ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Ringo10 Sun 19 Sep - 13:53

jastreb wrote:Ili ono,kao, Jovo je ubio susjeda nakon što ga je opljačkao,ali ga nisu osudili jer je Srbin???

Pa zadnji čovjek koji je u Hrvatskoj osuđen na smrt i smaknut,bio je Srbin s Korduna Nikola Kosić.
Sjecam se toga. To bjese  onaj koji je pobio cijelu obitelj susjeda...je li tako
Ma pusti  hrvatske gluposti...ma bjezi

Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by IL Risorto Sun 19 Sep - 14:00

Šandor Winnetou wrote:šta vas dvoje serete, broz je bio smeće i masovni ubojica no to ne znači jović nije ljigavac kapitalac, dapače.
Tito je bio relativno blag i benevolentan,umjesto da je po uzoru na Staljina i Mao Ce Tunga u korijenu sasjekao probleme,Jugoslavija bi postojala i dan danas.
Prvo što je trebao nakon pobjede nad fašistima,smaknut sve vjerske vođe,onako kao što je mitropolita  Germogena i muftiju ismeta Muftića,dok je s druge strane pošteđen puno veći zločinac Alojzije Stepinac.
Da su svi vjerski predvodnici u Jugoslaviji primjereno kažnjeni,a ovi niži poslani na preodgoj,a crkve i džamije porušene,vjerojatno 90tih ne bi bilo toliko zla kao što je bilo.Tito je za života trebao imenovat nasljednika,onako kao što je to napravio Castro.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Ringo10 Sun 19 Sep - 14:19

IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:šta vas dvoje serete, broz je bio smeće i masovni ubojica no to ne znači jović nije ljigavac kapitalac, dapače.
Tito je bio relativno blag i benevolentan,umjesto da je po uzoru na Staljina i Mao Ce Tunga u korijenu sasjekao probleme,Jugoslavija bi postojala i dan danas.
Prvo što je trebao nakon pobjede nad fašistima,smaknut sve vjerske vođe,onako kao što je mitropolita  Germogena i muftiju ismeta Muftića,dok je s druge strane pošteđen puno veći zločinac Alojzije Stepinac.
Da su svi vjerski predvodnici u Jugoslaviji primjereno kažnjeni,a ovi niži poslani na preodgoj,a crkve i džamije porušene,vjerojatno 90tih ne bi bilo toliko zla kao što je bilo.Tito je za života trebao imenovat nasljednika,onako kao što je to napravio Castro.
Pa kad  bi se sve pitalo popova i hodza, mantijasa iz sve 3 konfesije, mi ne bi ispustali nozeve  iz ruku i klali bi se 24/7 sve dok I jedan hoda po nasim prostorima.
Hajde ih goni  u pizdu materinu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora Sun 19 Sep - 14:28

To što Tito nije imenovan nasljednika govori o tome da je duboko vjerovao u demokraciju i institucije države čiji je bio otac. 
Ali govori da je bio naivno uvjeren da će jugoslavija opstati jer je garant mira i napretka i bila. 
Međutim. Narod je naravno stoka sitnog zuba. Svi kreću ka novom ko ovce vjerujući u obećanja i u konačnici da se lokalni patriotizam više isplati od idealizma. 
E pa eto vam sad. 
Samo jednu stvar ne ću nikada dozvoliti ni se bok ni drugima 
Reči da je tito kriv za takav razvoj događaja. Da je zločinac za, one događaje. I da mu se lijepi ta negativna kvalifikacija a. I njemu i socijalizmu.
Nećete mi oduzeti pola života tvrdnjom da sam u njemu bila idiot.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by IL Risorto Sun 19 Sep - 14:43

Uglavnom,Tito je bio previše blag prema vjerskim zajednicama i to mu je bila najveća mana.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Maggie19 Sun 19 Sep - 14:48

Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 14:52

Ha ha..tetrijeb nikako da se oporavi od sranha u crnoj gori..ovaj ringo voli mucitelje...bas je slican komsicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 14:53

Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
jbg nekima je crna gora razbila zadnje iluzije ne o jugi nego o nekakvom 'regionstvu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 14:54

...pa su malo neurozni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Hektorović Sun 19 Sep - 14:58

AssadNaPodmornici wrote:u bosni nitko zadovoljan.. možda su zapravo najzadovoljniji srbi, iako nisu ostvarili ciljeve iz 1991, ali su 1995 svakako gubili rat , i RS su dobili praktički na poklon.. Hrvati Herceg Bosne nisu zadovoljni jer nemaju autonomiju kao RS (a opet imaju solidnu autonomiju), a muslimani nezadovoljni jer su 1995 dobijali rat, a najbroniji su - i htjeli bi državu gdje bi oni vladali, a realno vladaju sa 1/4 teritorija.. na  RS nemaju ništa utjecaja , a na Hrvatske županije dosta manji utjecaj..

S jedne strane Ameri su u ljeto 95' gađali vojsku Bosanskih Srba, gdje su degradirali sve komunikacije, jača uporišta. 

No te iste 95'te su ih Srbi genocidisali u Srebrenici, a genocidisali bi i Bihać da nije bilo Oluje.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by jastreb Sun 19 Sep - 15:03

vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
jbg nekima je crna gora razbila zadnje iluzije ne o jugi nego o nekakvom 'regionstvu'
Crna Gora najvise postuje tekovine i heroje NOB.

Rado gledam tvcg.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 15:05

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
jbg nekima je crna gora razbila zadnje iluzije ne o jugi nego o nekakvom 'regionstvu'
Crna Gora najvise postuje tekovine i heroje NOB.

Rado gledam tvcg.
ajde nije te bili danima nakon onog na cetinju..ronio si suze u nekom kutu i citirao njegosa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 15:07

Inace ovo za ringa da je drugi komsic u pravu sam..ovaj pravi gura na muslimansku stranu ovaj forumski na srbijansku a oba vlumataju neke jugonostalgicare..simptom zivota kao manjinac medju vecinom pa poprimis njihove karakteristike...tako je to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora Sun 19 Sep - 15:21

vuksadinare wrote:...pa su malo neurozni


Pa jesam 
Čička mi se ovlažila od neuroze

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora Sun 19 Sep - 15:24

Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))

A ne 
Bio zstucani vjernik 
Zato mu zvonilo u Vatikanu na po gr bu 
A ti curo kad bi znala kae je demokracija dala bi valjda neki bonus SAMOUPRAVLJANJUB
A NE 
Tebi je demokracija Amerika 
Ha ha ha

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya Sun 19 Sep - 15:25

Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora Sun 19 Sep - 15:27

Jugoslavija je bila više kon federacija
Nego federacija 
Ali ovdje svi sve znaju..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by dijagram Sun 19 Sep - 15:28

Pa sad, ako nije upoznao Staljina, Mao-a i slicne, onda je dobro rekao.

Zlocinac i zlikovac nego sto.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya Sun 19 Sep - 15:33

Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 Sun 19 Sep - 15:51

kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Ringo10 Sun 19 Sep - 15:56

Sora wrote:To što Tito nije imenovan nasljednika govori o tome da je duboko vjerovao u demokraciju i institucije države čiji je bio otac. 
Ali govori da je bio naivno uvjeren da će jugoslavija opstati jer je garant mira i napretka i bila. 
Međutim. Narod je naravno stoka sitnog zuba. Svi kreću ka novom ko ovce vjerujući u obećanja i u konačnici da se lokalni patriotizam više isplati od idealizma. 
E pa eto vam sad. 
Samo jednu stvar ne ću nikada dozvoliti ni se bok ni drugima 
Reči da je tito kriv za takav razvoj događaja. Da je zločinac za, one događaje. I da mu se lijepi ta negativna kvalifikacija a. I njemu i socijalizmu.
Nećete mi oduzeti pola života tvrdnjom da sam u njemu bila idiot.
MA trebali su doci Draza i Karadjordjevici 1945te

Hrvati bi bili presretni. Izbjegli bi mrski komunizam, ne bi bilo Tiiite, a imali bi DEMOKRACIJU
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 4 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum