ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija: Odbi, dalje neces moci!

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 16:59

https://www.telegraf.rs/sport/tenis/3442663-milos-ninkovic-novak-djokovic-rafael-nadal-australijan-open


Dosta tenisera je dobilo izuzeće na osnovu medicinske dokumentacije, a samo su Novaka zatvorili. Niko ne priča o tome, pošto ovde... Ako si australijski državljanin i nisi u zemlji, a imao si kovid u nekoj drugoj državi, ti ne možeš u narednih 14 dana da uđeš u Australiju. To važi za australijske, ali i sve ostale - poručuje Ninković i dodaje:

- Niko nije postavio pitanje... Sećam se da je Nadal objavio da je zaražen 20. decembra... I ušao je 30. ili 31. decembra u Australiju. Nije prošlo dve nedelje!!! O tome niko živ ne piše u Australiji, niti neko želi da postavi to pitanje. Kako se to desilo? I ovo govori da su oni znali od početka šta žele, odnosno da su pikirali Novaka.

Nadal je u međuvremenu osvojio turnir u Melburnu bez izgubljenog seta, a jedan je od onih igrača koji nije želeo da komentariše torturu kroz koju prolazi Đoković.


Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 9/1/2022, 17:00

Serbinho-3 wrote:Najbitnija stavka je sledeća:

"Ako sud donese odluku da se optuženi pusti iz karantina na slobodu, mi i dalje možemo da ga stavimo u pritvor, bez obzira na odluku suda. Odluka suda da bude pušten na slobodu, ne garantuje da ga vlasti Komonvelta neće opet privesti".


https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=09&nav_id=2085245
Najbitnija stavka je da vi niste zdravi.
Novak je mogao kući s prvim avionom. Kao i češka tenisačica.
On nije u nikakvom zatvoru . Nego neće napustiti australiju jer misli da će se predomisliti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by n_razbojnik 9/1/2022, 17:05

Jos jedan kod urara

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by marcellus 9/1/2022, 17:05

Zašto je Đoković platio kartu do Australije Mastercardom?

Jer su mu odbili Vizu...

_________________
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 9/1/2022, 17:11

marcellus wrote:Zašto je Đoković platio kartu do Australije Mastercardom?

Jer su mu odbili Vizu...
dobar
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by veber 9/1/2022, 17:12

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Najbitnija stavka je sledeća:

"Ako sud donese odluku da se optuženi pusti iz karantina na slobodu, mi i dalje možemo da ga stavimo u pritvor, bez obzira na odluku suda. Odluka suda da bude pušten na slobodu, ne garantuje da ga vlasti Komonvelta neće opet privesti".


https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=09&nav_id=2085245
Najbitnija stavka je da vi niste zdravi.
Novak je mogao kući s prvim avionom. Kao i češka tenisačica.
On nije u nikakvom zatvoru . Nego neće napustiti australiju jer misli da će se predomisliti.
pa di si teta?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by crvenkasti 9/1/2022, 17:15

Ako oni ne žele da on igra kod njih, zašto je on toliko uporan?
Kreten četnički.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by marcellus 9/1/2022, 17:24

crvenkasti wrote:Ako oni ne žele da on igra kod njih, zašto je on toliko uporan?
Kreten četnički.

pa kreten svakako. Kad poraste biće kengur.

_________________
Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 9/1/2022, 17:30

crvenkasti wrote:Ako oni ne žele da on igra kod njih, zašto je on toliko uporan?
Kreten četnički.

Jer se nije cijepio i lažirao je razlog izuzeća .
Šalim se, jer mrze srbiju naravno i ljubomorni su na nju jer je ekonomski uspješnija i veća.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda 9/1/2022, 17:35

Serbinho-3 wrote:https://www.telegraf.rs/sport/tenis/3442663-milos-ninkovic-novak-djokovic-rafael-nadal-australijan-open


Dosta tenisera je dobilo izuzeće na osnovu medicinske dokumentacije, a samo su Novaka zatvorili. Niko ne priča o tome, pošto ovde... Ako si australijski državljanin i nisi u zemlji, a imao si kovid u nekoj drugoj državi, ti ne možeš u narednih 14 dana da uđeš u Australiju. To važi za australijske, ali i sve ostale - poručuje Ninković i dodaje:

- Niko nije postavio pitanje... Sećam se da je Nadal objavio da je zaražen 20. decembra... I ušao je 30. ili 31. decembra u Australiju. Nije prošlo dve nedelje!!! O tome niko živ ne piše u Australiji, niti neko želi da postavi to pitanje. Kako se to desilo? I ovo govori da su oni znali od početka šta žele, odnosno da su pikirali Novaka.

Nadal je u međuvremenu osvojio turnir u Melburnu bez izgubljenog seta, a jedan je od onih igrača koji nije želeo da komentariše torturu kroz koju prolazi Đoković.

Nebitno jel se Đoković zarazio u dvanestom ili nije. Potvrdu da je prebolio imao je kod sebe. Svatko sa zrno soli u glavi zna da čovik sa primljenom špricom može imitirati imunitet, ali original je original.
Problem u ovom slučaju, Bog vs Idol je što je kovid sekta najjača u Australiji i Novom Zelandu, a kakva bi bili sekta ako nisu jači od Boga, odnosno prirodnog imuniteta. 
Kovid sekta nudi spas i ne baš vječan život kroz sveti sakrament šprice. 
Awomen

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by crvenkasti 9/1/2022, 17:54

Nekad sam obožavao tenis. Ono, kad je Federer bio najbolji.

Ovo sad je totalno sranje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28769
2014-04-17


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 18:30

Foto: Pixabay, ATA Images, Tanjug/AP

Aca Lukas jedan je od onih koji su doživeli veliku neprijatnost sa organima Australije, zbog čega mu, ističe, ne pada na pamet da ikada više kroči na taj kontinent.

Sa velikom gorčinom za Telegraf Jetset priča o tome šta su mu priredili i čvrsto staje u odbranu svetskog asa Novaka Đokovića koji poslednjih dana prolazi kroz agoniju i neviđeno maltretiranje.

- Prošao sam na sličan način kao Novak. To su jedni smradovi! Odobrili su mi vizu i sve je bilo u redu, zakazani koncerti, sve je bilo rasprodato i odjednom me zovu iz ambasade tri dana pred polazak na put da mi kažu kako je moja viza otkazana uz obrazloženje kako im je neko dojavio da sam bio osuđivan što je neistina - ističe Aca.

- U sudskoj evidenciji ne postoji moje ime među osuđivanim licima. Ja sam potpisao oportunitet, dakle u sudskoj evidenciji nisam evidentiran kao osuđeni. Ne mogu da budem među osuđivanim licima ako sam imao nagodbu. Njima je neko dostavio članak iz novina i oni su na osnovu toga meni ukinuli vizu bez da su to proverili. Kakva je to banana država koja na osnovu članka iz novina donosi odluke?! Pa u novinama piše i da sam Aca Lukas ali nisam, ja se zovem Aleksandar Vuksanović - rekao je on.

Nakon par dana, pozvao me je lično konzul ovde da mi kaže da mogu ponovo da podnesem zahtev, da će ispraviti grešku, i tako sam mu svašta rekao i završio i sa njim i sa Australijom. Znate kada ću da idem tamo?! Nikad! Napišite velikim slovima NIKAD! Sve u svemu, zemlja za izbegavanje - objasnio je Lukas za Telegraf Jetset.

Kada je reč o Novakovoj situaciji, Aca ne štedi oštre reči na račun vlasti u Australiji.

- Zbog ovog što rade najboljem sportisti svih vremena, čoveku i humanisti koji im je pomagao kada su goreli treba da im se oduzme licenca za Gren slem pa neka igraju sami među sobom i sa svojim kengurima. Uz Novaka je ceo svet u ovoj borbi i želim mu da istraje. Što se mene lično tiče, već je pobedio - zaključio je Lukas.


https://www.telegraf.rs/jetset/vesti-jetset/3442617-lukas-grmi-o-australiji-tim-smradovima-da-se-oduzme-licenca-pa-neka-igraju-sa-svojim-kengurima
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 18:34

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda 9/1/2022, 18:36

Serbinho-3 wrote:Foto: Pixabay, ATA Images, Tanjug/AP

Aca Lukas jedan je od onih koji su doživeli veliku neprijatnost sa organima Australije, zbog čega mu, ističe, ne pada na pamet da ikada više kroči na taj kontinent.

Sa velikom gorčinom za Telegraf Jetset priča o tome šta su mu priredili i čvrsto staje u odbranu svetskog asa Novaka Đokovića koji poslednjih dana prolazi kroz agoniju i neviđeno maltretiranje.

- Prošao sam na sličan način kao Novak. To su jedni smradovi! Odobrili su mi vizu i sve je bilo u redu, zakazani koncerti, sve je bilo rasprodato i odjednom me zovu iz ambasade tri dana pred polazak na put da mi kažu kako je moja viza otkazana uz obrazloženje kako im je neko dojavio da sam bio osuđivan što je neistina - ističe Aca.

- U sudskoj evidenciji ne postoji moje ime među osuđivanim licima. Ja sam potpisao oportunitet, dakle u sudskoj evidenciji nisam evidentiran kao osuđeni. Ne mogu da budem među osuđivanim licima ako sam imao nagodbu. Njima je neko dostavio članak iz novina i oni su na osnovu toga meni ukinuli vizu bez da su to proverili. Kakva je to banana država koja na osnovu članka iz novina donosi odluke?! Pa u novinama piše i da sam Aca Lukas ali nisam, ja se zovem Aleksandar Vuksanović - rekao je on.

Nakon par dana, pozvao me je lično konzul ovde da mi kaže da mogu ponovo da podnesem zahtev, da će ispraviti grešku, i tako sam mu svašta rekao i završio i sa njim i sa Australijom. Znate kada ću da idem tamo?! Nikad! Napišite velikim slovima NIKAD! Sve u svemu, zemlja za izbegavanje - objasnio je Lukas za Telegraf Jetset.

Kada je reč o Novakovoj situaciji, Aca ne štedi oštre reči na račun vlasti u Australiji.

- Zbog ovog što rade najboljem sportisti svih vremena, čoveku i humanisti koji im je pomagao kada su goreli treba da im se oduzme licenca za Gren slem pa neka igraju sami među sobom i sa svojim kengurima. Uz Novaka je ceo svet u ovoj borbi i želim mu da istraje. Što se mene lično tiče, već je pobedio - zaključio je Lukas.


https://www.telegraf.rs/jetset/vesti-jetset/3442617-lukas-grmi-o-australiji-tim-smradovima-da-se-oduzme-licenca-pa-neka-igraju-sa-svojim-kengurima
Zemlja ovaca... Odron. Da im nema ono malo istočne Europe bili bi Sodoma i Gomora

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 18:44

crvenkasti wrote:Nekad sam obožavao tenis. Ono, kad je Federer bio najbolji.

Ovo sad je totalno sranje.


Federer je bio najbolji, kada drugi nisu mogli da potrce.

Zatim Nadal, dobar na sljaci, Roland Garos.

Ok, Federer igra lepsi tenis od Novaka, ali uvek iste procitane akcije, pa se postavlja pitanje inteligencije ostalih, jer je shematski tenis sa malo akcija.

Novak ne igra lep tenis, on muci protivnika, ceka i tera ga da pogresi.

Izmrcvari protivnika, gledaoce, TV ekipu.

Gledao sam ono finale Vimbldona, 5 sati i 22 minuta valjda.

Ima nekoliko mec lopti Federer, ovaj ladan ko led, ne jebe zivu silu.

Tamo gde sam gledao, dolaze, odlaze, vracaju, taman misle gotovo, ono ni kraj, nego vozi bez kraja.

On ih muci, Terorista klasican, to je Novak.

Fudbaleri nemaju taj ledeni karakter da hodaju po zici kao on.

Panika, izgube se.

Ovaj u takvim trenucima muci i unustava.

Pusti te dva seta, misle svi gotovo, onda kao pauk u mrezi terorise.

Mrze ga, nista cudno, to je samo realno stanje njegovog terora.

Takvih sportista nemas.

Oni iz Bajerna mozda zabijaju golove, ali ovaj psiholoski unisti sve oko sebe.

Ovo je posledica toga.

Samo sto nisu rekli,"Pati djubre u tamnici".

:mazo
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 18:46

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Najbitnija stavka je sledeća:

"Ako sud donese odluku da se optuženi pusti iz karantina na slobodu, mi i dalje možemo da ga stavimo u pritvor, bez obzira na odluku suda. Odluka suda da bude pušten na slobodu, ne garantuje da ga vlasti Komonvelta neće opet privesti".


https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=09&nav_id=2085245
Najbitnija stavka je da vi niste zdravi.
Novak je mogao kući s prvim avionom. Kao i češka tenisačica.
On nije u nikakvom zatvoru . Nego neće napustiti australiju jer misli da će se predomisliti.


Potpisujes automatsku zabranu ulaska od 3 godine u takvom slucaju.

Dosta komentara po internetu, bez da znaju tehnicke detalje i kako funkcionise Australija.

Izlivi mrznje i frustracija.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 18:50

kaya wrote:
crvenkasti wrote:Ako oni ne žele da on igra kod njih, zašto je on toliko uporan?
Kreten četnički.

Jer se nije cijepio i lažirao je razlog izuzeća .
Šalim se, jer mrze srbiju naravno i ljubomorni su na nju jer je ekonomski uspješnija i veća.


Masa njih je usla na osnovu prethodno prelezane Korone.

Ko se vakcinisao od njih , neka daju zvanicnu listu da ljudi vide.

Onaj Spanski kradljivac zenskih tasni po ulicama Barselone, Nadal, nije se vakcinisao, nije sacekao neophodan period od 14 dana izmedju prelezane Korone i ulaska u Australiju i drzi predavanja, soli pamet o postovanju propisa.

Prvi on ne postuje i umesto lisica, filozofira.

Zasto se Nadal ne uhapsi?

Diskriminacija, Teror strah i PTSP od strane Novaka.

Terorise ih, jedino ga ovako mogu zaustaviti.

Novak Hanibal u celiji.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Serbinho-3 9/1/2022, 18:51

veber wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Najbitnija stavka je sledeća:

"Ako sud donese odluku da se optuženi pusti iz karantina na slobodu, mi i dalje možemo da ga stavimo u pritvor, bez obzira na odluku suda. Odluka suda da bude pušten na slobodu, ne garantuje da ga vlasti Komonvelta neće opet privesti".


https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2022&mm=01&dd=09&nav_id=2085245
Najbitnija stavka je da vi niste zdravi.
Novak je mogao kući s prvim avionom. Kao i češka tenisačica.
On nije u nikakvom zatvoru . Nego neće napustiti australiju jer misli da će se predomisliti.
pa di si teta?


Upucavas se kod Kaje, mozda ti poda Kaja malo kapricoze lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by kaya 9/1/2022, 18:59

Ma novak je super lik i sportaš. Al na žalost žena mu napunila glavu antivakser glupostima, mislio ih prevariti a ovi vrlo strogi i inače. Nema šanse. E sad na žalost od nacije ne može pobjeći pa uz to ide cirkus, marš na drinu, šajkače, belosvetska urota , svi mrzedu srbiju i Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Img-2016

kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by vili40 9/1/2022, 19:08

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:Ako oni ne žele da on igra kod njih, zašto je on toliko uporan?
Kreten četnički.

Jer se nije cijepio i lažirao je razlog izuzeća .
Šalim se, jer mrze srbiju naravno i ljubomorni su na nju jer je ekonomski uspješnija i veća.


Masa njih je usla na osnovu prethodno prelezane Korone.

Ko se vakcinisao od njih ,  neka daju zvanicnu listu da ljudi vide.

Onaj Spanski kradljivac zenskih tasni po ulicama Barselone, Nadal, nije se vakcinisao, nije sacekao neophodan period od 14 dana izmedju prelezane Korone i ulaska u Australiju i drzi predavanja, soli pamet o postovanju propisa.

Prvi on ne postuje i umesto lisica, filozofira.

Zasto se Nadal ne uhapsi?

Diskriminacija, Teror strah i PTSP od strane Novaka.

Terorise ih, jedino ga ovako mogu zaustaviti.

Novak Hanibal u celiji.
a Novak je preležao?Kolko sam vidio da je te dane dobrano širio zarazu okolo,naravno pod uvjetom da ju je uopće imao.
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by mutava baštarda 9/1/2022, 19:15

vili40 wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:

Jer se nije cijepio i lažirao je razlog izuzeća .
Šalim se, jer mrze srbiju naravno i ljubomorni su na nju jer je ekonomski uspješnija i veća.


Masa njih je usla na osnovu prethodno prelezane Korone.

Ko se vakcinisao od njih ,  neka daju zvanicnu listu da ljudi vide.

Onaj Spanski kradljivac zenskih tasni po ulicama Barselone, Nadal, nije se vakcinisao, nije sacekao neophodan period od 14 dana izmedju prelezane Korone i ulaska u Australiju i drzi predavanja, soli pamet o postovanju propisa.

Prvi on ne postuje i umesto lisica, filozofira.

Zasto se Nadal ne uhapsi?

Diskriminacija, Teror strah i PTSP od strane Novaka.

Terorise ih, jedino ga ovako mogu zaustaviti.

Novak Hanibal u celiji.
a Novak je preležao?Kolko sam vidio da je te dane dobrano širio zarazu okolo,naravno pod uvjetom da ju je uopće imao.
Pa jel ga terete zbog toga šta nije leža u krevetu ili zbog toga šta je kontra fašizma?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Australija: Odbi, dalje neces moci! - Page 13 Empty Re: Australija: Odbi, dalje neces moci!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum