ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 14/9/2021, 13:59

Eroo wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Što kaže moj stari dobro rasterećenje mirovinskog sustava.
Sad mi je sve jasno.
Odgovorit će tebi Gnječo kak spada, u to ne sumnjam. :D

Pa nisu njegove riječi, nego citira nekoga o kome se po ovome forumu piše ;) :)

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 14/9/2021, 14:01

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Hektorović wrote:
Moj stari se u autu vozio sa zaraženima, doslovno hodao po covid odjeljenjima, i nikad nije ništa "fasovao". Na testu nema antitijela.

A u provnici Bergamo od covida u jednom mjesecu umrlo 590% više ljudi od očekivanog broja,
što je skoro 1/2 od ukupno očekivane smrtnosti na godišnjem nivou.
Ne lažem, majkemi. Evo link ispod!

Pa ajd ti sad budi pametan...kome sad vjerovati "tvom starom" ili BERGAMO NEWS?


https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/
da sjećam se intervjua gdje djeca od 70 godina koemtiraju smrti svojih roditelja, stvarno nisam mogao vjerovati da je moguće da ljudi u naponu snage u ranim devedesetima godinama uslijed pada imuniteta i zaražavanja sa bolesti koja je za tu dob iznimno opasna, umru u tolikom broju... prosto za ne vjerovati što bi rekli ovi naši pizoni i serbinje

U Bergamu je bila katastrofa

U domovima za zbrinjavanje starih

Dakle ekipa od 80-95, koje su imali tonu.

Sad te generacije istina skoro i nema.
nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 14/9/2021, 14:01

AssadNaPodmornici wrote:Pandemijski marketing od medija koji lažu non stop.
Ja za razliku od tebe imam dosts frendova i poznanika koji su em doktori, sestre, tehničari, vozači em u RH.
Nitko od njih ne nisi nikakve skafandere nitko od njih ne jebe nikakve mjere, jesu tamo prošle godine kada su i njih kao i većinu ostalih preplašili Kinezi sa slikama mrtvih koji padaju na ulici, sa slikama doktora koji umiru u Kini (u stvarnosti cp Kine ih likvidirala jer su informirali svijet o koroni koja je utekla drljavim kinezima iz laba u Wuhanu i koje je istraživanje potpisa Faucci-luđak je ismijavao i ovo).
I onda famozni taj bregamo napravili paradu, davali ljudima koji bi preboljeli koronu totalno krive lijekove jer su slušali lude Kineze i onda tu ekipu iz staračkih domova koja je bila jednom nogom u grobu koja bi preživjeli u puno većem broju da nisu slušali luđake poput tebe paradirali sa vojnim kolima haha. I tada su prvih mjesec dva naši bili prepadnuti, nosili skafandere, bolnice prazne a sestre i doktori mrdaju i plešu na tik toku a meni par njih govore da su se "tih par mjeseci konačno odmorili od posla". Naravno svi ti mrtvi dolaze na naplatu ovih dana tu ćemo imati višak smrtnosti jer je hrpi ljudi je prekinuto liječenje i dijagnoze

Talijani su ljude kojima je samo trebao kisik, prateći Kineski model, doslovno nepotrebno spajali na invazivne resporatore. Isto tako taj Bergamo je bio prepun domova za starije.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 14:02

Hektorović wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Umiru moj kurac i kurac nose skafandere

Reporterka ‘Slobodne‘ na Križinama, među najteže oboljelima: ‘Ne daj Bože neprijatelju, vidite me na šta san spa‘. Pogledajte potresne fotografije


https://slobodnadalmacija.hr/split/reporterka-slobodne-na-krizinama-medu-najteze-oboljelima-ne-daj-boze-neprijatelju-vidite-me-na-sta-san-spa-pogledajte-potresne-fotografije-1070677

_______________________________________________



majkoisusova, pa ovaj čovjek nema ni trunke srama...
Pogledajte fotogaleriju!

Sve ove žene imaju žestok višak kila, a muški izgledaju ko sa su previše po birtijama a premalo po prirodi. U biti na svima se vidi loša trash prehrana.
Korona novosti i spoznaje - Page 21 Screenshot-307

Pa da, to se najbolje vidi po ovim fotografijama.
Koliko ti imaš kila? 54? To je dobro, samo drži liniju. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 14/9/2021, 14:03

michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 14:05

Idem pomoć ženi oko ručka, dolaze mi moji...svi mladi i svi cijepljeni.
Živimo normalno, kao da epidemija uopće ne postoji.
Doduše, u  lajbeeku i telefonu je green-pass (potvrda) a toi je sve za badave.
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:08

veber wrote:
violator wrote:
veber wrote:ero zamoran si cijelom forumu.
s jedne strane tvrdiš da mi je otac mrtav već trećz godinu, a ovdje bulazniš o cijepljenju i cjepivu.
mom starom su lihečnici direktno rekli da su mu šanse pola pola. u ovom sranju ne znaš tko pije a tko plaća.
populacija koja je blizu kraju umire. covid, gripa ili rak. svejedno je s 85, samo da se ne kilaviš.

Zao mi je, @veber. :(

Mislim da se nikog ne otpisuje jer nije gotovo - dok nije gotovo. Jako mi smeta tretman ljudi prema starijim clanovima naseg drustva, posebno kad to lijecnici cine. A necu ni govorit' koliko sam ljuta kad ih netko svede na puke brojke u svom ovom uzasu.
krivo si shvatila.
kontekst malo drugačiji i malo dulji.
ali nema nikaj lošeg u ponavljanju.
pisao sam o tome. imam tu sreću da nisam morao tražiti druge novac.
2018e stari je imao napad žučnog kamenca.
vozio ga na hitnu, izjebao se sa našim zdravsvom-koje u biti nije loše.
s obzirom na godine starom sve napravili.
pretrage od togas da li je promijenio gaće ujutro, koliko je crnog pod noktima pa do svih ostalih rentgena, uv, cz, hs i kalašnjikov.
taj kamenac je bio u biti sretni kamen u žuči.
da nije, stari bi bio pokojan.
onda se otkrilo da ima rak pluća.
pa su krenule pretrage, a ja sam kratkog fitilja pa nazvao sve žive.
od marcovog kuma do angele merkel.
da skratim. novi lijekovi, pametni, djeluju direktno.
ovisi o vrsti boleštine šanse su ti različite.
mom starom su dali lapo/lapo.
stari je to prihvatio.
tretman je 50 000kn.
svaki treći tjedan.
prvu terapiju je platio minhenski institut za rak.
gdje su decidirano rekli da je eksperimentalno i tih 36 tjedana je free.
nakon toga više nije bilo free. 
srećom, sada je na listi pa samo plaćam participaciju.

a, stari mi je jednom rekao, bolje da sam mrtav nego kaj te koštam.

ja sam mu samo odgovorio da jebeš lovu. ako ju ne potrošiš kao da je niti nemaš.

zato dajem krv već godinama i uplatim kada znam da netko treba.

niti kunu niti milijun nemrem odfurati u grob.


A dragi tata .. starijim ljudima i onima koji se moraju nositi s nekom bolescu uvijek je prva misao da su nekome "teski", da "smetaju", da "bolje da ih nema", da unistavaju zivot svojoj obitelji. :( Drago mi je da si ga razuvjerio i nadam se da ce to lijecenje biti i vise nego uspjesno!


Zao mi je sto svi mi direktno i indirektno sudjelujemo u jednom svjetonazoru i ekonomskom sustavu koji izjednacava nasu intrinzicnu vrijednost s onom trzisnom. Ako nisi djelatan, ako ne pridonosis stvaranju profita - ne vrijedis (nikome).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:09

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.

Kakve su ovo gluposti? Od koga je to - posudjeno vrijeme!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 14:11

michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Hektorović wrote:
Moj stari se u autu vozio sa zaraženima, doslovno hodao po covid odjeljenjima, i nikad nije ništa "fasovao". Na testu nema antitijela.

A u provnici Bergamo od covida u jednom mjesecu umrlo 590% više ljudi od očekivanog broja,
što je skoro 1/2 od ukupno očekivane smrtnosti na godišnjem nivou.
Ne lažem, majkemi. Evo link ispod!

Pa ajd ti sad budi pametan...kome sad vjerovati "tvom starom" ili BERGAMO NEWS?


https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/
da sjećam se intervjua gdje djeca od 70 godina koemtiraju smrti svojih roditelja, stvarno nisam mogao vjerovati da je moguće da ljudi u naponu snage u ranim devedesetima godinama uslijed pada imuniteta i zaražavanja sa bolesti koja je za tu dob iznimno opasna, umru u tolikom broju... prosto za ne vjerovati što bi rekli ovi naši pizoni i serbinje

U Bergamu je bila katastrofa

U domovima za zbrinjavanje starih

Dakle ekipa od 80-95, koje su imali tonu.

Sad te generacije istina skoro i nema.
nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....
Kopiraš mišljenja drugih, pokušaj imati svoje, ništa ne boli.
Za početak prouči:   (krajnje desno su to postotci  povećanja od očekivane smrtnosti)
(umrli doslovno po kućama)
Korona novosti i spoznaje - Page 21 Screenshot-308

https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/

Tko si ovo želi, bilo mu u kući! x-|


Last edited by Eroo on 14/9/2021, 14:13; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 14/9/2021, 14:13

:facepalm

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:13

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Eee, ti si onda siguran. U cvijetu si mladosti, "cijepljen", soldi nimas, hebat' se znas i ki ti ca more! ;)
ja sam onda nejeb'o, nit šoildi nit se znam iebat nit mladossti :/

Nit' pameti! :p Sretan si covjek. :D
blesačo :P
to je zato kai imam kmetski manjkav pedigre a ne ovaj savršeni plemenitaški hrvatski, sve potomci zrinskih i frankopana.
ovo je priča o medvjediću Tedu
što mu još na traci
nađoše grešku u dlaci
i bace ga u smeće
poput stare vreće....

:_|

Ja bih sad nesto napisala o tom medicu, ma ces mi po dobrom, starom obicaju izbrisati 98% upisa, citirati nesto potpuno sporedno i odgovorit' bas na to.

Pa da nam prikratim muku pisanja, necu rec' nista o medicu. Eto, win : win situacija! :no1
slobodno napiši :D

Nije ovo mjesto za plisance, druze Eb.

Ovdje su svi jako pametni, znaju tko zivi, a tko umire, tko je vrijedan, a tko nije, koga se spasava, a tko je za otpis, tko ce prezivjeti, a tko nece. Bistric do bistrica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 14/9/2021, 14:13

violator wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.

Kakve su ovo gluposti? Od koga je to - posudjeno vrijeme!?

Od suvremene medicine.

Suvremena medicina uglavnom efikasno održava na životu stare i bolesne. Zato i imamo toliki rast starijih od 75, u razvijenim zemljama čak stogodišnjaka.

Tu je COVID jednostavno pomrsio račune.


Last edited by Hektorović on 14/9/2021, 14:14; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:14

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Umiru moj kurac i kurac nose skafandere

Reporterka ‘Slobodne‘ na Križinama, među najteže oboljelima: ‘Ne daj Bože neprijatelju, vidite me na šta san spa‘. Pogledajte potresne fotografije


https://slobodnadalmacija.hr/split/reporterka-slobodne-na-krizinama-medu-najteze-oboljelima-ne-daj-boze-neprijatelju-vidite-me-na-sta-san-spa-pogledajte-potresne-fotografije-1070677

_______________________________________________



majkoisusova, pa ovaj čovjek nema ni trunke srama...
Pogledajte fotogaleriju!

Nema reakcije uvaženih kolega na očiglednu laž?
Nije vam ni malo neugodno? A osobni integritet i te stvari, s kojim se dičite?
Dajmo, pokažite malo ponosa. Valjda nećete dozvoliti da vas svaka budala
može vodati za nos. Ili vas je strah raspada čopora? :D

Tebe je strah zarobio a u strahu ljudi se brane i napadaju na vrlo bizarne i iracionalne načine.

Ja sam vidio pun kurac gorih stvari pa me ova fotogalerija nimalo ne ferma.
Nije to poanta mojega komentara iznad.
Gore ti je tvrdnja da doktori u ST, u covid odjelima, ne nose zaštitna sredstva, a ispod ti je dokaz da je to najobičnija laž
jednog tipičnog antivakserskog seronje. Nije ti ni malo neugodno kad preskačeš takvo što?
Piša po tebi i ti šutiš? :D

Ti si izokrenuo sve naopako. Yoda je rekao da ne nose skafandere i to je točno. Ne nose hazmat suit ako ne znaš što je hazmat suit pitaj google. Ovi u Splitu nose zaštitna odijela TYVEK SUIT a to nije hazmat skafander. tyvek suit ima samo zaštitni vizir.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:16

Hektorović wrote:
violator wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.

Kakve su ovo gluposti? Od koga je to - posudjeno vrijeme!?

Od suvremene medicine.

Suvremena medicina uglavnom efikasno održava na životu stare i bolesne. Zato i imamo toliki rast starijih od 75, u razvijenim zemljama čak stogodišnjaka.

Tu je COVID jednostavno pomrsio račune.


Onda svi zivimo na posudjenom vremenu, nisu ti rekli? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 14/9/2021, 14:16

Ako nije bilo jasno, evo još jednom neke općine u provinci Bergamo.
Korona novosti i spoznaje - Page 21 Screenshot-309

Znam ja da je ovo neugodno gledati, a događa se kad se virusu dozvoli da
slobodno cirkulira.
To se neće dozvoliti, ma što tko mislio. Green-pass za početak...
Ako ne pomogne ide sljedeća faza itd...
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:18

Eroo wrote:
Tko si ovo želi, bilo mu u kući! x-|
kako si odvratno maliciozan a sve samo da bi bio u pravu i dokazao tezu.
odvratan si lik iebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:21

Hektorović wrote:
violator wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.

Kakve su ovo gluposti? Od koga je to - posudjeno vrijeme!?

Od suvremene medicine.

Suvremena medicina uglavnom efikasno održava na životu stare i bolesne. Zato i imamo toliki rast starijih od 75, u razvijenim zemljama čak stogodišnjaka.

Tu je COVID jednostavno pomrsio račune.

Moja je pranona doživjela 102 godine a nikada u svom životu nije bila kod doktora niti pila ikakve ljekove. Moje none su doživjele preko 90 godina a kod doktora su bile možda par puta u cijelom životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:22

violator wrote:

Nije ovo mjesto za plisance, druze Eb.

Ovdje su svi jako pametni, znaju tko zivi, a tko umire, tko je vrijedan, a tko nije, koga se spasava, a tko je za otpis, tko ce prezivjeti, a tko nece. Bistric do bistrica.
uvijek je mjesto za plišance :)
kad sam bio mlad i glup volio sam se šalit', ljudi neki puta nisu razumijeli kada je šala pa sam se znao "upucavat" (ne za stvarno nego mi je bila fora) sa rečenicom kad bi me netko opisao kao djetinjastog:
da, imam dijete u sebi jel bi ti htjela dijete u sebi? :D šamari su isto bili zabavni :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 14/9/2021, 14:24

Hektorović wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Umiru moj kurac i kurac nose skafandere

Reporterka ‘Slobodne‘ na Križinama, među najteže oboljelima: ‘Ne daj Bože neprijatelju, vidite me na šta san spa‘. Pogledajte potresne fotografije


https://slobodnadalmacija.hr/split/reporterka-slobodne-na-krizinama-medu-najteze-oboljelima-ne-daj-boze-neprijatelju-vidite-me-na-sta-san-spa-pogledajte-potresne-fotografije-1070677

_______________________________________________



majkoisusova, pa ovaj čovjek nema ni trunke srama...
Pogledajte fotogaleriju!

Sve ove žene imaju žestok višak kila, a muški izgledaju ko sa su previše po birtijama a premalo po prirodi. U biti na svima se vidi loša trash prehrana.
interesantno je da svi ovi koji su u žiži javnosti namjerno ignoriraju neke činjenice... sad da odeš u bilo koje slavonsko ili posavsko selo, od 10 ljudi 8 će biti pretilo, od istih tih 10 ljudi 5-6 će imati probleme sa cirkulacijom i krvnim pritiskom, od istih tih 10 ljudi minimalno 4 će imati problema sa alkoholom, i to sad potpuno nebitno jesu li muški ili ženske u pitanju... evo npr ja spadam u kategoriju 1 i 2, jebiga borim se pokušavam bar kilažu vratiti na vrijeme prije srčanog udara ali ne ide i svjestan sam potpuno da bi mi to moglo u velikoj mjeri zakomplicirati život kod neke iduće situacije zaražavanja, ali ne pada mi na pamet sudjelovati u stvaranju slike kakvu pokušava projicirati drug Ero... tipa to su sve stari ljudi ali zdravi u kondiciji, bez nekih posebnih problema zbog kojih bi im bilo otežano nositi se sa bolešću...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 14/9/2021, 14:26

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
violator wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.

Kakve su ovo gluposti? Od koga je to - posudjeno vrijeme!?

Od suvremene medicine.

Suvremena medicina uglavnom efikasno održava na životu stare i bolesne. Zato i imamo toliki rast starijih od 75, u razvijenim zemljama čak stogodišnjaka.

Tu je COVID jednostavno pomrsio račune.

Moja je pranona doživjela 102 godine a nikada u svom životu nije bila kod doktora niti pila ikakve ljekove. Moje none su doživjele preko 90 godina a kod doktora su bile možda par puta u cijelom životu.

tako i moj pradjed...on je u svojoj 96. pobjegao od kuće kroz prozor :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 14/9/2021, 14:31

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
violator wrote:
Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:nema ih da, pomrli su da, ali tu populaciju ero konstantno stavlja u korelaciju sa mladim ljudima pa i djecom iako kao i kod gripe te 3 skupine nemaju veze jedna s drugom... stari ljudi se svojevoljno cijepe u ruku, mala djeca ovisno o statusu u nos, ne sva, a odrasli mladi ljudi ukoliko nemaju nekakve teže bolesti ili komorbiditetne deficite se NE CIJEPE...i tu je kraj priči... 
ja osobno nemam ništa protiv cjepiva kao sredstva za kakvo takvo preveniranje horizontalnog šrenja zarazne bolesti, pa i covida19, ali strogo ciljano na ugroženu populaciju, nikako ne na cjelokupnu populaciju....

Cijepljenje je OK, za ekipu od 70+, sa težim digajnozama, i koja u biti i živi na posuđenom vremenu.

Kakve su ovo gluposti? Od koga je to - posudjeno vrijeme!?

Od suvremene medicine.

Suvremena medicina uglavnom efikasno održava na životu stare i bolesne. Zato i imamo toliki rast starijih od 75, u razvijenim zemljama čak stogodišnjaka.

Tu je COVID jednostavno pomrsio račune.

Moja je pranona doživjela 102 godine a nikada u svom životu nije bila kod doktora niti pila ikakve ljekove. Moje none su doživjele preko 90 godina a kod doktora su bile možda par puta u cijelom životu.
pokojnoj baki od bivše cure smo za 100 rođ. kupili šteku opatije i bocu vecchie. slavonka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 21 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum