ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reiner već iskoristio nove povlastice

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero Sat 2 Jan - 23:29

Baš zato, Neve...Predsjednik Sabora je državnik i tako bi se morao ponašati.
S problemima države se bave korisnici na  forumu, a državnika kao da se to ne tiče.
Ja, obični smrtnik, malo spavam sve dok ne riješim problem, koji mi leži na radnom stolu...

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by aben Sat 2 Jan - 23:30

r_nevjesta wrote:uostalom odluke ne donosi premijer, nego Vlada.

i ovo je piš, isto.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 23:31

deda na aparatima wrote:bilo bi bolje da je šef sabora nestranački čovjek
teško izvedivo, jer se predsjednik Sabora bira iz redova zastupnika u sazivu, tj. iz redova parlamentarne većine i to uvijek pretegne
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 23:33

Ero wrote:Baš zato, Neve...Predsjednik Sabora je državnik i tako bi se morao ponašati.
S problemima države se bave korisnici na  forumu, a državnika kao da se to ne tiče.
Ja, obični smrtnik, malo spavam sve dok ne riješim problem, koji mi leži na radnom stolu...
tvoji problemi nisu državni problemi, koji se ipak malo teže, duže i dogovorno rješavaju
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 23:35

aben wrote:zašto ga unda ne štitu ako predsjednik da ostavku, umre ili slično?
i jednu i drugu funkciju štite stalno (kao i neke druge državne dužnosnike), kako država ne bi ostala bez obojice istovremeno
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by prckov Sat 2 Jan - 23:37

sto ti je bit faca, njega zena vozi a mene obicnog smrtnika moja izvozala

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-18


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kic Sat 2 Jan - 23:38

meni se svidjela kritika sabora od strane mostovaca, zastupnici ne čitaju prijedloge zakona jer nikad se ne prihvaća amandman neke druge strane koja nije "u vlasti", i onda se nikom ništa ne da.. :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 23:39

prckov wrote:sto ti je bit faca, njega zena vozi a mene obicnog smrtnika moja izvozala
on je očito pametniji B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by prckov Sat 2 Jan - 23:40

aben wrote:
r_nevjesta wrote:uostalom odluke ne donosi premijer, nego Vlada.

i ovo je piš, isto.

ti moumak ne zauvijaj kad gouvoris
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-18


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by prckov Sat 2 Jan - 23:45

r_nevjesta wrote:
prckov wrote:sto ti je bit faca, njega zena vozi a mene obicnog smrtnika moja izvozala
on je očito pametniji B-)

e a zato cu ja da se osvetim svojoj povalit tebe :^0
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-18


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kic Sat 2 Jan - 23:51

kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:
kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:nego, što ima veze ako je vozila supruga lol

Željko drugi puta avionom, kad se već pravi slučaj
Pa ti mu ga plati ..
a ti misliš da nećeš? santa
Pa ja hocu ali ne želim , uzece mi. A ti mu ga dobrovoljno plati, jebo te on.
hahaha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero Sun 3 Jan - 0:15

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:Baš zato, Neve...Predsjednik Sabora je državnik i tako bi se morao ponašati.
S problemima države se bave korisnici na  forumu, a državnika kao da se to ne tiče.
Ja, obični smrtnik, malo spavam sve dok ne riješim problem, koji mi leži na radnom stolu...
tvoji problemi nisu državni problemi, koji se ipak malo teže, duže i dogovorno rješavaju
U trenutku si prešaltala na adeze. Triba čuvat službu, jbga... B-)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero Sun 3 Jan - 2:50

PS:

Štićena osoba se u pravilu prevozi u automobilu s neprobojnim staklima (itd), a vozač mu je profesionalac i nikad žena. Čemu uopće pratnja štićene osobe ako je već u startu u prekršaju? 

Ne može naš čovik iz svoje kože, pa ga ebi..Pa još akademik... geek

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by v_vlado Sun 3 Jan - 4:39

A šta ste očekivali????nešto drugo,a vratila se stara partija.....sad kad počnu farbat i mazat...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 Sun 3 Jan - 7:03

prckov wrote:a zna li taj covo skijat.....da se ne skalamprdi jelenu u supak
:D Postavi ga na skije pa ga nek osiguranje naganja po stazi i čuva da ga ne pokupi neki poludjeli pekar naše gore list. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Sun 3 Jan - 7:21

abraham wrote:Rainer, goni se u tri pm. Mrcino matora. Sest dana ti(vam) je trebalo.

za odlazak na skijanje svojim autom? Reiner je štićena osoba prve kategorije i zaštitu ne može odbiti.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 Sun 3 Jan - 7:28

marcellus wrote:
abraham wrote:Rainer, goni se u tri pm. Mrcino matora. Sest dana ti(vam) je trebalo.

za odlazak na skijanje svojim autom? Reiner je štićena osoba prve kategorije i zaštitu ne može odbiti.
Meni onda nije jasno dal ga to osiguranje štiti tako i u inozemstvu?Dal preskače gužve pod rotirkama?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Sun 3 Jan - 7:30

vili40 wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Rainer, goni se u tri pm. Mrcino matora. Sest dana ti(vam) je trebalo.

za odlazak na skijanje svojim autom? Reiner je štićena osoba prve kategorije i zaštitu ne može odbiti.
Meni onda nije jasno dal ga to osiguranje štiti tako i u inozemstvu?Dal preskače gužve pod rotirkama?

koliko je meni poznato o stajanju u koloni ili ne ne odlučuje štićena osoba nego murija u pratnji, a koliko znam prate ga i u inozemstvu, govorimo o prvoj kategoriji (predsjednik, premijer, predsjednik sabora)
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Guest Sun 3 Jan - 7:33

:ashamed " vozila žena " - vjerovatno su i rotirke bile uključene od " ŽENE " koja je vozila drugi auto !!

Koji kuki uopće ide na skijanje ; jel on uopće razmišlja na kakvom je odgovornom mijestu i da na skijanju može itekako lako nastradati i onda se može pozdraviti s svojim radnim mijestom - predlažem mu još i planinarenje, skakanje padobranom, jumping i slične stvari - to će mu svakako odagnati stres !!

Nažalost mnoge se stvari mogu promijeniti - no hrvatski mentalitet je nenadjebiv - to ne može niti će moći promijeniti itko !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 Sun 3 Jan - 7:42

marcellus wrote:
vili40 wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Rainer, goni se u tri pm. Mrcino matora. Sest dana ti(vam) je trebalo.

za odlazak na skijanje svojim autom? Reiner je štićena osoba prve kategorije i zaštitu ne može odbiti.
Meni onda nije jasno dal ga to osiguranje štiti tako i u inozemstvu?Dal preskače gužve pod rotirkama?

koliko je meni poznato o stajanju u koloni ili ne ne odlučuje štićena osoba nego murija u pratnji, a koliko znam prate ga i u inozemstvu, govorimo o prvoj kategoriji (predsjednik, premijer, predsjednik sabora)
a jako osiguranje a vozi ga baba,pogledaj kakvo je vrijeme vani...on bi lako povozio količek i prije nego dođe do skijališta :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by veber Sun 3 Jan - 7:43

Dizete buku oko standardne procedure.
A sto se skijanja tice, covjek je ulatio prije izbora. I ne vidim zasto politicar ne bi isao na skijanje, planinarenje, more...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 5 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum