ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Ringo10 19/9/2021, 15:56

Sora wrote:To što Tito nije imenovan nasljednika govori o tome da je duboko vjerovao u demokraciju i institucije države čiji je bio otac. 
Ali govori da je bio naivno uvjeren da će jugoslavija opstati jer je garant mira i napretka i bila. 
Međutim. Narod je naravno stoka sitnog zuba. Svi kreću ka novom ko ovce vjerujući u obećanja i u konačnici da se lokalni patriotizam više isplati od idealizma. 
E pa eto vam sad. 
Samo jednu stvar ne ću nikada dozvoliti ni se bok ni drugima 
Reči da je tito kriv za takav razvoj događaja. Da je zločinac za, one događaje. I da mu se lijepi ta negativna kvalifikacija a. I njemu i socijalizmu.
Nećete mi oduzeti pola života tvrdnjom da sam u njemu bila idiot.
MA trebali su doci Draza i Karadjordjevici 1945te

Hrvati bi bili presretni. Izbjegli bi mrski komunizam, ne bi bilo Tiiite, a imali bi DEMOKRACIJU

Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 15:57

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
cuj ovog...hrvati agresori na srbiju :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by IL Risorto 19/9/2021, 15:57

Tito je trebao dobit nobelovu nagradu iz kemije,obzirom od kakvih govana je uspio stvoriti respekabilnu državu u svijetu.
Kad vidimo na što nalikuju današnja,,slobodan i demokratska''društva u ex Yu republikama,Tito je još veća veličina danas,nego je bio za svog života,jer valjalo je disciplinirat i civizirat svu tu primitivnu stoku sitnog zuba.
Titova jedina graška što nije porušio sve bogomolje a vjerske službenike potrpao u logore na preodgoj.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 15:57

kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. Beze od Srba, pa otuda masa Hrvata po Beogradu i Srbiji. Cim neki Srbin ode nazad do svoje kuce, iseku gume, krov, uniste automobil. Hektor rece da si i ti isto dolazila, verovatno nisi upecala nista, osim frustracija, kada toliko penis od besa i mrznje. Obalu ce ti uzeti a Juge i Srba vise neces videti. Mozes se opustiti i mleti o toj Srboslaviji, gde Srbi nisu imali nikakvu vlast i podelili na tri dela. Mogli su i Slavoniji i Dalmaciji dati Status Pokrajine. Hrvatoslavija, eto zasto, zasnovana na Jasenovcu i Jadovnu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26456
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 16:00

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
cuj ovog...hrvati agresori na srbiju :D

Naravno, podelili Srbiju a Srbi tu bili objekat za torturu. Vladt u istoj su imali Hrvati, Slovenci i Crnogorci. Srbe tu niko nista nije pitao i Jovic je surovo realan bio. Momci, razidjite se, prica je zavrsena.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26456
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 16:04

Hrvatskoj ce u buducnosti pokupiti celu tu Obalu i Slavoniju, Madjari i jos neki iz Evrope. Ostace to malo oko Zegeja, iselice sve to, demografski slom i vizija zavrsena. To se sve krilo iza Juge i udaralo po istoj. Razmontirali istu a sutra i tebe kao i Jugu a ti balvane, udaraj po istoj i Srbima. Srbi da gledaju sebe i bez bilo kakvih genocidnih Unija. Videli smo i po pitanju Kosova bolesno izivljavanje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26456
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Ringo10 19/9/2021, 16:05

Serbinho-3 wrote:Hrvatskoj ce u buducnosti pokupiti celu tu Obalu i Slavoniju, Madjari i jos neki iz Evrope. Ostace to malo oko Zegeja, iselice sve to, demografski slom i vizija zavrsena. To se sve krilo iza Juge i udaralo po istoj. Razmontirali istu a sutra i tebe kao i Jugu a ti balvane, udaraj po istoj i Srbima. Srbi da gledaju sebe i bez bilo kakvih genocidnih Unija. Videli smo i po pitanju Kosova bolesno izivljavanje.
Nista nije nemoguce ali to je vrlo malo vjerojatno

JA razumijem sto vi Srbi pizdite, tri zicera ste promasili da stvorite Veliku Srbiju.


Last edited by Ringo10 on 19/9/2021, 16:07; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 16:06

Sigurnije je i ispod suknje Erdogana, nego ovih Zapadno, sto su tu delili, izgubili se, delice do zadnjeg sela. Kod Turcina ne sme ni da pisne.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26456
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 16:08

Obalu je prodao Pavelić talijanima
Kojeg sada rehabilitiraju
Nesvjesninšto rade.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 16:10

Sora wrote:Obalu je prodao Pavelić talijanima
Kojeg sada rehabilitiraju
Nesvjesninšto rade.
jebote nad tvojim genocid izvrsise a ti im dupe nudis bom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 16:11

Jugoslavija je bila okvir za zastitu od spoljnih neprijatelja. Objasniti to nekima, van je svake pameti. Slovencima ce isto pokupiti, ostace na nekom brdu da jodluju. Makedonija isto. Pokupice, svesce ta plemena na lokalna brda, ekonomski ne mogu da opstanu, iseliti, pokupiti, natalitet 0, prica zavrsena. Nemas u glavi, koga briga. Granice, Unije, Carstva su se menjale tokom vekova, tesko da je neko ostao u istim granicama. Ko veruje da ce sve ostati isto, neka veruje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26456
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Ringo10 19/9/2021, 16:21

Serbinho-3 wrote:Jugoslavija je bila okvir za zastitu od spoljnih neprijatelja. Objasniti to nekima, van je svake pameti. Slovencima ce isto pokupiti, ostace na nekom brdu da jodluju. Makedonija isto. Pokupice, svesce ta plemena na lokalna brda, ekonomski ne mogu da opstanu, iseliti, pokupiti, natalitet 0, prica zavrsena. Nemas u glavi, koga briga. Granice, Unije, Carstva su se menjale tokom vekova, tesko da je neko ostao u istim granicama. Ko veruje da ce sve ostati isto, neka veruje.
Jovićev intervju pokazuje srpski mentalni sklop i poimanje Jugoslavije tog srpskog mentalnog sklopa.

Uzeli nama teritorije ili ne ... to je potpuno irelevantno za činjenicu da je sa Srbima ovakvima kakvi jesu suživot apsolutno nemoguć
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 16:26

Jovic je video sa kime ima posla i pustio da se ta Jugoslavija ugasi. Razocarao se ocigledno i u Tita i tu ekipu a i Slobi je sve rekao. Otisla mast u propast, tucite se, ..bite se, koga briga a ti Mesicu duvaj dim nekome drugome u lice. Nije se stavio na niciju stranu i otisao. Pustio Kaju i Vuka da kreiraju politiku.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26456
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 16:33

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Obalu je prodao Pavelić talijanima
Kojeg sada rehabilitiraju
Nesvjesninšto rade.
jebote nad tvojim genocid izvrsise a ti im dupe nudis bom
Nema, to veze s vezom 
Nemaš ti pojma o čem ja pričam 
Ti si toliko indokzriniran i to je strašno 
Da vi kakti hrvatski branitelji dijete takve gluposti i tjerate inat sami sa, sobom. 
Nikome ništa ne nudim. Škrta sam ti ja. 
Vas branitelja mi žao
I naroda 
Oduzeli ste, nam ponos i zanos 
Lako za, državu...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 16:38

Ako ti nije jasno da pojasnim
Svako se hvali ustsškim precima, partizane taje
Znaš ti dobro koja je, razlikaali si i ti pizda

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by jastreb 19/9/2021, 16:55

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
jbg nekima je crna gora razbila zadnje iluzije ne o jugi nego o nekakvom 'regionstvu'
Crna Gora najvise postuje tekovine i heroje NOB.

Rado gledam tvcg.
ajde nije te bili danima nakon onog na cetinju..ronio si suze u nekom kutu i citirao njegosa
Grijesis.

Onom u CG nisam se ni zeru opterecivo.

I oni koji ne daju CG su partizanski simpatizeri.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 16:56

Sora wrote:Ako ti nije jasno da pojasnim
Svako se hvali ustsškim precima, partizane taje
Znaš ti dobro koja je, razlikaali si i ti pizda
pa u mojoj obitelji dio je bio partizanski ma 91 nisu se bas trgnuli pomoc..otvoreno tvrdum..dok u susjedovoj familiji dio je...na zalost nisam jalan pa to priznam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:39

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaljok 
jok vaša je.
Inače ne laprdaj, niti će hrvatska propasti niti će obala nestati. A niti nitko tko je imao posla s vama može nestati. Jedino prosperirati jer ste  uvijek bili uteg zapravo. 
A vezano za moju tobož opsjednutnost komentiram kada nas spominjete , kao u ovom članku, na svakodnevnoj bazi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:40

Serbinho-3 wrote:Sigurnije je i ispod suknje Erdogana, nego ovih Zapadno, 
A i navikli ste.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:44

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. 
Jako finu, sirotinju zaostalu sa sto izgubljenih ratova . Pa ste mislili ući sa zapadnijim državama u zajednicu i objasniti im da je to srbija jednog dana . Pa ni tada nije upalilo. Jbg srbi, sto puta na iste grablje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 17:44

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Sigurnije je i ispod suknje Erdogana, nego ovih Zapadno, 
A i navikli ste.
od bajazita preko sulejmana do erdogana uvijek se podvlacili pod turske skute dok su turcini pod suknje srpkinja :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 5 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum