ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/1/2022, 14:03

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:

Gnječo po inteligenciji ne  paše u vaš čopor. 
Čovjek, za razliku vas čoporaša, razumije  matematičke relacije između  epidemioloških elemenata.
Sve eventualne sporove smo glatko riješili...Takve rasprave uvijek potraju malo  duže, ali ih razumni
ljudi na  kraju  ipak  uspješno  privedu  kraju
nije gnjec tema, daj odgovore
Nije?
Odi spat,  noćni  "rad"  te ubija.
ljigavac stari smrdljivi
nocnim radom ti se bavi princeza, zato i ima kronicnu upalu grla

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/1/2022, 14:04

ljubo1212 wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:

Gnječo po inteligenciji ne  paše u vaš čopor. 
Čovjek, za razliku vas čoporaša, razumije  matematičke relacije između  epidemioloških elemenata.
Sve eventualne sporove smo glatko riješili...Takve rasprave uvijek potraju malo  duže, ali ih razumni
ljudi na  kraju  ipak  uspješno  privedu  kraju
dijagonala je korjen iz dva.
kolika je osnovica četverokuta?
matematičaru
lik u kvizu je znao odgovor,
pa rekao je što i ja.
"a"
ali korjen iz dva je ipak vrijednost.
tako da je spušio.
a, trik pitanje je.

moja kćer je napisala na papiru vrijednost.
naravno, bila je u pravu.

pa sam slušao, e stari "a"nije vrijednost i može se samo izraziti kao opći broj, a korjen je

onda sam se iskopčao

"matematičar" kao ero bi trebao dati i krivu definiciju da je to stranica "a"

samo kaj lik jedvah (koristim aorist je mi se baš sviđa) ne zna elementarnu matematiku, kao što je ova.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/1/2022, 14:08

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
nije gnjec tema, daj odgovore
Nije?
Odi spat,  noćni  "rad"  te ubija.
ljigavac stari smrdljivi
nocnim radom ti se bavi princeza, zato i ima kronicnu upalu grla
lik sam izaziva da se odgovori.
unuka u biti nije ni kriva ni dužna.
a sam ju je stavio na vjetrometinu.

po njegovim upisima, fakat ispadne da je mala kurva.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/1/2022, 14:09

veber wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Nije?
Odi spat,  noćni  "rad"  te ubija.
ljigavac stari smrdljivi
nocnim radom ti se bavi princeza, zato i ima kronicnu upalu grla
lik sam izaziva da se odgovori.
unuka u biti nije ni kriva ni dužna.
a sam ju je stavio na vjetrometinu.

po njegovim upisima, fakat ispadne da je mala kurva.
da, nije mala kriva kaj joj je ded kreten koji ju sam povlaci forumom

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/1/2022, 14:18

Eroo wrote:Trenutni rezultati smrtnosti na  europskom  tlu zaradi covida.
Rezultate  na 1 milijun  stanovnika  preračunajte sami.

Korona novosti i spoznaje 6
u kontekstu efikasnosti vakcine nista ti podaci ne govore ako ne znamo omjer cijepljenih/necijepljenih

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 11/1/2022, 14:22

Noor wrote:
ebenica wrote:
Noor wrote:
opa, sad imamo i vovid bolnice :rasta

(tko čeka, dočeka!)

jel ti sad jasno koja si šuga šugava?!
cijeli taj post je k'o da ga je pisalo poremećeno dijete.
njegov covid odjel? doktori nemaju "svoj" covid odjel, države imaju, on je tamo zaposlenik...
svaki dan se susreću sa 50% onih koji ne vjeruju struci? pa to je za doktore normalno, barem 50% pacijenata ih laže o svojim životnim navikama:
ne doktore, nisam jeo masno od kad set mi preporučili da ne smijem, da mi šteti...ne doktore, nisam popio kap, čak ni nakon ručka, znam da mi je jetra sjebana malo...ne doktore, prestao sam pušit na vašu preporuku... koji kurac svi ti ljudi ne vjeruju struci nego se počaste s malo odojka, kupicom dvije vina ili kutijom pljugi? cigarete ubijaju i ljude oko tebe, ero degenerik je pobio 20 autobusa u svom pušačkom stažu...
u znanost se ne vjeruje, to nije religija, ili znaš da će ti pomoć ili znaš da neće, nema sredine.
sve točno, puši ko turčin (a, kako bi drugačije kad i jest turčin) i kad je zbog toga obolio, zalego je u bolnicu i trošio lovu  koju izdvajaju građani
i taj čir na dvanaestercu...liječio ga je 30 godina, eejjj...30! zamisli koliko je tek tu potrošeno love na njega, a nije mu pao iz vedra neba, nego ga je fasovao opet zbog pušenja i usljed kroničnog karakareta čira, vjerojatno infekcijom helikobaktera, dok se istovremeno svirepo zalaže da necijepljeni covid bolesnici sami plaćaju svoja liječenja

no, moj retardirani post je samo odgovor na njegov puno retardiraniji post od neki dan, kad sam napravila tipfeler i umjesto vebeR napisala vebeT, zbog čega me ismijavajućim laprdanjem razvlačio po forumu cijela 2 dana...bježući s fokusa iz mog posta, po njegovom uhodanom starom običaju kad nema suvislog odgovora

i svima onima koji pišu da se na ovoj temi više raspravlja o zlom slovencu nego o pandemiji, a nije im jasno zašto...evo, zato jer se lik svojim bahatim, zluradim, licemjernim, podrugljivim, podlim i malignim stavovima, kao metastaza raširio po temi i postavio i iznad same pandemije, zagadio prvu temu s koje smo svi pobjegli na ovu yodinu, a sada to već mjesecima radi i na ovoj.
to je sve poznato i ok na glas primjetiti, ali nipošto nije potrebno na to ukazivati epikuru.... npr
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/1/2022, 14:27

ljubo1212 wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:

Nisam  ti ja ni mama  ni tata.
Uostalom, zar  ne bi  bilo normalno  da ti daš te podatke?
Onda  ih  lijepo  analizira Yoda, kao najnormalniji među vama. :] :D
nisi, hvala dragom Bogu na tome
pa ti si podatke već dao, ali nepotpune...samo ukupno novozaražene, pa bi normalno bilo da daš potpune, kad već želiš diskutirati o njima
kod mene ti ne pali pila naopako, badava krečiš
i ti ga isto udaraš mrtvog magarca, već par tjedana
kako će ti ero dati te podatke kad ih naši (zbog njima poznatih glupih razloga) više ne objavljuju, mislim da su ovi iz eu trebali natjerati sve da objavljuju iste vrste podataka, pa i te
može ti dati samo usporedne podatke nekih drugih zemalja koje te podatke uredno objavljuju i njihova objašnjenja, bilo je već o uk, kad ste o tome talambasali
nisu razlozi nedavanja tih podataka nimalo glupi, nego jako pokvareni i pomno osmisljeni, kako bi se zamracila efikasnost cjepiva.
to je fakt i ne trebas biti posebno pametan to logicki zakljuciti.
pred mjesec i pol otprilike, Capak je 2x procitao statistiku u kojoj je medu zarazenima i umrlima bilo vise cijepljenih, pa je nakon reakcije javnosti brze bolje dao demanti da smiri mase i od tada tih podataka vise nema, jer je u tijeku kampanja cijepljenja i istinitim podacima odaziv bi bio sve manji ili nikakav.

eto, zato ni Ero ne zeli dati odgovor, jer je to u konfliktu s njegovim i Capakovim dogmama.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/1/2022, 14:28

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
ebenica wrote:
cijeli taj post je k'o da ga je pisalo poremećeno dijete.
njegov covid odjel? doktori nemaju "svoj" covid odjel, države imaju, on je tamo zaposlenik...
svaki dan se susreću sa 50% onih koji ne vjeruju struci? pa to je za doktore normalno, barem 50% pacijenata ih laže o svojim životnim navikama:
ne doktore, nisam jeo masno od kad set mi preporučili da ne smijem, da mi šteti...ne doktore, nisam popio kap, čak ni nakon ručka, znam da mi je jetra sjebana malo...ne doktore, prestao sam pušit na vašu preporuku... koji kurac svi ti ljudi ne vjeruju struci nego se počaste s malo odojka, kupicom dvije vina ili kutijom pljugi? cigarete ubijaju i ljude oko tebe, ero degenerik je pobio 20 autobusa u svom pušačkom stažu...
u znanost se ne vjeruje, to nije religija, ili znaš da će ti pomoć ili znaš da neće, nema sredine.
sve točno, puši ko turčin (a, kako bi drugačije kad i jest turčin) i kad je zbog toga obolio, zalego je u bolnicu i trošio lovu  koju izdvajaju građani
i taj čir na dvanaestercu...liječio ga je 30 godina, eejjj...30! zamisli koliko je tek tu potrošeno love na njega, a nije mu pao iz vedra neba, nego ga je fasovao opet zbog pušenja i usljed kroničnog karakareta čira, vjerojatno infekcijom helikobaktera, dok se istovremeno svirepo zalaže da necijepljeni covid bolesnici sami plaćaju svoja liječenja

no, moj retardirani post je samo odgovor na njegov puno retardiraniji post od neki dan, kad sam napravila tipfeler i umjesto vebeR napisala vebeT, zbog čega me ismijavajućim laprdanjem razvlačio po forumu cijela 2 dana...bježući s fokusa iz mog posta, po njegovom uhodanom starom običaju kad nema suvislog odgovora

i svima onima koji pišu da se na ovoj temi više raspravlja o zlom slovencu nego o pandemiji, a nije im jasno zašto...evo, zato jer se lik svojim bahatim, zluradim, licemjernim, podrugljivim, podlim i malignim stavovima, kao metastaza raširio po temi i postavio i iznad same pandemije, zagadio prvu temu s koje smo svi pobjegli na ovu yodinu, a sada to već mjesecima radi i na ovoj.
to je sve poznato i ok na glas primjetiti, ali nipošto nije potrebno na to ukazivati epikuru.... npr
nema ga, vjezba deranje smrznutog zeca pirat

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/1/2022, 14:29

Noor wrote:
veber wrote:
Noor wrote:
ljigavac stari smrdljivi
nocnim radom ti se bavi princeza, zato i ima kronicnu upalu grla
lik sam izaziva da se odgovori.
unuka u biti nije ni kriva ni dužna.
a sam ju je stavio na vjetrometinu.

po njegovim upisima, fakat ispadne da je mala kurva.
da, nije mala kriva kaj joj je ded kreten koji ju sam povlaci forumom
mala je kolateralna žrtva.
ni kriva ni dužna.

a kako piše o njoj tako baš ispadne.
ne žrtva već ono drugo.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 11/1/2022, 14:39

Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 11/1/2022, 14:41

mutava baštarda wrote:Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw
Saće ti doletit tabela iz italije...  Basketball
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 11/1/2022, 14:45

mutava baštarda wrote:Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw
to sam pitanje vec postavila i ja.
ulaz u odredene prostore imaju ljudi s covid potvrdama ili testirani negativni, a ovi drugi iz tog prostora izlaze pozitivni, jer potvrdaše, rasadnike  virusa, ne testiraju.
Covid potvrde mogu garantirati samo jedno....veliku mogucnost zaraze od ljudi koji ih imaju.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 11/1/2022, 14:56

Noor wrote:
mutava baštarda wrote:Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw
to sam pitanje vec postavila i ja.
ulaz u odredene prostore imaju ljudi s covid potvrdama ili testirani negativni, a ovi drugi iz tog prostora izlaze pozitivni, jer potvrdaše, rasadnike  virusa, ne testiraju.
Covid potvrde mogu garantirati samo jedno....veliku mogucnost zaraze od ljudi koji ih imaju.
očito da su testovi sigurniji od potvrda.
zašto bi jedan hotel testirao sve?

znači jednostavno da cjepivo je promašaj.
a svi širimo zarazu.
cijepljeni pogotovo.

ovaj lik zabrijao da ako je cijepljen ne prenosi zarazu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 11/1/2022, 15:01

T. wrote:
mutava baštarda wrote:Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw
Saće ti doletit tabela iz italije...  Basketball
Evo mu i Izrael, tamo im curi Pfizer iz ušiju koliko su nafilovani.
Korona novosti i spoznaje Fb_im150

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 11/1/2022, 15:07

Noor wrote:
mutava baštarda wrote:Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw
to sam pitanje vec postavila i ja.
ulaz u odredene prostore imaju ljudi s covid potvrdama ili testirani negativni, a ovi drugi iz tog prostora izlaze pozitivni, jer potvrdaše, rasadnike  virusa, ne testiraju.
Covid potvrde mogu garantirati samo jedno....veliku mogucnost zaraze od ljudi koji ih imaju.
Korona novosti i spoznaje Img_2676

Jedna koza, a druga Gestapo. Obe su lagale javnost i obje i dalje lažu pa javnoj Tv. Sreća da ne plaćam pretplatu pa neću tražiti naknadu za duševne boli.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 11/1/2022, 15:08

Ne radi se o tome da se cijepljeni i necijepljeni jednako mogu zaraziti, nego o tome da će se cijepljeni prije od necijepljeni zaraziti.
Radi li se ukupnom padu imuniteta ili samo imuniteta prema koroni?
Ravnozemljaši kažu ukupni imunitet pada. Šta kaže struka?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/1/2022, 15:10

ljubo1212 wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:

Nisam  ti ja ni mama  ni tata.
Uostalom, zar  ne bi  bilo normalno  da ti daš te podatke?
Onda  ih  lijepo  analizira Yoda, kao najnormalniji među vama. :] :D
nisi, hvala dragom Bogu na tome
pa ti si podatke već dao, ali nepotpune...samo ukupno novozaražene, pa bi normalno bilo da daš potpune, kad već želiš diskutirati o njima
kod mene ti ne pali pila naopako, badava krečiš
i ti ga isto udaraš mrtvog magarca, već par tjedana
kako će ti ero dati te podatke kad ih naši (zbog njima poznatih glupih razloga) više ne objavljuju, mislim da su ovi iz eu trebali natjerati sve da objavljuju iste vrste podataka, pa i te
može ti dati samo usporedne podatke nekih drugih zemalja koje te podatke uredno objavljuju i njihova objašnjenja, bilo je već o uk, kad ste o tome talambasali

Znaci vi rvati radite posteno samo ako vas netko natjera. Ali mene zanima koji su to jebeni razlozi da nisu mozda da ima vise cijepljenih po bolnicama i da ima vise cijepljenih zarazenih? Bit ce noz zica kovidnica uskoro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/1/2022, 15:15

mutava baštarda wrote:Ne radi se o tome da se cijepljeni i necijepljeni jednako mogu zaraziti, nego o tome da će se cijepljeni prije od necijepljeni zaraziti.
Radi li se ukupnom padu imuniteta ili samo imuniteta prema koroni?
Ravnozemljaši kažu ukupni imunitet pada. Šta kaže struka?

Cijepljenima pada imunitet to je dokazano ima hrpa strucnih radova. Plus toga kod cijepljenih se pojavljuje ADE sto znaci da cjepivo umjesto da stiti pomaze virusu da lakse zarazi ljude koji su cijepljeni. I to je dokazano. Sad samo treba uhvatit za usi Berosa i Capaka i objasniti im cija majka crnu vunu prede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 11/1/2022, 15:21

mutava baštarda wrote:
Noor wrote:
mutava baštarda wrote:Ako Omikron napada više cijepljene nego necijepljene tko je kriv za ovu varijantu?
Šta kaže struka, čiji bazen je odgovoran :)


I ne samo to, može netko razumno objasniti koji smisao kovid potvrde cijepljenim osobama ako takve osobe imaju veću mogućnost zaraze uz manje testiranja...
:aw
to sam pitanje vec postavila i ja.
ulaz u odredene prostore imaju ljudi s covid potvrdama ili testirani negativni, a ovi drugi iz tog prostora izlaze pozitivni, jer potvrdaše, rasadnike  virusa, ne testiraju.
Covid potvrde mogu garantirati samo jedno....veliku mogucnost zaraze od ljudi koji ih imaju.
Korona novosti i spoznaje Img_2676

Jedna koza, a druga Gestapo. Obe su lagale javnost i obje i dalje lažu pa javnoj Tv. Sreća da ne plaćam pretplatu pa neću tražiti naknadu za duševne boli.

Strace
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 11/1/2022, 15:35

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:Ne radi se o tome da se cijepljeni i necijepljeni jednako mogu zaraziti, nego o tome da će se cijepljeni prije od necijepljeni zaraziti.
Radi li se ukupnom padu imuniteta ili samo imuniteta prema koroni?
Ravnozemljaši kažu ukupni imunitet pada. Šta kaže struka?

Cijepljenima pada imunitet to je dokazano ima hrpa strucnih radova. Plus toga kod cijepljenih se pojavljuje ADE sto znaci da cjepivo umjesto da stiti pomaze virusu da lakse zarazi ljude koji su cijepljeni. I to je dokazano. Sad samo treba uhvatit za usi Berosa i Capaka i objasniti im cija majka crnu vunu prede.
Takvo sto valja odbiti i postaviti poslusne strucnjake u glasnu obranu vladajucih.

Ne smije se dopustiti da na koncu to bude istina.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum