ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reiner već iskoristio nove povlastice

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero Sat 2 Jan - 20:12

kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:nego, što ima veze ako je vozila supruga lol

Željko drugi puta avionom, kad se već pravi slučaj
Pa ti mu ga plati ..
Znate li di van se trenutno nalazi oporba na skijanju? Na Bjelolasici, predpostavljam... :^0

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Guest Sat 2 Jan - 20:12

r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:nije problem u pratnji ni u preticanju kolone, nego u tome što vodstvo države mena što pametnije za raditi nego ići na skijanje
a nedavno su kukali da ako ubrzo ne sastave vlast i ne provedu "reforme" da nam prijeti bankrot
predsjednik Sabora sigurno neće spriječiti bankrot, a pogotovo kad nema što raditi jer je Sabor cijeli na zimskom raspustu..da je ostao i pravio se da nešto važno radi, iako ne radi ništa, to bi bilo još bzvznije, čisti populizam i demagogija

na upravljačkim pozicijama uvijek imaš nešto za raditi, pitaj svog šefa pa će ti reći
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by n_razbojnik Sat 2 Jan - 20:13

kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:nego, što ima veze ako je vozila supruga lol

Željko drugi puta avionom, kad se već pravi slučaj
Pa ti mu ga plati ..
a ti misliš da nećeš? santa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Guest Sat 2 Jan - 20:13

deda na aparatima wrote:
r_nevjesta wrote:nema to veze s 'viđenjem', predsjednik Sabora je štićena osoba I. kategorije, znači pratnja 24/7, a štićene osobe te kategorije ne stoje i ne čekaju u koloni, gdje bi ih bilo tko i s praćkom mogao 'skinuti'

nije problem u pratnji ni u preticanju kolone, nego u tome što vodstvo države mena što pametnije za raditi nego ići na skijanje
a nedavno su kukali da ako ubrzo ne sastave vlast i ne provedu "reforme" da nam prijeti bankrot

lol!

a točno to

sa time dok "nije bilo vlade" cijene goriva su padale, nisu uvodili nove poreze, jer nemaju ovlasti da "zaustave pad cijene goriva"..

sada kada su napokon sastavili, uhljebi koji dobijaju RH lovu(zadužuju se) idu isti taj novac trošiti na skijanje. A pri tome koriste represivni aparat države da ih se rješi gužve..

kada je Zoki išao na jebaljku privatnim avionom onda smo ga napadali da je to debilno.. valjda je i ovo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by gargamel0101 Sat 2 Jan - 20:13

abraham wrote:Rainer, goni se u tri pm. Mrcino matora. Sest dana ti(vam) je trebalo.
Ubio se od posla pa mora ići napuniti baterije. :aw
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by kaya Sat 2 Jan - 20:14

n_razbojnik wrote:
kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:nego, što ima veze ako je vozila supruga lol

Željko drugi puta avionom, kad se već pravi slučaj
Pa ti mu ga plati ..
a ti misliš da nećeš? santa
Pa ja hocu ali ne želim , uzece mi. A ti mu ga dobrovoljno plati, jebo te on.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 20:15

epikur37 wrote:
deda na aparatima wrote:Košić moli Petrova za oprost: Čestitam jer si pošten čovjek i dobro si izabrao HDZ a ne SDP
a baš :D
Petrov nije veleizdajnik, divan čovjek, izabrao je 'naše' :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by n_razbojnik Sat 2 Jan - 20:16

kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:
kaja_333 wrote:
n_razbojnik wrote:nego, što ima veze ako je vozila supruga lol

Željko drugi puta avionom, kad se već pravi slučaj
Pa ti mu ga plati ..
a ti misliš da nećeš? santa
Pa ja hocu ali ne želim , uzece mi. A ti mu ga dobrovoljno plati, jebo te on.
Vidićemo, možda ga ne puste kroz slovensku žicu, tada nema druge nego dignuti Air Fors Jedan  pirat

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 20:16

deda na aparatima wrote:na upravljačkim pozicijama uvijek imaš nešto za raditi, pitaj svog šefa pa će ti reći
aw, moj šef je također na skijanju :^0
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Guest Sat 2 Jan - 20:19

r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:na upravljačkim pozicijama uvijek imaš nešto za raditi, pitaj svog šefa pa će ti reći
aw, moj šef je također na skijanju :^0
HDZ ili SDP?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Trinity Sat 2 Jan - 20:19

r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:na upravljačkim pozicijama uvijek imaš nešto za raditi, pitaj svog šefa pa će ti reći
aw, moj šef je također na skijanju :^0
Svi koji drže do sebe su na skijanju. pirat
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 20:20

deda na aparatima wrote:HDZ ili SDP?
HDZ
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by abraham Sat 2 Jan - 20:21

Mozda je imao pravona pratnju.jest imao je pratnju ali postoji nesto sto se zove javnost, odgovornost prema biracima ili po narodski,ljudskost. DNRH imavise prijelazaprema Slo. Osim togam mogao je stati u red kao i drugi.Medijski ucinak za njega a i za koaliciju koju zastupabi bio daleko veci i blagotvorniji. Trebao je izaci van i slikati se sa onima koji hoce a stoje u redu. Napraviti malo stimunga u dosadnom redu i ljudi a i javnost bi rekla ,vidis nesta se mijenja. Ne ,matora drtina se docepla vlasti. Treba mu zastita i rotirke?? Zastita od koga??? Od islamista ??? Od nejkih drugih medjunarodnih terorista. Od SDP-a??? Totalno promaseno i totalno pogresni signali biracim a i narodu u cjelini. Sjasi Murta da uzjase Kurta ili kako vec. Jebi ga ,ne mozes promijeniti mentalitet , da ga jebes.Balkansko-boljsevicko-mediteranski. Kila mozga dvije,kurca ali eto.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Guest Sat 2 Jan - 20:21

Neoliberalni portugalac wrote:
deda na aparatima wrote:
r_nevjesta wrote:nema to veze s 'viđenjem', predsjednik Sabora je štićena osoba I. kategorije, znači pratnja 24/7, a štićene osobe te kategorije ne stoje i ne čekaju u koloni, gdje bi ih bilo tko i s praćkom mogao 'skinuti'

nije problem u pratnji ni u preticanju kolone, nego u tome što vodstvo države mena što pametnije za raditi nego ići na skijanje
a nedavno su kukali da ako ubrzo ne sastave vlast i ne provedu "reforme" da nam prijeti bankrot

lol!

a točno to

sa time dok "nije bilo vlade" cijene goriva su padale, nisu uvodili nove poreze, jer nemaju ovlasti da "zaustave pad cijene goriva"..

sada kada su napokon sastavili, uhljebi koji dobijaju RH lovu(zadužuju se) idu isti taj novac trošiti na skijanje. A pri tome koriste represivni aparat države da ih se rješi gužve..

kada je Zoki išao na jebaljku privatnim avionom onda smo ga napadali da je to debilno.. valjda je i ovo

ništa, pakiraj kofere za Ameriku, nema tu posla za tebe

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Ero Sat 2 Jan - 20:21

r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:HDZ ili SDP?
HDZ
A tajnica?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 20:22

Trinity wrote:
r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:na upravljačkim pozicijama uvijek imaš nešto za raditi, pitaj svog šefa pa će ti reći
aw, moj šef je također na skijanju :^0
Svi koji drže do sebe su na skijanju. pirat
nekima je to rijetka prilika da budu malo više s djecom i obitelji, ne znam zašto svi skaču na zadnje noge.. ide svojim autom, sam si plaća put i boravak.. ali ne 'vidi' se lijepo, pa što, kakav je to razlog?  Suspect
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Trinity Sat 2 Jan - 20:23

gargamel0101 wrote:
abraham wrote:Rainer, goni se u tri pm. Mrcino matora. Sest dana ti(vam) je trebalo.
Ubio se od posla pa mora ići napuniti baterije. :aw
Jeste jalni. Pa aranžman uplatio prije nego postao predsjenik Sabora. Šteta da propadne. geek
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by abraham Sat 2 Jan - 20:23

Kaova je razlikaizmadju policajca koji maltretira babu radi prolaska na crvenomi i ovoga akademika. Nikakova. Moze mi se. Mrs u pizdu materinu ogranicenu i jedan i drugi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Trinity Sat 2 Jan - 20:24

r_nevjesta wrote:
Trinity wrote:
r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:na upravljačkim pozicijama uvijek imaš nešto za raditi, pitaj svog šefa pa će ti reći
aw, moj šef je također na skijanju :^0
Svi koji drže do sebe su na skijanju. pirat
nekima je to rijetka prilika da budu malo više s djecom i obitelji, ne znam zašto svi skaču na zadnje noge.. ide svojim autom, sam si plaća put i boravak.. ali ne 'vidi' se lijepo, pa što, kakav je to razlog?  Suspect
Ne bih rekla da vodi malu djecu sa sobom. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by neva Sat 2 Jan - 20:24

Ero wrote:
r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:HDZ ili SDP?
HDZ
A tajnica?
ako misliš na mene, malo sam se višlje popela u poslovnoj hijerarhiji
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by n_razbojnik Sat 2 Jan - 20:25

odsad pa na dalje ubuduće adezeovci neka se suzdrže skijanja, ili isto obavljaju eventualno ako na Sljemenu zabjeli  :cro

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Reiner već iskoristio nove povlastice - Page 3 Empty Re: Reiner već iskoristio nove povlastice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum