ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Sun 12 Sep - 22:23

epikur37 wrote:Možda uz popis stanovništva, ljudima nuditi i cjepivo..

A da se uredi da ne moreš plotiti porez ako se ne cijepiš, bi li se ubo?

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Sun 12 Sep - 22:24

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:opet njemačka zatvorena
jeblo mater bosansku, sve je zu. i pride nedjeljom.
Jebi sti svoju, moja već dugo nije među živima. Ološu u ljudskom opbliku.
jebu tebe padeži, a i prenesene imenice.

daj mi natipkaj gdje sam ja tebi jebao mater?

probaj slovkat.
za razliku od tebe koji si mi vulgarno spominjao mater i djecu ja to tebi nisam nikad.
malo sam ti  spomenuo princezu.
štosa se mujkićem i sve ostane u familiji.

samo to je bila moja digresija,
ti. prije ili kasije prestat ćeš pisat.
ja sam jako strpljiv čovjek, a možeš si pitati moralnog frenda hiena kaj se desi kada mene zajebeš.
informativno ga pitaj.
Ča se dogodilo hienu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Sun 12 Sep - 22:26

hien je završio u zatvoru koliko znam...antracit doo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 12 Sep - 22:36

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:opet njemačka zatvorena
jeblo mater bosansku, sve je zu. i pride nedjeljom.
Jebi sti svoju, moja već dugo nije među živima. Ološu u ljudskom opbliku.
jebu tebe padeži, a i prenesene imenice.

daj mi natipkaj gdje sam ja tebi jebao mater?

probaj slovkat.
za razliku od tebe koji si mi vulgarno spominjao mater i djecu ja to tebi nisam nikad.
malo sam ti  spomenuo princezu.
štosa se mujkićem i sve ostane u familiji.

samo to je bila moja digresija,
ti. prije ili kasije prestat ćeš pisat.
ja sam jako strpljiv čovjek, a možeš si pitati moralnog frenda hiena kaj se desi kada mene zajebeš.
informativno ga pitaj.
Ti si bolesni kurac  od ovce.
Imam svu potrebnu dokumantaciju od tebe, sve si sam objavio, ne traži vraga.
Volim i ja tebe. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Sun 12 Sep - 22:38

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:lako se vama zajebavati... ja sam jučer dezinficirao sobu u kojoj je boravila cura koja je pozitivna, koja ima izražene simptome... koristim špricu pištolj na baterije i tekućinu zbog koje moram imati sva zaštitna sredstva ali ja to svedem na ffp3, šuškavac i zaštitne naočale... rukavice i zaštitno odijelo mi se ne da navlačiti...
Ne ulazi u taj prostor barem 24 sata. Virus ako i postoji raspast će.
Ma ...jebena situacija je...
već sam ja to poprskao... ako u idućih 5 dana zakurim, jebiga nisam imo sreće... ko za krc ta mala od prvog dana kak je došla bila sva nikakva, i baš ju zapalo da bude u mojoj zgradi, u mom hodniku, druga soba od moje...
Nije bila u tvojim prostorima? Nemaš razloga za brigu.
Ako si u prilici napravi propuh par sati u hodniku.
kako nije bila... koristila je zajednički hodnik, zajedničku čajnu kuhinju...
Prozrači i dezinfeciraj, jbga...Zar nemaš nikoga mlađega da to učini umjesto tebe?
pa nema, to je moj posao tu gdje radim... vodim brigu o radnicima, smještaju, koroni i ostalim pizdarijama...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 12 Sep - 22:41

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:lako se vama zajebavati... ja sam jučer dezinficirao sobu u kojoj je boravila cura koja je pozitivna, koja ima izražene simptome... koristim špricu pištolj na baterije i tekućinu zbog koje moram imati sva zaštitna sredstva ali ja to svedem na ffp3, šuškavac i zaštitne naočale... rukavice i zaštitno odijelo mi se ne da navlačiti...
Ne ulazi u taj prostor barem 24 sata. Virus ako i postoji raspast će.
Ma ...jebena situacija je...
već sam ja to poprskao... ako u idućih 5 dana zakurim, jebiga nisam imo sreće... ko za krc ta mala od prvog dana kak je došla bila sva nikakva, i baš ju zapalo da bude u mojoj zgradi, u mom hodniku, druga soba od moje...
Nije bila u tvojim prostorima? Nemaš razloga za brigu.
Ako si u prilici napravi propuh par sati u hodniku.
kako nije bila... koristila je zajednički hodnik, zajedničku čajnu kuhinju...
Prozrači i dezinfeciraj, jbga...Zar nemaš nikoga mlađega da to učini umjesto tebe?
pa nema, to je moj posao tu gdje radim... vodim brigu o radnicima, smještaju, koroni i ostalim pizdarijama...
Bem ti sveca, nisi to trebao  sam radit...a ništa, čekaj 3-5 dana i prati što se događa.
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 12 Sep - 22:49

Kratka obavijest za one koji eventualno idu u kupovinu preko granice u SLO: 
Od petka, 15.9.,  ulaz u veletrgovine je  moguć samo s PCT potvrdama (Prebolio-Cijepljen-Test).
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. Sun 12 Sep - 23:43

Korona novosti i spoznaje - Page 11 20210914

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 11 Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Sun 12 Sep - 23:47

T. wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 11 20210914

Dobro je da su svi imali PCT potvrde.
U SLO se od srijede neće moći više ni u šoping centre ulaziti bez covid-pass.
Nitko nikoga neće na silu tjerati da se cijepi. Slobodni izbor, jebiga...
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 13 Sep - 0:00

debotoijusto wrote:
T. wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:[size=43]Dakle, prema službenim informacijama, u Covid bolnici na Križinama, je u posljednja 24 sata, od ili s Covidom preminulo ukupno osam pacijenata. Ova stravična brojka od osam preminulih nije zabilježena već mjesecima, odnosno zadnji puta je u KBC Split, od ili s Covidom umrlo osam pacijenata još 21. prosinca prošle godine, dakle prije osam mjeseci i 20 dana, kada svijet još uvijek nije imao cjepivo protiv Covid - 19 virusa.[/size]
[size=43]Ono što je najinteresantnije, svih osam koji su s petka na subotu umrli od Covida u KBC Split nisu bili cijepljeni.[/size]

Ajmo još malo pumpati strah i paniku. Mnoge bi novinare trebalo streljati po hitnom postupku. Rado ću se javiti da im uručim metak u glavu.

cinjenice nazivas izazov panike ? moguce tumaciti na razne nacine no ostaje cinjenica da na 10-ak umrlih 1-2 ubodena a ostalo ovi sto misle da svemir ne postoji i kubrick rezirao sljetanje
Činjenica je dakle i da ubodeni umiru...
Znači da se ljudu s pravom pitaju čemu onda pelcovanje?
jbg. umire se od cjepiva a vino se moze pravit i od grozdja
manji postotak smrtnosti ako svi ubockani  ekonomija se nastavi uredno kotrljat , s jedne strane
s druge nove restrikcije i pad ekonomskih aktivnosti , kolika bude smrtnost ako nemas pristup zdravstvu i redovna primanja ?
da zakljucim drzava/ekonomija moze izgurat uobicajni postotak skeptika no 50% ne moze be velikih posljedica
Skeptičan sam da znaš koliko je do sada ljudi umrlo nakon cijepljenja. Ako se varam možeš nam kazati taj podatak s obzirom da su cijepiva korisna i pomažu ekonomiji.
Kako ćemo kazati da cijepivo pomaže ako od njega umre više ljudi nego od virusa. Pa hajde više da vidimo taj broj...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 13 Sep - 0:10

mutava baštarda wrote:
debotoijusto wrote:
T. wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:[size=44]Dakle, prema službenim informacijama, u Covid bolnici na Križinama, je u posljednja 24 sata, od ili s Covidom preminulo ukupno osam pacijenata. Ova stravična brojka od osam preminulih nije zabilježena već mjesecima, odnosno zadnji puta je u KBC Split, od ili s Covidom umrlo osam pacijenata još 21. prosinca prošle godine, dakle prije osam mjeseci i 20 dana, kada svijet još uvijek nije imao cjepivo protiv Covid - 19 virusa.[/size]
[size=44]Ono što je najinteresantnije, svih osam koji su s petka na subotu umrli od Covida u KBC Split nisu bili cijepljeni.[/size]

Ajmo još malo pumpati strah i paniku. Mnoge bi novinare trebalo streljati po hitnom postupku. Rado ću se javiti da im uručim metak u glavu.

cinjenice nazivas izazov panike ? moguce tumaciti na razne nacine no ostaje cinjenica da na 10-ak umrlih 1-2 ubodena a ostalo ovi sto misle da svemir ne postoji i kubrick rezirao sljetanje
Činjenica je dakle i da ubodeni umiru...
Znači da se ljudu s pravom pitaju čemu onda pelcovanje?
jbg. umire se od cjepiva a vino se moze pravit i od grozdja
manji postotak smrtnosti ako svi ubockani  ekonomija se nastavi uredno kotrljat , s jedne strane
s druge nove restrikcije i pad ekonomskih aktivnosti , kolika bude smrtnost ako nemas pristup zdravstvu i redovna primanja ?
da zakljucim drzava/ekonomija moze izgurat uobicajni postotak skeptika no 50% ne moze be velikih posljedica
Skeptičan sam da znaš koliko je do sada ljudi umrlo nakon cijepljenja. Ako se varam možeš nam kazati taj podatak s obzirom da su cijepiva korisna i pomažu ekonomiji.
Kako ćemo kazati da cijepivo pomaže ako od njega umre više ljudi nego od virusa. Pa hajde više da vidimo taj broj...
Znači ubodeni umiru i od korona virusa i od uboda ( dugoročne i srednjoročne posljedice se još ne znaju) , a necijepljeni umiru od korone ( samo rizične grupe )
Nekada su najveći izbori najjednostavniji.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 0:20

mutava baštarda wrote:
debotoijusto wrote:
T. wrote:
debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:[size=43]Dakle, prema službenim informacijama, u Covid bolnici na Križinama, je u posljednja 24 sata, od ili s Covidom preminulo ukupno osam pacijenata. Ova stravična brojka od osam preminulih nije zabilježena već mjesecima, odnosno zadnji puta je u KBC Split, od ili s Covidom umrlo osam pacijenata još 21. prosinca prošle godine, dakle prije osam mjeseci i 20 dana, kada svijet još uvijek nije imao cjepivo protiv Covid - 19 virusa.[/size]
[size=43]Ono što je najinteresantnije, svih osam koji su s petka na subotu umrli od Covida u KBC Split nisu bili cijepljeni.[/size]

Ajmo još malo pumpati strah i paniku. Mnoge bi novinare trebalo streljati po hitnom postupku. Rado ću se javiti da im uručim metak u glavu.

cinjenice nazivas izazov panike ? moguce tumaciti na razne nacine no ostaje cinjenica da na 10-ak umrlih 1-2 ubodena a ostalo ovi sto misle da svemir ne postoji i kubrick rezirao sljetanje
Činjenica je dakle i da ubodeni umiru...
Znači da se ljudu s pravom pitaju čemu onda pelcovanje?
jbg. umire se od cjepiva a vino se moze pravit i od grozdja
manji postotak smrtnosti ako svi ubockani  ekonomija se nastavi uredno kotrljat , s jedne strane
s druge nove restrikcije i pad ekonomskih aktivnosti , kolika bude smrtnost ako nemas pristup zdravstvu i redovna primanja ?
da zakljucim drzava/ekonomija moze izgurat uobicajni postotak skeptika no 50% ne moze be velikih posljedica
Skeptičan sam da znaš koliko je do sada ljudi umrlo nakon cijepljenja. Ako se varam možeš nam kazati taj podatak s obzirom da su cijepiva korisna i pomažu ekonomiji.
Kako ćemo kazati da cijepivo pomaže ako od njega umre više ljudi nego od virusa. Pa hajde više da vidimo taj broj...
Strašno je ako u takvo što vjeruješ. Ništa posebno se ne dešava, osim ono što  (staistički gledano )
već imaš u populaciji i bez cijepljenja. Ljudi u odrećenom postotku umiru zbog raznih razloga, cijepili se oni ili ne cijepili.
Pustimo politička blebetanja po strani i držimo se isključivo struke. Posebno treba  izbjegavati ...ma pustimo i to k vragu.
Treba se nekako vratiti na zelenu granu, a ja ne vidim boljeg načina do cijepiti se do postotka koji će omogućiti normalno funkcioniranje.
Neće nam biti jednostavno, ali do sada nisam vidio ništa bolje od ovoga što sam spomenuo.
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 0:31

mutava baštarda wrote:Znači ubodeni umiru i od korona virusa i od uboda ( dugoročne i srednjoročne posljedice se još ne znaju) , a necijepljeni umiru od korone ( samo rizične grupe )
Ne znamo ni to kako će biti i s ovima štosu prebolili covid, pa čak ni s asimptomatskim.
Otkud ideja da je covid zdraviji od mRNK, ako je taj samo jedan sićušni dio (messenger) od virusa?
Svi ćemo jednoga dana doći u kontakt s ovim virusom, iluzorno je očekivati da će nestati.
Osobno činim ono šta struka predlaže i ne opterećujem se previše s time.
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 13 Sep - 0:37

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Znači ubodeni umiru i od korona virusa i od uboda ( dugoročne i srednjoročne posljedice se još ne znaju) , a necijepljeni umiru od korone ( samo rizične grupe )
Ne znamo ni to kako će biti i s ovima štosu prebolili covid, pa čak ni s asimptomatskim.
Otkud ideja da je covid zdraviji od mRNK, ako je taj samo jedan sićušni dio (messenger) od virusa?
Svi ćemo jednoga dana doći u kontakt s ovim virusom, iluzorno je očekivati da će nestati.
Osobno činim ono šta struka predlaže i ne opterećujem se previše s time.


:^0 :^0 :^0


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Mon 13 Sep - 0:44

.
violator wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Znači ubodeni umiru i od korona virusa i od uboda ( dugoročne i srednjoročne posljedice se još ne znaju) , a necijepljeni umiru od korone ( samo rizične grupe )
Ne znamo ni to kako će biti i s ovima štosu prebolili covid, pa čak ni s asimptomatskim.
Otkud ideja da je covid zdraviji od mRNK, ako je taj samo jedan sićušni dio (messenger) od virusa?
Svi ćemo jednoga dana doći u kontakt s ovim virusom, iluzorno je očekivati da će nestati.
Osobno činim ono šta struka predlaže i ne opterećujem se previše s time.


:^0  :^0  :^0


OK, nije baš bilo jasno s čime se ne opterećujem. :D
Naravno, mislio sam na to da ćemo svi jednoga dana doći u kontakt s virusom, i šta sad moram stalno na to misliti?
Carpe diem. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Mon 13 Sep - 3:24

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:opet njemačka zatvorena
jeblo mater bosansku, sve je zu. i pride nedjeljom.
Jebi sti svoju, moja već dugo nije među živima. Ološu u ljudskom opbliku.
jebu tebe padeži, a i prenesene imenice.

daj mi natipkaj gdje sam ja tebi jebao mater?

probaj slovkat.
za razliku od tebe koji si mi vulgarno spominjao mater i djecu ja to tebi nisam nikad.
malo sam ti  spomenuo princezu.
štosa se mujkićem i sve ostane u familiji.

samo to je bila moja digresija,
ti. prije ili kasije prestat ćeš pisat.
ja sam jako strpljiv čovjek, a možeš si pitati moralnog frenda hiena kaj se desi kada mene zajebeš.
informativno ga pitaj.
Ti si bolesni kurac  od ovce.
Imam svu potrebnu dokumantaciju od tebe, sve si sam objavio, ne traži vraga.
Volim i ja tebe. :^0
ti si klasični šupak.
nemašš ti nikakvu "dokumenteciju" o meni jer ne postoji.
tebi se može desiti da te hr policija traži dokument i onda ti krenu komplikacije.
ne prijeti praznom puškom.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Mon 13 Sep - 3:29

aben wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:opet njemačka zatvorena
jeblo mater bosansku, sve je zu. i pride nedjeljom.
Jebi sti svoju, moja već dugo nije među živima. Ološu u ljudskom opbliku.
jebu tebe padeži, a i prenesene imenice.

daj mi natipkaj gdje sam ja tebi jebao mater?

probaj slovkat.
za razliku od tebe koji si mi vulgarno spominjao mater i djecu ja to tebi nisam nikad.
malo sam ti  spomenuo princezu.
štosa se mujkićem i sve ostane u familiji.

samo to je bila moja digresija,
ti. prije ili kasije prestat ćeš pisat.
ja sam jako strpljiv čovjek, a možeš si pitati moralnog frenda hiena kaj se desi kada mene zajebeš.
informativno ga pitaj.
Ča se dogodilo hienu?
ostao mi je dužan.
bezvezna svota.
ali sam gori od bračana.
moje je moje.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben Mon 13 Sep - 7:27

veber wrote:
aben wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:opet njemačka zatvorena
jeblo mater bosansku, sve je zu. i pride nedjeljom.
Jebi sti svoju, moja već dugo nije među živima. Ološu u ljudskom opbliku.
jebu tebe padeži, a i prenesene imenice.

daj mi natipkaj gdje sam ja tebi jebao mater?

probaj slovkat.
za razliku od tebe koji si mi vulgarno spominjao mater i djecu ja to tebi nisam nikad.
malo sam ti  spomenuo princezu.
štosa se mujkićem i sve ostane u familiji.

samo to je bila moja digresija,
ti. prije ili kasije prestat ćeš pisat.
ja sam jako strpljiv čovjek, a možeš si pitati moralnog frenda hiena kaj se desi kada mene zajebeš.
informativno ga pitaj.
Ča se dogodilo hienu?
ostao mi je dužan.
bezvezna svota.
ali sam gori od bračana.
moje je moje.
I ča, prebi si ga? To mi nika ni bilo jasno, kako lihvari očekuju povrat uloženog ako slomu noge dužniku? 

I ča ni da ti posudiš šoldi onome koga više ne želiš gljedati?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 13 Sep - 7:36

Poznata znanstvenica napala Lauca i njegov odnos prema plandemiji...
On je šarlatan, manipulator i sramota znanstvenog svijeta
Optužila ga je da je šarlatan i da je kriv za brojne smrti u Hrvatskoj jer širi lažne vijesti o koroni.
“Imam javnu poruku za Gordana Lauca u svezi komentara koje sam napisala na njegovom fb profilu s MOG fb profila, na kojem nisam aktivna niti imam prijatelje jer za razliku od njega, vrlog “znanstvenika” nemam vremena za piskaranje cijelog dana po drustvenim mrezama.

Ali, s druge strane, ja ne zivim lagodno na racun novca osiromasenih poreznih obveznika. Gospodine Lauc, dobit cete detaljni odgovor na fb-u nesto kasnije, jer moja malenkost i danas radi. Ovo pisem zbog bolesnih i poremecenih optuzbi koje iznosi Lauc i njegov “investitor” Bakic, na racun mog, ponosna sam reci, dragog prijatelja i svjetski uglednog znanstvenika, Igora Stagljara. Znanstvenika koji je uspio u svijetu svojim radom i znanjem a ne podilazenjem HDZ-u.
Netko treba reci jasno i glasno da je Lauc sarlatan i manipulator, sramota znanstvenog svijeta! Direktno odgovoran za brojne smrti u Hrvatskoj sirenjem svijih lazi i manipulacija! Gospodine Lauc, nikad nemojte suditi knjigu po koricama niti omalovazavati moju inteligenciju. Vrlo sam elokventna i puno pismenija od Vas, ne treba mi nitko, pa ni prof Stagljar da bih stvorila misljenje o pandemiji. Dakako, slusajuci experte s podrucja epidemiologije i imunologije, kojih ima i u Hrvatskoj.

Vi dakako , NE SPADATE, u tu kategoriju. Vi ste apsolutna sramota za bilo kojeg pristojnog znanstvenika i povijest ce Vam suditi! Niti jedan priznati znanstvenik u svijetu se ne bavi Vama, podilazi Vam horda polupismenih bolesnika na drustvenim mrezama i portalima. To je Vas nivo i put koji ste odabrali.
Detaljni odgovor dobit cete na fb-u. I vjerujte, bit ce vrlo argumentiran i pismen, za razliku od Vasih bolesnih insinuacija” Link

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 13 Sep - 7:39

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Znači ubodeni umiru i od korona virusa i od uboda ( dugoročne i srednjoročne posljedice se još ne znaju) , a necijepljeni umiru od korone ( samo rizične grupe )
Ne znamo ni to kako će biti i s ovima štosu prebolili covid, pa čak ni s asimptomatskim.
Otkud ideja da je covid zdraviji od mRNK, ako je taj samo jedan sićušni dio (messenger) od virusa?
Svi ćemo jednoga dana doći u kontakt s ovim virusom, iluzorno je očekivati da će nestati.
Osobno činim ono šta struka predlaže i ne opterećujem se previše s time.
Neka se objave podaci koliko je do sada zaštićenih od korone došlo kod svetog Petra, a koliko nezaštićenih pa ćemo hladno ocijeniti što je bolji izbor.



[/quote]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 13 Sep - 8:18


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 11 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 50 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 30 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum