ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reiner već iskoristio nove povlastice

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus 3/1/2016, 14:12

michaellcmacha wrote:ovdje se ne radi o službenom protokolu, na koji u pravilu štićena osoba nema utjecaja ili ga ima u njemu bitnim osobnim stvarima, ali na način da ne dovodi u pitanje izvršenje zadaća od strane djelatnika osiguranja. u ovoj situaciji je štićena osoba mogla i trebala inzistirati na poštivanju uobičajenih procedura za svakog građanina, jer je i sam u osnovi upravo to i ništa više i ništa manje kad je u pitanju odlazak na skijanje, more ili na ribičiju, s tim da je služba u tom slučaju trebala prilagoditi sigurnosnu prosudbu i plan djelatnosti. iako nisam pratio niti imao uvida u medijske osvrte za navedeni slučaj (samo pročitao vaše upise) moj dojam je da je predsjednik sabora pogriješio, a kvaka je u tom da je svima nama već pun kurac njegovih i njihovih početničkih pogrešaka, jer ako na takvim banalnim stvarima griješi kako li će tek griješiti kad su ozbiljnije stvari u pitanju....to je stvar percepcije i kad se jednom stvori utisak da nisi ok, poslije moš ne znam šta i ne znam kako dobro raditi uvijek ostaje da si se kurčio tamo gdje kurčenju nije bilo mjesta....

ukratko politički glupo ali po ps-u

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero 3/1/2016, 15:33

michaellcmacha wrote:ovdje se ne radi o službenom protokolu, na koji u pravilu štićena osoba nema utjecaja ili ga ima u njemu bitnim osobnim stvarima, ali na način da ne dovodi u pitanje izvršenje zadaća od strane djelatnika osiguranja. u ovoj situaciji je štićena osoba mogla i trebala inzistirati na poštivanju uobičajenih procedura za svakog građanina, jer je i sam u osnovi upravo to i ništa više i ništa manje kad je u pitanju odlazak na skijanje, more ili na ribičiju, s tim da je služba u tom slučaju trebala prilagoditi sigurnosnu prosudbu i plan djelatnosti. iako nisam pratio niti imao uvida u medijske osvrte za navedeni slučaj (samo pročitao vaše upise) moj dojam je da je predsjednik sabora pogriješio, a kvaka je u tom da je svima nama već pun kurac njegovih i njihovih početničkih pogrešaka, jer ako na takvim banalnim stvarima griješi kako li će tek griješiti kad su ozbiljnije stvari u pitanju....to je stvar percepcije i kad se jednom stvori utisak da nisi ok, poslije moš ne znam šta i ne znam kako dobro raditi uvijek ostaje da si se kurčio tamo gdje kurčenju nije bilo mjesta....
Ništa nije bilo po protokolu ako ga je žena vozila u autu bez neprobojnih stakala. Radi se o običnom preseravanju  gospođe ministarke.
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya 3/1/2016, 15:41

Ono.. Ide baja na skijanje pod rotirkom a gospođa ministarska oduševljena ... Napokon smo glavni..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Trinity 3/1/2016, 15:43

Ero wrote:
michaellcmacha wrote:ovdje se ne radi o službenom protokolu, na koji u pravilu štićena osoba nema utjecaja ili ga ima u njemu bitnim osobnim stvarima, ali na način da ne dovodi u pitanje izvršenje zadaća od strane djelatnika osiguranja. u ovoj situaciji je štićena osoba mogla i trebala inzistirati na poštivanju uobičajenih procedura za svakog građanina, jer je i sam u osnovi upravo to i ništa više i ništa manje kad je u pitanju odlazak na skijanje, more ili na ribičiju, s tim da je služba u tom slučaju trebala prilagoditi sigurnosnu prosudbu i plan djelatnosti. iako nisam pratio niti imao uvida u medijske osvrte za navedeni slučaj (samo pročitao vaše upise) moj dojam je da je predsjednik sabora pogriješio, a kvaka je u tom da je svima nama već pun kurac njegovih i njihovih početničkih pogrešaka, jer ako na takvim banalnim stvarima griješi kako li će tek griješiti kad su ozbiljnije stvari u pitanju....to je stvar percepcije i kad se jednom stvori utisak da nisi ok, poslije moš ne znam šta i ne znam kako dobro raditi uvijek ostaje da si se kurčio tamo gdje kurčenju nije bilo mjesta....
Ništa nije bilo po protokolu ako ga je žena vozila u autu bez neprobojnih stakala. Radi se o običnom preseravanju  gospođe ministarke.
Rekoše tako i stručnjaci na tv-eu. Trebao je biti službeni auto sa službenim vozačem. Ovo se zove šlepanje, da se ne čeka na granici , u redu, jel... :clown
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by prckov 3/1/2016, 15:49

v_vlado wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Bilo kako bilo ali akademikov mentalitet nije razlicit od ogromne vecine sta je stajala u redu a na skijanje ide na kredu.To je taj jebeni Balkansko-boljsevicko-mediteranski mentalitet. Da ,najmanje 99,98% ovih sta sada kritiziraju aklademika bi uradili potpuno isto ili gore da su u prigodi. Jadno. Oreskovicu vrati se odkuda si dosao , dok mozes. Jenjeca corbica ti se kuha. Kila
mozga.....

a ti misliš da on odlučuje o čekanju u redu ili drot iz osiguranja? Da on može reć šefu osiguranja ajmo čekat lijepo u redu? Ne odlučuje štićena osoba o tome nego šef osiguranja.
šta je to drot?....umene vamo je drot ono čime su vezali ljude prije ubijanja zločesti ratnici svih balkanskih ratova iliti žica pa naški....

to ti je spuzva za trljanje dlaka iz nosa, kineski drot=trljalica
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by abraham 3/1/2016, 15:50

Nije da mu nije godilo ali u biti ga je netko navukao ko mladog majmuna. Taj koji mu je objasnjavao proceduru je morao to znati. Novinar na nadvoznjaku ko zapeta puska. Kako je ono islo?? Obavjestajno podzemlje. Muhahahahahaaa Bilo kako bilo da Raineru nije godilo, nitko ga nije mogao navuci. Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by v_vlado 3/1/2016, 17:36

i nek je, bolje on nego ja,mene bi bilo sram.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero 3/1/2016, 17:42

Trinity wrote:
Ero wrote:
michaellcmacha wrote:ovdje se ne radi o službenom protokolu, na koji u pravilu štićena osoba nema utjecaja ili ga ima u njemu bitnim osobnim stvarima, ali na način da ne dovodi u pitanje izvršenje zadaća od strane djelatnika osiguranja. u ovoj situaciji je štićena osoba mogla i trebala inzistirati na poštivanju uobičajenih procedura za svakog građanina, jer je i sam u osnovi upravo to i ništa više i ništa manje kad je u pitanju odlazak na skijanje, more ili na ribičiju, s tim da je služba u tom slučaju trebala prilagoditi sigurnosnu prosudbu i plan djelatnosti. iako nisam pratio niti imao uvida u medijske osvrte za navedeni slučaj (samo pročitao vaše upise) moj dojam je da je predsjednik sabora pogriješio, a kvaka je u tom da je svima nama već pun kurac njegovih i njihovih početničkih pogrešaka, jer ako na takvim banalnim stvarima griješi kako li će tek griješiti kad su ozbiljnije stvari u pitanju....to je stvar percepcije i kad se jednom stvori utisak da nisi ok, poslije moš ne znam šta i ne znam kako dobro raditi uvijek ostaje da si se kurčio tamo gdje kurčenju nije bilo mjesta....
Ništa nije bilo po protokolu ako ga je žena vozila u autu bez neprobojnih stakala. Radi se o običnom preseravanju  gospođe ministarke.
Rekoše tako i stručnjaci na tv-eu. Trebao je biti službeni auto sa službenim vozačem. Ovo se zove šlepanje, da se ne čeka na granici , u redu, jel... :clown
Jedna naša ministrica je uz policijsku pratnju išla u Trst u  šoping...Završila mandat i nema je više u javnosti.
Svojim autom i ncognito možeš di oćeš...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya 3/1/2016, 21:36

Osim toga u pravilnicima se pod krađa pretpostavlja krađa imovine poslodavca čime mu naneses štetu , pod time nitko ne podrazumjeva snitu salame, ni gutljaj mineralne , tako da je krajnje nakaradno uopće razmišljati tako.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by n_razbojnik 3/1/2016, 22:55

kaja_333 wrote:Osim toga u pravilnicima se pod krađa pretpostavlja krađa imovine poslodavca čime mu naneses štetu , pod time nitko ne podrazumjeva snitu salame, ni gutljaj mineralne , tako da je krajnje nakaradno uopće razmišljati tako.
a kome ceš prodati otvorenu mineralnu? pišeš pizdarije, šteta je šteta
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by v_vlado 4/1/2016, 06:32

n_razbojnik wrote:
kaja_333 wrote:Osim toga u pravilnicima se pod krađa pretpostavlja krađa imovine poslodavca čime mu naneses štetu , pod time nitko ne podrazumjeva snitu salame, ni gutljaj mineralne , tako da je krajnje nakaradno uopće razmišljati tako.
a kome ceš prodati otvorenu mineralnu? pišeš pizdarije, šteta je šteta
To je neotkriveno tržište......načete namirnice.....samo grizić...ili srkić...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vuksadinare 4/1/2016, 06:50

Jbg nesto takvo smo ocekivali od karamarka,brkica prvo..kad ono doktor reiner...od koga bi to malo tko ocekivao...ali jbg ima jedna genetska greska kod nasih doktora...oduvijek su zivjeli na visokoj nozi i koristili sve povlastice po principu...'ja,doktor'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus 4/1/2016, 14:38

Evo se glede Reinera javila i Mrak Taritaš... a potom ju je pauk zagreb holdinga prekrcao u blindirani A8... besplatno 

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 11226909_10207386108144467_8575954475527975468_n

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 4/1/2016, 14:45

kakve veze ima ova HNS-ova sex bomba sa Pevecom?
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus 4/1/2016, 15:00

šleper ko šleper... neko smontirao

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero 4/1/2016, 15:03

Neki šleperi imaju rotirke. Na primjer  kad prevoze specijalni teret. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 4/1/2016, 15:07

čitam da se govori o nekakvih 700 tisuća eura pa me zanima onako usput kakvo je to HNS-ovo čarobnjaštvo opet u pitanju?
Da nije opet netko nešto negdje popalio? :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus 4/1/2016, 15:14

a ja čitam da u gunji metar kvadratni država platila ko penthouse na manhattanu... provizija sitnica.

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by vili40 4/1/2016, 15:18

marcellus wrote:a ja čitam da u gunji metar kvadratni država platila ko penthouse na manhattanu... provizija sitnica.
ne znam za to ali siguran sam da je sve bilo čisto i transparentno :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus 4/1/2016, 15:21

vili40 wrote:
marcellus wrote:a ja čitam da u gunji metar kvadratni država platila ko penthouse na manhattanu... provizija sitnica.
ne znam za to ali siguran sam da je sve bilo čisto i transparentno :D

najtransparentnije. taman da je pod rotirkama odvedu u remetinec.

http://www.24sata.hr/zanimljivosti/oderali-su-drzavu-tajni-cjenik-obnove-gunje-nakon-poplava-436333

Ilustrira tako jedan Gunjanac zaradu koja je ostvarena na obnovi poplavljene županjske Posavine. Obnova njegove kuće od oko 120 četvornih metara i jedne dvorišne zgrade stajala je državu 480.000 kuna. Skoro godinu i pol nakon katastrofalne poplave, ostalo je još završiti i obnoviti 10-15 posto vodom uništenih kuća.
Kao i naš sugovornik, puno mještana je vidjelo i troškovnike iako to Vlada nikako nije željela. U njima stoji koliko su izvođači naplatili državi svoj rad. Strogo je zabranjeno izvođačima i nadzornicima pokazati koliko je točno iz proračuna otišlo na pojedinu kuću.
- To smo učinili jer smo željeli razdvojiti novac od mještana. Nismo željeli da postoji međusobna zavist koliko je komu uloženo. Važno nam je da je sve kvalitetno napravljeno – kaže Željko Uhlir, zamjenik ministrice graditeljstva Anke Mrak Taritaš.
Ministarstvo je tako dosad puštalo u javnost samo ukupne podatke o obnovi, iz kojih se ne vidi pojedinačni trošak niti prosjek obnove.

24sata su ipak došla do podataka iz tajnih troškovnika. Uz informacije od kooperanata koji su obavljali posao, jasno je da je obnova papreno plaćena.Primjerice, u poplavljenim Račinovcima postoji čak šest kuća koje imaju sabirne (septičke) jame koje će državi biti naplaćene 64.500 kuna! Uhlir kaže da su nakon prvih skupih jama cijene prepolovljene na 30.000 kuna za nove kuće i da će još jednom provjeriti trošak.
- Nisam vjerovao kada sam čuo da su na poplavljenim područjima napravljene septičke jame po 64.500 kuna, sve na račun države. Ta informacija se na kraju pokazala potvrđenom, ali i samo vrhom sante leda troškova obnove. Ministarstvo graditeljstva nikad nije željelo da mještani vide koliko je točno koštala obnova njihovih kuća. Ipak mi smo došli do tih cijena koje će mnoge šokirati - kaže novinar 24sata Ivan Pandžić.
- Nove kuće su napravljene i za milijun kuna, sretna 21 tvrtka koja je dobila posao obnove vrijedan 430 milijuna, često je posao prepuštala kooperantima koji su sve odradili puno jeftinije, a državi je ispostavljen novi račun za svaku obnovljenu kuću - ističe. 
U Gunji, gdje je obnova kasnije počela, septičke jame su građene za cijenu od 15.000 do 28.000 kuna, tvrde nam u ministarstvu.
To je ogroman novac, pogotovo kad se zna da su mještani dobivali 40.000 ili 70.000 kuna ako su sami obnavljali kuće. Kad se na cijene septičkih jama pridoda PDV, ispada da su oni koji su uzimali novac i sami obnavljali trebali vratiti svoj dom u prvobitno stanje za iznos kojim je drugom napravljena samo sabirna jama.
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by marcellus 4/1/2016, 15:21

Njih 1164 koji su sami radili gadno su se prevarili što su uzeli novac, državi su ga uštedjeli. Jer luksuzne septičke jame samo su dio paprenih troškova obnove o kojima svjedoče stanovnici i kooperanti, a djelomično su nam potvrđeni i u samome ministarstvu.
Na početku, treba razlikovati dvije vrste kuća: one koje je država napravila potpuno nove. Takvih je 290. Ostatak je država obnavljala, njih više od 800.
Najviše je otišlo upravo na nove tipske kuće. Njih ima tri vrste. One od 55, zatim 70 ili 85 četvornih metara. Najmanja košta 887.000 kuna s PDV-om! Ona od 70 kvadrata stoji milijun, a najveća 1,2 milijuna kuna.

_________________
Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 8 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum