ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 20:22

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Ako ti nije jasno da pojasnim
Svako se hvali ustsškim precima, partizane taje
Znaš ti dobro koja je, razlikaali si i ti pizda
pa u mojoj obitelji dio je bio partizanski ma 91 nisu se bas trgnuli pomoc..otvoreno tvrdum..dok u susjedovoj familiji dio je...na zalost nisam jalan pa to priznam
A ti nisi dio SVOJE FAMILIJE 
E MOJ FUKO

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:31

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:
Šandor Winnetou wrote:Masovnih grobnica ima po cijelom Zagrebu, evo na kojim lokacijama - tportal

Partizanski poslijeratni zločini u Zagrebu – Wikipedija

Klanje je ranjenika iz karlovačke bolnice zločin poput vukovarskog - Večernji.hr

POBILI 4.791 RANJENIKA U 11 ZAGREBAČKIH BOLNICA (Čišćenje bolnica od teških vojnih ranjenika radilo se noću utovarom u kamione) – komunistickizlocini.net

Je i Zemlja je ravna ploča 
A putin je odlučio dovesti trumpa na vlast
Ma hajde bjezi...tu su popusili  i Slovenc i Srbi i Bosnjaci i Crnogorci...all samo Hrvati kenjkaju i slinave ko picke vec 32 godine 
Jebo te, kuknjava ne prestaje. Misle da nekoga na svijetu boli kurac za gomilom Hitlerovih sluga kvislinga koji su tu nagrajisali
Najgore mi je ono kad kažu kako smo stenjali pod Srbima.

Jebo te,ispada da su nas ti Srbi guzili uzduž i poprijeko.
Opet vam kažem, nemojte srati a da ne znate ni gdje serete ni na kojem mjestu. Kombinat borovo, 23 dirktora 22 srbina, Vuteks Vukovar, 20 direktora 20 srba.... dakle pušite kurac sa tom svojom spikom, srbi su vladali od mikro do makro razine samo vi slijepci u svojim vizijama bratCtva i jedinstva to niste  niti sada to vidite. Idite i edite rake govnare, za vas ništa od toga bolje nije.

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:33

IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:šta vas dvoje serete, broz je bio smeće i masovni ubojica no to ne znači jović nije ljigavac kapitalac, dapače.
Tito je bio relativno blag i benevolentan,umjesto da je po uzoru na Staljina i Mao Ce Tunga u korijenu sasjekao probleme,Jugoslavija bi postojala i dan danas.
Prvo što je trebao nakon pobjede nad fašistima,smaknut sve vjerske vođe,onako kao što je mitropolita  Germogena i muftiju ismeta Muftića,dok je s druge strane pošteđen puno veći zločinac Alojzije Stepinac.
Da su svi vjerski predvodnici u Jugoslaviji primjereno kažnjeni,a ovi niži poslani na preodgoj,a crkve i džamije porušene,vjerojatno 90tih ne bi bilo toliko zla kao što je bilo.Tito je za života trebao imenovat nasljednika,onako kao što je to napravio Castro.
Pa da, umjesto da je na 3em ili 4om mjestu on je tek na 10tom mjestu krvoloka 20tog stoljeća, pička mu materina obzirna!!

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:37

Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
I još sve koji ne misle tako proglašavaju ludim i idiotima! Grob ih jebo da okrenemo pilu naopako i stavimo ovako nešto u vrijeme tita nitko od nas zoru na slobodi dočekao ne bi. U svakomn slučaju pokazuje se ona nardodna kao istinita da svaka budala ima svoje veselje pa tako i titoljupci svih mogućih konfesije, strava i užas :S:

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:46

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u bosni nitko zadovoljan.. možda su zapravo najzadovoljniji srbi, iako nisu ostvarili ciljeve iz 1991, ali su 1995 svakako gubili rat , i RS su dobili praktički na poklon.. Hrvati Herceg Bosne nisu zadovoljni jer nemaju autonomiju kao RS (a opet imaju solidnu autonomiju), a muslimani nezadovoljni jer su 1995 dobijali rat, a najbroniji su - i htjeli bi državu gdje bi oni vladali, a realno vladaju sa 1/4 teritorija.. na  RS nemaju ništa utjecaja , a na Hrvatske županije dosta manji utjecaj..

S jedne strane Ameri su u ljeto 95' gađali vojsku Bosanskih Srba, gdje su degradirali sve komunikacije, jača uporišta. 

No te iste 95'te su ih Srbi genocidisali u Srebrenici, a genocidisali bi i Bihać da nije bilo Oluje.
Ma jasno, gdje čizma vojnika ne prođe đaba si krečio. Inače sve priče oko rasturanja telekomunikacijskih točki od strane Amera padaju u vodu jer ameri nisu spizdili niti jedan krucijalni odašiljač RSa ili RSKa; tek kad su MIGovi HRZ spizdili Ćelavac došlo je do kolapsa među srbljima i gardijske brigade, specijalci iz MUPa i ... su napravili dar mar među obezglavljenim srbljima koji su gledali da samo spase živu glavu nakon 4 godine terora i pljačke koje su radili,

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:49

kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..
Točno, da nisu srbi krenuli u rasturačinu juga bi imala kakvu takvu šansu no živi smo svjedoci onoga kako je krenulo i kako je završilo, do istrage naše ili njihove i bi naša.

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:50

Sora wrote:Jugoslavija je bila više kon federacija
Nego federacija 
Ali ovdje svi sve znaju..
Baba aj šuti i ne sramoti se više, plizzzzz

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:51

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
Čuj ovog debilka No

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 20:54

Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
Šandor Winnetou wrote:šta vas dvoje serete, broz je bio smeće i masovni ubojica no to ne znači jović nije ljigavac kapitalac, dapače.
Tito je bio relativno blag i benevolentan,umjesto da je po uzoru na Staljina i Mao Ce Tunga u korijenu sasjekao probleme,Jugoslavija bi postojala i dan danas.
Prvo što je trebao nakon pobjede nad fašistima,smaknut sve vjerske vođe,onako kao što je mitropolita  Germogena i muftiju ismeta Muftića,dok je s druge strane pošteđen puno veći zločinac Alojzije Stepinac.
Da su svi vjerski predvodnici u Jugoslaviji primjereno kažnjeni,a ovi niži poslani na preodgoj,a crkve i džamije porušene,vjerojatno 90tih ne bi bilo toliko zla kao što je bilo.Tito je za života trebao imenovat nasljednika,onako kao što je to napravio Castro.
Pa da, umjesto da je na 3em ili 4om mjestu on je tek na 10tom mjestu krvoloka 20tog stoljeća, pička mu materina obzirna!!
Šandor 
Gdje se naručuju te liste 
Imam ja neku svoju. 
Primjerice listu svjetskih budalaša 
Vjeruj.. Visoko bi mjesto zauzeli neki tvoji miljenicei iz vukovara recimo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 20:54

Šandor Winnetou wrote:
Sora wrote:Jugoslavija je bila više kon federacija
Nego federacija 
Ali ovdje svi sve znaju..
Baba aj šuti i ne sramoti se više, plizzzzz
Ha? 
Ti si nešto rekao?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:56

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. Beze od Srba, pa otuda masa Hrvata po Beogradu i Srbiji. Cim neki Srbin ode nazad do svoje kuce, iseku gume, krov, uniste automobil. Hektor rece da si i ti isto dolazila, verovatno nisi upecala nista, osim frustracija, kada toliko penis od besa i mrznje. Obalu ce ti uzeti a Juge i Srba vise neces videti. Mozes se opustiti i mleti o toj Srboslaviji, gde Srbi nisu imali nikakvu vlast i podelili na tri dela. Mogli su i Slavoniji i Dalmaciji dati Status Pokrajine. Hrvatoslavija, eto zasto, zasnovana na Jasenovcu i Jadovnu.
Dobro jesi li svjestan koje gluposti pišeš???? Pa grob te jebo mutavog Hrvatski teritorij je bio do ušća Save u Dunav i naravno da je tu bila hrvatska većina za razliku od sad kada tamo nema Hrvata 2% jer ste sve potamanili ili protjerali. Idi  se liječi konjino velikosrbska sa ularima na glavi.

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:56

Serbinho-3 wrote:Hrvatskoj ce u buducnosti pokupiti celu tu Obalu i Slavoniju, Madjari i jos neki iz Evrope. Ostace to malo oko Zegeja, iselice sve to, demografski slom i vizija zavrsena. To se sve krilo iza Juge i udaralo po istoj. Razmontirali istu a sutra i tebe kao i Jugu a ti balvane, udaraj po istoj i Srbima. Srbi da gledaju sebe i bez bilo kakvih genocidnih Unija. Videli smo i po pitanju Kosova bolesno izivljavanje.
Mokri snovi velikosrpskog debilčeka.

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 20:57

Šandor Winnetou wrote:
Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
I još sve koji ne misle tako proglašavaju ludim i idiotima! Grob ih jebo da okrenemo pilu naopako i stavimo ovako nešto u vrijeme tita nitko od nas zoru na slobodi dočekao ne bi. U svakomn slučaju pokazuje se ona nardodna kao istinita da svaka budala ima svoje veselje pa tako i titoljupci svih mogućih konfesije, strava i užas :S:
Nešto ovako kao te tvoje lude konstrukcije ne bi nitko ni objavio 
Vodilo se, računa o istini i dostojanstvu ljudi

Ovo sad je bal majmuna

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 20:59

Sora wrote:Obalu je prodao Pavelić talijanima
A nije prodana 1916te i 1920te londonskim i rapalskim ugovorima? Gdje je tada bio pavelić?

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 20:59

Šandore 
Aj se ti dopisu sa Srbinjom
Točno se vas, dvojica razumijete 
Oba nacionalni isprdak 
Svaki svoje hrpe

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 21:00

Šandor Winnetou wrote:
Sora wrote:Obalu je prodao Pavelić talijanima
A nije prodana 1916te i 1920te londonskim i rapalskim ugovorima? Gdje je tada bio pavelić?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 21:01

Sora wrote:Šandore 
Aj se ti dopisu sa Srbinjom
Točno se vas, dvojica razumijete 
Oba nacionalni isprdak 
Svaki svoje hrpe
Ajmo sad slovkati 

obalu je prodao Pavelić 
Ono što nije prije prijašnjim ugovorima 
Ok?
100 puta za, zadaću napiši

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 21:02

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. 
Jako finu, sirotinju zaostalu sa sto izgubljenih ratova . Pa ste mislili ući sa zapadnijim državama u zajednicu i objasniti im da je to srbija jednog dana . Pa ni tada nije upalilo. Jbg srbi, sto puta na iste grablje.
Ovo boldano ne znam jel bi plakao ili se smijao, srpinjo je baš dobar stand up komičar

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Maggie19 19/9/2021, 21:04

Sora wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Maggie19 wrote:Tito-demokrat,-D
Svasta se jos moze procitat ovdje 8-))
I još sve koji ne misle tako proglašavaju ludim i idiotima! Grob ih jebo da okrenemo pilu naopako i stavimo ovako nešto u vrijeme tita nitko od nas zoru na slobodi dočekao ne bi. U svakomn slučaju pokazuje se ona nardodna kao istinita da svaka budala ima svoje veselje pa tako i titoljupci svih mogućih konfesije, strava i užas :S:
Nešto ovako kao te tvoje lude konstrukcije ne bi nitko ni objavio 
Vodilo se, računa o istini i dostojanstvu ljudi

Ovo sad je bal majmuna
Ti mozes govorit samo u svoje ime, znaci bio bi "bal majmunice"...tvojim rijecima i samospoznajom ;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Maggie19 19/9/2021, 21:05

Sora wrote:
Sora wrote:Šandore 
Aj se ti dopisu sa Srbinjom
Točno se vas, dvojica razumijete 
Oba nacionalni isprdak 
Svaki svoje hrpe
Ajmo sad slovkati 

obalu je prodao Pavelić 
Ono što nije prije prijašnjim ugovorima 
Ok?
100 puta za, zadaću napiši
Nije tema Pavelic.
Tema je Tito.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Šandor Winnetou 19/9/2021, 21:09

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. 
Jako finu, sirotinju zaostalu sa sto izgubljenih ratova . Pa ste mislili ući sa zapadnijim državama u zajednicu i objasniti im da je to srbija jednog dana . Pa ni tada nije upalilo. Jbg srbi, sto puta na iste grablje.


Ne vadis Srbiju iz usta, jer te je verovatno neko navukao na tanak led u Beogradu, pa kukas ovde godinama sa frustracijama. Da, nije to istina, ti si uvek u pravu.
Pa komentirate nas stalno. Što ja ne bi trebala ništa reći. Ili o modi malo..
Kada čačkate mečku budete dobili sad. Na svakodnevnoj bazi. Tako i suljo cmolji da o njemu pišu. Pa kada nas ne vadi iz usta sada neka čita.
Budalaš nas godinama ne vadi iz usta i sad kad je dobio kontru kmeči ko mutav,. da sam znao da će toliko kmečati poslao bi javno pismo svim medijima da imaju obzira jer je jadničak mnogo osetljiv kad se odgovori na njegove prozivke, pokušaje švercanja uniforme, snimanja videa u srpskom kninu, rastu BDPa u odnosu na RH, srpskom svetu, podjeli RH na srpske zemlje.... i sad mu malo odgovore i jadničak slavodobitno i mučenički piše kako smo mi opsjednuti budalama iz smrdije???

Zid, žica, minska polja, krokodili, senzori poktreta na 12,7 mm strojnici i Bog te veselio.

_________________
Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 7 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum