ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 17:44

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Sigurnije je i ispod suknje Erdogana, nego ovih Zapadno, 
A i navikli ste.
od bajazita preko sulejmana do erdogana uvijek se podvlacili pod turske skute dok su turcini pod suknje srpkinja :D

vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Noor 19/9/2021, 17:45

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
ajde idi srči pesak i seci vene


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 17:46

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. 
Jako finu, sirotinju zaostalu sa sto izgubljenih ratova . Pa ste mislili ući sa zapadnijim državama u zajednicu i objasniti im da je to srbija jednog dana . Pa ni tada nije upalilo. Jbg srbi, sto puta na iste grablje.


Ne vadis Srbiju iz usta, jer te je verovatno neko navukao na tanak led u Beogradu, pa kukas ovde godinama sa frustracijama. Da, nije to istina, ti si uvek u pravu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 17:48

Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
ajde idi srči pesak i seci vene



Koga briga, sto se vidi da tu vise i ne dolaze, osim Ceha, Poljaka i Bosanaca.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:50

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. 
Jako finu, sirotinju zaostalu sa sto izgubljenih ratova . Pa ste mislili ući sa zapadnijim državama u zajednicu i objasniti im da je to srbija jednog dana . Pa ni tada nije upalilo. Jbg srbi, sto puta na iste grablje.


Ne vadis Srbiju iz usta, jer te je verovatno neko navukao na tanak led u Beogradu, pa kukas ovde godinama sa frustracijama. Da, nije to istina, ti si uvek u pravu.
Pa komentirate nas stalno. Što ja ne bi trebala ništa reći. Ili o modi malo..
Kada čačkate mečku budete dobili sad. Na svakodnevnoj bazi. Tako i suljo cmolji da o njemu pišu. Pa kada nas ne vadi iz usta sada neka čita.


Last edited by kaya on 19/9/2021, 17:50; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:51

Serbinho-3 wrote:
Noor wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Hmm, jugoslavija je za hrvate predstavljala zajednicu republika u kojoj su svi isti . Za srbe zajedničku državu svih srba i srpski svet s morem gdje će oni urediti stvari po svom samo dok tita maknu i autonomije .
Zato nije mogla opstati. Kada su krenuli uređivati zajedničku državu svih srba u srpskom svetu hrvati su im rekli doviđenja i branili svoje do kraja. 
Ovi ostali i nisu nešto bitni..

Ko o cemu, ti o toj Obali iz razloga sto znas da nije vasa. Pre ili kasnije ce vam istu uzeti, ali ti vidis svuda Srbe kao Vuk i ta vasa propaganda, sto su za sve vase nauspehe krivi Srbi. Istru se navukli u Jugi, vremenom ce to sve uzeti. Zauzeli ste samo Obalu po duzini. Tu je bila gomila osvajaca, ukljucujuci i Djenoveze. Kada budu odlucili kao i Jugu da spakuju, tako ce te predati istu nekome iz Evrope. To je realnost. Granice nisu zagarantovane, sto ste i vi pokazali kroz izlazak iz Juge i priznanje Kosova. Danas ste u tim granicama, sutra usled demografskog kolapsa, ima da ostane Zagrebacki Pasaluk.
ajde idi srči pesak i seci vene



Koga briga, sto se vidi da tu vise i ne dolaze, osim Ceha, Poljaka i Bosanaca.
Je, i sve elite svijeta na brodu. 
Ajde stvarno srči pesak i crkni od ljubomore
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 17:53

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Tako srbi mu mogu zamjeriti što nije dao srboslaviju a hrvati jer ih je spojio s njima a nisu im baš vjerovali i a priori hoće svoju državu koja može a i ne mora biti u nekoj zajednici. Čim shvate da netko misli da ih je anektirao ili ih hoće poništiti bježe van iz zajednice   i brane se.

Mi smo imali finu drzavu pre ulaska u Zajednicu sa Balkanskim Shaka Zuku Plemenima i ista nam nije trebala. 
Jako finu, sirotinju zaostalu sa sto izgubljenih ratova . Pa ste mislili ući sa zapadnijim državama u zajednicu i objasniti im da je to srbija jednog dana . Pa ni tada nije upalilo. Jbg srbi, sto puta na iste grablje.


Ne vadis Srbiju iz usta, jer te je verovatno neko navukao na tanak led u Beogradu, pa kukas ovde godinama sa frustracijama. Da, nije to istina, ti si uvek u pravu.
Pa komentirate nas stalno. Što ja ne bi trebala ništa reći. Ili o modi malo..
Kada čačkate mečku budete dobili sad. Na svakodnevnoj bazi. Tako i suljo cmolji da o njemu pišu. Pa kada nas ne vadi iz usta sada neka čita.
to ti je ono..kad srbin kaze hrvatu da je srbin a zadar srpski pa kad bude nokautiran..'nevino' se pita zasto i nije mu jasno..tako i suljo...cacka mecku a kad dobije uzvrat cese se i cmolji i pita zasto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:54

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Sigurnije je i ispod suknje Erdogana, nego ovih Zapadno, 
A i navikli ste.
od bajazita preko sulejmana do erdogana uvijek se podvlacili pod turske skute dok su turcini pod suknje srpkinja :D
Uzjogonili se jer ih hebemo stalno po štampi, i ovako. 
E pa kada sereš stalno moraš biti spreman na uzvrat
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 17:56

Mi sve šutili, kao nećemo se spuštati na taj nivo. Eto vam sad..
Ima da cijeli svijet sad sluša o vašem srpskom svetu i daje vam po ušima gdje stigne
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 18:02

kaya wrote:Mi sve šutili, kao nećemo se spuštati na taj nivo. Eto vam sad..
Ima da cijeli svijet sad sluša o vašem srpskom svetu i daje vam po ušima gdje stigne
pa oni trebaju znati da ih mi najbolje poznamo..mogu djelomicno prodavat mitove merkel,trumpu i slicno jer ove boli kurac bitno im se najest i napit...pa mogh slusat i bajke..ali suljo misli nama prodavat fore...ocito nista nije naucio pa misli da moze jos jedanput proci ovaj put sa 'srpskim svetom' pa misli 'ovd komsije budale pa ajmo im to prodat' kad ono od triglava do vardara srednjak vucicu..sa porukom 'to o srpskom svetu prodavaj merkel tu neces sa tim proci' i sad po starom srpskom obicaju 'kuku'..'mi nejac ugrozeni' od povampiranih hrvata,milogoraca,muja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 18:11

Pazi malo..ide suljo nama i susjedstvu prodavat fore da 'srpski svet' nije inacica za veliku srbiju kao da smo mi ne znam pastunci,tadjikistanci,kinezi,bantu crnci pa ne znamo srbe i srbiju..bog te nejebo koliko moras biti ogranicen i nama ici to prodavati..pa kad je popio cveger da taj mit i muljavinu prodaje nekom drugom on udri u plac zasto mi njemu ne vjerujemo..pa kako mos vjerovat svom krvniku i onaj koji ne tako davno izjavljuje da bi i za crnog djavola navijao nego za hrvatsku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 18:22

vuksadinare wrote:Pazi malo..ide suljo nama i susjedstvu prodavat fore da 'srpski svet' nije inacica za veliku srbiju kao da smo mi ne znam pastunci,tadjikistanci,kinezi,bantu crnci pa ne znamo srbe i srbiju..bog te nejebo koliko moras biti ogranicen i nama ici to prodavati..pa kad je popio cveger da taj mit i muljavinu prodaje nekom drugom on udri u plac zasto mi njemu ne vjerujemo..pa kako mos vjerovat svom krvniku i onaj koji ne tako davno izjavljuje da bi i za crnog djavola navijao nego za hrvatsku
Ma gle, navikli se da seru a mi nećemo odgovoriti. Sad imaju diplomatsku kontraofanzivu kao vezano za cg i seru u gaće, nisam tatako mislio. Verbalno se ne mogu nositi sa plenkovićem i milanovićem jer im se ovi izrugaju. Propaganda im je uzvratila i svaki dan su na tapetu. E pa šta posijao u zadnjih 5 godina sad izvolte pojesti..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by vuksadinare 19/9/2021, 18:26

kaya wrote:
vuksadinare wrote:Pazi malo..ide suljo nama i susjedstvu prodavati fore da 'srpski svet' nije inačica za veliku srbiju kao da smo mi ne znam pastunci, tadjikistanci, kinezi, bantu crnci pa ne znamo srbe i srbiju..bog te nejebo koliko moras biti ogranicen i nama ici to prodavati..pa kad je popio cveger da taj mit i muljavinu prodaje nekom drugom on udri u plac zasto mi njemu ne vjerujemo..pa kako mos vjerovat svom tlaku i onaj koji ne tako davno izjavljuje da bi i za crnog djavola navijao nego za hrvatsku
Ma gle, navikli se da seru a mi nećemo odgovoriti. Sad imaju diplomatsku kontraofanzivu kao vezano za cg i seru u gaće, nisam tatako mislio. Verbalno se ne mogu nositi sa plenkovićem i milanovićem jer im se ovi izrugaju. Propaganda im je uzvratila i svaki dan su na tapetu. E pa šta je posijao u posljednjih 5 godina sad izvolte pojesti ..
Pa oni i imaju nastup 'cibre' dok po piksi ne dobiju...onda oni nisu po piksi dobili od doticnih nego od nekih imaginarnih koje nitko vidio ali je'l te oni to sto odsto znaju..jer kud ce bre 'cibre' njih vasionce lemati na bilo koji nacin
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 18:39

kaya wrote:Mi sve šutili, kao nećemo se spuštati na taj nivo. Eto vam sad..
Ima da cijeli svijet sad sluša o vašem srpskom svetu i daje vam po ušima gdje stigne

Ti praznis zivotne frustracije i promasaje kroz Srbiju. 
Jedino se jos preko iste mozes cuti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Serbinho-3 19/9/2021, 18:43

kaya wrote:
vuksadinare wrote:Pazi malo..ide suljo nama i susjedstvu prodavat fore da 'srpski svet' nije inacica za veliku srbiju kao da smo mi ne znam pastunci,tadjikistanci,kinezi,bantu crnci pa ne znamo srbe i srbiju..bog te nejebo koliko moras biti ogranicen i nama ici to prodavati..pa kad je popio cveger da taj mit i muljavinu prodaje nekom drugom on udri u plac zasto mi njemu ne vjerujemo..pa kako mos vjerovat svom krvniku i onaj koji ne tako davno izjavljuje da bi i za crnog djavola navijao nego za hrvatsku
Ma gle, navikli se da seru a mi nećemo odgovoriti. Sad imaju diplomatsku kontraofanzivu kao vezano za cg i seru u gaće, nisam tatako mislio. Verbalno se ne mogu nositi sa plenkovićem i milanovićem jer im se ovi izrugaju. Propaganda im je uzvratila i svaki dan su na tapetu. E pa šta posijao u zadnjih 5 godina sad izvolte pojesti..

Jedino se preko Srbije moze cuti za iste.
Kompletna ta ekipa iz bivse Juge je nebitna.
Ista prica i za Vuka.
Milo ista prica.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2021, 19:00

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:u bosni nitko zadovoljan.. možda su zapravo najzadovoljniji srbi, iako nisu ostvarili ciljeve iz 1991, ali su 1995 svakako gubili rat , i RS su dobili praktički na poklon.. Hrvati Herceg Bosne nisu zadovoljni jer nemaju autonomiju kao RS (a opet imaju solidnu autonomiju), a muslimani nezadovoljni jer su 1995 dobijali rat, a najbroniji su - i htjeli bi državu gdje bi oni vladali, a realno vladaju sa 1/4 teritorija.. na  RS nemaju ništa utjecaja , a na Hrvatske županije dosta manji utjecaj..

S jedne strane Ameri su u ljeto 95' gađali vojsku Bosanskih Srba, gdje su degradirali sve komunikacije, jača uporišta. 

No te iste 95'te su ih Srbi genocidisali u Srebrenici, a genocidisali bi i Bihać da nije bilo Oluje.
iako mislim gledajući srpske, bosanske i naše dokoumentarce, bihać nije bio pred padom - zbog šverc komerca.. srbi već u toj fazi rata su se bojali ići na frontalne napade gdje bi imali hrpu mrtvih a u toj kasnoj fazi rata nisu mogli priuštiti više mrtvih pa su tukli iz daljine.. a cijelo vrijeme je tekao šverc komerc u bihać, arkan, legija su se obogatili na tome, a ludi srbi ih slave kao heroje.. pogotovo arkana, pa to je jedan najobičniji klošar, šminker, kukavica i švercer i prodavač magle.. da se rodio u USA bio bi osnivač neke vjerske sekte i pokupio pare, da se rodio 1998 promovirao bi bitconect scam piramidu, da se rodio 2000te bio bi tik-toker influencer tipa baka prase ili kako se već zove...

a što se tiče srebrenice, alija ih je žrtvovao kao na šahovskoj ploči, u nadi da će dobiti neku reakciju zapada i dobio je , iako možda ne onakvu kakvu je očekivao
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2021, 19:04

serbinju deru teški kompleksi.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 19:27

Serbinho-3 wrote:
kaya wrote:Mi sve šutili, kao nećemo se spuštati na taj nivo. Eto vam sad..
Ima da cijeli svijet sad sluša o vašem srpskom svetu i daje vam po ušima gdje stigne

Ti praznis zivotne frustracije i promasaje kroz Srbiju. 
Jedino se jos preko iste mozes cuti.
Pa o čemu to trebala pisati na temi o srpskom sranju o hrvatskoj i vizijama juge, o kolačima?
A takva vam je svaka druga.
Iskompleksiran frajer.
Jesi stavio temu gdje serete ..e pa slušaj onda odgovor.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by kaya 19/9/2021, 19:30

AssadNaPodmornici wrote:serbinju deru teški kompleksi.
Oni bi ti jednosmjerno komunicirali.
Da seru o genocidu, oluji, srpskom svetu al da mi šutimo ili velimo dobro.
Ako nešto kažeš drugo opsjednut si s njima.
Pa jbt...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2021, 20:12

kaya wrote:
AssadNaPodmornici wrote:serbinju deru teški kompleksi.
Oni bi ti jednosmjerno komunicirali.
Da seru o genocidu, oluji, srpskom svetu al da mi šutimo ili velimo dobro.
Ako nešto kažeš drugo opsjednut si s njima.
Pa jbt...
lik je lud kao ero.. taj as je otvara dnevno hrpu tema prvo o jaci kraljici, pa onda o pijanoj kolindi itd.. pa spama o koroni.. tako i serbinjo opsjednut hrvatskom.. brate nismo mu ništa napravili

lik nije vidio rata u Rh.. nije ga nitko progna iz RH.. 

RH krcata srpskim turistima i po otocima nakon RH , njemačkih i slovenskih registracija čini mi se da najviše ima srpskih .. pogotovo dolje po korčuli i blizu dubrovnika.. 

pa ja sam ovo ljeto na jednoj skiperaži imao goste srbe, super ekipa, nauživali se, obilazili restorane, svugdje ih ljubazno dočekali , dobili top uslugu.. tako i taj serbinjo, neka provede jedan godišnji u RH neka se pita gdje da ide dati ću mu savjete.. 

a srpske radne snage ima pun kurac 

pa i ja sam prije par godina sam recimo dva mjeseca proveo nekom igrom slučaja u srpskom selu u bosni haha .. (priča za sebe).. bolio me kurac, nije me bilo strah ničega , bilo mi super.. naravno sigurno je netko iza leđa komentirao(nu onoga hrvata) ali prema meni nitko ništa nikada nije negativno rekao..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20970
2018-06-14


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sora 19/9/2021, 20:22

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Ako ti nije jasno da pojasnim
Svako se hvali ustsškim precima, partizane taje
Znaš ti dobro koja je, razlikaali si i ti pizda
pa u mojoj obitelji dio je bio partizanski ma 91 nisu se bas trgnuli pomoc..otvoreno tvrdum..dok u susjedovoj familiji dio je...na zalost nisam jalan pa to priznam
A ti nisi dio SVOJE FAMILIJE 
E MOJ FUKO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO!  - Page 6 Empty Re: Jovic: TITO JE BIO NAJVEĆI ZLIKOVAC KOGA SAM IKADA UPOZNAO! 

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum