evo sad će ju uništiti. Svemirci
Ako je Bog izvor svjetla onda bi Sunce bilo božje oko.

Usmjeravanjem sunčevih zraka u centar tog kontinenta koji je okrugao više manje i unutra je pustinja, stvorit će se vrući zrak.

SPALI SVE.

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 A5hxsmyrkc451
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 17/1/2022, 23:12

Ovi antivakseri kao jehovini svjedoci
Koliko god ti zatvaraš vrata oni vire na špijunku i "ali krajjj stižeee!" , otvori vrata samo da ti objasnim i spasi se...i onda vadi kulu stražara iz ruksaka


Last edited by kaya on 17/1/2022, 23:15; edited 1 time in total (Reason for editing : ..)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by debotoijusto 17/1/2022, 23:22

AssadNaPodmornici wrote:Kinezi ako Bog da
sto nisu kinezi predvodnici korona fasizma ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 23:23

Spržit će ih se. I to nema veze s antivakserima.

SPALI SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 17/1/2022, 23:33

debotoijusto wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Kinezi ako Bog da
sto nisu kinezi predvodnici korona fasizma ?
Jesu al nema veze 😅
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 23:34

Stranica 6 na ovoj temi :

by RayMabus Thu 6 Jan - 21:38

Nije vam više problem Đokovic.

Ta osoba se mogla zvat X.

X dolazi iz jedne zemlje i prestavlja nešto i pošto je ne možete poniziti jer Dodik ne ide u Ameriku i u te vaše anglosaske kolonije i VB onda ajmo pred cijelim svijetom ponizit X tako da ćemo mu reč da može doć a onda u karantenu i javno ponižavanje jer eto nije bilo vremena da mu dostavimo dopis da smo u međuvremenu donijeli stavku da možda neće bit primljen.

Vidiš problem je šta je taj x neki čovjek a onda eto vi mislite da možete maltretirat ljude kako vama prne.

Možete al na vašem terenu.

TEREN JE KLJUČNA RIJEČ.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49895p100-australija-odbi-dalje-neces-moci
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 17/1/2022, 23:38

Da. Ok.
Znaš kaj ray, ti uopće više nisi najluđi na forumu. Čitam na onoj koroni, mayke mi neki su te prešišali..ti buš još normalan ispao
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 23:40

Zamislite neku vrst sabora. Predožbe radi zamislite oko 500 likova i sabor je podijeljen na lijevu i desnu stranu.

Taj sabor čine anđeoske hijerarhije, majistori svjetslosti te još neki jači entiteti u svemiru. To nije na fizičkoj ravni. To su kao duhovi.

Ako ja imam zelenu karticu jer sam zastupnik toga pošto sam anđeoska hijerarhijha ( anđeo znanja ) i nešto stavim na dnevni red a to je tako....

PA PA


RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 17/1/2022, 23:42

by RayMabus Sat 8 Jan - 2:18

Ja ne pozivam na kršenje zakona. Zato poštujem odluku državnih vlasti Australije.

No kad su već to napravili mogli su biti ljudi pa ga dočekat s cvijećem i fino mu s osmijehom na licu reč : čuj svaka tebi čast, evo ti cvijeće, ti si ipak naš osvajač turnira višestruki i svaka čast al eto ne možeš u državu.

Izvini.

Ja to ne vidim. Vidim maltretiranje. Vidim to ponašanje. Ne vidim ljudskost a vidim ljudska tijela ali ne i ljude u tim tijelima a ista su na visokim političkim dakle vladarskim položajima na ovoj planeti.

Vidim kopilad negativnih vanzemaljaca u ljudskim tijelima a zbog tih negativnih vanzemaljaca ja sam i sišao ovamo u ovaj sektor i na ovu planetu.

Nisam sišao ovamo da bi ih pomazio po glavi nego da im istu otkinem.


----

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 A5hxsmyrkc451

SPALI SVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 00:01

Najmanje se u njih diram na ovoj planeti. Ta elit u ljudskom obliku. Postoji razvoj svjesti pa nek se seljaci na ovoj planeti bave s vama.

Onda te snimim i nagaziš mi na žulj i meni se to ne svidi i sad ću ti spalit državu na kojoj si na čelu.

U čemu je problem ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 00:09

A trenutak kad si mi nagazio na žulj je kad je tvoj ministar zdravstva došao i rekao da ste iza zatvoreni vrata promjenili pravila za ulazak u državu al eto zaboravili ste reči Đokoviću.

A samo radi njega ste ih promjenili i ne postoji ni telefon nit išta nego fino pravite se blesavi,pustili ga da dođe i onda pred cijelim svijetom se iživljavate nad njim kao nad majmunom u kavezu.

Dakle pravite me budalom.

Prva stvar.Anđela znanja idete pravit budalom. ODLIČNO. JAKO PAMETNO.

Onda sve se to poklapa s vašim sankcijama Dodiku. A kako zgodno jer Dodik neće u Ameriku al tko hoće ? Vidi Novak Đokovic.

I na kraju svega toga ako vam ja pustim to da njemu radite koji je devet puta osvojija turnir i broj jedan je dakle nikakav anonimus a šta čeka ostalih 7 miljardi duša na ovoj planeti koji su ništa odnosno obični građani ?

Uvodite globalnu ditaturu na ovoj planeti a da to mogu skužit samo oni jako inteligentni kad na to obrate pažnju.

Eto ja sam jako inteligentan na vašu žalost a usto sam još nešto.

Australija je vaš posjed i sad ću vam ga spaliti.

DO TEMELJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 3 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum