ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reiner već iskoristio nove povlastice

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 15:21

Njih 1164 koji su sami radili gadno su se prevarili što su uzeli novac, državi su ga uštedjeli. Jer luksuzne septičke jame samo su dio paprenih troškova obnove o kojima svjedoče stanovnici i kooperanti, a djelomično su nam potvrđeni i u samome ministarstvu.
Na početku, treba razlikovati dvije vrste kuća: one koje je država napravila potpuno nove. Takvih je 290. Ostatak je država obnavljala, njih više od 800.
Najviše je otišlo upravo na nove tipske kuće. Njih ima tri vrste. One od 55, zatim 70 ili 85 četvornih metara. Najmanja košta 887.000 kuna s PDV-om! Ona od 70 kvadrata stoji milijun, a najveća 1,2 milijuna kuna.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 15:23

Jebote milijun kuna, i to ne računajući dozvole i teren... za milijun i dvjesto tisuća kuna sazidaš dvorac a ne tipsku kuću od 85 kvadrata... takva kao montažna od domprojekta košta četvrtinu te cijene... ključ u ruke...

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 15:23

spetička jama od deset somova eura... jebla ih septička jama, sve ih treba u nju potrpat

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 15:27

dva soma eura kvadrat kuće u vukojebini, do jaja... i to samo gradnja, njet papiri njet građevna...

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 Mon 4 Jan - 15:31

eto,jesam li rekao da je i to sve bilo čisto i transparentno,doduše malo skupo ali para je da šeta :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by michaellcmacha Mon 4 Jan - 15:44

IG bi tih 290 kuća po modelu ključ u ruke izgradio za 75 milijuna kuna računajući njihov najskuplji cijenik, s tim da se ukupan iznos može smanjiti za 10% jer na području obnove nisu rađeni pristupni radovi u okolišu objekata što je uključeno u njihov cjenik... za 800 kuća koje su djelomično obnavljane ovisno o stupnju oštećenja IG bi po svom cjeniku iste obnovio za 130 milijuna kuna po najskupljem cjeniku za taj vid radova... što ukupno iznosi cca 200 milijuna kuna. uz navedeno pridodati opremanje svih kuća neovisno o stupnju i vidu obnavljanja za 1200 kuća što iznosi po jedinici (puni iznos koji nije ispoštovan) 125 000, odnosno ukupan iznos cca 15 milijuna kuna. dalje se sve da lako izračunati... 250 milijuna kuna je maksimalno utrošeno u obnovu kuća, a razlika do 430 milijuna, je razdijeljena u okviru debitojustove poštarske šeme... znači ekipica je između sebe razdijelila 220 milijuna kuna.... ako bude volje anka bi trebala veći dio ostatka života provesti u požegi na preodgoju i zdravoj prehrani radi sprečavanja razvoja kardiovaskularnih bolesti

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by michaellcmacha Mon 4 Jan - 15:46

vili40 wrote:eto,jesam li rekao da je i to sve bilo čisto i transparentno,doduše malo skupo ali para je da šeta :D
ili da šara...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by provocator Mon 4 Jan - 15:52

debotoijusto wrote:sve 5
ali nije lipo vidit
Kako nije... Lipo je za vidit kako žgadija uživa privilegije. Fora mi je kada su se sada na zadnje noge okomili i rojžđe ko svinje jerbo su oni kao neka kvaliteta koja je zaslužila uživati visoke plaće i silne privilegije... A Hrvatsku je ta njihova kvaliteta dovela do rejtinga zvanog "smeće". Jebo im ja mater kvalitetnu.

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 16:01

akademik žgadija, milanović bez dana rada izvan politike herojanežgadija

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by provocator Mon 4 Jan - 16:03

A da... ja jako volim seronju Milanovića. Budalo blesava.

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by v_vlado Mon 4 Jan - 16:05

Nije loše to pratnja,rotirke i tako.....i mene su prije desetak godina pod rotirkama pratili u postaju,.......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by prckov Mon 4 Jan - 16:13

marcellus wrote:Njih 1164 koji su sami radili gadno su se prevarili što su uzeli novac, državi su ga uštedjeli. Jer luksuzne septičke jame samo su dio paprenih troškova obnove o kojima svjedoče stanovnici i kooperanti, a djelomično su nam potvrđeni i u samome ministarstvu.
Na početku, treba razlikovati dvije vrste kuća: one koje je država napravila potpuno nove. Takvih je 290. Ostatak je država obnavljala, njih više od 800.
Najviše je otišlo upravo na nove tipske kuće. Njih ima tri vrste. One od 55, zatim 70 ili 85 četvornih metara. Najmanja košta 887.000 kuna s PDV-om! Ona od 70 kvadrata stoji milijun, a najveća 1,2 milijuna kuna.

jebote, kuca od 70 m2 milijun kuna! To je oko 200 000 australijskih dolara, za tu lovu dobijes vilu od 200-300m2 sa bazenom i komplet najluksuznijom kuhinjom
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by n_razbojnik Mon 4 Jan - 16:53

pa sad vi vidite recipročno mukama tih ljudi, koliku je Zoku koštao popravak cijevi u stanu...ispod 4 soma eura mu nisu uzeli

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 16:56

v_vlado wrote:Nije loše to pratnja,rotirke i tako.....i mene su prije desetak godina pod rotirkama pratili u postaju,.......

i matiju će akobogda... i neke druge isto. Evo se mrak taritaš hvali da je došla iz lošinja bez rotirki... što joj ne vjerujem jer labudice uvijek imaju rotirke...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya Mon 4 Jan - 17:21

vuksadinare wrote:Jbg nesto takvo smo ocekivali od karamarka,brkica prvo..kad ono doktor reiner...od koga bi to malo tko ocekivao...ali jbg ima jedna genetska greska kod nasih doktora...oduvijek su zivjeli na visokoj nozi i koristili sve povlastice po principu...'ja,doktor'....
Pa ja sam očekivala, vidi mu face, ozario se kad je imenovan. Fini Gospon iz Austrije ne, kome zaštita pomaze da preko reda pređe granicu . Hoće upaliti rotirku kad mu zena ode na plac?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus Mon 4 Jan - 17:27

kaja_333 wrote:
vuksadinare wrote:Jbg nesto takvo smo ocekivali od karamarka,brkica prvo..kad ono doktor reiner...od koga bi to malo tko ocekivao...ali jbg ima jedna genetska greska kod nasih doktora...oduvijek su zivjeli na visokoj nozi i koristili sve povlastice po principu...'ja,doktor'....
Pa ja sam očekivala, vidi mu face, ozario se kad je imenovan. Fini Gospon iz Austrije ne, kome zaštita pomaze da preko reda pređe granicu . Hoće upaliti rotirku kad mu zena ode na plac?!

jebiga neki su vozili i psa veterinaru pod rotirkama pa se sad bune...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya Mon 4 Jan - 17:29

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:
vuksadinare wrote:Jbg nesto takvo smo ocekivali od karamarka,brkica prvo..kad ono doktor reiner...od koga bi to malo tko ocekivao...ali jbg ima jedna genetska greska kod nasih doktora...oduvijek su zivjeli na visokoj nozi i koristili sve povlastice po principu...'ja,doktor'....
Pa ja sam očekivala, vidi mu face, ozario se kad je imenovan. Fini Gospon iz Austrije ne, kome zaštita pomaze da preko reda pređe granicu . Hoće upaliti rotirku kad mu zena ode na plac?!

jebiga neki su vozili i psa veterinaru pod rotirkama pa se sad bune...
Tko? To je hitan slučaj ako je išao veterinaru.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya Mon 4 Jan - 17:30


Mislim, njega nisu štitili jer je bio u svom autu, njemu su pomogli da prođe preko reda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kic Mon 4 Jan - 17:33

najbolje je što Reiner naglašava da se vozio u svom autu i da ga je vozila žena njegova, dvije činjenice koje bi trebale senzibilizirati javnost, a istodobno jedan general navodi da su obje te stvari sigurnosni propusti, i kako se trebao voziti u službenom automobilu, i od strane izvježbane osobe..

but then again, to je samo dokaz da mi Hrvati previše reagiramo na sve, i kako god okreneš Reiner nam je kriv, a u stvari ništa nas se to ne tiče..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya Mon 4 Jan - 17:35

kic wrote:najbolje je što Reiner naglašava da se vozio u svom autu i da ga je vozila žena njegova, dvije činjenice koje bi trebale senzibilizirati javnost, a istodobno jedan general navodi da su obje te stvari sigurnosni propusti, i kako se trebao voziti u službenom automobilu, i od strane izvježbane osobe..

but then again, to je samo dokaz da mi Hrvati previše reagiramo na sve, i kako god okreneš Reiner nam je kriv, a u stvari ništa nas se to ne tiče..
U stvari je iritantno, to sto je bio u svom autu je dokaz da ga nije trebalo štititi i da nije nigdje poslovno išao, iskoristio je pratnju samo da prođe preko reda.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya Mon 4 Jan - 17:36


A tko bi njega uopće dirao, skijaši iz SDP-a?! Od koga ga štite..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 9 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum