ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 18/1/2022, 10:33

mentalitet wrote:Da je pokvaren kao Hrvat mogao je kupiitii od nekog hrvatskog doktora za 2 soma eura potvrdu da je vakciniran i tko bi mu mogao to da dokaze da niije?
Gle ovu budalu lažljivu.
Pa kupio je da je pozitivan pa je ispalo da je širio zarazu, pa je kkupio razlog za izuzeće a nije htio dati medicinsku dokumentaciju jer je iz nje vidljivo da je bezveze. I na kraju se zapetljao u muljanje toliko da čak i nije htio svjedočiti u svoju korist na sudu. Odnosno, netko mu je konačno rekao nemoj više lagati na sudu, sad je previše.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vuksadinare 18/1/2022, 10:42

kaya wrote:
mentalitet wrote:Da je pokvaren kao Hrvat mogao je kupiitii od nekog hrvatskog doktora za 2 soma eura potvrdu da je vakciniran i tko bi mu mogao to da dokaze da niije?
Gle ovu budalu lažljivu.
Pa kupio je da je pozitivan pa je ispalo da je širio zarazu, pa je kkupio razlog za izuzeće a nije htio dati medicinsku dokumentaciju jer je iz nje vidljivo da je bezveze. I na kraju se zapetljao u muljanje toliko da čak i nije htio svjedočiti u svoju korist na sudu. Odnosno, netko mu je konačno rekao nemoj više lagati na sudu, sad je previše.
da bar zna lagati..ali trudi se :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by sitting_bull 18/1/2022, 11:24

za đokovića je lomača napravljena prije nego li je odlučio, na temelju uvjeta za izuzeća kod dobivanja vize, otputovati kod klokana.

sve ostalo je igrokaz u kojem su australski politički inkvizitori prvo potpalili vatru, a onda započeli s čerečenjem novaka đokovića.

podla namještaljka, naizgled neočekivana, a u stvari normalna ako se uzme u obzir kako u australiji dominiraju potomci onih koji su pobili sve aboridžine koje su mogli, a sada se prodaju pod humaniste.

kako god, kolo sreće se okreće.

zaželjeti će se klokani novaka đokovića, ali novaka više nigdje neće biti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vuksadinare 18/1/2022, 11:42

sitting_bull wrote:za đokovića je lomača napravljena prije nego li je odlučio, na temelju uvjeta za izuzeća kod dobivanja vize, otputovati kod klokana.

sve ostalo je igrokaz u kojem su australski politički inkvizitori prvo potpalili vatru, a onda započeli s čerečenjem novaka đokovića.

podla namještaljka, naizgled neočekivana, a u stvari normalna ako se uzme u obzir kako u australiji dominiraju potomci onih koji su pobili sve aboridžine koje su mogli, a sada se prodaju pod humaniste.

kako god, kolo sreće se okreće.

zaželjeti će se klokani novaka đokovića, ali novaka više nigdje neće biti.
Na kojim se ti drogama vozis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vuksadinare 18/1/2022, 11:47

https://net.hr/sport/tenis/zoran-sprajc-komentar-na-novaka-dokovica-08fe94b6-77e3-11ec-9378-0afbdf3be185
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda 18/1/2022, 12:13

vuksadinare wrote:https://net.hr/sport/tenis/zoran-sprajc-komentar-na-novaka-dokovica-08fe94b6-77e3-11ec-9378-0afbdf3be185
Neke stvari se ne mogu kupiti novcem, Šprajc može.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by AssadNaPodmornici 18/1/2022, 12:16

Australija treba biit uništena

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 12:21

Prvo ću im ponuditi da stanu na moju stranu...


Također su američke kujice a upravo Amerikanci su jedni od najvećih zagađivaća pa ako ne maknu ovog Skota i ne dovedu Zelene na vlast koji će ići protiv Amerike , dakle il ih okrećem jedne protiv drugih il će biti spaljena zemlja...

PS : Đeneral sam GF s pet zvjezdica. Nisam Mujo iz Doboja. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by prckov 18/1/2022, 12:47

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:A trenutak kad si mi nagazio na žulj je kad je tvoj ministar zdravstva došao i rekao da ste iza zatvoreni vrata promjenili pravila za ulazak u državu al eto zaboravili ste reči Đokoviću.

A samo radi njega ste ih promjenili i ne postoji ni telefon nit išta nego fino pravite se blesavi,pustili ga da dođe i onda pred cijelim svijetom se iživljavate nad njim kao nad majmunom u kavezu.

Dakle pravite me budalom.

Prva stvar.Anđela znanja idete pravit budalom. ODLIČNO. JAKO PAMETNO.

Onda sve se to poklapa s vašim sankcijama Dodiku. A kako zgodno jer Dodik neće u Ameriku al tko hoće ? Vidi Novak Đokovic.


I na kraju svega toga ako vam ja pustim to da njemu radite koji je devet puta osvojija turnir i broj jedan je dakle nikakav anonimus a šta čeka ostalih 7 miljardi duša na ovoj planeti koji su ništa odnosno obični građani ?

Uvodite globalnu ditaturu na ovoj planeti a da to mogu skužit samo oni jako inteligentni kad na to obrate pažnju.

Eto ja sam jako inteligentan na vašu žalost a usto sam još nešto.

Australija je vaš posjed i sad ću vam ga spaliti.

DO TEMELJA.
Također su američke kujice a upravo Amerikanci su jedni od najvećih zagađivaća pa ako ne maknu ovog Skota i ne dovedu Zelene na vlast koji će ići protiv Amerike , dakle il ih okrećem jedne protiv drugih il će biti spaljena zemlja...

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Zatopljenje



nije ti to tocno
kina je najveci zagadjivac pa onda amerika
kina duplo vise od amerike ispusta co2
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 12:55

prckov wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:A trenutak kad si mi nagazio na žulj je kad je tvoj ministar zdravstva došao i rekao da ste iza zatvoreni vrata promjenili pravila za ulazak u državu al eto zaboravili ste reči Đokoviću.

A samo radi njega ste ih promjenili i ne postoji ni telefon nit išta nego fino pravite se blesavi,pustili ga da dođe i onda pred cijelim svijetom se iživljavate nad njim kao nad majmunom u kavezu.

Dakle pravite me budalom.

Prva stvar.Anđela znanja idete pravit budalom. ODLIČNO. JAKO PAMETNO.

Onda sve se to poklapa s vašim sankcijama Dodiku. A kako zgodno jer Dodik neće u Ameriku al tko hoće ? Vidi Novak Đokovic.


I na kraju svega toga ako vam ja pustim to da njemu radite koji je devet puta osvojija turnir i broj jedan je dakle nikakav anonimus a šta čeka ostalih 7 miljardi duša na ovoj planeti koji su ništa odnosno obični građani ?

Uvodite globalnu ditaturu na ovoj planeti a da to mogu skužit samo oni jako inteligentni kad na to obrate pažnju.

Eto ja sam jako inteligentan na vašu žalost a usto sam još nešto.

Australija je vaš posjed i sad ću vam ga spaliti.

DO TEMELJA.
Također su američke kujice a upravo Amerikanci su jedni od najvećih zagađivaća pa ako ne maknu ovog Skota i ne dovedu Zelene na vlast koji će ići protiv Amerike , dakle il ih okrećem jedne protiv drugih il će biti spaljena zemlja...

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Zatopljenje



nije ti to tocno
kina je najveci zagadjivac pa onda amerika
kina duplo vise od amerike ispusta co2
Ako imaš kakvih problema, mogu ti ja dat broj od Boga pa se njemu žali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by prckov 18/1/2022, 12:57

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
Također su američke kujice a upravo Amerikanci su jedni od najvećih zagađivaća pa ako ne maknu ovog Skota i ne dovedu Zelene na vlast koji će ići protiv Amerike , dakle il ih okrećem jedne protiv drugih il će biti spaljena zemlja...

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Zatopljenje



nije ti to tocno
kina je najveci zagadjivac pa onda amerika
kina duplo vise od amerike ispusta co2
Ako imaš kakvih problema, mogu ti ja dat broj od Boga pa se njemu žali.

nevalja ti karta some, javi tom svom iz andjeoske hirarhije da se zajebo
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Guest 18/1/2022, 12:57

sitting_bull wrote:za đokovića je lomača napravljena prije nego li je odlučio, na temelju uvjeta za izuzeća kod dobivanja vize, otputovati kod klokana.

sve ostalo je igrokaz u kojem su australski politički inkvizitori prvo potpalili vatru, a onda započeli s čerečenjem novaka đokovića.

podla namještaljka, naizgled neočekivana, a u stvari normalna ako se uzme u obzir kako u australiji dominiraju potomci onih koji su pobili sve aboridžine koje su mogli, a sada se prodaju pod humaniste.

kako god, kolo sreće se okreće.

zaželjeti će se klokani novaka đokovića, ali novaka više nigdje neće biti.

On je sam sebi lomaču nakuril i narihtal nameštaljku.

Sad ga prca i Roland Garros.

Ne buš igral ak se ne cepiš.

Vozi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 13:04

18 Jan 2022
Ogroman kineski automobilski sektor na putu je da do 2027. godine dosegne vrhunac emisija ugljik-dioksida, ali s obzirom na trenutne trendove, malo je vjerovatno da će ispuniti cilj “nulte neto emisije” do 2060. godine, saopćila je ekološka grupa Greenpeace.

Ukupne emisije ugljik-dioksida u sektoru vjerovatno će porasti na 1,75 milijardi tona i stalno padati za 11 posto do 2035. godine, procjenjuje Greenpeace u izvještaju objavljenom u utorak.

Kina će morati smanjiti emisije za najmanje 20 posto do 2035. godine ako želi ostati na putu ka neto nuli do 2060. godine, smatra Greenpeace.

Kina treba povećati prodaju vozila s nultom emisijom na 63 posto do 2030. godine i 87 posto do 2035. godine ako želi ispuniti svoje ciljeve.

“Idealni odgovor je da proizvođači automobila u Kini potpuno ukinu vozila s motorima s unutrašnjim sagorijevanjem do 2030. godine“, rekao je Bao Hang, vođa projekta Greenpeace Asia u Pekingu.

Električna vozila kao ‘mainstream’
Kina je u razvojnom planu za period od 2021. do 2035. godine za sektor navela da bi čista električna vozila trebala činiti 20 posto prodaje do 2025, a zatim postati “mainstream” do 2035. godine.

U akcionom planu za postizanje vrhunca emisija ispušnih gasova prošle godine piše da bi ukupna prodaja novih vozila i vozila na čistu energiju trebala dostići 40 posto ukupne prodaje do 2030. godine.

Kineska prodaja električnih vozila na baterije, “plug-in” benzinsko-električnih hibrida i vozila na vodikove gorivne ćelije porasla je 157,5 posto na 3,52 miliona jedinica u 2021. godini, pokazali su službeni podaci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 13:08

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:

nije ti to tocno
kina je najveci zagadjivac pa onda amerika
kina duplo vise od amerike ispusta co2
Ako imaš kakvih problema, mogu ti ja dat broj od Boga pa se njemu žali.

nevalja ti karta some, javi tom svom iz andjeoske hirarhije da se zajebo

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 5a8eca16596fdbd3e4f73f22abdce719

18 Jan 2022
Ogroman kineski automobilski sektor na putu je da do 2027. godine dosegne vrhunac emisija ugljik-dioksida, ali s obzirom na trenutne trendove, malo je vjerovatno da će ispuniti cilj “nulte neto emisije” do 2060. godine, saopćila je ekološka grupa Greenpeace.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 13:10

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:

nije ti to tocno
kina je najveci zagadjivac pa onda amerika
kina duplo vise od amerike ispusta co2
Ako imaš kakvih problema, mogu ti ja dat broj od Boga pa se njemu žali.

nevalja ti karta some, javi tom svom iz andjeoske hirarhije da se zajebo
Pričaš s njime. Anđeli se mogu inkarnirati kao i ljudi.



Javi mi kad ti postane vruće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by prckov 18/1/2022, 13:11

vec su svi lucki gradovi trebali bit pod vodom
ali nisu jer su jako bezobrazni 
sjeverni i juzni pol takodje, umjesto da se otope oni se sire
mozda kad bi strucnjaci tvrdili da ide globalno zahladjenje da bi se onda topili
ne znam 
nesto se mora poduzet
hitno

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by prckov 18/1/2022, 13:13

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
Ako imaš kakvih problema, mogu ti ja dat broj od Boga pa se njemu žali.

nevalja ti karta some, javi tom svom iz andjeoske hirarhije da se zajebo

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 5a8eca16596fdbd3e4f73f22abdce719

18 Jan 2022
Ogroman kineski automobilski sektor na putu je da do 2027. godine dosegne vrhunac emisija ugljik-dioksida, ali s obzirom na trenutne trendove, malo je vjerovatno da će ispuniti cilj “nulte neto emisije” do 2060. godine, saopćila je ekološka grupa Greenpeace.


pa onaj im gazda sto je osnovo greepeace, kako se ono on zva, veli da je to sve bla bla truc truc
sram ga bilo
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 13:14

Ništa vi ne morate.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by prckov 18/1/2022, 13:16

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
Ako imaš kakvih problema, mogu ti ja dat broj od Boga pa se njemu žali.

nevalja ti karta some, javi tom svom iz andjeoske hirarhije da se zajebo
Pričaš s njime. Anđeli se mogu inkarnirati kao i ljudi.



Javi mi kad ti postane vruće.
 imam e-con
click, i on puse

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by RayMabus 18/1/2022, 13:30

Ništa vi ne morate.

Ovo nije pazar a ja nisam bakica koja tamo prodaje jaja pa ćemo se cjenkati.


Također su američke kujice a upravo Amerikanci su jedni od najvećih zagađivaća pa ako ne maknu ovog Skota i ne dovedu Zelene na vlast koji će ići protiv Amerike , dakle il ih okrećem jedne protiv drugih il će biti spaljena zemlja...
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by crvenkasti 18/1/2022, 13:30

prckov wrote:
sjeverni i juzni pol takodje, umjesto da se otope oni se sire

To po zimi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 5 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum