ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asylum

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sat 22 Jul - 9:47

Asylum - Page 26 Fb_i2086

metilda

Posts : 4625
2021-02-20


Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sat 22 Jul - 12:51

Homoseksualni par “kupio” je dijete u utrobi surogat-majke, ali kad ga je ona ranije rodila, bila je zakonski prisiljena prihvatiti njihovu odluku o dječakovoj sudbini. Par, naime, nije želio odgajati nedonošče.
Dječakova biološka majka potom ga je željela posvojiti, no njegovi “kupci” to nisu dopustili pa je liječnička pomoć dječaku nakon rođenja morala biti uskraćena.
Rose je na Twitteru napisala:
Dvojica muškaraca unajmila su surogat Brittney Pearson da osnuju svoju “obitelj iz snova”.
Do kraja postupka ubijen je dječačić star 25 tjedana.

https://radiomarija.ba/index.php/vijesti/nase-obavijesti/6210-prerano-rodeni-djecak-umro-jer-njegovi-kupci-nisu-zeljeli-odgajati-nedonosce?fbclid=IwAR3Ksh8VYFJCwcgyahdQiCXRHCoBMp8xPsdBBXMpJzazaPBX0GpEs0u_IrA

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sat 22 Jul - 19:16

Needles Eye Tunnel, South Dakota, USA

Asylum - Page 26 Fb_i2087

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sat 22 Jul - 20:42

Kad je prvi put s majkom došao na livadu,  znatiželjni i životu neupućeni Bambi vidjevši leptira  kako oblijeće oko cvjetova, uskliknuo je:

„Gle, majko“, poviče Bambi, „kako ondje leti cvijet!“

„To nije cvijet“, reče majka, „to je  leptir.“

Bambi je udivljeno gledao za leptirom… Sad Bambi vidje da je mnoštvo takvih leptira  prelijetalo zrakom nad livadom… Izgledalo je zaista kao putujuće cvijeće…    (F. Salten: Bambi)

I, zaista, leptir izgleda poput letećeg cvijeta. A da bi tako izgledao, morao je proći svoju metamorfozu od jajašca, čahure, gusjenice sve do leptira.

Na svijetu danas postoji oko 150 000 vrsta leptira. Najbogatija zemlja leptirima je Peru u kojemu je proučeno oko 3 700 vrsta, više nego u bilo kojoj zemlji na svijetu. Pretpostavka je da ih u toj zemlji ima još oko 500 neproučenih vrsta. Žive na svim kontinentima. Jedino nisu otkriveni na Antarktiku.

Leptiri su nakon pčela vodeći oprašivači, a njihovo mnoštvo pokazatelj je zdravog uravnoteženog eko-sustava. Mnoge vrste su, kao uostalom i neke druge biljne i životinjske vrste, danas ugrožene.

Prosječan leptir težak je kao dvije ružine latice. Najbrži leptir može letjeti brzinom od 5.4 m/sek, a leptirica do 11 m/sek. Leptiri ne mogu letjeti ako im je temperatura tijela niža od 30 stupnjeva C. Leptirica može položiti od 100 do 4 000 jajašaca. Neki leptiri su selice (Monarh leptiri) i sele  u tople krajeve. Mogu vidjeti crvenu, žutu i zelenu boju kao i niz ultraljubičastih  boja nevidljivih ljudskom oku. Leptiri ne žive dugo. Najduži životni vijek imaju Gonepterix rhamni  koji mogu živjeti 9 do10 mjeseci. Ostali žive nekoliko tjedana, dana ili pak sati.

Što o leptirima kazuju neke legende i mitovi?

Irska legenda kazuje da je supruga vilinskog kralja Midira pretvorena u baru. Iz lokve je izišao crv koji je kasnije postao najljepši krilati stvor na purpurnoj muhi. Imao je iscjeliteljske moći, ispuštao je umilni glas, bio je izuzetne ljepote i simbolizirao je oslobođenu dušu.

Asteci su smatrali da je leptir duša umrloga, a slika leptira na cvjetnom polju duše su hrabrih ratnika koji su izgubili život u borbi.

U Kini i Japanu leptir predstavlja dvoje zaljubljenih. Filozofija Feng Shuia tumači da leptiri simboliziraju ustreptalu dušu koja ima snagu slobodno letjeti. Amblem leptira šalje savjet svima koji žele nesputanu, sretnu ljubav i život u slobodi.

Evo još jedna legenda o leptiru. Da bi se mogla školovati, djevojka se prerušila u muškarca. Zaljubila se u mladića iz škole, ali njenim roditeljima mladić nije bio po volji pa su zabranili njihovu ljubav i nisu dopustili da se uda za njega. Mladić je od tuge i boli preminuo. Svakog dana djevojka je odlazila na grob ljubljenoga, a jednog dana ugledala je leptira kako izlazi iz groba. I ona je tada poprimila obilježja ovog bića. Zajedno su odletjeli prema dugi koja se ukazala na nebu. Otada svi leptiri lete u paru.

Na kršćanskim slikama Bogorodice s djetetom leptir simbol je Isusovog uskrsnuća. Ta tri stanja leptirova života predstavljaju život (gusjenica), smrt (čahura) i uskrsnuće (leptir).

Leptirova preobrazba i promjena od ružnog i ovozemaljskog do prekrasnog i božanskog, govori o onome što se dogodilo i što će se tek dogoditi, o unutrašnjoj snazi ​​i volji te uskrsnuću i buđenju iz tjelesnosti.

Teško je uhvatiti leptira. A i zašto bismo to i radili?

 Ne trudi se uhvatiti leptira!

Ako se želi igrati s tobom

Sam će sletjeti na tvoju ruku.

Tako je isto ljudima.

Ne trči za njima!

Ako te žele, sami će doći.

Ni cvijet ne zove leptire, a oni opet dođu. Prelijeću zrakom, naoko brzo, pa ipak lagano, gore – dolje, lijevo – desno… u nečujnom i kolebljivom letu.


Asylum - Page 26 Fb_i2088

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 6:11

Svako novo jutro nosi u sebi poruku da su najbolji dio čovjekova života njegova mala djela koja je učinio iz ljubavi prema nekome ...

Mario Žuvela

Dobro jutro!

Asylum - Page 26 Fb_i2089

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 6:24


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 6:24

Asylum - Page 26 B7f3f710

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 9:40

Danas je Svjetski dan djedova, baka i starijih osoba.

"Mama, molim te, mogu li danas spavati kod djeda i bake? Čuo sam danas u vlaku kako dijete pita majku, no dok sam se okrenuo da vidim dijete koje me je jednom rečenicom vratilo u prošlost,već ga nije bilo, izašlo je sa majkom… 

Kada je to vrijeme tako brzo prošlo? Mi odrasli zatrpani smo smo dosadnim prioritetima. 

Svakodnevno se borimo za nešto, a da ponekad ni sami ne znamo niti što želimo, a i ako znamo što želimo, ne znamo zašto to želimo i tako iz dana u dan. 

I onda jedna ovakva rečenica i sjećanje na bakin i djedov dom u kojem smo pronalazili sve što nam je potrebno i svu sreću, ispunjenje, mir u srcu i sigurnost… 

Njihova kuća mjesto je na kojem kazaljke sata provode vrijeme s nama i minute prolaze bez žurbe. 

Njihova kuća mjesto je gdje su najobičniji tanjur juhe i domaći kruh s mlijekom najukusnija jela na svijetu. A okus domaćeg soka od višnje bolji je od najskupljeg soka iz trgovine. 

Njihova kuća mjesto je na kojem poslijepodne može vječno trajati, a opet nismo opterećeni, i stalno je mir u srcu, osmijeh na licu i glava puna mašte. 

U njihovoj kući sve postaje tako moguće … sve je tako jednostavno, a opet miriše na ljubav, na lipu i na šumske jagode. 

Njihova kuća je mjesto gdje pronalazimo ostatke djetinjstva i života naših roditelja. 

Ovaj luksuz, posjetiti ih nažalost više nemam priliku… 

Ostat će mi samo u mojim uspomenama…

Ali kad bih mogao sanjati jedan san… i vratiti se u neki trenutak života, mislim da ne bi ni malo dvojio, već bih zamolio: Mogu li danas spavati kod djeda i bake?"

Stjepan Ivan Horvat

Asylum - Page 26 Fb_i2090

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 11:06

Čuo puž da je došla financijska policija u šumu i dadne se u bijeg. Žureći tako naleti na medvjeda:

- Što je pužu, gdje tako žuriš?

- Ma pusti me, došla je financijska policija u šumu, a znaš kako je: ja imam kuću, žena mi ima kuću, djeca mi imaju kuću - oderat će me!

Vidi medvjed da situacija nije za šalu pa i on počne bježati. Bježeći tako naleti na rodu:

- Što je medo, gdje tako žuriš?

- Ma pusti, došla je financijska policija u šumu, a znaš kako je: ja imam bundu, žena ima bundu, djeca imaju bundu - oderat će me!

Vidi roda da je frka pa i ona počne bježati. Bježeći naleti na majmuna:

- Što je rodo, gdje tako žuriš?

- Došla je financijska u šumu, a znaš kako je: ja živim na visokoj nozi, muž živi na visokoj nozi, djeca žive na visokoj nozi - oderat će me!

Vidi majmun da svi bježe pa i on počne bježati. Kad je došao do pola šume stane i počne razmišljati:

- Čekaj malo, zašto ja bježim? Ja sam gologuz, žena mi gologuza, djeca gologuza...

Asylum - Page 26 Fb_i2091

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 11:38

Asylum - Page 26 Fb_i2092d
Proboscis monkey, Borneo
Endangered.   The warning calls of the Proboscis Monkey are very loud. It is believed that the large nose allows for the sounds to be bolder than that of other Monkeys.  And of course, the bigger the better in the opinion of the ladies.  🙂

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 14:48

FJAKA = psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška
zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno
stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje
fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji ona
je jednostavno Božji dar.


Asylum - Page 26 Img_2217

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 15:00

Neizostavni dio fjake je uživanje u kavi. U bilo koje doba dana i noći.

Asylum - Page 26 Fb_i2093

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 15:42


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 18:12

Pravila mudre žene👌

Drage moje, jednom kad ostarite ne želite da  postanete čangrizava baba koja svima ide na živce?
Na vrijeme zapamtite sljedećih 12 lekcija!

1. Ne soli pamet nikome čak iako si uvjerena da si u pravu. Sjeti se koliko je tebe to nerviralo u mladosti. I, jesi li slušala savjete?
2. Ne pomaži ako ti ne traže pomoć,ne nameći se nikome. Ne pokušavaj da zaštitiš voljene od sveg zla na svijetu samo ih voli ,ne možeš ih zaštititi od svega. Oni moraju sami da nauče neke stvari.
3. Ne kukaj ,ne žali se na zdravlje, na susjede, na penziju. Nemoj da se pretvoriš u odbojnu staricu koja namršteno sjedi na ulazu u zgradu i osuđuje okolinu!
4. Ne čekaj zahvalnost djece.
Ne postoje nezahvalna deca, već samo roditelji koji žele da im se to kaže i nacrta.
5. Zabranjene fraze,:“Dala sam ti najbolje godine” ili “Starija sam, ja znam bolje” su jednostavno nepodnošljive rečenice!
6. Besmisleno “podmlađivanje”
Ako imaš unuke, ne inzistiraj da te zovu po imenu da bi se osjećala mlađe. Biti baka je jedna od najljepših ženskih uloga!
7. Ne troši novac na tretmane podmlađivanja.
Koliko misliš da je realno biti mlad? Bolje uplati neko zabavno putovanje!
8. Starost nije zapuštenost,našminkaj se ,budi što elegantnija. Ne čekaj specijalne prilike! Osjećat ćeš se mnogo bolje!
9. Brini o starom, izboranom mužu.
Čak iako je postao bespomoćan i nadrndan. Kao i ti, i on je nekada bio mlad, jak, veseo. 
I on je taj koji se najbolje sjeća tebe kao mlade, jake i vesele. On je taj kojem si sada najpotrebnija!
10. Ne moraš po svaku cijenu da ideš u korak s vremenom, da razumiješ najnoviju tehnologiju, da čuješ sve vijesti, da stalno učiš nešto novo. Opusti se! Radi ono što te čini sretnom, ne modernom!
11. Ne krivi sebe ni za šta. Kakav god da je tvoj ili život tvoje dece, dala si sve od sebe! Nije sve na tebi!
12. Šta god da se dešava, čuvaj dostojanstvo!
Do kraja i u svakoj prilici!

Asylum - Page 26 Fb_i2094

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Sun 23 Jul - 19:13

😂😂😂

Asylum - Page 26 Fb_i2095

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Mon 24 Jul - 5:36

ČUJEŠ LI?
EFA RIJEČI, 24. 7.

(Mt 12,38-41)

U ono vrijeme: Neki pismoznanci i farizeji zapodjenuše razgovor s Isusom: »Učitelju, htjeli bismo od tebe vidjeti znak.« A on im odgovori: »Naraštaj opak i preljubnički znak traži, ali mu se znak neće dati doli znak Jone proroka. Doista, kao što Jona bijaše u utrobi kitovoj tri dana i tri noći, tako će i Sin Čovječji biti u srcu zemlje tri dana i tri noći. Ninivljani će ustati na Sudu zajedno s ovim naraštajem i osuditi ga jer se oni na propovijed Joninu obratiše, a evo, ovdje je i više od Jone!



Pismoznanci i farizeji skupina su vjernika onoga vremena koja je trebala biti matematički spremna i sposobna prepoznati znakove vremena, pa i samoga Gospodina s kojim su ulazili u rasprave. Ali, matematika im se poremetila. Poznavali su sadržaj vjerovanja, sveta pisma, zakone i propise, povijest izabranog naroda. Bili su uvijek spremni izgovoriti čuvene riječi iz Knjige Ponovljenog zakona: „Čuj, Izraele!“ (usp. Pnz 6,4-9), ali od silnog recitiranja nikada ih nisu istinski čuli.

U istoj smo koži tih loše proračunatih pismoznanaca i farizeja ako sve što nam se danas nudi da upoznamo Gospodina ne iskoristimo na ispravan način. A nudi nam se puno. Jaki smo na riječima, puni znanja i komentara, o svemu volimo znati ponešto, a izložiti kao da znamo baš sve. A slušati? Ninivljani su slušali i čuli opomenu proroka svog vremena. I spasile su ih otvorene uši, a ne puna usta znanja.  I Nikodem je bio farizej, čovjek koji poznaje i zna puno o vlastitoj vjeri, ali mudar farizej koji k Isusu dolazi po noći, da ga bolje čuje, da ga iskreno pita, da nauči koliko god se činilo da već zna (usp. Iv 3,1-22).

Pripremio: br. Marinko Klaić

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Mon 24 Jul - 6:59

Od čega su dani sastavljeni? 
Od malih želja......

Dobro jutro želje moje!

Asylum - Page 26 Fb_i2097

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 25 Jul - 8:44


_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 25 Jul - 10:34

Indijanci iz plemena Thco Du kada se sretnu ne pitaju jedan drugoga - Kako sii? Ili Što radiš? 
Oni pitaju - Kako se zoveš danas? ili Kako se zoveš sada? 
Jer stanje u kome se nalazimo se stalno mijenja. 
Odgovor može biti na primjer: 
- Lagana kao povjetarac 
- Gladan kao vuk 
- Sladak san 
- Jutarnja rosa 
- Hladna kava 
- Tragač za istinom 

Kako se vi jutros osjećate?

(Krepana kao mačka. 🥴)

Asylum - Page 26 Fb_i2098

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 25 Jul - 19:45

By Sasha Korban at 4 Varlamishvili Street in Kutaisi, Georgia for Tbilisi Mural Fest.
 Photo by Anna Kacheishvili.
 (via Street Art Utopia)

Kruh naš svagdašnji

Asylum - Page 26 Fb_i2099

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by metilda Tue 25 Jul - 19:56

''Let them keep what they took from you...
If you gave them love and they left, let them keep it. If you've given them time and they've drifted away, let them keep the memories.
If you gave them days, months and even years of your life, let them keep all the love you gave them during that time. Don't argue about it, don't say, "You owe me." Why do you want it back if you have the ability to produce more?
It is necessary to understand that the value of our love does not depend on what others do with that love. Let them keep it, they probably needed it, maybe your love changed their life in some way. And that's beautiful, isn't it?''
Giuseppe Cipriani


Asylum - Page 26 Fb_i2100

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4625
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 26 Empty Re: Asylum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum