ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 13/9/2021, 08:18


mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic 13/9/2021, 08:22

violator wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Znači ubodeni umiru i od korona virusa i od uboda ( dugoročne i srednjoročne posljedice se još ne znaju) , a necijepljeni umiru od korone ( samo rizične grupe )
Ne znamo ni to kako će biti i s ovima štosu prebolili covid, pa čak ni s asimptomatskim.
Otkud ideja da je covid zdraviji od mRNK, ako je taj samo jedan sićušni dio (messenger) od virusa?
Svi ćemo jednoga dana doći u kontakt s ovim virusom, iluzorno je očekivati da će nestati.
Osobno činim ono šta struka predlaže i ne opterećujem se previše s time.


:^0  :^0  :^0



autopilot mode on
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 13/9/2021, 08:24

violator wrote:
Eroo wrote:@Miha, u  ratu se ukidaju građanska prava i tada važe neka druga pravila.


A ovo je rat? Mislila sam da se borimo protiv virusa, a ne da ratujemo jedni protiv drugih. A nisi shvatio da se u svemu ovome odlucuje i daljnja sudbina onog najboljeg u nama?
ovo su podaci zbog kojih sam doživljen kao bešćutan
 KBC-a Split priopćili su da je u protekla 24 sata umrlo sedam žena, jedna starosti 67 godina te dvije starosti 74 godina, kao i 80, 85 te 87-godišnjakinja. Umro je i muškarac u dobi od 83 a svi su imali niz komorbiditeta. A ministar Beroš tvrdi da nitko od umrlih nije bio cijepljen....
jel sad malo jasnije zašto sam pitao i što nam ti podaci govore. iako je pitanje bilo kanalizirano s obzirom da sam ja znao odgovor na pitanje
a evo malo i tablica koje detaljnije daju uvid u posljedice ove zdravstvene krize
Korona novosti i spoznaje - Page 12 Slika-10

evo jednog bombastičnog naslova

[size=39]‘BROJKE SU UŽASNE‘[/size]
[size=87]DZS objavio podatke o broju umrlih u RH 2020., ovo se ne pamti još od Drugog svjetskog rata[/size]
a onda evo grafa koji bi trebao potvrditi taj UŽAS

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Screen10

evo još jednog koji daje još bistriju sliku u odnosu na gornju tablicu
Raspodjela pozitivnih osoba po spolu i dobi od početka epidemije 05. rujna 2021.

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Slika-11

znači netko forsira da se cijepe osobe od 10 godina do 40, gdje vidimo da je broj zaraženih značajan, ali je smrtnost u okviru tog dobnog raspona (pretpostavimo) bez cijepljenja 0,03%, iako vidimo da je problem u populaciji od 60 do 100 gdje smrtnost seže do 21,46%...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kic likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 13/9/2021, 08:35

michaellcmacha wrote:
znači netko forsira da se cijepe osobe od 10 godina do 40, gdje vidimo da je broj zaraženih značajan, ali je smrtnost u okviru tog dobnog raspona (pretpostavimo) bez cijepljenja 0,03%, iako vidimo da je problem u populaciji od 60 do 100 gdje smrtnost seže do 21,46%...

Za mladu osobu je bolje da preboli virus par puta i stekne imunitet po stare dane, nego biti ovisan o šprici par puta godišnje s neizvjesnim posljedicama.
Na osnovu svih dostupnih službenih podataka jasno je da je za mladu osobu veći rizik je šprica. One koji to zagovaraju treba popisati pa kada ovo jednom prestane i bude suđenje za udruženi zločinački pothvat spisak dostaviti tužiteljstvu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic 13/9/2021, 08:37


dobri grafovi, ali sam nekako zamrzio tu statistiku u svemu ovome, otpočetka sam bio protiv ovog svega zbog autoritarizma i što se nije objašnjavalo na temelju čega se mjere donose, meni je to bilo dovoljno još u 3mj prošle god :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 13/9/2021, 08:48

michaellcmacha wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:@Miha, u  ratu se ukidaju građanska prava i tada važe neka druga pravila.


A ovo je rat? Mislila sam da se borimo protiv virusa, a ne da ratujemo jedni protiv drugih. A nisi shvatio da se u svemu ovome odlucuje i daljnja sudbina onog najboljeg u nama?
ovo su podaci zbog kojih sam doživljen kao bešćutan
 KBC-a Split priopćili su da je u protekla 24 sata umrlo sedam žena, jedna starosti 67 godina te dvije starosti 74 godina, kao i 80, 85 te 87-godišnjakinja. Umro je i muškarac u dobi od 83 a svi su imali niz komorbiditeta. A ministar Beroš tvrdi da nitko od umrlih nije bio cijepljen....
jel sad malo jasnije zašto sam pitao i što nam ti podaci govore. iako je pitanje bilo kanalizirano s obzirom da sam ja znao odgovor na pitanje
a evo malo i tablica koje detaljnije daju uvid u posljedice ove zdravstvene krize
Korona novosti i spoznaje - Page 12 Slika-10

evo jednog bombastičnog naslova

[size=39]‘BROJKE SU UŽASNE‘[/size]
[size=87]DZS objavio podatke o broju umrlih u RH 2020., ovo se ne pamti još od Drugog svjetskog rata[/size]
a onda evo grafa koji bi trebao potvrditi taj UŽAS

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Screen10

evo još jednog koji daje još bistriju sliku u odnosu na gornju tablicu
Raspodjela pozitivnih osoba po spolu i dobi od početka epidemije 05. rujna 2021.

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Slika-11

znači netko forsira da se cijepe osobe od 10 godina do 40, gdje vidimo da je broj zaraženih značajan, ali je smrtnost u okviru tog dobnog raspona (pretpostavimo) bez cijepljenja 0,03%, iako vidimo da je problem u populaciji od 60 do 100 gdje smrtnost seže do 21,46%...

Farmaceutski lobi, koji doslovno gleda na zarađivati stotine milijardi dolara

Čak su povoljno AZ cjepivo antikampanjom zatukli, dok upravo skupi Pfizer ima strašne nuspave
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 13/9/2021, 08:50

bravo @miha evo i ta gore statistika pokazuje da ekipa koja je +60godina čini 93% umrlih.

dakle svi ostali koji su mlađi od 60godina čini manje od 7% umrlih sa i od covida..

a ovaj luđak i svi ostali forsiraju cijepljenje zdravih i oni koji su preboljeli, pa čak i djece, da djeca nose maske po školama a maske pune bakcila i djeca ne mogu disati i normalno se razvijati, lockdowni, a u isto vrijeme u RH imamo 50% starijih od 60godina (koji su jedina rizična skupina) koji nisu cijepljeni.

usput još jedna boleština, kada ekipa ovo naziva rat, kakav jebeni rat, rat izvode 20godišnjaci, i to najzdraviji najbolji i najsposobniji članovi društva.. ne ginu u ratovima 20godšnjaci koji su kukavice, ili psihički nestabilni, ili bolesni, nego najzdraviji i najsposobniji članovi društva..
i ekipa koja još nije niti dotakla život, mora proživljavati horor najgori mogući..

i onda neki luđaci to uspoređuju sa bolesti gdje je prosjek umrlih 76.7godina .. to je bolesna usporedba.
mislim i ja ću jednom (nadam se) imati 70ak godina i nikada mi neće pasti napamet da uspoređujem svojih budućih 70godina sa nekim tko će imati 20godina..

dovoljno je otić na pogreb osobe koja je imala 20ak godina, bolje da ne pričamo o tim iskustvima, i osobe koja je imala 76godina(prosjek umrlih od covida) , na pogrebu osobe od +70ak godina, puste se dvije suze, kasnije se jede i pije , život se sutra vrati u normalu .. to je prirodni poredak.

i sukladno time, država koju vode stariji i deblji ljudi(poput beroša iako i on nije prestar) je trebala postupati tako da se omogući svim -60godina normalan život, bez ikakvih restrikcija , i cijepivo koje bi bilo preporučeno za one koji imaju neki negativni komorbiditet..

a forsirati (opet na na silu) cijepljenje starijih od 60godina, i onih koji su bolesniji , i eventualno njima preporučiti ograničavanje kontakta (opet preporuke) ako žele smanjiti rizi, a ostale pustiti da prebole bolest i stekne se kolektivni imunitet..

e da to je švedska napravila baš to, ništa na silu, samo preporuke, i sada ih većina lockdown europskih fašističkih zemalja stiže po broju mrtvih..

a ovaj luđak gore će i dalje zagovarati fašizam.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20985
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 13/9/2021, 09:34

AssadNaPodmornici wrote:bravo @miha evo i ta gore statistika pokazuje da ekipa koja je +60godina čini 93% umrlih.

dakle svi ostali koji su mlađi od 60godina čini manje od 7% umrlih sa i od covida..

a ovaj luđak i svi ostali forsiraju cijepljenje zdravih i oni koji su preboljeli, pa čak i djece, da djeca nose maske po školama a maske pune bakcila i djeca ne mogu disati i normalno se razvijati, lockdowni, a u isto vrijeme u RH imamo 50% starijih od 60godina (koji su jedina rizična skupina) koji nisu cijepljeni.

usput još jedna boleština, kada ekipa ovo naziva rat, kakav jebeni rat, rat izvode 20godišnjaci, i to najzdraviji najbolji i najsposobniji članovi društva.. ne ginu u ratovima 20godšnjaci koji su kukavice, ili psihički nestabilni, ili bolesni, nego najzdraviji i najsposobniji članovi društva..
i ekipa koja još nije niti dotakla život, mora proživljavati horor najgori mogući..

i onda neki luđaci to uspoređuju sa bolesti gdje je prosjek umrlih 76.7godina .. to je bolesna usporedba.
mislim i ja ću jednom (nadam se) imati 70ak godina i nikada mi neće pasti napamet da uspoređujem svojih budućih 70godina sa nekim tko će imati 20godina..

dovoljno je otić na pogreb osobe koja je imala 20ak godina, bolje da ne pričamo o tim iskustvima, i osobe koja je imala 76godina(prosjek umrlih od covida) , na pogrebu osobe od +70ak godina, puste se dvije suze, kasnije se jede i pije , život se sutra vrati u normalu .. to je prirodni poredak.

i sukladno time, država koju vode stariji i deblji ljudi(poput beroša iako i on nije prestar) je trebala postupati tako da se omogući svim -60godina normalan život, bez ikakvih restrikcija , i cijepivo koje bi bilo preporučeno za one koji imaju neki negativni komorbiditet..

a forsirati (opet na na silu) cijepljenje starijih od 60godina, i onih koji su bolesniji , i eventualno njima preporučiti ograničavanje kontakta (opet preporuke) ako žele smanjiti rizi, a ostale pustiti da prebole bolest i stekne se kolektivni imunitet..

e da to je švedska napravila baš to, ništa na silu, samo preporuke, i sada ih većina lockdown europskih fašističkih zemalja stiže po broju mrtvih..

a ovaj luđak gore će i dalje zagovarati fašizam.

COVID se prije druge polovine XX stoljeća nebi niti osjetio. 

Svi oni kamioni mrtvih iz Bergama su bili ekipa iz domova za stare.

U populaciji gdje nemaš višak onih iznad 70+, COVID se doslovno niti ne primjeti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/9/2021, 09:37

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
violator wrote:
Eroo wrote:@Miha, u  ratu se ukidaju građanska prava i tada važe neka druga pravila.


A ovo je rat? Mislila sam da se borimo protiv virusa, a ne da ratujemo jedni protiv drugih. A nisi shvatio da se u svemu ovome odlucuje i daljnja sudbina onog najboljeg u nama?
ovo su podaci zbog kojih sam doživljen kao bešćutan
 KBC-a Split priopćili su da je u protekla 24 sata umrlo sedam žena, jedna starosti 67 godina te dvije starosti 74 godina, kao i 80, 85 te 87-godišnjakinja. Umro je i muškarac u dobi od 83 a svi su imali niz komorbiditeta. A ministar Beroš tvrdi da nitko od umrlih nije bio cijepljen....
jel sad malo jasnije zašto sam pitao i što nam ti podaci govore. iako je pitanje bilo kanalizirano s obzirom da sam ja znao odgovor na pitanje
a evo malo i tablica koje detaljnije daju uvid u posljedice ove zdravstvene krize
Korona novosti i spoznaje - Page 12 Slika-10

evo jednog bombastičnog naslova

[size=39]‘BROJKE SU UŽASNE‘[/size]
[size=87]DZS objavio podatke o broju umrlih u RH 2020., ovo se ne pamti još od Drugog svjetskog rata[/size]
a onda evo grafa koji bi trebao potvrditi taj UŽAS

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Screen10

evo još jednog koji daje još bistriju sliku u odnosu na gornju tablicu
Raspodjela pozitivnih osoba po spolu i dobi od početka epidemije 05. rujna 2021.

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Slika-11

znači netko forsira da se cijepe osobe od 10 godina do 40, gdje vidimo da je broj zaraženih značajan, ali je smrtnost u okviru tog dobnog raspona (pretpostavimo) bez cijepljenja 0,03%, iako vidimo da je problem u populaciji od 60 do 100 gdje smrtnost seže do 21,46%...

Farmaceutski lobi, koji doslovno gleda na zarađivati stotine milijardi dolara

Čak su povoljno AZ cjepivo antikampanjom zatukli, dok upravo skupi Pfizer ima strašne nuspave

Ako misliš da je sve ovo samo zbog novca onda si naivan kao francuska sobarica.
Novac je ovdje samo nusproizvod.
Tko ima moć da kompletnu svjetsku medicinsku struku i sve svjetske medije ucijeni da tamburaju u isti bubanj?
I sve političare i države. Tko ima takvu moć?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 13/9/2021, 09:45

Gnječ wrote:Ako misliš da je sve ovo samo zbog novca onda si naivan kao francuska sobarica.
Novac je ovdje samo nusproizvod.
Tko ima moć da kompletnu svjetsku medicinsku struku i sve svjetske medije ucijeni da tamburaju u isti bubanj?
I sve političare i države. Tko ima takvu moć?

Ne radi se o uroti, nego o tome da politika gleda napraviti nekakav izlaz iz svega ovoga.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 13/9/2021, 09:52

Da, vrlo ilustrativni dijagrami. Hvala miha.
Iskreno, nije mi se dalo istraživati i kopati, ali nekako sam slutio da su ti famozni Beroševi "necijepljeni" u pretežnoj većini starci s komorbiditetima. Kao što je i bilo do sada.

Podsjećam na link koji je nedavno dao Gnječ.
Dakle, imamo varijantu koja je "pobjegla" cjepivu (naravno, razlog masovna vakcijanacija), tako da čak i ovi starci koji se jesu cijepili, kroz relativno kratko vrijeme će im biti kao da se nisu cijepili (čak i ako su nedavno cijepljeni).

U osnovi, mlađarija koja se masovno cijepi i pristaje na ucjene vlade sudjeluje u stvaranju varijanti koje probijaju zaštitu koju starcima osigurava cjepivo. (nuspojave za mlade trenutno nisu tema)

Samo da se ne ostvari mogućnost o stvaranju extra-jakog soja virusa zbog masovnog cijepljenja i sve će biti u redu. Neka mlađa populacija koja se već je cijepila odjebe treću dozu i to je to. Stvari će sjesti na svoje mjesto i virus će pronaći svoje mjesto unutar "ekosustava".

Starce cijepiti i, ako se razbole, obavezno liječiti tretmanima koje smo ovdje već razvukli i obrazložili nadugačko i naširoko ... onda će i u staroj populaciji drastično opasti smrtnost.

Treba isto imati na umu da je tablica s onim postocima smrtnost po dobnim skupinama izračunata u odnosu na evidentirane slučajeve. Dakle, stvarni postoci su manji.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 13/9/2021, 09:54

Hektorović wrote:
Gnječ wrote:Ako misliš da je sve ovo samo zbog novca onda si naivan kao francuska sobarica.
Novac je ovdje samo nusproizvod.
Tko ima moć da kompletnu svjetsku medicinsku struku i sve svjetske medije ucijeni da tamburaju u isti bubanj?
I sve političare i države. Tko ima takvu moć?

Ne radi se o uroti, nego o tome da politika gleda napraviti nekakav izlaz iz svega ovoga.
Uvijek postoji netko tko će zaraditi, ali da stoji da se radi o udruženoj zločinačkoj organizaciji, stoji.
Ako je netko mislio da će ovo stati, griješi.
Ovo neće stati dok se svi ne pelcujemo ili dok ne krene suđenje kontra glavnih aktera ili bar žrtvenih janjaca.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 13/9/2021, 09:54

Hektorović wrote:
Gnječ wrote:Ako misliš da je sve ovo samo zbog novca onda si naivan kao francuska sobarica.
Novac je ovdje samo nusproizvod.
Tko ima moć da kompletnu svjetsku medicinsku struku i sve svjetske medije ucijeni da tamburaju u isti bubanj?
I sve političare i države. Tko ima takvu moć?

Ne radi se o uroti, nego o tome da politika gleda napraviti nekakav izlaz iz svega ovoga.
Po meni, imaš vrlo naivno stajalište.
Ovo što se radi nije izlaz, nego namjerno stvaranje okolnosti koje prolongiraju krizu, represiju, a bogami i umiranje najslabijih i najbolesnijih.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar 13/9/2021, 09:59

mutava baštarda wrote:
Hektorović wrote:
Gnječ wrote:Ako misliš da je sve ovo samo zbog novca onda si naivan kao francuska sobarica.
Novac je ovdje samo nusproizvod.
Tko ima moć da kompletnu svjetsku medicinsku struku i sve svjetske medije ucijeni da tamburaju u isti bubanj?
I sve političare i države. Tko ima takvu moć?

Ne radi se o uroti, nego o tome da politika gleda napraviti nekakav izlaz iz svega ovoga.
Uvijek postoji netko tko će zaraditi, ali da stoji da se radi o udruženoj zločinačkoj organizaciji, stoji.
Ako je netko mislio da će ovo stati, griješi.
Ovo neće stati dok se svi ne pelcujemo ili dok ne krene suđenje kontra glavnih aktera ili bar žrtvenih janjaca.
U najboljem teoretskom slučaju, stradat će pokoji žrtveni jarac. Ali skoro sigurno nećemo gledati niti to.

Magnituda laži, namjernog nečinjenja dobrog i korisnog i namjernog činjenja lošeg i štetnog je prevelika, i ako itko ikada bude otvoren progonu, onda se poteže logično pitanje koja je bila uloga mnogih drugih aktera. Dakle ili padaju "svi" ili nitko. Tipujem na nitko.
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/9/2021, 10:02

Hektorović wrote:
Gnječ wrote:Ako misliš da je sve ovo samo zbog novca onda si naivan kao francuska sobarica.
Novac je ovdje samo nusproizvod.
Tko ima moć da kompletnu svjetsku medicinsku struku i sve svjetske medije ucijeni da tamburaju u isti bubanj?
I sve političare i države. Tko ima takvu moć?

Ne radi se o uroti, nego o tome da politika gleda napraviti nekakav izlaz iz svega ovoga.

Politika?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/9/2021, 10:18

Pokušati ću objasniti kako je država glavni generator zaraze. Svi zaraženi se zaraze zbov kontakta sa zaraženom osobom. Po priznanju drzavnih debila i po statistici najveći broj zaraženih dolazi iz kontakta sa zaraženom osobom koja je u takozvanoj samoizolaciji. U Istri imako otprilike 480 ljudi u samoizolaciji. Neka je svaki u kućanstvu sa još 3 osobe dolazimo do broja od 2000 potencijalnih budućih novozaraženih. Zašto nitko nije prozvao na odgovornost debile iz vlade zbog namjernog svjesnog širenja zaraze.?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 13/9/2021, 10:30

izrael za jučer, to je dan kad se manje testira i kad je manje svih brojeva, ima:
3805 evidentiranih novozaraženih i 45 evidentiranih umrlih
jesu i to manji brojevi ili veći evo npr u odnosu na hrvatsku koja je jučer imala:
807 evidentiranih novozaraženih i 13 evidentiranih umrlih
toliko o priči da je u izraelu 13 do 15x manje umrlih nego u hrvatskoj
ali evo i UK da stavimo u taj kontekst;
29360 evidentiranih novozaraženih i 156 evidentiranih umrlih
i evo sad ta malo izanaliziramo
znači izrael ima oko 2X veću smrtnost od hrvatske
dok UK ima smrtnost poput hrvatske možda koji promil manju smrtnost, ali nikako 13 do 15 x manju kako nam je drug Ero iz samo njemu znanih razloga pokušavao prezentirati i to na dnevnoj razini...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 13/9/2021, 10:34

michaellcmacha wrote:izrael za jučer, to je dan kad se manje testira i kad je manje svih brojeva, ima:
3805 evidentiranih novozaraženih i 45 evidentiranih umrlih
jesu i to manji brojevi ili veći evo npr u odnosu na hrvatsku koja je jučer imala:
807 evidentiranih novozaraženih i 13 evidentiranih umrlih
toliko o priči da je u izraelu 13 do 15x manje umrlih nego u hrvatskoj
ali evo i UK da stavimo u taj kontekst;
29360 evidentiranih novozaraženih i 156 evidentiranih umrlih
i evo sad ta malo izanaliziramo
znači izrael ima oko 2X veću smrtnost od hrvatske
dok UK ima smrtnost poput hrvatske možda koji promil manju smrtnost, ali nikako 13 do 15 x manju kako nam je drug Ero iz samo njemu znanih razloga pokušavao prezentirati i to na dnevnoj razini...

Najsmiješnije je kad uzmu nekoga od 40-50 koji kaže "vjerojatno bi umro da se nisam cijepio"
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 13/9/2021, 10:35

michaellcmacha wrote:izrael za jučer, to je dan kad se manje testira i kad je manje svih brojeva, ima:
3805 evidentiranih novozaraženih i 45 evidentiranih umrlih
jesu i to manji brojevi ili veći evo npr u odnosu na hrvatsku koja je jučer imala:
807 evidentiranih novozaraženih i 13 evidentiranih umrlih
toliko o priči da je u izraelu 13 do 15x manje umrlih nego u hrvatskoj
ali evo i UK da stavimo u taj kontekst;
29360 evidentiranih novozaraženih i 156 evidentiranih umrlih
i evo sad ta malo izanaliziramo
znači izrael ima oko 2X veću smrtnost od hrvatske
dok UK ima smrtnost poput hrvatske možda koji promil manju smrtnost, ali nikako 13 do 15 x manju kako nam je drug Ero iz samo njemu znanih razloga pokušavao prezentirati i to na dnevnoj razini...
Cjepivo je doista učinkovito, ali ne u zaštiti ljudi...
Nego u širenju zaraze i stvaranju novih sojeva...
T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 13/9/2021, 11:18

nešto o etici prisilnog pelcovanja...
od struke, profesora etike...

https://www.bitchute.com/video/6yf0elRgEHaX/

T.
T.

Posts : 17131
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/9/2021, 12:13

michaellcmacha wrote:
znači netko forsira da se cijepe osobe od 10 godina do 40, gdje vidimo da je broj zaraženih značajan, ali je smrtnost u okviru tog dobnog raspona (pretpostavimo) bez cijepljenja 0,03%, iako vidimo da je problem u populaciji od 60 do 100 gdje smrtnost seže do 21,46%...
Čuli problem...
Pobiješ svu populaciju iznad 60 godina i nemaš više problema s virusom.
Kako odgovoriti na ovakve komentare bez vrijeđanja?

Nedostaju podatci o trajnim invalidima, sa ostalim oštećenjima bubrega,
jetre, srca, mozga itd...Po dobnim skupinama, naravno.
Takvih je barem 5x više od broja umrlih.
I sad bih se trebao vratiti na "prokletstvo provincije Bergamo", ali mi ne pada na pamet.
Ako do sada nije bilo jasno, neće ni od sada...
Bolje uključiti "autopilot" (autor Kic) i ....carpe diem.  :)
Eroo
Eroo

Posts : 74884
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 12 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 50 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum