ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asylum

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 17/7/2023, 14:34

ŠTO JE SLOBODA

..vjerojatno ste čuli ili pročitali ovu priču,ali je vrlo interesantna, pa je stavljam.. naime,drevna priča govori o pustinjaku koji se uvijek žalio kako ima jako puno posla..

Ljudi se čuđahu,te ga ispitivahu: "Kakav to posao obavljaš?"

On bi im odgovorio: "Imam dva sokola koja trebam krotiti, moram paziti na dva kobca, hraniti dva zeca, čuvati jednu zmiju, timariti konje i magarca i još vezati lava."

Ljudi mu odgovoriše:"O,to je puno!Tebi doista treba vremena."

Ipak, gdje je taj tvoj zvjerinjak? Gdje su životinje o kojima govoriš? Ne vidimo ni jedne.“

On im počne strpljivo objašnjavati:"Dva sokola jesu naša dva oka.. na svašta se prilijepe i za svačim lete. Teško ih je obuzdati.

A dva kobca grabežljiva? To su naše ruke. Svega se laćaju, sve zgrću, hoće sve zadržati.Teško ih je nadzirati.

A dva zeca koja moramo hraniti? Naše noge. Stalno lutaju tamo i amo, ovuda i onuda, često se umaraju.

Najteže je paziti na zmiju, tj. na jezik, premda je u kavezu. Zar se ne veli: "Trideset i dva zuba ne mogu obuzdati jezik?!"

Tu su još konji i magarac koje treba timariti, tj. naše tijelo. Ono tegli, opterećeno je, posrće, ne sluša.A toliko ga trebamo!

Još nam preostaje lav. Treba ga se čuvati. On je kralj nad svim životinjama. To je naše srce prepuno želja, sva naša moć i snaga." Na to ljudi rekoše:"Pravo imaš! Posla za cijeli dan!"

Zaista, posla ima za cijeli dan. Držiš li svog stalnog pratitelja, tj. "samog sebe" pod kontrolom? Možeš ići prema naprijed ili se povući pod površinu.

Možeš biti sam sebi najveća pomoć, ali i najteži teret. Bog od tebe očekuje suradnju!!

Poklonio ti je slobodnu volju i različite vrste izbora. Znaš li živjeti slobodu koju ti je Nebeski Otac darovao? Koristiš li slobodu na način da ti je "sve dopušteno"?

Vrlo često upadamo u zamku da nam je "sve dopušteno", a pri tome zaboravljamo da sloboda znači i odgovornost za samog sebe i za drugoga.

Sam sebi čovjek može biti najveći prijatelj, ali i najveći neprijatelj. A istinski prijatelj drugome možeš postati ako si prijatelj samom seb!!

..treba se često sjetiti one Pavlovske.."sve nam je dopušteno,samo je pitanje koliko nam je na to korist" (usp.).

Obrati(mo) se i vjeruj(mo) evanđelju
Totus Tuus

Priča sa fejsa

metilda

Posts : 4725
2021-02-20


Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 18/7/2023, 07:22

Asylum - Page 25 Fb_i2071i to

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 18/7/2023, 20:30

Asylum - Page 25 Fb_i2072

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 19/7/2023, 06:31

Asylum - Page 25 Fb_i2073

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 19/7/2023, 06:35

MALEN MEĐU MALENIMA
EFA RIJEČI, 19. 7.

(Mt 11,25-27)

U ono vrijeme reče Isus: »Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje, što si ovo sakrio od mudrih i umnih, a objavio malenima. Da, Oče, tako se tebi svidjelo. Sve je meni predao Otac moj i nitko ne pozna Sina doli Otac niti tko pozna Oca doli Sin i onaj kome Sin hoće objaviti.«


Isusa danas promatramo kako slavi Oca. Slavi ga kao Gospodara neba i zemlje, kao onoga koji je sve stvorio i koji svime vlada. To je važna slika Boga. Ona nam kaže da je ovaj svijet uređen i da u njemu postoji smisao koji mi katkad ne vidimo, ali ga vidi onaj koji je sve stvorio i koji sve drži u svojoj ruci. To je slika Boga i svijeta koji čovjeka oslobađa od nesigurnosti i od straha. Zato možemo slaviti Boga. Isus, osim toga, slavi Oca jer je otajstva Božjega kraljevstva sakrio od mudrih i umnih, a objavio ih je malenima. To je još jedna važna slika Boga. On na ovaj svijet ne gleda onim očima kojima ga mi vidimo. On ne pridaje važnost izvanjskom sjaju i izvanjskoj veličini, nego se osvrće na one koji su spremni nasljedovati njegova Sina u malenosti, u poniznosti i u skrovitosti. Sin objavljuje otajstva Kraljevstva onima koji ga pronađu tamo gdje se on nalazi: u siromaštvu, u jednostavnosti, u milosrđu, u ljubavi. Pritom nije bitno kakav je čiji ugled u društvu. Bitno je kakvo je njegovo srce. Budi danas malen da bi te Isus mogao naći jer on se kreće malen među malenima.

Pripremio: fra Darko Tepert

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 19/7/2023, 15:48

Rob Gonsalves was a Canadian artist considered one of the leading exponents of magical realism, primarily known for his incredible optical illusions. The artist has created surreal paintings that play with the viewer's perception, thanks to images and figures that blend into each other, and are transformed from one level of the work to another.

Asylum - Page 25 Fb_i2074

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

kic likes this post

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 19/7/2023, 16:01

U kojoj ludoj državi mi živimo. Gledam danas tekući račun, diglo mi cijeli iznos mirovine za ovrhu. Šokirana sam jer nemam nikakvu ovrhu niti mi je ikad došao takav dokument. U banci mi ne znaju ili neće reći tko mi je uzeo novce. Šalju me u Finu. Tamo mi isprintaju papir da podatkom tko mi je uzeo mirovinu. Inkaso.hr iz Osijeka. Nemam nikakve veze sa Osijekom pa pretpostavljam da je to dug podstanara iz Slavonije koji su te 2013. godine živjeli u kući pokojne mame. Zovem Inkaso.hr - ne javljaju se, šaljem mail ne javljaju se. Zovem ured javnog bilježnika iz Dubrovnika i tu mi kažu da ne smiju reći visinu ovrhe. Luda kuća. Sretnem prijateljicu koja poznaje službenicu u Fini, zove je i ova njoj kaže iznos ovrhe. Meni je rekla da nema taj podatak. Ali da bi mene netko stavio kao dužnika valjda treba imati moj pristanak. Kako ga nisam dala očito ga je netko krivotvorio. I kako sad vratiti moj novac? Očito nikako. Živimo u ludoj kući a ne u državi.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 19/7/2023, 18:23

"Često se divimo ljepotama leptira, ali rijetko razmišljamo o promjenama kroz koje je morao proći,
da bi bio tako lijep."

Maya Angelou

Asylum - Page 25 Fb_i2075

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 20/7/2023, 10:13

Bog ti je dao poklon od 86.400 sekundi danas. 
Hoćeš li ijednu upotrijebiti za zahvaliti?

Asylum - Page 25 Fb_i2076

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 20/7/2023, 16:07

I am a MOM! 

I am a mom - a MOTHER to my children; my family. 

I am a mom - a HOUSEKEEPER who makes sure that I give and maintain the comfort of home. 

I am a mom - a CHEF who cooks and bake, I serve all the best foods I know; made from love. 

I am a mom - a TEACHER who teaches and guides especially my kids, so they understand the world around them. 

I am a mom - a NURSE who makes sure that my family is in good health and in good shape. I’m hurt when they are sick. 

I am a mom - a COACH who supports everything they do, who monitors every development so they can achieve their dreams.

I am a mom - a CHAUFFEUR who gives the safest short or long travel for my family. 

I am a mom - a STORYTELLER who shares all the inspirational stories I know. I want to hear the waves of laughter and get everybody’s attention when I get the chance.

I am a mom - a CHEERLEADER who’s always at my family's back pushing them to get more confidence and fighting spirit.

I am a mom - a MONSTER KILLER who clean and kill all the monster in the eyes of my kids. 

I am a mom - an ORGANIZER who arranges everything just to make sure we can create a time and bond that the family needs sometimes. 

I am a mom - a DECORATOR who will give beauty and comfort outside and inside of home.

above all… 

I am a mom - a BEST FRIEND who will never get tired of listening, caring and loving, especially during the worse times. 

I may be a one-word person called “MOM”, 
but I am the only person who’s defined using thousand of words…

I'm a MOM!! 💜💜💜

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 20/7/2023, 16:19

Iz muške perspektive to izgleda ovako 😂😂😂

Asylum - Page 25 Fb_i2077

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 20/7/2023, 20:23

Asylum - Page 25 Fb_i2078

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 20/7/2023, 21:56

Asylum - Page 25 Fb_i2079

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 21/7/2023, 05:14

Asylum - Page 25 Fb_i2080

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 21/7/2023, 05:23

Tin Ujević
Pogledi u praskozorju

Povedi me, glasu dobroga vrača, iz ovih mračnih zabiti
prama širini svijeta
da na dohvatu zlatnih ruđenja daljine sačekam dane,
kad će život biti sreća, a veliko zadovoljstvo bitisati.

Još se nisu rodili svi koji trebaju, niti je sva trava nikla.
Mnoge još oči neprobuđene spavaju kao obećana ljubav,
ni pružena ruka grčevito pokretom nije izvukla iz čovjeka
njegovo najbolje djelatno blago.

U svojoj zipci još spava vojska čovječanstva
i zadatak da krči i gradi, i da blagosilje.
Cijele su bašte cvijeća što se ne smiješi danu,
najdraže ptice nisu još ni zapjevale.
Bit će radosno sutra, kao juče što nije bilo sveto.

Moja grud udiše miris iz grudi budućnosti,
moje oči zure u obrise, dalje od granice stvari,
Oh, znade nada da me podraga i da me poljubi tiho,
neko sunce od lijepe slutnje čak ovamo utješno žari.

Neku svjetliju kob smo zaslužili kada smo lomili koplja
za lozinke vrline, časti, duha i prava.
Naš će usud da u meso čina pređe iz prediva misli,
iz kosti, iz krvi i iz zdušnih nerava.

Svijet nije na rubu propasti, u bdenje sudnjega dana.
Jedna se zvijezda rađa kao znak novoga reda.
Tok svjetlosti je melem mojih najtežih rana,
zemlja je tako mlada, a pravednici djeca.

Ja upirem pogled u skazaljku budnoga sata,
jer znadem da ćeš, novosti, s dobrim pogledom majke,
i prije reda, na vrijeme, i neznana ući na vrata.

Ne budi škrta s ljubavi,
ne vagaj na tezulji strogoj sva dobrotvorna djela!
Ja ću dug pošteno otkupiti,
dok imam u srcu vatre i zahvalnost usred čela!
I čvrsto se ufam da ličnost toliko bogatija biva
koliko više prima da bi vratila dalje.

Povijest je ljudska duga sablasna mora
u mirisu grobnica i truleži antikvarijata.
Prava će povijest nadoći istom za druge naraštaje,
povijest od ljudske sreće, zanata i alata.

Kad vidim te ruke bezbrojne što se pružaju poslu,
kad vidim tu volju napetu da se mravinjak preuredi,
ja živim tu buduću povijest i ja sam slovo na strani
nenapisane knjige što se tek danas slaže.

Vodi nas, dobri vraču, iz ovih vlažnih zabiti
prama prostranstvu zbilje
da na dohvatu zlatnih ruđenja daljine objeručke primimo dane,
kada će raskoš preplaviti život i bitisati Biće.

Hrvatska revija, 1932.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 21/7/2023, 07:23

Topic se nastavlja nakon oglasa 😂😂😂
Asylum - Page 25 Fb_i2081

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 21/7/2023, 08:34

Ne tražim čuda ni velike stvari Gospodine, već snagu za svaki dan. Poštedi me straha od ičega u životu. Ne daj mi ono što mislim da želim, već ono što mi je najpotrebnije. Nauči me umijeću malih koraka.

Asylum - Page 25 Fb_i2082

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 21/7/2023, 09:02

Svako jutro miriše na novi početak, duša prepozna nešto lijepo i vrijedno. Nemoj ugušiti njen glas ovo jutro starim razmišljanjima koja ti nigdje nisu odvela, nemoj se vraćati porazima koji su te slomili. Drži distancu od svega što te nije vrijedno i nemoj robovati planovima u koje nisi siguran. Neka ti intuicija pokaže putokaz. Ovaj dan je prilika koja je nikada neće ponovi, nemoj je upropastiti krhotinama jučerašnjeg života.
Mario Žuvela

Asylum - Page 25 Fb_i2083

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 22/7/2023, 06:29

Pustite ljude koji vas nisu spremni voljeti. Ovo je najteže što ćete morati učiniti u životu, ali i najvažnije. 
Prestanite voditi teške razgovore s ljudima koji se ne žele mijenjati. 
Prestanite se družiti s ljudima koje ne zanima vaša prisutnost. 
Znam da čeznete postići priznanje od svih oko vas, ali to je čežnja koja vam krade vrijeme, snagu, mentalno i fizičko zdravlje...
Kad se počnete boriti za život s radošću, zanimanjem i predanošću, neće svi biti spremni pratiti vas ka tome cilju. To ne znači da zbog toga ne smijete biti ono što jeste i da se morate promijeniti to znači da morate pustiti one koji vas nisu spremni pratiti.
Ako ste od ljudi kojima posvećujete svoje vrijeme odbačeni, uvrijeđeni, zaboravljeni ili ignorirani, ne činite sebi uslugu nudeći im vaše vrijeme, snagu i život. Istina je da niste za svakoga i nisu svi za vas.
To je ono što čini tako posebnim osjećaj kad nađete ljude s kojima vas veže prijateljstvo ili uzajamna ljubav. Znate koliko je to vrijedno jer ste prije iskusili ono što to nije.
Što više vremena provedete pokušavajući učiniti da volite nekoga tko za to nije sposoban, to više vremena provodite uskraćujući si mogućnost povezivanja s nekim drugim.
Na ovom planetu postoje milijarde ljudi i mnogi od njih će vas upoznati na tvojoj razini interesa i predanosti.
Što ste više povezani s ljudima koji vas koriste kao jastuk, opciju drugog plana ili terapeuta za njihovo emocionalno izlječenje, to si duže uskraćujete okruženje za kojim čeznete.
Možda vas, ako se prestanete pojavljivati, neće tražiti. Možda će veza, ako prestanete pokušavati prestati. Možda će ako prestanete tipkati poruke, telefon tjednima šutjeti.
To ne znači da ste uništili odnos, to znači da je jedino što ju je zadržalo bila energija koju ste samo vi davali. To nije ljubav, to je vezanost. To je davanje šanse onima koji je ne zaslužuju! Zaslužuješ puno, a postoje ljudi koji ne bi trebali biti u vašem životu. 
Kad to shvatite, počinjete shvaćati zašto ste toliko zabrinuti kada provodite vrijeme s ljudima, u aktivnostima, mjestima ili situacijama koje vam ne odgovaraju i ne bi vam trebale biti blizu i kradu vam vrijeme i snagu.
Počet ćete shvaćati da je najvažnija stvar koju možete učiniti za sebe i za sve oko sebe je zaštititi se od takvih ljudi.
Znam da razumijete, nemojte više gubiti vrijeme i snagu, nego krenite...
(Nepoznat autor)

Asylum - Page 25 Fb_i2084

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 22/7/2023, 06:36

😂😂😂

Asylum - Page 25 Fb_i2085

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by metilda 22/7/2023, 09:47

Asylum - Page 25 Fb_i2086

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4725
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Asylum - Page 25 Empty Re: Asylum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum