ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2022, 15:35

T. wrote:
AssadNaPodmornici wrote:broj umrlih je lažan. 
u rh nije umrlo 13 000 ljudi od korone, realni broj mrtvih je 4x manji, nekih 3000 ili 3500, dakle i dalje je fatality rate ispod 0.1% što je na razini gripe.

kada dodamo da je omicron još i slabiji, onda se radi o prehladi. 
evo čak i ludi Beroš govori da unatoč rekordima u broju prehlađenih ljudi, broj umrlih 80godišnjaka koji u prosjeku imaju 4-5 komorbiditeta pada sve  jedno
Sve je lažno što se službenih podataka tiče, od početka do kraja...
Od samog porijekla virusa do tzv. vakcine...
I sve ono između...



pazi ovo , isto gledao na tucker carlson.. u USA a on je citrao CDC .. prosjek umrlih od ove gripe(omicron je prehlada) je bio 78godina i čak 6 komorbiditeta.. 

onaj luđak iz Britanije Ferguson , je sam rekao još u početku dok nije postao "lockdowner", da velika većina umrlih od korone bi živjeli max par mjeseci do godinu dana duže i to isključivo na stalnom liječenju. 

u RH 3/4 ljudi umiralo SA koronom(tipa imali su pusta sranja i usput bili pozitivni na koronu, a korona im nije bila glavni uzrok smrti) a tek 1/4 OD korone(to su realni broj umrlih kojima je korona bila glavni uzročnik). 

država je cijelo vrijeme objavljivala te podatke - sada ih više ne objavljuje. kao što ne objavljuju odnos cijepljenih ne cijepljenih, jer vjerojatno se izjednačio postotak..možda se postotak još više povećao u ove umrle SA koronom, jer doslovno ne postoji zdrava osoba umrla od korone da je mlađa od 40godina, ne samo to, nego i mlađe zdrave od 60godina, na razini cijele države nemaš koliko na prste jedne ruke.

međutim ako imaš nekoga poput safeta koji puši ko turčin, visi na računalu 30h u komadu, ne kreće se na svježem zraku, ne spava po noći, onda je samo pitanje vremena šta će ga pokosit.. 
prehlada(omicron), gripa(delta verzija) ili srčani, .. 

čak i on takav je preživio ovu gripu, unatoč tome što je bio 3x cijepljen, sve jedno je ćapa virus i mučio ga je 20dana.. ostaje nam se nadati da će ga nešto drugi poslati na jedan od autubsa

AssadNaPodmornici

Posts : 20830
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 15:36

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:

Ukupno do danas: 5,533,431 osoba....vidi Worldometers!
Ako je vjerovati tvom podatku, ostatak 2,033,431 su mlađe osobe.

42 miliona mrtve djece. koliko je to autobusa?
Crkva je protiv abortusa.
 Neodgovorni muškarci hodaju okolo bez zaštite, baš kao i u slučaju korone.

JEL TI MOŽEŠ BAREM JEDNOM U ŽIVOTU ODGOVORITI NA POSTAVLJENO TI PITANJE?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/1/2022, 15:46

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

42 miliona mrtve djece. koliko je to autobusa?
Crkva je protiv abortusa.
 Neodgovorni muškarci hodaju okolo bez zaštite, baš kao i u slučaju korone.

JEL TI MOŽEŠ BAREM JEDNOM U ŽIVOTU ODGOVORITI NA POSTAVLJENO TI PITANJE?
Ne mogu, jer galamiš..(velika slova!)
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović 13/1/2022, 15:51

Korona novosti i spoznaje - Page 25 FI92bl7XMAA9bqE?format=jpg&name=large
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/1/2022, 15:51

Trenutno je HR na visokom 2 mjestu (bez Monaka) po smrtnosti na 1 milijun stanovnika.
Ako se trnd zadnja 2 dana nastavi mislim da će u idućih 5 dana smrtnost pasti ispod 50/ 1 mio. st. za 7 dana.
Cijepiti se, cijepiti i opet samo cijepiti...Ne postoji druga mogućnost.
Možda Yoda zna za neku za koju mi ne znamo?

Korona novosti i spoznaje - Page 25 10
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2022, 15:53

Hektorović wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 25 FI92bl7XMAA9bqE?format=jpg&name=large
heh, pitanje jel od prehlade, ili možda miokarditisa koji joj je začepio arterije, a usput joj našli tragove prehlade pa joj prepisali da je od toga..
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20830
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 15:54

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Crkva je protiv abortusa.
 Neodgovorni muškarci hodaju okolo bez zaštite, baš kao i u slučaju korone.

JEL TI MOŽEŠ BAREM JEDNOM U ŽIVOTU ODGOVORITI NA POSTAVLJENO TI PITANJE?
Ne mogu, jer galamiš..(velika slova!)

pa nisi odgovorio ni kada sam te post ispred ovoga pitao malim slovima!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda 13/1/2022, 15:55

Eroo wrote:Trenutno je HR na visokom 2 mjestu (bez Monaka) po smrtnosti na 1 milijun stanovnika.
Ako se trnd zadnja 2 dana nastavi mislim da će u idućih 5 dana smrtnost pasti ispod 50/ 1 mio. st. za 7 dana.
Cijepiti se, cijepiti i opet samo cijepiti...Ne postoji druga mogućnost.
Možda Yoda zna za neku za koju mi ne znamo?

Korona novosti i spoznaje - Page 25 10
Korona novosti i spoznaje - Page 25 Receiv15

K

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 13/1/2022, 16:21

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

JEL TI MOŽEŠ BAREM JEDNOM U ŽIVOTU ODGOVORITI NA POSTAVLJENO TI PITANJE?
Ne mogu, jer galamiš..(velika slova!)

pa nisi odgovorio ni kada sam te post ispred ovoga pitao malim slovima!!!!

bila su premala

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/1/2022, 16:31

Pogledajte kako to rade Portugalci!
Pa, majkumu, barem bi se ovaj mediteranski dio morao drugačije ponašati.
Evo, imaju "prehladu", ali to nije došlo samo od sebe, a pogotovu ne od antivaksera.
U Portugalu ih skoro pa uopće nema.
No, tamo epidemijske mjere dirigira glavnkomandujući general!

Korona novosti i spoznaje - Page 25 10

Korona novosti i spoznaje - Page 25 10


Last edited by Eroo on 13/1/2022, 16:36; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/1/2022, 16:34

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

JEL TI MOŽEŠ BAREM JEDNOM U ŽIVOTU ODGOVORITI NA POSTAVLJENO TI PITANJE?
Ne mogu, jer galamiš..(velika slova!)

pa nisi odgovorio ni kada sam te post ispred ovoga pitao malim slovima!!!!
Postavio si pitanje meni, koji više ne pravi dicu....
Pitaj te(bez zaštite) oko sebe, oni znaju o tome više nego ja. Jel se slažeš? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 16:37

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Ne mogu, jer galamiš..(velika slova!)

pa nisi odgovorio ni kada sam te post ispred ovoga pitao malim slovima!!!!

bila su premala

nisam ni očekivao da će odgovoriti jer turčina ljudi koji su umrli zbog ili od vakcine ne zanimaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/1/2022, 16:37

Eroo wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:Najveći uzrok smrti na svijetu zbog toga što se ljudi nisu držali mjera je pobačaj - 42 miliona mrtve djece. Usporedbe radi po WHO od korone do sada 3.5 miliona starijih ljudi.

Ukupno do danas: 5,533,431 osoba....vidi Worldometers!
Ako je vjerovati tvom podatku, ostatak 2,033,431 su mlađe osobe.
Ni mu...
Ali će zato izaći s nekom drugom (teško provjerljivom) pričom iz nekih od egzotičnih država. :D
Šta san van reka... (vidi gore...K, jebate K). :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 16:41

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Ne mogu, jer' galamiš..(velika slova!)

pa nisi odgovorio ni kada sam te post ispred ovoga pitao malim slovima!!!!
Postavio si pitanje meni, koji više ne pravi dicu....
Pitaj te(bez zaštite) oko sebe, oni znaju o tome više nego ja. Jel se slažeš? :)

rekao si da ti postavim samo matematička pitanja. pa izračunaj na'prste koliko je to autobusa. ako možeš izračunati koliko je autobusa mrtvih od covida onda molim te lijepo izračunaj koliko je autobusa mrtvih zbog i od vakcine. ili ćeš činjenicu da ima ogroman broj umrih zbog i od vakcine i dalje preskakati kao da ne postoji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 13/1/2022, 16:49

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:

pa nisi odgovorio ni kada sam te post ispred ovoga pitao malim slovima!!!!
Postavio si pitanje meni, koji više ne pravi dicu....
Pitaj te(bez zaštite) oko sebe, oni znaju o tome više nego ja. Jel se slažeš? :)

rekao si da ti postavim samo matematička pitanja. pa izračunaj na'prste koliko je to autobusa. ako možeš izračunati koliko je autobusa mrtvih od covida onda molim te lijepo izračunaj koliko je autobusa mrtvih zbog i od vakcine. ili ćeš činjenicu da ima ogroman broj umrih zbog i od vakcine i dalje preskakati kao da ne postoji.
saće on, nije stavio očale, pa je umjesto autobus pročitao abortus :D :facepalm

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 16:49

Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
michaellcmacha wrote:
[size=43]https://amp-dw-com.cdn.ampproject.org/v/s/amp.dw.com/hr/pove%C4%87an-broj-cijepljenih-koji-te%C5%A1ko-oboljevaju-od-kovida/a-59503872?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#aoh=16420769851390&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Izvor%3A%20%251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.dw.com%2Fhr%2Fpove%25C4%2587an-broj-cijepljenih-koji-te%25C5%25A1ko-oboljevaju-od-kovida%2Fa-59503872[/size]
ovo je prepričavanje na dw, poželjan je link na studiju instituta, da se točno vidi što su izjavili i kako su objasnili događanja, znanstveno

ali ima i tu finog materijala, vjeruješ kochu jelda?

Je li „probijanje imuniteta” znak da je zakazalo cjepivo?

Ne. Ali ni jedno cjepivo ne nudi stopostotnu zaštitu. Institut Robert Koch je izračunao da je u starosnoj dobi između 18 i 59 godina u posljednjih devet mjeseci efikasnost cjepiva iznosila 83 posto. Za starije od 60 godina ta efikasnost je 82 posto. Zaštita od težih oblika bolesti koji bi zahtijevali lječenje na odjeljenju intezivne njege je 95 odnosno 93 posto.

Zaštita cijepljenjem zavisi i od vremena cijepljenja odnosno od toga koliko je vremena od druge doze prošlo.

„Mi još nemamo osobe koje su cijepljene prije više od jedne godine. Zato ne možemo reći koliko traje zaštita”, kaže Christina Falk, predsjednica Njemačkog društva za imunologiju (DGfI). Ali dodaje da je već poznato da se broj antitijela donekle smanjuje nakon šest do devet mjeseci.

PEI: Todesfälle nach Covid Impfung 21-fach so viel gemeldet wie bei anderen Impfstoffen
   6. Januar 2022

https://www.transparenztest.de/post/pei-todesfaelle-nach-covid-impfung-21fach-so-viel-wie-bei-anderen-impfstoffen

ljubo šmajser?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 16:52

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Postavio si pitanje meni, koji više ne pravi dicu....
Pitaj te(bez zaštite) oko sebe, oni znaju o tome više nego ja. Jel se slažeš? :)

rekao si da ti postavim samo matematička pitanja. pa izračunaj na'prste koliko je to autobusa. ako možeš izračunati koliko je autobusa mrtvih od covida onda molim te lijepo izračunaj koliko je autobusa mrtvih zbog i od vakcine. ili ćeš činjenicu da ima ogroman broj umrih zbog i od vakcine i dalje preskakati kao da ne postoji.
saće on, nije stavio očale, pa je umjesto autobus pročitao abortus :D :facepalm

možda radi izračun gabarita jer djeca su mala pa ih stane više u bus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 16:55

Gnječ wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
ovo je prepričavanje na dw, poželjan je link na studiju instituta, da se točno vidi što su izjavili i kako su objasnili događanja, znanstveno

ali ima i tu finog materijala, vjeruješ kochu jelda?

Je li „probijanje imuniteta” znak da je zakazalo cjepivo?

Ne. Ali ni jedno cjepivo ne nudi stopostotnu zaštitu. Institut Robert Koch je izračunao da je u starosnoj dobi između 18 i 59 godina u posljednjih devet mjeseci efikasnost cjepiva iznosila 83 posto. Za starije od 60 godina ta efikasnost je 82 posto. Zaštita od težih oblika bolesti koji bi zahtijevali lječenje na odjeljenju intezivne njege je 95 odnosno 93 posto.

Zaštita cijepljenjem zavisi i od vremena cijepljenja odnosno od toga koliko je vremena od druge doze prošlo.

„Mi još nemamo osobe koje su cijepljene prije više od jedne godine. Zato ne možemo reći koliko traje zaštita”, kaže Christina Falk, predsjednica Njemačkog društva za imunologiju (DGfI). Ali dodaje da je već poznato da se broj antitijela donekle smanjuje nakon šest do devet mjeseci.

PEI: Todesfälle nach Covid Impfung 21-fach so viel gemeldet wie bei anderen Impfstoffen
   6. Januar 2022

https://www.transparenztest.de/post/pei-todesfaelle-nach-covid-impfung-21fach-so-viel-wie-bei-anderen-impfstoffen

ljubo šmajser?

nema ljube šmajsera. ajde šmajseru reko si samo linkovi sa stručnom spremom pa evo ti sad nema te ni živog ni mrtvog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 17:00

Official UK Government data for the past 5 months proves Covid-19 Boosters destroy the innate Immune System causing Acquired Immunodeficiency Syndrome

An in-depth investigation of 5 months worth of official UK Government data published by the UK Health Security Agency seems to confirm predictions previously made by The Expose that the Covid-19 “booster” dose would provide a very short lived temporary boost to the immune systems of the vaccinated population before decimating their immune systems much more rapidly than had already been seen in people who had received two doses of the Covid-19 vaccine.

In short, official UK Government data strongly suggests that the Covid-19 vaccinated population are developing some new form of Covid-19 vaccine induced acquired immunodeficiency syndrome.

https://dailyexpose.uk/2022/01/13/covid-boosters-destroy-immune-system-causing-ade/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 13/1/2022, 17:13

Zar ste na to spali da potezete pitanje pobacaja i to, ni vise, ni manje, kao umorstva djece (!) da biste poentirali - sto tocno?! Od nekih sam ljudi ovdje ipak ocekivala mrvicu vise razuma, a i srama, ako vec to nedostaje drugoj strani.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 13/1/2022, 17:15

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Postavio si pitanje meni, koji više ne pravi dicu....
Pitaj te(bez zaštite) oko sebe, oni znaju o tome više nego ja. Jel se slažeš? :)

rekao si da ti postavim samo matematička pitanja. pa izračunaj na'prste koliko je to autobusa. ako možeš izračunati koliko je autobusa mrtvih od covida onda molim te lijepo izračunaj koliko je autobusa mrtvih zbog i od vakcine. ili ćeš činjenicu da ima ogroman broj umrih zbog i od vakcine i dalje preskakati kao da ne postoji.
saće on, nije stavio očale, pa je umjesto autobus pročitao abortus :D :facepalm
Svakim danom sve više napreduješ, samo nastavi tako...a i ja sam tu da ti u tome pomognem. :] :D
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 25 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum